Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2013 16:10:12 vasta tsitaadiga

Peab see tel. päev otsa läbi võrgu saagima? Võtke mingi vana AM sagedusega raadio. Kuulake kuidas tel. kolistab ja möllab netis. Ma ei usu, et kõik on tõsised ärikad, et rakendused/post peavad ilmtingimata koguaeg syncima. Proovige, seadistage tel. nii, et 1min. on wifi/data aktiivne ja 5-10min. väljas. Voila, üks päev aku kasutust kohe juures. Vägahea proge on näiteks to: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gpo.greenpower2&hl=en
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 03.06.2013 16:19:13 vasta tsitaadiga

Nonii noniii. Tundub, et õnneks laadimisega riistvaraslit probleemi pole. Vaatasin aku kasutamist ja tundub, et hotspotina kasutamine lihtsalt neelas sedasi endergiat, mida see 1A laadimisvoolu ei suutnud lihtsalt korvata.

Nüüd aga uus asi icon_evil.gif
Oli vana telefoni seest sinna sisse pandud 8G Sandiski kaart Class2, millel olid andmed. Kunagi ma sinna midagi lisanud polnud, selle telefoniga. Täna siis aga plaanisin natukese sealt pahna kustutada, aga see ei õnnestunud. Ütles, et kustutatud, aga asi oli ikka seal.
Kuna micro kaardil ka pole "lock"'i. Siis oli plaanis asi formatida, et ehk hakkab parem. Kopeerisin siis asjad telefoni ja formatisin kaardi.
Kui nüüd avasin kausta "minu failid", siis see töötles tükk aega ennem, kui edasi läks. Pikema ketramisega sain asjad teisaldatud mälukaardile.
Tegin telefonile resa, et ehk hapuks lihtsalt läinud ja hakkab nobedamini liigutama selle kaardiga, aga kus sa sellega. Telefoni käivitades oli text üleval, et kaarti kontrollitakse ja nii oli see seal tükimat aega, kuni enam kaardile ligi ei saanud.
Võtsin siis vana telefoni ( vana samsung) ja panin kaardi sinna. Kaustad olid olemas kaardil, aga kaustad olid tühjad tema jaoks. Andmekasutuse alt näitas samas, et kaardil 900mb eest asju, mis oli ka õige.
Mis seal siis kaotada. Proovisin sinna midagi vana telefoniga kopeerida- telefon hangus. Võtsin kaardi välja, siis hakkas toimima taas.
Proovisin siis formatida selle telefoniga, siis asi taas hangus- jälle kaart välja. Pannes kaart taas sisse, siis see telefon enam seda kaarti ei tunnistanud, aga andmekasutuse alt näitas, et nüüd oli andmeid kaardil ainult 120mb ja kaardi mahtuvuseks näitas kõigest 240mb. Siis mingi hetk näitas, et kaarti enam pole üldse.
Galaxy ütleb nüüd kaardi kohta, et tundmatu formaat või kaart tühi ja tahab formatida. Peale formatimist ütleb, et kaart vigane.

Kas sain ka nüüd SG3'me poolt tapetud kaardi nagu internet laialdaselt kirjutab?

icon_neutral.gif beer_yum.gif

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 03.06.2013 22:27:34 vasta tsitaadiga

neiuke kirjutas:
Puuriit kirjutas:
No ma ei tea, parimal päeval pole minu S3 üle 2 päeva kestnud icon_confused.gif Tahaks näha "Battery" screenshotti

Spoiler Spoiler Spoiler


ööseks telefon lennureziimile ja niimoodi see aku vaikselt tiksub icon_smile.gif

Ikkagi... väheusutav, et siin väga nutitelefoni kasutatakse. Äärmisel juhul on sul nii, et nii kui tel näpuvahele tuleb, siis on esimene liigutus data v wifi sisse lülitamine ja enne ärapanekut uuesti välja. Muud seletust asjale ma oma kogemuste najal ei näe väga. Ära nüüd muidugi uhmerdama hakka, enne näita ära kui palju sa selle 3 päeva peale ka ekraani aega kokku saad...

Ise küpsetan vahepealse laadimiseta ehk isegi 2 akut päevaga läbi. Samas tavapärane on selline, et võtan hommikul dokist (laadimast), siis hommikusöögi kõrvale kolan läbi kogu sotsiaalmeedia + peldikuseinad, siis läheb autos uuesti dokki ja wazetan tööle, seal jääb data ja wifi püsti, süngivad 5 meilikontot + FB jms jama. Päeval lõunale minnes jällegi waze - kord dokis, kord mitte, oleneb kelle autoga sõidetakse. Kontorist koju jällegi waze ja kodunt uus aku sisse (juhul, kui alla 50% ja reeglina on), et saaks trennis ka mussi kuulata, sest ei ole alati plaani valmis, kas tiirutan rattaga poolteist tundi v kolm+. Õhtuks lisaaku laadima ja tel dokki.

Ongi kogu lugu - ma ei saa aru, mida te nende % pärast põete, pista igal võimalikul hetkel ots taha ja süda rahul. Aku keskmine eluiga on ca 800 laadimistsüklit - enne tüdined telefonist ära, kui selle aku nende tsüklitega läbi küpsetad.

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2013 00:21:18 vasta tsitaadiga

neiuke kirjutas:
Puuriit kirjutas:
No ma ei tea, parimal päeval pole minu S3 üle 2 päeva kestnud icon_confused.gif Tahaks näha "Battery" screenshotti

Spoiler Spoiler Spoiler


ööseks telefon lennureziimile ja niimoodi see aku vaikselt tiksub icon_smile.gif

wtf is this shit?
Spoiler Spoiler Spoiler

tundub, et mobla elab vist taskus oma elu....... ekraani pole vaja sisse lylitadagi icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andotoomej
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 04.06.2013 20:02:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuramus. Oli minul ka siis eile kogemus, kus asi ei tahtnud enam korralikult laadida. Oli seinalaadija otsas (orig) ja kasutades telefoni, aku laetuseaste ikka langes. Varasemalt täheldanud seda USB otsas laadides, kuna sealt tarbitakse ainult 400mA, siis pean seal seda asja normaalseks. Eile aga oli siis selline asi ka seinast.
Telefon ilusti näitas, et laetakse, aga jah. Samal ajal vaatasin ka Elixir'ga, ja see näitas, et laadimine on 999mA, mis on see, mis olema peab.


Endal oli selline probleem siis kui USB debugging oli sisse lülitatud, peale välja lülitamist hakkas normaalselt laadima.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OhMyGod
HV kasutaja
OhMyGod

liitunud: 21.03.2010




sõnum 06.06.2013 11:11:04 vasta tsitaadiga

Hei tšekkige seda, suht populaarseks saanud XDA-s oma S3-e ROM-ga icon_smile.gif
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2258723
Praktiliselt kõik S4 asjad porditud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2013 13:11:10 vasta tsitaadiga

Kas tel. rootimine on ebaseaduslik. Mõtlen kas tohib sellest üldse rääkida siin? Mõtlen, seda, et kuidas saaks ise teha vajaliku ROMi ja sealt eelnevalt ära kustutada mõttetuid rakendus? Ehk on mingi step to step õpetus. Googlist siit sealt lugesin aga päris õiget pilti ei saanud veel.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2013 13:44:47 vasta tsitaadiga

Xda foorum on hea koht lugemiseks.
Kihutamine on ka ebaseaduslik, aga me teeme seda ikka beer_yum.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 08.06.2013 17:02:29 vasta tsitaadiga

OhMyGod kirjutas:
Hei tšekkige seda, suht populaarseks saanud XDA-s oma S3-e ROM-ga icon_smile.gif
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2258723
Praktiliselt kõik S4 asjad porditud thumbs_up.gif


see on väga ok rom thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 09.06.2013 11:55:57 vasta tsitaadiga

Cert85 kirjutas:
Nonii noniii. Tundub, et õnneks laadimisega riistvaraslit probleemi pole. Vaatasin aku kasutamist ja tundub, et hotspotina kasutamine lihtsalt neelas sedasi endergiat, mida see 1A laadimisvoolu ei suutnud lihtsalt korvata.

Nüüd aga uus asi icon_evil.gif
Oli vana telefoni seest sinna sisse pandud 8G Sandiski kaart Class2, millel olid andmed. Kunagi ma sinna midagi lisanud polnud, selle telefoniga. Täna siis aga plaanisin natukese sealt pahna kustutada, aga see ei õnnestunud. Ütles, et kustutatud, aga asi oli ikka seal.
Kuna micro kaardil ka pole "lock"'i. Siis oli plaanis asi formatida, et ehk hakkab parem. Kopeerisin siis asjad telefoni ja formatisin kaardi.
Kui nüüd avasin kausta "minu failid", siis see töötles tükk aega ennem, kui edasi läks. Pikema ketramisega sain asjad teisaldatud mälukaardile.
Tegin telefonile resa, et ehk hapuks lihtsalt läinud ja hakkab nobedamini liigutama selle kaardiga, aga kus sa sellega. Telefoni käivitades oli text üleval, et kaarti kontrollitakse ja nii oli see seal tükimat aega, kuni enam kaardile ligi ei saanud.
Võtsin siis vana telefoni ( vana samsung) ja panin kaardi sinna. Kaustad olid olemas kaardil, aga kaustad olid tühjad tema jaoks. Andmekasutuse alt näitas samas, et kaardil 900mb eest asju, mis oli ka õige.
Mis seal siis kaotada. Proovisin sinna midagi vana telefoniga kopeerida- telefon hangus. Võtsin kaardi välja, siis hakkas toimima taas.
Proovisin siis formatida selle telefoniga, siis asi taas hangus- jälle kaart välja. Pannes kaart taas sisse, siis see telefon enam seda kaarti ei tunnistanud, aga andmekasutuse alt näitas, et nüüd oli andmeid kaardil ainult 120mb ja kaardi mahtuvuseks näitas kõigest 240mb. Siis mingi hetk näitas, et kaarti enam pole üldse.
Galaxy ütleb nüüd kaardi kohta, et tundmatu formaat või kaart tühi ja tahab formatida. Peale formatimist ütleb, et kaart vigane.

Kas sain ka nüüd SG3'me poolt tapetud kaardi nagu internet laialdaselt kirjutab?

icon_neutral.gif beer_yum.gif

Täpselt sama lugu mälukaardiga. Pidevalt otsis kaarti taga jms, kuni lõpuks kaart persse läks ning failid kadusid. Class 4, 16gb.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 09.06.2013 14:26:59 vasta tsitaadiga

Ostsin täna just uue Sandiskit Class4 16G kaardi. Saab näha, et kaua kestab siis asi.
Midagi sinna veel peale ei pane, millest koopiat ei teeks. Seega katsetamiseks lasen asjal minna. Class 10 jätsin ostmata, kuna ametlikult ütles (vähemalt nett väidab seda) Sandisk ise, et Sandisk Ultra 32 ja 64GB Class10 kaardid vigaselt tehtud ja selle surid S3'des.

Nüüd sain kinnitust, et ka see uus kaart varsti minemas icon_rolleyes.gif

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati
HV kasutaja
mati

liitunud: 21.09.2003




sõnum 11.06.2013 13:32:14 vasta tsitaadiga

Puuriit kirjutas:
Tundub, et "Sudden death" käis külas - telefon muutus poole kasutamise pealt järsku brickiks. MTTC vahetas mobo garantiikorras vähem kui nädalaga.


Kas sul oli root-itud ka?

Mul küsimus selles, et kui ära brickin ja rootitud on ning cyanogenmod kah veel peal, kas nad siis vahetavad ka ära mobo? On neil üldse võimalik aru saada, et mis tarkvara peal on kui see eMMC ära kärsab?


viimati muutis mati 11.06.2013 13:39:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2013 13:37:34 vasta tsitaadiga

Kui on täiesti surnud, siis vahetatakse mobo välja lihtsalt. Seal pole enam midagi teha, et saada kätte, ka on mingi custom peal või ei.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mati
HV kasutaja
mati

liitunud: 21.09.2003




sõnum 11.06.2013 13:39:49 vasta tsitaadiga

Selge, tänud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2013 14:03:07 vasta tsitaadiga

hmm kas keegi teaks kuidas saaks sellist appi? Nimelt kui rakendus käivitada siis seadistatakse süstemi heli põhja ja kogulugu. Programm ise kuskile ekraani peale avatud olekusse ei ilmuks. Kuidas sellist asja lahendada? Mul on üks rakendus selline, et kui see tööle panna siis süsteemi heli läheb nulli. Saaksin ajaliselt seadistada, et sirka 20sek. pärast käivitatakse järgmine rakendus mis heli põhja keeraks. Probleem ongi sellist, et ma ei leia ühtegi sellist rakendust mis ekraani peale lahti ei hüppaks. Võiks kuidagi vaikselt heli põhja keerata ja sulguda.
On kellelgi mõtteid?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2013 16:07:06 vasta tsitaadiga

Automateit, Tasker jne?
_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2013 18:29:48 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Automateit, Tasker jne?

Miks sa mulle teist korda samu asju soovitad? Need on läbi ja lõhki järgi testitud. Ei tee seda mida vaja. Iseeneses on üsna asjalikud aga mind ei aita. Soovita mulle parem neid rakendusi mida sa mõtled "jne" all!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2013 19:56:07 vasta tsitaadiga

Kui need 2 ei sobi, siis ilmselt ei sobi "jne" asjad samuti (LLama, Actions Pro näiteks)
Ehk aitaks, kui seletaksid miks need rakendused ei sobi. Mõlemaga saab ajastatult helitugevust reguleerima panna, ning töötavad varjatult taustal.

E: Proovisin just järgi, Automateit tekitab reegli käivitamisel pisikese ikooni notification areale ka siis kui kõik märguanded on maha võetud.
Midagi muud ekraanile ei teki. Kui see häirib, siis ei oska aidata.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2013 20:23:09 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Kui need 2 ei sobi, siis ilmselt ei sobi "jne" asjad samuti (LLama, Actions Pro näiteks)
Ehk aitaks, kui seletaksid miks need rakendused ei sobi. Mõlemaga saab ajastatult helitugevust reguleerima panna, ning töötavad varjatult taustal.

E: Proovisin just järgi, Automateit tekitab reegli käivitamisel pisikese ikooni notification areale ka siis kui kõik märguanded on maha võetud.
Midagi muud ekraanile ei teki. Kui see häirib, siis ei oska aidata.


Sorri, tuleb tunnistada, et enda mõistus ei hakanud kohe tööle. Automateit uurisin läbi ja lõhki läbi, sellega ei saanud nii nagu tahtsin. Iseeneses hea program. Aga uurisin veel korra seda Tasker rakendust koos PDF juhendiga ja sain asja täpselt nii nagu vaja tööle. Lihtsalt kui ei ole asjaga kodus ei saa kohe pihta. Igatahes tänud uuesti soovitamast thumbs_up.gif
Asi selles, et rakendus (garmin streetpilot) kui käivitada lükkab tel. heli nulli. Nii ei kuule hääljuhiseid ega muid helisid. Muidugi manuaalselt saab alati heli tagasi sättida aga nõme ikkagi, pidevalt unustan ära ja siis on häda majas. Taskeriga saigi sättida, et kui rakendus käivitub siis sirka 15sek. pärast lükatakse heli tagasi normaalsesse astmesse. Nüüd ongi probleem lahendatud.
Olen sirka 10 päeva android tel. omanik olnud ja järjest rohkem tundub, et tegin õige valiku. Eelnevalt kasutasin 10+ aastat nokiat
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Online

sõnum 13.06.2013 10:21:05 vasta tsitaadiga

Kellelgi tänase update'i changelog'i leidub?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 13.06.2013 13:35:36 vasta tsitaadiga

pois11, Garmin mul küll heli nulli ei lükka. Kui Garmini enda sätetes helivaljudus põhja panna näiteks, siis igal käivitamisel ongi heli põhjas ju icon_eek.gif Liiga keeruliseks pole ka asja vaja ajada icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2013 18:12:04 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
pois11, Garmin mul küll heli nulli ei lükka. Kui Garmini enda sätetes helivaljudus põhja panna näiteks, siis igal käivitamisel ongi heli põhjas ju icon_eek.gif Liiga keeruliseks pole ka asja vaja ajada icon_razz.gif

Lükkan seda heli seal garminis kuhupoole tahan aga igakord on heli uuesti nullis. Googlis teised kurdavad sama jama. Kas kasutad Streetpilote rakendust ikka? Mul on muidu tegelikult teine tel. mark ka kui s3, ehk on asi selles ka. Aga tasker ei aja asja keeruliseks, pigem avastan hetkel koguaeg mida saaks ära kasutada, et elu mugavam oleks. Väga hea programm on välja mõeldud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 15.06.2013 04:51:45 vasta tsitaadiga

Cert85 kirjutas:
Kuramus. Oli minul ka siis eile kogemus, kus asi ei tahtnud enam korralikult laadida. Oli seinalaadija otsas (orig) ja kasutades telefoni, aku laetuseaste ikka langes. Varasemalt täheldanud seda USB otsas laadides, kuna sealt tarbitakse ainult 400mA, siis pean seal seda asja normaalseks. Eile aga oli siis selline asi ka seinast.
Telefon ilusti näitas, et laetakse, aga jah. Samal ajal vaatasin ka Elixir'ga, ja see näitas, et laadimine on 999mA, mis on see, mis olema peab.

Kas tel tõesti oli sel hetkel nii suure tarbimisega, et see lihtsalt ei laadinud? Elixir näitas sel hetkel pingeks 3,9..V(Või oli 3,6 miskit). Peale seda, kui olin mõne korra laadimast ära tõmmanud ja tagasi pannud, siis tundus, et asi hakkas ilusti laadima ja ka mingi hetke pärast oli laadimispinge 4,3.. (vist oli miskit sellist).

Googeldasin siis asja ja seal oli palju juttu vigasest USB-pordist telefonil.

Hetkel aga tundub toimivat. Hakkab asi segast panema?

Kert

E: Tegu siis I9300



Millega ma saaks näha, mis telefoni ärkvel hoiab?

Sel hetkel, kui olen WiFi välja lülitanud ja laadima pannud, siis panin telefoni lauale ja jätsin rahule. Polnud isegi MobData't sees.
Huvitab, mis kuramus teda üleval hoiab ja selle tulemusena normaalselt laadumast hoiab.
Märkasin ka eelmisel korral seda juba, kui asi korralikul ei laadunud.
Samas laadimisvool on ikka 1A.

Millega saaksin näha, mis teda sööb. Mis on see program, mis teda üleval hoiab?
Elixir logcat log ka ei anna aimdust, kuna see alles logima hakanud sellest hetkest, kui selle hommikul käivitasin yawn.gif

Eks vist tuleb see logima jätta (kui ta seda ikka teeb) ja ehk näha, mis seal taustal jookseb vahest.
Vahest aitab see, kui laadija korraks tagant võtta.
Imelik on see, et laadija ka ei lähe nii soojaks kui muidu 1A laadides, kui kiiresti laeb.
Õnneks olemas ka teine laadija (originaal). Hakkan seda kasutama ja vaatan, mis teeb, kuna see suht uus.
Manus


_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2013 21:27:22 vasta tsitaadiga

keegi sealt google play poest on kunagi midagi ostnud. Ostsin täna ühe 3$ asja. Panga arvelt võeti 3€+1€ maha. Vägev. Jääb viimaseks korraks ka, kuna lasti korralikult üle.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.06.2013 21:41:27 vasta tsitaadiga

Play poes on hinnad kõik ju eurodes. Kuidas sa dollarites asja nägid?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.