Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
vaido6
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2009
18.11.2012 15:14:24
cynic kirjutas:
ei tea kas on mõtet nii vara tellida.
tellisin zavvi-st uue hitmani nädal tagasi 46 euriga. praegu hind juba 41 eur
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
4
tagasi üles
S.I.L.L.U
HV veteran
liitunud: 26.06.2003
18.11.2012 15:45:21
Tellid paar päeva enne relase´i, kui veel huvi on ja korras Või ootad paar nädalat, kui hind kukub alla.
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
90
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
18.11.2012 17:32:19
tsitaat:
Või ootad paar nädalat, kui hind kukub alla.
GTA suguste mängude hinnad väga ruttu ei kukku...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
10.10.10
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2010
18.11.2012 19:59:10
Game-st ettetellides saab kaasa A1 kahepoolse GTA V postri
Ja PS3 covereid on 4-5 erinevat (vähemalt väljas oli).
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
nitramra
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
18.11.2012 21:01:45
kas CE kohta pole kuskil infot juba liikund?
Kommentaarid: 64 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
59
tagasi üles
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
16.12.2012 19:52:12
Keegi teab ka juba kui suur mäng tuleb?
Naised saunas rääkisid, et 40-60gb
eriti ei tahaks uskuda
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
145
tagasi üles
Siim159
HV Guru
liitunud: 16.08.2010
16.12.2012 19:53:47
Ei tea seda keegi peale RG... Mingi jutt netis küll liikus jah, et nii suur mäng võib tulla, kuid see polnud ametlik jutt ning ei ole mingeid fakte ega tõestusi selle kohta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
21
tagasi üles
EstBeast
HV veteran
liitunud: 04.12.2008
16.12.2012 21:36:28
PS3 peal storest on nt suurim mäng mida ma tean 16gb. Seega usun et üle 25gb ei lähe, GTA4 ja RDR+DLC nt on mülemad mingi alla 10gb.
Kommentaarid: 87 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
6 ::
69
tagasi üles
Getomees
HV veteran
liitunud: 31.12.2002
16.12.2012 21:42:15
EstBeast kirjutas:
PS3 peal storest on nt suurim mäng mida ma tean 16gb. Seega usun et üle 25gb ei lähe, GTA4 ja RDR+DLC nt on mülemad mingi alla 10gb.
Uusimad Unchartedi ja God of Wari seeria mängud on mõlemad üle 40GB. Samas GTA ilmub ka Xbox 360 peale, mis seab omapoolsed piirangud. Pakuks ka umbes 25GB, ehk sisi kolm plaati Xboxil.
_________________Sinikiir : Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
7 ::
2 ::
30
tagasi üles
martin_6
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2009
Kommentaarid: 6 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
6
tagasi üles
Getomees
HV veteran
liitunud: 31.12.2002
Kommentaarid: 59 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
7 ::
2 ::
30
tagasi üles
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
06.01.2013 01:52:04
Väga hea siis
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
145
tagasi üles
Getomees
HV veteran
liitunud: 31.12.2002
06.01.2013 16:10:23
Väidetavalt on üks raadiojaamadest NightRide FM , mis peaks sisaldama näiteks Kavinsky muusikat. Viimane on juba üle aasta nautinud ühe laulu (ja filmi) suurt menu.
VIDEO
Link
Kavinsky oli ka GTA IVs ühe looga.
VIDEO
Link
_________________Sinikiir : Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
7 ::
2 ::
30
tagasi üles
EvilKatarn
diivanilill
liitunud: 25.01.2005
06.01.2013 16:59:19
Getomees kirjutas:
NightRide FM
Ma seniste juttude järgi aru saanud, et see saabki olema täidetud vaid tema muusikaga.
VIDEO
Link
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
81
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
EstBeast
HV veteran
liitunud: 04.12.2008
01.02.2013 16:18:02
Tea kus see cover on ka...
Kommentaarid: 87 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
6 ::
69
tagasi üles
10.10.10
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2010
02.02.2013 01:45:01
Teate... pigem tehku suvi otsa kauem , aga valmistoode olgu korralik ka. Järelikult on "lootust" PC versiooni kevadel näha "2014".
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
02.02.2013 15:44:10
Pre order bonust/nänni ei pakuta kuskil veel ?
Kommentaarid: 169 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
1 ::
148
tagasi üles
10.10.10
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2010
08.02.2013 20:40:48
Mina sain kahepoolse postri Muud nagu ei olevatki vist...
E: Ei tea kas lükkasid sügisele edasi sestap, et äkki teevad uuele platvormile (Xbox720 / PS4) ?... lootust nagu tegelt ju on? Sest dev kit-id ju ammu väljas ?
Kuigi, mäletan millalgi sai mingit artiklit loetud, et uuele veel ei lähe seekord...
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
Getomees
HV veteran
liitunud: 31.12.2002
Kommentaarid: 59 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
7 ::
2 ::
30
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
25.04.2013 17:26:38
New GTA V Trailers coming April 30
Spoiler
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
Getomees
HV veteran
liitunud: 31.12.2002
Kommentaarid: 59 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
7 ::
2 ::
30
tagasi üles
EstBeast
HV veteran
liitunud: 04.12.2008
27.04.2013 19:28:08
Väga viis, loodetavasti saab hunnikute viisi uut infi mängu kohta
E: Päris käre
VIDEO
Link
VIDEO
Link
Kommentaarid: 87 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
6 ::
69
tagasi üles
Goon
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.06.2005
28.04.2013 13:03:15
EstBeast miks sa fake asju siia laed?
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
2
tagasi üles
Getomees
HV veteran
liitunud: 31.12.2002
Kommentaarid: 59 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
7 ::
2 ::
30
tagasi üles
trip
HV Guru
liitunud: 15.03.2007
30.04.2013 18:09:00
epic shit tulemas .
Kommentaarid: 406 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
303
tagasi üles
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
30.04.2013 18:49:14
suht epic jah
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
145
tagasi üles
Getomees
HV veteran
liitunud: 31.12.2002
Kommentaarid: 59 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
7 ::
2 ::
30
tagasi üles
-FoX-
HV Guru
liitunud: 26.04.2007
17.05.2013 23:57:25
Tellisin ka PC pre-orderi.
Vaatame mis saama hakkab:D
_________________ Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
6 ::
3 ::
307
tagasi üles
Getomees
HV veteran
liitunud: 31.12.2002
Kommentaarid: 59 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
7 ::
2 ::
30
tagasi üles
Mafia
HV veteran
liitunud: 02.11.2005
23.05.2013 16:32:43
Next Gen pre-orderit polegi? :/ Miks ma peaks selle vanale konsoolile ostma, kui kohe on uued väljas ja need ei toeta vanu mänge (vb PS4 toetas, ei mäleta )
_________________ Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
17
tagasi üles
Riddim
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2009
23.05.2013 16:45:58
Mafia kirjutas:
Miks ma peaks selle vanale konsoolile ostma, kui kohe on uued väljas ja need ei toeta vanu mänge
Sest mängud ilmuvad ainult praeguse generatsiooni konsoolidele?
_________________LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
Mafia
HV veteran
liitunud: 02.11.2005
23.05.2013 16:47:01
Riddim kirjutas:
Mafia kirjutas:
Miks ma peaks selle vanale konsoolile ostma, kui kohe on uued väljas ja need ei toeta vanu mänge
Sest mängud ilmuvad ainult praeguse generatsiooni konsoolidele?
See on 100% kindel?
_________________ Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
17
tagasi üles
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
24.05.2013 08:54:51
küll see XONE versioon ka tuleb üsna kiiresti.
_________________ ..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
60
tagasi üles
10.10.10
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2010
24.05.2013 10:08:54
Ise tahaks ka PS4-jale , et tuleks .... samas ega see PS3 ka kodust kuhugi ei kao.
Kust leida seda CE? Telliks ette ära
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
Getomees
HV veteran
liitunud: 31.12.2002
24.05.2013 10:10:37
10.10.10 kirjutas:
Ise tahaks ka PS4-jale , et tuleks .... samas ega see PS3 ka kodust kuhugi ei kao.
Kust leida seda CE? Telliks ette ära
Amazon, Zavvi jne.
_________________Sinikiir : Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
7 ::
2 ::
30
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
24.05.2013 10:27:31
tsitaat:
Kust leida seda CE? Telliks ette ära
Sul seal UK-s ei tohiks ju probleeme olla - pigem vaata, mida erinevad poed veel boonuseks pakuvad
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
Electrical
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2007
Kommentaarid: 27 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
24.05.2013 10:52:21
OT:
tsitaat:
Zavvi pakub juba pre-orderit, aga selline hind küll ei ahvatle seda ostma
Zavvi'st ma ei soovitaks tellida CE/LE, kuna turvaliselt pakkida nad endiselt ei oska
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
Electrical
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2007
24.05.2013 11:10:10
beastbeats kirjutas:
OT:
tsitaat:
Zavvi pakub juba pre-orderit, aga selline hind küll ei ahvatle seda ostma
Zavvi'st ma ei soovitaks tellida CE/LE, kuna turvaliselt pakkida nad endiselt ei oska
Zavvist ei soovita vaenlasel ka tellida, aga see oli hetkel ainus Euroopa pood, kus pakuti pre-orderit.
Loodame muidugi, et see hind langeb, sest 150$ vs 190€ on ikka päris ulme hinnavahe
Kommentaarid: 27 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles
zipzic
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.10.2007
Kommentaarid: 268 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
215
tagasi üles
Electrical
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2007
Kommentaarid: 27 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles
EstBeast
HV veteran
liitunud: 04.12.2008
Kommentaarid: 87 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
6 ::
69
tagasi üles
j2mm
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.10.2008
24.05.2013 21:59:49
Viskame pilgu ka postikulule: £26.27 / £67.85
Kommentaarid: 88 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
72
tagasi üles
10.10.10
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2010
25.05.2013 01:29:09
£120 küll selle eest välja käima ei hakka.
Tavaversioon juba ammu pre order tehtud ( siis kui veel Aprillis-Mais ) pidi välja tulema (Aga kui 16 kätte ei tooda siis lähen öösel 00:00 Asda ja ostan otse) (Ei tea kas peaks puhkust võtma nädalakese ?
Aga mingi 7-8 kümpsi köhiks ära küll.
Hetkel siiani tavaversiooni preorderi hind mingi £35
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
nitramra
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
25.05.2013 20:25:27
aga kust eestis kõige odavam SE-d on saada? gamestar paistab hetkel vaid tavaversiooni pakkuvat.
Also, kuidas R* vahet teeb kes preoderisid ja kes mitte? blimpi pärast mure siis..
Kommentaarid: 64 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
59
tagasi üles
j2mm
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.10.2008
25.05.2013 21:09:35
Vaevalt, et SE/CE Progames'i saabub...
Preorder koodid saadab tavaliselt retailer koos tellimusega välja.
Kommentaarid: 88 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
72
tagasi üles
Csass
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2002
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
3
tagasi üles
10.10.10
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2010
06.06.2013 14:16:15
115 eur täitsa ok hind ju? ... Meil on Game-s Preorderi hind 129 või 149 naela..
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
Electrical
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2007
06.06.2013 15:23:58
10.10.10 kirjutas:
115 eur täitsa ok hind ju? ... Meil on Game-s Preorderi hind 129 või 149 naela..
Eesti kohta on küll tegemist super hinnaga
Eriti veel siis, kui Inglismaal on pre-orderina tunduvalt kallim
Kommentaarid: 27 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles