Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Go märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2013 16:10:21 vasta tsitaadiga

võtsin ka ligi endale...vana telefon hukkus uppumise kaudu ja otsustasin seekord veekindla telefoni kasuks
väga mõelda ja uurida ei viitsinud neid telefone, kiirelt oli vaja ka...sai pigem ajutiseks telefoniks võetud

Üks küsimus ka... Praegu peal Android version 2.3.7, kas tasub näppima hakata ja miskit uuemat või hoopis custom ROMi peale ajada või oleks parem niisama jätta?
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 29.05.2013 20:32:24 vasta tsitaadiga

Ise soovitaksin uusimat, tundub veidi kiirem ja muidugi on kõvasti kenam. Olen lugenud, ka, et kaamera kvaliteet on GB-l piiratud filmimise osas. Täpselt ei oska kommenteerida küll.

Kaameraks soovitan CameraZOOM'i, sellega saab eelfokusseerida sobivat objekti, sellega tulevad ikka päris teravad pildid (ei kasuta mingeid lisafiltreid) - originaal kaamera app-iga ei anna minuarust absoluutselt võrrelda. Saaks vaid kuidagi selle sinna kiirkäivituse alla ka, oleks eriti hea.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 29.05.2013 20:34:13 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
võtsin ka ligi endale...vana telefon hukkus uppumise kaudu ja otsustasin seekord veekindla telefoni kasuks
väga mõelda ja uurida ei viitsinud neid telefone, kiirelt oli vaja ka...sai pigem ajutiseks telefoniks võetud

Üks küsimus ka... Praegu peal Android version 2.3.7, kas tasub näppima hakata ja miskit uuemat või hoopis custom ROMi peale ajada või oleks parem niisama jätta?


GO ka võib sul ära uppuda või kaotsi minna, kui paadi pealt ikka vette kukub icon_smile.gif

Suurim pluss ilmselt on niiskuskindlus - 2 nädalat mere peal purjetades on mul 2 mobiili juba tuksi läinud, nüüd olen spets karbi teinud, et kuiv oleks
. Peaks ka tulevikus niiskus v veekindlat asja proovima, kas ka kasu icon_smile.gif
Kui 2.3.7. rahul oled, mis seal ikka näpid icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2013 18:47:37 vasta tsitaadiga

nja...tegin uuenduse ära, peale seda on asi ikka oluliselt sitem kui enne
Kontaktidega tegi midagi väga imelikku...osad on puudu, osad on topelt...osasid kontaktides ega smart dialingus ei näita aga kõne ajal näitab nime
kogu selle vigase kontaktilisti muidugi syncis ka Googlesse, seega pole taastada ka kuskilt
lisaks mitmed rakendused hanguvad üsna tihti ja aku kestab vähem
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 03.06.2013 19:36:04 vasta tsitaadiga

Aku jama on tõesti väga hull ja ainuke asi mis mind häirib. Hea, kui ma terve päeva ära saan oldud või kui vaja kaks päeva juba kasutada (ala kuskil peol) siis öösel lihtsalt tuimalt viskab pildi tasku ja ürita sa edasi midagi majandada. Ehk tehakse fix või tõesti asi on selles, et see uus android võtab nii palju mälu jms?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 03.06.2013 19:47:15 vasta tsitaadiga

Endal pole ühtegi mainitud probleemidest, soovitaksin teil tehase reset teha telefonile, ise updatesen cleanilt nö. (Repair update)

Programmide kohapealt peaks ise ka jälgima, et ei jääks mõni asi taustale tööle pikaks ajaks (ööseks), näiteks mingi asi mis downloadib pidevalt, mitmetel programmidel on seaded sellejaoks.

Endal on telefon täiesti puhas ja korrastatud, mingi umbes 130 appi, aga olen jälginud, et kasutan selliseid, mis on telefonile jõukohased, widgeteid on umbes 5 lehekülge - mille hulgas ise uuenevad on tasks, stumbleupon, calendar, emhi ilm, gmail, big quotes.

Aku võtab ööga umbes 5-7% - stamina on sisselülitatud, skype-i ja facebooki ei hoia onlines. Kasutan im+ -i millega logib mitmesse kohta sisse, kuid vaid lühiajaliselt, ei hoia koguaeg sees.

Selliselt käitudes ei ohverda minuarust mingisugust funktsionaalsust, kuid on väga energia kokkuhoidlik.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amazon86
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2012




sõnum 04.06.2013 20:20:24 vasta tsitaadiga

Ühtin eelkõneleja arvamusega, viimase softiga läks akukasutus isegi paremaks. Korra nädalas viskan juhtme järgi, aga kasutan telefoni ikka telefonina ja mailide lugemiseks. Negatiivse poole pealt muutus olek vähe aeglasemaks, eriti kaamera ja kontaktide avamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2013 01:36:50 vasta tsitaadiga

Ja mul läks kontaktide avamine just kiiremaks. Kaamerat kasutan viimasel ajal väga harva, selle kohta ei oska midagi öelda. Igatahes kõige viimase versiooniga olen vägagi rahul.


Aga telefonist endast.. Kõrvaklappide pesa kattev jubin tuli küljest. Kuskohast hea hinnaga uue saaks?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 05.06.2013 14:48:36 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/2x-MicroUSB-3-5mm-Jack-Silicone-Dust-Cover-for-Sony-Xperia-Acro-S-J-V-Go-YVSF243-/380651627949?pt=US_Other_Cell_Phone_Accessories&hash=item58a09ae5ad - midagi sellist, kuigi kahtlen tugevalt just nimetatud eksemplari autentsuses. Aga ehk leiab sarnase nimetusega originaali ka ebay-st või googlest.

Kui leiad siis palun postita ka siia! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002




sõnum 05.06.2013 18:43:29 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Ja mul läks kontaktide avamine just kiiremaks. Kaamerat kasutan viimasel ajal väga harva, selle kohta ei oska midagi öelda. Igatahes kõige viimase versiooniga olen vägagi rahul.


Aga telefonist endast.. Kõrvaklappide pesa kattev jubin tuli küljest. Kuskohast hea hinnaga uue saaks?



http://stellatech.com/sony-st27i-xperia-go-audio-jack-cover-(black),a,en,812847.html

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2013 23:41:43 vasta tsitaadiga

Esimene link - mõttetu...

Teine link - jah, leidsin kunagi isegi, aga pisut kallis on.. Võiks ikka odavam olla, saaks hulgim neid tellida.

Müüdakse ju veekindlat telefoni, aga kui aktiivselt kasutatakse telefoniga kõrvaklappe, siis see kate läheb katki ja pole veekindlusest midagi järel.
Uurisin pisut 3.5mm pesa ka kunagi. Seal on sees täiesti mõttetud augud, kust vesi saab läbi minna. Kui neid auke poleks ja korpuse ning pesa vahel oleks väike tihend ka, poleks seda katet sinna vajagi.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 06.06.2013 17:54:22 vasta tsitaadiga

Teil, kellel aku kauem vastu peaks tegite täieliku fresh installi, ala kõik asjad kadunud ja otsast peale hakkasite panema? No see pole reaalne, et ma näiteks Teisipäeva õhtul kell 20.00 laen aku täis ja kolmapäeval kell 15.00 on aku tühi. Aku imeb ka rohkem kui auto bensiini no. icon_eek.gif
Ja probleem tekkis just selle uue androidiga, seega asi ei saa akus olla.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.06.2013 18:00:17 vasta tsitaadiga

Tegin täitsa tühjalt lehelt jah, pole eriti kunagi usaldanud selliseid uuendusi teha vana kraami otsa. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zcool
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2002




sõnum 09.06.2013 16:29:55 vasta tsitaadiga

go vastupidavusest nii palju, et jaanuaris kaotasin ta hange ära ning kui lumi lõpuks ära sulas siis leidsin ta jälle üles ja 100% töökorras. Kuna ilmad olid soojemaks läinud oli akut ka veel 25% järel. Klaasi taha oli kodentsvesi tekkinud aga see kadus peale päev otsa akaluaual seismist ka ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002




sõnum 10.06.2013 19:09:00 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
ik2 kirjutas:
Aga bootl saab ka uuesti lukku panna


Aga DRM keys gone forever icon_rolleyes.gif


ja see DRM key kaob igaveseks
vaadata saab nii kas on alles või kadunud ¤#¤#7378423#¤# Service test ::: Security ::: MARLIN [Key OK][Active] WMLA[Key OK][Not active] siis on DRM key alles

http://talk.sonymobile.com/message/462605#462605

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 11.06.2013 14:07:59 vasta tsitaadiga

Aga kas see DRM võti on siis seotud garantiiga, ei saagi täpselt aru
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2013 11:51:48 vasta tsitaadiga

Vastavalt, et alles sattusin siia teema peale, siis esivanem suutis ära vihastada ennast selle leviprobleemiga, telefon on ca aasta tagasi tele2-est ostetud ja käis mitu korda garantiis.. vastavalt uuendati ainult tarkvara..

Nüüd kus ta närvid andsid saba.. jäi antud aparaat üle..
Kas keegi sellest asjast veel huvitatud on, et maha müüa..
Või on tegemist prügikasti kaubaga ?
Telefon ise uue vääriline, puhas, kaitekile isegi peal ja muidu toimib laitmatult..
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 14.06.2013 14:08:25 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, testi kas kui lukustatult WCDMA peal, kas siis ka levihäire. Kui pole siis võid suht normi hinnaga müüki panna, arvan, et enamus juhtudest saad nii telefoniga hakkama
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 14.06.2013 14:45:51 vasta tsitaadiga

Oskab keegi juhendada, kuidas saab Go-l ekraanilukku modida... kõne ajal läheb ekraan lukku, aga mingitel hetkedel ikka öeldakse mulle teiseltpoolt, et kuule - ära piiksuta seal. icon_confused.gif Seadingute alt oleks justkui kõik OK, aga päris tihti valin kõne ajal uut numbrit enda teadmata.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 14.06.2013 16:26:11 vasta tsitaadiga

Äkki on telefon koomas ja ei jõua reageerida lähedussensorile, kas muidu on ka kuidagi aeglane?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allikas
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 15.06.2013 15:21:32 vasta tsitaadiga

Tere!
Mul siis selline probleem selle go-ga, et mingi hetk enam sisse ega välja helistada ei saa. Levi on nö alles aga ei toimi
Peal siis uusim android 4.2.1.
Teinud ka korra tehaseseadete taastamise aga midagi ei muutunud.
Ja nii tel. ostmisest algusest peale!

Keegi oskab lahendust pakkuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2013 16:31:04 vasta tsitaadiga

Levi näitas me telefon samuti kuid helistada said mingi aja möödudes või peale restarti.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 15.06.2013 17:10:53 vasta tsitaadiga

Eelmisele kahele. Ise 1/2 aasta sama jama olnud. Tele2 esinudses öeldi, et see ongi selle toote tüüp probleem ja tel tuleb garantiiremonti viia. Reedel läks sinna. teisipäev/kolmapäev saab vist tagasi. Et lasevad uuema softi peale.

Samas RKsilver kirjeldus ajab mulle hirmu peale. Äkki see probleem ei kaogi. Ise hakkasin muidu iga hommiku ja õhtu telefonile restarti tegema, sest mingi X hetkel ei saanud ei helistada, ega ka vastu võtta midagi. Ja sony enda update programm seda viga ei fixinud.

Ehk siis mina ei soovita seda telefoni kellelegi.

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kell100
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 15.06.2013 17:28:17 vasta tsitaadiga

allikas kirjutas:
Tere!
Mul siis selline probleem selle go-ga, et mingi hetk enam sisse ega välja helistada ei saa.
Keegi oskab lahendust pakkuda?

Kas Tele2 võrgus? Kui jah, siis mõne Xperia puhul on abi olnud SIM-kaardi vahetusest uue (Mobiil-ID-ga) SIM-i vastu. (Minu puhul aga mitte). Softi uuendamine ei muutnud midagi, vähemalt minul. (Kordi garantiis käinud juba). Pole ainult Xperia Go probleem. Samas tundub, et teistes võrkudes probleeme ei ole.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 15.06.2013 17:29:05 vasta tsitaadiga

kell100 kirjutas:
allikas kirjutas:
Tere!
Mul siis selline probleem selle go-ga, et mingi hetk enam sisse ega välja helistada ei saa.
Keegi oskab lahendust pakkuda?

Kas Tele2 võrgus? Kui jah, siis mõne Xperia puhul on abi olnud SIM-kaardi vahetusest uue Mobiil-ID-ga SIM-i vastu. (Minu puhul aga mitte). Softi uuendamine ei aita (mul kordi garantiis käinud juba). Pole ainult Xperia Go probleem. Samas tundub, et teistes võrkudes probleeme ei ole.

Mul oli Tele2-e võrgus Xperia Miroga samalaadne olukord. Probleemid algasid just siis, kui Mobiil-ID kasutsele võtsin. Korra vahetati ka SIM-kaart välja. Targemad aga teadsid siin õpetada, et telefoni 3G/2G võrguvalikust võib probleem tulla ja nüüdseks juba pool kuud muretu olnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Go mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.