Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad?
Itella SmartPOST
79%
 79%  [ 442 ]
Omniva Post24
15%
 15%  [ 87 ]
DPD
4%
 4%  [ 27 ]
hääli kokku : 556

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.04.2013 17:47:59 vasta tsitaadiga

Seda me ju ei tea, kas automaate ummistavad saatmisel olevad või väljatoomise ootel pakid.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 17:49:42 vasta tsitaadiga

Nojah, ma lihtsalt lükkasin ümber väite, et täis kapid = palju kasutajaid.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 17:50:41 vasta tsitaadiga

Kas post24 M kappi mahub pakk mille kõrgus on 19.5cm?
Kodukal on antud maksimaalne 19cm aga kas see on varuga või ei icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 18:20:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kas post24 M kappi mahub pakk mille kõrgus on 19.5cm?
Kodukal on antud maksimaalne 19cm aga kas see on varuga või ei icon_neutral.gif

jõuga panna, küll ta minema hakkab thumbs_up.gif , iseasi, kas seda hiljem kätte saab icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 18:34:46 vasta tsitaadiga

kui seda jõuga tuleb suruda, siis tuleks eeldada, et ka kuller hakkab seda teise automaati toppides suruma ja vaevalt et nii hoolsalt kui saatja icon_wink.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 19:43:43 vasta tsitaadiga

Läks vabalt. Mingi 22cm kõrgusega mahub ära küll.

Samas jälgimiseks miski vöötkoodi kh saab kuskilt? kaardimakse tseki sain vaid.
Krt üleüldiselt ei meeldinud see süsteem, smartposti oma parem/kiirem

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 14:42:58 vasta tsitaadiga

Pakk ei mahtunud Smartposti 12 cm kappi. icon_mad.gif

Varasem kogemus 20 cm kõrguse kapiga ütles, et asi on kerge varuga, aga võta näpust. 12 cm riiul ikka jõle täpselt tehtud neil.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 14:48:42 vasta tsitaadiga

Mu ''parim'' kogemus EP24 ga oli see, kui läksin pakki viima ja seda kohtagi enam ei olnud, kus automaadid varem seisnud olid icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2013 21:15:36 vasta tsitaadiga

Kivi jälle EP kapsaaeda: tahtsin pakki kätte saada (osta.ee-st, st saatmise eest oli vaja maksta). Kaarditerminal aga kaarte ära ei tundnud ja minust see pakk sinna automaati ka jäi. Infotelefon kapil ilusti kirjas, kuid töötab vaid 9-18 vms.

Jama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Tegelane_
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2013 21:36:14 vasta tsitaadiga

Tere. Kas keegi teadjam oskab öelda, kui osta.ee-s on ostja kinnitanud mitme ostu puhul saatmiseks SmartPOST'i (ehk mulle saabus meilile mitu teadet reserveeritud uksekoodi kohta), kuid tegelikult tahab kaupa kätte saada ühe pakina, siis kas mul (kui müüjal) või tal tekib probleeme, kui kõiki reserveeritud uksekoode ära ei kasuta?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2013 23:25:05 vasta tsitaadiga

Ei teki.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2013 03:31:31 vasta tsitaadiga

Magistrali kõrvale pandi täna Post24 kaste üles. Smartpost on seal juba olemas, kuigi niru koha peal - alumise korruse sissepääsu tuulekojas, mis avatud vaid 20-ni erinevalt Rimi osa 22-st. Kuna seal on topeltuksed ja tuulekojas peale postkastide midagi väärtuslikku pole, võiks välimised uksed vabalt vähemalt 22-ni lahti käia.

Edit: siiski 21-ni avatud.


viimati muutis rex 13.05.2013 07:07:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2013 06:43:39 vasta tsitaadiga

Post24 kuller passis eile pmts terve päeva oma pakkidega Tartu Eedeni juures. Kappidest pakke kätte võimalik polnud saada.
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2013 07:24:23 vasta tsitaadiga

naerukoht on see post24
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 04:55:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
naerukoht on see post24

Pigem nutukoht okse.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 07:29:07 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal kaks korda käidud Post24 abil pakki saatmas ja mõlemal korral on see sahtel, kust trükitud kraami kätte saab olnud täis prahti - kviitungeid ja lausa mingeid puutükke.

Võtsin selle puntra välja, leidsin oma pakikaardi ja toppisin siis ülejäänu tagasi auku. Las EP ise koristab seda, kui tahab. Kust mina tean, need peavadki ehk seal olema. icon_lol.gif

Aga muidu polnud väga vigagi, saatmine ise õnnestus, ei old kapp täis ega midagi.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 10:14:30 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
naerukoht on see post24

Pigem nutukoht okse.gif

suht sama teeb välja thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 13:36:19 vasta tsitaadiga

ot:
Tuletab meelde ühte reklaami, kus öeldi "...naeruväärsed hinnad...". Mulle jäi küll mulje, et neil on siis tavapärasest kallimad hinnad.

Aga jah, naerukoht ja nutukoht praegusel juhul sobivad mõlemad.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 13:51:21 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
Aga muidu polnud väga vigagi, saatmine ise õnnestus, ei old kapp täis ega midagi.

Vedas sul siis, peaksid lotopileti ostma. icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2013 17:12:17 vasta tsitaadiga

Post24 on ikka vägev teenus. Reedel on pakk pandud teele Tartust, siiamaani pole kohale jõudnud icon_evil.gif
Eelmised 2 pakki on vähem kui 24 tunniga kohal olnud, kuid nüüd...no see on juba hale icon_neutral.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 13:23:29 vasta tsitaadiga

Pelgulnna Post24 panin paar nädalat tagasi paki teele ja kadunuks ta jäigi icon_biggrin.gif
Siiani otsivad. Ainuke paber mille aparaat välja suutis anda oli maksekviitung.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 22:02:31 vasta tsitaadiga

link :: Klienti ärritas kadunud pakk ja suur telefoniarve


_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 22:41:41 vasta tsitaadiga

"Post24 pakiautomaatide vahendusel ja kullerteenusega pakke saates on mobiiltelefoni number kohustuslik"
Kas Post 24 automaat laseb edasi toimetada kui saaja numbrit ei sisesta icon_eek.gif ?


viimati muutis Alari A. 15.05.2013 22:45:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 22:44:37 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
"Post24 pakiautomaatide vahendusel ja kullerteenusega pakke saates on mobiiltelefoni number kohustuslik"
Kas Post 24 automaat laseb edasi toimetada kui saaja numbrit ei siseta icon_eek.gif ?

Kindasti ei lase.. seal kometaarides räägib üks aiast ja teine aia august. Aetakse segamini post24 ja postkontor.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 22:47:46 vasta tsitaadiga

Kommidest ei tea midagi...
Loen 5. ja 6. lõiku artiklist.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 22:48:16 vasta tsitaadiga

See on väga paha lugu, et pakk sattus vale kliendi kätte.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2013 23:03:49 vasta tsitaadiga

Saatja pani vale numbri?
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 11:35:32 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Pelgulnna Post24 panin paar nädalat tagasi paki teele ja kadunuks ta jäigi icon_biggrin.gif
Siiani otsivad. Ainuke paber mille aparaat välja suutis anda oli maksekviitung.

Tublid ! 2.59€ kanti arvele tagasi. Maili või muud infot ei ole saanud paki asukoha kohalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2013 13:46:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ootame teid täna kell 14-16 Tallinna Lasnamäe Centrumi uue suure Post24 pakiautomaadi juurde.
Sööme üheskoos kringlit ja tähistame meeldiva koostöö jätku.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 10:03:08 vasta tsitaadiga

Edgar kah tuleb?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 09:32:31 vasta tsitaadiga

Eile ei väljastanud Port Arturi juurs olev Post4 automaat mulle aadressikaarti, raha võttis muidugi ennem kenasti ära. Kuna oli kiire ja polnud aega kuskile helistada ja klaarida siis panin kaardimaksekviitungi karbi vahele (karbi peal oli ka adressaat kirjas) ja surusin kappi. Eks näis kas jõuab kohale icon_smile.gif
Odav pakk oli vähemasti, kui ära peaks kaduma.

_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 09:50:40 vasta tsitaadiga

zafari kirjutas:
Eile ei väljastanud Port Arturi juurs olev Post4 automaat mulle aadressikaarti, raha võttis muidugi ennem kenasti ära. Kuna oli kiire ja polnud aega kuskile helistada ja klaarida siis panin kaardimaksekviitungi karbi vahele (karbi peal oli ka adressaat kirjas) ja surusin kappi. Eks näis kas jõuab kohale icon_smile.gif
Odav pakk oli vähemasti, kui ära peaks kaduma.

moblaga pilti tegid igaks juhuks?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 09:59:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
zafari kirjutas:
Eile ei väljastanud Port Arturi juurs olev Post4 automaat mulle aadressikaarti, raha võttis muidugi ennem kenasti ära. Kuna oli kiire ja polnud aega kuskile helistada ja klaarida siis panin kaardimaksekviitungi karbi vahele (karbi peal oli ka adressaat kirjas) ja surusin kappi. Eks näis kas jõuab kohale icon_smile.gif
Odav pakk oli vähemasti, kui ära peaks kaduma.

moblaga pilti tegid igaks juhuks?


Ei tulnud selle peale tegelikult. Samas on neil kapid nagunii kõik andmebaasis ju seotud, peaks kohale jõudma ka siis kui paki peal midagi kirjas pole.

_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antsus1000
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 18:52:07 vasta tsitaadiga

zafari kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
zafari kirjutas:
Eile ei väljastanud Port Arturi juurs olev Post4 automaat mulle aadressikaarti, raha võttis muidugi ennem kenasti ära. Kuna oli kiire ja polnud aega kuskile helistada ja klaarida siis panin kaardimaksekviitungi karbi vahele (karbi peal oli ka adressaat kirjas) ja surusin kappi. Eks näis kas jõuab kohale icon_smile.gif
Odav pakk oli vähemasti, kui ära peaks kaduma.

moblaga pilti tegid igaks juhuks?


Ei tulnud selle peale tegelikult. Samas on neil kapid nagunii kõik andmebaasis ju seotud, peaks kohale jõudma ka siis kui paki peal midagi kirjas pole.



Kui paki peal on sihtkoht ja telefoni number olemas siis jõuab ka kohale.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 04.06.2013 22:10:55 vasta tsitaadiga

zafari kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
zafari kirjutas:
Eile ei väljastanud Port Arturi juurs olev Post4 automaat mulle aadressikaarti, raha võttis muidugi ennem kenasti ära. Kuna oli kiire ja polnud aega kuskile helistada ja klaarida siis panin kaardimaksekviitungi karbi vahele (karbi peal oli ka adressaat kirjas) ja surusin kappi. Eks näis kas jõuab kohale icon_smile.gif
Odav pakk oli vähemasti, kui ära peaks kaduma.

moblaga pilti tegid igaks juhuks?


Ei tulnud selle peale tegelikult. Samas on neil kapid nagunii kõik andmebaasis ju seotud, peaks kohale jõudma ka siis kui paki peal midagi kirjas pole.

Kapi asukohad on seotud andmetega ja kui aadresskaarti peal pole, saab need hiljem ikkagi juurde printida. Seega võib ka paki, kus midagi peale kirjutatud pole, kappi panna.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapsu
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2003




sõnum 05.06.2013 15:49:34 vasta tsitaadiga

Kasutan mõlemit igapäevaselt ja väga rahul. Mingeid jamasid pole olnud. Smartposti eelis, et tühjendatakse ja veetakse pakke laiali ka nädalavahetusel. Post24 paneb nädalavahetusel pidu icon_biggrin.gif esmaspäeval on automaadid pungil thumbs_down.gif
_________________
Raseerijad ja terad -60% soodsamalt kui Gillette. El fidel, Black Edition, El che.
www.raz-war.ee
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eneke99
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2013




sõnum 06.06.2013 10:04:17 vasta tsitaadiga

Smart post ülihea. Post24 pole kasutanud. On sama ok ja hea. Olen näinud,et see justkui odavam isegi.
_________________
Jalutuskärud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2013 18:09:41 vasta tsitaadiga

eneke99 kirjutas:
Smart post ülihea. Post24 pole kasutanud. On sama ok ja hea. Olen näinud,et see justkui odavam isegi.


Pead kasutama, siis saad aru, et pole ikkagi sama hea.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2013 19:11:07 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
eneke99 kirjutas:
Smart post ülihea. Post24 pole kasutanud. On sama ok ja hea. Olen näinud,et see justkui odavam isegi.


Pead kasutama, siis saad aru, et pole ikkagi sama hea.

Jup, paki saatmise progress liiga pikk.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 10.06.2013 19:17:36 vasta tsitaadiga

Reedel pandi pakk teele, laupäeva hommikul kell 0943 saabus SmartPostilt SMS, et pakk on kohal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2013 20:13:57 vasta tsitaadiga

Täna hommikul käisin Post24 kapi juures pakiga, saabumisaja arvestasin umbes 8:30 peale, et ehk on postimees juba kapi juures ära käinud ja ruumi on. Aga võta näpust, kapp oli täis. Võtsin siis kõrvalt Säästumarketist jäätise, limpsisin selle ära tasapisi, tegin ühe suitsu ka ja tuligi keegi tibi ja võttis oma saadetise masinast. Ja saingi oma pakist lahti, ei võtnudki rohkem kui ~20 min. Pole vigagi, päris kiire teenindus.

Huvitav, kuidas Smartpost nii saab, et kapid pidevalt täis pole?

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2013 20:16:41 vasta tsitaadiga

Smith, smartpost tühjendab iga päev kappe. Post24 tegelased nädalavahetusel panevad tina. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2013 21:02:47 vasta tsitaadiga

Smartpost tühjendab mitu x päevas.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 06:58:27 vasta tsitaadiga

Post24 kapp on ka nädala keskel täis olnud.

Ja üldse oli ju hiljuti miski uudis, kus EP kiitles, et suuremad ja lausa "uue põlvkonna" kapid tulevad neil kohe mitmesse kohta, ja ma sain aru, et ka Pärnusse Kaubamajaka juurde selline püstitatakse. Aga eila oli seal ikka veel vana, väike ja tolmune kapp.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.06.2013 08:58:29 vasta tsitaadiga

... eusa_think.gif , mis uue põlvkonna kapid? P24 teenus vist umbes aasta vana ja tehnoloogia on meil vist mõned aastad vana, ajast, kui Smartpost alustas.

Kui Smartpostil toimivad need "esimese põlvkonna" kapid veatult, mis siis P24 hilisema väljalaske kappidel viga on? Ei tühjene ise? icon_lol.gif

Pigem on ikka nii, et miskid kõrgeltmakstud "põhikooliharidusega" tegelased ei oska turusituatstiooni hinnata ja siis kolistavad vana põlvkonna pangega "uue põlvkonna" pange edasi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 11.06.2013 08:59:35 vasta tsitaadiga

Pigem oli uudise teemaks see, et laiendatakse ja paigaldatakse suuremaid pakiautomaate.
http://www.e24.ee/1256470/eesti-posti-pakiari-osutus-uliedukaks
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 10:29:36 vasta tsitaadiga

Viljandis, kus neid kappe tehakse, testitakse uut systeemi, mis võimaldab kasvõi lae alla pakke panna, sest põrandapinnast on puudus. Mingis etv saates isegi näidati seda.
Eks millalgi tuleb ka turule selline systeem. Pinnast on just smartpostil puudus, ep saab õue panna kasvõi kilomeeter kappe

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 17:53:57 vasta tsitaadiga

ot:
jeesus188 kirjutas:
Viljandis, kus neid kappe tehakse

Mul õde töötab firmas, kus nende kappide elektroonilisi juppe kokku pannakse. icon_razz1.gif Väidetavalt on nendega kõik SP kapid kokku pandud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 18:43:34 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
ot:
jeesus188 kirjutas:
Viljandis, kus neid kappe tehakse

Mul õde töötab firmas, kus nende kappide elektroonilisi juppe kokku pannakse. icon_razz1.gif Väidetavalt on nendega kõik SP kapid kokku pandud.

Mu andmed ka vananenud, kusagil ma kirjjtasin juba varem sellest
Aga rõõm kuulda thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 18:50:25 vasta tsitaadiga

Jeesus188, su info ei ole vananenud. Kapid inseneeritakse ja toodetakse Viljandi tootmishoonetes ja tarkvara kirjutame Tallinna kontoris. Ma küll täpselt ei tea, mida hangime LiivaneLord-i õe firmast (elektroonikajupid on nii üldine, et see võib vabalt mingi kaabel olla), aga suurem osa tehakse ikkagi kohapeal Viljandis ise. Mõistagi päris alumiiniumit kohapeal ei sulatata ja LCD-si ise ei tooda, aga nii palju kui võimalik ja mõistlik, on "Made in Viljandi "icon_biggrin.gif
Jutt siis Cleveron-ist, kes peale SmartPOSTi ära müümist hakkas puhtalt tootjaks-arendajaks.


viimati muutis Alan 11.06.2013 19:07:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.