Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2013 17:24:20 vasta tsitaadiga

Mulle oleks meeldinud, kui oleks saanud igasuguste filosoofiate ja ajalugude kulult matemaatikat ja muid reaalaineid rohkem õppida põhikoolis ning keskkoolis.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 24.04.2013 17:34:51 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Mulle oleks meeldinud, kui oleks saanud igasuguste filosoofiate ja ajalugude kulult matemaatikat ja muid reaalaineid rohkem õppida põhikoolis ning keskkoolis.
Miks nende arvel? Sul oli vabadus õppida iseseisvalt lisaks!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 25.04.2013 09:05:28 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Mulle oleks meeldinud, kui oleks saanud igasuguste filosoofiate ja ajalugude kulult matemaatikat ja muid reaalaineid rohkem õppida põhikoolis ning keskkoolis.

Ajaloo ja filosoofiata jääb silmaring kole kitsaks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2013 15:50:23 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Psych0 kirjutas:
Mulle oleks meeldinud, kui oleks saanud igasuguste filosoofiate ja ajalugude kulult matemaatikat ja muid reaalaineid rohkem õppida põhikoolis ning keskkoolis.
Miks nende arvel? Sul oli vabadus õppida iseseisvalt lisaks!

Lihtne on öelda, et 'vabal ajal oleksid võinud lisaks õppida', kuid see ei ole nii motiveeriv tavalisele ~15 aastasele. icon_wink.gif Ning samuti vaidleksin vastu sellele, et mul silmaring kohe märgatavalt väiksem on, kui ma ajalugu ja filosoofiat vähem õpin, sest on ka palju muud silmaringi arendavat, mis ei kuulu põhikoolis/keskkoolis õpetatava ajaloo ning filosoofia alla.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 25.04.2013 15:56:56 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Mnator kirjutas:
Psych0 kirjutas:
Mulle oleks meeldinud, kui oleks saanud igasuguste filosoofiate ja ajalugude kulult matemaatikat ja muid reaalaineid rohkem õppida põhikoolis ning keskkoolis.
Miks nende arvel? Sul oli vabadus õppida iseseisvalt lisaks!

Lihtne on öelda, et 'vabal ajal oleksid võinud lisaks õppida', kuid see ei ole nii motiveeriv tavalisele ~15 aastasele. icon_wink.gif Ning samuti vaidleksin vastu sellele, et mul silmaring kohe märgatavalt väiksem on, kui ma ajalugu ja filosoofiat vähem õpin, sest on ka palju muud silmaringi arendavat, mis ei kuulu põhikoolis/keskkoolis õpetatava ajaloo ning filosoofia alla.
Kellele motiveeriv, kellele mitte. Ja kohustuslikule õppekavale lisaks raamatukogutäie ilukirjanduse lugemine oleks sulle ehk ka veel lisaks ära kulunud - täitsa nõus. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2013 16:00:07 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Kellele motiveeriv, kellele mitte. Ja kohustuslikule õppekavale lisaks raamatukogutäie ilukirjanduse lugemine oleks sulle ehk ka veel lisaks ära kulunud - täitsa nõus. icon_cool.gif

Ilukirjandus mulle üldiselt meeldib ning pean seda ka osati kasulikuks, kuid sooviksin teada sinu arvamust, miks see mulle ära kulub.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 25.04.2013 16:58:34 vasta tsitaadiga

Ka see laiendaks silmaringi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2013 18:50:25 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Ka see laiendaks silmaringi.

Muidugi. Aga samuti laiendavad astronoomia, füüsika, keemia jne silmaringi. Isegi reddit.com laiendab silmaringi. Selliseid asju võibki loetlema jääda ning kõige jaoks aega ju ei ole.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Batdog
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2012




sõnum 25.04.2013 20:03:37 vasta tsitaadiga

Põhi- ja keskkoolis on selline tamp peal, et kui tahad ka normaalselt trennis käia, siis täiendavaks eneseharimiseks jääb maru vähe aega ja energiat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 25.04.2013 22:17:17 vasta tsitaadiga

Batdog kirjutas:
Põhi- ja keskkoolis on selline tamp peal, et kui tahad ka normaalselt trennis käia, siis täiendavaks eneseharimiseks jääb maru vähe aega ja energiat.

Kuidas see ütlus oligi, sportlaste ja mõistuse jagamise kohta? Tunnike lugemiseks päevas on raudselt kuskilt leitav. Transpordi ajal, vahetunnis, nädalavahetustel jne. Inimene ei käi 7 päeva nädalas trennis iga päev 4 tundi või kui käib, siis see on tema valik.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.04.2013 20:32:43 vasta tsitaadiga

Oskab keegi Tartus soovitada mõnd firmat TTÜ erialase praktika läbiviimiseks (IT valdkonnas loomulikult)? Ideaalne oleks, kui makstaks ka mingisugust "töötasu" kui sellist.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tenso
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2013




sõnum 18.05.2013 19:16:25 vasta tsitaadiga

Kas siit Nortali Suveülikooli kandideerijatest on kellegagi vestluse vms asjus ühendust võetud või äkki on kellelgi on siseinfot, kui kaugel neil see kandidaatide filtreerimine/sorteerimine on? Ses mõttes, et kui pärast katseülesande ärasaatmist pole siiamaani mingit kontakti neilt olnud, siis võib juba oma ootused-lootused maha matta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2013 20:50:02 vasta tsitaadiga

Ise lahendasin enda arvates vägagi edukalt ära nõutud ülesanded, kuid vastust pole endiselt tulnud. Ma usun, et neil läheb veel kontrollimisega ja otsustamisega natuke aega. icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Online

sõnum 18.05.2013 20:53:27 vasta tsitaadiga

tenso, Igal aastal on ikka keegi küsinud sama küsimust..
Minu teada saadetakse kõigile vastus.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erti-Chris
HV vaatleja
Erti-Chris

liitunud: 23.07.2011




sõnum 21.05.2013 22:00:12 vasta tsitaadiga

mu viimane post icon_cool.gif

kõigile suveülikoolikatele, soovin teile edu. olin ise 2011 aasta suveülikoolikas C# ja töötasin seal 2 aastat põhimõtteliselt. selle aja sees sai valmis treitud 1 suuremat sorti projekt, mis õpetas väga palju olulisi asju tarkvaraarenduses. näha sai pisaraid, konflikte, hämmastavaid sõprussuhteid, räigeid pidusi vanalinnas kliendi eramajas, lõpp oli täielik kaos. hindamatu kogemus minu silmis. ma ei oska täpselt öelda, mis seis selle suveülikooliga on, aga ma pole kindel, kas inimesi juurde võetakse. Java seenioritest on puudus. aga teile saadetakse kindlasti mail!

käisin vahepeal TLÜS kah, aga otsustasin siiski iseseisvalt õppida. olen seda alati teinud ja mitmeid kordi efektiivsemalt, kui koolis(lähen varsti maailma avastama).

ja üks väike meeldetuletus teile;
tarkvaraarenduses(juhul, kui te lihtsalt rott pimedas nurgas pole) on VÄGA tähtis inimestega suhtlemine. 70% suhtlus, 30% skillid.
miks ma seda ütlen? sest olen näinud vendi, kes on väga kogenenud(magistrid, 10a töökogemust etc), aga ei oska inimestega absoluutselt suhelda. selle all ei mõtle ma enda väljendamist, vaid pigem selliseid "common sense" asju, mida nimetatakse "soft skills". huvitav, et lähed IT õppima, aga sulle õpetatakse ainult seda 30% poolt(hard skills) - muidugi, mingil määral sa ülikoolis õpid ka teist, aga mitte otseselt tunnis & ja mitte teadvuslikult.

nende kohta on 2 raamatut, mida mulle meeldib ikka ja jälle lugeda & soovitada;
1) How to influence people and win over friends. (Dale Carnegie)
2) Awaken the giant. (Anthony Robbins)

nii, et ärge jätke seda osa tahaplaanile!
ja lõpetuseks pojad,

“You don’t try to build a wall. You don’t set out and say ‘I’m gonna build the biggest, baddest, greatest wall that has ever been built’. You say ‘I’m going to lay this brick as perfectly as a brick can be laid’. You do this every single day, and soon you have a wall.”
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 22.05.2013 15:24:49 vasta tsitaadiga

Erti-Chris kirjutas:
mu viimane post icon_cool.gif

kõigile suveülikoolikatele, soovin teile edu. olin ise 2011 aasta suveülikoolikas C# ja töötasin seal 2 aastat põhimõtteliselt. selle aja sees sai valmis treitud 1 suuremat sorti projekt, mis õpetas väga palju olulisi asju tarkvaraarenduses. näha sai pisaraid, konflikte, hämmastavaid sõprussuhteid, räigeid pidusi vanalinnas kliendi eramajas, lõpp oli täielik kaos. hindamatu kogemus minu silmis. ma ei oska täpselt öelda, mis seis selle suveülikooliga on, aga ma pole kindel, kas inimesi juurde võetakse. Java seenioritest on puudus. aga teile saadetakse kindlasti mail!

käisin vahepeal TLÜS kah, aga otsustasin siiski iseseisvalt õppida. olen seda alati teinud ja mitmeid kordi efektiivsemalt, kui koolis(lähen varsti maailma avastama).

ja üks väike meeldetuletus teile;
tarkvaraarenduses(juhul, kui te lihtsalt rott pimedas nurgas pole) on VÄGA tähtis inimestega suhtlemine. 70% suhtlus, 30% skillid.
miks ma seda ütlen? sest olen näinud vendi, kes on väga kogenenud(magistrid, 10a töökogemust etc), aga ei oska inimestega absoluutselt suhelda. selle all ei mõtle ma enda väljendamist, vaid pigem selliseid "common sense" asju, mida nimetatakse "soft skills". huvitav, et lähed IT õppima, aga sulle õpetatakse ainult seda 30% poolt(hard skills) - muidugi, mingil määral sa ülikoolis õpid ka teist, aga mitte otseselt tunnis & ja mitte teadvuslikult.

nende kohta on 2 raamatut, mida mulle meeldib ikka ja jälle lugeda & soovitada;
1) How to influence people and win over friends. (Dale Carnegie)
2) Awaken the giant. (Anthony Robbins)

nii, et ärge jätke seda osa tahaplaanile!
ja lõpetuseks pojad,

“You don’t try to build a wall. You don’t set out and say ‘I’m gonna build the biggest, baddest, greatest wall that has ever been built’. You say ‘I’m going to lay this brick as perfectly as a brick can be laid’. You do this every single day, and soon you have a wall.”
Katsu ikka otse postitusele linkida, praegu peab sealt lehelt ise otsima hakkama. Otselingi saad kuupäeva kõrvalt ikooni alt. icon_smile.gif

Mis puutub sisusse, tore lugeda, et elu on ilus. Küll aga ei tahaks väga nõustuda sellega, et see oleks ülikooli koht inimestele suhtlemist ja common sense'i õpetada. Need asjad peaksid ise külge jääma. Selliste asjade ülikoolis õpetamine viiks ka mingi ameerikaliku keep smiling ühiskonnani ju, kus kõik käituvad nii nagu koolis õpetati. icon_razz.gif

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FruityLoop
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 22.05.2013 16:28:46 vasta tsitaadiga

Erti-Chris kirjutas:
nende kohta on 2 raamatut, mida mulle meeldib ikka ja jälle lugeda & soovitada;
1) How to influence people and win over friends. (Dale Carnegie)
2) Awaken the giant. (Anthony Robbins)


Carnegie raamatut soovitan isegi, suurepärane lugemine. Robbinsi oma pole aga seni kuskilt leidnud, kui keegi tahab enda omast lahti saada, siis võib julgelt ühendust võtta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eneke99
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2013




sõnum 06.06.2013 10:05:52 vasta tsitaadiga

Väimelas saab näiteks it-d õppida keskooli baasil. Kaks ühe hoobiga icon_smile.gif.
_________________
Jalutuskärud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 08.06.2013 08:09:19 vasta tsitaadiga

Või siis pole liha ega kala
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 12.06.2013 00:02:18 vasta tsitaadiga

Oleks plaan magistrit teha osakoormusega (0,6 näiteks) töö kõrvalt. Silampiiril Informaatika TÜ's, mis õppekava poolest tundub päris hea ja sobib ka praeguste tööülesannetega. Samas krdan, et töö kõrvalt läheb ajaliselt väga kitsaks?

Kas kellelgi on kogemusi töö+magister korraga? Kui raske oli? Või tasuks hoopis kaugõpet vaadata?

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2013 00:29:38 vasta tsitaadiga

anti666 kirjutas:

Kas kellelgi on kogemusi töö+magister korraga? Kui raske oli? Või tasuks hoopis kaugõpet vaadata?

Üsna lihtne oli. Praktikumides lahendad tööprobleeme ja loengutes seletad õppejõududega, kuidas asjad tänapäeva pärismaailmas käivad. Lisaks saad ehk miskit uut teooriatki oma praktikale alla ehk saad teada, miks mõnda asja just nii mõistlik teha on.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 12.06.2013 09:28:50 vasta tsitaadiga

Samas endal peab motivatsiooni ja tahtejõudu olema, et mitte kursilt kõrvale kalduda. Enda magistriõpingutele (tõsi küll mitte IT-vallas, aga TTÜ-s ja tehnilisel alal siiski) sai nädala alguses joon alla tõmmatud. Aega läks kokku 4 aastat selle peale töö kõrvalt. Alguses ei olnud ka töö ja õpitav eriala omavahel väga seoses, siis kippuski fookus ikka sinna töö poole kalduma ja kool jäi unarusse. Lõpupoole õnnestus töökohta vahetada ja ka ennast natuke rohkem kätte võtta ja tehtud ta sai.. aga ilmselt mul peamiselt jäi tahtejõust puudu. icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 15.06.2013 09:01:34 vasta tsitaadiga

Ärge kannaga näkku sõitke, küsin nõu ja uurin võimaluste kohta.
Nõrkvoolusüsteemide paigaldaja Tallinna Polütehnikum.
http://www.tptlive.ee/?smg=77&schg=146&data=304
On keegi seda seal õppinud? On see asjalik? Oman ise muidu aastast töökogemust Elionis sidetehnikuna ja eelnevalt õppisin ka IT-d (mõttetud 3,5 aastat, kõik oli tol ajal liiga general.) Praegu ei tahaks uude kooli minnes ka kahte aastat maha visata.
Lällan praegu Austraalias ja olen mõistma hakanud, et miskit spetsiifilist oleks vaja täiesti selgeks endale teha. Igasugused mõõteriistad, töövõtted jms. Olen täiesti kindel, et tööga omandatud kogemused on veel ebapiisavad. Ennast muidugi selline võrguehitus huvitab mõneks ajaks. Alati on võimalus midagi uut juurde õppida. icon_rolleyes.gif
Teine variant oleks mõni koolitus läbida ja miskit juurde õppida, kuid kes sellisel alal koolitab? Variandina saan muidugi mõne firmaga ka ühendust võtta ja end praktikandiks ehk sebida, aga see ei anna mulle tõendit, et olen kvalifitseeritud töömees.
Samas ei kujuta enam Eestis töötamist ette. Ilmselt oleks mõistlikum koolituste/koolijada Euroopas kuskil meelepärases riigi läbida. Rahvusvaheline cert oleks ka kasulikum kindlasti.
Mm, või teab keegi suuremaid firmasid, kes selliseid kaabeldustöid teostavad? Tulevik on hägune, aga midagi oleks vaja otsustada.
Kõrgharidus oleks ka tore asi, aga see väga palju töövõimalusi ikka juurde ei pruugi tuua, vähemalt niii on nii mõnegi tuttava pealt nähtud. Panustaksin isiklikult hetkel veel pigem sellisele praktilisele osale.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 17.06.2013 22:20:27 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mis oli eelmisel aastal TTÜ äriinfo alumine lävend, millega viimane sisse sai?
Miks äriinfol üldse nii kõrge lävend on (27) võrreldes teiste IT aladega (22.5)?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2013 22:51:39 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
Oskab keegi öelda, mis oli eelmisel aastal TTÜ äriinfo alumine lävend, millega viimane sisse sai?
Miks äriinfol üldse nii kõrge lävend on (27) võrreldes teiste IT aladega (22.5)?

Ma pisut spekuleerin aga kahtlustan, et põhjus on selles, et äriIT sisaldab erinevaid ettevõtluse ja majandusega seotud aineid, mistõttu otsitakse kõrgemate tulemustega inimesi, kes suudavad haarata erinevaid valdkondi kergemini.

Nüüd kõrgharidusreformi järel on õppekohtade arv äriITs tõusnud jõudsalt, võiks öelda lausa, et 2 korda võrreldes varasemaga. Teisisõnu on suurem lootus saada õppima, kui tulemustega lävendit ei ületa.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.