Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
andiiler
HV vaatleja
andiiler

liitunud: 17.05.2013




sõnum 10.07.2013 18:13:45 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
andiiler kirjutas:
Mulle meeldib, et selle maailm sarnaneb San Andreasega. San Andreas oli parim mäng, mida mänginud. icon_smile.gif Arvan, et viies on vana uues kuues ja kui nii, siis järgmised paar aastat ma päikest ei näe. icon_cool.gif

Tegevus toimubki ju Los Santoses ja selle ümbruses. Kus sa elanud oled?

Võiks uuesti lugeda "selle maailma". GTA IV-s ei olnud lennukeid, normaalseid helikoptereid, tanke, ronge. Ujuda ei saanud.

Ma räägin funktsioonidest. Keda kotib, kas tegevus toimub Los Santoses või kuskil mujal? Peaasi, et on maastikku. Linnatänavad on igavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 18:24:10 vasta tsitaadiga

andiiler kirjutas:

Võiks uuesti lugeda "selle maailma". GTA IV-s ei olnud lennukeid, normaalseid helikoptereid, tanke, ronge. Ujuda ei saanud.

Ma räägin funktsioonidest. Keda kotib, kas tegevus toimub Los Santoses või kuskil mujal? Peaasi, et on maastikku. Linnatänavad on igavad.

Möh? Ma küll sain ujuda GTA IV-s kui ma viimati seda mängisin.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andiiler
HV vaatleja
andiiler

liitunud: 17.05.2013




sõnum 10.07.2013 18:40:05 vasta tsitaadiga

SinineSiil, mm, võib-olla küll. Nii vähe mängisin seda, sest see mäng oli suht saast. Ja suht läägis ka. Andis seadistada, et enam-vähem normaalselt mängida saaks. Loodetavasti on viiendal süsteeminõuded videokaardile vähe väiksemad. icon_smile.gif
_________________
NB! Olen ment ja vihkan teid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 18:41:13 vasta tsitaadiga

Ujuda sai, ent see oli nii algeline.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 10.07.2013 19:55:42 vasta tsitaadiga

GTA IV-s oli ujumine ainult pinnapealne. Vesi oli nagu pinnakatteks, st põhja sa ei näinud (vee alust maailma ei eksisteerinud).

GTA V paistab tõesti väga palju lubav. Massiivne kaart, loodus, meremaailm. Väga palju rändamist ja avastamist. Oleks täitsa põnev teada kui kaugele merele saaks reaalselt minna, maailm võib suur olla aga kuskilt maalt tõmmatakse piir peale!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 20:57:14 vasta tsitaadiga

Asgate, Ma pakun, et nii kaugele kui soovid, lihtsalt mingis kohast hakkab see merepõhi korduma.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 21:00:06 vasta tsitaadiga

Ei usu, et korduma hakkab. Kuskil siiski põhi on. Nagu ka GTA SA-s.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 21:07:07 vasta tsitaadiga

Mõned inimesed siin ikka väga mõttetud kommenteerijad, PC-le tuleb see mäng nagunii enam kui 100% kindel selles.
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 10.07.2013 21:55:03 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Mõned inimesed siin ikka väga mõttetud kommenteerijad, PC-le tuleb see mäng nagunii enam kui 100% kindel selles.

Endale lihtsam on neid ignoreerida las nutavad ja halavad. Sest iga osaga kordub sama nutt ja hala.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 23:02:40 vasta tsitaadiga

Rallih007, Olen märganud, et ka iga uue videoga tulevad sama kommentaarid, aga foorum ongi ju selleks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 23:05:34 vasta tsitaadiga

Ma söön ka siis mytsi ära, kui see mäng pc peale ei jõua thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 00:31:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma söön ka siis mytsi ära, kui see mäng pc peale ei jõua thumbs_up.gif


icon_biggrin.gif R* teeb lihtsalt nalja. Peakorteris vennad raudselt söövad popkorni ning jälgivad foorumis toimuvat samal ajal naerdes end pooleks.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.07.2013 00:39:20 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/2013/07/09/rockstar-job-listing-hints-at-possible-gta-5-pc-release/
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 00:44:54 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ma söön ka siis mytsi ära, kui see mäng pc peale ei jõua thumbs_up.gif


icon_biggrin.gif R* teeb lihtsalt nalja. Peakorteris vennad raudselt söövad popkorni ning jälgivad foorumis toimuvat samal ajal naerdes end pooleks.

kahtlen, et HV foorumit jälgivad icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 11.07.2013 01:30:45 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ma söön ka siis mytsi ära, kui see mäng pc peale ei jõua thumbs_up.gif


icon_biggrin.gif R* teeb lihtsalt nalja. Peakorteris vennad raudselt söövad popkorni ning jälgivad foorumis toimuvat samal ajal naerdes end pooleks.

Kõige naljakam on see, et sobrasin ka teis i foorumeid ja asju ja Yahoo omas jäi silma, et mingile vennale ei mahu pähe, et GTA5 tuleb PC-le hiljem kui Kontsoolidele icon_lol.gif
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130123005057AALU0NN
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.07.2013 06:07:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
xonix kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ma söön ka siis mytsi ära, kui see mäng pc peale ei jõua thumbs_up.gif


icon_biggrin.gif R* teeb lihtsalt nalja. Peakorteris vennad raudselt söövad popkorni ning jälgivad foorumis toimuvat samal ajal naerdes end pooleks.

kahtlen, et HV foorumit jälgivad icon_lol.gif

google translate-ga icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 09:19:23 vasta tsitaadiga

Parem vaadake üle kuna tuli Gta SA ja IV konsoolidele ning kuna pc'le...
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 10:18:29 vasta tsitaadiga

Rallih007 kirjutas:
xonix kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ma söön ka siis mytsi ära, kui see mäng pc peale ei jõua thumbs_up.gif


icon_biggrin.gif R* teeb lihtsalt nalja. Peakorteris vennad raudselt söövad popkorni ning jälgivad foorumis toimuvat samal ajal naerdes end pooleks.

Kõige naljakam on see, et sobrasin ka teis i foorumeid ja asju ja Yahoo omas jäi silma, et mingile vennale ei mahu pähe, et GTA5 tuleb PC-le hiljem kui Kontsoolidele icon_lol.gif
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130123005057AALU0NN
vend on kulutanud 1000€ GTA-de peale, wtf icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 13.07.2013 12:24:07 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 12:36:40 vasta tsitaadiga

kusjuures pmst sama nimega eksisteerib kontor, Dynasty Real Estate 1576 Forest Ave, Staten Island, NY http://goo.gl/YVSSS
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 13:35:38 vasta tsitaadiga

GTA SA + VC tundub olevat icon_cool.gif

shocking.gif shocking.gif bounce.gif bounce.gif onfire.gif bananadance2.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 13:42:35 vasta tsitaadiga

Mul on räige dilemma, see mäng tundub lihtsalt siga huvitav aga konsoolivalikuks ei tahaks kuidagi ps3 teha sest see on vanakraam juba :/ samas ps4 ja GTA V peaksid enamvähem samal ajal müügile jõudma...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 13:48:15 vasta tsitaadiga

pedak, kui GTA 5 tuleb järgmise gen konsoolidele siis koos PC-ga ja järgmise aasta Mai-s alles. Huvitav oleks näha siis kas reso on kõrgem ja mingi FSAA peal ka PS4 ja XONE peal?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 19:58:46 vasta tsitaadiga

Siia teemasse pole vist neid linke veel pandud:

http://www.gameinformer.com/games/grand_theft_auto_v/b/xbox360/archive/2013/07/09/grand-theft-auto-v-customization.aspx

http://www.gameinformer.com/games/grand_theft_auto_v/b/xbox360/archive/2013/07/09/grand-theft-auto-v-gun-combat.aspx

Mul igatahes xbox ostetud ja eeltellimus ka tehtud icon_biggrin.gif Ei jõua arvutile oodata seda.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 13.07.2013 20:49:50 vasta tsitaadiga

pedak, kasutatud PS3 / X360 ei tohiks palju maksta ? ... niikaua toksid tollel kuni PS4 või PC versioon välja tuleb icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2013 21:10:09 vasta tsitaadiga

juba gta3 nägi konsoolidel utter shit välja ja läägis kui loom, pigem oodata pc versioon ära sest need 10 aastat vanad pannid mis seal konsoolide sees on on simply naeruväärsed ja ei kannata kriitikat
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 13.07.2013 21:29:46 vasta tsitaadiga

Ei tea, eks see ole personaalne, mul igatahes GTA4 ja lisad läbi mängitud , ning onlines ka omajagu ringi möllatud , ning pole probleeme olnud. Graafika on ok ja mängitavus ka.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.07.2013 22:16:41 vasta tsitaadiga

Võrreldes PC-ga oli ikka kole ja läägis küll.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 13.07.2013 23:50:02 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Võrreldes PC-ga oli ikka kole ja läägis küll.

Mõned mängivad mängu mängu pärast, teised mängivad, et oleks ilus. PC toksib samamoodi kui on sitt arvuti. Ja gta 4 jooksis ka jube sitasti algul PCl, EFLC ikka veel jookseb sitasti. See arvamus tuleb PC fännilt
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 23:51:34 vasta tsitaadiga

mamba kirjutas:
Magic kirjutas:
Võrreldes PC-ga oli ikka kole ja läägis küll.

Mõned mängivad mängu mängu pärast, teised mängivad, et oleks ilus. PC toksib samamoodi kui on sitt arvuti. Ja gta 4 jooksis ka jube sitasti algul PCl, EFLC ikka veel jookseb sitasti. See arvamus tuleb PC fännilt

sul järelikult sitt arvuti thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 14.07.2013 11:14:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mamba kirjutas:
Magic kirjutas:
Võrreldes PC-ga oli ikka kole ja läägis küll.

Mõned mängivad mängu mängu pärast, teised mängivad, et oleks ilus. PC toksib samamoodi kui on sitt arvuti. Ja gta 4 jooksis ka jube sitasti algul PCl, EFLC ikka veel jookseb sitasti. See arvamus tuleb PC fännilt

sul järelikult sitt arvuti thumbs_up.gif


jep
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 14.07.2013 12:28:42 vasta tsitaadiga

mamba kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mamba kirjutas:
Magic kirjutas:
Võrreldes PC-ga oli ikka kole ja läägis küll.

Mõned mängivad mängu mängu pärast, teised mängivad, et oleks ilus. PC toksib samamoodi kui on sitt arvuti. Ja gta 4 jooksis ka jube sitasti algul PCl, EFLC ikka veel jookseb sitasti. See arvamus tuleb PC fännilt

sul järelikult sitt arvuti thumbs_up.gif


jep


+1
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 19:42:50 vasta tsitaadiga

mamba kirjutas:
Magic kirjutas:
Võrreldes PC-ga oli ikka kole ja läägis küll.

Mõned mängivad mängu mängu pärast, teised mängivad, et oleks ilus. PC toksib samamoodi kui on sitt arvuti. Ja gta 4 jooksis ka jube sitasti algul PCl, EFLC ikka veel jookseb sitasti. See arvamus tuleb PC fännilt

... asi pole kindlasti ainult silmailus, konsooli nõrkus ei kisu alla mitte ainult graafikat vaid ka võimalike sündmuste mastaapsust, detailsust ja interaktiivset mitmekesisust. Maakeeli väljendudes, suure, elava ja ilusa maailma asemel saad üsna lokaalse tormi morsikaasis, mis ei erine oma olemuselt oluliselt varasemast. Keskkond, tegelased ja sündmused on küll uued, kuid mängitavuses ei saa tõenäoliselt olema suurt edasiminekut ...

... pole just kamaluga kuhjas konsooli porte, mis PC peal hästi jookseksid, nüüd saavad sama tunda ka tulevase generatsiooni konsoolimängurid sest ka nende jaoks saab GTAV olema kõigest port ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 15.07.2013 17:44:59 vasta tsitaadiga

mamba kirjutas:
Magic kirjutas:
Võrreldes PC-ga oli ikka kole ja läägis küll.

Mõned mängivad mängu mängu pärast, teised mängivad, et oleks ilus. PC toksib samamoodi kui on sitt arvuti. Ja gta 4 jooksis ka jube sitasti algul PCl, EFLC ikka veel jookseb sitasti. See arvamus tuleb PC fännilt


pc fänn kellel on sitt arvuti? monkey.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 15.07.2013 17:53:44 vasta tsitaadiga

delef, Mis selles imelikku on? Kõigil pole igakuu uusim raud masinas olemas, nagu vormelifännidel pole vormelit hoovis icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 15.07.2013 18:40:08 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
delef, Mis selles imelikku on? Kõigil pole igakuu uusim raud masinas olemas, nagu vormelifännidel pole vormelit hoovis icon_wink.gif

Vormelifännid ei kurda ka et Nissan Micra aeglane on.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 15.07.2013 18:55:23 vasta tsitaadiga

IvarV kirjutas:
10.10.10 kirjutas:
delef, Mis selles imelikku on? Kõigil pole igakuu uusim raud masinas olemas, nagu vormelifännidel pole vormelit hoovis icon_wink.gif

Vormelifännid ei kurda ka et Nissan Micra aeglane on.

Pole kunagi väitnudki, et gta 4/5 peaks jooksma pentium 4l. Mäng oli algul ikka väga sitasti optimeeritud(EFLC on siiamaani). See "jep" sai vastatud lihtsalt, et igasugusele ilkumisele varakult lõpp panna. Saab GTA 5 nii ps3l kui arvutil kindlasti läbi mängitud
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iks95
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2013 21:24:18 vasta tsitaadiga

Andke ka oma hääl et GTA V PC-ile tuleks http://www.change.org/petitions/rockstar-release-gta-v-on-pc?utm_campaign=share_button_action_box&utm_medium=facebook&utm_source=share_petition#intro
_________________
Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 115
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2013 21:26:10 vasta tsitaadiga

Mõttetu üritus ja vaevalt, et RG seda allkirja kogumist üldse märkab. PC-le tuleb millalgi NIIKUINII.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2013 21:37:16 vasta tsitaadiga

kahju on lihtsalt et sellistele igivanadele juustudele enne tuleb, kui tahad mängida siis tuleb ropsikott kõrvale võtta ja hambad ristis neid ruubikukuubikuid ekraanil vahtida...
mõistagi pole graafika kõige tähtsama aga aastal 2013 mängida gtaV ps3 peal mille release oli 7 aastat tagasi on tiba nukker.
kui juba eelmine gta nägi konsoolidel väga võigas välja, millele lisaks ei suutnud see vana konsoolinäss seda normaalselt vedada ja koguaeg oli lääääääg thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2013 18:44:17 vasta tsitaadiga

Uued pildid siis: http://www.rockstargames.com/newswire/article/51186/new-grand-theft-auto-v-screens-the-fast-life.html

Graafika nendel piltidel on võrreldes eelnevate piltidega küll tunduvalt parem.. Kas nad nüüd on neid viimaseid pilte tuuninud või tõesti mingil imekombel sellise hüppe vahepeal mänguga teinud (PC?).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 29.07.2013 19:24:16 vasta tsitaadiga

On PC reliisi kohta ka uudiseid?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2013 19:26:31 vasta tsitaadiga

-FoX-, ilmselt oleks need uudised ka siin siis.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 29.07.2013 19:32:31 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Uued pildid siis: http://www.rockstargames.com/newswire/article/51186/new-grand-theft-auto-v-screens-the-fast-life.html

Graafika nendel piltidel on võrreldes eelnevate piltidega küll tunduvalt parem.. Kas nad nüüd on neid viimaseid pilte tuuninud või tõesti mingil imekombel sellise hüppe vahepeal mänguga teinud (PC?).


Rockstargames, vaiki ja võta mu valuuta icon_smile.gif Esimesel pildil nähtud masinal ajaks hea meelega rehvid põlema!
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2013 19:42:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Here are some new screens

resoga 640*360 icon_question.gif icon_lol.gif

vaesed kraanamehed
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2013 19:53:47 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
tsitaat:
Here are some new screens

resoga 640*360 icon_question.gif icon_lol.gif

vaesed kraanamehed

GTA V enda lehel need pildid palju suurema resoga saadaval.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2013 20:19:06 vasta tsitaadiga

Ega ei tasu nende bullshotide peale väga pöördesse minna.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 30.07.2013 06:55:20 vasta tsitaadiga

noo see eelviimane pilt, kus see tuuker laeva peale ronib ,küll enam mäng ei ole icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 15:54:15 vasta tsitaadiga

kriist, ülemine PC ja alumine konsool icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 30.07.2013 18:24:44 vasta tsitaadiga

Vaevalt ,et nii on. Pigem alumine pilt tuleks PC lihtsalt AA peale surutud. Mäng eeldavasti jookseb üle 30 fps ka
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.