Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 125, 126, 127  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
akk
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006




sõnum 21.06.2013 16:57:08 vasta tsitaadiga

Küsimus 720'e omanikele.
Ma olen tänaseks päevaks kaks korda oma telefoniga garantiis käinud ja siiani pole tolku olnud. Nüüd mõtlesin, et pärin järgi, kas on ikka defektiga tegemist või ongi telefoni eripära. Nimelt on telefon naisterahva kasutuses ja mul on suuri probleeme tema kuulmisega kõnede ajal. Kõne on kohati katkendlik, ragiseb, plekise kõlaga või siis vaikne. Kõnekvaliteet on pea sama kehv, kui näiteks Skype'iga videokõnet tehes (digimürane vms). Alguses kahtlustasin mikrofoni viga, aga kui telefon juba teist korda garantiist ilma mingisuguste muutusteta tagasi tuli, siis hakkasin kartma, et äkki on telefonil mingi mürafilter, mis juhuslikult ei sobi antud naisterahva tämbriga icon_smile.gif on selline asi üldse võimalik?

Küsikski kuidas teistel helikvaliteediga lood on? Kas ei kurdeta Lumia 720lt tulevate kõnede halva kvaliteedi üle?

Nõutuks teeb. Ei ole kuskilt teist Lumia 720't ka võtta, et katsetada erinevusi. EMT ei olnud nõus ümber vahetama, aga garantii jaoks asenduseks antud Lumia 610 oli tunduvalt parema helikvaliteediga. Hetkel ei teagi kas olla pettunud tootes või EMTs.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 21.06.2013 17:02:22 vasta tsitaadiga

Mul endal on selline lugu, et kui kuulari paned veits kõrvast mööda, siis ei kuule kottigi e. siis peab üsna hästi sihtima (Lumia 820 küll).
_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 21.06.2013 17:26:21 vasta tsitaadiga

Kas sul naisterahvas hoiab telefoni ilusti näo vastas, mikker suunatud suule ja näpuga juhuslikult mikrofoni ei kata? mäletan, et kui ise sain enda 920-e, siis alguses oli teistel tükk tegemist et arusaada, mida ma räägin, hoidsin lihtsalt telefoni suht vildakalt ja ilmselt siis see Active noise cancellation arvas, et mu jutt on müra ja üritas seda summutada.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 21.06.2013 20:24:20 vasta tsitaadiga

Kui asi on 2 korda garantiis käinud ja viga pole leitud, siis võiks nagu viga olla tõesti mujal.
Pakun, et äkki kaetakse väikese sõrmega kogemata alumine mikrofoniava kinni vms.

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 22.06.2013 09:25:43 vasta tsitaadiga

elementaarne katse: vahetage telefonid omavahel ja tehke üks kõne. Kui raginad kaovad, on asi tihendis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 22.06.2013 11:23:47 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 04:42:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2013 13:14:06 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Üleüldse "hoiate telefoni valesti käes" peaks rohkem õunafirma nali olema.

Õunafirma oli selleski novaator, nüüd on ka teised vaikselt järele jõudnud.

Proovige kohe sealsamas, kust pärast garantiiremonti kätte saate, testkõne teha. Kui tõesti asi mürafiltris ega sõrme mikri ees hoidmises pole.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2013 13:32:17 vasta tsitaadiga

Samamoodi on probleem rääkida hoides telefoni õla ja kõrva vahel nii, et noise suppression mikker on kaetud. 2 telefoniga selline kogemus, mõlemad androidid.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akk
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006




sõnum 22.06.2013 14:41:19 vasta tsitaadiga

On seda telefoni hoitud nii ühe jala, kui jumal teab mis asendis. See ei ole probleemi põhjuseks.

Probleemi tuvastamine esinduse ei ole ka kõige lihtsam, sest probleeme ei esine kõigi kõnede ajal ja üritada klienditeenindajale selgeks teha, et heli on ebaloomulikult "plekine" ei lähe garanii alla. Lisaks ei ole Solarise keskuse esinuds, kust telefon pärit, teab mis vaikne koht, kui kõne isegi on vigane ei ole seal seda kuulda, sest muu lärmi taustal kuuleb seal niisama ka vaevu oma telefoni. Kui ma nüüd kolmas kord telefoni teenindusse pean vedama, eks siis valin mõne vaiksema esinduse, kus oleks võimalik ka inimkatseid kohapeal sooritada. Seni olen garantiise uskunud, telefoni esindusest naeratava näoga tagasi võtnud ja kodu poole astunud. Alles teepeal või kodus on selgunud, et muutunud pole midagi.
Garantii korras on tehtud upgrade ja vahetatud pistikupesad.

See Active Noisei filter tundub mulle ka kõge loogilisem, aga kahjuks ei ole Windows Phone'idle vist ühtegi kohta, kust seda saaks välja lülitada, et proovida. Mõned on soovitanud teine mic kinni katta (peaks välgu kõrval asuma), seni pole see tulemust andnud ning tundub iseenesest debiilse lahendusena uus telefon teibiga katta.

Ühesõnaga ei ole siis kellelgi 720't naisterahva käsutuses?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2013 16:03:43 vasta tsitaadiga

Miks sa arvad, et see naisterahvaspetsiifiline on? Kõneheli sageduskarakteristika, käe suurus ja hoidmisasend, menüü kasutamise loogika? icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2013 16:56:12 vasta tsitaadiga

ot:
Äkki sama põhimõte, et naine roolis auto kraavis

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akk
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006




sõnum 22.06.2013 17:59:30 vasta tsitaadiga

Korra, kui minu madala häälega sai proovitud oli kõik ok ja samuti, kui esinduses proovikõne tegin tellerile, väitis ta, et täitsa ilusti on kuulda. Seepärast tundsin huvi, et äkki mängib sagedus ka mingit rolli?!

2korda2´e soovitus on veel kontollimata (va need 2 proovikõnet).

Seniks, aga üritaks teemas püsida ja jätaks lapsikused sookvootidega esiti kõrvale. Nalja võib vista, aga ega need mind eriti ei aita selle nutuse telefoni vea tuvastamisel.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2013 22:30:25 vasta tsitaadiga

Kas mitte Staadioni Mobiiltelefonid ei teinud suvalistele Nokiatele garantiid ostuarve alusel? Proovida ju võib.

Staadioni Mobiiltelefonid OÜ
Tondi 17, Tallinn
E-R 9.00-17.00
6 313 777

Mis sellest eelpool soovitatud vahetamisest muidu sai? Kui on kahtlus, et tämbri või hoidmise viga, siis teise kasutaja käes ei tohiks neid vigu ju enam ette tulla? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SoulFly
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2002




sõnum 23.06.2013 10:07:57 vasta tsitaadiga

akk kirjutas:
Küsimus 720'e omanikele.
Ma olen tänaseks päevaks kaks korda oma telefoniga garantiis käinud ja siiani pole tolku olnud. Nüüd mõtlesin, et pärin järgi, kas on ikka defektiga tegemist või ongi telefoni eripära. Nimelt on telefon naisterahva kasutuses ja mul on suuri probleeme tema kuulmisega kõnede ajal. Kõne on kohati katkendlik, ragiseb, plekise kõlaga või siis vaikne. Kõnekvaliteet on pea sama kehv, kui näiteks Skype'iga videokõnet tehes (digimürane vms). Alguses kahtlustasin mikrofoni viga, aga kui telefon juba teist korda garantiist ilma mingisuguste muutusteta tagasi tuli, siis hakkasin kartma, et äkki on telefonil mingi mürafilter, mis juhuslikult ei sobi antud naisterahva tämbriga icon_smile.gif on selline asi üldse võimalik?

Küsikski kuidas teistel helikvaliteediga lood on? Kas ei kurdeta Lumia 720lt tulevate kõnede halva kvaliteedi üle?

Nõutuks teeb. Ei ole kuskilt teist Lumia 720't ka võtta, et katsetada erinevusi. EMT ei olnud nõus ümber vahetama, aga garantii jaoks asenduseks antud Lumia 610 oli tunduvalt parema helikvaliteediga. Hetkel ei teagi kas olla pettunud tootes või EMTs.


Tere,

Mul oli sama jama Lumia 800-ga. Käis igasugustes softi vahetustes ja diagnostikas. Kasu polnud mitte mingisugust. Diagnostika väitis, et kõik on korras. Samas inimesed kellega ma telefoni teel suhtlesin väitsid, et kostun nagu plekkpurgist või hoian oma telefoni õlavahel.
Igaljuhul nüüd viimane kord, kui telefoni kontrolli viisin kirjeldasin olukorda täpsemalt ning vihjasin, et minu andmetel võib viga olla selle välgu all olevas teises mikrofonis vms asi see seal on. 2 nädalat oli telefon garatniis ja vahetati ära hoopis korpus. Nüüdseks nädal aega olen telefoniga rääkinud ja pole mulle enam viletsat kostuvust keegi kurtnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedJohn
HV vaatleja
RedJohn

liitunud: 26.05.2013




sõnum 23.06.2013 13:34:38 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Kas mitte Staadioni Mobiiltelefonid ei teinud suvalistele Nokiatele garantiid ostuarve alusel? Proovida ju võib.

Staadioni Mobiiltelefonid OÜ
Tondi 17, Tallinn
E-R 9.00-17.00
6 313 777

Mis sellest eelpool soovitatud vahetamisest muidu sai? Kui on kahtlus, et tämbri või hoidmise viga, siis teise kasutaja käes ei tohiks neid vigu ju enam ette tulla? icon_rolleyes.gif


Teletec OÜ teeb vist ka garantiid suvalistele Nokiatele ostuarve alusel. See asub Pärnus, kuid telefoni võib saata sinna postiga. www.teletec.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
identiteet
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2009




sõnum 23.06.2013 17:22:17 vasta tsitaadiga

kas kuskil tallinna poes lumia 520 on ka vitriini taga või näppimiseks väljas?
vaatasin, et emt e-poes nimekirja lisatud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2013 17:57:46 vasta tsitaadiga

identiteet kirjutas:
kas kuskil tallinna poes lumia 520 on ka vitriini taga või näppimiseks väljas?
vaatasin, et emt e-poes nimekirja lisatud.

Kuna kirjas, et müügil ainult e-poes, siis esinduses hetkel näha ei saa.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.06.2013 21:49:09 vasta tsitaadiga

Peab veel miski nädal kaks ootama siis ehk jõuab see 520 poodi ka ja saan selle lõpuks ära osta
micro sim pean ka ära tellima sest ise küll ei viitsi oma suuremat sim-i tükkeldada sobivaks suuruseks
pealegi on mu sim kaart oma 11 aastat vana ka juba icon_biggrin.gif ja miski kaitse kile on pealt ära koorund ka
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2013 21:50:01 vasta tsitaadiga

Vanad sim kaardid võtavad ka rohkem elektrit.
Nii vanal kaardil pole minu teada isegi 3g tuge. Vähemalt kunagi pidin kaardi ära vahetama icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005




sõnum 24.06.2013 22:04:00 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Peab veel miski nädal kaks ootama siis ehk jõuab see 520 poodi ka ja saan selle lõpuks ära osta
micro sim pean ka ära tellima sest ise küll ei viitsi oma suuremat sim-i tükkeldada sobivaks suuruseks
pealegi on mu sim kaart oma 11 aastat vana ka juba icon_biggrin.gif ja miski kaitse kile on pealt ära koorund ka

käisin ostsin 620 tele2'st siis kohe anti sahtlist micro sim. heal päeval ei pea midagi ootama ega tellima. samuti anti adapter millega siis vanast telefonist nrid simile salvestada saaks. soovitan küsida.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 24.06.2013 22:39:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vanad sim kaardid võtavad ka rohkem elektrit.
Nii vanal kaardil pole minu teada isegi 3g tuge. Vähemalt kunagi pidin kaardi ära vahetama icon_smile.gif

Nonsens, mul oli 10a vana simpeli sim-kaart. Akukestvust ei mõjutanud see mitte mingil viisil ja 3G töötas probleemideta. Kiip oli nii suur, et peale microks lõikamist (mis võttis aega 5 min) oligi põhimõtteliselt ainult kiip järgi. icon_lol.gif Siis läksin lepinguliseks ja sain EMT-st õige micro sim-i. Peale lepingu tegemist oli võimalus oma numbriga EMT-le head aega öelda ja läksin hoopis Tele2-te, kes saatis mulle postiga tavalise sim-i ning taaskord pidin kääridega kallale minema. Siiamaani kõik töötab ja elu on lill. icon_smile.gif

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.06.2013 09:11:07 vasta tsitaadiga

huvitav et selle 520 tavahind on 199 euro ja emt kliendi hind on 169 euro
telefon välja kuulutati siis selle hinnaks pidi olema euroopas 139 eurot .. juba see et emt on selle numbri kliendile teinud 169 on algsest numbrist rohkem ja kui emti klient pole siis 199 eurot on ikka julm üle laskmine

http://www.kahvel.ee/18040/nokia-lumia-520-voib-viia-windows-phonei-massidesse/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 25.06.2013 09:19:34 vasta tsitaadiga

139€ +km
tsitaat:
The Nokia Lumia 520 comes in five colors, with an estimated starting price of EUR 139, before taxes and subsidies

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 25.06.2013 09:30:55 vasta tsitaadiga

139€ * 1,2 = 166,8€ seega on EMT hind isegi päris soodne.
Kliendi hinnaga ostmiseks ei pea olema lepinguline, piisab suvalisest simpeli stardikast.

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002




sõnum 25.06.2013 12:24:40 vasta tsitaadiga

Soomes on poes täishind
520 135 Eur icon_lol.gif
620 215 Eur
720 275 Eur
820 299 Eur
920 395 Eur

link


viimati muutis Repo 25.06.2013 12:30:26, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 125, 126, 127  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.