Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 23:22:58 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Kas on mõtet neid vananenud informatsiooniga videoid eelmisest aastast siia uuesti postitada?

Kordamine on tarkus ema, seega pole mõtet tänitada iga asja peale. Ise nägin seda videot esimest korda.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 18:24:06 vasta tsitaadiga

http://www.rockstargames.com/newswire


THANK YOU SWEET JESUS!

ehk siis kell 6 õhtul meie jaoks?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 18:52:54 vasta tsitaadiga

Muide, väga meeldib mulle see, et R* teatab selliseid asju üks päev varem ette. Siis ei ole nii pikka ootamist icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 20:14:02 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Muide, väga meeldib mulle see, et R* teatab selliseid asju üks päev varem ette. Siis ei ole nii pikka ootamist icon_lol.gif


õnneks küll:D kehtib ainult selle mängu puhul:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 20:24:40 vasta tsitaadiga

Esimene GTA, mis sellise lükke on teinud või mis?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 21:26:00 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Esimene GTA, mis sellise lükke on teinud või mis?


Midagi San Andreasega tehti kunagi, kuid mitte nii vara. icon_razz.gif
Homme on 69 päeva 17. septembrini. icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 09.07.2013 00:38:50 vasta tsitaadiga

Praegu ootavad kõik elueest ( mina ise ka ). Siis tuleb mäng välja, saab igapäevaselt mängitud, läbi tehtud, ning unustatud. icon_biggrin.gif Every single time.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 01:07:28 vasta tsitaadiga

Defeee, Unustatud, hmm noh oleneb kuidas mäng meelde jääb, nt mõned hetked San'ist on ikka meeles, kuigi mängisin seda kunagi tsaariajal üldse (loe: ammu). Mõnest hea välimuse ja normaalse stooriga mängust, mida viimase mingi 6 kuu jooksul sai mängitud pole samas pmst midagi meeles.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 09.07.2013 01:21:56 vasta tsitaadiga

Aga GTA on vähemalt selline mäng, mida mängid - mängid - mängid , ning kui uus tuleb alles siis viskad vana nurka icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 11:00:09 vasta tsitaadiga

No GTAIV mängisin vahelduva eduga viis aastat, nii et unustada pole siin midagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 13:48:52 vasta tsitaadiga

Rockstar job listing hints at possible GTA 5 PC release
PCgamer
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 16:31:42 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Rockstar job listing hints at possible GTA 5 PC release
PCgamer


Et siis tuleb tavaline port nagu alati. Let the flamewar begin.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 16:33:22 vasta tsitaadiga

Vähem, kui pool tundi gameplay videoni thumbs_up.gif

tsitaat:

Et siis tuleb tavaline port nagu alati. Let the flamewar begin.

Nagu IV puhulgi ning nagu näha, siis IV-st sai pika peale asja. Seekord loodetavasti on targemad ka ning tuleb kohe algul enam-vähem asi.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 16:36:02 vasta tsitaadiga

[quote="pohmakas,"]Vähem, kui pool tundi gameplay videoni thumbs_up.gif
andke kohe teada kui video olemas ise tööl hetkel cant wait;D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 16:46:31 vasta tsitaadiga

Rockstari fänni lehed said selle treileri juba tund aega tagasi
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 09.07.2013 16:49:56 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
Rockstari fänni lehed said selle treileri juba tund aega tagasi

Ei saanud.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 16:54:51 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
henryKI11 kirjutas:
Rockstari fänni lehed said selle treileri juba tund aega tagasi

Ei saanud.

said
R* International
Subject: Vandaag om 16.00 uur eerste gameplay trailer GTA V live
Importance: High

gameplay pidi pask olema
jetiga saab sõita ja see all nurgas minimap on kandiline
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 09.07.2013 16:55:20 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=_4Ot-ZbrqiU
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 09.07.2013 16:56:47 vasta tsitaadiga

Siis oleks see video juba tund aega tagasi lekkinud. Rockstar ei ole varem midagi sellist teinud ja pole ka põhjust arvata, et nad seda nüüd tegid. Eriti veel mingitele "fännilehtedele".
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 16:57:43 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Siis oleks see video juba tund aega tagasi lekkinud. Rockstar ei ole varem midagi sellist teinud ja pole ka põhjust arvata, et nad seda nüüd tegid. Eriti veel mingitele "fännilehtedele".

keeld on peal ette ei tohi varem lekitada
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 09.07.2013 16:58:56 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
Getomees kirjutas:
Siis oleks see video juba tund aega tagasi lekkinud. Rockstar ei ole varem midagi sellist teinud ja pole ka põhjust arvata, et nad seda nüüd tegid. Eriti veel mingitele "fännilehtedele".

keeld on peal ette ei tohi varem lekitada

Facepalm, lekitamine tähendabki keelu eiramist.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:00:41 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
henryKI11 kirjutas:
Getomees kirjutas:
Siis oleks see video juba tund aega tagasi lekkinud. Rockstar ei ole varem midagi sellist teinud ja pole ka põhjust arvata, et nad seda nüüd tegid. Eriti veel mingitele "fännilehtedele".

keeld on peal ette ei tohi varem lekitada

Facepalm, lekitamine tähendabki keelu eiramist.

facepal at you
nagu ma ütlesin minimap on kandiline
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 09.07.2013 17:01:06 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:01:08 vasta tsitaadiga

gamespoti livestreami kommentaarides hdtaneli kummardajad näitavad oma taset
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:08:18 vasta tsitaadiga

Väga, väga, väga nice aga 1 asi ainult, mis jäi imelikuks. Autosid saab osta. Kes ostaks GTA-s autosid ????
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:08:41 vasta tsitaadiga

Getomees, shit, fucking nice!!!!!11 vääääääääga kõva tundub, eriti palju laienenud. haige.
relvamenüü jms. konsooli peale tehtud kraam, eks seda veel näis, kas tuleb fail nagu IV või korralikult läbimõeldud.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 09.07.2013 17:09:34 vasta tsitaadiga

Saabu kirjutas:
Väga, väga, väga nice aga 1 asi ainult, mis jäi imelikuks. Autosid saab osta. Kes ostaks GTA-s autosid ????

Autosid sai juba GTA IIIs osta.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:11:17 vasta tsitaadiga

Kohe kui võimalik lendab PC peale pre-order ära ka. Multiplayer nägi ka metsik välja, kuigi näidati vaid korraks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:12:41 vasta tsitaadiga

Suht väga kehva nägi välja tegelikult. Annab tunda, et jookseb riistvara peal aastast 2005.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.07.2013 17:15:04 vasta tsitaadiga

"väga kehva" on küll liiga karmilt öeldud..
jama et pc versiooni peab veel aasta ootama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:17:12 vasta tsitaadiga

Päris kuradi vinge ikka.
gan3b, sa mängid graafika pärast mänge?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:24:22 vasta tsitaadiga

Jep, ainult graafika pärast.
Mis ma seda gameplayd ikka siin hüüumärkidega kommenteerin, GTA-päraselt lahe alati.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 09.07.2013 17:24:29 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
gan3b, sa mängid graafika pärast mänge?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7718153#7718153

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 09.07.2013 17:38:57 vasta tsitaadiga

Päris julm icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kui selline asi PC peale ei tule siis pannakse R* kontorid küll põlema icon_biggrin.gif

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:41:23 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Suht väga kehva nägi välja tegelikult. Annab tunda, et jookseb riistvara peal aastast 2005.


suht väga kehva on küll ülepigistatud.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 09.07.2013 17:41:55 vasta tsitaadiga

Miks see tüüp näeb välja nagu Mart Laar icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:43:25 vasta tsitaadiga

Graafika 2008 aasta oma, plahvatused näevad kehvad välja. Oli ikka vaja nendele vana konsoolidele teha
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:44:22 vasta tsitaadiga

Lovvi, Muidugi oli.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:45:02 vasta tsitaadiga

Kõik näeb super välja, aga see kandiline minimap... no mitte ei meeldi, aga eks harjub ära. Uusi asju on ju vaja proovida icon_razz.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:46:57 vasta tsitaadiga

EstBeast, küll tuleb selle jaoks mod icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 17:48:00 vasta tsitaadiga

Rallih007 kirjutas:
Miks see tüüp näeb välja nagu Mart Laar icon_lol.gif

No kellegi moodi ta peab ju välja nägema.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 09.07.2013 17:51:08 vasta tsitaadiga

Ei tekitanud mingeid erilisi tundeid, kahjuks. Kolme tegelase süsteemi on küll hästi jaotatud, mitte ei ole nagu EFLC. Role playing annab ka kindlasti mängutunde juurde. Missioonid tunduvad ka lõpuks põnevad.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 18:32:03 vasta tsitaadiga

ˇMispärast oli neil vaja VANADELE konsoolidele see teha ei saa aru
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 18:45:08 vasta tsitaadiga

Stabby, Sest uued konsoolid pole veel väljas.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 19:16:43 vasta tsitaadiga

Videona oli suht nõrk, mängu kohta mingit emotsiooni ei tekkinud, uut ja huvitavat näidati vähe ja nii, nagu see ei olekski eriti huvitav. Eks ootan miskit järgmist videot.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 19:17:22 vasta tsitaadiga

See ei saagi ju ulme graafikaga olla, juba gta4 laagis xboxil vahest. Konsoolid lihtsalt ei ole võimelised eriti paremat välja vedama.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 09.07.2013 19:29:31 vasta tsitaadiga

lauri23, vahest ?? minuarust see üks suur läg oligi. esimest korda kui IV nägin tahtsin naerma hakata (x360) aga oleks sellega sõbra tundeid riivanud icon_biggrin.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 19:58:11 vasta tsitaadiga

Kui aus olla siis olen ise ka väheke pettunus selles ''gameplays'', lootsin ikkagi veidi rohkemat näha. Aga eks see ole mu enda süü, et ootused liiga kõrgeks ajasin.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 20:04:06 vasta tsitaadiga

täiesti haige mäng icon_eek.gif bananadance2.gif
konsooli pilt oli jube saast vähemalt videos
see raud hakkab lahjaks jääma selle mängu jaoks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 09.07.2013 20:43:28 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
ˇMispärast oli neil vaja VANADELE konsoolidele see teha ei saa aru


Kui nad teeks uuele konsoolile, siis nende uute konsoolide vähesuse tõttu mis inimestel on hakkab mõjutama mängu müügi numbreid. Sest keegi ei osta mängu endale kapi peale seisma.
Palju kindlam on neil teha asi platvormile mis on küll 6-7 aastat vana, aga platvormile mis on turu üle uputanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.