Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 21:41:38 vasta tsitaadiga

Pacific Rim korjas USAs 38 miljonit ja maailmast veel 53 lisaks, kokku 91 miljonit. Kui järgmine nädal ei too USAs meeletut langust ning mängu tulevad välisturud alt ei vea, on veel täiesti reaalne lootus saada Rimile korralik järg.

Parem oleks, kui järg saab greenliti.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 21:51:04 vasta tsitaadiga

Mu pärast võiks kõik need 100+ milli filmid läbi põleda.
Pole mõtet kulutada sitale mingit ulmerulli ja teist samapalju veel haibile ja muule jamale.
Parem tehku kohe midagi normaalset.. Või kui mõistust peas pole siis ärgu tehku üldse.
Kordades odavamalt on saanud väga häid filme teha, samuti pole vaja söögi alla ja peale
igaltpoolt oma jama reklaamida. Kurat nagu mingid valimised kus igast sitta tuleb uksest
ja aknast rohkem kui sisse mahub ja sisu on ikka ümmargune null.

Mitte, et ma selle rimi kohta räägiks aga mõte jääb samaks.
Muidugi mõni siin kilkab kohe kui suuri numbreid näeb, et asi on kigasuppermegaüpperplokkpaster aga ui.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.07.2013 22:23:06 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mu pärast võiks kõik need 100+ milli filmid läbi põleda.
Pole mõtet kulutada sitale mingit ulmerulli ja teist samapalju veel haibile ja muule jamale.
Parem tehku kohe midagi normaalset.. Või kui mõistust peas pole siis ärgu tehku üldse.
Kordades odavamalt on saanud väga häid filme teha, samuti pole vaja söögi alla ja peale
igaltpoolt oma jama reklaamida. Kurat nagu mingid valimised kus igast sitta tuleb uksest
ja aknast rohkem kui sisse mahub ja sisu on ikka ümmargune null.

Mitte, et ma selle rimi kohta räägiks aga mõte jääb samaks.
Muidugi mõni siin kilkab kohe kui suuri numbreid näeb, et asi on kigasuppermegaüpperplokkpaster aga ui.
seekord nõustun hoolega thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 22:53:11 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mu pärast võiks kõik need 100+ milli filmid läbi põleda.
Pole mõtet kulutada sitale mingit ulmerulli ja teist samapalju veel haibile ja muule jamale.
Parem tehku kohe midagi normaalset.. Või kui mõistust peas pole siis ärgu tehku üldse.
Kordades odavamalt on saanud väga häid filme teha, samuti pole vaja söögi alla ja peale
igaltpoolt oma jama reklaamida. Kurat nagu mingid valimised kus igast sitta tuleb uksest
ja aknast rohkem kui sisse mahub ja sisu on ikka ümmargune null.

Mitte, et ma selle rimi kohta räägiks aga mõte jääb samaks.
Muidugi mõni siin kilkab kohe kui suuri numbreid näeb, et asi on kigasuppermegaüpperplokkpaster aga ui.


Sul on erakordne sõnaseadmis- ja argumenteerimisoskus. Suutsid niivõrd pikalt ja väljendusrikkalt edastada selgelt ühe(ainsa) mõtte: häid filme on võimalik teha odavamalt, kui 100 miljoni (dollari?) eest.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.07.2013 22:53:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kurat nagu mingid valimised kus igast sitta tuleb uksest
ja aknast rohkem kui sisse mahub


suuremat tuba vaja
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 23:11:43 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Mu pärast võiks kõik need 100+ milli filmid läbi põleda.
Pole mõtet kulutada sitale mingit ulmerulli ja teist samapalju veel haibile ja muule jamale.
Parem tehku kohe midagi normaalset.. Või kui mõistust peas pole siis ärgu tehku üldse.
Kordades odavamalt on saanud väga häid filme teha, samuti pole vaja söögi alla ja peale
igaltpoolt oma jama reklaamida. Kurat nagu mingid valimised kus igast sitta tuleb uksest
ja aknast rohkem kui sisse mahub ja sisu on ikka ümmargune null.

Mitte, et ma selle rimi kohta räägiks aga mõte jääb samaks.
Muidugi mõni siin kilkab kohe kui suuri numbreid näeb, et asi on kigasuppermegaüpperplokkpaster aga ui.


Sul on erakordne sõnaseadmis- ja argumenteerimisoskus. Suutsid niivõrd pikalt ja väljendusrikkalt edastada selgelt ühe(ainsa) mõtte: häid filme on võimalik teha odavamalt, kui 100 miljoni (dollari?) eest.


Sedasorti filmi odavalt tehes tuleb kokku ainult si*t.
Ja see 100 milli on tulu.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 23:41:41 vasta tsitaadiga

Jah, CGI oleks võinud onu kaarel teha, oleks saanud palju odavamalt tehtud.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 23:55:08 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Jah, CGI oleks võinud onu kaarel teha, oleks saanud palju odavamalt tehtud.


Industrial Light&Magic tegi Pacific Rimi eriefektid 50% alega, et eelarve ei tuleks 250-300 milli. Nende soov selle filmi eriefekte teha oli nii suur, et loobuti igasugusest kasumist ning ehitati oma raha eest täiesti uus pipeline ja selle tugistruktuur.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.07.2013 23:56:48 vasta tsitaadiga

yeah icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 00:27:29 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
yeah icon_lol.gif


Vaidled vastu?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 11:39:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

---

Mel Gibson announced as Expendables 3 villain
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.07.2013 23:11:10 vasta tsitaadiga

Pacific Rim thumbs_up.gif
Actionit rohkem kui rubla eest (ja muud ei tasugi siit oodata).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 11:01:28 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


shocking.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2013 13:32:35 vasta tsitaadiga

Godzilla on muidugi vahepeal (s.o eelmisest filmist saadik) jälle suuremaks kasvanud, midagi pole öelda. Paar filmi veel edasi ja võib Briti saared oma laia tagumikuga vee alla vajutada ja ISS lendab silma nagu prügi, kui ta kusagil lesib parajasti...
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 13:37:49 vasta tsitaadiga

Kas teda polegi siis varasemates filmides mättasse löödud?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 13:40:56 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kas teda polegi siis varasemates filmides mättasse löödud?

phähh, poegib ju nagu õige elukaz ikke thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2013 13:41:15 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kas teda polegi siis varasemates filmides mättasse löödud?
Iga kord ikka vist lüüakse, aga uus film ja uus zilla, iga kord eelmisest suurem (kogu film ehitataksegi sellele üles, et nii suurt pole enne olnud). Muud sisu pole vajagi.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 13:45:15 vasta tsitaadiga

Ma õnneks selliseid kingkongi ja godzilla filme pole kunagi vaadanud... ainult cloverfield vist...see sai ka surma vist. Arvutis mul oli kunagi mozilla.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 13:57:19 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ma õnneks selliseid kingkongi ja godzilla filme pole kunagi vaadanud... ainult cloverfield vist...see sai ka surma vist. Arvutis mul oli kunagi mozilla.


Ellu jäi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 15:42:26 vasta tsitaadiga

> Forum Cinemas on huvitatud Tallinnas tegutseva kinokeskuse Solaris Kino omandamisest.
> Osapooled kirjutasid täna alla omandi üleminekut ning kinoruumide pikaajalist renti puudutavatele eellepingutele.

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/forum-cinemas-tahab-solaris-kino-ara-osta.d?id=66456604

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.07.2013 15:48:01 vasta tsitaadiga

Hüvasti konkurents ja odav kinopilet, jään teid tagaigatsema. icon_cry.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 15:49:07 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 15:50:00 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 15:54:55 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Hüvasti konkurents ja odav kinopilet, jään teid tagaigatsema. icon_cry.gif

Kas nad mitte samal paeval viimati hindu ei tostnud?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.07.2013 15:58:20 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Getomees kirjutas:
Hüvasti konkurents ja odav kinopilet, jään teid tagaigatsema. icon_cry.gif

Kas nad mitte samal paeval viimati hindu ei tostnud?

Kuu alguses tõstsid küll enam-vähem samal ajal. Eks siis olid läbirääkimised juba ammu käinud, sest juba varem olid kõlakad liikvsel.

Tuletan meelde, et 2009. aasta suvel, paar kuud enne Solarise avamist ja konkurentsi saabumist, langesid Plazas hinnad umbes 40-50%.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 16:03:57 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Tuletan meelde, et 2009. aasta suvel, paar kuud enne Solarise avamist ja konkurentsi saabumist, langesid Plazas hinnad umbes 40-50%.

Enne seda olid pidevalt hindu tõstnud, väites, et tulevad sellegagi vaevalt ots-otsaga kokku, niu-niu-niu. Veidi aega hiljem Solarise tulekuga piletihinnad langesid nagu naksti. Rohkem pole kisa olnud, kuni praeguseni icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 16:16:05 vasta tsitaadiga

Umbes nädal tagasi oli siin mõnest filmist juttu. Ei tea kas sellist tüüpi filmid ei istu mulle või mis, aga väga kehvad filmid olid. Täna käisin ka Pacific Rim vaatamas:

Happy-Go-Lucky - 1/10
http://www.imdb.com/title/tt1045670
Täielik jama thumbs_down.gif . Peategelane vajas psühhiaatrilist ravi.

Crazy,Stupid,Love - 3/10
http://www.imdb.com/title/tt1570728
Mõned head naljad olid ja see oli ka kõik. Vihkan juba filme kus Ryan Gosling sees thumbs_down.gif

A Life Less Ordinary - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt0119535
Parem, kui kaks eelmist kokku. Plusspunktid noore Cameron Diazi eest, aga ega suurt muud siin polnudki.

Pacific Rim - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1663662
Väga hea action. Stoori oli kah olemas. Punkt maha selle eest, et vähe nägi erinevaid Jaegereid ja tüütute valgekitlite (teadlaste) eest.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.07.2013 21:40:15 vasta tsitaadiga

eks need romantilised filmid ajavadki sita keema, kui isiklik ebaedu seljataga thumbs_down.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 22:28:50 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt2096672/
Loodame head järge icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.07.2013 22:44:11 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
http://www.imdb.com/title/tt2096672/
Loodame head järge icon_smile.gif thumbs_up.gif
see võiks tulla viisakas draama stiilis the awakening thumbs_up.gif
sest anyway see naljakas olema ei saa

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 00:29:36 vasta tsitaadiga

Pacific Rim - 5+ raju action.
CGI oma parimas headuses. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 01:11:28 vasta tsitaadiga

Sharknado
http://www.imdb.com/title/tt2724064/

lihtsalt lol
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 01:24:17 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Sharknado
http://www.imdb.com/title/tt2724064/

lihtsalt lol


Ära naera midagi. Sharknado 2 on juba announced icon_lol.gif
---

Star Wars 7,8 ja 9 käsikirjad on valmis.

https://twitter.com/bad_robot/status/357290014658412544/photo/1
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 10:56:09 vasta tsitaadiga

Spaidermanni uus kurjam on suhteliselt "meh" thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 18.07.2013 11:02:55 vasta tsitaadiga

sädelev neeger
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 11:05:27 vasta tsitaadiga

Äkki on sädelev vampiir
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 11:41:05 vasta tsitaadiga

Pigem sädelev kiilakas
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.07.2013 11:43:09 vasta tsitaadiga

kiilakas vampiir
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 12:04:08 vasta tsitaadiga

Comic-Con läks lahti.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 14:31:31 vasta tsitaadiga

Man of Steel 7/10

Kokkuvõtvalt: Liiga palju Zack Snyder'it ja liiga vähe Christopher Nolan'it.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 15:04:27 vasta tsitaadiga

The Amazing Spider Man 2 first promo trailer:

Herr Jamie Foxx isiklikult mängimas Electro-t. Korralik grimm mehele tehtud icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2013 21:37:31 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt2740710/
icon_lol.gif

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2013 22:27:19 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
http://www.imdb.com/title/tt2740710/
icon_lol.gif
...kumb siin olulisem on, see et see on ripoffide kompott või see, et üks eesti tüdruk on jalakäija rollis?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 00:43:48 vasta tsitaadiga

Homme õepojaga Pacific Rimi vaatama. Väikemees on viimased kolm päeva juba kergelt hüsteerias olnud reedet oodates, kui kuulis kinnominekust icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

hevi.gif hevi.gif hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 01:04:14 vasta tsitaadiga

Viimased pärlid

The Last American Virgin
http://www.imdb.com/title/tt0084234/

Mitte lihtsalt järjekordne 80-ndate USA noortekas. Lihtne, tabav, mitmekülgne. Minu meelest väga alahinnatud film. 10/10
Ärge enne vaatamist sisu kohta infot otsige, rikub elamuse. Kui USA noortefilmid meeldivad, tasub vaadata.


Eyes Wide Shut
http://www.imdb.com/title/tt0120663
Ääretult intrigeeriv suhete mõtte otsimine, kaks ja pool tundi möödus hetkega. 8/10.

Spoiler Spoiler Spoiler


Magnolia
http://www.imdb.com/title/tt0175880
Kõike seda ja rohkemgi, mis Eyes Wide Shut. 10/10.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 01:13:29 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Eyes Wide Shut
http://www.imdb.com/title/tt0120663
Ääretult intrigeeriv suhete mõtte otsimine, kaks ja pool tundi möödus hetkega. 8/10.

Kumba versiooni vaatasid?
http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=853344
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 01:19:01 vasta tsitaadiga

Unrated.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 19.07.2013 14:59:44 vasta tsitaadiga

Cinamoni uuendatud veebisüsteem imeb... Kui varem sai pileti lingi smsina tellida ja siis triipkoodi ette näidata kinos, siis nüüd tuleb smsiga ainult ostu kinnitus ja peab a) ise pileti välja trükkima või b) kassas ostu kinnituse koodi ette näitama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 15:22:46 vasta tsitaadiga

PDF-i e-maili peale ei saadeta?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2013 15:38:37 vasta tsitaadiga

Isegi kui ei saadeta valmiskujul PDF-i, siis paberile väljatrükkimise asemel trükid pileti PDF-iks ja näitad selle telefonist ette nagu varemgi. Või mis moodi seda muidu välja trükkida saab, kui seda piletit sulle mingil kujul ei saadeta?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.