Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.07.2013 15:17:58 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ise kruiisin Endomondo saatel. Tellisin ära selle:

Link


Viskas üle pidevalt telefoni taskust välja otsimine


aga kuidas telefon sinna kinni jääb? päris äge asi muidu
kui nüüd telefonil oleks koguaeg pilt ees, siis mul saaks aku 2-3 tunniga tühjaks.
mingi dünamo peaks siis laadima seda sunnikut. telefonidel võiks akud juba arenema hakata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 15:48:52 vasta tsitaadiga

Enda rattal on lisavarustusest ainult pudelihoidja ja helkurid. Rattakella ja muud fäänsimat pole. Aega vaatan mobla pealt, taskust, korra/paar pooleteisttunnise tripi jooksul. Heal juhul. Ärimehe mõõtu vist välja ei anna thumbs_down.gif . Aga olen kuidagi hakkama saanud. Siiamaani. Pole ära eksinud, ega midagist. Tegelt ei saa isegi aru, kuidas! Ulme, hullult vedanud vist...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 16:06:18 vasta tsitaadiga

Telefon vookotis, nahast vutlaris ja omakorda kaitsekile all.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 22:21:35 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Endomondot ja telefon on sõidu ajal särgi lukuga seljataskus.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 02:48:06 vasta tsitaadiga

Milliseid sadulaid kasutate?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 12:50:21 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Milliseid sadulaid kasutate?

Tegelikult see sadulateema on nii lai, kui on persete/sõidustiili valik - kas oled sa lihtsalt kulgeja, poolproff, maanteel sõitja jne. Ja ega ilmaasjata pole olemas spets "persemõõtmise" aparaati sadula valimiseks...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 18:18:10 vasta tsitaadiga

Jõudis täna aussist kohale. Pakend on paljulubav icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 09.07.2013 19:02:29 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Timberg kirjutas:
Milliseid sadulaid kasutate?

Tegelikult see sadulateema on nii lai, kui on persete/sõidustiili valik - kas oled sa lihtsalt kulgeja, poolproff, maanteel sõitja jne. Ja ega ilmaasjata pole olemas spets "persemõõtmise" aparaati sadula valimiseks...


Kus seda persemõõtmise aparaati kasutada saab (väljaspool Tallinna).
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.07.2013 19:26:54 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Jõudis täna aussist kohale. Pakend on paljulubav icon_biggrin.gif

kerge uperpall ja oled lutsust lahti icon_biggrin.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 19:35:38 vasta tsitaadiga

Esmamulje väga hea. Tugev kinnitus, ülilihtne telo ära võtta või landscape asendisse panna. Parim ost! icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 23:55:17 vasta tsitaadiga

von Wu, tagumikukondi laiust saad mõõta Tartu Specializedi poes (Fortuuna 32). Vajadusel leiab ka kohe võimaliku sobiva sadula.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 10.07.2013 00:24:46 vasta tsitaadiga

Aitäh info eest.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 11.07.2013 19:34:19 vasta tsitaadiga

Täna hommikul siis selline üllatus, et trepikojast minu Trek 7500 ja elukaaslase Merida läinud icon_evil.gif Tahaks kedagi kägistada või peksta boxing_smiley.gif
Kas keegi teab kust leida Tallinna pandimajade aadresse? Kammiks neid väheke.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 21:34:10 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
...Tallinna pandimajad...


Pane see sõnapaar googlesse.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 04:13:27 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Täna hommikul siis selline üllatus, et trepikojast minu Trek 7500 ja elukaaslase Merida läinud icon_evil.gif Tahaks kedagi kägistada või peksta boxing_smiley.gif
Kas keegi teab kust leida Tallinna pandimajade aadresse? Kammiks neid väheke.

Kaastunne. Politseisse avaldus tehtud? Mis piirkonnast rattad varastati? Kuidas olid rattad turvatud?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 12.07.2013 09:51:52 vasta tsitaadiga

Avaldus tehtud. Pihta pandi Tallinnast mäepealse tänavast. Rattad olid lukustatavas trepikojas, korraliku jämeda trosslukuga trepi küljes kinni. Aga lukk on looma jaoks, mitte inimese..... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 11:39:04 vasta tsitaadiga

Taaskasutuskeskusesse(-tesse) või sarnastesse kohtadesse, kus kasutatud rataste müügi/remondiga tegeletakse, võid ka pilgu peale visata. Ühe artikli (rääkis Kalamaja rattavargustest) kommentaaridest käis läbi see info...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 12.07.2013 12:15:45 vasta tsitaadiga

Trosslukk unusta üldse ära kui vähegi kallim ratas on. Ilma tugeva U-lukuta jätaks ainult kaheks minutiks postkontori ette kust on aknast ratas kenasti näha ning kui keegi peaks juurde kõndima. Kui peaks pikemaks ajaks kuhugi jätma, võtaks chain luku ka.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 12.07.2013 12:34:53 vasta tsitaadiga

Ega trepikojas U-lukk ka aita, seal on rahulikult aega tegutseda ja küll lukk lahti muugitakse. U-lukku peale pressimine hakkab juba üleviskama, elage oma elu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 12:39:17 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Ega trepikojas U-lukk ka aita, seal on rahulikult aega tegutseda ja küll lukk lahti muugitakse. U-lukku peale pressimine hakkab juba üleviskama, elage oma elu.
Kord keegi fesaris kirjutas, et tema u-lukku olla kaks ööd järjest saagimas käidud.. jagu ei saadud veel. Kahjuks edasisi teateid ei tulnud, et kas jätkati projektiga või mitte.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 12.07.2013 12:54:54 vasta tsitaadiga

See on lihtsalt üksikjuhus. Isegi trosslukke võidakse nüsimas käia ja lukk peab. Väga paljud vargad on 10-15 aastased lapsed, eks neil nutti vats vähem. Aga siiski, kui ikka silm on peale pandud, siis tehakse kõik lukud lahti. Kas muugitakse, keeratakse titaanvõtmega lahti või lõigatakse läbi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 13:30:09 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Vahekorras olles tasuks ka mingit kolme kondoomi kasutada üksteise peal.

ot:
Siis pead kauem vastu ja naine on ka onnelikum. Tundlikkuses ainult kaotad kovasti.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 13:36:10 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Vahekorras olles tasuks ka mingit kolme kondoomi kasutada üksteise peal.

ot:
Siis pead kauem vastu ja naine on ka onnelikum. Tundlikkuses ainult kaotad kovasti.


ot:
Siis on aeg hakata tegema teistmoodi trenni http://www.pegym.com/forums/premature-ejaculation-forum/


icon_lol.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 13:47:53 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
See on lihtsalt üksikjuhus. Isegi trosslukke võidakse nüsimas käia ja lukk peab. Väga paljud vargad on 10-15 aastased lapsed, eks neil nutti vats vähem. Aga siiski, kui ikka silm on peale pandud, siis tehakse kõik lukud lahti. Kas muugitakse, keeratakse titaanvõtmega lahti või lõigatakse läbi.
Ega ma ei arvanudki, et see U-luku ülimuslikkust tõestab vaid pigem näitas varga käpardlikkust ja lollust..
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 12.07.2013 14:53:25 vasta tsitaadiga

Viskan igaks juhuks siia ka info nende rataste kohta ülesse.
1. Hübriidratas Trek 7500. Hall/hõbedane, alla olin pannud peenikesed maantesõidu rehvid, valgete servadega. Juhtraual olid otstes sangad, peal oli paremal pool kompuuter. Kaks pudelihoidikut. ilma porilaudateta, sadula all must kott. ca 3 aastat vana.
2. Naiste maastikuratas Merida. 7 aastat vana. Punane, valgete kirjadega. Porilauad olemas, pedaalidelt olid helkurid ära kukkunud. Sõidul tegi vaikset iseloomuliku kriuksuvat käginat. Sadulakott, musta värvi. Sadula all, raami küljes oli statsionaarne trosslukk.

Mine sa tea, äkki kellelegi hakkab silma. Naisteratas oli suht tavaline, neid olen palju sarnaseid näinud, aga enda ratta analoogi polegi kohanud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 14:56:15 vasta tsitaadiga

Raaminumbrid ei teeks ka paha. Ostudokkidel kirjas tavaliselt.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 16:11:51 vasta tsitaadiga

Jalgrattaid vaevalt enam tagasi saad, sest tundub et tehakse kiiresti juppideks ning heal juhul jääb raam alles. Minult samuti virutati rõdult aasta-paar tagasi kaks jalgratast ära, mis olid korralike kettlukkudega kinni. Kettlukkudest jäi sündmuskohale vaid poldilõikuriga poolitatud lülid. Pätt saadi küll hiljem kinni, aga kahest jalgrattast oli alles vaid üks raam. Tüübil oli rikkumisi terve nimekiri ning läks õnneks ka reaalselt kinni. Minu kulud kattis kindlustus.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 12.07.2013 18:56:18 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Viskan igaks juhuks siia ka info nende rataste kohta ülesse.
1. Hübriidratas Trek 7500. Hall/hõbedane, alla olin pannud peenikesed maantesõidu rehvid, valgete servadega. Juhtraual olid otstes sangad, peal oli paremal pool kompuuter. Kaks pudelihoidikut. ilma porilaudateta, sadula all must kott. ca 3 aastat vana.
2. Naiste maastikuratas Merida. 7 aastat vana. Punane, valgete kirjadega. Porilauad olemas, pedaalidelt olid helkurid ära kukkunud. Sõidul tegi vaikset iseloomuliku kriuksuvat käginat. Sadulakott, musta värvi. Sadula all, raami küljes oli statsionaarne trosslukk.

Mine sa tea, äkki kellelegi hakkab silma. Naisteratas oli suht tavaline, neid olen palju sarnaseid näinud, aga enda ratta analoogi polegi kohanud.


Sa pane parem pildid siia, kirjeldus ei jää kohe kuidagi meelde. Politseisse kui avalduse teed, pane samuti pilt juurde.
Alati tasuks oma rattale teha mingi markeering, kleebid mingi kleepsu kuhugi mitte nii silmatorkavasse kohta vms. Asi millega saab teistest ratastest eristada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 22:20:46 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Avaldus tehtud. Pihta pandi Tallinnast mäepealse tänavast. Rattad olid lukustatavas trepikojas, korraliku jämeda trosslukuga trepi küljes kinni. Aga lukk on looma jaoks, mitte inimese..... icon_neutral.gif

Kuidas/kus tulevikus plaanis ratast lukustada? icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 22:32:18 vasta tsitaadiga

Siinset lugedes jääb küll mulje, et kui suuremas linnas ratast betooni ei vala, siis parklasse jätta ei julgegi.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 22:33:32 vasta tsitaadiga

Eks vahepeal kellelgi ikka varastatakse. Aga enamus vast põeb küll yle ja tassivad oma kolme u lukku seljakotiga kaasas kui rattasõidule lähevad.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 22:39:07 vasta tsitaadiga

Järvamaa haigla ees seisis üks vokk vähemalt 2 nädalat rattahoidjas. Lukustamata icon_exclaim.gif Lõpuks viis politsei minema icon_lol.gif

Täna kadus samast rattahoidjast nõks enne lõunat lukustamata punane 26" Classic naistekas, mille omanik max 10-ks minutiks hoones sees käis.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!


viimati muutis ivokas 13.07.2013 16:29:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2013 22:50:18 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Siinset lugedes jääb küll mulje, et kui suuremas linnas ratast betooni ei vala, siis parklasse jätta ei julgegi.
Spoiler Spoiler Spoiler
ise kasutan tavalist 1,5m trosslukku
lukustan kodupoes tavalisse resti
uhkemates poodides valin hoolsamalt kohta, kuhu lukustan
titi lukustan kaupluses sees

samas on ka juhtumei, kus olen unustanud lukustada icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 13.07.2013 00:51:57 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Murdock kirjutas:
Avaldus tehtud. Pihta pandi Tallinnast mäepealse tänavast. Rattad olid lukustatavas trepikojas, korraliku jämeda trosslukuga trepi küljes kinni. Aga lukk on looma jaoks, mitte inimese..... icon_neutral.gif

Kuidas/kus tulevikus plaanis ratast lukustada? icon_smile.gif

Kuna töökoht suhteliselt..mmm... tõsine icon_wink.gif siis järgmine kord panen automaatkaameraga MG-3 kõrvale.
Eks peab vist korteris hoidma, aga see rohkem selline teoreetiline küsimus hetkel. Mida sa hoiad, kui midagi hoida pole.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 02:38:00 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Timberg kirjutas:
Murdock kirjutas:
Avaldus tehtud. Pihta pandi Tallinnast mäepealse tänavast. Rattad olid lukustatavas trepikojas, korraliku jämeda trosslukuga trepi küljes kinni. Aga lukk on looma jaoks, mitte inimese..... icon_neutral.gif

Kuidas/kus tulevikus plaanis ratast lukustada? icon_smile.gif

Kuna töökoht suhteliselt..mmm... tõsine icon_wink.gif siis järgmine kord panen automaatkaameraga MG-3 kõrvale.
Eks peab vist korteris hoidma, aga see rohkem selline teoreetiline küsimus hetkel. Mida sa hoiad, kui midagi hoida pole.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4941317#4941317
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 17:07:00 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Järvamaa haigla ees seisis üks vokk vähemalt 2 nädalat rattahoidjas. Lukustamata icon_exclaim.gif Lõpuks viis politsei minema icon_lol.gif

Täna kadus samast rattahoidjast nõks enne lõunat lukustamata punane 26" Classic naistekas, mille omanik max 10-ks minutiks hoones sees käis.


Respekt organitele, ratas käes thumbs_up.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 22:57:29 vasta tsitaadiga

ivokas väga uhke. Viitsid ehk natuke pikemalt ka rääkida, kust/kuidas ratas kätte saadi, kui seda infot avaldati?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 23:01:36 vasta tsitaadiga

Haigla töötaja/ratta omanik teavitas politseid ja lähikondlasi. Ega seal muud polnudki. Lihtsalt mingi tattnokkade lollus. Kättesaamise kohta täpsemalt ei tea praegu.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 23:15:40 vasta tsitaadiga

Ostsin oma jalgrattale sarved, et saaks vahepeal sõiduasendit muuta. Käib vahest liialt kätele. Kuna käepidemed olid otsast kinnised, siis lõikasin otsa maha ning lükkasin neid mõlemalt poolt pooleteise sentimeetri võrra keskele. Jõhkrat puusatööd vajas üks pool. Väga raske oli nihutada, aga hakkama sain. icon_smile.gif Sarved tunduvad mugavad. Peab proovima, millise nurga all kõige mugavamad on.

Lisaks ostsin ka jala, mis käib raami tagaossa raami külge. Keskjooksu taga selle jala eemaldasin ära. Kuna ma ei hakka spetsiaalset jalgrattahoidjat hankima, siis saab ketti määrida ilma, et jalg segaks pedaale. Tundub, et tagumine jalg hoiab ratast ka paremini püsti, kuna jalg ulatub kaugemale ja seega toetab paremini. Samuti on kõrgus mugavamalt reguleeritav, otsa peal on nupp, millele vajutades saab muuta kõrgust, pole vaja võtit.

Plaanis oli peegel ka osta, aga jääb ära. Sellest ei pidavat eriti kasu olema.

Eile tilgutasin ketile natuke ka määret, kuid eelnevalt eemaldasin harjaga tolmu, mis ketile oli tekkinud. Väga kergesti tuli maha. Kui diisel määrib hästi ja kett ei kulu, siis krt seda ketiõli pole tarviski. Lisaks ei juhtu midagi hullu, kui õli juhtub pöia peale minema. Natukene aega pidurdus on tiba kehvem ja siis kaob ära. Üldiselt lapiga tuleb kergemini maha.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 23:29:52 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ostsin oma jalgrattale sarved, et saaks vahepeal sõiduasendit muuta. Käib vahest liialt kätele. Kuna käepidemed olid otsast kinnised, siis lõikasin otsa maha ning lükkasin neid mõlemalt poolt pooleteise sentimeetri võrra keskele. Jõhkrat puusatööd vajas üks pool. Väga raske oli nihutada, aga hakkama sain. icon_smile.gif Sarved tunduvad mugavad. Peab proovima, millise nurga all kõige mugavamad on.


Selleks ongi mõnda teenust parem osta. Lasin oma rattale sarved külge panna ja tagumise kasseti koos ketiga vahetada. Aega kulus alla 20 minuti ja töö eest küsiti ca 4€. Sarvedega lõigati samuti ots käepideme maha, tüüp pani käepideme vahele mingit spets õli, mis selle liikuma pani kuid kiiresti uuesti ära kuivas ja oligi korras.

Tagumist kassetti polekski vist ise kätte saanud, kuna puudub selleks sobiv tööriist, aga käepidemete ja sarvedega oleks kindlasti ise tehes kirunud ja vandunud ning oluliselt rohkem aega kulutanud... kehvemal juhul oleks võibolla käepideme vahele WD40 õli lasknud ja see olekski liikuma jäänud icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 23:42:48 vasta tsitaadiga

napoleon, mm, huvitav, et see määre nii ruttu sinna vahele läks. icon_biggrin.gif Aga sarvede paigaldamine on kukepea võrreldes kasseti vahetamisega. Saigi tiba nokitseda - piduriklotse, porilaua kinnitusi lühemaks tehtud jms. Lähengi veel ühte asja tegema - üks kleeps on lahti tulnud nurgast. Vaja liim panna, muidu kaob täht ära. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 00:21:40 vasta tsitaadiga

Ei tea mis määre, aga Keila rattapoes tehti ja pisut liikusid käepidemed vaid Rõõmu Kaubamajani(~2km).
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 00:24:56 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Sarvedega lõigati samuti ots käepideme maha, tüüp pani käepideme vahele mingit spets õli, mis selle liikuma pani kuid kiiresti uuesti ära kuivas ja oligi korras.

See "spetsõli" on naiste juukselakk, mida rattatöökojad kasutavad.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 00:32:06 vasta tsitaadiga

Võtsin kleepsu üldse maha. Mõttetu ja viltu oli kah. Küljepeale oli kleebitud "8 speed", kuid need tähed olid eraldiseisvad ja liim suht kehv.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 09:02:44 vasta tsitaadiga

Ma kasutasin kullinokkasid, kui käiguvaheti paremalt vasakule ümber tõstsin icon_redface.gif . Paar väiksemat marrastust küll tekkisid, aga ei sega. Nüüd ei pea vähemalt seisma jääma, et käike lapata icon_lol.gif
edit:
LiivaneLord kirjutas:
Eile tilgutasin ketile natuke ka määret

Tilgutamine = üledoseerimine. Õli kanna ketile pintsliga.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!


viimati muutis ivokas 14.07.2013 09:10:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 09:10:22 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, pikad sul sarved on ? Ise ka nende otsingul, kuid valik nii suur, et mida rihkem uurida, seda vähem selgeks saab icon_biggrin.gif

Vahepeal mainiti siin kassetti. On sellel mingi reaalne km ka ette nähtud, et millal võiks vahetada.

Lisaks on tekkinud mõtted, et lasta mingi hetk ära vahetada tagumine ja esimene käiguvaheti Deore XT vastu. On mõtet või kaasneb selllega liiga suur kulu ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 09:13:02 vasta tsitaadiga

miga, proovi, mis paremini peos istub. Suured käed vs. väiksed käed - erinevad sarved.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.07.2013 10:19:21 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Lisaks on tekkinud mõtted, et lasta mingi hetk ära vahetada tagumine ja esimene käiguvaheti Deore XT vastu. On mõtet või kaasneb selllega liiga suur kulu ?
sõltub, mis sul praegu on
võimalik, et pead tagakasseti, käiguvahetajad, heeblid ja ehk isegi trossid ära vahetama

odavam on kohe alguses deorega ratas osta ja siis xt peale vahetada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 13:31:37 vasta tsitaadiga

Taga annab xt suuremat efekti
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 13:43:48 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Vahepeal mainiti siin kassetti. On sellel mingi reaalne km ka ette nähtud, et millal võiks vahetada.


Kui keti vahetamisega liialt venitad, siis rikub kett ka tagumise kasseti ära, aga üldiselt saad enne ikka mitu korda ketti vahetada kui kasseti vahetamise peale mõtlema pead hakkama. Kasseti seisukorda on lihtne visuaalselt kontrollida, seega vahetdaki siis, kui kulunud on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.