Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.04.2013 16:16:15 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
weasel kirjutas:
Kas kellelgi on õnnestunud Eesti Posti lehel kunagi jälgida UK-st nt royal mailiga saadetud pakki?
Tavaliselt alles siis kui saabub eestisse. Varem üldiselt ma ise pakki jälgida pole saanud.


Einoh see on selge, et alles siis kui Eestisse jõuab. Probleem hetkel selline, et royalmail.com ütleb, et pakk on kohalikule firmale üle antud, aga Eesti Posti lehel pole haisugi.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 16:25:59 vasta tsitaadiga

Sain pakisaatjalt track&trace koodi.. pakk on juba ammu postimajas aga nagu jälle pole kuller mulle traati tõmmanud. thumbs_down.gif Hakkan siis ise järgi tatsama aga ennem kiire küsimus, kas paki ikka kätte saab dokumendi alusel ilma selle teatiseta mis tavaliselt postkasti pannakse kui postimajas pakk on ?
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 16:28:12 vasta tsitaadiga

Maku.A kirjutas:
kiire küsimus, kas paki ikka kätte saab dokumendi alusel ilma selle teatiseta mis tavaliselt postkasti pannakse kui postimajas pakk on ?

See sõltub tollest postimajas oleva töötaja tujust. Kui sa viks ja viisakas oled, siis võid paki kätte saada või saada viisaka vastuse, et ilma teatiseta pakki kätte ei saa.

Kahjuks nii on. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 17:23:38 vasta tsitaadiga

rakveres saab igatahes ilma teatiseta kätte. ma hommikul viskan lehed kotti ja see paber on alati kusagil lehe vahel kinni, isegi raputades ei kuku välja icon_lol.gif
elukaaslane käib peale tööd ja toob paki tavaliselt ära ilma teatiseta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 17:48:26 vasta tsitaadiga

Igatahes selgus jälle tõsiasi, et kuller korjas hommikul paki autosse ja tiirutas sellega päevotsa ringi kuniks käskisin talle helistada. Peale 10 minutilist ootamist tõi kuller paki postimajja ära.
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 15.04.2013 09:55:21 vasta tsitaadiga

Kas Tartu Postivahetuspunkt = Tartu Kandekeskus?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 10:50:22 vasta tsitaadiga

hommikul jälle üks positiivne kokkusaamine postiljoniga thumbs_up.gif
sellist ep ma tahan kogu aeg näha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 11:06:08 vasta tsitaadiga

ot:
Sõna "postivahetuspunkt" manab automaatselt mu silme ette sellise pildi:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 12:50:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
hommikul jälle üks positiivne kokkusaamine postiljoniga thumbs_up.gif
sellist ep ma tahan kogu aeg näha

Sind on kinni makstud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 17:02:08 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
hommikul jälle üks positiivne kokkusaamine postiljoniga thumbs_up.gif
sellist ep ma tahan kogu aeg näha

Sind on kinni makstud.

Lihtsalt kui piisavalt "kõva" häält teed, siis see ka mõjub...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2013 13:16:54 vasta tsitaadiga

Huvitav, millal jõuab kätte aeg, mil tegelikult ka üritatakse pakki kätte toimetada? Täna jälle situatsioon, kus trackingusse on ilmunud, et väljastamise katse, aga tegelikult pole keegi seda üritanudki. Ei ukse taha tuldud ega ka helistatud. See omakorda tähendab kahte lisapäeva paki kätte saamisel, kuna need nö kullerid end järgmisel päeval alles mingi hetk kontorisse tagasi veavad ja paki sinna jätavad.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 14:35:21 vasta tsitaadiga

Teisipäeval saad kätte icon_razz.gif Esmaspäeval ilmub teade kasti icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 15:00:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Teisipäeval saad kätte icon_razz.gif Esmaspäeval ilmub teade kasti icon_lol.gif

jep, nii see on.
pm võib ka esmaspäeval paberita kohale ronida.
rakveres saab vähemalt laupäeval kätte

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 19:17:11 vasta tsitaadiga

Ägee. 12.30 pandi pakk tallinnas kasti, 17.30 tartus kohal. Smartpostist jutt muidugi. 5+
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 19:19:32 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
Ägee. 12.30 pandi pakk tallinnas kasti, 17.30 tartus kohal. Smartpostist jutt muidugi. 5+

Siis kirjuta sellest vastavasse teemasse: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=421047
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 19:50:08 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
Ägee. 12.30 pandi pakk tallinnas kasti, 17.30 tartus kohal. Smartpostist jutt muidugi. 5+

Vau! icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 20:28:19 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
Ägee. 12.30 pandi pakk tallinnas kasti, 17.30 tartus kohal. Smartpostist jutt muidugi. 5+

See on normaalne. thumbs_up.gif
OK. Tegu on ilmselt väga õnnestunud ajastusega.
Samas, võrdluseks: UPS suudab Suurbritanniast (London) eesti sihtpunkti (Palivere) paki toimetada umbes 20 tunniga ca 5 EUR-i eest.
Eesti Posti kuller saab Tallinnast Paliverre (ca 80 km) samaväärse paki toimetamisega hakkama mitte vähem, kui kahe ööpäevaga ja suudab selle eest raha küsida ca 9 EUR.
Post 24 automaatidega pole õnneks tegemist teinud, ja siinseid kogemusi lugedes, kui vähegi saan, ei tee ka.
Smartpostiga on seni kogemused olnud ootuspärased, st. positiivsed. Samuti emafirma Itella kulleritega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2013 20:58:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Teisipäeval saad kätte icon_razz.gif Esmaspäeval ilmub teade kasti icon_lol.gif

jep, nii see on.
pm võib ka esmaspäeval paberita kohale ronida.
rakveres saab vähemalt laupäeval kätte

Pakk oli jõutud siiski tagasi viia. Sain täna kätte ilma selle paprita.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 21:09:32 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Teisipäeval saad kätte icon_razz.gif Esmaspäeval ilmub teade kasti icon_lol.gif

jep, nii see on.
pm võib ka esmaspäeval paberita kohale ronida.
rakveres saab vähemalt laupäeval kätte

Pakk oli jõutud siiski tagasi viia. Sain täna kätte ilma selle paprita.

norm

tavaliselt kui näen, et "käidud", siis samal päeval vahel järgi läinud. järgmine päev tuleb ikkagi paki teatis icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 21:43:35 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Ands kirjutas:
Ägee. 12.30 pandi pakk tallinnas kasti, 17.30 tartus kohal. Smartpostist jutt muidugi. 5+

Siis kirjuta sellest vastavasse teemasse: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=421047


Muidugi. Minu paha. See tuli sellest, et SP teema muudeti sp/post24 teemaks...
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 22:23:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Dijital kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Teisipäeval saad kätte icon_razz.gif Esmaspäeval ilmub teade kasti icon_lol.gif

jep, nii see on.
pm võib ka esmaspäeval paberita kohale ronida.
rakveres saab vähemalt laupäeval kätte

Pakk oli jõutud siiski tagasi viia. Sain täna kätte ilma selle paprita.

norm

tavaliselt kui näen, et "käidud", siis samal päeval vahel järgi läinud. järgmine päev tuleb ikkagi paki teatis icon_lol.gif

eile paki järel käies nägin situatsiooni kui kuller peksti postkontorisse kohale kliendi pärast kes oma pakki automaadist ei leidnud. kulleri buss jäi mu silme all keset tänavat ohukatega seisma icon_razz.gif
korduvalt öelnud ja ütlen uuesti - siinsed EP töötajad on ikka väga tasemel, aga süsteem lonkab kõiki jalgu. peegeldab Eesti riiki tervikuna tegelikult...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 23:31:40 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
Ands kirjutas:
Ägee. 12.30 pandi pakk tallinnas kasti, 17.30 tartus kohal. Smartpostist jutt muidugi. 5+

See on normaalne. thumbs_up.gif
OK. Tegu on ilmselt väga õnnestunud ajastusega.
Samas, võrdluseks: UPS suudab Suurbritanniast (London) eesti sihtpunkti (Palivere) paki toimetada umbes 20 tunniga ca 5 EUR-i eest.
Eesti Posti kuller saab Tallinnast Paliverre (ca 80 km) samaväärse paki toimetamisega hakkama mitte vähem, kui kahe ööpäevaga ja suudab selle eest raha küsida ca 9 EUR.
Post 24 automaatidega pole õnneks tegemist teinud, ja siinseid kogemusi lugedes, kui vähegi saan, ei tee ka.
Smartpostiga on seni kogemused olnud ootuspärased, st. positiivsed. Samuti emafirma Itella kulleritega.

Räägi sellest UPS-i teemast lähemalt. Palju see pakike kaalus ja mis teenusega tegu oli? Arvatavasti läheb esmaspäeval üks ~20 kg kaaluv pakk UPS-iga kauge maa taha. Arvestanud olen ikka 200-300€ +

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 00:08:57 vasta tsitaadiga

radist87, loodad teise riigi eeskujul samu tingimusi välja kaubelda? icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 01:07:26 vasta tsitaadiga

Imestan lihtsalt, et mida on võimalik 5€ eest saata ja mis teenusega. Eestist välja saates pole selle viie euroga suurt midagi teha isegi sajagrammise šokolaadi puhul. http://www.ups.com/media/et/ee_export.pdf
Muidugi lepingulistele partneritele kehtivad natuke teised hinnakirjad. icon_wink.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 13:20:12 vasta tsitaadiga

Tegu oli Farnellist tellitud kaubaga. Pakk umbes 30x30x50 cm kaaluga ca 2,5 kg kandis. Eks Farnell saabUPS-ilt muidugi saatmiskuludelt kõva ale. Aga kuna see keevitatakse kliendi arvele otsa, siis võidab lõpuks kunde.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 22:57:36 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Huvitav, millal jõuab kätte aeg, mil tegelikult ka üritatakse pakki kätte toimetada? Täna jälle situatsioon, kus trackingusse on ilmunud, et väljastamise katse, aga tegelikult pole keegi seda üritanudki. Ei ukse taha tuldud ega ka helistatud. See omakorda tähendab kahte lisapäeva paki kätte saamisel, kuna need nö kullerid end järgmisel päeval alles mingi hetk kontorisse tagasi veavad ja paki sinna jätavad.


Kogu olukord muutus minu jaoks radikaalselt siis, kui ma võtsin ühendust kauba müüjaga ja teavitasin, et mina pole kaupa kätte saanud. Peale seda võttis müüja ühendust Eesti Post-iga ja nad väitsid, et üritati toimetamist ja ei õnnestunud. Mina saatsin nad pikalt ja ütlesin müüjale, et kui ma pakki kätte ei saa, annan asja Tarbijakaitseametisse menetleda ja vajadusel ka Politseisse, kui petturluse, sest mina olen maksnud kullerteenuse eest ja mina kuskile järgi minema ei hakka. Peale seda tuligi välja, et postiljon lihtsalt ei viitsi pakke vedada. Selgitasin Eesti Post-ile, et see pole minu mure ja kui jalgrattaga ei jaksa, siis toogu autoga või mõnel muul sobival moel, aga lepingut tuleb täita. Nüüd tuuakse kõik kenasti ära.

Seega tasub natuke ülbitseda ja töötajad hakkavad oma tööd jälle tegema nii, nagu nad seda tegelikult tegema peaksid.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 23:03:41 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Dijital kirjutas:
Huvitav, millal jõuab kätte aeg, mil tegelikult ka üritatakse pakki kätte toimetada? Täna jälle situatsioon, kus trackingusse on ilmunud, et väljastamise katse, aga tegelikult pole keegi seda üritanudki. Ei ukse taha tuldud ega ka helistatud. See omakorda tähendab kahte lisapäeva paki kätte saamisel, kuna need nö kullerid end järgmisel päeval alles mingi hetk kontorisse tagasi veavad ja paki sinna jätavad.


Kogu olukord muutus minu jaoks radikaalselt siis, kui ma võtsin ühendust kauba müüjaga ja teavitasin, et mina pole kaupa kätte saanud. Peale seda võttis müüja ühendust Eesti Post-iga ja nad väitsid, et üritati toimetamist ja ei õnnestunud. Mina saatsin nad pikalt ja ütlesin müüjale, et kui ma pakki kätte ei saa, annan asja Tarbijakaitseametisse menetleda ja vajadusel ka Politseisse, kui petturluse, sest mina olen maksnud kullerteenuse eest ja mina kuskile järgi minema ei hakka. Peale seda tuligi välja, et postiljon lihtsalt ei viitsi pakke vedada. Selgitasin Eesti Post-ile, et see pole minu mure ja kui jalgrattaga ei jaksa, siis toogu autoga või mõnel muul sobival moel, aga lepingut tuleb täita. Nüüd tuuakse kõik kenasti ära.

Seega tasub natuke ülbitseda ja töötajad hakkavad oma tööd jälle tegema nii, nagu nad seda tegelikult tegema peaksid.

thumbs_up.gif
tundub, et ma olen ka selle lõpuks neile selgeks teinud icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 13:11:07 vasta tsitaadiga

Rasmus, thumbs_up.gif Peaks ka nüüdsest samamoodi toimima. Varsti on oodata raskemat sorti pakki, ei kahtlegi, et nad ei viitsi end ise liigutada ning mille tõttu tuleb otsa +2 lisapäeva ja lõppkokkuvõttes pean ikkagi ise pakile järgi minema - tavakaline asi juba. Nagu oli ka viimane kord ,trackingust oli näha ,et kuller sõitis terve päev pakiga ringi sellasemel , et helistada juba hommikul ja uksetaha ära tuua, pidin ise minema õhtul aru pärima, et pakk kätte saada.
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 17:30:49 vasta tsitaadiga

Postkontoris saigi küsitud, et mis värk on sellega, et nagu keegi oleks üritanud tuua aga tegelikult pole keegi näole andnud, mille peale sealsed tädid vastasid tuimalt, et see on teine üksus/osakond ja nemad ei tea sellest midagi, ega saagi midagi teha või kellegi peale näpuga viibutada.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 20:45:39 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Postkontoris saigi küsitud, et mis värk on sellega, et nagu keegi oleks üritanud tuua aga tegelikult pole keegi näole andnud, mille peale sealsed tädid vastasid tuimalt, et see on teine üksus/osakond ja nemad ei tea sellest midagi, ega saagi midagi teha või kellegi peale näpuga viibutada.

tuleb siis kõrgemale mailida/helistada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2013 19:34:26 vasta tsitaadiga

Niitsin täna parajasti muru, auto sõitis värava taha, peatus, postiljon ronis välja. Ulatas mulle teatise. Küsisin, kus siis pakk on. Vastus - pakk postkontoris icon_smile.gif . Tra küll! Tegemist oli esmase teatisega, järelikult oleks pidanud see ju kaasas olema? Tegemist UK pakiga, maksikiri liht. Või kehtib selle puhul mingi muu süsteem, eesti posti kuller ei pea liht maksikirja koju toimetama?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2013 19:40:04 vasta tsitaadiga

Liht vist ei pea jah. Tähitud maksikiri seda peab. Pead ei anna
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 21.05.2013 19:45:00 vasta tsitaadiga

Lihtmaksikiri väljastatakse postkasti. Kui on ikkagi teada, et see sinna ei mahu, siis ukse taha vedama ei pea. Tähtmaksikirjale peab tegema ühe väljastuskatse.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2013 21:42:40 vasta tsitaadiga

Tänud! Kui poleks nüüd siit saadud infot, siis oleks lähimal ajal hakanud seda asja agressiivselt "klaarima". Ja agressiivsus oleks "suundunud" Eesti Posti suunas... icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 09:33:42 vasta tsitaadiga

Tähitud maksikirja puhul on järjekord veel selline
Päev 1 - asi postiljoni käes, kes "üritab" seda saajale allkirja vastu üle anda. Üldjuhul ebaõnnestub, sest saaja ei seisa postkasti kõrval valves. Postiljon lohistab saadetise postkontorisse.
Päev 2 - postiljon toob postkasti esmase teatise, et saadetis on postkontoris.

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 10:47:04 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
Tähitud maksikirja puhul on järjekord veel selline
Päev 1 - asi postiljoni käes, kes "üritab" seda saajale allkirja vastu üle anda. Üldjuhul ebaõnnestub, sest saaja ei seisa postkasti kõrval valves. Postiljon lohistab saadetise postkontorisse.
Päev 2 - postiljon toob postkasti esmase teatise, et saadetis on postkontoris.

täpselt nii ongi, aga ma ei saa aru, et miks tädike kohe ei või seda teatist postkasti toppida, miks peab päeva lisaks raiskama (nädalavahetuse korral vahel 3 päeva) thumbs_down.gif

yldiselt sellistel pakkidel on mu mobla nr alati peal, võiks ju helistada ja kysida, kas kodus. selle asemel tassivad niisama.
neil juhtidel pole absoluutselt loogilist mõtlemist seal postis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 10:58:39 vasta tsitaadiga

Võibolla on see liiga suur kulu osta tädidele töötelefon ja nende arved maksta icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 11:08:23 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Võibolla on see liiga suur kulu osta tädidele töötelefon ja nende arved maksta icon_wink.gif
no ei tea, minuti hind on juba väga kopikas võrreldes varasemate aegadega.
selle asemel, et käia 5 korda ringil, saaks tänu lisapakkide "tyhisõidu" loobumisega teha näiteks 4 ringi. plus saaks kohe teatise postkasti panna ( mugavam ja kiirem kliendile)
ma pole logistik, aga kindlasti tööviljakus pole hetkel just kõige parem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.05.2013 17:37:44 vasta tsitaadiga

Siis äkki tuleks välja, et saab poole vähemate kauba laiali vedamise tädidega hakkama, sest pakke-teatisi on kohe vähem vaja ringi vedada?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 17:46:15 vasta tsitaadiga

Ma pigem arvan, et nad kohe algselt seda pakki kaasagi ei vedanud või kohalegi ei tulnud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 18:27:06 vasta tsitaadiga

Teenindaja nõudis allkirja teatisel lahtrisse "olen paki kätte saanud".
Selgitades, et ma ei ole pakki kätte saanud, ja seega juriidiliselt ma ei anna enda õigusi ära ilma vara vastu saamata, ohkis teine jumala järgi.

Kandekeskusest tuues on nad aga ilmselgelt koolitatud ja mõistavad, et ma ei topi allkirja enne paki saamist kuhugi. Seal ei ole ka kordagi konflikti või kulmu selle peale kortsutatud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2013 21:56:08 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Teenindaja nõudis allkirja teatisel lahtrisse "olen paki kätte saanud".
Selgitades, et ma ei ole pakki kätte saanud, ja seega juriidiliselt ma ei anna enda õigusi ära ilma vara vastu saamata, ohkis teine jumala järgi.


mul on iga kord täpselt sama olukord. seda nii tartu kandekeskuses kui kesklinna postkontoris.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 11:04:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

täpselt nii ongi, aga ma ei saa aru, et miks tädike kohe ei või seda teatist postkasti toppida, miks peab päeva lisaks raiskama (nädalavahetuse korral vahel 3 päeva) thumbs_down.gif

Sest tädikesel ei ole teatist olemas. Seda saab trükkida alles siis, kui pakk on (tagasi) postkontorisse jõudnud.

Põhimõtteliselt toimub asi nii:

I tööpäev
1) maksikiri jõuab postivahetuspunkti (kandekeskusesse)
2) antakse kullerile (postiljonile)
3) postiljon teeb väljastamise katse
4) postiljon viib postivahetuspunkti tagasi
5) postivahetuspunktist läheb asi postkontorisse (ja alles siin saad sa reaalselt oma maksikirja postkontorist otsima minna...)
II tööpäev
6) postiljon toob teate, et maksikiri on postkontoris
7) lähed postkontorisse ja saad oma maksikirja kätte

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2013 13:27:47 vasta tsitaadiga

Tuli mulle Saksamaalt pakk. Pidi Eesti Posti kulleriga koju toodama. Trackingust vaatan, et kuller ei saanud mulle helistada, sest telefoninumber puudub/on vale. Tõin siis paki ära ning seal ilusti minu number olemas. Küsisin siis selle kohta, siis öeldi, et kulleri lehtedel, kuhu allkirju küsivad, polnud numbrit kirjas. Ehk siis ühesõnaga ainult EP laiskus.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.05.2013 14:27:35 vasta tsitaadiga

Seekord ei venitanudki Eesti Post icon_smile.gif
Väljastatud           24.05.2013 11:13  Lasnamäe kandekeskus       
Üleandmine kullerile  24.05.2013 08:19  Lasnamäe kandekeskus       
Saabumine             24.05.2013 07:16  Lasnamäe kandekeskus       
Väljasaatmine         23.05.2013 17:59  Sorteerimiskeskus (kirjad)       
Väljasaatmine         20.05.2013 15:04  Singapur
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapsu
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2003




sõnum 27.05.2013 11:29:30 vasta tsitaadiga

[quote="mikk36"]Seekord ei venitanudki Eesti Post icon_smile.gif
[code]Väljastatud 24.05.2013 11:13 Lasnamäe kandekeskus
Üleandmine kullerile 24.05.2013 08:19 Lasnamäe kandekeskus
Saabumine 24.05.2013 07:16 Lasnamäe kandekeskus
Väljasaatmine 23.05.2013 17:59 Sorteerimiskeskus (kirjad)
Väljasaatmine 20.05.2013 15:04 Singapur[/code][/quote]


See on küll sigakiire tõesti icon_eek.gif

_________________
Raseerijad ja terad -60% soodsamalt kui Gillette. El fidel, Black Edition, El che.
www.raz-war.ee
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 19:10:26 vasta tsitaadiga

Teatise trükkimine 27.05.2013 17:30 Eesti
Saabumine 27.05.2013 16:43 Eesti
Väljasaatmine 27.05.2013 16:15 Eesti
Saabumine 27.05.2013 13:59 Eesti
Väljastamise katse 27.05.2013 10:19 Eesti
Üleandmine kullerile 27.05.2013 08:08 Eesti
Saabumine 27.05.2013 03:50 Eesti
Väljasaatmine 26.05.2013 19:43 Eesti
Andmete kinnitamine 25.05.2013 09:01 Eesti
Vastuvõtmine 08.05.2013 16:12 Hiina

teatis toodi õhtul postkasti icon_eek.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2013 20:29:57 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif
24.05.2013 pandi pisikene tuub termopastat Tallinna veebikauplusest post24 suunal teele. Kuna 30-daks polnud minu telefonile sõnumit saabunud otsustasin sellest kirjutada veebikaupluse kontaktile ning palusin paki asukohta uurida.
Sain vastuseks:
tsitaat:
Posti töötaja on automaadist 24.05 välja võtnud, peale seda pole enam teada paki kohta. Eilsest uuritakse seoses teise kliendiga ka sinu pakki. 3 sai kätte, kes oli samal laadimisel.
Vabandame

Täna tuli lõpuks SMS minu telefonile, mis sisaldas:
Eesti Post 15:26 kirjutas:
Tere *****! Sulle saabus pakk (CC03**********) Kristiine Keskuse Post24 pakiautomaati. Kuna pakke on palju, saad paki kätte Post24 kullerilt. Kuller ootab sind Kristiine Keskuse Post24 pakiautomaadi juures täna 16:30-20:00. Kui sa ei jõua täna pakile järgi tulla, saadame sulle täiendava SMS-i paki automaati saabumise kohta. Lisainfoks helista 1661.


Läks veidikene aega mööda ja:
Eesti Post 17:52 kirjutas:
Teile saabus pakk CC03********* Kristiine keskuse Post24 pakiautomaati. Uksekood ****** tagastuskood ******. Hoiustame kuni 07.06.13


Sain paki kenasti kätte ja tõepoolest seisis Posti pisikene furgoon koos pensionäriga kastide kõrval. Mina võtsin oma paki kenasti automaadist välja ning kui olin seda teinud, võttis pensionär furgoonist uue paki ning asetas selle just vabanenud boxi.

Arvestades, et maxikirja mõõtmeid muudeti ning suur osa üle gabariitsetest pannakse nüüd kastidesse, tasub selle pisikese euro pärast pensionäre siiski pakiautomaadi juures pidada, kuna siga odavad on.
icon_lol.gif icon_lol.gif

Andke andeks, kuid mulle meenus kohe see töö
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 10:49:25 vasta tsitaadiga

Mu ema tellis mingist veebipoest lilleseemneid ja tuli samasugune "pakke palju, pakiautomaat täis" SMS. Klienditeenindusse helistades öeldi, et pole hullu, kui täna ei jõua pakile järele minna. See pannakse lihtsalt vabanenud boksi ja saadetakse uus sõnum.
Tundub, et nad alahindasid oma teenuse menukust.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2013 11:39:04 vasta tsitaadiga

mulle paistab, et nad alahindasid oma kaubamahtu üleüldiselt! (iga loll oleks võinud öelda, et välispakkide kasv on jõhker, ja jätkab kasvamist).
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.