|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
11.06.2013 17:18:07
|
|
|
| metavo kirjutas: |
| Hetkel pole jõudnud seda asja ajada, minu jaoks oli see jah üllatus mida märkasin esimest korda selle kuu arvel. |
Siis võib olla lihtsalt miski näpukas...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.06.2013 19:42:12
|
|
|
| Palju see ilma paketita MB hind viimati oli? Mäletan krooniajast mingit numbrit 35, aga mis ta hiljem oli? Nüüd on nad arvanud, et kui päevas tahtmatult mõni kB liiklust tekitada, võiks selle kohe 1€-seks "päevapiletiks" lajatada. Nii see asi ka ikka ei käi...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
11.06.2013 20:13:15
|
|
|
metavo, mine vaata iseteenindusest järgi, mis teema seal on. Seejärel mine mõnda päris teenindusse ja karju seal vaesel mitte milleskis süüdi oleval klienditeenindajal kõrvad peast Selline käitumine ei ole enam viisakas. Tele2-l on kadunud igasugune oskus lepinguliste klientidega suhtlemiseks. Kui on vaja tingimusi muuta, siis võiks SIDEOPERAATOR oma lepingulist klienti SIDEvahendi kaudu informeerida. Nad tõesti arvavad, et keegi käib regulaarselt iseteenindusest uudiseid lugemas? Palju see SMS omahind siis on, et ei või saata, et: Kuule, me vahetasime su paketi kallima vastu, mine vaata iseteenindusest järgi. Nagu Linnavalitsuse planeeringuosakond juba. Paberid on paar kuud keldris katlaruumis torutangidega samas sahtlis olnud. Keegi ei protestinud- ju siis kõigile sobib.
http://www.tarbija24.ee/1266590/tele2-noogib-nagemispuudega-klienti
Keegi reaalselt kasutab ka seda iseteenindust ( kord nädalas või nii). Ise võtan selle lahti ainult siis, kui reaalselt arvega juba midagi mäda on.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
11.06.2013 20:23:19
|
|
|
| Korra kahe nädala jooksul astun ikka iseteenindusest läbi ning heidan pilgu jooksvale saldoinfole. Aeg-ajalt uurin ega vahepeal mõnda paremat paketti turule pole tulnud. Mingeid uudisnuppe ma seal küll kunagi taga ei aja. Selles osas, et Tele2 (ja kõik muud teenusepakkujad) võiks olulist infot meilile või SMSiga saata olen kasutajaga radist87 igati nõus. Igasugust tule-perepäevale ja osale-suurepärases-auhinnamängus jura saadetakse pidevalt, aga kui on probleem arvega (a la maksekuupäeval pole piisavalt raha kontol või arve on ununenud maksmata vms), siis tambitakse järgmise kuu arvele viivis otsa ja ähvaradatakse teenus sulgeda. Õnneks endal pole selliseid probleeme olnud, kuid on tuttavaid, kes selliste asjadega kokku on pidanud puutuma.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.06.2013 20:45:14
|
|
|
| D3ff kirjutas: |
| Korra kahe nädala jooksul astun ikka iseteenindusest läbi ning heidan pilgu jooksvale saldoinfole. Aeg-ajalt uurin ega vahepeal mõnda paremat paketti turule pole tulnud. Mingeid uudisnuppe ma seal küll kunagi taga ei aja. Selles osas, et Tele2 (ja kõik muud teenusepakkujad) võiks olulist infot meilile või SMSiga saata olen kasutajaga radist87 igati nõus. Igasugust tule-perepäevale ja osale-suurepärases-auhinnamängus jura saadetakse pidevalt, aga kui on probleem arvega (a la maksekuupäeval pole piisavalt raha kontol või arve on ununenud maksmata vms), siis tambitakse järgmise kuu arvele viivis otsa ja ähvaradatakse teenus sulgeda. Õnneks endal pole selliseid probleeme olnud, kuid on tuttavaid, kes selliste asjadega kokku on pidanud puutuma. |
| ot: |
emt saatis mulle sõnumi, et kui juulis tahan paberarvet saada, siis ca 40 senti tuleb otsa. varem ei viitsinud muuta, diivanil olles oli hea arvet vaadata. nüüd teavitati ja muutsin ära |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
11.06.2013 22:01:24
|
|
|
palju õnne kõigile Tele2 interneti kasutajatele eile ei saanud E3 isegi 240p vaadata put''i mis toimub
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
12.06.2013 06:20:39
|
|
|
| D3ff kirjutas: |
| Korra kahe nädala jooksul astun ikka iseteenindusest läbi ning heidan pilgu jooksvale saldoinfole. Aeg-ajalt uurin ega vahepeal mõnda paremat paketti turule pole tulnud. Mingeid uudisnuppe ma seal küll kunagi taga ei aja. Selles osas, et Tele2 (ja kõik muud teenusepakkujad) võiks olulist infot meilile või SMSiga saata olen kasutajaga radist87 igati nõus. Igasugust tule-perepäevale ja osale-suurepärases-auhinnamängus jura saadetakse pidevalt, aga kui on probleem arvega (a la maksekuupäeval pole piisavalt raha kontol või arve on ununenud maksmata vms), siis tambitakse järgmise kuu arvele viivis otsa ja ähvaradatakse teenus sulgeda. Õnneks endal pole selliseid probleeme olnud, kuid on tuttavaid, kes selliste asjadega kokku on pidanud puutuma. |
Väidetavalt informeeritakse kliente iseteeninduse kaudu. Ehk kas siis pead sisse logima?
eilne artikkel, mitte otse sama teema aga "muutmise" teema küll.
http://www.tarbija24.ee/1266590/tele2-noogib-nagemispuudega-klienti
"Ettevõtte kinnitusel teavitasid nemad kliente muudatusest iseteeninduse vahendusel ja sellest piisab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.06.2013 08:03:59
|
|
|
Iseteenindusega on sama lugu, mis päris teenindusega - lähed sinna siis, kui on asja. Aga kui Tele2 ei teata, et sinna on asja, siis ei tea ka sinna minna ja kaeda, mis probleemid on.
Sõnum või kiri peaks ikka tulema selle kohta.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
12.06.2013 08:27:42
|
|
|
Vaatasin nüüd seda iseteenindust sellise pilguga, et kust küll võiks seal paketimuudatusi otsida. Sisse logides avalehel kuvatakse minu üldandmed. Ainus loogiline koht, kust võiks mingeid teateid leida, on justkui Postkast. Paraku on seal ainult vastused nendele kirjadele, mis ma iseteeninduse kaudu olen Tele2-le saatnud. Kuna minu kasutatavates teenustes pole muudatusi olnud, siis on võimalik, et mulle pole lihtsalt seal midagi kuvada. Samas on aga tobe pidevalt iseteeninduse postkasti igaks juhuks kontrollimas käia
Teine koht nende lehel, kus mingi üldine paketti ja teenuseid puudutav info on, on nende uudiste rubriik (mis pole tegelikult iseteenindus), millele avalehelt viitab väike kastike viimase kahe pealkirjaga. Olgem ausad - mingi vilkuva sigri-migri seest neid taga otsida on ikka väga tüütu.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
12.06.2013 09:05:47
|
|
|
Kavatsen Tele2-le selle teema kohta pikema kurja kirja kirjutada (esimesel vabal võimalusel). Hetkel paistab, et Tele2 võib ühepoolselt ükskõik mida teha ja klienti informeerida ainult mingis ajuvabas iseteeninduskeskonnas, kuhu üldjuhul kuude kaupa mitte mingit asja ei ole.
Sideoperaator võiks suuta saata sms-e, teha kõnesid (ok, see on tõesti ülepingutatud), informeerida klienti igakuise arve peal paari sõnaga, saata vastav info meili peale (sinna samma, kuhu tuleb arve)jne. Ükskõik milline neist moodustest reaaalselt informeeriks klienti. Hetkel peidetakse igasugune info kuskile ussisohu ja siis on klient pärast ise loll, et ei käi oma saldot igapäevaselt iseteeninduses vaatamas. Keda see sentide kokkulugemine enne arve valmimist huvitama peaks?
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
12.06.2013 15:02:20
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Anti ju teada. Kellel vana e-arve alles, see saab vaadata, aga usutavasti seal sama kirjas. |
E-arve peal seda infot pole. Võib-olla on ainult neil, kes konkreetset paketti kasutavad.
EDIT: vaatasin erinevate kuude arveid ning osadel neist on siiski ka infot selliste pakettide kohta, mida ise ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
12.06.2013 15:43:23
|
|
|
Jep, märtsikuu arve.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.06.2013 15:55:05
|
|
|
| Oot-oot, "Teenusest loobumise puhul saate jätkata interneti kasutamist tavatariifi alusel, kus maksustamine toimub kasutatud andmeside põhiselt", aga ise lajatavad selle juba alates 1kB-st 1€-seks päevapiletiks?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
12.06.2013 16:08:05
|
|
|
Mäletan 2011 juunit, kui oli täpselt sama situatsioon (tele2 interneti paketile pandi peale mahupiirang 30 GB kuus). Ka sel korral skännis keegi oma paberarve sisse ja seal oli vastav info olemas. Sama kuu "E- arve" peal minul seda infot polnud.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.06.2013 16:23:25
|
|
|
See, kellel e-arve saab uudiseid teenusepakkuja kodulehelt.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
12.06.2013 17:31:52
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| See, kellel e-arve saab uudiseid teenusepakkuja kodulehelt. |
Otsi see uudis üles XS paketi kaotamise kohta sealt uudistest välja (sealt avalehelt paremalt)
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 12.06.2013 23:45:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
12.06.2013 20:30:03
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| See, kellel e-arve saab uudiseid teenusepakkuja kodulehelt. |
Otsi see uudis üles Small paketi kaotamise kohta sealt uudistest välja (sealt avalehelt paremalt)  |
Seda et see XS pakett ära kaotatakse ja et kõik pannakse vägisi uude netipaketti, avalikes uudistes läbi ei käinud.
Käis vaid see, et S paketi hinda langetavad 10%.
Ehk vadi iseteeninduses on see tundub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
17.06.2013 15:15:40
|
|
|
TELE2 saatis täna välja pressiteate:
| tsitaat: |
Tele2: ehitame 4G võrku raha raiskamata
Tele2 Eesti kommunikatsioonijuhi Hans Saarvelti sõnul kasutab Eestis hetkel kõigist mobiilse interneti tarbijatest 4G-d vaid paar protsenti, kuid seenemetsade uue võrguga katmise maksavad kinni kliendid solidaarselt.
Hans Saarvelti sõnul on Tele2 4G strateegia märksõna mõistlikkus. “Katame praegu 4G-ga tihedamini asustatud piirkonnad ning laiendame tänavu võrku veel kolmes-neljas linnas, kuid kõigi äärealade katmine pole meie seisukohast veel ratsionaalne, sest kasutajaid pole” ütles Saarvelt.
“Turundussurve 4G kasutamiseks tuleb praegu pigem operaatoritelt, mitte kasutajatelt. 4G on kindlasti tulevikus järjest olulisem, kuid praegu on nii võrgu- kui lõppseadmete hind kõrge ja valik väike. Meie strateegia on pakkuda odavaimat teenust ja seega ei saa me panna kõigi oma klientide õlgadele alakasutatud võrgu ehituse,” sõnas Tele2 Eesti kommunikatsioonijuht.
“Ehitame võrku vastavalt kasutusele ja osaleme ka juuli alguses toimuval teisel 800 MHz sageduse 4G litsentsi oksjonil,” lisas Saarvelt.
Tehnilise Järelvalve Ameti viis aprillis läbi mobiilse interneti kiiruse mõõtmised – Tele2 võrgus oli keskmine allalaadimiskiirus 19,2 Mbit/s ning ka Eesti rekordkiirus 116 Mbit/s. Tele2 avas 4G võrgu 2012. aasta novembris. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
18.06.2013 06:08:46
|
|
|
Milleks mul siia äärealasse seda 4G vaja peaks olema? Praegu olen Vene piiril ning net jookseb telefonis nii kui kulda
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
18.06.2013 13:49:23
|
|
|
| kui mul on elisa mint pulk ja tahan tele2 kaarti sisse panna, mingit uut softi ei pea pulgale peale tõmbama? pulk on ZTE MF100, soft on Mobiililaajakaista 2.0.0.95
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.06.2013 14:23:59
|
|
|
| Tee uus profiil, kus APN on tele2.internet.ee, muuda see aktiivseks ja anna tuld. Kui soft muidugi võimaldab. Vahel on softile selles osas piirang seatud. Vahel ka pulgale endale.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.06.2013 19:53:36
|
|
|
Tele 2 4G nett telefonis kuidagi saada pole üldse veel võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.06.2013 23:07:05
|
|
|
üle 3g ei liigu baitigi... levi olemas, connectib kh kenasti aga liiklus 0
eri mõnus 2g võrgus istuda
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
27.06.2013 00:27:51
|
|
|
Kus su "orbiidil" asub? Täna komistasin Tartumaal paar korda igasuguse levi kadumisele (GSM ja 3G levi oli kadunud). Mõni hetk hiljem oli levi justkui olemas, aga 3G otsa ei ühendunud. Ping oli 2000ms+.
Hetkel töötab justkui probleemideta.
Jälle sama probleem. Igasugune levi oli kadununud. Tele2 info: lühiajalisi probleeme me tehnikutele ei edasta, sest kui praegu pärast töötab, polnud see probleem. Klienditeenindus on super, aga kliendi reaalne teenindus on olematu
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 02.07.2013 10:58:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.06.2013 00:42:23
|
|
|
Tele2 tegeleb paaril viimasel päeval millegi "kahtlasega" . Endalgi Luige piirkonnas paaril korral nett korraks või siis korra pikemaks ajaks kadunud olnud (tunni). Ja seda jah eile-üleeile.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.06.2013 08:19:14
|
|
|
No räpina hetkel - praeguseks tundub, et siinses mastis puudub ka igasugune 3g levi.
Kaugema mastikülge haagib end kinni kenasti ja signaali piisavalt kuid ka sealtkaudu ei liigu mitte midagi. EDGE + opera turbo saab enam-vähem liigutud vähemalt
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
27.06.2013 08:50:14
|
|
|
Informeerige Tele2 klienditeenindust. Eile üritasin, aga taheti pikemajalise leviprobleemi ankeeti täita. Mina lollike tahtsin lihtsalt võrgu anomaaliast teatada, et tehnikud saaksid logidele silma peale visata (lühiajaline probleem, mida pole siinkandis tükk aega olnud). Selle jaoks neil ankeeti ei olnud ja pidi kuskile lauaservapeale üles kirjutama. Paistab, et see võrgu viga on mingi leviv viirus.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
30.06.2013 04:48:27
|
|
|
siin Kuusalu külje all pole midagi jama märganud
samas, pole suurt aegagi suvel netti kasutada
mõned meilid, paar arvet ja ongi kõik - maakas
Spoiler 
ja sellest on küll
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
30.06.2013 23:25:01
|
|
|
Mul jõgevamaal ka kasutajad kurdavad, et kiirust pole enam, skaibiga sai varem videokõnet teha, nüüd hakkab hakkima, lisaks lehed laevad pikalt jne.
Suvel olen vahepeal ise kohal pikemalt, siis uurib lähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.06.2013 23:35:33
|
|
|
Mul on veel huvitavam probleem siginenud.
Räpinas terve linna peale 1 mast. 3G tötab 2100mhz sagedusel seal vms. Mast mingi km linnast kaugemal ja teises linna otsas levi siseruumides juba piisavalt nõrk.
Nüüd aga, pandi tööle kuskil ruusa kandis uus mast, mis töötab 900mhz sagedustel ning kuigi see on oma 3x kaugemal kui linnale mõeldud, hoiab ühendust mu telefon just nimelt selle kaugemaga mitte lähimaga. Ning suht tänu sellele, röögib telefon vististi täisvõimsusel kuna aku tühjeneb ikka ropu kiirusega - 50% akust 12 tunniga lihtsalt idles olles (samas kui põlvas kus levi põhjas peab 2-3 päeva kenasti aku peal kui suuremaid näppimisi mitte teha).
Samuti netipulk - see hakkas end ühendama selle kaugema külge mitte lähima. Pidin üleüldse aknataha riputama selle vidina, et ta end lähima masti külge kinni haagiks.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
30.06.2013 23:51:47
|
|
|
salatoimik, Kuressares, linnas sees, ühendab ka end 7km linnast väljas oleva masti külge ja levipulki 1-2 viiest. Arulagedus
Telefonist jutt siis.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.07.2013 00:12:09
|
|
|
Modem ühendub selle mastiga mis esimesena vastab.
Nii, et kui kaugemal asuv mast on vähemkoormatud, siis on ka paratamatu, et tema külge modem ennast haagib.
---
Aitabki siis täpsem suumamine v6i koha otsimine, kus kaugema masti signaal oleks modemi miinimumn6udest n6rgem.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
02.07.2013 10:59:21
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
Kus su "orbiidil" asub? Täna komistasin Tartumaal paar korda igasuguse levi kadumisele (GSM ja 3G levi oli kadunud). Mõni hetk hiljem oli levi justkui olemas, aga 3G otsa ei ühendunud. Ping oli 2000ms+.
Hetkel töötab justkui probleemideta. |
Jälle sama probleem. Igasugune levi oli kadununud. Tele2 info: lühiajalisi probleeme me tehnikutele ei edasta, sest kui hetkel töötab, polnud see probleem. Klienditeenindus on super, aga kliendi reaalne teenindus on olematu
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 02.07.2013 12:27:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
02.07.2013 12:00:04
|
|
|
tele2 hakkab hukkuma, pakett vahetati ilma igasuguste etteteatamisteta suurema vastu (loe kallima) lisaks sigines 1 eurine päevapilet ja nüüd on arve veel 3 euri suurem, ei tea ainult mis seal suurem on sest arvet küll näeb aga hetkel veel ei väljastata, mis muud kui teenused kinni!
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
02.07.2013 20:44:07
|
|
|
Kahjuks küll.
Olin kaua Tele2e klient ja üldiselt rahul nende aastatega. Kuna vägivaldselt pakette muudeti, saab edaspidi minu raha Diili operaator endale
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aaerrtee
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2010
|
14.07.2013 21:12:05
|
|
|
| Pulganeti anomaalia: see wizard vms näitab, et ilusti 3G ühendatud ja signaali tugevuski 99%, ent mitte ükski veebileht mingigi brauseriga ei avane - request time-out ja asi ants. Klienditeenindus ka mingitest leviprobleemidest ei teadnud, pole praegu voimalik teises arvutis ka pulka katsetada. Uldiselt olen 2a probleemivabalt kasutada saanud, aga nuud selline olukord. Restardid, reinstallid jms tehtud, ei möhkugi. Asukoht Kuressaare, homme proovin Tallinnas ka ära. Dumbuseri probleem see vast olla ei saa ...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
14.07.2013 22:11:32
|
|
|
| Aaerrtee kirjutas: |
| Pulganeti anomaalia: see wizard vms näitab, et ilusti 3G ühendatud ja signaali tugevuski 99%, ent mitte ükski veebileht mingigi brauseriga ei avane - request time-out ja asi ants. Klienditeenindus ka mingitest leviprobleemidest ei teadnud, pole praegu voimalik teises arvutis ka pulka katsetada. Uldiselt olen 2a probleemivabalt kasutada saanud, aga nuud selline olukord. Restardid, reinstallid jms tehtud, ei möhkugi. Asukoht Kuressaare, homme proovin Tallinnas ka ära. Dumbuseri probleem see vast olla ei saa ... |
kas mõne serveri või veebilehe pingimine läbi Command Prompt'i (cmd) õnnestub?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aaerrtee
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2010
|
15.07.2013 12:17:06
|
|
|
Annab teada, et ei leia üles pärast umbes 15 sekundilist ootamist.
EDIT: Mustamäel probleeme pole, kohe töötas sama läpakaga. Eks näis, kas oligi ajutine flopp.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
16.07.2013 09:14:41
|
|
|
nii, kuna seni olen kodus kasutanud T2 netti, siis kirjutan oma jutu siia.
sai siis kolitud uude majja ja ka nett sellega lännu (uus maja asub vana kõrval, u 10m eemal)
ja majas sees ei levi MITTE ÜKSKI opekas.
seni kasutasin netimasinaks D-Link ruuter + netipulk.
nüüd vist on vaja ruuterit koos välisantenniga.
leidsin T2 lehelt sellise looma https://pood.tele2.ee/et/product/huawei-3g-ruuter-b660
on kellelgi kogemusi? või on midagi paremat?
hinna poolest väga ulmeks ka minna ei taha, no ruuter koos antenniga võiks maks 150 raha olla.
või sellise raha eest ei saagi enam midagi
Arvamusi?!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.07.2013 09:24:00
|
|
|
Kas pööningul ka piisava tugevusega levi pole?
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
16.07.2013 10:05:32
|
|
|
maja on kenasti kaetud plekkkatusega
pööningul igatahes tel rääkida ei saa, eeldan et siis pole ka pulgal seal midagi püüda.
vana maja otsasein on ilusti masti poole.
uuel majal aga mitte, plekkkatus jääb ette.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
06.08.2013 20:23:29
|
|
|
Ma ei saa aru kas keegi saab tele2 normaalselt kasutada ka? Ma näiteks elan õismäel 1 korrus, kolisin oma kraami spetsiaalselt akna alla aga ikkagi paremaks ei lähe. Ühendus küll püsti aga lampi req. time out, siga aeglane enamasti - skype tekstegi ei saa saata. Smardi internet, see kõige suurem siis. Kunagi töötas okeilt. praegu on küll selline tunne, et mine ja anna esimesele tele2 töötaja pasti, vähemalt on süda rahul 4 päeva veel selle hukatuse otsas, siis saan EMTi ometi.
EDIT: Proovitud on erinevate seadmetega, tulemus ikka samas. Mingi 1 aeg öösel tavaliselt hakkab stabiilselt töötama.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
06.08.2013 20:52:07
|
|
|
| ülekoormus, ainuke lahendus ongi operaatori vahetus.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.08.2013 21:42:10
|
|
|
ewur, ja arvad, et teistel opekatel pole ülekoormust?
isiklikult arvan, et tele2 on ainuke üldse kes mingit kriitikat veel veidi kannatab.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.08.2013 21:47:25
|
|
|
ToivoLep, ikka, toimib täitsa kenasti.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|