Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 20:31:24 vasta tsitaadiga

Eriti kiired ja veel vihasemad, väljalase kuus - sajandi action right there. Vali, täiesti füüsikavabad stuntid ja 100% fun.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 20:53:28 vasta tsitaadiga

esimest korda täna kuulsin, et The Hangover Part III on kohe kohal icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 22:45:37 vasta tsitaadiga

On keegi kuulnud, kas sest tuleb järjekordne labane komöödia või midagi tõsisemat biograafilist?
http://watch.accesshollywood.com/video/sacha-baron-cohen-discusses-challenges-of-playing-freddie-mercury/2006750461001?&page=6
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 22:58:15 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
On keegi kuulnud, kas sest tuleb järjekordne labane komöödia või midagi tõsisemat biograafilist?
http://watch.accesshollywood.com/video/sacha-baron-cohen-discusses-challenges-of-playing-freddie-mercury/2006750461001?&page=6

http://www.imdb.com/title/tt1727824/reference

tundub, et real deal

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 23:17:10 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
On keegi kuulnud, kas sest tuleb järjekordne labane komöödia või midagi tõsisemat biograafilist?
http://watch.accesshollywood.com/video/sacha-baron-cohen-discusses-challenges-of-playing-freddie-mercury/2006750461001?&page=6


Ilmselt nagu iga teine universaalne puhastusaine.


Filmist ei oska küll midagi arvata enne kui vaadatud on.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.05.2013 13:23:15 vasta tsitaadiga

Mina ise ootan seda Freddie Mercury filmi. Ainult loodan et Sacha mingit jama kokku ei keera seal.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 13:39:17 vasta tsitaadiga

ei usu, ta võib soovi korral väga korralikult asja teha ja täie tõsidusega.
Kuigi on sama värvikas kuju kui Freddie oli icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 14:25:26 vasta tsitaadiga

Parker: http://www.imdb.com/title/tt1904996/?ref_=sr_1
Raisatud aeg.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 22:06:59 vasta tsitaadiga

Täna öösel toimuvad After Earthi esilinastused. Hommikuks on selge, kas M.Night on täielikult läbi põlenud või on veel lootust.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 28.05.2013 22:09:05 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
SKG kirjutas:
On keegi kuulnud, kas sest tuleb järjekordne labane komöödia või midagi tõsisemat biograafilist?
http://watch.accesshollywood.com/video/sacha-baron-cohen-discusses-challenges-of-playing-freddie-mercury/2006750461001?&page=6

http://www.imdb.com/title/tt1727824/reference

tundub, et real deal

Tom Hooper, seega midagi peale hollywoodiliku pseudosentimentaalse kitši sealt oodata pole.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.05.2013 00:25:45 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
mTim kirjutas:
SKG kirjutas:
On keegi kuulnud, kas sest tuleb järjekordne labane komöödia või midagi tõsisemat biograafilist?
http://watch.accesshollywood.com/video/sacha-baron-cohen-discusses-challenges-of-playing-freddie-mercury/2006750461001?&page=6

http://www.imdb.com/title/tt1727824/reference

tundub, et real deal

Tom Hooper, seega midagi peale hollywoodiliku pseudosentimentaalse kitši sealt oodata pole.

icon_question.gif
Les Mis põhineb muusikalil, mitte raamatul. Sellest ka filmi toon.
" The Damned United" ja " The King's Speech" on pseudosentimentaalsest kitšist vabad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 22:43:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


bounce.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 30.05.2013 23:35:30 vasta tsitaadiga

Ootan Stalingradi lahingut
Spoiler Spoiler Spoiler
The East on samuti selle aasta watch listis. YT'i kaudu trailereid inspekteerides jättis ülejäänud kraam s*tamaigu suhu.

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 23:41:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


bounce.gif
tavaliselt su bounce.gif on ok......
See on aga mingi tõsine BS film thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2013 23:57:09 vasta tsitaadiga

Manchete kindlasti epic thumbs_up.gif

Kui kuid Stalingrad on küll selline muuvi sellistelt tegijatelt mida tahaks näha miinimum 4K, aga noh mis sa rott ikka teed, vaatad oma 180p trueDTS-iga ära ja ära hakka üldse vinguma, et sul on vähe võimalusi. Keenias lapsed ju nälgivad icon_confused.gif
Millest on muidugi rohkem kui kahju.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 00:13:07 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Manchete kindlasti epic thumbs_up.gif

Kui kuid Stalingrad on küll selline muuvi sellistelt tegijatelt mida tahaks näha miinimum 4K, aga noh mis sa rott ikka teed, vaatad oma 180p trueDTS-iga ära ja ära hakka üldse vinguma, et sul on vähe võimalusi. Keenias lapsed ju nälgivad icon_confused.gif
Millest on muidugi rohkem kui kahju.

kas sa rääkisid endaga icon_lol.gif
või oli see mulle suunatud?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 00:16:15 vasta tsitaadiga

Tulin just Hangover 3 esilinastuselt - debiilselt hea! Kõige parem on kinno minna eelnevalt filmi kohta mitte midagi lugedes, lihtsalt minna kohale ja vaadata ning elamus ikka ülbe icon_biggrin.gif 8/10 Minu arvates triloogia parim osa ja see ei jää viimaseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 31.05.2013 00:39:04 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
Ootan Stalingradi lahingut
Spoiler Spoiler Spoiler
The East on samuti selle aasta watch listis. YT'i kaudu trailereid inspekteerides jättis ülejäänud kraam s*tamaigu suhu.


see on nagu kunagine mäng Call of Duty
Stalingradist on olemas ka saksa film, mis oli väga hea - http://www.imdb.com/title/tt0108211/?ref_=fn_al_tt_2
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 31.05.2013 08:14:52 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
guest1902 kirjutas:
Ootan Stalingradi lahingut
Spoiler Spoiler Spoiler
The East on samuti selle aasta watch listis. YT'i kaudu trailereid inspekteerides jättis ülejäänud kraam s*tamaigu suhu.


see on nagu kunagine mäng Call of Duty
Stalingradist on olemas ka saksa film, mis oli väga hea - http://www.imdb.com/title/tt0108211/?ref_=fn_al_tt_2


Mulle meenutab Company of Heroes´t. Üldiselt meeldivad mulle väga ww2 filmid ja mängud. Jään ootama.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 12:42:07 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:

Stalingradist on olemas ka saksa film, mis oli väga hea - http://www.imdb.com/title/tt0108211/?ref_=fn_al_tt_2

See on klassika; uus tundub pigem odav meelelahutus olevat...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 19:21:23 vasta tsitaadiga

Lähen vaatan selle maailma pikima lennurajaga filmi ära.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 20:06:28 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
vipu kirjutas:
guest1902 kirjutas:
Ootan Stalingradi lahingut
Spoiler Spoiler Spoiler
The East on samuti selle aasta watch listis. YT'i kaudu trailereid inspekteerides jättis ülejäänud kraam s*tamaigu suhu.


see on nagu kunagine mäng Call of Duty
Stalingradist on olemas ka saksa film, mis oli väga hea - http://www.imdb.com/title/tt0108211/?ref_=fn_al_tt_2


Mulle meenutab Company of Heroes´t. Üldiselt meeldivad mulle väga ww2 filmid ja mängud. Jään ootama.


doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif

Nad seal mõtlesid teise maailmasõja ajal, et teeme nagu call of dutys jah?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 23:34:54 vasta tsitaadiga

star trek into darkness vaadatud - oli ikka parem kui ajuvaba "oblivion".

ainult ma ei saa aru, miks meil eestis näidatakse 2D versiooni, kui film on 3D ju icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 23:38:37 vasta tsitaadiga

dvd vader, kino 3D on ikka omg saast omaette.
SAT vaatad puhast signaali, siis tulevad ka 3D efektid kenasti välja.
Vaatasin uus lavastust musketeeridest, vajus karp lahti.
On võimalik aga mitte kino tehnoloogijaga ja mitte massidele icon_redface.gif
igasugu filtrid jms las jäävad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 00:42:34 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Lähen vaatan selle maailma pikima lennurajaga filmi ära.


Ulme ikka kuidas seal filmis raske esiosaga masinad curvetavad...nagu oleks impreza või evo põhjale ehitatud...


A muidu oli film nagu film ikka....võtsin just itunesist endale eelmise osa ka, et selgusele jõuda mis seal toimus

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 02:06:45 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Lähen vaatan selle maailma pikima lennurajaga filmi ära.


Ulme ikka kuidas seal filmis raske esiosaga masinad curvetavad...nagu oleks impreza või evo põhjale ehitatud...


A muidu oli film nagu film ikka....võtsin just itunesist endale eelmise osa ka, et selgusele jõuda mis seal toimus

s!ttagi ei toimunud!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 02:57:35 vasta tsitaadiga

Yleeelmise osa võtsin hoopis. Jube palju neid. Segane lugu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 06:12:32 vasta tsitaadiga

Hatchet III banana_dance.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 09:03:42 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Hatchet III banana_dance.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis iba see on ? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 19:43:15 vasta tsitaadiga

käisin vaatasin ka kiired ja vihased 6 ära.
saan nüüd neist maailma pikima silla ja runway teemalistest torgetest aru.

realismi ja mõistlikkust oodata filmist ongi liig. ilusaid autosid ja actionit leiab aga kamaluga.
kuigi jah, otseselt autodega seonduvat oleks nagu võinud rohkem olla.

küll aga jäi kriipima kogu see tohutu retconnimine ja järjele viitav lõpulõik.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 19:51:33 vasta tsitaadiga

Anna Karenina - lavateostuslikult ambitsioonikas, aga ei täitnud siiski ootusi.
Sisulist kriitikat väga ei kannata, kuigi sõnatud e kaudset süžeemuutused meeldisid väga. Peab olema teost lugenud, peab mõistma tagapõhja ja siis ehk vaadata kinofilmi.
Mina selle filmi vaatamiseks literatuurselt valmistunud ei ole ja seetõttu on kogemus puudulik.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 02.06.2013 20:00:34 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Anna Karenina - lavateostuslikult ambitsioonikas, aga ei täitnud siiski ootusi.
Sisulist kriitikat väga ei kannata, kuigi sõnatud e kaudset süžeemuutused meeldisid väga. Peab olema teost lugenud, peab mõistma tagapõhja ja siis ehk vaadata kinofilmi.
Mina selle filmi vaatamiseks literatuurselt valmistunud ei ole ja seetõttu on kogemus puudulik.


Päris vaadatav oli, tänapäeval on ajad juba moondunud ja kõike ei nähta enam sedasi kuidas neid kunagi nähti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2013 20:33:06 vasta tsitaadiga

Ma ei pea silmas ajalist eristust, vaid et kirjandusliku teose areng ei tule raamatut mitte lugenud vaatajale kuidagi selgelt välja.
Mina jäin tihti segadusse, teades ja eeldades, et sisuliselt selliseid pöördeid ja üleminekuid ei ole.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 15:20:40 vasta tsitaadiga

Aw shit, son.

http://www.kickstarter.com/projects/1117671683/harbinger-down-a-practical-creature-fx-film
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 15:29:55 vasta tsitaadiga

Palju sa tulihingelise fännina annetada plaanid?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 16:05:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Palju sa tulihingelise fännina annetada plaanid?


Viisteist said.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.06.2013 18:28:24 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Viisteist said.


Sh*t just got real, bro!

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.06.2013 19:12:58 vasta tsitaadiga

3x high five thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2013 19:25:37 vasta tsitaadiga

Noh, vähemalt midagigi thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2013 23:47:32 vasta tsitaadiga

Vanad peerud tulevad taas icon_biggrin.gif


'Expendables 3' Cast: Jackie Chan, Nicolas Cage, Wesley Snipes in Talks to Join the Action Sequel.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 00:16:05 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Vanad peerud tulevad taas icon_biggrin.gif


'Expendables 3' Cast: Jackie Chan, Nicolas Cage, Wesley Snipes in Talks to Join the Action Sequel.

banana_dance.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 01:32:44 vasta tsitaadiga

Lol. Pole yhtegi osa neist vaatamas käinud...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.06.2013 08:06:50 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Lol. Pole yhtegi osa neist vaatamas käinud...


Kodus vaatamine läheb ka arvesse, ära otsi vabandusi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 15:31:25 vasta tsitaadiga

Sai kh miskit vahitud.

Compliance - only in america

Die Hard 5 - lõpetagu see saaga parem ära

Vehicle 19 - algus suht venimine ja lõpp vähe kiire...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.06.2013 20:07:14 vasta tsitaadiga

Tavaliselt vaatan ära terve hulga filme korraga. Siin siis järjekordne batch. Link eelmisele: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7408164#7408164

Argo 9-10
http://www.imdb.com/title/tt1024648
Justkui dokumentaal-põnevusfilm. Ei mulle meeldis thumbs_up.gif

Red Dawn 9-10
http://www.imdb.com/title/tt1234719
Huvitav mis asi see eelarvamustega on? Vahel kui plot tundub cheesy ja valmistud pettumuseks suudab film üllatada. Kahtlemata üllatavalt hea.

Snitch 9-10
http://www.imdb.com/title/tt0882977
Pinget küllaga. Muidugi kui musklis mees saab mingite tävakaakide pealt kerepeale, siis paneb küll veidi kukalt kratsima.

Star Trek Into Darkness 9-10
http://www.imdb.com/title/tt1408101
Plot hea ja eriefektid kah super. Pole ST fänn, et mõista osade inimeste kriitikat selle filmi suhtes (ja ei tahagi mõista).

The Host 9-10
http://www.imdb.com/title/tt1517260
Sama lugu mis Red Dawn puhul. Üllatavalt hea.

Enemy of the State 8-10
http://www.imdb.com/title/tt0120660
Vanake, aga tasus vaatamist.

G.I Joe Retaliation 8-10
http://www.imdb.com/title/tt1583421
Ka eelmine osa sai mu käest hea hinde. Meeldis thumbs_up.gif

Jack Reacher 8-10
http://www.imdb.com/title/tt0790724
Üsna hea. 2p maha nime eest lol.

Safe House 8-10
http://www.imdb.com/title/tt1599348
Denzel Washington halvas filmis? Eip.

Broken City 7-10
http://www.imdb.com/title/tt1235522
Lõpp käis kuidagi kiiresti. Muidu võib rahule jääda.

Fast & Furious 6 7-10
http://www.imdb.com/title/tt1905041
Antigravity 6 lol. Aga näitlejad head. Eriti meeldis Gina Carano tegelaskuju.

John Carter 7-10
http://www.imdb.com/title/tt0401729
Tundus kirjeldusest nagu mingi eri umbluu, aga üllatavalt hea vaatamine.

Olympus Has Fallen 7-10
http://www.imdb.com/title/tt2302755
Ohh ameeriklased ja nende egod. Valge Maja=Olümpos? Vaevalt küll. Film umbes nagu Die Hard, kus üks vend keerab pahade päeva nässu. Ainult, et parem, kui viimane Die Hard icon_lol.gif

Surrogates 6-10
http://www.imdb.com/title/tt0986263
Lootsin rohkemat. Algus oli hea. Filmi teine pool thumbs_down.gif

A Good Day to Die Hard 5-10
http://www.imdb.com/title/tt1606378
Ootasin paremat. Kartsin, et vene aktsendid häirivad, aga üllataval kombes said enamus näitlejaid hakkama. Film ise paraku suurem asi polnud.

Crawlspace 5-10
http://www.imdb.com/title/tt1890375
Üsna korralik mindfuck. Lõpus saad alles aru mis krt toimub. Siiski kehvapoolne.

Frozen 5-10
http://www.imdb.com/title/tt1323045
Algab lõbusalt, aga pöörab üsna süngeks ära. Lõpp arusaamatu.

Haywire 5-10
http://www.imdb.com/title/tt1506999
Väga kummaline actionfilm. Gina Carano thumbs_up.gif

Pain & Gain 5-10
http://www.imdb.com/title/tt1980209
Lootsin paremat. Muigama võttis kohati, aga enamasti ei jõudnud lollust ära imestada.

The Last Stand 5-10
http://www.imdb.com/title/tt1549920
Die Hard feat. Arnold. Nõrk.

The Sessions 5-10
http://www.imdb.com/title/tt1866249
Liiga hilja Helen Hunt. 20a tagasi oleks tahtnud alasti näha sind thumbs_down.gif

Flight 4-10
http://www.imdb.com/title/tt1907668
Anonüümsete alkohoolikute seltsi reklaamfilm.

The Arrival 4-10
http://www.imdb.com/title/tt0115571
Eriefekte jäi väheks. Sheeni ei suutnud tõsiselt võtta, kuigi stoori oli hea.

Bullet to the Head 3-10
http://www.imdb.com/title/tt1308729
Ainsad head asjad olid võitlusstseenid ja Jason Momoa.

Black Rock 2-10
http://www.imdb.com/title/tt1930294
Väga nõrk. Tuss kah ei päästa.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 20:12:38 vasta tsitaadiga

Dayum, son!

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 20:34:13 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Dayum, son!

Spoiler Spoiler Spoiler

ot:
mis see nokia siia puutub, filmiti moblaga? icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.06.2013 21:18:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Scart kirjutas:
Dayum, son!

Spoiler Spoiler Spoiler

ot:
mis see nokia siia puutub, filmiti moblaga? icon_lol.gif


Ilmselt sedapalju puutubki: http://www.hollywoodreporter.com/news/warner-bros-man-steel-nabs-562225

tsitaat:
Warner Bros. has booked a whopping 98 promotional partners worldwide — so far — that are providing about $170 million in support (on top of paid ads) for Man of Steel. That’s even more than The Dark Knight Rises’ $150 million in third-party promos last summer. In addition to those already on board, Warners sources say even more international partners are expected before the movie takes flight June 14 in the U.S. and elsewhere this summer.
/---/
There are also Nokia phones and interactive apps, Carls Jr. Super cheeseburgers, Hershey’s Twizzlers on Facebook (where fans create and star in a personalized video) as well as two retail partners -- which is unusual -- Walmart (selling licensed merchandise and tickets to a special screening) and Sears (one of whose stores features in a dramatic twist in the film).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.06.2013 00:00:23 vasta tsitaadiga

microsoftil oli juba tolle smallville sarjaga mingi keiss, tundub, et kellelegi microsoftist meeldib superman või siis vastupidi
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2013 10:05:46 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Aw shit, son.

http://www.kickstarter.com/projects/1117671683/harbinger-down-a-practical-creature-fx-film


Funded! hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.