Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Jolla uus nutitelefon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 13:26:34 Jolla uus nutitelefon vasta tsitaadiga


Info, pildid ja videod uue Jolla telefoni kohta: http://jolla.com/

Andmed:
399€ we target to ship by end of 2013
•Jolla original design with ample 4.5” Estrade display
•Dual core and 4G
•Keep it and share with 16GB + microSD
•8MP AF camera
•User-replaceable battery
•The Other Half
•Gesture based Sailfish OS
•Android™ app compliant


Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 13:36:30 vasta tsitaadiga

Tegemist siis väga hästi toiminud Nokia N9 swipe lahenduse edasiarendusega. Ehk siis, nüüd ootaks veel täpsemaid tehnilisi andmeid ja siis võiks tellima asuda.
Täna õhtul on siis ka Jolla telefoni pidulik esmaesitlus, millest tehakse ülekanne ka siin: http://jolla.streamforce1.tv Algab täna kell 19.30 meie aja järgi.

Siit leiab Jolla uue telefoni kohta rohkem infot: http://talk.maemo.org/showthread.php?t=90142
Seda uuendatakse reaalajas.


viimati muutis Silwer 20.05.2013 17:06:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 20.05.2013 14:25:29 vasta tsitaadiga

Ise loodan, et seda ka muudele seadmetele porditakse edukalt. Solidaarsusest võibolla oleks N9 kõigepealt, sest seal Nokia veidi keeras oma fännidele, nagu ka N900-ga. Kui see tühimik täidetud võiks praegused androidi jooksutavad aparaadid ka oma versiooni saada.
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 14:31:01 vasta tsitaadiga

Jah, tahaks ka juba katsetada N9 versiooni Sailfish'i op süsteemist.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 14:32:40 vasta tsitaadiga

Jõudiski kätte see päev, kus näidatakse esimest seadet thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 14:48:35 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Jõudiski kätte see päev, kus näidatakse esimest seadet thumbs_up.gif


Kalle tahaks ilmselt midagi väga lisada
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 14:56:08 vasta tsitaadiga

Mis selles erilist on, pole varem kuulnud midagi Jollast?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.05.2013 15:02:20 Re: Jolla uus nutitelefon vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Info, pildid ja videod uue Jolla telefoni kohta: http://jolla.com/

Andmed:
399€ we target to ship by end of 2013
•Jolla original design with ample 4.5” Estrade display
•Dual core and 4G
•Keep it and share with 16GB + microSD
•8MP AF camera
•User-replaceable battery
•The Other Half
•Gesture based Sailfish OS
•Android™ app compliant


Link


Väikseks täpsustuseks, kaks olulist asja on "tärnidega" tähistatud:
1. 399€ we target to ship by end of 2013 *)
2. Dual core and 4G**)

*) Expected availability by end of 2013 subject to demand in your local market. Sales will start in European countries with more countries to follow. If you join the Movement and get the pre-order number to buy the phone when available, you’ll pay no more than 399€; including applicable VAT in Europe, but excluding shipping costs, duties and any local taxes.
**) Supported countries will be defined closer to shipment date.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 15:05:03 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
Mis selles erilist on, pole varem kuulnud midagi Jollast?


http://en.wikipedia.org/wiki/Jolla

tsitaat:
Jolla Oy[2] (internationally Jolla Ltd., commonly called Jolla Mobile in many sources) is an independent Finland-based designer, developer and seller of smartphones. Jolla is developing an operating system for various mobile devices[3] called Sailfish OS. Sailfish is based on the core distribution of the Mer project,[4] which continues the previous work of the MeeGo project.[5]
Jolla continues the work started by Nokia that produced the Nokia N9 with the MeeGo version Harmattan. After Nokia abandoned their participation in the MeeGo project, the directors and core professionals from Nokia's N9 team left the company and formed Jolla, to bring a successor to MeeGo back to the mainstream market.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 15:05:53 vasta tsitaadiga

Tegu siis meestega, kes tegid Nokia's N900, N950 ja N9 telefonid. Kui Nokia otsustas minna üle Windows platformile siis need mehed tegid oma firma Jolla. Jolla op süsteem Sailfish on siis lähisugulane Nokia N9 peal kasutatud Linux põhjalisele Meego op süsteemile.
Jolla: http://en.wikipedia.org/wiki/Jolla
Sailfish: http://en.wikipedia.org/wiki/Sailfish_OS
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 20.05.2013 16:19:05 vasta tsitaadiga

Endal ka kogu aeg nokiad olnud, nüüd sai android tellitud... Oleks teadnud oleks veel oodanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 16:21:01 vasta tsitaadiga

enterprice kirjutas:
Endal ka kogu aeg nokiad olnud, nüüd sai android tellitud... Oleks teadnud oleks veel oodanud icon_smile.gif

Heal juhul alles ½ aasta pärast saaksid kätte Jolla...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 20.05.2013 16:34:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
enterprice kirjutas:
Endal ka kogu aeg nokiad olnud, nüüd sai android tellitud... Oleks teadnud oleks veel oodanud icon_smile.gif

Heal juhul alles ½ aasta pärast saaksid kätte Jolla...

Eks selle aja peale paistab kui hea asi reaalsuses ka tuleb. Ehk tuleb tahtmine siiski ära proovida icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.05.2013 17:27:41 vasta tsitaadiga

enterprice kirjutas:
Tanel kirjutas:
enterprice kirjutas:
Endal ka kogu aeg nokiad olnud, nüüd sai android tellitud... Oleks teadnud oleks veel oodanud icon_smile.gif

Heal juhul alles ½ aasta pärast saaksid kätte Jolla...

Eks selle aja peale paistab kui hea asi reaalsuses ka tuleb. Ehk tuleb tahtmine siiski ära proovida icon_smile.gif

Ära liialt leili ka veel mine - alles aasta lõpuks lubatakse. Ning netist on näha, et siis kõigepealt saavad ettetellijad. Ning tavaostjad saavad pigem kusagil järgmine aasta aprillis.

Armed with Android app support, Jolla’s €399 phone launches by year-end
http://gigaom.com/2013/05/20/armed-with-android-app-support-jollas-e399-phone-launches-by-year-end/
---------------------
Ja tundub, et ettetellimine juba käib... beer_yum.gif
The First Phone From Jolla Now Up For Pre-Order, Runs Sailfish OS
http://www.mobilemag.com/2013/05/20/jolla-phone-sailfish-os/
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 20:25:21 vasta tsitaadiga

Ettetellimise BUG, teatab konto kasutajanime olemasolust. Seejärel kontrollige sisestatud meiliaadressile saadetud kirju ja aktiveerige konto. Kinnitus peaks olema saadetud.
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 21:01:10 vasta tsitaadiga

Jolla Launches First Sailfish OS Smartphone - Hands-On Demo: http://www.youtube.com/watch?v=zxv7iXwIgno
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 21:27:07 vasta tsitaadiga

Väga huvitav, tuleb ootama jääda.
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.05.2013 21:42:39 vasta tsitaadiga

Esimesed kokkulepped siis:
Jolla has already signed two distribution deals, with the largest smartphone retailer in China, D.Phone, and the Finnish operator DNA.

Finnish start-up launches smartphone to rival giants
http://www.google.com/hostednews/afp/article/ALeqM5hP7BimpA_qDITuYr04gL5Pa6ZY4g?docId=CNG.850d83618f087365d6bca0a12747f8d4.681
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 22:26:40 vasta tsitaadiga

Tavaline androidi käkk ju, milleks? Täiesti segaseks on mindud oma telefonidega icon_mad.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 22:49:00 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Tavaline androidi käkk ju, milleks? Täiesti segaseks on mindud oma telefonidega icon_mad.gif

Ei ole android.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 23:34:37 vasta tsitaadiga

Kahju ikka, et N9 ning Meego niimoodi julmalt ära tapeti, asjal oli jumet ning müük oli korralik. Loodetavasti on ka Jolla edukas thumbs_up.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2013 00:22:52 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis NightStriker 26.07.2023 23:42:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2013 01:11:33 vasta tsitaadiga

Tundub huvitav ja tahaks omada küll, aga ei tea, kas praeguse seisuga seda põhitelefoniks võtaks.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 01:07:43 vasta tsitaadiga

Oman endiselt Nokia N9 just Meego 1.2 kasutusmugavuse ja Nokia tuntud kvaliteedi tõttu.
Ootused Sailfish'i osas on suured thumbs_up.gif
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 09:05:30 vasta tsitaadiga

Mina igatahes tegin eeltellimuse ära thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 10:16:05 vasta tsitaadiga

Mul ka plaanis aga ma veel ootan natukene, et Eesti tekiks nende riikide hulka, kuhu pakutakse 100 eurose voucheriga eksklusiivset "The Other Half” paketti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 10:29:54 vasta tsitaadiga

Et see Eestisse tekiks, tuleks kas 0€ või 40€ eeltellimusi teha.

Aga väga hea, et on tekkinud järeltulija mu N9'le.

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2013 18:28:44 vasta tsitaadiga

Edited.

1. Nüüd pakub Jolla Eestisse ka 100 eur tellimust. Tegin oma tellimuse juba ära.

2. Nüüd ka Jolla särk käes. "I AM THE FIRST ONE"... icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2013 09:52:12 vasta tsitaadiga

Jõudis ka Jolla särk kohale icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2013 17:04:55 vasta tsitaadiga


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2013 15:45:16 vasta tsitaadiga

Veidi täpsemad spekid ka ilmusid täna:

Easy-to-use, gesture based Sailfish OS
Android™ app compatible
The Other Half expandability with changeable smart covers
Qualcomm Snapdragon™ Dual Core 1.4GHz
Ample 4.5" qHD (960x540) Jolla Estrade display
8MP AF camera with LED flash and 2MP front-facing camera
User-replaceable battery (2100mAh, 3.8V, 7.98Wh)
16GB storage, 1GB RAM, MicroSD

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2013 21:56:59 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2013 20:02:15 vasta tsitaadiga

Pole nagu midagi erilist. Välimus on samasugune nagu säästudroididel ja visuaalne pool/kasutajaliides pole samuti midagi šokeerivat icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2013 11:27:35 vasta tsitaadiga

No alati oskaks tahta ju paremat aga arvan, et see siiski saab tänu OS'ile olema hea telefon. Lisaks OS'ile teeb selle telefoni huvitavaks Other Half tagakaan mille tarbeks on nii data kui ka vooluühendused. Ehk siis on võimalus telefoni upgradeda erinevate seadmete lisamisega.
Aga jah, selge on see, et Jolla väikeste tootmismahtude tulemusena on iga toote omahind konkurentidega võrreledes palju kõrgem ja siis on raske pakkuda midagi tehniliselt väga erilist alla 400 eur müügihinna juures.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 13:08:00 vasta tsitaadiga

Sellel siis ka videokõne support?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2013 14:16:28 vasta tsitaadiga

Peaks olema aga täpseid andmeid pole veel avaldatud.

Edited:
1. On oodata, et Jolla telefonil on tuleb ka Nokia Here kaardi/navigatsioonirakendus. Selle kohta on vihjeid Jolla Harbour tingimustes: https://harbour.jolla.com/terms
2. Jolla saadaval juba kuu jooksul? http://www.jollausers.com/2013/11/breaking-news-dna-finland-fans-dont-have-to-wait-for-all-the-gifts-until-christmas/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viisnurk
HV kasutaja
viisnurk

liitunud: 21.10.2008




sõnum 12.11.2013 21:42:15 vasta tsitaadiga

Tundub, et hakkab hiljaks jääma, nagu Nokia oma uuemate mudelitegagi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 12:36:47 vasta tsitaadiga

Uus leht: http://jolla.com/
HERE kaardirakendus ja Yandex.Store Androidi rakenduste pood: http://jolla.com/media/documents/20131311_Press_release.pdf

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 13:09:32 vasta tsitaadiga

Aru ma ei saa, kas maailmas on nimed otsas või nad kuidagi seotud? Kui vaadata Copyright siis üks ja sama icon_sad.gif
Yandex Market = http://market.yandex.ru/
Yandex Store = http://store.yandex.com/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 13.11.2013 13:17:07 vasta tsitaadiga

On küll seotud kuidagi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 22:30:47 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/jolla_will_sell_its_sailfish_os_smartphone_november_27-news-7185.php
Telefon tuleb müüki 27. novembril koostöös mobiilioperaatoriga DNA ja esialgu vaid Helsingis.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 12:23:25 vasta tsitaadiga

27. novembrist algab ka eeltellinutele telefonide väljasaatmine.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2013 14:28:50 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/mikkojhe/status/403829047672578048
https://shop.jolla.com/customer/account/login/

Esimesed on juba saanud omale telefoni ära tellida.

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2013 23:57:33 vasta tsitaadiga

viisnurk kirjutas:
Tundub, et hakkab hiljaks jääma, nagu Nokia oma uuemate mudelitegagi.


Huvitav, tellimine algas mai. 2013, kas tegemist sama rauaga? Kui Jah siis see juba uunicum icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 23.11.2013 05:17:00 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
viisnurk kirjutas:
Tundub, et hakkab hiljaks jääma, nagu Nokia oma uuemate mudelitegagi.


Huvitav, tellimine algas mai. 2013, kas tegemist sama rauaga? Kui Jah siis see juba uunicum icon_smile.gif

Raud jah vanavõitu, aga kontseptsioon on tore. Kaalun isegi kas teha kerge downgrade Huawei P6 pealt Jollale. Nokia navi, Sailfish, androidi rakendused. Ootan mingi review ära enne. Huvitab kaamera, reaalne aku pidavus ja ekraani nähtavus päikese käes.Mulle ei meeldi android kuna kogu minu stuff on google kaudu ligipääsetav. Tahaks jälle endise Nokia omanikuna pisut privaatsemalt tunda.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 17:48:29 vasta tsitaadiga

Maikuus näidatud prototüüp oli siiski väliselt erinev sellest, mida nüüd müüma hakatakse. Aga ega see Jolla väga ei hiilga ka nüüd oma tehniliste andmetega, lihtsalt ta peaks tänu paremini optimeeritud op süsteemile pakkuma samasugust tegelikku suutlikkust nagu praegused teiste tootjate tippmudelid. Vaid ekraani resolutsioon on see, mis on teistest nigelam.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 24.11.2013 18:43:28 vasta tsitaadiga

Ekraan võiks olla veidi suurema resoga AMOLED ja kaamera midagi PureView sarmast, siis ei oskaks rohkemat soovidagi. Muidugi hetkel on veel vara kaamerat maha laita.
HERE kasutusele võtt on väga suur pluss.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2013 22:31:39 vasta tsitaadiga

(Te ikka teate et Jolla telefon on tehtud selleks et Sailfishi OS'i promoda ja Sailfish jookseb väga edukalt ka näiteks Nexus 4/5 peal jne.. kui telefoni spekid ei sobi, saab mingi androidi laastule selle peale panna)
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.


viimati muutis XD 25.11.2013 11:29:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 24.11.2013 23:06:20 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
(Te ikka teate et Jolla telefon on tehtud selleks et Sailfishi OS'i promoda ja Sailfish jookseb väga edukalt ka näiteks Nexus 4/5 peal jne.. et te kui telefoni spekid ei sobi, saab mingi androidi laastule selle peale panna)

See võiks toimida ka Nokiatega...Nokia 1020 Sailfish'iga oleks ideaalne!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 25.11.2013 01:27:04 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
(Te ikka teate et Jolla telefon on tehtud selleks et Sailfishi OS'i promoda ja Sailfish jookseb väga edukalt ka näiteks Nexus 4/5 peal jne.. et te kui telefoni spekid ei sobi, saab mingi androidi laastule selle peale panna)

Ma pole päris kindel, et ilma põhjalikke teadmisi omamata ma oma Huaweile selle selga ajada suudan. Draiverid ja riistvara ei pruugi viisakalt suhelda softiga.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Jolla uus nutitelefon mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.