Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 08:08:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Fukiku kirjutas:
...Derailleur'iga (kas selle kohta mingi eestikeelne ametlik termin ka on?) see jah nii kerge ei ole..
käiguvaheti icon_rolleyes.gif
Rummusisene on ka käiguvaheti ju.. muu maailm üldiselt teeb terminoloogiliselt vahet derailleur gears vs hub gears. Eestikeeles siis "tavaline" käiguvahetaja ja rummusisene? icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.06.2013 08:35:08 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:

ostad midagi sellist siis juba parem
Spoiler Spoiler Spoiler

Või sellist icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei müüda eriti, kuna siis jääks töökodadel hooldusraha saamata (vandenõu)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.06.2013 10:15:45 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
libe kirjutas:
Fukiku kirjutas:
...Derailleur'iga (kas selle kohta mingi eestikeelne ametlik termin ka on?) see jah nii kerge ei ole..
käiguvaheti icon_rolleyes.gif
Rummusisene on ka käiguvaheti ju.. muu maailm üldiselt teeb terminoloogiliselt vahet derailleur gears vs hub gears. Eestikeeles siis "tavaline" käiguvahetaja ja rummusisene? icon_smile.gif
see derailleur on samuti laensõna
meil on lihtsalt kontekstipõhine tõlge, vajadusel saab alati öelda väline - ei ole vaja nimetada rööpmevahetiks või muud sellist roppust
milleks vaja keeruliseks ajada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 10:25:02 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Porno Parm kirjutas:

ostad midagi sellist siis juba parem
Spoiler Spoiler Spoiler

Või sellist icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei müüda eriti, kuna siis jääks töökodadel hooldusraha saamata (vandenõu)


Jube palju jõudu läheb ju kaotsi selle leiutisega...nagu auto juba. 2x90 kraadi vaja "muundada"

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 14:41:30 vasta tsitaadiga

TREK-il on carbonist belt drive olemas.
http://www.trekbikes.com/us/en/bikes/town/urban_utility/district/district
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 16:06:00 vasta tsitaadiga

Mehed, ketiõli soovitust ? Plaan saarde minna ja väheke maastikul rassida, kuid tahaks ketti ka vahepeal niisutada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 19:16:06 vasta tsitaadiga

Suvaline ketiõli. Miks teha endale asja nii keeruliseks?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.06.2013 19:17:58 vasta tsitaadiga

soovitan Hugo Bossi,
mide kõvemini väntad seda paremini lõhnab
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 19:29:51 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2013 19:38:57 vasta tsitaadiga

Kuiva ilma ketiõli peale ja asi ants. Vihjeks on pakendil olev kiri DRY. WET on sügiseks. Tegelikult muidugi ei juhtu midagi hullu, kui praegu weti kasutada või sügisel dry varianti.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 21.06.2013 21:35:02 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Kuiva ilma ketiõli peale ja asi ants. Vihjeks on pakendil olev kiri DRY. WET on sügiseks. Tegelikult muidugi ei juhtu midagi hullu, kui praegu weti kasutada või sügisel dry varianti.

Wet õli korjab kuivaga ikka jubedalt mustust külge, eriti kui veel maastikul sõita.
miga, kindlapeale minek oleks see, mida peaks saada olema kõikides hästivarustatud rattapoodises, aga võid ka mõne odavama alternatiiviga piirduda.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 06:12:48 vasta tsitaadiga

Ma pole üle seitsme aasta mitte ühtegi hooldust oma rattaga teinud. piduritrossid on veidi pehmeks läinud, aga pidama saab veel ok.
päris kõva teema ikka nende ketiõlide ja pesemisega.. no aega tuleb parajaks teha vist.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 12:00:07 vasta tsitaadiga

See on veider jah, kuidas mõne tegelase puhul hõõrdejõud ning gravitatsioon puudub. icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 12:14:03 vasta tsitaadiga

mul vana oli schwinni oma ka, suht head jupid ka peal.. ehk seepärast on niikaua vastu pidanud.
täna tuli uus asemele, merida hübriid. vana oli maastiku oma. päris suur vahe on ikka 28" ja peenemate kummidega maanteepeal sõita.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 12:19:22 vasta tsitaadiga

Nojah, maanteel on hoopis teine lugu. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 12:30:11 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
See on veider jah, kuidas mõne tegelase puhul hõõrdejõud ning gravitatsioon puudub. icon_lol.gif


Ma pole muruniitjal õlifiltrit ka 7 aastat vahetanud, ikka töötab.... ehk point on selles, et kulumine ja hooldusvajadus ei ole sõltuvuses mitte ajast vaid kasutamisest. Mõni sõidab 100+ km päevas, mõni teine jälle mõnikümmend km kuus, sellest ka väga erinevad kogemused juppide kulumise kohta icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2013 15:20:32 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
...kindlapeale minek oleks see, mida peaks saada olema kõikides hästivarustatud rattapoodises...

Igatahes selle teema "lemmikpoes", Veloplussis/Tallinnas, pole...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 22.06.2013 16:12:17 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Kopz kirjutas:
...kindlapeale minek oleks see, mida peaks saada olema kõikides hästivarustatud rattapoodises...

Igatahes selle teema "lemmikpoes", Veloplussis/Tallinnas, pole...

Neil vist polegi praegu Finish line tooteid sees?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2013 13:15:33 vasta tsitaadiga

Polnud vist jah ja lisaks polnud ka ketiõlisid, mis teflonit sisaldaksid. Miks nii, kes seda teab...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2013 00:31:21 vasta tsitaadiga

Kopz, tänud. Püüan selle ära osta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.06.2013 01:13:58 vasta tsitaadiga

krt need paar ohtlikku korda, mis mul adreka lakke on tõstnud... icon_lol.gif

müstika

ettevalmistus
Spoiler Spoiler Spoiler

tulemus


Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2013 13:02:54 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et soetaks sellise asja:


Link



EDIT: Eelpool mainitud Finish Line Teflon Plus DRY ketiõli võimatu kuskilt leida. Hobisport pakub ainult epoe ostu. Tahaks kohale minna ja ära osta ning kätte saada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.06.2013 15:14:16 vasta tsitaadiga

See oleks parem ost: Finish Line Shop Quality Chain Cleaner. Hind on vist ka parem.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2013 15:54:14 vasta tsitaadiga

Speedee kirjutas:
See oleks parem ost: Finish Line Shop Quality Chain Cleaner. Hind on vist ka parem.


Park Tool törts odavam, kuid Finish Line eelis on see, et kaasa tuleb ketipuhastusaine + õli.

Park Tool: http://www.hobisport.ee/Tooriistad-hooldustarvikud/Puhastusvahendid/2024-Park-Tool-CM-5.html
Finish Line: http://www.hobisport.ee/Tooriistad-hooldustarvikud/Puhastusvahendid/1197-Finish-Line-ketipesuaparaat.html

Veloplus küsib Park Tooli eest eriti krõbedalt: http://www.veloplus.ee/et/toode/ketipesur-park-tool-cm-5-2-5237
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Idoru
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 28.06.2013 09:13:46 vasta tsitaadiga

Hei, eile sõites avastasin, et tagumine ratas on vabalt veeredes väga kõrisema hakanud. Kas see on pigem ok või pigem vii hooldusesse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2013 18:23:15 vasta tsitaadiga

Idoru kirjutas:
Hei, eile sõites avastasin, et tagumine ratas on vabalt veeredes väga kõrisema hakanud. Kas see on pigem ok või pigem vii hooldusesse?

Vabakäiguga kõrisebki, see on normaalne.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.06.2013 18:42:41 vasta tsitaadiga

Välja arvatud siis kui jalgratas on ühekäiguline.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.06.2013 17:17:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kes toob maale SKS tooteid?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 29.06.2013 19:19:11 vasta tsitaadiga

Eelmine laupäev sai tehtud esimene sõit maanterattaga. Uskumatu milline vahe on ikka hübriidiga võrreldes. Sai ka üle pika aja 70+km/h spidomeetril nähtud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 20:23:51 vasta tsitaadiga

Sirgel teel ja tuulevaikuses kindlasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 29.06.2013 20:57:36 vasta tsitaadiga

Tegelikult oli see Lauluväljaku mäest laskumisel. Kuid ka allamäge tuleb korralikult pingutada, et sellise kiiruseni jõuda.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.06.2013 21:52:53 vasta tsitaadiga

Ma olen mäest alla maastikurattaga 62,5 sisse saanud, aga silmades jooksis jõhkralt vett. Kiirus oli päris jube juba.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.06.2013 21:56:07 vasta tsitaadiga

sõpruse puiesteelt linna poole sain oma maastikurattaga ka 51km/h kenasti sisse, kahjuks taga väikseim hammakas puruks, muidu oleks veel kiiremini saanud
väntamine läks liiga kiireks ja koormust justkui polnud taga
viisakama hübriidiga oleks vast ka 60+ sisse saanud thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.06.2013 22:10:00 vasta tsitaadiga

Alustasid spurti enne Magistrali, Sõpaka, Vilde ristmikult?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.06.2013 22:23:44 vasta tsitaadiga

Speedee kirjutas:
Alustasid spurti enne Magistrali, Sõpaka, Vilde ristmikult?
enne ringi sain hoo juba sisse ja sealt lasin ~40, peale magistrali sain tipu kätte, kuid tammsaare ristis oli punane
sealt edasi linnuteeni läksin veel 40ga, kuid linnu tee ristis taas punane icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 29.06.2013 22:52:17 vasta tsitaadiga

Maastikurattaga olen tippkiiruseks saanud 69,25km/h. Seni suurimaks kiiruseks olen saanud maanterattaga 76,59km/h. Mõlemad tulemused on saadud Lauluväljaku mäest laskumisel. Kunagi tahaks 80km/h kätte saada, kuid siis peaks maanterattal ilmselt nii esi kui ka tagumisi hammakaid vahetama aeglasema ülekande saavutamiseks. Hetkel on ees suurel 52 ja tagumisel väiksel 12 hammast. Samas kahtlane, kas 53 ja 11 annaks ikka soovitud tulemust. Hübriidil on praegu 48 ja 11 hambaga hammastattad. Teine probleem on juhtmevaba spidomeetriga, mis on niivõrd aeglase reaktsiooniga, et isegi kui mõneks hetkeks tulebki reaalseks kiiruseks 80km/h, siis veavalt ta seda registreerida jõuab.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 08:58:01 vasta tsitaadiga

Siis tuleb pikemalt 80ga sõita
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 17:12:39 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Siis tuleb pikemalt 80ga sõita

Ega jah, Türisalu pangalt ratta seljas alla sõites võib saavutada ka rekordkiiruse, aga seda peab suutma hoida. Ja muidugi ka ellu jääda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.06.2013 17:21:06 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Siis tuleb pikemalt 80ga sõita

Ega jah, Türisalu pangalt ratta seljas alla sõites võib saavutada ka rekordkiiruse, aga seda peab suutma hoida. Ja muidugi ka ellu jääda. icon_wink.gif
kiirenduse küll, kuid kiirust ei õnnestu türisalult eriti saada icon_lol.gif
personal best tõenäoliselt küll

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 18:01:25 vasta tsitaadiga

Teab kas isegi personal best tuleb. Ideaalis saaks sealt vabalangemisega kätte ca 90km/h. Reaalselt on meil kindlasti õhtutakistus, mille mõju siinsed lugejad kõik on kogenud. Lisaks kes seal ise käinud on peaks teadma, et seal pole ka eriti kohta, kus puud ette ei jääks. Ehk enesetapja jaoks tegelikult suht kehv valik, ei saagi aru, miks see koht neil eriline lemmik on icon_wink.gif
Kes asja oma silmaga vaatama tahab minna, neile soovitaks enne alla randa minna ja sealt poolt türisalu panka vaadata, tõenäoiselt kaob siis isu ära üleval päris serva peale ronida.

Aga kui teemasse tulla, siis türisalu pangalt mööda maanteed alla sõites olen maantekummidega maastikuraattaga kiirust vaid pisut üle 40km/h saanud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 30.06.2013 18:22:13 vasta tsitaadiga

Ma olen praegu laisk ja viitsi kogu teemat läbi lapata.
Kui kellelgi on nimekiri e-poodidest, kust ratta träni saab tellida, siis oleks tänulik, kui siia nimed või lingid kopeeriks.
Et sellised hea valikuga e-poed, et kui Eestist mõnda ihaldatud toodet ei leia, siis saab sealt tellida. Transa hind võiks ka mõistuse piires (v.a. kui tehakse ühisostusi).

Ja teine küsimus. Kas keegi Tallinna Specialized poes on käinud? On seal peale ratastega ka lisatarvikuid kohapeal müügil?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 10:16:41 vasta tsitaadiga

Speedee,

http://www.chainreactioncycles.com/
http://www.bike-discount.de/

Specializedi kaupluses on küll lisatarvikuid ka müüa peale rataste, mida sa täpsemalt silmas pead?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 01.07.2013 10:26:21 vasta tsitaadiga

xheix1712, tänud. thumbs_up.gif
Lisavarustust tahan sealt. Hüppan sealt täna läbi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 04.07.2013 21:45:17 vasta tsitaadiga

Teab keegi, millal järgmine Tour d'ÖÖ toimub?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 12:44:00 vasta tsitaadiga

Millega te kilometraaži ja kiirust mõõdate? Mõni GPS?

Oleks ka omale/rattale midagi taolist vaja.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 12:52:07 vasta tsitaadiga

Sai ketti hambaharja ja fairyga puhastatud. Paras keberniit on, kuid sai puhtamaks küll, et Finish Line Teflon Plus õliga uuesti üle käia.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 13:32:13 vasta tsitaadiga

Kas kergem poleks olnud kuskilt väike (kuhu kett nibin-nabin ära mahub), suurema suuga pudel leida ja diiselkütust. Natuke loksutamist, leotamist ning seejärel kett veega üle ja kuivama...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.07.2013 13:47:29 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Millega te kilometraaži ja kiirust mõõdate? Mõni GPS?

Oleks ka omale/rattale midagi taolist vaja.

Ikka rattakompuutriga. Nutitelefoni rakendusega peab sõidupäevikut ja saab kätte ülejäänud andmed.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 17:34:47 vasta tsitaadiga

Ise kruiisin Endomondo saatel. Tellisin ära selle:

Link


Viskas üle pidevalt telefoni taskust välja otsimine
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 14:04:29 vasta tsitaadiga

Mõnes Tallinna rattapoes kokku klapitavaid pedaale leidub?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.