|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
361 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
27.06.2013 20:33:18
|
|
|
kas see "nupp" uuendusena tuleb igaljuhul või on see vabatahtlik? nupp selline mind küll ei rõõmusta ja ei tahaks
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
27.06.2013 20:39:39
|
|
|
Näeb välja nagu Right-Click alla vasakusse nurka
Mis on iseenesest täitsa ok lahend.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
27.06.2013 20:42:41
|
|
|
See on ju Win - X menüü?!
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitm
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
27.06.2013 20:52:07
|
|
|
Vaatasin seda videot siin: http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/preview?ocid=blprev_pr_wom#void
Tekitatakse Windowsi logo kujuline nupp harjumuspärasesse kohta.
Tavaline vasakklikk teeb sama asja, mida teeb ka täna klaviatuuril WIN nupu vajututus - avab METRO desktopi
Paremklikk nupul teeb ilmselt sama asja, mida teeb täna paremklikk (või viidatud WIN - X) lihtsalt ekraani all vasakus nurgas - avab kiirvalikud...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
27.06.2013 21:11:23
|
|
|
Ajakirjanik vaatas vist ainult inglisekeelse uudise pealkirja ja pilti ning kirjutas sellest mingi pooliku uudise.
Kirjapilt ei ole vale aga vale arusaam jääb küll - nagu avnekski nüüd tollele Start nupule paremklikates see 'advanced menüü'. Üldjuhul inimene loeb ikka tavalist klikkimist parema nupuga vajutamiseks ju..
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
27.06.2013 23:05:46
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
kas see "nupp" uuendusena tuleb igaljuhul või on see vabatahtlik? nupp selline mind küll ei rõõmusta ja ei tahaks  |
Naljakas tegelikult, kuidas inimestel on alati probleem. Alguses tahetakse start nuppu tagasi, siis lahti saada sellest
Tundub, et see junn ei olegi eemaldatav.. vähemalt praegu. Ise olen ka tegelikult selles leeris, kes start nuppu ei taha näha. Nagunii ma ei vajuta seda mitte kunagi, mis ta mul ikka ekraanil vedeleb.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
28.06.2013 07:13:10
|
|
|
Start nupp on väga hea nupp, vähemalt win 7 puhul
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
28.06.2013 08:50:12
|
|
|
Hull raske on sellist tagasi panna nagu win 7 on tra hakkavad jälle mingit oma piixu ajama. .
Still not going to upgrade !
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
28.06.2013 09:03:33
|
|
|
Ei taha mingit start nuppu, kõik on hästi praegu.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
28.06.2013 09:31:50
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Ei taha mingit start nuppu, kõik on hästi praegu.  |
Sama siin. Kui juba kaotati ära, siis jäägu nii või olgu optional. Win+X menüü pärast seda nuppu küll pole vaja.
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahno
HV kasutaja
liitunud: 25.07.2007
|
28.06.2013 10:46:27
|
|
|
| Suurepäraselt ilma start nuputa ära harjunud. Ei igatse enam tagasi. Kui hästi järele mõelda, siis on see "start" nupp on ka muudes opsüsteemides koos oma puukujulise hierarhiaga kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
28.06.2013 11:10:41
|
|
|
| Lauakates ja tahvlites mul sügavalt savi sest nupust, aga Windows Server peal on ikka masendav ilma Start nuputa.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.06.2013 11:17:06
|
|
|
| Vidget, ei oska ka seal peal puudust tunda. Server managerist saab vajalikele asjadele ligi ja oskajamad peaks ju PowerShelliga hakkama saama?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
28.06.2013 11:39:02
|
|
|
Win XP - ok
Vista - nop
Win 7 - ok
win 8 - nop
win 9 - ok
peab veel natuke ootama
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| Kommentaarid: 229 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.06.2013 11:52:04
|
|
|
| Jman kirjutas: |
Win XP - ok
Vista - nop
Win 7 - ok
win 8 - nop
win 9 - ok
peab veel natuke ootama  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.06.2013 12:14:22
|
|
|
Savi see start nupp, võiks olla, aga elab yle ka selleta
Parem installides kysigu
Metro-yes/no
Ja kui ma no panen, et siis poleks haisu ka sellest mu arvutis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
28.06.2013 12:20:48
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Savi see start nupp, võiks olla, aga elab yle ka selleta
Parem installides kysigu
Metro-yes/no
Ja kui ma no panen, et siis poleks haisu ka sellest mu arvutis |
Sul pole vaja yes/no vastata! Installi win 7 ja kasutagi opsüssi kus pole metrot
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
28.06.2013 12:21:21
|
|
|
Sellest ei olegi haisu su arvutis. Ega ka ühegi teise w8 omaniku Või on MS Metro kuidagi lõhnama pannud?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.06.2013 12:22:23
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Savi see start nupp, võiks olla, aga elab yle ka selleta
Parem installides kysigu
Metro-yes/no
Ja kui ma no panen, et siis poleks haisu ka sellest mu arvutis |
Sul pole vaja yes/no vastata! Installi win 7 ja kasutagi opsüssi kus pole metrot  |
Aga hekel ma seda teengi
Tuge ehk annavad sellele veel 4-5 aastat
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
29.06.2013 15:18:39
|
|
|
Nagu Delfi kommentaare loeks.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.06.2013 15:32:53
|
|
|
| Juba ammu MS ütles seda, et too nupuke ei too toda vana harjumispärast Start-menüüd tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
29.06.2013 15:58:26
|
|
|
| Hakkas uus Xbox maagilsielt kasutatud mänge mängima peale vingumist, tuleb Win 9 ka vana Start tagasi. Windowsi osakonnas lihtsalt suuremad põmmpead keda veenda tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
29.06.2013 17:12:18
|
|
|
Või siis taob rumal kasutaja natuke aega pead vastu seina ja märkab äkki, et start-menüü on ta ees nüüd ilma nupule vajutamata juba lahti.
Ennast häirivad pigem desktopi keskkonnas charmid.
Aga küll inimene harjub kõigega. Seepärast M$ metro väljalülitamise valikut ei jätnudki. Mõni vajab harjumiseks kerget tagantsundi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
30.06.2013 15:55:20
|
|
|
Asi ei ole ei mugavuses, ega ebamugavuses, vaid inimese tahtmises ja suutlikkuses harjuda. Ja inimese kõige suurem probleem: mugavus.
Läbi aegade on elukad, kes keskkonna muutustega kaasa lähevad, ellu jäänud. Need, kes seda ei ole suutnud, on välja surnud.
Tänapäeval piisab väga väga vähesest, et tekiks paanika täiesti tühjast asjast.
Masendav
PS Kasutan kahte charmi viiest. Ei häiri seega eriti. Pigem võiks olla võimalus asendada mittevajaminevad charmid endale sobivatega.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
30.06.2013 20:32:54
|
|
|
Asi pole ebamugavuses (kuigi, arvutis on algselt nende paanida paikaajamine PITA) või suutmatuses harjuda, vaid isiklikult meenub mulle tõesti Win 3.11. Nüüd uues kuues aga põhimõte on ju sama! Juba siis sai kasutada Norton utiliiti, et teha 1 (üks) riba, kuhu vajalikud programmid ritta ajasid. Aastal '93... Umbes sama põhimõte, kui Mac start riba, aga ujuv.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.06.2013 23:01:43
|
|
|
| Ei tooda seda traditsioonilist startmenüüd enam tagasi. Pigem kannatab M$ kerge mõõnaperioodi ära ja panustab sellele, et mõne aasta pärast mäkerdab suur osa kasutajaid juba ekraanidele näpujälgi. Selle uudise valguses just nii lähebki.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2013 23:37:31
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Ei tooda seda traditsioonilist startmenüüd enam tagasi. Pigem kannatab M$ kerge mõõnaperioodi ära ja panustab sellele, et mõne aasta pärast mäkerdab suur osa kasutajaid juba ekraanidele näpujälgi. Selle uudise valguses just nii lähebki. |
ma eelistan 2 cm rannet liigutada kui 2 meetri ulatuses kätega vehkida
usu mind, see vehkimise vaimustus on vaid väiksematel seadmetel. enamus ei hakka never 20 tolli peal oma kätega vehkima, vähemalt 10 aasta jooksul
samasse klassi läheb ka 3D, mis pm haledalt kodudes on läbikukkunud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.07.2013 00:11:49
|
|
|
Muide, ma ise lausa vihkasin kunagi seda Win 7 suurt ja All Programs jaoks eraldi klikki vajavat start-menüüd. Tegelikult tuli midagi sellist juba XP-ga, aga seal ma panin kohe pärast installi "classic start menu". Linnuke "small icons" ning "scroll programs" ette ja "use personalized menus" eest maha. Alates Vistast kadus see valik sujuvalt ära. See oli üks põhjuseid, miks ma kunagi Vistat oma arvutisse installinud pole, kuigi see pärast paari SP-d juba enamvähem kasutatavaks muutus. Ja XP oli veel piisavalt hea. 7 peale läksin ka suht vägisi mingi natuke vähem kui 2a tagasi üle peamiselt just parema toe pärast SSD-le, üle 4GB RAM'ile, mitmetuumalistele prosedele. Aga kui nüüd vahel vanemat XP-ga läpakat näpin, naudin ikka veel seda vana head start-menüüd.
Spoiler 
PS. Antud juhul küll virtuaalmasin.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|