Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steamgifts märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 30.06.2013 14:36:34 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Teha siis grupp invite onlyks aga jätta kõigile liikmetele kutse saatmise õigus? Ja grupiga lituda soovijatele kuvada info et mingu postitagu oma steami user HV Steami teemasse? või siis teha Steam grupi jaoks spets oma teema?
jah, see tunduks mõistlik.

järgmine koreakas võitis HV giveaway
http://www.steamgifts.com/user/Pierrot
http://steamcommunity.com/id/ksb636/
http://www.steamgifts.com/giveaway/LBNuz/aquaria


viimati muutis mr.Luiks 30.06.2013 14:38:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 30.06.2013 14:37:40 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 30.06.2013 14:42:04 vasta tsitaadiga

3 erinevat Steamiga seotud teemat HV foorumis? Kõik Steami giftidega (Steamgifts.com või mitte) seotud asjad peaks olema ühes teemas! Vanasti oli ikka kord siin foorumis, aga nüüd spam ftw..
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 16:45:04 vasta tsitaadiga

No aja seal stiimi hiigelteemas postituste vahel neid gifte taga siis. Vahepeal võib tekkida 40+ posti.

Üldiselt pange invite only + kutsed HV grupile ja hakkame neid korea tüüpe välja loopima

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 16:48:30 vasta tsitaadiga

Trwind55, steam ja steamgifts siiski erinevad asjad. HV Steam grupi jaoks vast tõesti pole vaja eraldi teemat teha.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 16:52:31 vasta tsitaadiga

omaltpoolt pakuke veel mõned, kes eemaldust vajaks

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 18:07:00 vasta tsitaadiga

Kõik peale bosslucek olid juba varem eemaldatud.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 20:37:26 vasta tsitaadiga

ja muidugi selle esimese lingi taga olev türklane võtab jälle gifti icon_evil.gif
Aga kuna teda nüüd grupis pole, vaatan kas saab uue võitja valida

EDIT: HV grupis olek pole vajalik


_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 30.06.2013 21:53:14 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/id/BigTrile/

see ka kahtlane..Serblane?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik S
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 01.07.2013 18:51:45 vasta tsitaadiga

Tervitused! Teen ka oma esimese giveaway. Jälgin teemat ja olen osalenud üksjagu, sellepärast annangi ühe lemmikuma hiireklikika just HinnaVaatlusele icon_biggrin.gif



Edu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2013 20:31:10 vasta tsitaadiga

Sain Magika vms viimasest giveawayst, ühe neist 189-st...
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 00:20:28 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Teha siis grupp invite onlyks aga jätta kõigile liikmetele kutse saatmise õigus? Ja grupiga lituda soovijatele kuvada info et mingu postitagu oma steami user HV Steami teemasse?
Olemas.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 03.07.2013 13:59:43 vasta tsitaadiga

ItzMyLife
Itay / HaMerkaz, Israel
http://steamcommunity.com/id/ItzMyLife/
http://www.steamgifts.com/giveaway/IDD8A/men-of-war-vietnam


Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 03.07.2013 15:00:17 vasta tsitaadiga

Enne mängu saatmist tuleks ikka vaadata ka, kes võitis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 15:24:46 vasta tsitaadiga

Tegin 4 avalikku giveawayd, ei viitsi ise hakata pildiga linki jagama, vaadake ise minu profiili alt, kel soovi http://www.steamgifts.com/user/matiradik
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 15:32:05 vasta tsitaadiga

Muide nende koreakatega seoses jmt sain mina suppordist sellise vastuse:
tsitaat:

The user will have to automatically sync their account in a few days after they were removed from the group and they won't be able to enter giveaways anymore then. In the meantime, however, if they win a giveaway after they were kicked from the group, the creator of the giveaway can file a reroll request since the user is no longer in the group and we can give them another winner. The creator will need to provide a screenshot of the group history you just showed us, so please let your group know that. We cannot remove the user's entry from the giveaway, but we can give you a new winner considering this happens occasionally.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fallout
HV kasutaja
Fallout

liitunud: 14.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2013 15:42:10 vasta tsitaadiga

keegi oskab kommenteerida milles mu probleem esineb.
Nimelt peale steaminga sisse logimist ja koodi sisestamist viskab mulle valge lehe ette, FF kui ka IE proovinud, sama tulemus.
http://www.steamgifts.com/verify on aadressiks mis mulle valget lehte näitab.

_________________
Trying is the first step towards failure!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 13:22:26 vasta tsitaadiga

Fallout kirjutas:
keegi oskab kommenteerida milles mu probleem esineb.
Nimelt peale steaminga sisse logimist ja koodi sisestamist viskab mulle valge lehe ette, FF kui ka IE proovinud, sama tulemus.
http://www.steamgifts.com/verify on aadressiks mis mulle valget lehte näitab.


Sama probleem siin hetkel.

Edit: Täna töötab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fallout
HV kasutaja
Fallout

liitunud: 14.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 17:29:51 vasta tsitaadiga

tegin kah mingi jura andmise
eksperimendi mõttes või nii icon_biggrin.gif
http://www.steamgifts.com/giveaway/FMCi8/arcadia

_________________
Trying is the first step towards failure!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.07.2013 18:29:53 vasta tsitaadiga

Avalik? Meelega või kogemata? icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fallout
HV kasutaja
Fallout

liitunud: 14.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 18:32:52 vasta tsitaadiga

Nii üht kui teist. see oli test, et kuidas asjad käivad. Eks edaspidi teen ikka huvitavamatele mängudele ja kinniseid jagamisi:)
_________________
Trying is the first step towards failure!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 20:41:35 vasta tsitaadiga

Hmm, tegin 4 avalikku giveawayd, contributor value ei tõusnud... Ei mõista eriti selle kasvu süsteemi, kui on need tärnid juures.

Kas siis on nii, et 20% tegelikust väärtusest tuleb value juurde??

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 20:45:17 vasta tsitaadiga

Mul ära antud 275p jagu ehk ~$156 ..

Tase tõuseb kui võitja on mängu kätte saanud e. vastava linnukese teinud.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 20:48:36 vasta tsitaadiga

matiradik kirjutas:
Hmm, tegin 4 avalikku giveawayd, contributor value ei tõusnud... Ei mõista eriti selle kasvu süsteemi, kui on need tärnid juures.

Kas siis on nii, et 20% tegelikust väärtusest tuleb value juurde??


Alles siis kui mäng ära antud, tõuseb su value
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 21:38:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Alles siis kui mäng ära antud, tõuseb su value


3 inimest on ära confirminud, et said mängu kätte, neljas ei ole veel...

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.07.2013 21:52:23 vasta tsitaadiga

Tärnidega mänge (bundle mängud) andes ei tõusegi üle 30$. Peab paremat kraami ka jagama, siis tõuseb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 22:21:01 vasta tsitaadiga

Eh, jah, lugesin üle...
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 16:18:35 vasta tsitaadiga

Hakkasin eile ka õnne proovima, täna juba võitsin ühe mängu (minu 11. entry). Läks õnneks icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 16:34:07 vasta tsitaadiga

Ma olen kolmest võidust 2x tünga saanud. 1x sain hoopis miskit muud kui välja reklaamitud - DLC hoopis ja baasmängu ei olnud - tegin geiveaway ja jagasin välja. Viimane kord sain regioonilukus oleva asja. See canceldati ära ja saatsin tüübile mängu tagasi.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 05.07.2013 16:34:23 vasta tsitaadiga

Õnnelikud aHVid siin ma vaatan.
_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 18:13:59 vasta tsitaadiga

Kas steamgifts DLC-i syncib üldse?
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 03:01:42 vasta tsitaadiga

Ma võitnud 4-5 ja loosinud ka mingi 4-5 mängu icon_biggrin.gif
Võitsin mingi AHV-I loositud mängu ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holyshit
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2009




sõnum 08.07.2013 15:15:47 vasta tsitaadiga

Olen väga värske Steami kasutaja ja sooviks liituda HV steami grupiga, et eestlaste giveawaydel osaleda. Endalgi plaanis mõni parem giveaway ja oleks heameel kui saaks seda teha kaasmaalastele. Kuidas saab liituda antud grupiga?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 15:48:11 vasta tsitaadiga

Sooviavaldus liitumiseks kirjutada sinna teemasse:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=388020&
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 16:28:34 vasta tsitaadiga

holyshit kirjutas:
Olen väga värske Steami kasutaja ja sooviks liituda HV steami grupiga, et eestlaste giveawaydel osaleda. Endalgi plaanis mõni parem giveaway ja oleks heameel kui saaks seda teha kaasmaalastele. Kuidas saab liituda antud grupiga?


100$ väärtust olemas?

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holyshit
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2009




sõnum 08.07.2013 19:25:27 vasta tsitaadiga

väike jagamine siis kaasmaalastel. Osalege ja kutsuge sõpru ka kes HV grupis
http://www.steamgifts.com/giveaway/YPcJ6/bioshock-infinite
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 19:35:44 vasta tsitaadiga

holyshit kirjutas:
väike jagamine siis kaasmaalastel. Osalege ja kutsuge sõpru ka kes HV grupis
http://www.steamgifts.com/giveaway/YPcJ6/bioshock-infinite

Pane siis siia teemasse ka thumbs_up.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=388020&postdays=0&postorder=asc&start=0
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 19:41:04 vasta tsitaadiga

gan3b, selleks see praegune teema sai loodud, et loosimised ja sellega seonduv jääks siia. Pole vaja spämmida.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 09.07.2013 09:00:16 vasta tsitaadiga

Selle Bioshocki giveaway'ga on liitunud mõned kahtlasemad tegelased:

http://steamcommunity.com/id/HUGIO007/
http://steamcommunity.com/id/ReyerPL/

Tuleks välja visata, enne kui giveaway lõppeb icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 09:35:59 vasta tsitaadiga

Kickisin välja. Juhul kui kumbi neist peaks võitma siis andke teada ja klaarin Steamgiftsiga asja, et saaks rerolli teha. Ärge mingil juhul neile mängu saatke.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 12:48:07 vasta tsitaadiga

Teete ikka läbi avaliku HV grupi neid, kuigi tehti eraldi SG grupp, millel invite juures. Seal ei teki ju selliseid kahtlaseid tüüpe
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 12:49:41 vasta tsitaadiga

Lovvi, HV grupp ei ole enam avalik
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 20:42:21 vasta tsitaadiga

Oops, it looks like your account is currently suspended for another 3 days . A list of your current and previous suspensions are below. If you need to contact us, visit the support page. icon_smile.gif

Veitsa valesse kohta kirjutasin reply: ''This also applies to me'' vms.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holyshit
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2009




sõnum 09.07.2013 20:55:30 vasta tsitaadiga

Sai esimene giveawayläbi ja sai kood ära saadetud.
Paneks kohe, siis järgmise hakkama, aga seekord midagi tagasihoidlikumat. Edu kõigile osalejatele.
http://www.steamgifts.com/giveaway/47bgM/sleeping-dogs
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 09.07.2013 21:09:21 vasta tsitaadiga

holyshit kirjutas:
Sai esimene giveawayläbi ja sai kood ära saadetud.
Paneks kohe, siis järgmise hakkama, aga seekord midagi tagasihoidlikumat. Edu kõigile osalejatele.
http://www.steamgifts.com/giveaway/47bgM/sleeping-dogs


Võit jäi ikka Eestisse? icon_biggrin.gif
Mingi Iisraeli vend oli ka sisenenud
http://steamcommunity.com/id/ItzMyLife/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 21:20:50 vasta tsitaadiga

Huvitav et kui seda ( http://alabasterslim.com/worth.php ) linki kasutada siis ütleb: You own 13 games worth: $107.38 USD
Aga kui minna "Steamgifts" siis valideerimisel ütleb: Currently your account is valued at $64.92.


Oskab keegi öelda?


viimati muutis Syncmahv 09.07.2013 21:42:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holyshit
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2009




sõnum 09.07.2013 21:26:26 vasta tsitaadiga

kasutaja HUGIO võitis. Ei olnud ennem aega vaadatagi kasutajat kuna oli kiire ja saatsin käbe key ära lihtsalt.
Aga nüüd vaatan, et see vist ei ole eestlane. Loodan, et vähemalt receive-i ära paneb. Muidu eriti fail icon_confused.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2013 21:28:56 vasta tsitaadiga

Hugio kohta sai just varem kirjutatud, et temale mitte saata ja ma oleks saanud lasta uue võitja valida - vähemalt niimoodi mulle suppordist lubati. icon_neutral.gif


Kusjuures täiesti arusaamatu on, et kuidas need mõned üksikud serblased/koreakad kes on HV grupi giveawaydest osa võtnud on alati ka võitnud icon_neutral.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
holyshit
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2009




sõnum 09.07.2013 22:00:24 vasta tsitaadiga

Kurja vaatan nüüd jah, et antud kasutaja kohta on hoiatus pandud. Loll pea on ikka ihunuhtlus.
Loodan, et see vend nii palju legit on, et receive ära paneb mulle. Muidu ikka maru halb, kui selline pela maha visatud.
Peab hakkama asjal paremini silma peal hoidma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 09.07.2013 22:34:51 vasta tsitaadiga

...thumbs_down.gif joppas raisal.

EI kutsu eriti giveaway'sid tegema siin grupis icon_biggrin.gif, palju private profiiliga kasutajaid ka, mine sa võta kinni, kes nad on. See uue grupid variant oli ikka parem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steamgifts mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.