|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad e-sigarist? |
| Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett |
|
40% |
[ 52 ] |
| Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
7% |
[ 10 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret |
|
23% |
[ 30 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
29% |
[ 38 ] |
|
| hääli kokku : 130 |
|
| autor |
|
eXacTy
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2004
|
17.03.2013 14:22:45
|
|
|
Tallinna esindus valmis ja hetkel avatud Ootame kõiki suitse ja vedelikke proovima.
18.03.2013 - NICOREX Tallinn ametlik avamine. Kauplus asub Nurmenuku keskuses (Ehitajate tee 107/Õismäe tee 1).
1.04.2013 - NICOREX Tartu avamine. Kauplus tuleb uude Raadi Maximasse.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
20.03.2013 19:14:16
|
|
|
No nii otsustasin kah üle minna e-suitsule, tuttavad nakkatasid.
Kuna olen ainult proovinud ja sobis siis oleks vaja nats teie abi.
Suitsetan umbes 1-2 pakki päevas, täpselt ei tea kuna viimased 3 aastat keeran tubakat.
Milline komplekst sobiks siis algajale ja kust parem oleks osta.
Saan aru et mida tugevam aku seda parem, vedelik vist võiks kah nikotiiniga olla, muust ma eriti aru ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.03.2013 19:26:55
|
|
|
| Napsi, võta kasutaja spezziga yhendust, ta orgunnib sulle odavalt hea komplekti. eesti poodidest mingit kitti ei tasu osta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
22.03.2013 23:56:16
|
|
|
| Johhaidi, mis nende poodidega lahti on ? Kellelgi pole anda õuna ega mentooli. Ikaldus ?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
23.03.2013 00:45:24
|
|
|
| Mul hädapärast on, kui ikaldus majas..
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
23.03.2013 09:46:57
|
|
|
| Oleks abiks küll.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.03.2013 10:35:29
|
|
|
Mul on ka paar tilka
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hstimo
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
07.04.2013 20:26:25
|
|
|
Mul on veel sadakond lehekülge seda teemat uurida jäänud, aga palun öelge, kas see http://www.majdan.biz/electronic-cigarettes/starter-kits/ego-tp on hea stardikomplekt?
Ilmselt poola keeles tellides hoiaks raha kokku, aga tahaks kähku ja see härra pidi ülejärgmiseks päevaks ära saatma, nagu siitsamast lugesin.
Kui asjast varem juttu olnud, ärge näkku lööge.
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.04.2013 20:28:11
|
|
|
| minisvami kirjutas: |
Mul on veel sadakond lehekülge seda teemat uurida jäänud, aga palun öelge, kas see http://www.majdan.biz/electronic-cigarettes/starter-kits/ego-tp on hea stardikomplekt?
Ilmselt poola keeles tellides hoiaks raha kokku, aga tahaks kähku ja see härra pidi ülejärgmiseks päevaks ära saatma, nagu siitsamast lugesin.
Kui asjast varem juttu olnud, ärge näkku lööge. |
selle raha eest saaks kohe 2 komplekti, pöördu kasutaja Spezz poole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T_MM_T
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2013
|
19.05.2013 00:26:40
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| minisvami kirjutas: |
Mul on veel sadakond lehekülge seda teemat uurida jäänud, aga palun öelge, kas see http://www.majdan.biz/electronic-cigarettes/starter-kits/ego-tp on hea stardikomplekt?
Ilmselt poola keeles tellides hoiaks raha kokku, aga tahaks kähku ja see härra pidi ülejärgmiseks päevaks ära saatma, nagu siitsamast lugesin.
Kui asjast varem juttu olnud, ärge näkku lööge. |
selle raha eest saaks kohe 2 komplekti, pöördu kasutaja Spezz poole |
Ise algajana võtsin ühendust Spezziga.... hüva pakkumine ja nõu oligi olemas.... soovitan
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fruq
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2013
|
23.05.2013 09:55:12
|
|
|
Tahaksin ka proovida suitsetamise asemel E-sigareti tõmmata . Sooviksin ka Spezziga ühendust võtta ja tema käest tellida E-sigareti, kuid mul ei lase privaatsõnumit kirjutada.
On mingi muu võimlaus ka taga ühendust võtta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.05.2013 10:21:23
|
|
|
| fruq kirjutas: |
Tahaksin ka proovida suitsetamise asemel E-sigareti tõmmata . Sooviksin ka Spezziga ühendust võtta ja tema käest tellida E-sigareti, kuid mul ei lase privaatsõnumit kirjutada.
On mingi muu võimlaus ka taga ühendust võtta? |
ps jaoks pidi vist yhe posti tegema. sul see nüüd tehtud
(100% kindel ma pole selles)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
23.05.2013 10:38:04
|
|
|
| PS jaoks ilmselt vaja postitust väljaspool vaba mikrofoni.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AssaMa1t
HV vaatleja
liitunud: 27.05.2013
|
27.05.2013 17:36:07
Abi e-sigareti soetamisel |
|
|
| Tere , olen olnud võrdlemisi kõva suitsumees aastaid. Hetkel kulub pakk umbes pakk sigarette päevas. Olen jõudnud järeldusele ,et võiks endale soetada e-sigareti. Kuid kahjks teadmised selles vallas on väga nirud. Olen küll vaadanud erinevaid portaale kus antud toodet müüakse ,kuid ei oska valida. Kas keegi abivalmis inimene oskaks soovitada kogukopatust (koos mõne e-vedelikuga) mille maksumus ei ületaks 70 eurot. Võib küll tunduda väike summa ,kuid ei ole varem e-sigareti kasutanud ja ei tahaks esimesel korral täit summat maksta. Tänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K.J
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2007
|
30.05.2013 00:45:15
|
|
|
| BuyTec'il on uus loosimine. @AssaMa1t. Võid vaadata buytec'i, seal enam-vähem norm hinnad, peaks sinu soovidele vastama küll.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friedebert
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2008
|
30.05.2013 08:11:16
|
|
|
Tere!
Sai endale VAMO V2 (stainless steel) tellitud. Tahaks aga kaasasolevad akud välja vahetada. Eelmisel modil, mis mul oli (mingi no-name hiinakas) kasutasin thebestshop.eu-st tellitud 2 x 18350 Efest 800mAh IMR flat top akusid. Nüüd aga samu akusid tellida üritades selgus, et thebestshop vist enam ei shipi Eestisse. Button top akusid aga ei tahaks tellida, sest olen lugenud, et pooltesse VAMOdesse ei mahu need ära (teistel pooltel kasutajatel pole muidugi probleemi). Seega tahakski küsida, et kustkohast oleks kõige parem ja odavam tellida endale Efesti akusid? Thebestshopis läks varem kokku 11.40eur koos saatmisega. Muidugi oleks ka AW akude kohta uurinud, aga neid vist flat-tope ei tehta ja ei tahaks, et mu VAMO kork poolkinni oleks, sest akud ei mahu sisse
Mis akusid teie kasutate oma VAMOl?
Ja ehk oskate aidata, kustkohast saada endale normaalsed akud kiiresti (ehk siis ei tahkas HongKongist hetkel tellida neid) ja võimalikult odavalt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
30.05.2013 08:50:00
|
|
|
Mina kasutan 1x 18650 Efest IMR akusid, ostsin Puff.fi'st, üldjuhul on sealt pakid 3 tööpäevaga kohale tulnud.
Kuulduste järgi peaks lähiajal fastvape.eu poodi ka Efest akusid müügile tulema.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.05.2013 10:37:38
|
|
|
Kysi spezz käest, tal sahtlis ehk vedelevad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
30.05.2013 11:38:44
|
|
|
| mis põhjusel efesti enam ei saadeta? Paar kuud tagasi sai just üks 18350 800mah võetud ja väga rahul. suudab isegi 10%'ga kütta ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friedebert
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2008
|
30.05.2013 16:56:22
|
|
|
Asi pole mitte selles, et nad akusid ei saadaks, vaid Eesti paistab üldse sihtriigina nende valikust nüüd puuduvat. Ise ka kuu aega tagasi tellisin, aga nojah..
Hmm.. no vähemalt siis on ikka võimalik saada neid veel, kuigi läheb SmartPOSTi jagu kallimaks kui Iirimaalt tellides..
Nüüd aga mõtlen, et kas võtta 18650 ka ligi? Olen lugenud, et 2 x 18350 (stacked) annab rohkem volte välja vms.. iseasi, kas mul seda reaalselt vaja on. Samas oleks vaja kindlasti ühte 18350, et VAMOt n-ö short-mode'is kasutada. Mis te soovitate? Mis see stacked mulle reaalselt annab? Ning 2x800mAh on vähem kui 1x2000mAh, kas siis see üks 18650 peab kauem vastu ka või mis värk sellega on? Mul elektri pool suht nõrk
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
30.05.2013 17:20:34
|
|
|
eestisse nad bestshopist enam ei saada, sest meie 'lugupeetud' toll saatis kõik pakid tagasi...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
30.05.2013 21:16:07
|
|
|
| friedebert kirjutas: |
Asi pole mitte selles, et nad akusid ei saadaks, vaid Eesti paistab üldse sihtriigina nende valikust nüüd puuduvat. Ise ka kuu aega tagasi tellisin, aga nojah..
Hmm.. no vähemalt siis on ikka võimalik saada neid veel, kuigi läheb SmartPOSTi jagu kallimaks kui Iirimaalt tellides..
Nüüd aga mõtlen, et kas võtta 18650 ka ligi? Olen lugenud, et 2 x 18350 (stacked) annab rohkem volte välja vms.. iseasi, kas mul seda reaalselt vaja on. Samas oleks vaja kindlasti ühte 18350, et VAMOt n-ö short-mode'is kasutada. Mis te soovitate? Mis see stacked mulle reaalselt annab? Ning 2x800mAh on vähem kui 1x2000mAh, kas siis see üks 18650 peab kauem vastu ka või mis värk sellega on? Mul elektri pool suht nõrk  |
FastVape poes võid sooduskupongi E-SUITS kasutada ja saad 10% soodustust (ei kehti soodushinnaga toodetele).
Mis akudesse puutub, kui sul siiani pole asi jäänud võimsuse taha, siis pole mingit mõtet 2x 18350 akusid kasutada. See ei anna sulle mahtuvust juurde. Aku + ja - otsad kokku pannes (nagu nad Vamo's käivad) ei kahekordistu mitte mahtuvus vaid pinge.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friedebert
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2008
|
05.06.2013 07:52:10
|
|
|
Selge, siis võtan ühe 18650 ja ühe 18350 (mini-versiooni jaoks).
Nüüd aga üks vedelike-teemaline küsimus. Nimelt olen juba mõnda aega vedelikke ise seganud. Olen kasutanud Inawera lehel müüdavaid baasvedelikke ning seganud tavaliselt VG:PG 50:50 vedelikke, ca 15-18mg/ml. Olen ka proovinud mõlemat pidi 70:30 ja 30:70 segusid. Maitsekontsentraate olen lisanud 2% ja 20% vahel, aga ei ole suutnud teha ühtegi tõeliselt maitsvat vedelikku. Vedelikud on kas kibedad, hakkavad kurgule või on maitsetud. Üle pika aja ostsin mingi suvalise Mango e-vedeliku kellegi käest (valmistoodang) ja oiii kui hea. Maitse on tugev ja suits pehme. Mis ma valesti teen? Ei raatsigi enam baasvedelikke tellima hakata (kuigi mul megapalju erinevaid kontsentraate üle), sest pean vist hakkama valmistoodangut ostma.
Siit ka üks järelvus küsimus: kustkohast saaks osta hulgihinnaga valmis e-vedelikke (nt 10ml pudeleid)? Ilmselt Eestist, kuna välismaalt tellides ei tahaks pakist ilma jääda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
05.06.2013 20:14:39
|
|
|
| räägi kasutaja Spezz'ga , ta võib sind aidata
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
06.06.2013 09:44:58
|
|
|
http://www.tarbija24.ee/1260748/nikotiiniga-e-sigaret-plaanitakse-vordsustada-tavalise-sigaretiga
| tsitaat: |
Kui praegu võib Euroopas nikotiiniga e-sigaretti tõmmata, millal ja kus tahes, siis tubakatoodete uues direktiivis tahavad Euroopa seadusandjad e-sigareti võrdsustada tubakatoodetega, mis tähendab ka samade keeldude ja piirangute laienemist e-sigarettidele.
Euroopa Liidus puudub praegu ühtne e-sigareti regulatsioon, kuid Euroopa Komisjon on algatanud ettepaneku senine tubakatoodete direktiiv uuega asendada, millele on avaldanud toetust ka riigikogu, kirjutab Õhtuleht. |
Tea kas mõtet mõnele rahvasaadikule kirjutada ka..
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
06.06.2013 14:58:06
|
|
|
| Nagunii pole meie omadest mujal kasu. Ainult siis kui omale varastavad midagi...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
09.06.2013 19:36:28
|
|
|
Sai ka selle teema tarbeks VM õigus ostetud
Igatahes, kuna päris mitmed tuttavad on viimasel ajal e-sigaretti suitsetama hakanud, siis tekkis endalgi plaan see soetada. Tea, kas Eestis kuskilt mõistliku hinnaga eVic'i ka hankida saab? Või on sellest midagi paremat liikvel?
Edit: Ja olemas ta ongi. Sai võetud koos KangerTech paagiga - kuidas kogenud mehed säärast kooslust hindavad?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Palandi
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2013
|
12.06.2013 19:45:30
|
|
|
Tere!
Kas nüüd enam neid nikotiiniga vedelikke enam eestisse üldse ei saa tellida we.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.06.2013 20:24:59
|
|
|
| Palandi kirjutas: |
Tere!
Kas nüüd enam neid nikotiiniga vedelikke enam eestisse üldse ei saa tellida we. |
ametlikult pole kunagi saanud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marc55
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
27.06.2013 12:58:18
|
|
|
Ise olin vana suitsukimuja (25+ Aastat) ja 5 kuud tagasi sai ka E peale üle mindud.
Esimene positiivne asi - hmm - kilosid ei tulnud juurde, mis varasematel loobumiskatsetel oli paratamatu - 5-10 kg nagu lambist.
Teine positiivne tunnus oli, et kodus ei tehtud enam kära - suitsuhais jne. Hoopis lõbusam on popsutada.
Olen proovinud läbi 12 erineva tootja vedelikud ja parimaks on siiani osutunud Dekang-i vedelik.
Seadmed - kellele mis meeldib. Proovisin ka neid suitsu kujulisi aga vedeliku pealt nende peale - never.
Akud saavad kiirelt tühjaks ja ka padrunid on nirud.
Olen leidnud ka omale normaalse hinnaklassiga varustaja (epiip.ee) ja enam tavasuitsule ei mõtle
Väike tähelepanek ka algajatele - ärge tehke segamini - st mõlemat - nii suitsu kui e-d.
Ma kolisin päevapealt e peale ja peale 5 päeva katsetasin tavasuitsu - vastik oli see pigimaitse ja sinnapaika see jäigi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
05.07.2013 05:54:07
|
|
|
nii. ma kolisin eile e peale. Suitsetanud ikka pikki aastaid ja mitte vähe. Päris omapärane asendus tavasuitsule. Hommikul esimene suits nüüd oli e -ga kuidagi imelik, tegin yhe tavalise ja oli ka see kuidagi imelik, nii et vahet nagu pole
Eks siis vaatame kuidas täna läheb. eile igastahes poolest õhtast tegin aint e -d ja täitsa asjalik. nüüd jääb veel loota et see e tõesti nii kahjulik pole kui tavaline suits sest see popsutamine on ikka veres
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlenard
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2008
|
07.07.2013 14:53:44
|
|
|
BuyTec.eu veebipoel nüüd uus kujundus ning kaubavalik suurenenud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
07.07.2013 17:44:35
|
|
|
| See esimene link kõlab sedamoodi, et see inimene peaks e-sigaretist sõltumata oma tervise pärast üsna mures olema ja arsti poole pöörduma..
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
07.07.2013 20:57:54
|
|
|
| fallout3 kirjutas: |
| See esimene link kõlab sedamoodi, et see inimene peaks e-sigaretist sõltumata oma tervise pärast üsna mures olema ja arsti poole pöörduma.. |
ei, e-suits tegi seda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
08.07.2013 00:32:39
|
|
|
doktorite juttu on raske kommenteerida. nad võiksid ikka veidi ennem asja uurida, kui nii tähtsalt pläma ajada...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
08.07.2013 12:45:23
|
|
|
pole erutumiseks mõtet, iga inimene saab ise
guugeldada ja otsida olulisemalt autoriteetsemaid allikaid
kui üks pekkis tervisega naine, saarema keskkoolipoiss või piiratud mõtlemisega eesti arst
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
08.07.2013 13:36:09
|
|
|
| Võis ka nii olla, et organismile oli see liiga järsk muutus. Ehk oli tõrvast nii suur puudus, et tõmbas jalad nõrgaks.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
08.07.2013 13:46:55
|
|
|
| B6 kirjutas: |
pole erutumiseks mõtet, iga inimene saab ise
guugeldada ja otsida olulisemalt autoriteetsemaid allikaid
kui üks pekkis tervisega naine, saarema keskkoolipoiss või piiratud mõtlemisega eesti arst  |
No kui vaadata, kui mitu korda seda mul facebookis jagati, siis ma usun, et minu tutvusringkonnas keegi e-suitsu ei tee
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
09.07.2013 08:09:29
|
|
|
tavasuitsu kohta on materjali, et tapab lademes aga inimesed ikka tossutavad
kas need paar lolli kes ennast üritavad e-suitsu mahategemisega ennast huvitavaks
teha tõesti peaksid toesti hoiatavana mõjuma
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
09.07.2013 10:55:01
|
|
|
B6, No vähemalt jagati tema artiklit facebookis
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
09.07.2013 11:55:03
|
|
|
ma seal eriti enam ei käi aga
kui käisin jagadi FB-s ikka igasugust sitta hoolega,
see ei näita küll midagi
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cipy
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2010
|
10.07.2013 11:10:25
|
|
|
...
viimati muutis cipy 30.07.2017 16:26:50, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.07.2013 12:08:53
ommik |
|
|
Piix
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 10.07.2013 12:35:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cipy
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2010
|
10.07.2013 12:31:08
|
|
|
....
viimati muutis cipy 30.07.2017 16:27:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
10.07.2013 12:33:21
|
|
|
| See tundub jah vana ego komplekt olevat, ce4 see pole. Aku on alguses täitsa ok, neid atomaiseri tanke saab ka kasutada, aga pole suuremad asjad, osta sinna asemele miski evod või t3 või vivi-nova mini ja tagavara coile ja asi on ok alguses.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.07.2013 09:48:38
|
|
|
Kus asuvad tallinnas peoed kus aurustajat osta. Hetkel olen lasnas.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|