Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 11.06.2013 17:18:07 vasta tsitaadiga

metavo kirjutas:
Hetkel pole jõudnud seda asja ajada, minu jaoks oli see jah üllatus mida märkasin esimest korda selle kuu arvel.


Siis võib olla lihtsalt miski näpukas...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 19:42:12 vasta tsitaadiga

Palju see ilma paketita MB hind viimati oli? Mäletan krooniajast mingit numbrit 35, aga mis ta hiljem oli? Nüüd on nad arvanud, et kui päevas tahtmatult mõni kB liiklust tekitada, võiks selle kohe 1€-seks "päevapiletiks" lajatada. Nii see asi ka ikka ei käi...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 20:13:15 vasta tsitaadiga

metavo, mine vaata iseteenindusest järgi, mis teema seal on. Seejärel mine mõnda päris teenindusse ja karju seal vaesel mitte milleskis süüdi oleval klienditeenindajal kõrvad peast icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Selline käitumine ei ole enam viisakas. Tele2-l on kadunud igasugune oskus lepinguliste klientidega suhtlemiseks. Kui on vaja tingimusi muuta, siis võiks SIDEOPERAATOR oma lepingulist klienti SIDEvahendi kaudu informeerida. Nad tõesti arvavad, et keegi käib regulaarselt iseteenindusest uudiseid lugemas? Palju see SMS omahind siis on, et ei või saata, et: Kuule, me vahetasime su paketi kallima vastu, mine vaata iseteenindusest järgi. Nagu Linnavalitsuse planeeringuosakond juba. Paberid on paar kuud keldris katlaruumis torutangidega samas sahtlis olnud. Keegi ei protestinud- ju siis kõigile sobib.

http://www.tarbija24.ee/1266590/tele2-noogib-nagemispuudega-klienti

Keegi reaalselt kasutab ka seda iseteenindust ( kord nädalas või nii). Ise võtan selle lahti ainult siis, kui reaalselt arvega juba midagi mäda on.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 11.06.2013 20:23:19 vasta tsitaadiga

Korra kahe nädala jooksul astun ikka iseteenindusest läbi ning heidan pilgu jooksvale saldoinfole. Aeg-ajalt uurin ega vahepeal mõnda paremat paketti turule pole tulnud. Mingeid uudisnuppe ma seal küll kunagi taga ei aja. Selles osas, et Tele2 (ja kõik muud teenusepakkujad) võiks olulist infot meilile või SMSiga saata olen kasutajaga radist87 igati nõus. Igasugust tule-perepäevale ja osale-suurepärases-auhinnamängus jura saadetakse pidevalt, aga kui on probleem arvega (a la maksekuupäeval pole piisavalt raha kontol või arve on ununenud maksmata vms), siis tambitakse järgmise kuu arvele viivis otsa ja ähvaradatakse teenus sulgeda. Õnneks endal pole selliseid probleeme olnud, kuid on tuttavaid, kes selliste asjadega kokku on pidanud puutuma.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 20:45:14 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Korra kahe nädala jooksul astun ikka iseteenindusest läbi ning heidan pilgu jooksvale saldoinfole. Aeg-ajalt uurin ega vahepeal mõnda paremat paketti turule pole tulnud. Mingeid uudisnuppe ma seal küll kunagi taga ei aja. Selles osas, et Tele2 (ja kõik muud teenusepakkujad) võiks olulist infot meilile või SMSiga saata olen kasutajaga radist87 igati nõus. Igasugust tule-perepäevale ja osale-suurepärases-auhinnamängus jura saadetakse pidevalt, aga kui on probleem arvega (a la maksekuupäeval pole piisavalt raha kontol või arve on ununenud maksmata vms), siis tambitakse järgmise kuu arvele viivis otsa ja ähvaradatakse teenus sulgeda. Õnneks endal pole selliseid probleeme olnud, kuid on tuttavaid, kes selliste asjadega kokku on pidanud puutuma.

ot:
emt saatis mulle sõnumi, et kui juulis tahan paberarvet saada, siis ca 40 senti tuleb otsa. varem ei viitsinud muuta, diivanil olles oli hea arvet vaadata. nüüd teavitati ja muutsin ära thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 22:01:24 vasta tsitaadiga

palju õnne kõigile Tele2 interneti kasutajatele icon_cool.gif eile ei saanud E3 isegi 240p vaadata thumbs_up.gif put''i mis toimub kopp.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 12.06.2013 06:20:39 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Korra kahe nädala jooksul astun ikka iseteenindusest läbi ning heidan pilgu jooksvale saldoinfole. Aeg-ajalt uurin ega vahepeal mõnda paremat paketti turule pole tulnud. Mingeid uudisnuppe ma seal küll kunagi taga ei aja. Selles osas, et Tele2 (ja kõik muud teenusepakkujad) võiks olulist infot meilile või SMSiga saata olen kasutajaga radist87 igati nõus. Igasugust tule-perepäevale ja osale-suurepärases-auhinnamängus jura saadetakse pidevalt, aga kui on probleem arvega (a la maksekuupäeval pole piisavalt raha kontol või arve on ununenud maksmata vms), siis tambitakse järgmise kuu arvele viivis otsa ja ähvaradatakse teenus sulgeda. Õnneks endal pole selliseid probleeme olnud, kuid on tuttavaid, kes selliste asjadega kokku on pidanud puutuma.


Väidetavalt informeeritakse kliente iseteeninduse icon_question.gif kaudu. Ehk kas siis pead sisse logima?
eilne artikkel, mitte otse sama teema aga "muutmise" teema küll.

http://www.tarbija24.ee/1266590/tele2-noogib-nagemispuudega-klienti

"Ettevõtte kinnitusel teavitasid nemad kliente muudatusest iseteeninduse vahendusel ja sellest piisab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 08:03:59 vasta tsitaadiga

Iseteenindusega on sama lugu, mis päris teenindusega - lähed sinna siis, kui on asja. Aga kui Tele2 ei teata, et sinna on asja, siis ei tea ka sinna minna ja kaeda, mis probleemid on.

Sõnum või kiri peaks ikka tulema selle kohta. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.06.2013 08:27:42 vasta tsitaadiga

Vaatasin nüüd seda iseteenindust sellise pilguga, et kust küll võiks seal paketimuudatusi otsida. Sisse logides avalehel kuvatakse minu üldandmed. Ainus loogiline koht, kust võiks mingeid teateid leida, on justkui Postkast. Paraku on seal ainult vastused nendele kirjadele, mis ma iseteeninduse kaudu olen Tele2-le saatnud. Kuna minu kasutatavates teenustes pole muudatusi olnud, siis on võimalik, et mulle pole lihtsalt seal midagi kuvada. Samas on aga tobe pidevalt iseteeninduse postkasti igaks juhuks kontrollimas käia icon_rolleyes.gif

Teine koht nende lehel, kus mingi üldine paketti ja teenuseid puudutav info on, on nende uudiste rubriik (mis pole tegelikult iseteenindus), millele avalehelt viitab väike kastike viimase kahe pealkirjaga. Olgem ausad - mingi vilkuva sigri-migri seest neid taga otsida on ikka väga tüütu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 09:05:47 vasta tsitaadiga

Kavatsen Tele2-le selle teema kohta pikema kurja kirja kirjutada (esimesel vabal võimalusel). Hetkel paistab, et Tele2 võib ühepoolselt ükskõik mida teha ja klienti informeerida ainult mingis ajuvabas iseteeninduskeskonnas, kuhu üldjuhul kuude kaupa mitte mingit asja ei ole.

Sideoperaator võiks suuta saata sms-e, teha kõnesid (ok, see on tõesti ülepingutatud), informeerida klienti igakuise arve peal paari sõnaga, saata vastav info meili peale (sinna samma, kuhu tuleb arve)jne. Ükskõik milline neist moodustest reaaalselt informeeriks klienti. Hetkel peidetakse igasugune info kuskile ussisohu ja siis on klient pärast ise loll, et ei käi oma saldot igapäevaselt iseteeninduses vaatamas. Keda see sentide kokkulugemine enne arve valmimist huvitama peaks? icon_evil.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2013 14:49:10 vasta tsitaadiga

Sorry teie viha lõhkuda, aga:
Spoiler Spoiler Spoiler


Anti ju teada. Kellel vana e-arve alles, see saab vaadata, aga usutavasti seal sama kirjas.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.06.2013 15:02:20 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Anti ju teada. Kellel vana e-arve alles, see saab vaadata, aga usutavasti seal sama kirjas.

E-arve peal seda infot pole. Võib-olla on ainult neil, kes konkreetset paketti kasutavad.

EDIT: vaatasin erinevate kuude arveid ning osadel neist on siiski ka infot selliste pakettide kohta, mida ise ei kasuta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2013 15:14:43 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Anti ju teada. Kellel vana e-arve alles, see saab vaadata, aga usutavasti seal sama kirjas.

E-arve peal seda infot pole.

icon_eek.gif

Ma arvasin alati, et paberarved on tehniliselt e-arve väljatrükid ja sisult ja kujunduselt on nad samad. e-arve siis teise kujundusega kah?
Vaatasid ikka Märtsi arvet?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.06.2013 15:43:23 vasta tsitaadiga

Jep, märtsikuu arve.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 15:55:05 vasta tsitaadiga

Oot-oot, "Teenusest loobumise puhul saate jätkata interneti kasutamist tavatariifi alusel, kus maksustamine toimub kasutatud andmeside põhiselt", aga ise lajatavad selle juba alates 1kB-st 1€-seks päevapiletiks?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 16:08:05 vasta tsitaadiga

Mäletan 2011 juunit, kui oli täpselt sama situatsioon (tele2 interneti paketile pandi peale mahupiirang 30 GB kuus). Ka sel korral skännis keegi oma paberarve sisse ja seal oli vastav info olemas. Sama kuu "E- arve" peal minul seda infot polnud.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 16:23:25 vasta tsitaadiga

See, kellel e-arve saab uudiseid teenusepakkuja kodulehelt.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2013 17:16:24 vasta tsitaadiga

Kurb. Info peaks ikka mõlemal olema thumbs_down.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 17:31:52 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
See, kellel e-arve saab uudiseid teenusepakkuja kodulehelt.


Otsi see uudis üles XS paketi kaotamise kohta sealt uudistest välja (sealt avalehelt paremalt) whistle.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 12.06.2013 23:45:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 12.06.2013 20:30:03 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
See, kellel e-arve saab uudiseid teenusepakkuja kodulehelt.


Otsi see uudis üles Small paketi kaotamise kohta sealt uudistest välja (sealt avalehelt paremalt) whistle.gif


Seda et see XS pakett ära kaotatakse ja et kõik pannakse vägisi uude netipaketti, avalikes uudistes läbi ei käinud.

Käis vaid see, et S paketi hinda langetavad 10%.

Ehk vadi iseteeninduses on see tundub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 15:15:40 vasta tsitaadiga

TELE2 saatis täna välja pressiteate:

tsitaat:
Tele2: ehitame 4G võrku raha raiskamata

Tele2 Eesti kommunikatsioonijuhi Hans Saarvelti sõnul kasutab Eestis hetkel kõigist mobiilse interneti tarbijatest 4G-d vaid paar protsenti, kuid seenemetsade uue võrguga katmise maksavad kinni kliendid solidaarselt.

Hans Saarvelti sõnul on Tele2 4G strateegia märksõna mõistlikkus. “Katame praegu 4G-ga tihedamini asustatud piirkonnad ning laiendame tänavu võrku veel kolmes-neljas linnas, kuid kõigi äärealade katmine pole meie seisukohast veel ratsionaalne, sest kasutajaid pole” ütles Saarvelt.

“Turundussurve 4G kasutamiseks tuleb praegu pigem operaatoritelt, mitte kasutajatelt. 4G on kindlasti tulevikus järjest olulisem, kuid praegu on nii võrgu- kui lõppseadmete hind kõrge ja valik väike. Meie strateegia on pakkuda odavaimat teenust ja seega ei saa me panna kõigi oma klientide õlgadele alakasutatud võrgu ehituse,” sõnas Tele2 Eesti kommunikatsioonijuht.

“Ehitame võrku vastavalt kasutusele ja osaleme ka juuli alguses toimuval teisel 800 MHz sageduse 4G litsentsi oksjonil,” lisas Saarvelt.

Tehnilise Järelvalve Ameti viis aprillis läbi mobiilse interneti kiiruse mõõtmised – Tele2 võrgus oli keskmine allalaadimiskiirus 19,2 Mbit/s ning ka Eesti rekordkiirus 116 Mbit/s. Tele2 avas 4G võrgu 2012. aasta novembris.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2013 02:25:02 vasta tsitaadiga

No neil äärealadel kasutajaid äkki juurde kah ei tule. Pigem vastupidi. Järjest enam inimesi (eriti nooremaid) koondub sinna kus tööd on - linnadesse.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2013 06:08:46 vasta tsitaadiga

Milleks mul siia äärealasse seda 4G vaja peaks olema? Praegu olen Vene piiril ning net jookseb telefonis nii kui kulda
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2013 13:49:23 vasta tsitaadiga

kui mul on elisa mint pulk ja tahan tele2 kaarti sisse panna, mingit uut softi ei pea pulgale peale tõmbama? pulk on ZTE MF100, soft on Mobiililaajakaista 2.0.0.95
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2013 14:23:59 vasta tsitaadiga

Tee uus profiil, kus APN on tele2.internet.ee, muuda see aktiivseks ja anna tuld. Kui soft muidugi võimaldab. Vahel on softile selles osas piirang seatud. Vahel ka pulgale endale.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2013 19:53:36 vasta tsitaadiga

Tele 2 4G nett telefonis kuidagi saada pole üldse veel võimalik? icon_eek.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2013 23:07:05 vasta tsitaadiga

üle 3g ei liigu baitigi... levi olemas, connectib kh kenasti aga liiklus 0
eri mõnus 2g võrgus istuda

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2013 00:27:51 vasta tsitaadiga

Kus su "orbiidil" asub? Täna komistasin Tartumaal paar korda igasuguse levi kadumisele (GSM ja 3G levi oli kadunud). Mõni hetk hiljem oli levi justkui olemas, aga 3G otsa ei ühendunud. Ping oli 2000ms+.

Hetkel töötab justkui probleemideta.

Jälle sama probleem. Igasugune levi oli kadununud. Tele2 info: lühiajalisi probleeme me tehnikutele ei edasta, sest kui praegu pärast töötab, polnud see probleem. Klienditeenindus on super, aga kliendi reaalne teenindus on olematu icon_evil.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 02.07.2013 10:58:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2013 00:42:23 vasta tsitaadiga

Tele2 tegeleb paaril viimasel päeval millegi "kahtlasega" icon_smile.gif . Endalgi Luige piirkonnas paaril korral nett korraks või siis korra pikemaks ajaks kadunud olnud (tunni). Ja seda jah eile-üleeile.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2013 08:19:14 vasta tsitaadiga

No räpina hetkel - praeguseks tundub, et siinses mastis puudub ka igasugune 3g levi.

Kaugema mastikülge haagib end kinni kenasti ja signaali piisavalt kuid ka sealtkaudu ei liigu mitte midagi. EDGE + opera turbo saab enam-vähem liigutud vähemalt icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2013 08:50:14 vasta tsitaadiga

Informeerige Tele2 klienditeenindust. Eile üritasin, aga taheti pikemajalise leviprobleemi ankeeti täita. Mina lollike tahtsin lihtsalt võrgu anomaaliast teatada, et tehnikud saaksid logidele silma peale visata (lühiajaline probleem, mida pole siinkandis tükk aega olnud). Selle jaoks neil ankeeti ei olnud ja pidi kuskile lauaservapeale üles kirjutama. Paistab, et see võrgu viga on mingi leviv viirus.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 30.06.2013 04:48:27 vasta tsitaadiga

siin Kuusalu külje all pole midagi jama märganud
samas, pole suurt aegagi suvel netti kasutada
mõned meilid, paar arvet ja ongi kõik - maakas icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


ja sellest on küll
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 30.06.2013 23:25:01 vasta tsitaadiga

Mul jõgevamaal ka kasutajad kurdavad, et kiirust pole enam, skaibiga sai varem videokõnet teha, nüüd hakkab hakkima, lisaks lehed laevad pikalt jne.
Suvel olen vahepeal ise kohal pikemalt, siis uurib lähemalt.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 23:35:33 vasta tsitaadiga

Mul on veel huvitavam probleem siginenud.

Räpinas terve linna peale 1 mast. 3G tötab 2100mhz sagedusel seal vms. Mast mingi km linnast kaugemal ja teises linna otsas levi siseruumides juba piisavalt nõrk.
Nüüd aga, pandi tööle kuskil ruusa kandis uus mast, mis töötab 900mhz sagedustel ning kuigi see on oma 3x kaugemal kui linnale mõeldud, hoiab ühendust mu telefon just nimelt selle kaugemaga mitte lähimaga. Ning suht tänu sellele, röögib telefon vististi täisvõimsusel kuna aku tühjeneb ikka ropu kiirusega - 50% akust 12 tunniga lihtsalt idles olles (samas kui põlvas kus levi põhjas peab 2-3 päeva kenasti aku peal kui suuremaid näppimisi mitte teha).

Samuti netipulk - see hakkas end ühendama selle kaugema külge mitte lähima. Pidin üleüldse aknataha riputama selle vidina, et ta end lähima masti külge kinni haagiks.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2013 23:51:47 vasta tsitaadiga

salatoimik, Kuressares, linnas sees, ühendab ka end 7km linnast väljas oleva masti külge ja levipulki 1-2 viiest. Arulagedus icon_neutral.gif
Telefonist jutt siis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.07.2013 00:12:09 vasta tsitaadiga

Modem ühendub selle mastiga mis esimesena vastab.
Nii, et kui kaugemal asuv mast on vähemkoormatud, siis on ka paratamatu, et tema külge modem ennast haagib.
---
Aitabki siis täpsem suumamine v6i koha otsimine, kus kaugema masti signaal oleks modemi miinimumn6udest n6rgem.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 10:59:21 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Kus su "orbiidil" asub? Täna komistasin Tartumaal paar korda igasuguse levi kadumisele (GSM ja 3G levi oli kadunud). Mõni hetk hiljem oli levi justkui olemas, aga 3G otsa ei ühendunud. Ping oli 2000ms+.

Hetkel töötab justkui probleemideta.


Jälle sama probleem. Igasugune levi oli kadununud. Tele2 info: lühiajalisi probleeme me tehnikutele ei edasta, sest kui hetkel töötab, polnud see probleem. Klienditeenindus on super, aga kliendi reaalne teenindus on olematu icon_evil.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 02.07.2013 12:27:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2013 12:00:04 vasta tsitaadiga

tele2 hakkab hukkuma, pakett vahetati ilma igasuguste etteteatamisteta suurema vastu (loe kallima) lisaks sigines 1 eurine päevapilet ja nüüd on arve veel 3 euri suurem, ei tea ainult mis seal suurem on sest arvet küll näeb aga hetkel veel ei väljastata, mis muud kui teenused kinni!
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 02.07.2013 20:44:07 vasta tsitaadiga

Kahjuks küll.

Olin kaua Tele2e klient ja üldiselt rahul nende aastatega. Kuna vägivaldselt pakette muudeti, saab edaspidi minu raha Diili operaator endale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aaerrtee
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2013 21:12:05 vasta tsitaadiga

Pulganeti anomaalia: see wizard vms näitab, et ilusti 3G ühendatud ja signaali tugevuski 99%, ent mitte ükski veebileht mingigi brauseriga ei avane - request time-out ja asi ants. Klienditeenindus ka mingitest leviprobleemidest ei teadnud, pole praegu voimalik teises arvutis ka pulka katsetada. Uldiselt olen 2a probleemivabalt kasutada saanud, aga nuud selline olukord. Restardid, reinstallid jms tehtud, ei möhkugi. Asukoht Kuressaare, homme proovin Tallinnas ka ära. Dumbuseri probleem see vast olla ei saa ...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 14.07.2013 22:11:32 vasta tsitaadiga

Aaerrtee kirjutas:
Pulganeti anomaalia: see wizard vms näitab, et ilusti 3G ühendatud ja signaali tugevuski 99%, ent mitte ükski veebileht mingigi brauseriga ei avane - request time-out ja asi ants. Klienditeenindus ka mingitest leviprobleemidest ei teadnud, pole praegu voimalik teises arvutis ka pulka katsetada. Uldiselt olen 2a probleemivabalt kasutada saanud, aga nuud selline olukord. Restardid, reinstallid jms tehtud, ei möhkugi. Asukoht Kuressaare, homme proovin Tallinnas ka ära. Dumbuseri probleem see vast olla ei saa ...

kas mõne serveri või veebilehe pingimine läbi Command Prompt'i (cmd) õnnestub?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aaerrtee
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 12:17:06 vasta tsitaadiga

Annab teada, et ei leia üles pärast umbes 15 sekundilist ootamist.

EDIT: Mustamäel probleeme pole, kohe töötas sama läpakaga. Eks näis, kas oligi ajutine flopp.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 16.07.2013 09:14:41 vasta tsitaadiga

nii, kuna seni olen kodus kasutanud T2 netti, siis kirjutan oma jutu siia.
sai siis kolitud uude majja ja ka nett sellega lännu (uus maja asub vana kõrval, u 10m eemal)
ja majas sees ei levi MITTE ÜKSKI opekas.
seni kasutasin netimasinaks D-Link ruuter + netipulk.
nüüd vist on vaja ruuterit koos välisantenniga.
leidsin T2 lehelt sellise looma https://pood.tele2.ee/et/product/huawei-3g-ruuter-b660
on kellelgi kogemusi? või on midagi paremat?
hinna poolest väga ulmeks ka minna ei taha, no ruuter koos antenniga võiks maks 150 raha olla.
või sellise raha eest ei saagi enam midagi icon_rolleyes.gif
Arvamusi?!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.07.2013 09:24:00 vasta tsitaadiga

Kas pööningul ka piisava tugevusega levi pole?

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 16.07.2013 10:05:32 vasta tsitaadiga

maja on kenasti kaetud plekkkatusega
pööningul igatahes tel rääkida ei saa, eeldan et siis pole ka pulgal seal midagi püüda.
vana maja otsasein on ilusti masti poole.
uuel majal aga mitte, plekkkatus jääb ette.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 16.07.2013 11:02:52 vasta tsitaadiga

https://pood.tele2.ee/et/product/huawei-ruuter-b593u---4g
Vaata parem seda ruuterit! Minul töötab laitmatult koos välise antenniga.( küll Emti 4g levis). Muud võimalust pole netti saada, kui ainult mobiilne. Võrreldes 3g- ga on ikka icon_biggrin.gif naeratus näol
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 20:23:29 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kas keegi saab tele2 normaalselt kasutada ka? Ma näiteks elan õismäel 1 korrus, kolisin oma kraami spetsiaalselt akna alla aga ikkagi paremaks ei lähe. Ühendus küll püsti aga lampi req. time out, siga aeglane enamasti - skype tekstegi ei saa saata. Smardi internet, see kõige suurem siis. Kunagi töötas okeilt. praegu on küll selline tunne, et mine ja anna esimesele tele2 töötaja pasti, vähemalt on süda rahul icon_evil.gif 4 päeva veel selle hukatuse otsas, siis saan EMTi ometi.

EDIT: Proovitud on erinevate seadmetega, tulemus ikka samas. Mingi 1 aeg öösel tavaliselt hakkab stabiilselt töötama.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 20:52:07 vasta tsitaadiga

ülekoormus, ainuke lahendus ongi operaatori vahetus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 21:42:10 vasta tsitaadiga

ewur, ja arvad, et teistel opekatel pole ülekoormust? icon_lol.gif
isiklikult arvan, et tele2 on ainuke üldse kes mingit kriitikat veel veidi kannatab.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2013 21:47:25 vasta tsitaadiga

ToivoLep, ikka, toimib täitsa kenasti.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.