Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 62, 63, 64  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 01.07.2013 12:22:20 vasta tsitaadiga

kuram, kõik sinised-kollased-punased lumiad 520d on ära võetud, ainult mustad alles. Üks punane tallinnas veel paikneb. Kesklattu saab alles nädala-kahe jooksul.. Eelmine nädal veel oli, pidanuks ära bronnima ja tellima. Naljakas, et nad ei osanud arvestada, et hea kaup on 520.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 12:45:45 vasta tsitaadiga

Must ongi ju kõige etem.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 18:40:51 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Must ongi ju kõige etem.

+1
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.07.2013 18:48:02 vasta tsitaadiga

See nüüd küll jube asi et värvilised on võetud. icon_biggrin.gif
Enamus katab naguinii kummist kestaga oma telefoni, et see autos keskkonsoolis ringi ei liiguks ja koliseks.
Mis katab kõik selle tagumise värvi ära ...
Kas neid tagumisi korpuseid kuskilt eraldi eestis osta ei saa ? mõtlen siis midagi sellist millele on peale midagi ka joonistatud ja ei maksa seda nokia hinda 20-30 eurot .
Wireless laadija kaant vist 520-l ei ole ja pole ka vist seda funktsiooni sisse ehitatud.

Ma hiljuti vaatasin just et musta pole, aga ma hakkan ostma naguinii alles 16-17 juuli, kui mul vana telefoni leping läbi saab.
Selleks ajaks peaks juba poes ka vist näppida saama.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akk
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006




sõnum 01.07.2013 20:01:52 vasta tsitaadiga

Viisin oma Lumia 720'e kolmandat korda garantiisse. See jääb ka minu viimaseks korraks, kui EMT'st midagi ostan. Mul kästi põhimõtteliselt vait olla, et nad saaksid kiiremine oma paberid täidetud ja tehasepraagiga telefon kolmandale ringile saadetud.

Poole vestluse pealt keerati mulle selg ja hiljem naljatati, et näe närvid täitsa läbi. Võite paar korda arvata, miks klient, kes on kolm korda teeninduste vahet jooksnud, kus talle udu aetakse ja tulutult garantii vahet jooksutatakse, endast välja läheb, kui talle mõista antakse, et neid ei huvita mis minu nördimuse taga on ja nad ei vaevu mind lõpuni kuulama, sest neil on omad asjad ajada. Mitte kuidagi ei jäta EMT endast kliendisõbraliku ja professionaalse ettevõta muljet. Vabandage, aga ma ei leia, et oleks väga raske kliendi mure lõpuni ära kuulata ja siis talle mõistlikult seletada, miks ta ei saa oma tehasepraagiga toodet välja vahetada nagu ülejäänud EU riikides, vaid peab kuu aega garantii vahet jooksma, kus tulutult ühte ja seda sama probleemi likvideerida üritatakse. Rääkimata sellest, et sulle poole vestluse peal selg keeratakse ja siis närvihaigekt tembeldatakse. Tarbijakaitse seaduse peale kostetakse, et neil on omad seadused ja selle kohta, et ma 14 päeva pärast ostu toote tagasi viisin, teatati, et tegelikult oleks vist saanud ümber vahetada (mida ma ka soovisin tol korral), aga seda alles pärast ekspertiisi, kus ta ka käis ja vigaselt tagasi tule (kaks korda). Nüüd läks siis kolmas kord ja võib olla ... võib olla pärast järjekordset nädalst ootamist vahetatakse ring, võib olla.

Ma ei näe mingit põhjust, miks ma peaksin Eesti kaupmeest eelistama, kes oma kallimaid hindu garantiiga müüb, kui suurema tõenäosusega saan ma kiirema ja parema klienditeeninduse osaliseks näiteks UK'st tellides.
Kergelt hämmingus, pärast tänast klienditeenindust (ma olin küll tõre klient, aga seda alles pärast nendepoolset "ei huvita" klienditeenindust, kus mind kolmandale ringile saadeti) icon_eek.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 02.07.2013 10:20:11 vasta tsitaadiga

akk kirjutas:
Viisin oma Lumia 720'e kolmandat korda garantiisse...


Kogu see tekst EMT klienditeeninduse kohta puudutab Lumia telefone siis täpselt kuidas?

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akk
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006




sõnum 03.07.2013 16:02:37 vasta tsitaadiga

siim kirjutas:
akk kirjutas:
Viisin oma Lumia 720'e kolmandat korda garantiisse...


Kogu see tekst EMT klienditeeninduse kohta puudutab Lumia telefone siis täpselt kuidas?


Õigustatud tähelepanek. Ma ise vaatsin ka pärast postitust, et see sobib pigem EMTi alla postitada, kui siia. Aga niipalju võib veel lisada, et teema Lumina alla suruda, klienditeenindaja ütles, et minu telefonil esinenud praaki on ka varem ette tulnud Nokial, seda küll teiste mudelite puhul. Soovitati kaaluda HTC soetamist alternatiivina WP Luminale.

Täna anti EMTi esindusest mulle uus Lumia 720. Loodame, et sellega on ka mured lõppenud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 03.07.2013 18:31:10 vasta tsitaadiga

hp windows phone pidi ju juust olema võrreldes lumiaga... imelik soovitus icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 18:48:53 vasta tsitaadiga

Ertai, htc mitte hp icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 04.07.2013 11:33:52 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Ertai, htc mitte hp icon_wink.gif


sorri, my bad icon_smile.gif typo.

teemasse ka: eile sai käes hoitud Nexus 4 ja HTC One, S4 ja Lumia 520.
Htc oli teistest üle veidi overall imho, aga mis välja tahaks tuua, siis Lumia 520 korpus tundus palju kenam, tugevam ja mitte-nii-juust nagu S4...
Tõsiselt, tipptelefon ja ümber on üsna juustune plastik. Nokia selles suhtes ei ole allahindlust teinud korpusega.

Pean selle 520 ära vist võtma, nexus 4 ka ahvatleb, aga ootan viienda ära ja seni võiks windoozafööni proovida.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 04.07.2013 19:00:31 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka,et võtan lumia 925 ligi veel kui jõuab eestisse lähimal ajal,aga üks tädi elionist ütles,et tuleb alles sügisel icon_biggrin.gif niikaua küll oodata sellega ei viitsiks icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 19:14:38 vasta tsitaadiga

no kui 1020 väljas, siis tulebki 925 myyki, elementaarne thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 11:31:55 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas see just minu telefoni (920) probleem, või Elisa, aga kui näitab neti kiiruseks E, G või H+, siis nett toimib, H+ ga muidugi kiiremini, aga toimib. Kui aga näitab ainult H, siis ei toimu midagi. Kiiruse poolest peaks see ju E ja H+ vahele jääma.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 12:05:23 vasta tsitaadiga

Keegi Lumia 720 klaasi on lasknud vahetada? Palju maksab ja kaua läheb (kas on kohapeal olemas või peab ootama)?
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 17:07:44 vasta tsitaadiga

Sai taaskord 1 Lumia 800 soetatud. Aku kestvus kuidagi kehv. Mälu järgi peaks aku kestvus ainult parem olema olles ennem omanud nii Lumia 800 kui Lumia 900 telefone.

Hetkel näitab 100% laetud akuga (battery saver peal) 1Day 16Hours. Nett jms maha võetud.
Mõni minut töös olnuna, näitab juba 99% ja 1Day 11Hours

Telefon peaks olema uus, pärit Soomest.

Soft on originaal, uuendamata.

Any advice?

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 18:50:22 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Sai taaskord 1 Lumia 800 soetatud. Aku kestvus kuidagi kehv. Mälu järgi peaks aku kestvus ainult parem olema olles ennem omanud nii Lumia 800 kui Lumia 900 telefone.

Hetkel näitab 100% laetud akuga (battery saver peal) 1Day 16Hours. Nett jms maha võetud.
Mõni minut töös olnuna, näitab juba 99% ja 1Day 11Hours

Telefon peaks olema uus, pärit Soomest.

Soft on originaal, uuendamata.

Any advice?


ehk tahab mõnda korralikku laadimistüklit.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 06.07.2013 19:51:37 vasta tsitaadiga

võtsin 520 ära, vaatame kuidas asi toimib.

p.s. erinevad värvid jälle müügil. Kollast Eestis polegi väidetavalt. Sinised, punased, valged ja mustad olemas.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 20:09:44 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
-cocain- kirjutas:
Sai taaskord 1 Lumia 800 soetatud. Aku kestvus kuidagi kehv. Mälu järgi peaks aku kestvus ainult parem olema olles ennem omanud nii Lumia 800 kui Lumia 900 telefone.

Hetkel näitab 100% laetud akuga (battery saver peal) 1Day 16Hours. Nett jms maha võetud.
Mõni minut töös olnuna, näitab juba 99% ja 1Day 11Hours

Telefon peaks olema uus, pärit Soomest.

Soft on originaal, uuendamata.

Any advice?


ehk tahab mõnda korralikku laadimistüklit.


Uuendan hetkel softi ära. Vaatan mis siis juhtub.


Drastilist aku taseme langemist enam pole, eks näis mis peale uuendusi teeb. beer_yum.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.07.2013 20:55:40 vasta tsitaadiga

on see nii oluline, et telefon on punase, sinise või valge värvilise kaanega ?
mina eelistan musta, kuna must näeb vähem määrdunud välja ja ei pleegi .. mäletan kui mul oli 5210 sinine ja sõber ostis uue miski pool aastat hiljem ja kõrvale pannes oli kohe värvi vahet näha

ja kuna neid kaasi on lihtne vahetada, siis neid tehtakse ka igas värvis või pildis erineva tasemega edevate inimeste jaoks
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 22:46:21 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
on see nii oluline, et telefon on punase, sinise või valge värvilise kaanega ?
mina eelistan musta, kuna must näeb vähem määrdunud välja ja ei pleegi .. mäletan kui mul oli 5210 sinine ja sõber ostis uue miski pool aastat hiljem ja kõrvale pannes oli kohe värvi vahet näha

ja kuna neid kaasi on lihtne vahetada, siis neid tehtakse ka igas värvis või pildis erineva tasemega edevate inimeste jaoks


Must jah kõige soliidsem. Sobib kõigile.

thumbs_up.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedJohn
HV vaatleja
RedJohn

liitunud: 26.05.2013




sõnum 07.07.2013 19:25:03 vasta tsitaadiga

Bluetooth 4.0 tuleb Windows Phone 8 Lumiatele. http://wmpoweruser.com/bluetooth-4-0-support-coming-to-nokia-lumia-520620-and-720-with-nokia-amber/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2013 18:26:48 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/camera_samples_for_nokia_lumia_1020_eos_surface-news-6337.php




Päris head thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 18:37:28 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://www.gsmarena.com/camera_samples_for_nokia_lumia_1020_eos_surface-news-6337.php

Spoiler Spoiler Spoiler


Päris head thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif

väike ot
ma ei mäleta kas see oli samsa, nokia või keegi muu, kes kiitles ilgelt ilusate piltide ja videoga.....
lõpuks tuli välja, et lollikesed unustasid aknad ära, mis peegeldasid aparaati, millega filmiti.
oh yllatust, polnudki mobla vaid hoopis kaamera icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2013 18:37:36 vasta tsitaadiga

jeesus188, see oli see sama Nokia jah icon_smile.gif
Loodetavasti ei astuta enam teist korda samasse ämbrisse icon_cool.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 18:46:37 vasta tsitaadiga

jeesus188, see on nüüd mittetahtlik lekkimine era flickri kogult (vaata, seal ta teised perepildidki)...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 08.07.2013 20:31:00 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
jeesus188, see oli see sama Nokia jah icon_smile.gif
Loodetavasti ei astuta enam teist korda samasse ämbrisse icon_cool.gif


Loodame et seekord on siis videobuss ja profi-peegelkaamera paremini varjatud.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 23:27:57 vasta tsitaadiga

photoshopiga ikka enne uploadi kerge töötlus vms tehtud icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 23:47:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
väike ot
ma ei mäleta kas see oli samsa, nokia või keegi muu, kes kiitles ilgelt ilusate piltide ja videoga.....
lõpuks tuli välja, et lollikesed unustasid aknad ära, mis peegeldasid aparaati, millega filmiti.
oh yllatust, polnudki mobla vaid hoopis kaamera icon_lol.gif

Noore fotoentusiasti brauseri must have lisa on ju exif viewer. Eks neidki andmeid annab muidugi feikida, aga mitte ülearu lihtsalt.

Camera Make = Nokia
Camera Model = Lumia 1020
Software / Firmware Version = Adobe Photoshop Lightroom 5.0 (Windows)
Last Modified Date/Time = 2013:07:01 01:13:46
Exposure Time (1 / Shutter Speed) = 1/270 second ===> 0.0037 second
Lens F-Number / F-Stop = 22/10 ===> ƒ/2.2
ISO Speed Ratings = 100
Original Date/Time = 2013:06:29 17:01:03

Eks päevavalguses teeb juba iga vähegi moodsam sensor+lääts kooslus suht ok pildi, ise hindan pigem hämarapiltide järgi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 19:09:16 vasta tsitaadiga

Miks ta mulle nii ütleb, kui ma tahan WindowsPhone't installida win7 ultimates ? Google nagu ei andnud mulle vastust, mul vist juhe koos täna...

Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piffik
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013




sõnum 10.07.2013 08:56:03 vasta tsitaadiga

Mõni 520 omanik - kuidas selle Here Maps-ga on? Kas saab välisriigis juhendamist juurde osta (ehk siis upgradeda Here Maps +ks) ning palju see maksab? Iseenesest telefon tundub OK, aga välismaal GPS võrdlemisi oluline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 09:44:20 vasta tsitaadiga

piffik, paari päeva pärast peaks saama osta.
http://www.wpcentral.com/nokia-release-here-apps-all-windows-phone-8-smartphones
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 13:28:32 vasta tsitaadiga

Mis loogika alusel huvitav 620 omab HERE+ rahvusvahelist juhendamist ning 720 ei oma?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 10.07.2013 13:53:24 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Mis loogika alusel huvitav 620 omab HERE+ rahvusvahelist juhendamist ning 720 ei oma?

Väidetavalt tehti antud lüke sellel põhjusel, et toode mahuks teatud hinnaklassi piiridesse.
~15€ selle upgrade eest on täitsa mõistlikult küsitud, ootasin hullemat.

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.07.2013 15:59:57 vasta tsitaadiga

läbi web lehe google mapsi ei saa minna win 8 phone-ga ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 10.07.2013 16:18:51 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
läbi web lehe google mapsi ei saa minna win 8 phone-ga ?

gMaps on ka täitsa eraldi appina olemas.

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 16:30:12 vasta tsitaadiga

WP8-l on ka lausa Google Maps programm olemas microsofti poolt.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2013 11:26:23 vasta tsitaadiga

Lumia 1020 aksessuaar (korpus koos lisaakuga) icon_arrow.gif http://hi-tech.mail.ru/news/misc/lumia-1020-case-new.html
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2013 12:47:32 vasta tsitaadiga

http://mynokiablog.com/2013/07/10/full-lumia-1020-specs-revealed-packs-6-lenses-and-3x-zoom/
http://www.gsmarena.com/full_nokia_lumia_1020_specs_leaked_prior_to_announcement-news-6356.php

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 13:02:53 vasta tsitaadiga

920 pakub juba teist päeva Here Maps+ Beta uuendust (3.0.4086.0) aga kui laadima hakata annab 80320011 veateate. On kellelgi see uuendus peale läinud? Live konto on mul tehtud Eesti aadressile aga telefon ise on pärit Euroopast.

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 13:23:59 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
920 pakub juba teist päeva Here Maps+ Beta uuendust (3.0.4086.0) aga kui laadima hakata annab 80320011 veateate. On kellelgi see uuendus peale läinud? Live konto on mul tehtud Eesti aadressile aga telefon ise on pärit Euroopast.

terv
kris.


Mul küll lihtsalt Here Maps, aga versioon 3.3.354.8 ehk et tundub uuem. Oled uuendada proovinud üle wifi või 3G? võid igaksjuhuks mõlemaga proovida.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 13:54:30 vasta tsitaadiga

Here mapsi uuendusel olid probleemid ja on hetkel marketist maha võetud.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedJohn
HV vaatleja
RedJohn

liitunud: 26.05.2013




sõnum 11.07.2013 17:33:10 vasta tsitaadiga

http://www.wpcentral.com/live-blog-nokia-lumia-1020 Siin on Nokia Lumia 1020 LIVE esitlus. Peaks hakkama kell 18.00
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2013 17:59:53 vasta tsitaadiga

Official icon_arrow.gif http://www.theverge.com/2013/7/11/4513484/nokia-lumia-1020-photos-features
http://www.theverge.com/2013/7/11/4513502/nokia-lumia-1020-press-photos

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2013 18:14:25 vasta tsitaadiga

Paistab kõva toode tulevat thumbs_up.gif
Hinnast pole veel räägitud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2013 11:13:51 vasta tsitaadiga

Eestikeelsed ametlikud andmed icon_arrow.gif http://www.nokia.com/ee-et/tooted/telefonid/lumia1020/andmed/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 12.07.2013 12:42:52 vasta tsitaadiga

Inglisekeelsel lehel kirjutab, et on "1/1,5 inch" sensor, eestikeelsel, et "1/3,81 cm" sensor.
1/1,5 tolli on 1,69 sentimeetrit.
1/3,81 sentimeetrit on 0,26 sentimeetrit.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 12:53:02 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Inglisekeelsel lehel kirjutab, et on "1/1,5 inch" sensor, eestikeelsel, et "1/3,81 cm" sensor.
1/1,5 tolli on 1,69 sentimeetrit.
1/3,81 sentimeetrit on 0,26 sentimeetrit.


Eks need murdarvud on ikka keerulised olnud ja nende teisendamine icon_razz.gif
Nimetajaga tegusid tehtud, lugeja ära unustatud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 13:11:00 vasta tsitaadiga

Lumia 520 hind Amazonis muudkui kukub: http://uk.camelcamelcamel.com/Nokia-Lumia-Free-Windows-Smartphone/product/B00BM24PMY?context=browse
Keegi siin veel unistas, et meie operatorid korrigeerivad hinda - dream on icon_lol.gif

Uudisnuppudest ilmneb, et just 520 ongi hetkel kõige populaarsem WP föön. http://www.neowin.net/news/adduplex-ceo-lumia-520-is-the-most-popular-windows-phone
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2013 13:20:11 vasta tsitaadiga

Items: GBP 114.38
Postage & Packing: GBP 5.96
Order Total: GBP 120.34
Payment Total: EUR 145,04

Eesti parim hind hetkel 165€ (firmale ostes 137€ + km)
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/324063/

Hinnavahe täpselt 20€

Kas Nokial on muidu rahvusvaheline garantii?
Et kui UK-st ostetud telo labidaks muutub, saab Eestis garantiisse viia?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 13:49:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas Nokial on muidu rahvusvaheline garantii?
Et kui UK-st ostetud telo labidaks muutub, saab Eestis garantiisse viia?


Peaks vist olema küll...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 62, 63, 64  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.