Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2013 12:59:42 vasta tsitaadiga

7 tööpäevaga Hiinast kohal icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2013 13:41:33 vasta tsitaadiga

Singapurist tulevad 5 päevaga icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 03.06.2013 18:01:14 vasta tsitaadiga

Jälle on Paypal kontole raha tekkinud. 90€ sinu paypal kontole, 80€ minu pangakontole, on keegi huvitatud?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annee
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2009




sõnum 04.06.2013 11:44:59 vasta tsitaadiga

Ja täna vabastati rahad broneeringu alt. Halleluuja ja miljon närvirakukest, mis sinna alla läksid. Oleks pidanud kohe kaebuse esitama icon_biggrin.gif
_________________
Amatöör
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 14:26:01 vasta tsitaadiga

annee kirjutas:
Ja täna vabastati rahad broneeringu alt. Halleluuja ja miljon närvirakukest, mis sinna alla läksid. Oleks pidanud kohe kaebuse esitama icon_biggrin.gif


Õnnitlen, kuigi mina ei soovita rahasi otse kanda PP kontole. Sinu õele soovitan ka hankida krediitkaart. See tasu on minimaalne võrreldes aja ja jamaga kui kasutada debeeti PP kontoga sidumiseks.

Mul pole mingeid probleeme olnud endal PP nii maksed kui refund need tulevad kohe otse krediitkaardile ainult Swed uimerdab nende tehingutega icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 04.06.2013 17:51:21 vasta tsitaadiga

Ebayst keegi neid "mobile armband"-e on tellinud? Teab ehk midagi soovitada, millestki hoiduda? S2 peaks sisse mahtuma.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 18:14:02 vasta tsitaadiga

kunagi sai Samsung G600-le tellitud. ega ta kuigi mugav küll polnud ja lendas sahtlisse seisma. tänapäevaste labidatega ilmselt veel "ebam" icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 04.06.2013 18:38:59 vasta tsitaadiga

Midagi peab ära katsetama, sest joostes/rattaga sõites pole kuskile telefoni toppida. Kõikidel särkidel pole seda seljapealset taskut ka ja seal saab ta nagunii suht märjaks. Valik muidugi jälle from 99cents to 99 pounds.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 20:05:41 vasta tsitaadiga

Mul on jooksu ja rattasärgil seljataskud ja ei saa seal yldse märjaks...kord vihmaga muidugi sai aga selle elab yle.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 22:52:17 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Ebayst keegi neid "mobile armband"-e on tellinud?
mul on kah üks - iseenesest ta ebamugav ei ole, aga selle krõpsusüsteem ei ole just ideaalne - vähe lihast pingutad, siis kipub lahti tulema või lõdvemaks minema ja tilbendama. Lõikasin augud sisse ja tõmbasin püksirihmaga vöö peale icon_biggrin.gif nii toimib päris hästi.

Särgis on kah tasku, aga särgi taskus hakkab mobiil räigelt hüplema tempokama jooksmise käigus.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 10:30:40 vasta tsitaadiga

Singapurist tulid patareid ära, eelmine neljapäev pandi teele thumbs_up.gif
samas 2 telefoni veekindlat kotti ligi kuu kuskil ekselnud (HK-st). ilmselt kadunud.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2013 11:07:19 vasta tsitaadiga

Nende veekindlate kottidega on mul ka tihti mingi müsteerium, et ei taha kohale tulla või venivad meeletult. Eelmine aasta jäigi paadimatka jaoks kott tulemata. icon_rolleyes.gif
Nüüd siit tuli 10 päevaga siiski thumbs_up.gif


viimati muutis DVDRW 05.06.2013 11:12:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 11:11:20 vasta tsitaadiga

mul sihuksed http://www.ebay.com/itm/300896142464?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
sõber juba paanikas, tal purjetamishooaeg ammu alanud ning vana HTC Desire-le mõeldud kott läheb Moto Razr Maxx-ile nii tihkelt peale, et ei saa enam maha icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 05.06.2013 12:06:22 vasta tsitaadiga

DVDRW, anna mingi hinnang ka siis. Ma pole seda veekindlat kotti ka veel ära tellinud. Piltide järgi ei tundu need hiinakat ükski piisavalt usaldusväärne, et telefoni selles vette kasta. Tegelt ma vaatasin kalastuspoes on isegi veekindalid ja "floating" karpe, kuhu mahuksid rahakott, võtmed jne kõik ära.
Chidori, kas need kiled on ka puute sõbralikud või lihtsalt vakstud?

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2013 12:58:17 vasta tsitaadiga

1 selline karp on ka olemas (peaks ujuma thumbs_up.gif ). Vaatab kui jõuan täna testin neid kotte ja karpi.
Nexus 7-le tellisin ka koti (hea paadis navigeerida) läbiv puutetundlikkus.


viimati muutis DVDRW 05.06.2013 13:00:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 12:59:01 vasta tsitaadiga

Selliste vidinatega koos seigeldes ei pea eneseväärikuse pärast muretsema thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 13:26:30 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Chidori, kas need kiled on ka puute sõbralikud või lihtsalt vakstud?
Mahutundlik toimib igatahes ja mul ekraanil kaitsekile kah peal.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2013 13:58:52 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Selliste vidinatega koos seigeldes ei pea eneseväärikuse pärast muretsema thumbs_up.gif

Jajah, eks kõige olulisem ongi ju, mida teised arvavad. Stiilipolitseinikud Super AMOLED ja anti teavad täpselt progresseeruvaid trendikõveraid.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 17:01:47 vasta tsitaadiga

Miks te toidate trolli?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 17:52:12 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Miks te toidate trolli?
Ta tahab kh süüa
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 17:54:34 vasta tsitaadiga

Jah. Näitan ka elu musta poolt. Muidu harjuvad kõik valgega ära.


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 18:00:13 vasta tsitaadiga

APPPIIII
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 18:40:59 vasta tsitaadiga

Kuskil siin pidi troll olema? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 19:24:03 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Kuskil siin pidi troll olema? icon_neutral.gif

jälitasin 2h mööda www-d, aga leidsin selle trolli icon_mad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 21:20:33 vasta tsitaadiga

seep nüüd ölema ebay tröll, või paypali tröll?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 06.06.2013 14:12:56 vasta tsitaadiga

Okei aitab küll nüüd mölast.
Kui keegi admin siia satub siis võiks selle teemavälise loba siit kustutada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.06.2013 14:42:27 vasta tsitaadiga

Mingi salakeel siin teil? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2013 15:27:21 vasta tsitaadiga

On üks mure, ehk saaksid targemad nõuandeid pakkuda icon_razz.gif
Nimelt plaanisin omale kah paypal konto teha, kuid ei saa kasutajat tehtud. Siis kui kõik andmed ja asjad ära panen ning lõpuks sellel lehel olen, kus koode ja asju peab sisestama ütleb, et error, kuigi kõik on õieti sisestatud. Ideid? Kasutan Swed'i mastercardi. Aitähh!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2013 15:30:01 vasta tsitaadiga

Ju ta ikka näitab ka, mille kohta see error käib. Mingeid hüpikakende võimilleiganes blokeerijaid pole sisse lülitatud?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2013 19:56:15 vasta tsitaadiga

EstBeast, turvalised maksed panga seadetest lubatud?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2013 15:30:05 vasta tsitaadiga

Ollaz, tänud, sain tehtud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2013 15:01:24 vasta tsitaadiga

Kui USA-st osta läbi Ebay või Amazoni 300eurine kaamera, palju tal makse peale tuleks?
Sama hinnaga kaamera EL-ist ostes oleks maksuvaba?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2013 15:13:59 vasta tsitaadiga

Dominus, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=574444#574444
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2013 15:16:45 vasta tsitaadiga

Või http://www.post.ee/6014
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2013 15:40:08 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Dominus, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=574444#574444

A.S. kirjutas:
Või http://www.post.ee/6014

Tänud Vahur ja A.S
Kunagi sai tellitud pakke nii USA-st ja Hiinast. Siis tulid eraisikutelt ja panid alati märkeks "gift".
Vedas tookord vist, et tollis lähemalt ei hakatud vaatama icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 14:39:42 vasta tsitaadiga

mu kauakadunud veekindlad kotid ilmusid ka lõpuks välja, täpselt kuu aega tulid Hiinast. DX-ga võrreldes pole isegi paha tulemus icon_razz.gif
Euroopa sisesed pakid liiguvad viimasel ajal päris viisakalt, nädalaga tulevad ära. eelmine esmaspäev teele pandud patch kaabel tuli eile ära thumbs_up.gif (nüüd võivad äikesetormid pihta hakata - nett jookseb ka läbi UPSi icon_razz.gif )

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 21:04:41 vasta tsitaadiga

9 päevaga usa´st pakk (mitte kiri) thumbs_up.gif
2 nädalat chainast

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 22:43:54 vasta tsitaadiga

3 päeva pakk ebayst thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2013 23:29:41 vasta tsitaadiga

Kust ebayst? icon_biggrin.gif


Kilone pakk tuli 3 päevaga hong kongist. Pole paha. Fedex.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 00:40:11 vasta tsitaadiga

UKst icon_smile.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 09:25:46 vasta tsitaadiga

kas keegi siinsest raffast ka suurelt venemaalt tavapostiga pakke on tellinud(väärtpanderoll vms)..et kui kiiresti sealt need asjad siia liiikuda võivad..et kas on vaja muret tunda antud pildi puhul..eestipost eile igatahes ei osanud miskit kosta, neile see pakk pole veel jõudnud.. icon_rolleyes.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 10:01:51 vasta tsitaadiga

Täiesti normaalne, võid vabalt kuuga arvestada. Pakk seikleb veel mööda venemaad kontoreid natume aega, ennem kui jõuab väljasaatmiskeskusesse thumbs_up.gif
Vaata mänd vene träkingut, seal võib rohkem andmeid olla ( ei pruugi).
Pm kui juba eesti poole saadetakse, siis tuleb suht kiiresti (alla nädala)
Vene värk beer_yum.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.06.2013 10:38:14 vasta tsitaadiga

Ja siis võid "rahustuseks" vaadata YTst videosid kuidas Venemaal pakke loobitakse icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2013 11:32:16 vasta tsitaadiga

Vaatan ka enda Hiina pakid on alati megalt räsitud. Aga müüjad arvestavad ja ka siis vastavalt pakivad, niiet endal tükktegu lahtipakkimisel icon_razz1.gif
Kopteri karp on enamasti lössis, kopter õnneks alati korras olnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 11:41:26 vasta tsitaadiga

Oot kas DHL too ise ukse taha või annab eesti postiljonile?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 11:46:02 vasta tsitaadiga

sõltub kus. Tallinnas peaksid enamasti ise tooma (kui mälu ei peta, siis olevat sealgi alla käinud ja ise suurt enam vedada ei viitsi), mujal Eestis antakse EP kullerile.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 12:27:05 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
sõltub kus. Tallinnas peaksid enamasti ise tooma (kui mälu ei peta, siis olevat sealgi alla käinud ja ise suurt enam vedada ei viitsi), mujal Eestis antakse EP kullerile.


Mis, mis?

Mulle toob alati koju kätte (Tartus) ja peaaegu alati samal päeval, mil kullerile pakk antud.
Mõni kord on tõesti juhtunud, et antakse EP-le edasi.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 13:18:30 vasta tsitaadiga

mingi aeg räägiti, et Tartus ei tahtvat enam üldse käia. eks ta on siis suht pekkikukkunud teenus milles ei saa kunagi päriselt kindel olla icon_razz.gif
väiksematesse kohtadesse aga ei vii nad kunagi ise. Saaremaal pole oma elus ühtki DHL-i autot näinud. mu enda Saksast tulnud DHL pakk anti hoopis UPS-i kätte, et see mulle selle koju tooks icon_razz1.gif (EP vist ei taht ohtliku veosega tegemist teha)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2013 13:34:28 vasta tsitaadiga

mul on 1x kümnest DHL toonud, ülejäänud ELS, Tallinnnast>Tartusse 3 päeva icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 12.06.2013 14:09:52 vasta tsitaadiga

Mitu korda siin saab seda rääkida, kullerid toovad täpselt nii nagu neilt tellitud. Kui annavad üle Eesti Postile siis pole kättetoimetamist ilmselt tellitud, ainult riikidevaheline transport.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.