Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 70, 71, 72  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006




sõnum 07.06.2013 10:05:59 vasta tsitaadiga

Käisin eile õhtul Ülemiste keskuse EMT esinduses ainukest saabunud hõbedast isendit vaatamas ja no ei taha mina 600€ telefoni eest välja käia, mis ei ole välimuselt perfektne. Servad olid üle ja ekraan oli paar kraadi viltu. Samas musta värvi mudelil oli kõik ideaalne.
Ega siis midagi, pean veel ootama, et saada korralikku hõbedast One'i.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2013 10:21:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ekraan oli paar kraadi viltu

icon_lol.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007




sõnum 07.06.2013 18:23:23 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

ekraan oli paar kraadi viltu

icon_lol.gif


Paar kraadi võib välja tuua väga ebameeldivad omadused nagu näiteks üle ääre olevad nurgad.

Visuaalne näide:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhv-lohv
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2008




sõnum 07.06.2013 21:49:36 vasta tsitaadiga

muhv-lohv kirjutas:
Suht värske htc one omanikuna paluks abi:

1. miskipärast ei tunne telefon helistajat ära, kui salvestatud on lühikese numbriga. Kuidas lahendada?

2. kui lisada kontakt telefoni siis ei süngi outlooki htc sync manageri kaudu. vastupidi toimib. mis siin võiks viga/lahendus olla? telefonis on ju lihtsam lisada, kuna number juba ees...


no ja ei tea keegi siis lahendust? ebareaalne...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007




sõnum 07.06.2013 22:20:55 vasta tsitaadiga

muhv-lohv kirjutas:
muhv-lohv kirjutas:
Suht värske htc one omanikuna paluks abi:

1. miskipärast ei tunne telefon helistajat ära, kui salvestatud on lühikese numbriga. Kuidas lahendada?

2. kui lisada kontakt telefoni siis ei süngi outlooki htc sync manageri kaudu. vastupidi toimib. mis siin võiks viga/lahendus olla? telefonis on ju lihtsam lisada, kuna number juba ees...


no ja ei tea keegi siis lahendust? ebareaalne...


ei ole selliseid probleeme või ei kasuta sellist kombinatsiooni lihtsalt ehk seda htc sync manageri ei kasuta, kõik läheb googlesse või outlooki(exchange activesync)

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 08.06.2013 09:55:33 vasta tsitaadiga

muhv-lohv kirjutas:
muhv-lohv kirjutas:
Suht värske htc one omanikuna paluks abi:

1. miskipärast ei tunne telefon helistajat ära, kui salvestatud on lühikese numbriga. Kuidas lahendada?

2. kui lisada kontakt telefoni siis ei süngi outlooki htc sync manageri kaudu. vastupidi toimib. mis siin võiks viga/lahendus olla? telefonis on ju lihtsam lisada, kuna number juba ees...


no ja ei tea keegi siis lahendust? ebareaalne...

Mis telefon sul enne oli?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2013 10:38:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kus on võimalik HTC One proovida enne ostu?
Kas selle Blinkfeedi on ultimately võimalik ka oma source'e lisada?
Kas igat sellist telefoni saab Bootloader unlockida ilma seda spets. dev versiooni ostmata?
Kui kaua HTC võrreldes teiste tootjatega updateb oma igat telefoni? St 4.1 -> 4.2 -> 4.3 või üldiselt rohkem?

Kui keegi ka oskab vastata: mulle on alati phabletid meeldinud, aga HTC One näeb oma ehituselt suht kena välja
lisaks heale performancele. Kas mul on mõttekas oodata mingeid uusi phableteid Q3's ja veel mitte HTC One'i osta?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 08.06.2013 10:39:28 vasta tsitaadiga

Sumer kirjutas:
Käisin eile õhtul Ülemiste keskuse EMT esinduses ainukest saabunud hõbedast isendit vaatamas ja no ei taha mina 600€ telefoni eest välja käia, mis ei ole välimuselt perfektne. Servad olid üle ja ekraan oli paar kraadi viltu. Samas musta värvi mudelil oli kõik ideaalne.
Ega siis midagi, pean veel ootama, et saada korralikku hõbedast One'i.


Azatris kirjutas:
Kas keegi teab, kus on võimalik HTC One proovida enne ostu?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2013 11:04:21 vasta tsitaadiga

Huvitav, ma küsisin konkreetselt, kas üheski EMT esinduses on HTC telefone väljas, aga vastati eitavalt.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006




sõnum 08.06.2013 11:07:39 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Huvitav, ma küsisin konkreetselt, kas üheski EMT esinduses on HTC telefone väljas, aga vastati eitavalt.

Hõbedased on kõik minu teada hetkel maha müüdud (Tallinnas). Musti on võimalik näha osades esindustes, pead küsima müüjalt!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 08.06.2013 11:27:53 vasta tsitaadiga

võibolla siis jäid napilt hiljaks icon_smile.gif Kännukas ei ole kohapeal? icon_rolleyes.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2013 11:29:31 vasta tsitaadiga

Mulle öeldi, et HTC ei saada üldse sampleid neile, nii et väljas ka ei ole. Hmm.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007




sõnum 09.06.2013 03:17:04 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:

Kas selle Blinkfeedi on ultimately võimalik ka oma source'e lisada?


Teoreetiliselt ju võiks, praktiliselt ei ole, ainsad variandid on Twitter, Facebook, Flickr, Linkedln ja Kalender
proovisin ise näiteks feedly peale panna, lisamisvõimalust sinna blinkfeedi ei tekkinud
alternatiivina saad kasutada mõnda muud launcherit üldse, kui see blinkfeed ei sobi (eemaldada seda ei saa)

Azatris kirjutas:

Kas igat sellist telefoni saab Bootloader unlockida ilma seda spets. dev versiooni ostmata?


Jah - sellega lisandub ka loomuilikult root võimalus mis tähendab et saab ka blinkfeedist lahti...

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2013 11:22:10 vasta tsitaadiga

Kännukas saad alati näppida. Kasvõi müüja enda oma.
_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008




sõnum 10.06.2013 10:37:42 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ka paar nädalat One kasutaja ja kokkuvõttes täitsa rahul. Aku kestab (minu kasutuse juures) kaks päeva, mingeid vahesid või viltuseid ekraane konkreetsel hõbedasel küll pole.

Blinkfeed jättis alguses pisut nõutuks, aga õnneks saab määrata home ekraaniks ka enda mugandatud lehe. Suurus ka veidi harjumatu, eks ta natuke ikka labidas on - vana Sensation istus käes kuidagi mõnusamalt. Praeguseks saan juba hakkama icon_smile.gif

Ainuke tõsisem jama on kaameraga, mis ei suuda kuidagi normaalset pilti teha. Lähedal asuvad objektid jäävad veel enamvähem ok, aga kaugemal olevatest asjadest tulevad pildid SELLISED Ning jah, mõistagi valin manuaalselt fookuspunkti. Samasugused udukad tulevad ka päise päeva ajal. Ilmselt siis garantiisse. Kaamera ise muidu hea kiire thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2013 10:55:50 vasta tsitaadiga

Lepa kirjutas:
Ma nüüd ka paar nädalat One kasutaja ja kokkuvõttes täitsa rahul. Aku kestab (minu kasutuse juures) kaks päeva, mingeid vahesid või viltuseid ekraane konkreetsel hõbedasel küll pole.

Blinkfeed jättis alguses pisut nõutuks, aga õnneks saab määrata home ekraaniks ka enda mugandatud lehe. Suurus ka veidi harjumatu, eks ta natuke ikka labidas on - vana Sensation istus käes kuidagi mõnusamalt. Praeguseks saan juba hakkama icon_smile.gif

Ainuke tõsisem jama on kaameraga, mis ei suuda kuidagi normaalset pilti teha. Lähedal asuvad objektid jäävad veel enamvähem ok, aga kaugemal olevatest asjadest tulevad pildid SELLISED Ning jah, mõistagi valin manuaalselt fookuspunkti. Samasugused udukad tulevad ka päise päeva ajal. Ilmselt siis garantiisse. Kaamera ise muidu hea kiire thumbs_up.gif


Mina annan samuti suured plusspunktid aku kestvusele. Tulin S2 pealt ning olin harjunud aku kiire tühjenemisega. Hetkel on "23h on battery" ja 54% on veel järgi, seejuures 63% kogu kasutusest moodustab YouTube, mida eile päris palju kasutasin.
Mobile data, bluetooth kogu aeg sees ning üsna palju ajast ka wifi, KÕIK asjad on full sync (dropbox, facebook, google, twitter...).
Ühesõnaga aku kestvusega olen ülirahul.
Mustal isendil nagu varem mainitud ehituskvaliteedi vigu ei olnud. Kuigi algul meeldis hõbedane rohkem siis nüüd juba must väga meeldima hakanud.

Home screen samuti asendatud ja blinkfeedi üldiselt enam sattunud ei ole, seega see ei ole kunagi häirinud.

Kaameraga on sul tõesti midagi valesti, nii kehva pilti ei ole võimalik isegi meelega kõike valesti tehes võimalik saavutada icon_razz.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metsakoll2
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2013




sõnum 10.06.2013 11:54:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi viitsiks pikemalt rääkida blinkfeedist.Tundub et keegi teda kasutada ei taha.Milles asi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2013 12:11:01 vasta tsitaadiga

metsakoll2 kirjutas:
Kas keegi viitsiks pikemalt rääkida blinkfeedist.Tundub et keegi teda kasutada ei taha.Milles asi?


Vaata youtubest, see on põhimõtteliselt live homescreen (optional) kuhu tulevad kõik su uudised/FB/twitter jne, ehk kogu sotsiaal värk kiirelt käes.
Ise ei kasuta seda, võtsin kõik asjad maha, seega sinna peale liikudes midagi laadima ei hakka, põhjus väga lihtne: kasutan iga app'i eraldi, ei näe vajadust kõike koos kasutada.

Kindlasti kasutaksin vb siis, kui sinna saaks lisada Eesti interneti lehekülgi/uudisteportaale jne, hetkel see võimalus puudub (on vaid CNN, BBC jne, mida ei loe)

Viisin telefoni täna garantiisse, 2 nädalaga saan mingisuguse vastuse... leidsin ikka vigu, tegu hõbedase esimese partiiga.
-levi kaob
-kõne katkeb lambist
-micro-usb ots liigub päris palju
-ekraan üleval rohkem väljas kui all
-korpuse jamad, vahed sees
-plastiku lõige üleval natuke karvane
-LED tuled ei põlve päeval üldse (kas ei peagi?) ei leidnud kust on/off switchida

Lepa kirjutas:
Ma nüüd ka paar nädalat One kasutaja ja kokkuvõttes täitsa rahul. Aku kestab (minu kasutuse juures) kaks päeva, mingeid vahesid või viltuseid ekraane konkreetsel hõbedasel küll pole.

Blinkfeed jättis alguses pisut nõutuks, aga õnneks saab määrata home ekraaniks ka enda mugandatud lehe. Suurus ka veidi harjumatu, eks ta natuke ikka labidas on - vana Sensation istus käes kuidagi mõnusamalt. Praeguseks saan juba hakkama icon_smile.gif

Ainuke tõsisem jama on kaameraga, mis ei suuda kuidagi normaalset pilti teha. Lähedal asuvad objektid jäävad veel enamvähem ok, aga kaugemal olevatest asjadest tulevad pildid SELLISED Ning jah, mõistagi valin manuaalselt fookuspunkti. Samasugused udukad tulevad ka päise päeva ajal. Ilmselt siis garantiisse. Kaamera ise muidu hea kiire thumbs_up.gif


Sellisel kvaliteedil on küll midagi pistmist kaamera endaga, pead kindlasti garantiisse viima, enda oma teeb sellist pilti :
http://www.upload.ee/image/3371613/2013-06-05_15.52.38.jpg
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsakoll2
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2013




sõnum 10.06.2013 12:25:58 vasta tsitaadiga

Tänud Lord Ami et viitsisid vastata.Seda ma teadsin et tegemist on live homescreeniga.Mind huvitas just see kas saab lisada sinna Eesti interneti lehekülgi ja portaale.Kahjuks ei icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhv-lohv
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2008




sõnum 10.06.2013 16:09:43 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
muhv-lohv kirjutas:
muhv-lohv kirjutas:
Suht värske htc one omanikuna paluks abi:

1. miskipärast ei tunne telefon helistajat ära, kui salvestatud on lühikese numbriga. Kuidas lahendada?

2. kui lisada kontakt telefoni siis ei süngi outlooki htc sync manageri kaudu. vastupidi toimib. mis siin võiks viga/lahendus olla? telefonis on ju lihtsam lisada, kuna number juba ees...


no ja ei tea keegi siis lahendust? ebareaalne...

Mis telefon sul enne oli?


Nokia E7. Symbian ja Office 2010 tegid laitmatut koostööd ilma vajaduseta google või muude pilvede järele. (ääremärkusena - kentsaks ongi nüüd, et win telefon ja win pc ei tee sel tasemel koostööd enam, seega langes nokia ära...).
tekkis veel üks küsimus. kus on one'l failide brausimise koht? teen screenshoti ja ei saa seda kuskilt enam kätte et näiteks emaili teel edastada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007




sõnum 10.06.2013 17:40:47 vasta tsitaadiga

muhv-lohv kirjutas:
kus on one'l failide brausimise koht? teen screenshoti ja ei saa seda kuskilt enam kätte et näiteks emaili teel edastada...

Brauserit tal kohe peal ei ole, võta play store'ist miski mis meeldib.

Screenshotid on galeriis olemas vali vasakult ülevalt vaade teine...
Gallery -> My Photos -> Vali vasakult ülevalt (kus default on "Events") Albums vaade siis näed screenshots kausta (/storage/sdcard0/Pictures/Screenshots kui failihalduriga otsid).

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhv-lohv
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2008




sõnum 11.06.2013 17:44:12 vasta tsitaadiga

vazzar kirjutas:
muhv-lohv kirjutas:
kus on one'l failide brausimise koht? teen screenshoti ja ei saa seda kuskilt enam kätte et näiteks emaili teel edastada...

Brauserit tal kohe peal ei ole, võta play store'ist miski mis meeldib.

Screenshotid on galeriis olemas vali vasakult ülevalt vaade teine...
Gallery -> My Photos -> Vali vasakult ülevalt (kus default on "Events") Albums vaade siis näed screenshots kausta (/storage/sdcard0/Pictures/Screenshots kui failihalduriga otsid).


TÄNUD! icon_smile.gif Tõesti kuskilt läbi ussim...i saab need siiski kätte. Loogikaga küll suurt pistmist pole.



Upitaks eelmist teemat ka, ehk mõni teadjamees märkab ja jagab teadmisi icon_smile.gif :


1. miskipärast ei tunne telefon helistajat ära, kui salvestatud on lühikese numbriga. Kuidas lahendada?

2. kui lisada kontakt telefoni siis ei süngi outlooki htc sync manageri kaudu. vastupidi toimib. mis siin võiks viga/lahendus olla? telefonis on ju lihtsam lisada, kuna number juba ees...

3. mäletan, et kuidagi sai neid täpitähtede valikuid ka käepärasemaks sättida (a'la Ä esimesel valikuks A all, mitte 5.-6. nagu praegu jne). kuidas see käis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008




sõnum 11.06.2013 20:12:07 vasta tsitaadiga

Lepa kirjutas:
Ainuke tõsisem jama on kaameraga, mis ei suuda kuidagi normaalset pilti teha. Lähedal asuvad objektid jäävad veel enamvähem ok, aga kaugemal olevatest asjadest tulevad pildid SELLISED Ning jah, mõistagi valin manuaalselt fookuspunkti. Samasugused udukad tulevad ka päise päeva ajal. Ilmselt siis garantiisse. Kaamera ise muidu hea kiire thumbs_up.gif


See mure sai nüüd ka lahenduse, EMT'i Rocca esinduse ja peamaja vahel kiire suhtlus ning anti mulle letist viimane must One asemele. Super suhtumine ja kiire lahendus thumbs_up.gif Kaamera toimetab ilusti ja ses osas kõik OK. Vanast uude kolimine käis ka kiirelt - oskas juba oluliselt rohkem asju üle tuua, kui Sensationi pealt kolides. Ainuke, mis hetkel täielikust õnnest puudu on - neti kiirus. Siiralt loodan, et asi pole konkreetses telefonis, aga lõunast saadik olen ainult EDGE peal istunud, korra või paar viskas isegi GPRS'i. H vilksas justkui vaid paar korda päeva esimeses pooles... monkey.gif

p.s. kui keegi tahab, siis odavalt üks One'i autohoidik üle.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 11.06.2013 21:04:31 vasta tsitaadiga

Lepa kirjutas:

See mure sai nüüd ka lahenduse, EMT'i Rocca esinduse ja peamaja vahel kiire suhtlus ning anti mulle letist viimane must One asemele.

Mis mesijuttu sa neile rääkisid siis ja mitu päeva vana telefon? Ma viisin 8. päeval Kristiinesse garantiisse (surnud pikslid ja microUSB ei püsind sees) ja nüüd kohe 2 nädalat täis, homme võib-olla saan vahetuse...

Halasin ka nende FB lehel, et miks garantiiajad nii pikad peavad olema:
https://www.facebook.com/EMTIKAS/posts/10152561648177619?comment_id=29056375&offset=0&total_comments=5&notif_t=feed_comment

_________________
Aerovideod
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008




sõnum 11.06.2013 21:18:41 vasta tsitaadiga

No tegelikult öeldigi mulle alguses, et kui garantiisse, siis võib jah pikalt minna, remonditakse Leedus. Eks põhiline tegur aga see, et telefon EMT'st renditud - tõenäoliselt softi viga vast polnud ka ehk niiehknaa oleks asendatud.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 70, 71, 72  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.