Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  TomTom GO 600 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 17.07.2013 08:22:40 TomTom GO 600 vasta tsitaadiga

Oskab ehk keegi öelda, kas annab midagi muuta selle aparaadi kaardi kuvas? Pole nagu sellist asja enne kohanudki, et näitab kaarti kogu aeg ühes asendis- põhi üleval ja lõuna all! Ja kui nüüd hakata sõitma lõuna poole, siis on kaart nagu tagurpidi ees- orienteeru siis kuis tahad, mina igatahes olen hädas. Harjunud ju, et auto sümbol on keskel ja kaart nihkub vastupidi sõidusuunale ja kui teha näiteks parempööre, keerab kaart ennast jälle õigeks. Tarkvara suhtes on ka kokkuhoiupoliitikasse mindud(vist)- on BT ühendus ja läbi nutika ka internetiga, kuid helistamise funktsiooni pole. Ei saa kuskilt kaardi värve ega auto sümbolit muuta! Pluss on nn. eluaegsed kaardid, kuid jah- nende järgi tuleks lõunasse sõita tagurpidi!?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 17.07.2013 08:59:13 vasta tsitaadiga

vali menüüst 3d vaade
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 17.07.2013 11:35:08 vasta tsitaadiga

Must masendus taandus- suured tänud! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurtix
Aeg Maha 2a

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.07.2013 22:49:01 vasta tsitaadiga

Ja kui sulle meeldib ikkagi 2d vaade, siis pidi vist kusagilt seadetest põhja-lõuna suunaliselt vaatelt linnukese eest ära võtma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 26.07.2013 17:22:48 vasta tsitaadiga

Kuidas omanikud oma uute GO-dega rahul on? Tomtomi foorumis siunatakse päris agaralt, et pooltoores toode. Endal 1005 ja tasuta kaardiuuenduste aeg hakkab lõppema. Uuel GO-l eluaegsed kaardid + eluaegne HD Traffic - päris rasvane pakkumine.
Eriti huvitab GPS Fix - kas on juhtunud, et GPS kaotab side? Käisin just 1005-ga Euroopas ja Alpides oli täielik kamm, pilt pidevalt tardunud. Õnneks oli telefoni ka Tomtom installitud, see aitas välja. Samuti kaob 1005-l GPS stabiilselt Peterburis. Uuel GO-l peaks olema lisaks gepsule ka Glonass, eeldatavalt on kiirem?

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  TomTom GO 600
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.