Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2013 16:36:35 vasta tsitaadiga

system softi uuenduse jaoks ei pea iseenesest midagi rohkemat tegema. kui peaks uuem soft välja lastama ja see on kõigile kohustuslik, siis antakse sellest teada psn'i sisselogimisel. siis lihtsalt uuendad ära (settings all kõige ülemine valik "system update" vms).

"ähvardati" hiljuti et 27juuni peaks selline kohustuslik uuendus tulema. nii et ilmselt varsti saad näha.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 26.06.2013 20:08:41 vasta tsitaadiga

heh, ja millega sa neile tõestasid, et yle ei lasknud, koodi ei kasutanud ja nüüd uut välja petta ei taha?
mina "jokutasin" 30min selle koodi proovimisega ja pärast seda "kisa" ei saadetud mulle midagi, vaid paluti ikka proovida 3 stepi mida ma ei mäleta enam.
PSN supporti saatsin ka kirja ja nemad kinnitasid oma meilis, mille ka electronicfirst.com saatsin, et mu kontole pole raha laekunud aga seda ei huvitanud keegi.
Väga imelik.

aise kirjutas:

olen sealt 2 korda saanud kasutatud koodi. saatsin sama meili neile tagasi kus koodid olid, et used code ja kohe saadeti uued koodid ilma pikema jututa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2013 20:20:21 vasta tsitaadiga

Ei tõestanudki. Kiri neile, et kasutatud ja kõik. Ma suht palju ostnud sealt. Võibolla usaldavad siis.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2013 10:21:15 vasta tsitaadiga

How To Fix Your Broken PS3 After Last Week's Firmware Update
https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/4984

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 20:50:59 vasta tsitaadiga

Lepa kirjutas:
Kui kellelgi veel mõni PS+ 30 päeva kood üle, oleksin tänulik, kui privasse pistate thumbs_up.gif


Tänud Rajareitsile koodi eest thumbs_up.gif

Nüüd aga uus mure. Et koodi kasutada saaksin, tahab et sisestaksin oma krediitkaardi andmed. Kas sellest üle või ümber ka kuidagi saab? Tegu UK koodi ja kontoga, kui see midagi muutma peaks.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 03.07.2013 23:58:54 vasta tsitaadiga

Kirjutad krediidiandmed ära ja kui ära teeb, kustutad ASAP ära ja paned renewal KINDLASTI OFF:
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 14:06:49 vasta tsitaadiga

Eks proovin ära, aga laseb ta siis kasutada Eesti krediitkaarti? Selle loogika järgi võiks ju ka PSN'is Eesti krediitkaarti kasutada... või on see erinev värk?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.07.2013 14:19:51 vasta tsitaadiga

Mina ei saanud mingit kaarti kasutada. ostsin netist prepaid kaardi ja selle sõi ilusti ära. See lollikindlam asi IMO. Kaardiga jamasin nagu idioot. Koguaeg kiunus et walletisse ei saand midagi pandud.

Aga PS+ jaoks redeemid koodi ära, paned andmed sisse. Pane mingi suvalise rämps sinna, mingi 5355 2563 2846 2846 ja kirjuta suva aadress jne. Hiljem ju kustutad ära selle. Siis see Ps+ ütleb et Kui sa ei taha, et PS+ jätkab ja sult raha võtab, tuleb sul panna RENWAL OFF, seda PEAD sa tegema, muidu jääd võlgu neile.


Kuidas lülitada Ps+ välja.

Mine sinna kohta, kus on Playstation Network koht XMBs, siis mine Account Management ja vali "Transaction Management". Siis mine "Services list" ja selekteeri oma PS+ subscription ja keera see kinni.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2013 15:17:06 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Pane mingi suvalise rämps sinna, mingi 5355 2563 2846 2846 ja kirjuta suva aadress jne.

Kui kevadel tuttav proovis suvalist kaardi numbrit sisestada, siis ei lasknud - kui sisestas õige Visa krediitkaardi oma (Eesti panga oma) siis laskis, kuigi muud andmed olid UK omad...
IMO ei tasu see 30-ne päevase koodiga "tõmblemine" ära, kuna iga kord pead uue konto tegema - need promo koodid töötava vaid kontoga, millel pole PS+ varem aktiveeritud.
Vaata UK poodidest, viimasel ajal liigub seal aastaseid kaarte ca 40 euro eest; vahel saab soodsamaltki icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 05.07.2013 01:53:27 vasta tsitaadiga

Sain toreda emaili, et 2-sest juulist 2013 saab PSN kontole laadida raha sms-iga icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 11:07:52 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Sain toreda emaili, et 2-sest juulist 2013 saab PSN kontole laadida raha sms-iga icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


nagu ka paypal see siin ei toimi jälle icon_razz.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 18:49:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
To use this payment method your mobile account must be with one of the following network providers:
- O2
- Orange
- T-Mobile
- Three (3)
- Vodafone
- EE
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 19:35:52 vasta tsitaadiga

Aastake PSN+'i UK kontole ~41€ (FB like'iga saab veel -5%) mis peaks päris ok hind olema:

http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/playstation-plus-365-day-subscription?gclid=CP7d95z4krgCFTHJtAodBAIArw
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 15.07.2013 15:03:32 vasta tsitaadiga

Küsimus, Mais tuli Hitman Absolution PS+ `? ... Miks ma seda kusagil ei näe, ning ei saa alla laadida? Magasin maha?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 15:05:02 vasta tsitaadiga

Kadunud jah juba listist icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 15:09:52 vasta tsitaadiga

Eks tulebki mängud tõmbamis listi panna kohe ja siis mingid kuud hiljem kui nt kõvakettal ruumi on vabanenud siis lõpuks alla tõmmata.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 15.07.2013 17:52:38 vasta tsitaadiga

Va Piix icon_evil.gif

Ma käin jah , panen download ja siis canceldan ära, on listis olemas vähemalt tulevikus thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 16.07.2013 16:13:55 vasta tsitaadiga

Kuidas selle PS+ pikenamise asi on? Praegu kasutusel 3 kuu variant aga sooviks pikendada 1a võrra, kas pean ootama, kui järelejäänud aeg otsa saab või võin praegu pikendada? Loogiliselt võiks asi näha välja nii, et lisatakse mu 47 allesjäänud päevale 365 päeva aga pole kindel kas see nii on.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 17.07.2013 14:33:51 vasta tsitaadiga

Saab otsa laadida niipalju kui soovid minuteada. Mõnel kuni 2015a tehtud thumbs_up.gif

Edit: Mõned head mängud tulevad PS+i

Leaving PS Plus in July/August:

31st July: Battlefield 3
31st July: Catherine
31st July: Malicious
31st July: Ninja Gaiden Sigma Plus (VITA)
31st July: Unit 13 (VITA)

Entering PS Plus in July/August:

31st July: Need for Speed: Most Wanted
31st July: Mafia 2
31st July: Spec Ops: The Line
31st July: Lego Lord of the Rings (VITA)
31st July: When Vikings Attack! (VITA)

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 17.07.2013 18:39:30 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Saab otsa laadida niipalju kui soovid minuteada. Mõnel kuni 2015a tehtud thumbs_up.gif

Edit: Mõned head mängud tulevad PS+i

Leaving PS Plus in July/August:

31st July: Battlefield 3
31st July: Catherine
31st July: Malicious
31st July: Ninja Gaiden Sigma Plus (VITA)
31st July: Unit 13 (VITA)

Entering PS Plus in July/August:

31st July: Need for Speed: Most Wanted
31st July: Mafia 2
31st July: Spec Ops: The Line
31st July: Lego Lord of the Rings (VITA)
31st July: When Vikings Attack! (VITA)

Augusti saak on järjekordselt korralik, huvitav kas Need for Speed: Most Wanted on 2005 või 2012 versioon?

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 20:44:25 vasta tsitaadiga

2012 versioon otseloomulikult icon_smile.gif & Mnjaa, EU plus on ikka ülimalt vägev asi, USA omaga ei anna võrreldagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 18.07.2013 10:11:15 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
EU plus on ikka ülimalt vägev asi, USA omaga ei anna võrreldagi thumbs_up.gif
Mille poolest U.S.A oma kehvem on, mängude valik teine?
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 11:03:16 vasta tsitaadiga

Täpselt nii & paljude arvates ka kordades hullem. Lühidalt öeldes saab EU 2-3 retail mängu (mängud, mis olid algselt plaadinäol välja tulnud, nüüd on PS Stores ka allatõmmataval näol) ning USA saab samal ajal vb paar PSN mängu, nt Jet Set Radio vms. Ühesõnaga lühikesed paaritunnised mängud. Kuid muidugi mitte alati.

Siin on nt EU Plus'i updated alates eelmise aasta Juunist, mis mänge sai jne: http://www.ps3trophies.org/forum/general-ps3-discussion/198601-list-eu-playstation-plus-igc-free-games.html
See peaks usa oma olema: http://www.technobuffalo.com/wp-content/uploads/2013/06/PlayStation-Plus-Year-One-Free-Games.png
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 16:33:40 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Tuleb ikka uus HDD osta
thumbs_down.gif
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 19.07.2013 16:14:28 vasta tsitaadiga

olen suht uus PS3 omanik ja ei viitsi googleda, küsiks:
kas need PS+ mängud saabki endale igaveseks või ainult teatud perioodi ajal proovida?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2013 16:17:01 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
olen suht uus PS3 omanik ja ei viitsi googleda, küsiks:
kas need PS+ mängud saabki endale igaveseks või ainult teatud perioodi ajal proovida?


seni saad kasutada kuni sul aktiivne ps+ konto on.
ehk siis kui sul saab suscriptioni aeg läbi siis pead uuendama ps+ et edasi kasutada mänge.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 19.07.2013 20:16:35 vasta tsitaadiga

Ja kui oled korra ps+ midagi alla laadinud siis jäävad need mängud-lisad su konto alla isegi siis kui mäng ps+ maha võetakse.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 13:00:37 vasta tsitaadiga

Your exclusive 30 day free PlayStation Plus voucher*
CKN3-82NN-Q3RC
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 13:59:48 vasta tsitaadiga

"The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid"

Paistab, et keegi on ära võtnud, aga aitäh ei ütlegi icon_sad.gif

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2013 19:54:23 vasta tsitaadiga

Tomb Raider hetkel poes 20.- ja + omanikele 18.- miskit. Terve mäng koos lisadega.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 07:17:12 vasta tsitaadiga

Ma ei imesta kui see mäng varsti plussiga tasuta tuleb.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 21.07.2013 17:01:33 vasta tsitaadiga

tere mure selline
ps3 originaalpult ja pult umbes 2 aastat vana ja ei ole seda loopind ega midagi
aga enam ilma juhtmeta ei võta voolu taha juhtmega töötab
kas aku läbi ?
kui juhtme panen näitab aku täis
oskab keegi öelda mida peaks tegema enne kui kuskile parandusse viia seal röövitakse mõtetult raha või proovida teise akuga ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 18:10:53 vasta tsitaadiga

Torbik27 kirjutas:
tere mure selline
ps3 originaalpult ja pult umbes 2 aastat vana ja ei ole seda loopind ega midagi
aga enam ilma juhtmeta ei võta voolu taha juhtmega töötab
kas aku läbi ?
kui juhtme panen näitab aku täis
oskab keegi öelda mida peaks tegema enne kui kuskile parandusse viia seal röövitakse mõtetult raha või proovida teise akuga ?


Sorgi mingi peenikese esemega sinna auku. Mul aitas.

Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 21.07.2013 20:21:20 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Torbik27 kirjutas:
tere mure selline
ps3 originaalpult ja pult umbes 2 aastat vana ja ei ole seda loopind ega midagi
aga enam ilma juhtmeta ei võta voolu taha juhtmega töötab
kas aku läbi ?
kui juhtme panen näitab aku täis
oskab keegi öelda mida peaks tegema enne kui kuskile parandusse viia seal röövitakse mõtetult raha või proovida teise akuga ?


Sorgi mingi peenikese esemega sinna auku. Mul aitas.




proovisin sinna ka surkida aga kas siis peaks nagu juhtmega taha panema et voolu saaks ja siis surkima
kui pult oli offline siis see surkimine ei aidanud
ex proovib siis töötavat pulti ka surkida kui see ei aita siis annan teada

aga tänan abi eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2013 22:38:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui pult oli offline siis see surkimine ei aidanud

doh.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2013 09:37:26 vasta tsitaadiga

Mis kõige odavam hind on millega PSN+'i aastake pakkumisel on olnud, väljaspool mingeid glitche?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2013 10:20:49 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Mis kõige odavam hind on millega PSN+'i aastake pakkumisel on olnud, väljaspool mingeid glitche?


Mina tegin eelmise aasta sügisel, kui oli pakkumine -50% tavahinnast (vist, 100% kindel ei ole, võis olla ka -25% või -30%). Kaardi ostsin meili teel ja maksma läks 35£ kaart 33£, millest 5£ tiksub seniajani kontol. Ehk siis ~30£ aasta.

E: siiski, kuna tavahind on ~40£, siis sain 25% odavamalt.


viimati muutis timok 22.07.2013 10:30:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2013 10:27:32 vasta tsitaadiga

kust võiks tallinnas kohapeal osta sellist mängu nagu "the last of us" igasugu euronicsid ja onoffid vms mängupoed häid mänge ei müü mulle tundub ( tegelikult võib ka tellida kui just nädal aega ootama ei pea ) ja vastavas teemas pidas keegi chiuaua mõistlikuks mu post kustutada.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 22.07.2013 10:28:54 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kust võiks tallinnas kohapeal osta sellist mängu nagu "the last of us" igasugu euronicsid ja onoffid vms mängupoed häid mänge ei müü mulle tundub, ja vastavas teemas pidas keegi chiuaua mõistlikuks mu post kustutada.


Ma nägin Kristiine keskuses Sony Center`i poe aknal Last of Us`i reklaami. Eeldan, et neil on siis mäng ka müügil. icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2013 10:33:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

igasugu euronicsid ja onoffid vms mängupoed häid mänge ei müü mulle tundub

Euronics küll müüs, kuid momendil otsas - pop mäng icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 24.07.2013 11:23:43 vasta tsitaadiga

sai proovitud ja juhe taga nuppu vajutada ei muutunud midagi
on kellelgi veel soovitusi mida peaks tegema?
või on pult õhtal omadega ei tohiks olla kui juhtmega on kõik ok
tänud abi eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 12:30:21 vasta tsitaadiga

Torbik27, kui laadima paned, kas tuled hakkavad vilkuma? Tegu ikka originaalpuldiga icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 24.07.2013 12:35:46 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Torbik27, kui laadima paned, kas tuled hakkavad vilkuma? Tegu ikka originaalpuldiga icon_rolleyes.gif


originaalpult mis tuli konsooliga kaasa tuled ei hakka põlema ainult see tuli mis tähistab et see on pult nr 1
ja nätab et puldi aku on täis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 12:43:05 vasta tsitaadiga

Torbik27, võta lahti, vaata mis selle aku ja ta ühendustega toimub:
http://www.ifixit.com/Device/DualShock_3

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 24.07.2013 17:04:19 vasta tsitaadiga

mis selle akuga on kinnitused ja juhtmed paistavad ok olema ..pole kuskilt kärsanud ega midagi
oskab äki keegi veel juhendada kuhugi poole mida tegema peaks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 17:06:30 vasta tsitaadiga

Milles su probleem on? Pult ei tööta ilma juhtmeta?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 24.07.2013 17:17:37 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Milles su probleem on? Pult ei tööta ilma juhtmeta?


just
ja kui juhe taga ei lae näitab aku täis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 17:24:39 vasta tsitaadiga

Juhtmega töötab? Määra puldile teine nr, nt nr 2?
PS nupp puldi keskel töötab?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 24.07.2013 17:26:25 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Juhtmega töötab? Määra puldile teine nr, nt nr 2?
PS nupp puldi keskel töötab?


PS nupp ei aita ta ei võta voolu taha ilma juhtmeta
aga juhe taga toimivad kõik nupud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 17:28:27 vasta tsitaadiga

Ka PS nupp?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.