Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 18.11.2012 15:14:24 vasta tsitaadiga

cynic kirjutas:
ei tea kas on mõtet nii vara tellida.
tellisin zavvi-st uue hitmani nädal tagasi 46 euriga. praegu hind juba 41 eur icon_rolleyes.gif

thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 15:45:21 vasta tsitaadiga

Tellid paar päeva enne relase´i, kui veel huvi on ja korras icon_smile.gif Või ootad paar nädalat, kui hind kukub alla.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 17:32:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Või ootad paar nädalat, kui hind kukub alla.

GTA suguste mängude hinnad väga ruttu ei kukku...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 18.11.2012 19:59:10 vasta tsitaadiga

Game-st ettetellides saab kaasa A1 kahepoolse GTA V postri icon_wink.gif

Ja PS3 covereid on 4-5 erinevat (vähemalt väljas oli).

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 18.11.2012 21:01:45 vasta tsitaadiga

kas CE kohta pole kuskil infot juba liikund?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 19:52:12 vasta tsitaadiga

Keegi teab ka juba kui suur mäng tuleb?
Naised saunas rääkisid, et 40-60gb
eriti ei tahaks uskuda icon_cry.gif

_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 19:53:47 vasta tsitaadiga

Ei tea seda keegi peale RG... Mingi jutt netis küll liikus jah, et nii suur mäng võib tulla, kuid see polnud ametlik jutt ning ei ole mingeid fakte ega tõestusi selle kohta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 21:36:28 vasta tsitaadiga

PS3 peal storest on nt suurim mäng mida ma tean 16gb. Seega usun et üle 25gb ei lähe, GTA4 ja RDR+DLC nt on mülemad mingi alla 10gb.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 16.12.2012 21:42:15 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
PS3 peal storest on nt suurim mäng mida ma tean 16gb. Seega usun et üle 25gb ei lähe, GTA4 ja RDR+DLC nt on mülemad mingi alla 10gb.

Uusimad Unchartedi ja God of Wari seeria mängud on mõlemad üle 40GB. Samas GTA ilmub ka Xbox 360 peale, mis seab omapoolsed piirangud. Pakuks ka umbes 25GB, ehk sisi kolm plaati Xboxil.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin_6
HV vaatleja
martin_6

liitunud: 24.06.2009




sõnum 24.12.2012 15:41:10 vasta tsitaadiga

http://rdd.me/x34ddfrg Mõned uued Rockstari poolt avaldatud pildid. Häid pühi!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 05.01.2013 23:33:35 vasta tsitaadiga

Kõik või vähemalt valdav enamus seni ajakirjades ja mujal avaldatud screenshotidest on nüüd ametlikul kodulehel ilusti olemas. Karbi kaanepilt avaldatakse hiljem sel kuul.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2013 01:52:04 vasta tsitaadiga

Väga hea siis icon_cool.gif
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 06.01.2013 16:10:23 vasta tsitaadiga

Väidetavalt on üks raadiojaamadest NightRide FM, mis peaks sisaldama näiteks Kavinsky muusikat. Viimane on juba üle aasta nautinud ühe laulu (ja filmi) suurt menu.


Link


Kavinsky oli ka GTA IVs ühe looga.


Link

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2013 16:59:19 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
NightRide FM
Ma seniste juttude järgi aru saanud, et see saabki olema täidetud vaid tema muusikaga.


Link
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 18:18:45 vasta tsitaadiga



http://www.rockstargames.com/newswire/article/48591/grand-theft-auto-v-is-coming-9172013.html

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 16:18:02 vasta tsitaadiga

Tea kus see cover on ka...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 02.02.2013 01:45:01 vasta tsitaadiga

Teate... pigem tehku suvi otsa kauem , aga valmistoode olgu korralik ka. Järelikult on "lootust" PC versiooni kevadel näha "2014".
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2013 15:44:10 vasta tsitaadiga

Pre order bonust/nänni ei pakuta kuskil veel ?
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 08.02.2013 20:40:48 vasta tsitaadiga

Mina sain kahepoolse postri icon_biggrin.gif Muud nagu ei olevatki vist...

E: Ei tea kas lükkasid sügisele edasi sestap, et äkki teevad uuele platvormile (Xbox720 / PS4) ?... lootust nagu tegelt ju on? Sest dev kit-id ju ammu väljas ?

Kuigi, mäletan millalgi sai mingit artiklit loetud, et uuele veel ei lähe seekord...

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 27.03.2013 16:50:57 vasta tsitaadiga











_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 17:26:38 vasta tsitaadiga

New GTA V Trailers coming April 30
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 27.04.2013 11:23:10 vasta tsitaadiga

2. mail ilmuvad uued artiklid/eelvaated. thumbs_up.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2013 19:28:08 vasta tsitaadiga

Väga viis, loodetavasti saab hunnikute viisi uut infi mängu kohta icon_razz.gif

E: Päris käre


Link


Link
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 28.04.2013 13:03:15 vasta tsitaadiga

EstBeast miks sa fake asju siia laed? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.04.2013 18:02:07 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 18:09:00 vasta tsitaadiga

epic shit tulemas thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 18:49:14 vasta tsitaadiga

suht epic jah icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 02.05.2013 19:03:07 vasta tsitaadiga

Embargo on lõppenud, kohe hakkab terve hunnik eelvaateid tulema:

http://www.computerandvideogames.com/403297/previews/preview-gta-v-reinvents-the-open-world-rules-again/
http://www.gamer.nl/preview/423650/grand-theft-auto-5-meer-gta-dan-welke-gta-ook
http://www.ign.com/articles/2013/05/02/grand-theft-auto-v-ambition-in-the-big-city?abthid=51828e148f64f7e565000008
http://www.ign.com/articles/2013/05/02/how-grand-theft-auto-5-moves-the-series-forward

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.05.2013 23:57:25 vasta tsitaadiga

Tellisin ka PC pre-orderi.
Vaatame mis saama hakkab:D

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 23.05.2013 15:22:01 vasta tsitaadiga

Announcing the Grand Theft Auto V Special Edition and Collector’s Edition – Available for Pre-Order Starting Today
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 23.05.2013 16:32:43 vasta tsitaadiga

Next Gen pre-orderit polegi? :/ Miks ma peaks selle vanale konsoolile ostma, kui kohe on uued väljas ja need ei toeta vanu mänge icon_lol.gif (vb PS4 toetas, ei mäleta icon_razz1.gif)
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2013 16:45:58 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Miks ma peaks selle vanale konsoolile ostma, kui kohe on uued väljas ja need ei toeta vanu mänge

Sest mängud ilmuvad ainult praeguse generatsiooni konsoolidele?

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 23.05.2013 16:47:01 vasta tsitaadiga

Riddim kirjutas:
Mafia kirjutas:
Miks ma peaks selle vanale konsoolile ostma, kui kohe on uued väljas ja need ei toeta vanu mänge

Sest mängud ilmuvad ainult praeguse generatsiooni konsoolidele?

See on 100% kindel?

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 08:54:51 vasta tsitaadiga

küll see XONE versioon ka tuleb üsna kiiresti.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.05.2013 10:08:54 vasta tsitaadiga

Ise tahaks ka PS4-jale , et tuleks .... samas ega see PS3 ka kodust kuhugi ei kao.
Kust leida seda CE? Telliks ette ära icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 24.05.2013 10:10:37 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Ise tahaks ka PS4-jale , et tuleks .... samas ega see PS3 ka kodust kuhugi ei kao.
Kust leida seda CE? Telliks ette ära icon_smile.gif

Amazon, Zavvi jne.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 10:27:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kust leida seda CE? Telliks ette ära

Sul seal UK-s ei tohiks ju probleeme olla - pigem vaata, mida erinevad poed veel boonuseks pakuvad icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 10:33:31 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Ise tahaks ka PS4-jale , et tuleks .... samas ega see PS3 ka kodust kuhugi ei kao.
Kust leida seda CE? Telliks ette ära icon_smile.gif

Zavvi pakub juba pre-orderit, aga selline hind küll ei ahvatle seda ostma icon_rolleyes.gif
http://www.zavvi.com/games/platforms/xbox-360/gta-grand-theft-auto-v-5-collector-s-edition/10808805.html
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 10:52:21 vasta tsitaadiga

OT:
tsitaat:

Zavvi pakub juba pre-orderit, aga selline hind küll ei ahvatle seda ostma

Zavvi'st ma ei soovitaks tellida CE/LE, kuna turvaliselt pakkida nad endiselt ei oska thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 11:10:10 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
OT:
tsitaat:

Zavvi pakub juba pre-orderit, aga selline hind küll ei ahvatle seda ostma

Zavvi'st ma ei soovitaks tellida CE/LE, kuna turvaliselt pakkida nad endiselt ei oska thumbs_down.gif

Zavvist ei soovita vaenlasel ka tellida, aga see oli hetkel ainus Euroopa pood, kus pakuti pre-orderit.
Loodame muidugi, et see hind langeb, sest 150$ vs 190€ on ikka päris ulme hinnavahe icon_neutral.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 11:15:30 vasta tsitaadiga

ShopTo.net pakub ka - http://shopto.net/product/search?search=GTA+%3A+Grand+Theft+Auto+V+%285%29+Collector%27s+Edition&view=_list&standard=1
_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 11:18:23 vasta tsitaadiga

Nüüd leidsin ka Game.co.uk oma ülesse natuke mõistlikuma hinnaga: http://www.game.co.uk/en/grand-theft-auto-v-collectors-edition-deposit-227275
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 21:55:53 vasta tsitaadiga

http://www.alivegamezone.com/2013/05/24/new-gta-5-screenshot-leaked/
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 21:59:49 vasta tsitaadiga

zipzic kirjutas:
ShopTo.net pakub ka - http://shopto.net/product/search?search=GTA+%3A+Grand+Theft+Auto+V+%285%29+Collector%27s+Edition&view=_list&standard=1

Viskame pilgu ka postikulule: £26.27 / £67.85 icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 25.05.2013 01:29:09 vasta tsitaadiga

£120 küll selle eest välja käima ei hakka.
Tavaversioon juba ammu pre order tehtud ( siis kui veel Aprillis-Mais ) pidi välja tulema icon_biggrin.gif (Aga kui 16 kätte ei tooda siis lähen öösel 00:00 Asda ja ostan otse) icon_biggrin.gif (Ei tea kas peaks puhkust võtma nädalakese ? icon_biggrin.gif

Aga mingi 7-8 kümpsi köhiks ära küll.
Hetkel siiani tavaversiooni preorderi hind mingi £35 thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 25.05.2013 20:25:27 vasta tsitaadiga

aga kust eestis kõige odavam SE-d on saada? gamestar paistab hetkel vaid tavaversiooni pakkuvat.
Also, kuidas R* vahet teeb kes preoderisid ja kes mitte? blimpi pärast mure siis..
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2013 21:09:35 vasta tsitaadiga

Vaevalt, et SE/CE Progames'i saabub...

Preorder koodid saadab tavaliselt retailer koos tellimusega välja.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Csass
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2002




sõnum 06.06.2013 14:02:29 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151719498198413&set=a.10150096973218413.301649.377017568412&type=1&theater

Grand Theft Auto V (GTA) Collector`s Edition Xbox360 ProGames'is
Grand Theft Auto V (GTA) Grand Theft Auto V (GTA) Collector`s Edition PS3 ProGames'is
Grand Theft Auto V (GTA) Special Edition PS3 ProGames'is
Grand Theft Auto V (GTA) Special Edition Xbox360 ProGames'is
icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 06.06.2013 14:16:15 vasta tsitaadiga

115 eur täitsa ok hind ju? ... Meil on Game-s Preorderi hind 129 või 149 naela..
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2013 15:23:58 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
115 eur täitsa ok hind ju? ... Meil on Game-s Preorderi hind 129 või 149 naela..

Eesti kohta on küll tegemist super hinnaga thumbs_up.gif
Eriti veel siis, kui Inglismaal on pre-orderina tunduvalt kallim icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.