Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 727, 728, 729 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
43%
 43%  [ 29 ]
PVE, sest ...
23%
 23%  [ 16 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kreekzor
HV vaatleja
Kreekzor

liitunud: 22.03.2011




sõnum 22.05.2013 11:39:01 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
http://www.lastwow.com/

Googeldades tundub see kõige parem. Kasutajate hulk online on neil kõigil thumbs_down.gif .

Lastwow: "Rates: 15x Experience 20x Quest 18x Drop 15x Reputation 20x Gold 2x Honor 2x Arena Points"
Lisaks donation süsteem. Ehk sinna ma kindlasti oma jalga ei tõsta.

Lugesin äsja, et paljud ootavad Corecrafti avamist, jään ise ka seda jälgima.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2013 15:48:58 vasta tsitaadiga

http://www.wow-one.com/forum/
vanilla wow ja tbc server, tbc oli t4 hetkel avatud, julgen soovitada
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005




sõnum 30.05.2013 12:10:33 vasta tsitaadiga

Keegi mingit 3.3.5 serverit ka pelab ? Magic-Wow nii tühjaks jooksnud, oleks vaja serverit vahetada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daqwar
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2013




sõnum 01.06.2013 04:26:18 vasta tsitaadiga

irw need kes siin seletavad et wow on hull grind jne,hullem grind olid wow ja tbc,vb vähe wotlk ka aga cata ja panda küll mingi grind ei ole. tegin suht lühhikese ajaga omale 476 armori selga ilma erilise probleemita,ütleks et isegi lihtsalt sai,jooksin healeriga hc kuid ja vahetasi jp, honori vastu,peale 5.3 on 476 armor suht pointless ja hakkasin raidima,kõik bossud maha saadud ja kergelt juba tuleb 500+ asju ka, mismoodi see lootimine ja boonusroll veel on?see on asi millest täpselt pole aru saanud,igatahes pärast 5.3 patchi pärispaljud lõpetasi mängimise,ei tea kas nad olid kõik hiinlased,alguses tegelt mõtlesin ka quitida aa kuna üle kuu oli mänguaega siis sai raidima hakatud,pvp d pm enam ei tee.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 01.06.2013 11:56:04 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
http://www.wow-one.com/forum/
vanilla wow ja tbc server, tbc oli t4 hetkel avatud, julgen soovitada


Hakkasin ka seal üle aasta tagasi mängima, vaheapeal pikad pausid olnud, kuid nüüd eelmine nädal hakkasin jälle vaikselt taguma.

1800+ inimesi pmst koguaeg sees.

Pole lihtsalt paremat expasionit wowile kui tbc icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2013 12:03:04 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
thargun kirjutas:
http://www.wow-one.com/forum/
vanilla wow ja tbc server, tbc oli t4 hetkel avatud, julgen soovitada


Hakkasin ka seal üle aasta tagasi mängima, vaheapeal pikad pausid olnud, kuid nüüd eelmine nädal hakkasin jälle vaikselt taguma.

1800+ inimesi pmst koguaeg sees.

Pole lihtsalt paremat expasionit wowile kui tbc icon_smile.gif

On küll. Parima wowi expansioni nimi oli "world of warcraft" või classic või vanilla. Kõige originaalsem. Kõige paremini läbimõeldud maailm. Kõige väiksemale alale laiali jaotatud kõik mängijad. Kõige lahedam world pvp. Kõige parem aeg pvp serveris mängimiseks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 01.06.2013 14:02:09 vasta tsitaadiga

nojah. Wow-one serverites ka 2 vanilla realmi icon_smile.gif

Endale veel TBC isiklikult meeldib, kuid WOTLK oli juba saast.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 02.06.2013 11:18:32 vasta tsitaadiga

Eks see sõltub sellest kuna keegi mängima hakkas. Mina alustasin TBC alguses ja sellepärast see mulle kõige rohkem ka meeldib. Klassid olid suht igavad kui nüüd järele mõelda aga lihtsalt see tunne läbi terve expansioni oli suht epic. Eriti meeldis mulle väga graafiline pool. WOTLK olid klassid juba päris põnevad.
Cata ja Panda ei meeldind juba graafilise poole pealt. Liiga palju stuffi liiga väiksele alale kokku pandud minu arust. Meeldib rohkem puhtus ja lihtsus, nagu oli Nagrand ja Hellfire. Panda on minu jaoks lihtsalt liiga läbu ja ka alguses ei tekkinud mingit erilist positiivset tunnet. TBC ja WOTLK oli vähem asju teha, aga kõik oli paremini läbi mõeldud ja põnevam. Praegu on liiga palju tegevusi minu arust, mis on muidugi hea kuna iga mängija leiab midagi mis talle meeldib. Aga tihti peitub just lihtsuses ja puhtuses ilu.
Olen isegi hakkand priva servereid otsima, mitte sellepärast et ma maksta ei raatsi, aga lihtsalt ei meeldi see kuhu WOW minemas on. Aga jah privad on jällegi hunniku bugidega õnnistatud nii et jah. Ei tööta seal questid korralikult, rääkimata klassidest ja raididest. Ja no olgem ausad kaua seda ühte contenti, kas siis TBC või WOTLK ikka taguda.
Ideaalne oleks kui Blizzard jätaks peale igat expansioni ühe vana serveri viimase patchiga jooksma või siis andku ligipääs vanale serverisoftile ja klientidele ja las keegi teine nussib.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 06.06.2013 15:18:21 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
Pole lihtsalt paremat expasionit wowile kui tbc icon_smile.gif


Ma tahaks teada, mis seal TBCs nii head oli siis ? Arena balance oli nali, klasside ja spekide balance oli nali (hea, kui mõni neist talentitest üldse millekski viable oli), gear statsid oli nali. Grind oli paraas ajusurm jne jne jne. Ma pakun, et TBC on sinu jaoks lihtsalt mingi nostalgia laks, mitte et ta reaalselt ka kuidagi parem oli. WoWs pole enne ega pärast olnud nii palju grindi, buge ja issuesid kui oli seda TBC launch ja TBC ise. ;a ei suuda peale T6 disaini ja raid content disaini näha midagi ilusat ja head TBC. ja teadupärast pole mäng ainult raid content. Loeb kogu pakett.

Nt. MoPis on ka hea raid content ja isegi rohkem balansseeritud kui TBC oma ja lisaks on nii PvP kui PvE klass balance jõudsalt edasi arenenud. Ise alustasin vanilla launchiga ja nostalgia on tore küll, aga vene ajal oli ka toredaid asju aga see ei tähenda et uus "aeg" pask on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 06.06.2013 19:03:12 vasta tsitaadiga

Trinity kirjutas:
kaurrrr kirjutas:
Pole lihtsalt paremat expasionit wowile kui tbc icon_smile.gif


Ma tahaks teada, mis seal TBCs nii head oli siis ? Arena balance oli nali, klasside ja spekide balance oli nali (hea, kui mõni neist talentitest üldse millekski viable oli), gear statsid oli nali. Grind oli paraas ajusurm jne jne jne. Ma pakun, et TBC on sinu jaoks lihtsalt mingi nostalgia laks, mitte et ta reaalselt ka kuidagi parem oli. WoWs pole enne ega pärast olnud nii palju grindi, buge ja issuesid kui oli seda TBC launch ja TBC ise. ;a ei suuda peale T6 disaini ja raid content disaini näha midagi ilusat ja head TBC. ja teadupärast pole mäng ainult raid content. Loeb kogu pakett.

Nt. MoPis on ka hea raid content ja isegi rohkem balansseeritud kui TBC oma ja lisaks on nii PvP kui PvE klass balance jõudsalt edasi arenenud. Ise alustasin vanilla launchiga ja nostalgia on tore küll, aga vene ajal oli ka toredaid asju aga see ei tähenda et uus "aeg" piix on.

Hunter + melee + X arenal praegu. Sai ka GT uuesti ostetud ja no mäng on tegelikult päris lahe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 07.06.2013 08:06:28 vasta tsitaadiga

TBC ei olnud casualitele mõeldud, nagu WoW praegu on. Hetkel võid värskelt lv90 teha ja järgmine päev oled full epic gearis. Ei tea, leidub vast inimesi kelle jaoks see on fun ja kellel pole lihtsalt aimu kui palju vaeva korraliku geari saamiseks pidi nägema TBC ajal. Kogu see grind käibki asja juurde, ütle üks mmo kus grind on 0. Hetkel pole sul vaja ennast liigutadagi, et lillat geari saada, que-d LFR-i ja võid kasvõi insta alguses afk-ida, ning grats. Kui TBC tuli oli see huvitav, inimesed teadsid mängust üsna vähe, kuna tegu oli esimese expansioniga peale mitut aastat. Peale seda läks asi casualiks kätte ära iga uue patchiga. Enamus WoWi mängijaid tunnevad seda läbi ja lõhki, ning pole midagi uut enam sisuliselt õppida, kõik on lihtsalt viie aastastele tehtud. Mehhaanika poole pealt piisab neljast nupust igale klassile, on olemas igasugused add-onid mis peaaegu mängivad mängu sinu eest. Pole mõtet seda kellelgi isegi eitada.

Ma ei saa aru miks selle üle siin siiani vaieldakse.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2013 12:29:44 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Ma ei saa aru miks selle üle siin siiani vaieldakse.

Sest vaatevinklid põrkavad kokku ning kuidagi moodi ei saa ju teise inimese arvamus see õige olla. icon_lol.gif Eks mulle endale meeldis samuti see BC aeg, kus oli millegi saavutamise tunne. Enam seda ei teki, kui näen, et keegi teine sai mitte midagi tehes enam vähem võrdse ning välimuselt täpselt samasuguse eseme. Tundub, nagu millegil pole 'seda' väärtust enam. Külmaks jätab isegi siis, kui näed, et kellelgi on praegu see 'kõige-kõigem' gear seljas. Aga noh, see on lihtsalt minu arvamus.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2013 15:13:50 vasta tsitaadiga

siuke küsimus....kaevasin kapipõhjast oma aastaid tagasi soetatud WoW komplekti välja (plastkarbi sees 4 plaati ja raamatu peal siis nn mängukood), installisin siis asja ära uuesti + peesetäis igasugu updatesi..ning kui vaja seda regada siis ütleb battle.net leht et seda koodi on juba kasutatud jne ja ei lase asja updateda...loomulikult ma tookord kui selle mängu sain kasutasin seda mängukoodi (tegu ei ole demoga vaid pärismänguplaatidega)...mis siis nüüd tegema ma pean....olemas ka WoW-i lisa Burning Crusade ja selle kood..aga selle koodi sisestades ütleb et The game key you’ve entered has expired. kuigi antud plaadikomplekti ma pole kordagi installinud rääkimata selle koodi kasutamisest..kas tõesti koodid ''hapnevad'' ajaga icon_rolleyes.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2013 15:28:49 vasta tsitaadiga

Koodid seotud kindla battlenet-i kontoga, st koodi saab kasutada vaid ühe korra ja ühe battlenet-i kontoga. Tuleta oma vana kasutajanimi (e-maili aadress) ja parool meelde ning saadki mängida.
_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 19.06.2013 23:06:19 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
siuke küsimus....kaevasin kapipõhjast oma aastaid tagasi soetatud WoW komplekti välja (plastkarbi sees 4 plaati ja raamatu peal siis nn mängukood), installisin siis asja ära uuesti + peesetäis igasugu updatesi..ning kui vaja seda regada siis ütleb battle.net leht et seda koodi on juba kasutatud jne ja ei lase asja updateda...loomulikult ma tookord kui selle mängu sain kasutasin seda mängukoodi (tegu ei ole demoga vaid pärismänguplaatidega)...mis siis nüüd tegema ma pean....olemas ka WoW-i lisa Burning Crusade ja selle kood..aga selle koodi sisestades ütleb et The game key you’ve entered has expired. kuigi antud plaadikomplekti ma pole kordagi installinud rääkimata selle koodi kasutamisest..kas tõesti koodid ''hapnevad'' ajaga icon_rolleyes.gif


Burning Crusade vist enam ei eksisteeri, sellepärast expired. TBC peaks nüüd olema avatud originaalse wowi keyga.
Mingi hetk liideti kõik wow accountid battle.net accountiga. Ei tea küll kuidas praegu nende liitmine käib aga kui seda pole tehtud automaatselt siis ilmselt on battle.net lehel kuskil selline funktsioon. Usun et saad ikkagi vana accountiga battle neti sisse.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005




sõnum 04.07.2013 22:19:36 vasta tsitaadiga

Blizzard has announced that it's investigating the possibility of adding microtransactions to World of Warcraft.
http://www.ign.com/articles/2013/07/04/world-of-warcraft-may-add-microtransactions

blizzil vist ikka raha vähe...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kreekzor
HV vaatleja
Kreekzor

liitunud: 22.03.2011




sõnum 04.07.2013 23:01:39 vasta tsitaadiga

Üritavad ka veidratest kohtadest oma käivet tagasi tuua: väidetavalt on nad sisse andnud hagi vanilla serveri ReBirth käitaja (usa kodanik) vastu. (info ei pruugi muidugi 100% tõele vastata)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 04.07.2013 23:40:19 vasta tsitaadiga

Igakuine sub ja p2win.

GG, hea et Cata lõpus lahti jagasin et ainult kehvemaks läheb ja quitti panin.

Vahepeal tekib tahtmine korra uuesti proovida (US beetas alustasin) aga teed MMO championi lahti ja isu läheb suht kähku üle.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 05.07.2013 10:09:22 vasta tsitaadiga

scroll of resurrection töötab Eestis? (ei mäleta enam). Kui jah, ja kellelgi huvi, andku PM-is märku:)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2013 03:34:50 vasta tsitaadiga

http://pixelenemy.com/world-of-warcraft-loses-600k-subscribers-in-four-months/
Näis kuna F2P saab olema, siis äkki isegi proovin järgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 28.07.2013 16:44:13 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et seda ei juhtu. F2P üldjuhul nussib veel viimasegi ära, mis mängust järel on.
Pealegi pole WOWil populatsiooniga probleeme ja see 600k kaotatud accounti ei mõjuta küll mängu ega ettevõtet mitte kuidagi. Seni kuni subscribereid on üle miljoni, ei tule mingit F2P seal. Hetkel neid 7,7 miljonit.
Majanduslikult läheb neil väga hästi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2013 17:28:31 vasta tsitaadiga

Tipp aegade rahvaarv on jah nüüd ligi kolmandiku kahanenud, aga F2P mänguks wow kindlasti veel ei lähe. Tõmbavad servereid ning töötajaid natuke kokku ja teenivad kenasti edasi.
Pole viimasel ajal enam jälginudki, kas järgmisest expansionist ka kõlakad käimas.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2013 17:45:09 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
F2P mänguks wow kindlasti veel ei lähe.

"Kindlasti?"
Miks? Kas sul on mingit siseinfot?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2013 17:59:39 vasta tsitaadiga

Isiklikult arvan et läheb f2p, cash shop on tulemas ju järgmise patchiga, kui nii hästi läheb siis milleks seda vaja on. Subscribereidi alla lähevad kõik kes mingi aeg mängivad,ma siin mingi aeg sain 3 kuud tasuta mänguaega ja põmm kohe olingi subscriber. Elame näeme.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2013 18:04:42 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
F2P mänguks wow kindlasti veel ei lähe.

"Kindlasti?"
Miks? Kas sul on mingit siseinfot?


Unustasin "IMO" lisamata. Tegemist ikka arvamusega, mitte faktiga.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 727, 728, 729 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.