Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Minu meelest on LoLi kogukond...
Sõbralik. Viisakas. Andekas!
5%
 5%  [ 8 ]
Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest.
37%
 37%  [ 56 ]
Mürgine.
57%
 57%  [ 85 ]
hääli kokku : 149

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2013 12:19:11 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda milles probleem on? Muidu on nett olemas ja internetis saan ilusti käia, kuid kui panen mängus match'i otsima, siis ta jääbki seda otsima. Ei tule mingit match foundi ega muud. Siis tavaliselt ütleb, et mingi connection time-out või connection failed.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2013 01:36:44 vasta tsitaadiga

Wow mis mäng icon_eek.gif
CLG vs DIG 71 minutit eepilisust icon_biggrin.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 07:19:23 vasta tsitaadiga

Aatroxi passive on ikka päris OP icon_biggrin.gif
Hea oli närvidele käia kõigile icon_lol.gif


Mis nali see on? Esmaspäeva hommkul kell 7 on 20+k login q icon_eek.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 12:09:03 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Aatroxi passive on ikka päris OP icon_biggrin.gif
Hea oli närvidele käia kõigile icon_lol.gif


Mis nali see on? Esmaspäeva hommkul kell 7 on 20+k login q icon_eek.gif


Ei ole nalja, suvi ju. Lapsed on kodus mitte koolis ja mida muud teha kui varakult mängima hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 16:53:25 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
sander989 kirjutas:
Aatroxi passive on ikka päris OP icon_biggrin.gif
Hea oli närvidele käia kõigile icon_lol.gif


Mis nali see on? Esmaspäeva hommkul kell 7 on 20+k login q icon_eek.gif


Ei ole nalja, suvi ju. Lapsed on kodus mitte koolis ja mida muud teha kui varakult mängima hakata icon_biggrin.gif


Võimalik või siis oli see sellest tingitud, et nad mingit maintenancet tegid.
Tahtsin krt hommikukohvi kõrvale ühe mängu teha aga kottigi, ei viitsind ma oodata icon_biggrin.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2013 12:37:54 vasta tsitaadiga

Razer abyssus runes ka midagi väärt? Vend sai hiire ostuga mingi koodi kaasa icon_biggrin.gif
Sellised asjad peaks saama sellega:
Razer Quintessence of Speed
+1.5% Movement Speed

Razer Mark of Precision
+2.23% Critical Damage
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2013 13:23:18 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
Razer abyssus runes ka midagi väärt? Vend sai hiire ostuga mingi koodi kaasa icon_biggrin.gif
Sellised asjad peaks saama sellega:
Razer Quintessence of Speed
+1.5% Movement Speed

Razer Mark of Precision
+2.23% Critical Damage


Esimene on jungleritel väga vajalik ja teine on suht mõttetu tier 1 rune.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2013 16:31:01 vasta tsitaadiga

Pole ju tier 1... Täitsa tier 3 on
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2013 19:19:44 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Pole ju tier 1... Täitsa tier 3 on


Minu paha, ma millegi pärast automaatlselt mõtlesin, et see ka quint.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2013 23:28:14 vasta tsitaadiga

See esimene 1.5% MS on jah 2k IP väärt ning enamik, kui mitte kõigil, jungleritel olemas/kohustuslik.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nightfire
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 01:07:21 vasta tsitaadiga

Fnatic kickis nRated'i välja, Yellowstar läheb suppordiks, puszu võetakse AD carry'ks kuni Rekkles 17. aastaseks saab.
Esimene eestlane siiski LCS tiimis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 05.07.2013 11:24:29 vasta tsitaadiga

Nightfire kirjutas:
Fnatic kickis nRated'i välja, Yellowstar läheb suppordiks, puszu võetakse AD carry'ks kuni Rekkles 17. aastaseks saab.
Esimene eestlane siiski LCS tiimis. thumbs_up.gif



Johannes"puszu"Uibos on esimene eestlane tõesti LCS tiimis ja see võiks isegi avalehel uudistes kajastuda. thumbs_up.gif

http://www.fnatic.com/content/95614/changes-in-the-fnatic-lol-team
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 12:16:50 vasta tsitaadiga

Ei saa inimestest aru ikka, üks meeskond teeb roster change ja siis kõik peavad järgi jooksma ? thumbs_down.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 06.07.2013 11:17:19 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
Ei saa inimestest aru ikka, üks meeskond teeb roster change ja siis kõik peavad järgi jooksma ? thumbs_down.gif


Olles Puszu'le küllalt lähedal seisev inimene, siis tean natuke rohkem selle tiimi muutuste tagamaadest, kui meediast lugeda võib.
Ei saa/tohi küll lähemalt pajatada nendest, kuid lihtsalt teise meeskonna järgi jooksmises küll asi pole.
nRated on siiani nende juures Gaminghouse's.

...ja kõigest ei peagi aru saama. icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 23:00:36 vasta tsitaadiga

nRated on siiani Gaminghouses - kõik võib tagasi pöörduda kui mingi jama/synenergyd lanes ei leita vms ???
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 06.07.2013 23:28:57 vasta tsitaadiga

Otse Eesti mees mängib.http://www.twitch.tv/riotgames?utm_campaign=live_embed_click&utm_source=www.fnatic.com
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 10.07.2013 13:23:49 vasta tsitaadiga

Eesti mees mängis siis oma koha ilusasti välja.
Carry pärast fnatic ilmselt muretsema ei pea puszu saab hakkama ja võibolla on isegi parem kui Yellowstar carry kohal.

Mina muretseks suppordi pärast.
Yellowstari valik suppordiks on eemalt vaadates kummaline. Isegi kui ta oma põhi rolli mängiks poleks ta minu arvates ülejäänud meeskonnaga samal tasemel. Eelmisel hooajal ei tekkinud kunagi sellist tunnet, et Yellowstar suudaks väga heal päeval üksi mängu ära teha. Ülejäänud fnatic oli selleks võimeline.
Eks näis mis saama hakkab kui fnaticu mängijad aru saavad , et isegi kui Yellowstar mängib solos 24/7, ei hakka ta kunagi samal tasemel mängima nagu nRated seda tegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 05:04:58 vasta tsitaadiga

Wow milline comeback, aga nagu tavaliselt on a) Zuna liiga agressiivne ja saab surma b)Zuna sita positsiooniga või c) mõlemad koos.
C9 thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 12.07.2013 22:57:10 vasta tsitaadiga

http://eune.leagueoflegends.com/news/celebrate-esports-permanent-summoner-icons
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 23:18:10 vasta tsitaadiga

Ei tea kellele bundle suunatud on? Otsustusvõimetule inimesele kes iga päev on kellegi erineva poolt?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 00:28:10 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
Ei tea kellele bundle suunatud on? Otsustusvõimetule inimesele kes iga päev on kellegi erineva poolt?

Sellel hetkel kui toimub X vs Y match, siis paned endale vastava iconi, et näidata oma poolehoidu vms.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 13.07.2013 11:11:36 vasta tsitaadiga

Fnatic LoL Team > You had to wait for 9 days, but here it is: The very first interview with Johannes "puszu" Uibos, since he moved to Germany and joined Fnatic: http://www.fnatic.com/tv/1036/puszu-this-will-open-many-doors-for-me.html
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 13:16:07 vasta tsitaadiga

Fnatic reevaluates its roster
http://www.youtube.com/watch?v=WrQ4DQ2xVIM&
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 15.07.2013 23:42:29 vasta tsitaadiga

http://www.p4rgaming.com/league-of-legends-now-official-olympic-sport/
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 10:47:11 vasta tsitaadiga

Mida veel.... I dont want to live on this planet icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 15:40:16 vasta tsitaadiga

Minu meelest ka natuke naeruväärne et olümpia spordialaks lol-i, cs ja muid mänge, jah need on küll elukutselised alad aga mitte sellised spordialad icon_razz.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 15:43:14 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Minu meelest ka natuke naeruväärne et olümpia spordialaks lol-i, cs ja muid mänge, jah need on küll elukutselised alad aga mitte sellised spordialad icon_razz.gif

Analoogselt suhtuti kunagi naistele hääleõiguse andmisse thumbs_up.gif

Mul isiklikult on hää meel, et ka spordialad muutuvad mitmekesisemaks.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 16:06:45 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
cubedude kirjutas:
Minu meelest ka natuke naeruväärne et olümpia spordialaks lol-i, cs ja muid mänge, jah need on küll elukutselised alad aga mitte sellised spordialad icon_razz.gif

Analoogselt suhtuti kunagi naistele hääleõiguse andmisse thumbs_up.gif

Mul isiklikult on hää meel, et ka spordialad muutuvad mitmekesisemaks.


Selles mõttes on küll hea, et e-sport ka sai tunnistust kui päris ja tõsiselt võetav amet/ala aga olümiavõistlus on minu jaoks nats vale kategooria, mille alla seda nüüd panna. Samas ei tee see midagi halba ja las olla, kogubki rohkem kuulsust nii olümpiavõistlusele kui e-spordile icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 16:58:13 vasta tsitaadiga

Keegi lvl 10 noobiga tahab koos mängida? Iseenesest päris valge antud mängus ei ole. Mingi 3 korda vahelduva eduga saanud mängida ja üks kasutaja oli +20 level kuid alati viskab üle sealsete madalalaubaliste kõnemaneer (noob, sell your pc, jne).
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.07.2013 17:54:42 vasta tsitaadiga

arvutimängud on nagu male, male pole sport, olümpiaalana on esport küll suht nõme icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 19:45:13 vasta tsitaadiga

irw.. vahest juhtub nii ka
4v5 terve mäng icon_lol.gif


viimati muutis Velociraptor 16.07.2013 23:36:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2013 22:19:58 vasta tsitaadiga

Vahest läheb hoopis nii.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 10:29:30 vasta tsitaadiga

Uus Udyr-i skin tuli välja thumbs_up.gif Seekord on Riot isegi veel hullemaks läinud, login taust on dünaamiline, saab ise stance muuta ja suht fancy tundub. Veel lahedam on see koomiks mida nats pakuvad kui oled sisse loginud thumbs_up.gif Soovitan kõigil see läbi käia, huvitav kogemus icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makipull
HV kasutaja
makipull

liitunud: 18.04.2011




sõnum 17.07.2013 14:33:56 vasta tsitaadiga

No üksi on ka suht võimatu mängida tiimis. Mängu alguses juba sain piisavalt kille et late game ära teha enemyle. Damage oli piisavalt suur et teamfight võita aga teamfigte ei tulnudki sest kuskil keegi oli ühes mapiotsas ja teine teises ja siis 2v5 umbes.

Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 14:57:52 vasta tsitaadiga

Huvitav vaadata, kuidas enamikul supportidest on küll Sightstone, aga rohkem Warde/ruumi Wardide jaoks ei ole. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makipull
HV kasutaja
makipull

liitunud: 18.04.2011




sõnum 17.07.2013 15:01:58 vasta tsitaadiga

Minu tiimil ei olnud ühtegi wardi, peale minu kes pidi ostma 3wardi korraga vähemalt et visionit tekitada kuskile, enemy sai ikka baroni jnejne.

Keegi mängida viitsib ? icon_biggrin.gif
Lisage seal mby ..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.07.2013 15:22:06 vasta tsitaadiga

liiga palju ressurssi suunavad oma disaini alla, võiks serverid ära fixida, nii edasi läheb, on varsti iga riik oma regioon icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 17.07.2013 20:16:22 vasta tsitaadiga

Kurat seda experience the comic asja eest ära ei saagi või.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.07.2013 20:38:48 vasta tsitaadiga

AC7 kirjutas:
Kurat seda experience the comic asja eest ära ei saagi või.
mis sa seal näha tahad?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 17.07.2013 22:53:30 vasta tsitaadiga

Nikasauri hambumust.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimzu
HV kasutaja
raimzu

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2013 23:28:13 vasta tsitaadiga

2h mäng ja ikka sain lutti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 00:58:41 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
liiga palju ressurssi suunavad oma disaini alla, võiks serverid ära fixida, nii edasi läheb, on varsti iga riik oma regioon icon_rolleyes.gif


Lihtsalt mainin, et east on korralikult probleemivabam.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 09:23:41 vasta tsitaadiga

http://www.twitch.tv/z4nn1n/c/2590445

Täiesti kohutav promotion mäng oli taaskord. Me olime rohkem ees kui Saksa majandus on Kongost kuni üks mängija lihtsalt mõtles, et "fuck it, mina teiega rohkem ei mängi.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 20:09:52 vasta tsitaadiga

http://eune.lolesports.com/#tabs=0

Eesti mees "Puszu" Fnatic tiimis, hetkel laivis...


viimati muutis traksid 18.07.2013 22:24:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 18.07.2013 21:09:44 vasta tsitaadiga

Millest viivitus keegi teab?

E: EG-l oli mingi network problem, nüüd läheb edasi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 20.07.2013 15:06:23 vasta tsitaadiga

US issues 'athlete' visas to League of Legends players! http://www.bbc.co.uk/newsbeat/23321595

http://www.kahvel.ee/20512/usa-viisaburoo-samastab-e-spordi-tavaspordiga/

P-1 Visas

Athletes who cannot meet the "extraordinary ability standard" required for an O-1 visa may petition for a P-1 visa. To qualify for a P-1 visa the athlete must show that he is internationally recognized and is coming to the U.S. to participate in a league or event with a distinguished reputation. Athletes under contract with the NHL, NBA, MLB, MLS and NFL need only establish that they have a major league contract to qualify for a P-1 visa.
http://www.usimmigrationlaw.net/visas-athletes.htm
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 00:07:01 vasta tsitaadiga

kolisin konto EUNA'sse

kes vahest rankedid duo, siis SevenMonkeys on summoner name.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makipull
HV kasutaja
makipull

liitunud: 18.04.2011




sõnum 23.07.2013 00:37:59 vasta tsitaadiga

Minu arust mängivad enamusest ikka Westi eestist.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2013 00:40:04 vasta tsitaadiga

noh, tegelikult on EUNA eestile mõeldud, aga kellele ema, kellele tütar
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 23.07.2013 04:56:23 vasta tsitaadiga

Sa mõtled EUNE ikka. EUNA( Europe North America? icon_biggrin.gificon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.