|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.06.2013 12:05:44
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Ei jõua ära oodata enam
Päev kohe nässus kui kohvi kõrvale ei saa paar tankisõitu teha  |
Sul alles hommik vä?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.06.2013 12:12:00
|
|
|
Nojah, me mängisime eile vist pea kella 2ni. Sõltuvus on hull asi
Mul on nii vähe mängitud, kõigest natuke üle 14k mängu. Eile nägin ühte kellel oli pea 40k mängu tehtud.
Ma jõuan ka kunagi sinna vist.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
19.06.2013 12:24:05
|
|
|
| E100 ja viimane toru suudab ikka üllatada. Eile tuli Himmelsdorfis täiseludega IS-7 peale, tegin ühe lasu esiotsa, sihtisin alumist plaati. Nii mulle kui ilmselt ka IS-7 vennale üllatuseks oli see esiotsast läbi läinud lask one-shot. Seal nagu ammot olla ei tohiks, ei teagi mis tal seal õhku lendas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
19.06.2013 12:48:26
|
|
|
| no eks ta ammorack-i läks. Muudmoodi ei saa väga minna one-shoti.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
19.06.2013 12:53:03
|
|
|
| rändur_000 kirjutas: |
| no eks ta ammorack-i läks. Muudmoodi ei saa väga minna one-shoti. |
Ilmselt jah. Vaatasin järgi, et IS-7 ees mõlema tule all on ammorack, ehk siis lask läks alumisest plaadist mööda minu õnneks.
http://www.worldoftanks-wot.com/weakspots/is-7-weakspots/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.06.2013 13:02:08
|
|
|
| Eks päts nüüd lähiminutitel tulema hakkab, tavaliselt ongi 1ajal tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scammy
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
19.06.2013 13:14:58
|
|
|
Hakkas midagi tõmbama
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
19.06.2013 14:02:02
|
|
|
arty mängijad igatahes juba nutavad, et ei saa enam millelegi pihta
E: uued efektid on väga lahedad
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
19.06.2013 14:15:10
|
|
|
Meh, ma pigem ütleks vastupidi et tükk aega pole arty enam nii täpne olnud.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.06.2013 14:34:05
|
|
|
Tegin ka prooviks ühe arty mängu ja kõik lasud lasin pihta. Liikuvaid sõidukeid vist enam hästi ei lase, sest kuul lendab väga aeglaselt. Sihtimine on vist samuti aeglasemaks tehtud.
Kuldmoon on kohati jube kalliks aetud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
19.06.2013 14:46:05
|
|
|
| Kui suur see päts oli?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
19.06.2013 14:53:45
|
|
|
| 700+ midagi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
19.06.2013 14:57:52
|
|
|
SU-26 on küll räigelt nerfi saanud, see on lihtsalt hale vari kunagisest üliheast arty'st. 15st lasust läks pihta 3 ning need tegid ka praktiliselt olematut kahju. Tundub, et tuleb tank maha müüa
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
19.06.2013 15:04:10
|
|
|
keegi TD*sid ka proovinud juba uue patchiga?
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD_Friik
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2011
|
19.06.2013 15:18:37
|
|
|
Mäng on endiselt sama igav
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ladvik
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2009
|
19.06.2013 15:20:06
|
|
|
Sõidu pealt laskmine on eriti lihtsaks tehtud. Amx 13 90-ga oli lausa lust artide vahel tiirutada.
AT 7-ga tegin ka mängu. 3700dmg, ~1600xp,ilma premiumi ja boonuseta. Ace tanker tuli, 2 nädalat üritasin seda kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.06.2013 16:00:02
|
|
|
| Püha Org mulle meeldib. Istudki ainult varjus ja paugutad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
19.06.2013 16:04:53
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Püha Org mulle meeldib. Istudki ainult varjus ja paugutad. |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
19.06.2013 19:23:15
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
arty mängijad igatahes juba nutavad, et ei saa enam millelegi pihta
E: uued efektid on väga lahedad  |
arty tehti kordades täpsemaks aga lisati sihtimise ja laadimise aegasid ning mürsu lennu aega pikendati väikestel tankidel kuni 50%
edit: niih sai siis tehtud arty mäng..tiigriga, laadimise ja lennu annab andeks aga kuna sihtimine võtab terve igaviku siis enam ei ole võimalik artiga tervet kaarti scannida
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
19.06.2013 19:55:12
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Keegi võiks veel kirjutada, et hakkas tõmbama või et mitu % juba valmis on. Niiiiii põnev, eksjuuu!
Tõsisemalt rääkides, siis äkki keegi viitsiks WoTile hoopis oma IRC kanali kuhugi meistedada? |
Spoiler 
Aga tõsisemalt,
Spoiler 
Tühi chat - veebiklient aadressil http://baarilett.tk/, kui ise teha ei viitsi, tulistage end sinna.
Suht ammu püsti pandud ja klientprogrammiga ühendumise peaksite ise välja nuputama, minumeelest toimis.
Võimalik, et uuem LightIRC klient võimaldab ka teiste serverite külge minna, mulle istus see Flashi klient lihtsalt.
E: mIRCi autojoin skript on aadressil http://web.zone.ee/raven/files/ok.txt, juhtimise annan autoriteetidele üle.
Vajadusel võib muuta kanalit ja aadressi, kui tahate, et poola lapsed ka sisse roniks. IRC peale kolides peate arvestama,
et suurem osa teie mängijatest ei tea sellest midagi ja sõltute kvaliteetsest veebikliendist. Been there, done that.
viimati muutis [raVen] 19.06.2013 20:56:26, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chen
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2013
|
19.06.2013 20:00:22
|
|
|
| Tegin proovimängu Object 212A-ga, täiesti kohutav, See suurtükk ei meeldinud mulle enne ja nüüd ei meeldi ta mulle üldse. Tal kahur põhimõtteliselt ei keeragi enam peal. Mängima peab nii, et laed/sihid ära, siis ootad kuni keegi sõidab su lõksu. täiesti kohutav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart77
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2011
|
19.06.2013 20:55:43
|
|
|
Sai ka uut mappi proovitu ja nagu ikka iga uue puhul algus on paljutõotav
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.06.2013 21:17:21
|
|
|
| Eesti helid on väga metsas. Viga ei teinud, aga ütleb nagu sai raskelt viga jne. Väga mööda paneb neid lauseid.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scammy
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
19.06.2013 21:30:44
|
|
|
| Üks heli on 8.6 pekki keerand. See on siis kui õeldkse eesti keeles kriitiline vigastus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.06.2013 21:47:27
|
|
|
Ta ütleb veel "üks selline lask veel ja ta on hävitatud" vms., aga tankil on metsikult elupunkte alles ja on võimatu teda ühe lasuga ära lasta. Vahest ütleb sama ka siis kui viga ei teinudki talle.
Kriitilisi ütleb ka, aga mängulõpus olen vaadanud ja ei olegi teinud kriitilisi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
19.06.2013 23:20:53
|
|
|
| Mart77 kirjutas: |
Sai ka uut mappi proovitu ja nagu ikka iga uue puhul algus on paljutõotav
Spoiler 
|
Vägev tankimeeskond sul arvestades ainult 3700 mängust kogemust
Tra ma ei saa aru kuidas see WOT update süsteem nii sitt on. Update install kestab hea 15 minutit ja arvuti on täiesti koomas. Mingid suured EA mängud installivad aga kiiresti ja vaikselt.
Täpselt nagu viirus mis installib mingit botnetti, ei tea kuidas nad asja nii perse on keeranud. World of warplanes oli sama jama mäletan.
Also global accuraccy buff on täielik nerf saksa tankidele, mille põhiline hea pool oligi täpsus. Nüüd laseb iga sovjeeti paks kahur ilusti sakslaste kõhu alla
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.06.2013 23:30:09
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
| Tõsisemalt rääkides, siis äkki keegi viitsiks WoTile hoopis oma IRC kanali kuhugi meistedada? |
No aga koguneme IrcWorldis (irc.ircworld.org) #wot kanalis.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
20.06.2013 01:23:46
|
|
|
Skaut-tankidel enam polegi mingit mõtet. Mäng on muutunud teistsuguseks, tuleb harjuda, aga raha enam ei kulutaks vist. Sest arendamine ei tasu enam ära kui sedasi kõike muudetakse.
Oled kulutanud premiumile raha, arendanud tanke ja nüüd osadega ei lase enam üldse läbi. Milleks siis raisata raha. Pehmed tankid vist muutuvad samuti ebaolulisteks kui toru on olematu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
20.06.2013 03:43:01
|
|
|
Millegipärast ei lase mul wotreplaysid vaadata, käivitades viskab ette hoiatuse, et "Kasutusel olev World of Tanks-i versioon ei ühildu lahingusalvestusega" jne. Sama jama nii eelmise 8.5 versiooni kui ka uue 8.6-ga. Ignoreerimiseks "Jah" vajutades paneb kogu kupatuse lihtsalt kinni. Lahendust?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008

|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
20.06.2013 14:58:42
|
|
|
multikas
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chen
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2013
|
20.06.2013 20:31:14
|
|
|
| Mulle tundub siiski, et Arty on teatud määral ka buffi saanud, mängustiili on küll kõvasti muutunud, kuid kui pihta saan, siis ikka korralikult. mängin siis 212A-ga viimane mäng tegin 6000 dmg. ei soovita ühelgi rasketangil campida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
20.06.2013 20:35:40
|
|
|
mürsu lennukiiruse langetamine oli psoitiivne muutus, aga tegelikult on arty nüüd täpsem kui varem, teoreetiliselt peaks soodustama mobiilsemana püsimist, kuid imo on ühe lasu alpha dam ikka liiga kõrge ülemistes tiirudes
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
20.06.2013 23:51:13
|
|
|
Ei aita, ei saa endistviisi wotreplaysid avada.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
21.06.2013 01:00:13
|
|
|
Tuli täpselt 5555 dämmi
Spoiler 
Arty'sid pole ka päris mitu-mitu mängu näinud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
21.06.2013 01:13:26
|
|
|
Mina lõpetasin arty mängimise ära samahästi võib saapad jala taha lohisema panna mitte neid jala käies kasutada.
Täielik pettumus.
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.06.2013 09:30:08
|
|
|
erick, popp loomulikult, kui igaüks sama vastab ja minema jalutab kohe
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.06.2013 15:16:06
|
|
|
| Hetkel on poes päris vahva diil. 20 eest saab 2500 kulda, 30 päeva Premiumi, 200k, garage sloti ning fcm36 pak40 ehk Prantsuse T3 Prem TD.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
21.06.2013 16:15:07
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Hetkel on poes päris vahva diil. 20 eest saab 2500 kulda, 30 päeva Premiumi, 200k, garage sloti ning fcm36 pak40 ehk Prantsuse T3 Prem TD. |
Päris hea tähelepanek...pms saab sealt 1+1=3 boonuse...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.06.2013 16:42:43
|
|
|
| põmst saab selle eest boonusena sloti. Selle t3 premmiga nagunii keegi mängida ei viitsi. Ja maksab ta ka vast ysna mitte midagi kui maha myya.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
21.06.2013 17:18:09
|
|
|
See mäng on nii pekki keeratud. MM on kukupikali. Meil on artysid 3tk, vastastel pole ühtegi. T10-T9 ja siis meil kaks tier5 (stug ja siis mingi usa junn), vastastel t10-t9sad ja siis üks t8.
Ei tahagi enam seda mängu eriti mängida.
110 viimane toru on täielik pettumus. IS3 ei lase üldse läbi, Löwest ei lase läbi. Mida teha veel t9 või t10 vastu? Lähed mängust välja nagu paljud vist teevad.
Mõttetu tank. Ainuke tank mis omadustelt samaks on jäänud, on Löwe.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.06.2013 17:30:30
|
|
|
mul on täielik langus viimased paar päeva, winrate on kusagil 30 kandis, tavapärase 55-60 asemel. Yhtegi tasavägist kohtumist peaaegu pole, enamus kaotuseid on suured, 15-5 kandis. Huvitav kaua see jama kestab
Igastahes ma ei kavatse enam sentigi selle mängu peale raha kulutada. Toetad mängu ja mida sa vastu saad? Iga uuendus mis tuleb on sinu eelnevast tööst jälle jupp maha võetud. Premmi ostad, need kohitsevad selle ära. Grindid omale paar t10 tanki, need panevad su mängima koos lammastega. Pointless arendus. Ärgu enam arendagu, võtku paar uuendust maha ja ma olen rahul
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
21.06.2013 17:31:56
|
|
|
| singleplayer campaign võiks tulla, randomit ei viitsi enam üldse lasta
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.06.2013 17:35:44
|
|
|
väga lihtne on teha normaalne MM:
5 tanki: winrate X
5 tanki winrate X - 5-10(orsmth)%
5 tanki lambad.
Ja oleks kõik aus
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
21.06.2013 17:42:59
|
|
|
Ma olen teinud 30 kaotust suht järjest. Mõni üksik võit vahepeal. Rohkem raha mina ka enam ei investeeri, täielik mõttetus. Näed vaeva kuhugi jõudmiseks ja uups see tank pole enam see.
50% killukaitse on isegi huvitav, päris kaua aega elasin keset lagedat ja artyd lasid mind.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|