|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
14.06.2013 15:27:48
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
BTW PS homes saab tasuta 30 päeva ps+
tee nii
o Mine Home
o vajuta START ja vali NAVIGATOR. Sealt Downloadi endale "2013 SCEA E3s Booth"
o Seal E3 boothis, mine otsi üles koht, kus on Quest Booth vms
o Seal pead tegema mõndasid queste. Esimene on mingi Vita teema, peadleidma vita boothi ja siis saad endale ps vita. Siis tuleb sõjamängu oma ja pead otsima üles sellemängu kioski, lugema selle kohta ja siis 3 küssale vastama. Õnneks saad uuesti ja uuesti vastata kuni kõik õige. Siis tuleb pilti teha. Vahepeal teed veel pilti. Siis pead tegema questi, kus otsid üles mäng Armored Core ja loed selle kohta. Peale seda sealligidal on üks kirst. Vajutad seal do a quest ja siis leidma 4 võtit ja avama kirstu. Peale seda on mingi hohokum värk, tuleb mingid silmad leida. Peale seda tuleb Ps+ osa, kus enne lähed teisele korrusele ja loed Ps+ kohta ja peale seda vastad kolmele küssale ja siis saad endale koodi.
o KUI PS+ AKTIVEERITUD, VÕTA MAHA AUTO RENEWAL!!!! |
Juhul, kui mul on juba PS+ ja võtan selle Auto renewal'i maha, kas siis saan 30 päeva lisa juurde?
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
14.06.2013 16:08:24
|
|
|
Ei see ei tööta kahjuks nii. Sul peab see ps+ otsa lõppema enne kui selle teise panna saad.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
14.06.2013 16:18:38
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Ei see ei tööta kahjuks nii. Sul peab see ps+ otsa lõppema enne kui selle teise panna saad. |
Selge, siis on tegu meelituskampaaniaga ja PS+ omanikele kasutu asjaga.
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
14.06.2013 16:45:30
|
|
|
Ma ise sain endale nii Uk kui Fin Ps+, praegu aktiveerisin UK all 30 päeva
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.06.2013 17:05:38
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Ma ise sain endale nii Uk kui Fin Ps+, praegu aktiveerisin UK all 30 päeva |
Seal pole vahet ju - samad mängud/pakkumised...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
14.06.2013 17:19:09
|
|
|
ma tean, a tasuta sai ikka, kui UK oma otsa saab, panen siis Fin oma.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz666
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2013
|
15.06.2013 10:03:02
miks ps3 pult ei tööta? |
|
|
| Miks PS3 pult ei tööta punased tuled vilguvad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
15.06.2013 11:28:46
|
|
|
mmz666, kirjelda probleemi detailsemalt - uus või kasutatud pult; originaal või hiinakas; sync'ida konsooliga oled proovinud jne.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
16.06.2013 02:11:05
|
|
|
Flacko, sain kah koodi, kuid sisestamisel teavitas mind, et ei võta koodi vastu. Ju selle, et ma olen varem PS+ liige olnud jah? ... Seega keegi kes pole PS+ proovind ja tahab 30 päevast koodi tasuta visaku PS! Kes esimesena küsib , see saab.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
16.06.2013 09:37:45
Re: miks ps3 pult ei tööta? |
|
|
| mmz666 kirjutas: |
| Miks PS3 pult ei tööta punased tuled vilguvad? |
Pane korraks juhe taha. Sis läheb korda.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
16.06.2013 17:43:40
|
|
|
Kas on kuskil kohta kust ma saaks PSN krediiti kohe kätte, kui olen ostnud.
Tahaks nigu täna mängida mdiagi... Punktid.ee on reeglina mingi järgmine päev...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
16.06.2013 17:46:14
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
Kas on kuskil kohta kust ma saaks PSN krediiti kohe kätte, kui olen ostnud.
Tahaks nigu täna mängida mdiagi... Punktid.ee on reeglina mingi järgmine päev... |
helista neile punktid.ee lehel olevale kontaktile ning nad saavad sulle selle krediidi kiiremini
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
16.06.2013 18:24:50
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
Kas on kuskil kohta kust ma saaks PSN krediiti kohe kätte, kui olen ostnud.
Tahaks nigu täna mängida mdiagi... Punktid.ee on reeglina mingi järgmine päev... |
gamepointsnow?
Ma ise ostsin sealt UK PSN krediiti ja tuli 40 sekiga.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
16.06.2013 18:29:53
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
Kas on kuskil kohta kust ma saaks PSN krediiti kohe kätte, kui olen ostnud.
Tahaks nigu täna mängida mdiagi... Punktid.ee on reeglina mingi järgmine päev... |
Viru keskuse Euronicsis on kohapeal.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
17.06.2013 08:12:39
Re: miks ps3 pult ei tööta? |
|
|
| mmz666 kirjutas: |
| Miks PS3 pult ei tööta punased tuled vilguvad? |
paarita pult konsooliga.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
17.06.2013 18:14:40
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Sarin kirjutas: |
Kas on kuskil kohta kust ma saaks PSN krediiti kohe kätte, kui olen ostnud.
Tahaks nigu täna mängida mdiagi... Punktid.ee on reeglina mingi järgmine päev... |
gamepointsnow?
Ma ise ostsin sealt UK PSN krediiti ja tuli 40 sekiga. |
ostsin sealt : http://cardscodes.com
Kuna seal oli Soome 20 eurune kaart.
Ja läks umbes 20 min (saatsid mailile).
Ps. Infamous2 on hetkel 10 eurot
Valmistun vaiskelt kolmandaks osaks.
Esimene osa oli küll
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InQbus
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
19.06.2013 07:37:14
|
|
|
| tsitaat: |
| and seems to be affecting users with upgraded, third-party hard drives with greater frequency. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
19.06.2013 10:45:33
|
|
|
pidi see update mõjutama vaid 500gb mudeleid ja hetkel tõsti maha võetud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InQbus
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2004
|
19.06.2013 10:56:31
|
|
|
| scaryx kirjutas: |
pidi see update mõjutama vaid 500gb mudeleid ja hetkel tõsti maha võetud  |
jep, 500 giga+ ja 7200 rpm
_________________ PSN: InQbus |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
19.06.2013 13:13:33
|
|
|
| tsitaat: |
| update version 4.45 will now allow players to turn off trophy notifications |
OMG nendel jobudel võttis nii kaua aega, et see ükskord ära teha. Terve gen
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RERA93
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2008
|
19.06.2013 22:29:44
|
|
|
Hah, PS+ ikka ülihea.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus25aa
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2008
|
20.06.2013 12:51:02
|
|
|
| Kuidas ja kust ma saaks endale seda ps+ läbi neti osta. PS3-ga üritasin osta 3 kuud virtuaalse krediitkaardi abil, kuid mingi kala on ja ma ei saa asja tehtud... Arvatavasti võib põhjus olla selles, et küsitakse kaardi aadressi jne, kuid minu aadressi riigiks on eesti, kuid ps3-l ei saa eestit üldse panna... Nägin seal ka võimalust osta omale 3 kuud miski koodi abil... Kas eestis müüakse kuskil läbi neti neid koode?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
20.06.2013 12:55:43
|
|
|
| Kui Eestist, siis nt punktid.ee üks võimalustest.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
20.06.2013 12:57:18
|
|
|
Pead ostma koodikaardi ja siis laed raha omale ja siis saad poest osta kas asju või ps+ tellimuse.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus25aa
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2008
|
20.06.2013 13:03:59
|
|
|
| Punktid.ee-s siis soome kontodele ei ole saadaval, kuid pean ma siis oma ps3-le tegema uue konto UK nn riigina, et saada UK plusse osta... Kunagi sai mäng vist registreeritud nn soome riigina, kuid see vist ei sega, kui teen uue kasutaja nüüd UK-le?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
20.06.2013 13:08:16
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
| Flacko kirjutas: |
| Sarin kirjutas: |
Kas on kuskil kohta kust ma saaks PSN krediiti kohe kätte, kui olen ostnud.
Tahaks nigu täna mängida mdiagi... Punktid.ee on reeglina mingi järgmine päev... |
gamepointsnow?
Ma ise ostsin sealt UK PSN krediiti ja tuli 40 sekiga. |
ostsin sealt : http://cardscodes.com
Kuna seal oli Soome 20 eurune kaart.
Ja läks umbes 20 min (saatsid mailile).
... |
http://cardscodes.com/Playstation_Network_Live_Card_50_Finland-181.html
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
20.06.2013 13:16:16
|
|
|
| margus25aa kirjutas: |
| Punktid.ee-s siis soome kontodele ei ole saadaval, kuid pean ma siis oma ps3-le tegema uue konto UK nn riigina, et saada UK plusse osta... Kunagi sai mäng vist registreeritud nn soome riigina, kuid see vist ei sega, kui teen uue kasutaja nüüd UK-le? |
Nojah, teed uue UK konto, ostad koodi(d), lähed PS Store ja kasutad nad seal PS+ ostmiseks. Mängud tõmbad seal ja mängid oma nö ''õige'' kasutaja peal.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
22.06.2013 00:03:08
|
|
|
Keegi veel huvi 30 päevase triali vastu? PS+ (mitte varasemad PS+ ega praegused ei sobi).
Ära antud!
_________________

viimati muutis 10.10.10 22.06.2013 13:09:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.06.2013 11:34:47
|
|
|
| Keegi ps+ koodi ei taha? Kunagi sheeriti tasuta kuu aja koode. Ei tea kas töötab veel... Ise kasutand pole, PS paneb hullu mängida ei saa:D
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
22.06.2013 13:28:49
|
|
|
1 kuu psplus kood: 4564-3CNM-MMML
töötab uk psnis.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linux
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
25.06.2013 16:25:49
|
|
|
electronicfirst.com kohta nii palju, et tellisin sealt ka kaarte kuniks juhtus selline idiootne asi, et ma sain kuidagi kasutatud koodi.Peale kymneid kirju nende costumer supportiga ei liikunud asi mitte yheski suunas ja kui poleks PayPal'i olnud, siis oleksingi rakast ilma jäänud.Tellimuses ja mitu kuud rippus õhus £35...
Usun, et selliste olukordade juhtumise võimalus on väike, aga nende poolne suhtumine maalis pildi kui väga ykskõiksest teenuse pakkujast.Seega hoian ise eemale ja soovitan ka teistel seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
25.06.2013 16:53:48
|
|
|
| linux kirjutas: |
electronicfirst.com kohta nii palju, et tellisin sealt ka kaarte kuniks juhtus selline idiootne asi, et ma sain kuidagi kasutatud koodi.Peale kymneid kirju nende costumer supportiga ei liikunud asi mitte yheski suunas ja kui poleks PayPal'i olnud, siis oleksingi rakast ilma jäänud.Tellimuses ja mitu kuud rippus õhus £35...
Usun, et selliste olukordade juhtumise võimalus on väike, aga nende poolne suhtumine maalis pildi kui väga ykskõiksest teenuse pakkujast.Seega hoian ise eemale ja soovitan ka teistel seda teha. |
olen sealt 2 korda saanud kasutatud koodi. saatsin sama meili neile tagasi kus koodid olid, et used code ja kohe saadeti uued koodid ilma pikema jututa.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2008
|
25.06.2013 16:54:06
|
|
|
Kui kellelgi veel mõni PS+ 30 päeva kood üle, oleksin tänulik, kui privasse pistate
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsaar
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2007
|
26.06.2013 14:33:10
Arusaamatu probleem ps3-ga. |
|
|
Panen ps3 tööle ja esimese asjana viskab ette selle . Vajutan siis ps puldil PS-nupule, tuleb ette selline pilt. Vajutan taas PS-nupule, siis on vaikus ca 3 min ja taas kõik otsast peale.
Teen teise variandi, et vajutan START+SELECT nupule ,siis selline info ja edasi vaid checking, please wait... ...rohkem ei midagi (( Olen nõutu.
Rohkem infot ma ei saa ega oska edasi tegutseda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
26.06.2013 14:43:24
|
|
|
usb pulga peale \PS3\UPDATE kataloogi paned system softi faili (link).
pulk siis konsooli külge ja siis peale start+select vajutamist peaks korda saama. loodetavasti.
usb pulga failisüstem peab olema fat32 (mida ta ilmselt on tavaliselt). \PS3\UPDATE kataloogid pidid ka olema kindlasti suurtähtedega.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsaar
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2007
|
26.06.2013 14:53:03
|
|
|
Hetkel tundub keeruline. ) Eks naisterahva asi. Ühesõnaga see PS3UPDAT.PUP panen USPpulgale ja selle siis ps3 külje ja vajutan SELECT+start korraga? Annan peatselt teada kuidas asjalood.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
26.06.2013 14:55:39
|
|
|
| enamvähem nii jah. see ps3updat.pup peab olema vaid pulga peal õiges kataloogis. et siis kataloogi puu \PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsaar
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2007
|
26.06.2013 15:06:34
|
|
|
Panin siis USB pulga ps3-le. Vajutain puldil "psnuppud ja siis kästud SELECT+START, aga ikka ei mdiagi .Muud ma ei oska teha (( Kõik nagu enne. Ja kuidas ma sean ta pulgale õigesti?? Ma ju laadisin arvutisse sinu antud lingi ja tõstsin ju lihtsalt pulgale.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
26.06.2013 15:11:06
|
|
|
| tsaar, Kas sa ka vastavatesse kaustadesse panid? pealuu ju mainis: \PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsaar
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2007
|
26.06.2013 15:31:41
|
|
|
Raske minuga! Tegin folderi "UPDATE" kui ka "PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP" ja tõstsin sinna allalaetud PS3UPDAT.UP ja ikka ei midagi. Teeb checking ja viskab taas ette No applicable....
aga äkki ma teen siiski miskit valesti. sest kui ma pulgale kausta tegin, siis kaldkriipse ju ei luba, et jääb niisama kriipsudeta.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
26.06.2013 15:35:52
|
|
|
| Sa teed ikka eraldi kataloogid.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsaar
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2007
|
26.06.2013 15:41:59
|
|
|
et siis eraldi ikka...esmalt ps3, millese teen siis updata ja millesse omakorda ps3update.pup`
Tänan kannatlikkuse eest! Hakkas update tegema.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
26.06.2013 15:43:15
|
|
|
Update kausta käib ps3update.pup fail
Hetkel loen välja et sul kaust ps3update.pup milles omakorda ps3update.pup fail.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsaar
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2007
|
26.06.2013 15:53:29
|
|
|
| uurin, et kas ps3 teeb ise automaatselt update või pean ma kuhugi linnukese tegema või ei tee ma midagi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
26.06.2013 15:57:55
|
|
|
| Settingute all saad määrata, kas autoupdate on peal või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|