Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba protsessorit eelistad sina?
Exynos 5 Octa 5410
32%
 32%  [ 72 ]
Qualcomm Snapdragon 600
67%
 67%  [ 148 ]
hääli kokku : 220

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2013 15:47:08 vasta tsitaadiga

Keegi juba vingemaid akusi ka uurinud voi on originaal parim? Vaja nadala jooksul lisa aku osta...


edit:
Lisaks veel paar hairivat asja, mille vastu keegi akki rohtu teab.

a) Kui aku tase jouab 5% juurde ei toota enam Samsungi kaamera. Aga akki mul on just vaja siis pilte/videot teha!? Kas peale 3rd party kaameraprogrammi installimise on voimalik seda valtida? Ma ei saa aru, miks Samsung selliseid idiootseid piiranguid teeb - see probleem on ka mitmetel eelmistel mudelitel ja valikuivoimalus puudub. Ehk siis madala akutasemega enam pilti teha ei saa, kuigi resursse selleks oleks.

b) Sama asi ekraani heledusega. Kui aku laetuse tase laheb madalaks, siis keeratakse ekraani heledus automaatselt jouga nii madalaks, et sealt on vaevu midagi naha. Kasutajale pole valikuvoimalust jaetud, et see omadus kinni keerata, kuna "Brightness" menyy peale seda enam ei toota. Jalle, Samsung pole jatnud kasutajale valikuvabadust.

/rant


Ei joua ara oodata kui juba Google versiooni proovida saaks, kus ehk sellised piirangud puuduvad. Saaks kasutada voimast riistvara nii nagu kasutaja soovib, mitte nii nagu tootja yritab suunata.


edit2:
List of major problems in S4
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2292562
tsitaat:
1.Overheating

2.Camera Crash

3.Phone turns off all by itself.
(Hapenned twice in two weeks)

4.When I turn the phone on again, the battery levels jumps down to 10-15 percent less of what it was before. It is also displayed in the settings battery status graph.

5.When the volume is set to max during a call through earpiece, the slight vibration made because of the sound emission is felt on the back of the device (in a cheap way) every s4 has this issue.

6.Launcher redraw (Even after updated ME1 firmware but its improved)

7. Screen smearing issue

8. Slight pinkinsh/purple tone on the lower right half of the screen when the brightness is set to lowest.

9. Flash light less bright than other phones eg nexus or s3

10. Camera Lag when opening
10a. Shutter lag when taking photos

11. Gallery lag when opening

12. Dialer lag

13. Contact app lag

14. When the keyboard is popped out on say a white web page, the screen does a slight brightness adjustment that it almost feels like a screen flicker on low brightness. Then it changes colour tone from reddish to greenish.


Lyhikese kasutuse jooksul juhtus siis 3. punkt mul. Telefon lylitas end lihtsalt vaja tana hommikul.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.05.2013 19:03:46 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Lyhikese kasutuse jooksul juhtus siis 3. punkt mul. Telefon lylitas end lihtsalt vaja tana hommikul.
need kaamera ja muude rakenduste avamise lagid on mul ka olemas ja varasematel telefonidel on nad samuti olnud, isegi iphone 4 oli
shutter lagi aga ma ei taju võimalik, et hämaras võtab auto wb ja auto iso rohkem aega, kuid päevasel ajal ei taju
LED'ist saan ka aru - kõik ei ole ühesugused, pullipärast peakski töö juures ära mõõtma icon_razz.gif
mingeid restarte ja kaamera crashimist pole esinenud, samuti mingeid värvinussi ekraanil
ning ülekuumenemist ka ei ole märganud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 24.05.2013 19:11:57 vasta tsitaadiga

Praeguse paari nädalase kasutuse juures olen märganud mõningaid asju nagu:

1. Telefoniga umbes pool tundi netti, mõnda ajaviite mängu töös hoides umbes 10 - 15 minutit, läheb tagumine osa küllaltki kuumaks ja ka ekraan sealt samast kohast. (ilmselt sellepärast, et kogu võimas sisu, kiibid ja värgid kõik üksteisele nii lähedal ja koos)
2. Kontatkiraamat läggib samamoodi nagu igal Samsung S -il siiani, kohe ei avane, kuigi tundus, et avaneb kiiremini, kui hoida kontakte telefonimälus, mitte sim kaardi peal.
3. Klaviatuuri peal olen kõige rohkem mööda trükkinud siiani S4 -ga, S3 -ga olid nagu täpsemad vajutused.
4. Kaamera fokuseerib enne pildistamist ja vahepeal õnnestub tulla udune pilt, mis oli tegelikult mul probleemiks juba ka S3 peal.

Iseenesest väljalülitamist pole hetkel märganud, küll oli veider üks hommik see, kui õhtul magama minnes oli kuskil 10% akut siis hommikuks oli pea 20% icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 350
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.05.2013 20:51:33 vasta tsitaadiga

veixv kirjutas:
Praeguse paari nädalase kasutuse juures olen märganud mõningaid asju nagu:
3. Klaviatuuri peal olen kõige rohkem mööda trükkinud siiani S4 -ga, S3 -ga olid nagu täpsemad vajutused.
4. Kaamera fokuseerib enne pildistamist ja vahepeal õnnestub tulla udune pilt, mis oli tegelikult mul probleemiks juba ka S3 peal.

Iseenesest väljalülitamist pole hetkel märganud, küll oli veider üks hommik see, kui õhtul magama minnes oli kuskil 10% akut siis hommikuks oli pea 20% icon_biggrin.gif
ega sul ei ole see high sensitive screen vms enabled
on mõistetav, kui capacitive ekraani tundlikkust tõstetakse sedavõrd, et kindaga saaks kasutada, siis isegi madalad üleliikumised registreeritakse nö trükkimiseks - selle funktsiooni puhul tuleb valida eelistus, teisiti hetkel ei saagi

too kaamera jant on kinni käeväristamises ja oskamatuses kasutada fokuseerimislukku - peegelkaameral on samuti
kui ikka s4'l fookuspunkti paika paned, siis pole märganud, et telefon veel lisaks mingit isetegevust teeks icon_confused.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2013 23:41:08 vasta tsitaadiga

Seda telefoni tasub osta? Käisin esinduses vaatama no ma ei tea millega ta piserdatud oli aga kohe ta meeldis ja tahaks ära osta icon_smile.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2013 23:45:32 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Seda telefoni tasub osta? Käisin esinduses vaatama no ma ei tea millega ta piserdatud oli aga kohe ta meeldis ja tahaks ära osta icon_smile.gif

kui tahad osta, siis miks sa seda yldse kysid icon_rolleyes.gif
see piserdus oli puhas rasv, mis on teiste inimeste ja naiste näppudest thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2013 04:47:26 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Seda telefoni tasub osta? Käisin esinduses vaatama no ma ei tea millega ta piserdatud oli aga kohe ta meeldis ja tahaks ära osta icon_smile.gif


Fairy dust.

Kui raha palju, siis kindlasti tasub osta.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiimJ
HV vaatleja
SiimJ

liitunud: 07.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2013 17:36:08 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Seda telefoni tasub osta? Käisin esinduses vaatama no ma ei tea millega ta piserdatud oli aga kohe ta meeldis ja tahaks ära osta icon_smile.gif


Mul oli sama jama - kohe, kui käed külge sain, hakkas meeldima.

Mina olen ostuga rahul.
Siiamaani pole läägi ega rakenduste kokkujooksmist täheldanud.
Kaameraga kannatab üsna korralikke pilte ja videomaterjali salvestada.
Isegi kesistes tingimustes saab üllataval moel hakkama.

Aku peab pideva näppimise puhul vastu 2 ööpäeva.

Ainuke totrus on üliõhukesest plastikust tagakorpus.
Avades tekib tunne, et kohe-kohe läheb katki.

Igatahes, kui finants lubab ning telefon meeldib, siis vai nott.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2013 22:16:03 vasta tsitaadiga

SiimJ kirjutas:
ärihai kirjutas:
Seda telefoni tasub osta? Käisin esinduses vaatama no ma ei tea millega ta piserdatud oli aga kohe ta meeldis ja tahaks ära osta icon_smile.gif


Mul oli sama jama - kohe, kui käed külge sain, hakkas meeldima.

Mina olen ostuga rahul.
Siiamaani pole läägi ega rakenduste kokkujooksmist täheldanud.
Kaameraga kannatab üsna korralikke pilte ja videomaterjali salvestada.
Isegi kesistes tingimustes saab üllataval moel hakkama.

Aku peab pideva näppimise puhul vastu 2 ööpäeva.

Ainuke totrus on üliõhukesest plastikust tagakorpus.
Avades tekib tunne, et kohe-kohe läheb katki.

Igatahes, kui finants lubab ning telefon meeldib, siis vai nott.


peale seda näppimist sain ma aru miks apple inimesed koguaeg uusi apple vidinaid tagaajavad icon_biggrin.gif nüüd ise samasugune, et ainult samsungiga see icon_smile.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 27.05.2013 08:26:29 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
peale seda näppimist sain ma aru miks apple inimesed koguaeg uusi apple vidinaid tagaajavad icon_biggrin.gif nüüd ise samasugune, et ainult samsungiga see icon_smile.gif

Kipun kahtlustama, et õunatooteid soetatakse natuke teisel eesmärgil kui samsungi vms tooteid.

Keegi s4-l mingeid customromme kasutab?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2013 15:27:23 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Seda telefoni tasub osta?

Kui arvad, et tagasi teenib, tasub kindlasti.

tiitise kirjutas:
Kipun kahtlustama, et õunatooteid soetatakse natuke teisel eesmärgil kui samsungi vms tooteid.

Räägi sellest palun täpsemalt. Mina näen küll mingeid paralleele. Ja Samsung tahtvat juba isegi oma kinnist ökosüsteemi looma asuda.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 27.05.2013 17:37:23 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:

tiitise kirjutas:
Kipun kahtlustama, et õunatooteid soetatakse natuke teisel eesmärgil kui samsungi vms tooteid.

Räägi sellest palun täpsemalt. Mina näen küll mingeid paralleele. Ja Samsung tahtvat juba isegi oma kinnist ökosüsteemi looma asuda.

OT: Kuna tegemist on S4 teemaga siis ei hakka apple kultusest siin pikemalt rääkima ja fleimi üles kütma
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2013 20:52:29 vasta tsitaadiga

Akukestvus S600 vs octa:
http://blog.gsmarena.com/battery-tests-for-exynos-5-octa-powered-samsung-i9500-galaxy-s4-complete-here-are-the-results/

Huvitav miks rääkimisel kasutab kangemaid tuumasid... vähemalt võiks ju nii järeldada sellest testist.

i9500 vs i9505:
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_i9500_vs_i9505-review-930.php
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2013 22:45:18 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
OT: Kuna tegemist on S4 teemaga siis ei hakka apple kultusest siin pikemalt rääkima ja fleimi üles kütma

Ära siis parem üldse ka mingite peidetud vihjete kaudu torgi.

Aga kuna tegu on S4 teemaga, siis räägime Samsungi poolt küljest vaadatuna: siin artiklis on üks päris hea ja õige iseloomustus:
tsitaat:
Näiteks vähem kui kuu aega müügis olnud Samsung Galaxy S4 jõudis müügitabeli teisele kohale. Kuigi ükski tasakaalukas tehnoloogiaarvustus seda telefoni väga ei kiitnud (mis ei tähenda, et tegu on halva telefoniga), oli S4 edu mõneti ennustatav.

Tegu on kõige prestiižsema alternatiiviga neile, kes ei taha osta Apple'i telefoni. S4 mainet on toetanud ka Samsungi meeletu eelarvega ülemaailmne turunduskampaania.

Ma olen juba rohkem kui korra geelküünte vahel valget S3 või S4 näinud (loe: ostsin, kuna oli trendikas, mitte kuna mul oli seda vaja ja ma sellega üldse midagi eriti teha oskaks). Kenasti valgest seemisnahast vutlaris ja puha. Nii et tasub siiski valmistuda kultusekandmises süüdistamisi tagasi lükkama. Oot, kust see mulle küll tuttav ette tuleb...?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 28.05.2013 06:41:59 vasta tsitaadiga

Katsusin 2 min. S4-ja.
1. Ekraani teravuse vahe on S3-ga võrreldes silmnähtav ja pakub parema kasutuskgemuse.
2. S4 lag menüüdes ringi lapates tundus suurem, kui S3-l.

Miks nad ei saa seda pilli sujvalt tööle?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2013 09:08:57 vasta tsitaadiga

ylovoitka kirjutas:

Miks nad ei saa seda pilli sujvalt tööle?

Touchwiz..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2013 16:30:22 vasta tsitaadiga

Android on virtuaalmasin Linux'i peal, Touchwiz omakorda selle otsas. Tuumasid on veel kõvasti juurde vaja. Või hoopis OS-i, mis ei oleks nagu mingi javakäkist proge. Tõsi küll, mustmiljon kärbest ei saa ju vist siiski eksida...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 28.05.2013 16:31:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

must miljon kärbest ei saa ju vist siiski eksida...

thumbs_up.gif


Mida rohkem kasutajaid, seda parem opsüsteem.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2013 18:26:42 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ma olen juba rohkem kui korra geelküünte vahel valget S3 või S4 näinud (loe: ostsin, kuna oli trendikas, mitte kuna mul oli seda vaja ja ma sellega üldse midagi eriti teha oskaks). Kenasti valgest seemisnahast vutlaris ja puha. Nii et tasub siiski valmistuda kultusekandmises süüdistamisi tagasi lükkama. Oot, kust see mulle küll tuttav ette tuleb...?

ot:
Kui mu ex kuulis, et mul uus telefon, siis hakkas ka kohe tahtma ja nüüd ongi tal ka. Ei saa ju halvem olla!

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keikz!
HV kasutaja
Keikz!

liitunud: 23.09.2006




sõnum 28.05.2013 19:35:13 vasta tsitaadiga

Vahetasin ka oma 2 aastat teenind s2 nelja vastu ära, nüüdseks 3 nädalat kasutand ja üsna rahul, häirib ainult aku mis oli veits pettumuseks, arvasin,et peab paremini kui rootitud s2 aga suht sama, aga pole hullu võimus korvab selle. Väga mõnusalt kiire ja sujuv on. Vastupidavuse kohta ei oska veel öelda, sest pole maha kukkund aga tundub küll veits kehvem olema kui s2. Ja muidugi see flip cover mis kingituseks elisast antakse kaasa, võib suure kaarega prükkarisse visata kui telefoni oled harjund ühe käega kasutama.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 28.05.2013 20:09:03 vasta tsitaadiga

Keikz! kirjutas:
Ja muidugi see flip cover mis kingituseks elisast antakse kaasa, võib suure kaarega prükkarisse visata kui telefoni oled harjund ühe käega kasutama.


Ma just mõtlesin, et ostaks selle coveri, aga siis see lahtikäimine hakkab segama? Pigem peaks siis mõne lihtsalt äärte või tagumise poole kaitsejublaka ostma?
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 350
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2013 20:27:06 vasta tsitaadiga

veixv kirjutas:
Keikz! kirjutas:
Ja muidugi see flip cover mis kingituseks elisast antakse kaasa, võib suure kaarega prükkarisse visata kui telefoni oled harjund ühe käega kasutama.


Ma just mõtlesin, et ostaks selle coveri, aga siis see lahtikäimine hakkab segama? Pigem peaks siis mõne lihtsalt äärte või tagumise poole kaitsejublaka ostma?

ei tasu unustada ka kaitsekilet icon_idea.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.05.2013 20:30:20 vasta tsitaadiga

minujaoks tegi see cover telefoni liiga paksuks
lisaks piisab vaid liivatera sattumisest sinna sametisse pinda ning kriibib mõnekümne minutiga klaasi mõnusa mati laigu
parem kriibin klaasi niisama mugavalt taskus kandes thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keikz!
HV kasutaja
Keikz!

liitunud: 23.09.2006




sõnum 28.05.2013 20:35:15 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
minujaoks tegi see cover telefoni liiga paksuks
lisaks piisab vaid liivatera sattumisest sinna sametisse pinda ning kriibib mõnekümne minutiga klaasi mõnusa mati laigu
parem kriibin klaasi niisama mugavalt taskus kandes thumbs_up.gif


Just, minule piisab ainult kaitsekilest mida mul ka veel ei ole, minu meelest pole mõtet telefoni väga ninnu nännutada ja igast tsirkust ümberingi toppida, tarbeese ikkagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 28.05.2013 20:38:51 vasta tsitaadiga

Samsungi pool originaalis vist veel pole pakkuda sarnast õhukest tagust nagu S3 -le oli, ultra slim pehme ümbris. Seda sai isegi kasutatud koos S3 -ga ja hoidis tagumise kaane kulumise ära, kui mööda lauda tihtipeale telefoni libistada.

Hetkel paistab, et olemas mingi selline asi Protective Cover+, kus eesti turgudel ei pakuta veel ja teeb vist telefoni parajalt paksemaks ka icon_confused.gif
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 350
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.