|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Corrosion
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2002
|
22.10.2003 21:06:37
|
|
|
| Kas Mafiale mp ei tule nagu Vice cityle??
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
22.10.2003 21:26:11
|
|
|
Arvan, et kui tuleb siis oleks juba tulnud kuna mäng ikka juba mõnda aega väljas olnud...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
23.10.2003 19:53:22
|
|
|
| Tõesti, kle see sõit, selle tegin ma esimese korraga läbi, käisin viimasel ringil panin üle katuse, aga teine vend pani ka üle katuse ja võitsin ja mingeid Buge ma ka ei kohta.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollikakutt
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2004
|
10.01.2004 13:31:15
f |
|
|
noudeid????? voi MAFIA KODUKAT
_________________ o jee sa oled nii loll |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
10.01.2004 13:58:41
Re: f |
|
|
| ollikakutt kirjutas: |
| noudeid????? voi MAFIA KODUKAT |
www.mafia-game.com
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anthrax
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2003
|
28.01.2004 01:10:33
Re: Mafia imeb vilinal!!! |
|
|
-proovisin gangsterite maha võtmiseks paremat viisi, varastasin kõrvalt auto, sõitsin nende sekka ja üritasin auto tagant tulistada, kõik kuulid läksid vastu autot, kuigi sihik oli ikka oma päris tykk maad autost kõrvale suunatud.
<<< see on niisama ka, isegi, kui sa misioonil ei ole. se on normaalne, kui sa vaatad küljepealt seda, kus on relva toru ots ja kuhu sa sihid
-see missioon, kus tuleb see ralli võistlus võita on nii kirveks tehtud. Autod on vanad ja väga sitta juhitavusega, et missiooni ära teha, kulub terve päev, et juhtimine selgeks õppida ja võta näpust, näed kõvasti vaeva, saad juhtimise selgeks ja pärast ei saa enam üldse rallit sõita. Seega on see sama hea, kui näiteks half life missiooni keskele toppida, võidusõit, kui esimest kohta ei saa, siis game over. Autod sama raskesti juhitatavad, kui mingis f1-s hard variandiga.
<<< See et sina ei oska mängus autot juhtida, ei ole mingisugune bug. see on täiesti normaalne, kui tuleb ka võistlus juhtimisoskusele, kui sa enamus ajast oled liigelnud autoga.
Ma olen selle 2..3 korda läbi teinud, ja minumeelest üks õnnestunumaid mänge.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.01.2004 01:53:23
|
|
|
siis kui esimest korda sai peale lastud, siis heli vähe kahtlane. kõik olid nagu heeliumi-laksu all
aga siis tuli format ja save'd läksid kaduma
aga nüüd mõned nädalad tagasi sai see uuesti peale lastud ja nüüd ka siis lõpuks läbi tehtud (story osa).
üldiselt väga kõva mäng
paar puuki vist esines, aga kuna neid ei mäleta, siis pole nad nii olulised ka
see tundus veidi kahtlane, et minu konfil ei jooksnud just kõige paremini
aga arvan, et see oli vist liigsete taustprogrammide süü
igatahes soovitan kõigile
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
28.01.2004 03:12:50
|
|
|
| no mafia väga nõudlik mäng ka muidugi mul 500 mälu ja p4 mis 2.6 GHz peal lippab + 64 megane graafika aga väga harva kui oli mingi suurem autode ryselus siis ma mäelatan et paari skohas tegi ikka nõksu sisse..
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
28.01.2004 19:41:11
Re: Mafia imeb vilinal!!! |
|
|
| Anthrax kirjutas: |
-proovisin gangsterite maha võtmiseks paremat viisi, varastasin kõrvalt auto, sõitsin nende sekka ja üritasin auto tagant tulistada, kõik kuulid läksid vastu autot, kuigi sihik oli ikka oma päris tykk maad autost kõrvale suunatud.
<<< see on niisama ka, isegi, kui sa misioonil ei ole. se on normaalne, kui sa vaatad küljepealt seda, kus on relva toru ots ja kuhu sa sihid
-see missioon, kus tuleb see ralli võistlus võita on nii kirveks tehtud. Autod on vanad ja väga sitta juhitavusega, et missiooni ära teha, kulub terve päev, et juhtimine selgeks õppida ja võta näpust, näed kõvasti vaeva, saad juhtimise selgeks ja pärast ei saa enam üldse rallit sõita. Seega on see sama hea, kui näiteks half life missiooni keskele toppida, võidusõit, kui esimest kohta ei saa, siis game over. Autod sama raskesti juhitatavad, kui mingis f1-s hard variandiga.
<<< See et sina ei oska mängus autot juhtida, ei ole mingisugune bug. see on täiesti normaalne, kui tuleb ka võistlus juhtimisoskusele, kui sa enamus ajast oled liigelnud autoga.
Ma olen selle 2..3 korda läbi teinud, ja minumeelest üks õnnestunumaid mänge.  |
Heheee mul läks ka mingi 1 - 2 päeva. Siis kui matsu panid, närvi ajas - mängust välja. 30 min. pärast uuesti ja siis tegin ära...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rain69
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
07.02.2004 23:29:38
|
|
|
| ka palju kordi viskab välja ja midagi teha ei anna
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.02.2004 04:40:21
|
|
|
nüüd siis tuli Mafia ka PS2'le lõpuks välja
ülevaade ei olnud just kuigi kiitev
ei viisti praegu linki otsida, igatahes Gamespot'is oli sellest juttu...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergay
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2003
|
08.02.2004 16:15:37
|
|
|
Mul on jälle selline probleem, et kõik helid on mängus nagu kiirendatud:auto teeb kuidagi ebamaist häält ja inimese hääl kõlab nagu multifilmis
Kui seda siin juba arutatud, siis sry
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
08.02.2004 16:47:45
|
|
|
| tsitaat: |
Mul on jälle selline probleem, et kõik helid on mängus nagu kiirendatud:auto teeb kuidagi ebamaist häält ja inimese hääl kõlab nagu multifilmis
Kui seda siin juba arutatud, siis sry
|
Loe Mafia ReadMe-d ,sealt saad abi
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matux
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
10.02.2004 19:17:55
Re: Mafia imeb vilinal!!! |
|
|
[quote="Anthrax"]-Ma olen selle 2..3 korda läbi teinud, ja minumeelest üks õnnestunumaid mänge.
Täpselt..... Ma ka muidu umbes samapalju kordi läbi mänginud ja ära pole tüdinenud(muusika ruulib)way to go 30s.....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.02.2004 21:04:13
|
|
|
| ise tegin ka läbi ja ikka täitsa kaasakiskuv mäng on ,)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
11.02.2004 12:23:53
|
|
|
| matux, Foorumis on ka IGAL sinu postitusel paremal ylal nurgas nupp "MUUDA" palun kasuta seda! mitu järjestikust postitust ühe inimese poolt on LÄBU. Sa kuskil mujal foorumis juba hiilgasid ka sellise "3 postitust järjest poliitikaga".
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
12.02.2004 21:34:16
|
|
|
| Mäng on väga hea, sisu nagu vaataks filmi , ja veel palju muud hääd, kuid mulle ei meeldi üheski mängus kui vaatekaugus pole pris see mis olema piaks, maitia kas mu graafika kaardi viga või mis, kuid linnas üle silla sõites ja tagasi vaadates ei näe ma enam teiselpool olevaid maju ja muid suuri objekte linnas, lihtsalt vaatekaugus lõppeb ära, tuleb väike udune koht ja majad lõigatakse lihtsalt ära, huvitav mis jama on, algus videos mis linna tutvustas oli küll juba kaugelt merelt vaade linnale kus kõik oli ilusti ja selgelt näha juba suurtelt kaugustelt!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
12.02.2004 22:54:33
|
|
|
Erksxx, kas seal ei ole sellist settingut nagu GTA3 ja VC on - draw distance? krt nii ammu mängisin seda ei mäleta enam..
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matux
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
19.02.2004 20:10:17
|
|
|
| Jägermeister kirjutas: |
| matux, Foorumis on ka IGAL sinu postitusel paremal ylal nurgas nupp "MUUDA" palun kasuta seda! mitu järjestikust postitust ühe inimese poolt on LÄBU. Sa kuskil mujal foorumis juba hiilgasid ka sellise "3 postitust järjest poliitikaga". |
Proovin mitte..... Aga selle "Muuda" nupuga on mingi kala..... Alati kui vajutad,tuleb oodata umbes 17min.(ükskord kohe mõõtsin)..... Ja siis tuleb..... Page Cannot Be Displayed või kiri "Done" ja valge taust.....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
06.03.2004 03:41:41
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| Erksxx, kas seal ei ole sellist settingut nagu GTA3 ja VC on - draw distance? krt nii ammu mängisin seda ei mäleta enam.. |
on küll mängus draw distance kuid s ee oli mul põhjas, ikka ei näinud nii kaugele nagu videos!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
02.07.2004 09:45:43
|
|
|
Hihi, ma teen Mafiat nüüd teist korda läbi ja autoga sõidan nüüd rooliga, see võidusõidu missioon ikka väga kaif, jälle esimese korraga läbi, kuigi kolmandal ja neljandal ja viimasel ringil tegin spinne Parimaks ringiajaks sõitsin 1.27.89 Mingi Gran Tursimo Mod võiks tulla Mafiale, linnavahel rajad ja oleks ülikõva
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.07.2004 10:55:23
|
|
|
Aga mina pean oma arvamust sellest mäbgust muutma! Tegu parima omataolisega mida on mul olnud au mängida
Kogu see story ja stuff on ju täiega kaasakiskuv mingi 2x juba selle läbi teinud Aga tuleb ka kolmas x teha aga siis juba x800xt taga 1600x1200 @ AA & AF oleks asi vist veel vägevam
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
05.07.2004 03:31:24
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Aga mina pean oma arvamust sellest mäbgust muutma! Tegu parima omataolisega mida on mul olnud au mängida
Kogu see story ja stuff on ju täiega kaasakiskuv mingi 2x juba selle läbi teinud Aga tuleb ka kolmas x teha aga siis juba x800xt taga 1600x1200 @ AA & AF oleks asi vist veel vägevam  |
Täiesti õige, mänguga on kõvasti vaeva nähtud Super hea sisu, meats ma olen 3 x juba otsasat peale hakanud ning 1s kohas jälle kõvaketas pange pannud ning formatt tulnud teha ,egas midagi peab ikka kunagi kätte võtma ning läbi tegema, olgu vel niipalju öeldud , et omaarust olin suht lõpus kui asi pange jälle pani (see oli sis see auto alla pommi panek, irf )
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
05.07.2004 18:35:05
|
|
|
Minu arvamus: The Best Game Ever 8) ,
Story osa mitu korda läbi tehtud ja freeride extreme ja läbi, bugge nats oli eriti füüsika vallas,
aga selle korvas väga hea gameplay
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
05.07.2004 19:17:11
|
|
|
| MatrixMan kirjutas: |
Minu arvamus: The Best Game Ever 8) ,
Story osa mitu korda läbi tehtud ja freeride extreme ja läbi, bugge nats oli eriti füüsika vallas,
aga selle korvas väga hea gameplay  |
Ei vaidle vastu selle Best game ever osas. Ma lausa armastan seda mängu . Seda lihtsalt peab mängima ja läbi tegema . Eriti meeldis story, ja kogu see mafia teema läheb üldse väga peale
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
05.07.2004 20:10:29
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
Aga mina pean oma arvamust sellest mäbgust muutma! Tegu parima omataolisega mida on mul olnud au mängida
Kogu see story ja stuff on ju täiega kaasakiskuv mingi 2x juba selle läbi teinud Aga tuleb ka kolmas x teha aga siis juba x800xt taga 1600x1200 @ AA & AF oleks asi vist veel vägevam  |
Täiesti õige, mänguga on kõvasti vaeva nähtud Super hea sisu, meats ma olen 3 x juba otsasat peale hakanud ning 1s kohas jälle kõvaketas pange pannud ning formatt tulnud teha ,egas midagi peab ikka kunagi kätte võtma ning läbi tegema, olgu vel niipalju öeldud , et omaarust olin suht lõpus kui asi pange jälle pani (see oli sis see auto alla pommi panek, irf ) |
Oiiii eiii..minuarust on see pommi panek suht mängu keskel...Sa wõiksid ikka korraliku wersiooniga uuesti proowida...wüi siis oma kalast lahti saada...Sest see mis sellele pommi kohale järgneb tasub kindlasti mängimist
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
05.07.2004 20:15:12
|
|
|
| TombcaT kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
Aga mina pean oma arvamust sellest mäbgust muutma! Tegu parima omataolisega mida on mul olnud au mängida
Kogu see story ja stuff on ju täiega kaasakiskuv mingi 2x juba selle läbi teinud Aga tuleb ka kolmas x teha aga siis juba x800xt taga 1600x1200 @ AA & AF oleks asi vist veel vägevam  |
Täiesti õige, mänguga on kõvasti vaeva nähtud Super hea sisu, meats ma olen 3 x juba otsasat peale hakanud ning 1s kohas jälle kõvaketas pange pannud ning formatt tulnud teha ,egas midagi peab ikka kunagi kätte võtma ning läbi tegema, olgu vel niipalju öeldud , et omaarust olin suht lõpus kui asi pange jälle pani (see oli sis see auto alla pommi panek, irf ) |
Oiiii eiii..minuarust on see pommi panek suht mängu keskel...Sa wõiksid ikka korraliku wersiooniga uuesti proowida...wüi siis oma kalast lahti saada...Sest see mis sellele pommi kohale järgneb tasub kindlasti mängimist  |
Oh, vingé, sis on hea et vel pool mängu ees!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
06.07.2004 23:50:42
|
|
|
See pommi panek oli jah suht keskel ja mängu lahedam osa on alles ees IMHO
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
07.07.2004 16:26:44
|
|
|
| tegelt mai motle seda pommi panekut hotellis , kui te vennad kõik seda mõtlesite, vaid ikka seda pommi panekut auto alla, kuskil linnas ! peale neid laeva misiooni ning palju muud!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
07.07.2004 16:42:06
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| tegelt mai motle seda pommi panekut hotellis , kui te vennad kõik seda mõtlesite, vaid ikka seda pommi panekut auto alla, kuskil linnas ! peale neid laeva misiooni ning palju muud! |
Ma mõtlesin seda sama . Aga ikkagi on lahedam osa ees veel
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
07.07.2004 17:15:11
|
|
|
| insane clown posse kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
| tegelt mai motle seda pommi panekut hotellis , kui te vennad kõik seda mõtlesite, vaid ikka seda pommi panekut auto alla, kuskil linnas ! peale neid laeva misiooni ning palju muud! |
Ma mõtlesin seda sama . Aga ikkagi on lahedam osa ees veel  |
TÄpselt niii...tasub kindaslti edasi ka mängida...sealt veel suhteliselt palju lõpuni..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
07.07.2004 17:54:47
|
|
|
| mõnna !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
07.07.2004 19:39:35
|
|
|
See polnud OT
Äkki keegi teab Mafia 2'st midagi, naised saunas rääkisid et kunagi pidi selline mäng tulema
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TULNUK
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
07.07.2004 20:16:32
|
|
|
| gamespotist lugesin et lubatud justkui on et tuleb, aga millal vot see on selgusetu. mingi tähtaeg oli tuleva talve jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
07.07.2004 20:29:40
|
|
|
| TULNUK kirjutas: |
| gamespotist lugesin et lubatud justkui on et tuleb, aga millal vot see on selgusetu. mingi tähtaeg oli tuleva talve jooksul. |
Mafia enda kodulehel oli vahepeal (võib-olla on praegu ka, ise ei leidnud enam üles:-P) selline koht kus mängu tegijad vastasid küsimustele. Seal kirjutasid nad, et teine osa tuleb kuid sisu ei ole järjena esimesele vaid hoopis iseseisev. Muud suurt polegi teada.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
07.07.2004 21:27:37
|
|
|
Ja official Mafia site hakkas minu käest üldse vahepeal passwordi küsima, nagu need Eesti porno saitide Member aread
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.S.D.D
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2003
|
23.08.2004 23:30:03
|
|
|
Kuidas saada itaalia keelne Mafia inglise keelseks? On see üldse võimalik?
Mul arvutis itaalia keelne mäng sees, kahuks makaroni keelest suurt aru ei saa
_________________ BS jätke enda teada  |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
24.08.2004 13:50:51
|
|
|
| S.S.D.D kirjutas: |
Kuidas saada itaalia keelne Mafia inglise keelseks? On see üldse võimalik?
Mul arvutis itaalia keelne mäng sees, kahuks makaroni keelest suurt aru ei saa  |
Mine poodi tagasi ja vaheta mäng ümber, või ostsidki ta juba itaalia keelsena? 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
häpijoii
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
24.08.2004 15:43:03
|
|
|
Mafia on jah omaaja ylitis.
Kui mängu sain ei osanud oodatagi, et see nii reaalne on. Panga missioonidel sai ikka pidevalt mootor välja lylitatud kuna bena kulus.
Köige kirvem missioon oli see kui pidi veoautoga kindlat speedi hoidma 40 mph oli vist no vot see juba pani skilli proovile.
Kova asi mis mulle meeldis oli see, et kui mäng läbi sain ei löppenud asi sugugi vaid hakkasid mingitelt valgetelt pedestrannidel missioone kysima ja kui missioon läbi oli auhinnaks alati mingi tuunitud hot rod.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
25.08.2004 20:35:34
|
|
|
| häpijoii kirjutas: |
Mafia on jah omaaja ylitis.
Kui mängu sain ei osanud oodatagi, et see nii reaalne on. Panga missioonidel sai ikka pidevalt mootor välja lylitatud kuna bena kulus.
Köige kirvem missioon oli see kui pidi veoautoga kindlat speedi hoidma 40 mph oli vist no vot see juba pani skilli proovile.
Kova asi mis mulle meeldis oli see, et kui mäng läbi sain ei löppenud asi sugugi vaid hakkasid mingitelt valgetelt pedestrannidel missioone kysima ja kui missioon läbi oli auhinnaks alati mingi tuunitud hot rod. |
krt jah see veoauto asi oli tõesti skilli tipp tervelt 1 nuppu pidi vajutama mis speed limiteri peale pani
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
25.08.2004 23:06:35
|
|
|
Ma ei sa pointile pihta selles missioonis kus ma neid sigareid pätsama pean.
Kui olen dokumendid ja veoka ära varastanud ja lähen sadamasse tagasi siis
kuidas ma sadamasse sisse saan? kui hakkan nendest meestes mööduma siis ütleb, et
mu isiksus on paljastatud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
25.08.2004 23:14:44
|
|
|
| Hmm see imelik, ma ise parkisin auto selle väikese tee ette kus veoauto välja hakkab sõitma kui kaup maas, andsin vennale kurikat võtsin paberid ja polnud mingit probleemi sadamasse sisse saamisega. Ei mäleta ka tglt enam täpselt mis värk seal oli.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
25.08.2004 23:24:16
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
Ma ei sa pointile pihta selles missioonis kus ma neid sigareid pätsama pean.
Kui olen dokumendid ja veoka ära varastanud ja lähen sadamasse tagasi siis
kuidas ma sadamasse sisse saan? kui hakkan nendest meestes mööduma siis ütleb, et
mu isiksus on paljastatud |
Algul lased koorma tal maha võtta, siis varastad auto ja paberid ära..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
26.08.2004 00:02:27
|
|
|
võid ka ise koorma tyhjaks loopida nurga taga.
peaasi et auto tyhi on.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
26.08.2004 00:22:40
|
|
|
Sain sellega ise hakkama (tundub, et maffias on vaja rohkem oodata).
Aga kas koorem tuleb peale laadida nii kiiresti kuni see mees kusel käib?
----
Krt arvuti tegi resa temp läks liiga körgeks prosel 55 kraadi , toad on väga kuumad
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
häpijoii
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
26.08.2004 08:58:49
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| häpijoii kirjutas: |
Mafia on jah omaaja ylitis.
Kui mängu sain ei osanud oodatagi, et see nii reaalne on. Panga missioonidel sai ikka pidevalt mootor välja lylitatud kuna bena kulus.
Köige kirvem missioon oli see kui pidi veoautoga kindlat speedi hoidma 40 mph oli vist no vot see juba pani skilli proovile.
Kova asi mis mulle meeldis oli see, et kui mäng läbi sain ei löppenud asi sugugi vaid hakkasid mingitelt valgetelt pedestrannidel missioone kysima ja kui missioon läbi oli auhinnaks alati mingi tuunitud hot rod. |
krt jah see veoauto asi oli tõesti skilli tipp tervelt 1 nuppu pidi vajutama mis speed limiteri peale pani  |
So what sellest yhest nupust ega see ei olnutki prob kui speed alla 40 mph langes lendas too Samuti öhku. Isegi liiklus oli poohui raske oli ainult kurve v¨tta selle panniga. Teadupärast kurvides langes ju speed kovasti.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
26.08.2004 09:37:46
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
Sain sellega ise hakkama (tundub, et maffias on vaja rohkem oodata).
Aga kas koorem tuleb peale laadida nii kiiresti kuni see mees kusel käib?
|
Ei tule, aga parem oleks... endal pärast lihtsam, sest siis saab kohe autosse karata ja minema panna. Minul läks alati suhteliselt napilt - s.t mees tuli tagasi, kui rassisin viimase kastiga (paaril korral jõudsin isegi viimase kasti enne autosse tõsta kui tüüp mölisema hakkas)... nähtavasti ongi asi nii ajastatud, et kui eriti osav oled, siis jõuad hästi napilt koorma peale laadida.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
26.08.2004 10:18:59
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
| redenergy kirjutas: |
Sain sellega ise hakkama (tundub, et maffias on vaja rohkem oodata).
Aga kas koorem tuleb peale laadida nii kiiresti kuni see mees kusel käib?
|
Ei tule, aga parem oleks... endal pärast lihtsam, sest siis saab kohe autosse karata ja minema panna. Minul läks alati suhteliselt napilt - s.t mees tuli tagasi, kui rassisin viimase kastiga (paaril korral jõudsin isegi viimase kasti enne autosse tõsta kui tüüp mölisema hakkas)... nähtavasti ongi asi nii ajastatud, et kui eriti osav oled, siis jõuad hästi napilt koorma peale laadida. |
Ise tegin nii, et viskasin selle teise koorma peale ja siis tulin tagasi, ütlesin, et mehed rongi juures vajavad teda ja siis on seda aega "maa ja ilm".
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
12.09.2004 14:38:57
|
|
|
Oskab keegi öelda mis lugu seal Mafia lõpus mängib? See mis räägib gangsteritest, et kuhu lähevad kui surevad ja et taevasse nad ei lähe jne. Oleks vaja seda lugu nüüd nii et oleks tänulik kui keegi oskaks nime öelda või koha kust seda saab.
EDIT: Leidisn "lake of fire." esitaja siiani teadmata.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
12.09.2004 14:53:27
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Oskab keegi öelda mis lugu seal Mafia lõpus mängib? See mis räägib gangsteritest, et kuhu lähevad kui surevad ja et taevasse nad ei lähe jne. Oleks vaja seda lugu nüüd nii et oleks tänulik kui keegi oskaks nime öelda või koha kust seda saab. |
Lordz of Brooklyn - Lake of Fire
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|