|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
18.06.2013 01:07:16
|
|
|
Kas keegi arvutitehnika magistris ka õppinud sel aastal UTs? Kui jah, siis võiks näidata oma tunniplaani
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonis454
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2010
|
18.06.2013 13:15:50
|
|
|
Plaanis minna kutsekasse keskhariduse baasil, arvutid ja arvutivõrgud erialale.
Vastuvõtu tingimustes on test arvutil, äkki oskab keegi öelda mida see endast kujutab?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
18.06.2013 13:22:06
|
|
|
| Tonis454 kirjutas: |
Plaanis minna kutsekasse keskhariduse baasil, arvutid ja arvutivõrgud erialale.
Vastuvõtu tingimustes on test arvutil, äkki oskab keegi öelda mida see endast kujutab? |
Abiks äkki ka mainida, milline kutsekas..
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonis454
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2010
|
18.06.2013 14:53:09
|
|
|
| Tartu KHK
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
18.06.2013 15:05:28
|
|
|
Nii palju kui mäletan, siis olid mõned silmaringi küsimused.
Midagi ulmelist ei küsitud
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
24.06.2013 15:38:54
|
|
|
| Mingi võimalus ka edasi õppida peale kutseka IT eriala?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l3mpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2010
|
24.06.2013 16:08:21
|
|
|
IT Kolledz
Kui just ei suuda üksi valmistuda eksamite jaoks (ja saada seal mingi 50-60 punkti)
Alati võimalus ka aasta täiskasvanutes olla ja siis edasi minna
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blashyrkh
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2013
|
24.06.2013 16:25:26
|
|
|
Keegi TTÜ arvutisüsteemidest oskab midagi kõneleda?
Eriala tutvustusest lugesin, et seal on rohkem riistvaraline lähenemine. Sellepärast meeldiks see vast endale rohkem, aga ei tea täpselt mida oodata.
Mis arvate muidu, kumb kasulikum on - informaatika või arvutisüsteemid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
24.06.2013 18:43:51
|
|
|
| blashyrkh kirjutas: |
Keegi TTÜ arvutisüsteemidest oskab midagi kõneleda?
Eriala tutvustusest lugesin, et seal on rohkem riistvaraline lähenemine. Sellepärast meeldiks see vast endale rohkem, aga ei tea täpselt mida oodata.
Mis arvate muidu, kumb kasulikum on - informaatika või arvutisüsteemid? |
Informaatikutele on rohkem töökohti, kui süsteemikutele. Samas eks valida tasub ikkagi selle alusel, mis rohkem huvitab. Pädevale inimesele on alati töökoht olemas - kui asja lihtsalt numbrite (hinnete) pärast teha, siis erialavalik ei aita sind tööturul.
Baka raames võida oodata väga palju üldained nagu ikka. Samuti on väga suur osa õppekavadel IT vallas ühine. Küll võib välja tuua, et süsteemikud saavad rohkem füüsikat ja matemaatikat üldainetest. Edasi eriala poolelt on süsteemikutel rohkem automatiseerimisega ja riistvaraga seotud aineid - teisisõnu tulemused on sageli käega katsutavad. Mõtteviis on eelkõige võimalikult madalal tasemel. Informaatikud see-eest õpivad eelkõige, kuidas arendada erinevaid infosüsteeme ehk siis tarkvara arendusel rõhk ja kasutatakse põhiliselt kõrgemal tasemel asjadele lähenemist.
Igaks juhuks selgituseks, et kõrge ja madala tasemel all pean silmas seda, et süsteemikuid huvitab, mis olekus mingi bitt mälus on, kuidas seda salvestatakse ja mis juhul selle väärtus muutub, informaatikuid aga mitte.
Mainin igaks juhuks ära, et ise läksin riistvara teed ja üldiselt ei kurda.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
24.06.2013 20:39:53
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| blashyrkh kirjutas: |
Keegi TTÜ arvutisüsteemidest oskab midagi kõneleda?
Eriala tutvustusest lugesin, et seal on rohkem riistvaraline lähenemine. Sellepärast meeldiks see vast endale rohkem, aga ei tea täpselt mida oodata.
Mis arvate muidu, kumb kasulikum on - informaatika või arvutisüsteemid? |
Informaatikutele on rohkem töökohti, kui süsteemikutele. Samas eks valida tasub ikkagi selle alusel, mis rohkem huvitab. Pädevale inimesele on alati töökoht olemas - kui asja lihtsalt numbrite (hinnete) pärast teha, siis erialavalik ei aita sind tööturul.
Baka raames võida oodata väga palju üldained nagu ikka. Samuti on väga suur osa õppekavadel IT vallas ühine. Küll võib välja tuua, et süsteemikud saavad rohkem füüsikat ja matemaatikat üldainetest. Edasi eriala poolelt on süsteemikutel rohkem automatiseerimisega ja riistvaraga seotud aineid - teisisõnu tulemused on sageli käega katsutavad. Mõtteviis on eelkõige võimalikult madalal tasemel. Informaatikud see-eest õpivad eelkõige, kuidas arendada erinevaid infosüsteeme ehk siis tarkvara arendusel rõhk ja kasutatakse põhiliselt kõrgemal tasemel asjadele lähenemist.
Igaks juhuks selgituseks, et kõrge ja madala tasemel all pean silmas seda, et süsteemikuid huvitab, mis olekus mingi bitt mälus on, kuidas seda salvestatakse ja mis juhul selle väärtus muutub, informaatikuid aga mitte.
Mainin igaks juhuks ära, et ise läksin riistvara teed ja üldiselt ei kurda. |
Oskad ehk ka välja tuua potentsiaalseid ja perspektiivikaid tööandjaid antud eriala lõpetajatele? Vähemalt mulle endale neid eriti pähe ei tulnud.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjorn17
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2003
|
25.06.2013 09:22:36
|
|
|
Polütehnikum selle aasta kevadel lõpetatud Arvutid ja aruvtivõrgud erialal. Mõte minna IT Kolledžisse edasi. Hetkel töötan IT erialal.
Palju saan üle kanda aineid VÕTA kaudu ning tööpraktika alla juba ära panna? On kogemusi kellelgi?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
25.06.2013 09:39:26
|
|
|
| Minu EIK mineku ajal oli TPT nendega leping, millega sai TPT lõpetaja otse EIK teisele kursusele.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
25.06.2013 11:08:50
|
|
|
Minuteada on ka praegu, aga tasuks minna ainult siis kui esimesele sisse ei saa. Nimelt sa kaotad ühe lisaaasta sellega ja ega esimese aasta aineid kõike üle ei kanta, pooled esimese aasta ained pead ikka ära tegema.
VÕTAst niipalju, et sellega saab TPTst üle kanda 50-60EAP'd, olenevalt erialast.
Tööpraktika saab üle kanda lihtmenetluse teel ainult REV inimene minuteada (Praktika I saab üle kanda TPT'st)
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjorn17
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2003
|
25.06.2013 16:29:52
|
|
|
| Alo.Ko kirjutas: |
Minuteada on ka praegu, aga tasuks minna ainult siis kui esimesele sisse ei saa. Nimelt sa kaotad ühe lisaaasta sellega ja ega esimese aasta aineid kõike üle ei kanta, pooled esimese aasta ained pead ikka ära tegema.
VÕTAst niipalju, et sellega saab TPTst üle kanda 50-60EAP'd, olenevalt erialast.
Tööpraktika saab üle kanda lihtmenetluse teel ainult REV inimene minuteada (Praktika I saab üle kanda TPT'st) |
Seda ma kartsingi, et tervet aastat ei saa üle kanda aineid. Ehk siis sisuliselt teisele aastale kohe kandideerida oleks lihtsam, sest esimese aasta välja kukkujad juba läinud?
Kes on REV inimene?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.06.2013 17:01:23
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| REV = Riigieelarveväline ehk tasuta koht. |
REV = Riigieelarveväline ehk tasuline koht.
RE = Riigieelarveline ehk tasuta koht.
oh snap snap...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mamba
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2012
|
25.06.2013 17:01:30
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| REV = Riigieelarveväline ehk tasuta koht. |
Tasuline koht.
RE on riigieelrarveline koht ehk tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
25.06.2013 20:01:10
|
|
|
| Kas TTÜ Üliõpilaskülas sellist korterit on, mida jagaks siis sõbraga aga toad on meil eraldi? Enamik on vist sellised, kus ikkagi ollakse siis ühes toas. Ning see pakub ka huvi, et kas tubasi saaks ise ka vaatamas käia või peab piltidega leppima? Ja kas sooviavalduse peaks juba ära tegema?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
25.06.2013 23:05:30
|
|
|
| Tical kirjutas: |
| Kas TTÜ Üliõpilaskülas sellist korterit on, mida jagaks siis sõbraga aga toad on meil eraldi? Enamik on vist sellised, kus ikkagi ollakse siis ühes toas. Ning see pakub ka huvi, et kas tubasi saaks ise ka vaatamas käia või peab piltidega leppima? Ja kas sooviavalduse peaks juba ära tegema? |
Sooviavaldus tuleks võimalikult vara ära teha, et sest soovijaid on väga palju (vähemalt eelmine aasta). Koha peal võib-olla saab pilk peale visata, tuleb lihtsalt küsida esikust.
Ruumides on tavaliselt 2 voodit, kuid on võimalik võtta terve ruum endale ning su semu võtab kõrvaloleva ruumi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
26.06.2013 01:17:38
|
|
|
| Tical, tegemist on ikka ühikaga, mitte sa ei lähe endale korterit ostma.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
27.06.2013 13:48:34
|
|
|
| Mäger kirjutas: |
| Tical, tegemist on ikka ühikaga, mitte sa ei lähe endale korterit ostma. |
Käid rohkem raha välja siis pm ostad omale korterit, üürid vähemalt.
Edit
Oskab keegi öelda, et kui vaadata pingerida, siis see näitab spetsiifiliselt seda ala, millele kandideerisin ja teisi sinna kandideerinuid (IT Kolledž), mitte kõiki kandideerinuid õpilasi?
Samuti ei ole ma leidnud kuskilt spetsiifilist arvu, et kui ma palju siis võetakse kindlale alale inimesi vastu..
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
27.06.2013 16:07:44
|
|
|
| circles kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
| blashyrkh kirjutas: |
Keegi TTÜ arvutisüsteemidest oskab midagi kõneleda?
Eriala tutvustusest lugesin, et seal on rohkem riistvaraline lähenemine. Sellepärast meeldiks see vast endale rohkem, aga ei tea täpselt mida oodata.
Mis arvate muidu, kumb kasulikum on - informaatika või arvutisüsteemid? |
Informaatikutele on rohkem töökohti, kui süsteemikutele. Samas eks valida tasub ikkagi selle alusel, mis rohkem huvitab. Pädevale inimesele on alati töökoht olemas - kui asja lihtsalt numbrite (hinnete) pärast teha, siis erialavalik ei aita sind tööturul.
Baka raames võida oodata väga palju üldained nagu ikka. Samuti on väga suur osa õppekavadel IT vallas ühine. Küll võib välja tuua, et süsteemikud saavad rohkem füüsikat ja matemaatikat üldainetest. Edasi eriala poolelt on süsteemikutel rohkem automatiseerimisega ja riistvaraga seotud aineid - teisisõnu tulemused on sageli käega katsutavad. Mõtteviis on eelkõige võimalikult madalal tasemel. Informaatikud see-eest õpivad eelkõige, kuidas arendada erinevaid infosüsteeme ehk siis tarkvara arendusel rõhk ja kasutatakse põhiliselt kõrgemal tasemel asjadele lähenemist.
Igaks juhuks selgituseks, et kõrge ja madala tasemel all pean silmas seda, et süsteemikuid huvitab, mis olekus mingi bitt mälus on, kuidas seda salvestatakse ja mis juhul selle väärtus muutub, informaatikuid aga mitte.
Mainin igaks juhuks ära, et ise läksin riistvara teed ja üldiselt ei kurda. |
Oskad ehk ka välja tuua potentsiaalseid ja perspektiivikaid tööandjaid antud eriala lõpetajatele? Vähemalt mulle endale neid eriti pähe ei tulnud. |
ABB, Ericsson, erinevad telekomiettevõtted, siis igast elektroonikaga tegelevad ettevõtted, ülikoolid ka tegelikult. Mõni päev tagasi nt märkasin ICD poolt pakkumist, kus otsiti ka süsteemikuid. Eks muidugi neid ole veel.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
27.06.2013 20:44:23
|
|
|
Oot valikvastustega eksam oli materjalidega? Naljamehed...
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.06.2013 21:37:14
|
|
|
Jep. Kontrolltööd ka valikvastustega. Lahenduskäiku ei pidanud minu ajal näitama. Pmst võisid lucky guess meetodil läbi saada aine.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
27.06.2013 22:31:41
|
|
|
| Olgem ausad - mõlemad tema antud ained on ikka keerulised ning isegi õppides ei saa mitte mõhkugi aru aga siiamaani pole küll tema meetodite kohta ühtegi halba sõna öelda. Ei tea mis siis nüüd äkitselt hakkas, et vaja maha teha...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.06.2013 22:37:35
|
|
|
No kõik ained ei saagi olla sama lihtsad nagu paul leisi tarkvaraarenduse metoodikad... Minuarust väga kuiv on läbida ainet mis sulle tahvlilt ette loetakse ja kõik materjalid ette antakse + eksamikysimused ka...ole vaid mees ja vasta kõik ära eelnevalt (või hangi ligipääs itc foorumile )
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
27.06.2013 23:02:56
|
|
|
| HellWalKeR kirjutas: |
| Olgem ausad - mõlemad tema antud ained on ikka keerulised ning isegi õppides ei saa mitte mõhkugi aru aga siiamaani pole küll tema meetodite kohta ühtegi halba sõna öelda. Ei tea mis siis nüüd äkitselt hakkas, et vaja maha teha... |
Spikerdamist ei toimu, kui õppejõud lubab kasutada materjale
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
27.06.2013 23:46:47
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| HellWalKeR kirjutas: |
| Olgem ausad - mõlemad tema antud ained on ikka keerulised ning isegi õppides ei saa mitte mõhkugi aru aga siiamaani pole küll tema meetodite kohta ühtegi halba sõna öelda. Ei tea mis siis nüüd äkitselt hakkas, et vaja maha teha... |
Spikerdamist ei toimu, kui õppejõud lubab kasutada materjale |
Kui ühed teevad töö ära ning jagavad lahendused teistele siis see on spikerdamine.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
27.06.2013 23:50:29
|
|
|
Lorentsi puhul on tegu igati toreda ja sugugi mitte rumala õppejõuga. Aga kui õppemaht pole vastavuses ette antud loengute arvuga, siis on igati loogiline, et tulemused on kehvad. Ning kui asjast tahad tõesti korralikult aru saada, tuleks IMO ikka väga palju iseseisvat tööd teha...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
28.06.2013 01:47:08
|
|
|
Olen just keskhariduse kätte saanud ning plaanin edasi õppima minna. Kuna IT valdkond mind pakutavast kõige rohkem huvitab siis olen otsustanud selle kasuks. TTÜ informaatika erialale ei ole väga suur lootus sisse saada seega kaalun ka IT Kolledži varianti ja järsku leidub keegi, kes oskab tutvustada natuke lähemalt IT süsteemide administreerimise ning IT süsteemide arenduse erialasid. Mille poolest need erinevad? Mida need endast kujutavad?
Mõni lihtsam seletus ja tutvustus aitaks kindlasti kaasa otsuse langetamisele.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
29.06.2013 14:08:15
|
|
|
Loetud ja vaadatud aga ei teinud kuidagi otsustamist lihtsamaks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
29.06.2013 15:50:46
|
|
|
Lihtsustatult
Administreerimine - süsteemide haldamine, arendus - programmeerimine
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
29.06.2013 16:44:55
|
|
|
Sellega olen kursis.
Nüüd on see mu peas juba kinni. Ei suuda otsustada, mis rohkem huvitab.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
29.06.2013 16:52:35
|
|
|
| riffman kirjutas: |
Sellega olen kursis.
Nüüd on see mu peas juba kinni. Ei suuda otsustada, mis rohkem huvitab. |
ITK's peaks olema võimalus vahetada peale 1. kursust, kuna esimesel aastal on adminitel ja arendajatel samad ained.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
29.06.2013 17:14:56
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| riffman kirjutas: |
Sellega olen kursis.
Nüüd on see mu peas juba kinni. Ei suuda otsustada, mis rohkem huvitab. |
ITK's peaks olema võimalus vahetada peale 1. kursust, kuna esimesel aastal on adminitel ja arendajatel samad ained. |
Õige jutt. See muutis asja juba lihtsamaks. Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
29.06.2013 18:10:48
|
|
|
| HellWalKeR kirjutas: |
| Lovvi kirjutas: |
| HellWalKeR kirjutas: |
| Olgem ausad - mõlemad tema antud ained on ikka keerulised ning isegi õppides ei saa mitte mõhkugi aru aga siiamaani pole küll tema meetodite kohta ühtegi halba sõna öelda. Ei tea mis siis nüüd äkitselt hakkas, et vaja maha teha... |
Spikerdamist ei toimu, kui õppejõud lubab kasutada materjale |
Kui ühed teevad töö ära ning jagavad lahendused teistele siis see on spikerdamine. |
Mitte et selles aines isegi kellegi pealt maha kirjutada oleks Asi ei ole nii mustvalge nagu meedias näidata tahetakse ja õppejõul on tekkinud olukorras suur roll.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.06.2013 18:13:46
|
|
|
No kui õpilane kes on loengutes ja praktikumides vait kui sukk ning kysimusele vastata ei suuda kuid kontrolltöö on identne klassi priimusega kes tunnis vaidleb ja kaasa teeb. Lorentsi puhul ehk see ongi selleks nõrgaks kohaks, et kaks identset tööd ei saa sama hinnet.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
29.06.2013 18:20:22
|
|
|
Või siis on hetkel nõrgaks kohaks see, et ka priimused kukkusid sel aastal samamoodi läbi ning imekombel kobistasid miinimumtulemuse 9 inimest.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
30.06.2013 14:48:06
|
|
|
| Oskab keegi öelda, et kui praegu on IT Kolledžisse umbes 300 inimest sisseastumisavalduse andnud, et kui palju siis tegelikult vastu võetakse?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
30.06.2013 14:55:43
|
|
|
| Kas ta tavaliselt mitte seal 120-150 vahel ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
30.06.2013 15:45:59
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
| Kas ta tavaliselt mitte seal 120-150 vahel ei ole? |
Ma loodan, alguses oli asi vägagi palju tõotav aga nüüd tüübid kellel 7 punkti -..-
Kiindlasti on neid ka, kes ära ütlevad nt TTÜ kasuks? Aga nt kui ma ei peaks esimesel juhul sisse saama, mis on 13.juulil, vist. Kas siis pakutakse ikka millagi uuesti nende asemele, kes ära ütlesid?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAUZZZ
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2010
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
30.06.2013 15:52:25
|
|
|
| palju tasuta kohti on?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
30.06.2013 15:54:31
|
|
|
Kuuldavasti on sel aastal EIK-s 170 ringis tasuta õppekohta. Sinna lisaks veel tasulised, mille arvu ei tea.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
30.06.2013 19:12:51
|
|
|
Otot, meil on ju kõrgharidusreform.. tasulisi kohti ei peaks enam üldse olema ju? Või ma olen kõigest täiesti valesti aru saanud?
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
30.06.2013 19:15:25
|
|
|
| Tical kirjutas: |
| Smoking kirjutas: |
| Kas ta tavaliselt mitte seal 120-150 vahel ei ole? |
Ma loodan, alguses oli asi vägagi palju tõotav aga nüüd tüübid kellel 7 punkti -..-
Kiindlasti on neid ka, kes ära ütlevad nt TTÜ kasuks? Aga nt kui ma ei peaks esimesel juhul sisse saama, mis on 13.juulil, vist. Kas siis pakutakse ikka millagi uuesti nende asemele, kes ära ütlesid? |
Paljud 7p tüübid on sellised, kes kodus paanitsevad, et kas üldse kuhugile vastu võetakse ning annavad paberid igale poole lihtsalt igaks juhuks sisse. Tõenäoliselt valivad ikkagist TTÜ. Minu aastal vähemalt oli nii. Mingi 3.5-4.0 vahel on tavaliselt see piir olnud, kes viimastena sisse saavad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|