|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
12.04.2013 16:16:15
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Kas kellelgi on õnnestunud Eesti Posti lehel kunagi jälgida UK-st nt royal mailiga saadetud pakki? |
Tavaliselt alles siis kui saabub eestisse. Varem üldiselt ma ise pakki jälgida pole saanud. |
Einoh see on selge, et alles siis kui Eestisse jõuab. Probleem hetkel selline, et royalmail.com ütleb, et pakk on kohalikule firmale üle antud, aga Eesti Posti lehel pole haisugi.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maku.A
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2009
|
12.04.2013 16:25:59
|
|
|
Sain pakisaatjalt track&trace koodi.. pakk on juba ammu postimajas aga nagu jälle pole kuller mulle traati tõmmanud. Hakkan siis ise järgi tatsama aga ennem kiire küsimus, kas paki ikka kätte saab dokumendi alusel ilma selle teatiseta mis tavaliselt postkasti pannakse kui postimajas pakk on ?
_________________ Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.04.2013 16:28:12
|
|
|
| Maku.A kirjutas: |
| kiire küsimus, kas paki ikka kätte saab dokumendi alusel ilma selle teatiseta mis tavaliselt postkasti pannakse kui postimajas pakk on ? |
See sõltub tollest postimajas oleva töötaja tujust. Kui sa viks ja viisakas oled, siis võid paki kätte saada või saada viisaka vastuse, et ilma teatiseta pakki kätte ei saa.
Kahjuks nii on.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.04.2013 17:23:38
|
|
|
rakveres saab igatahes ilma teatiseta kätte. ma hommikul viskan lehed kotti ja see paber on alati kusagil lehe vahel kinni, isegi raputades ei kuku välja
elukaaslane käib peale tööd ja toob paki tavaliselt ära ilma teatiseta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maku.A
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2009
|
12.04.2013 17:48:26
|
|
|
Igatahes selgus jälle tõsiasi, et kuller korjas hommikul paki autosse ja tiirutas sellega päevotsa ringi kuniks käskisin talle helistada. Peale 10 minutilist ootamist tõi kuller paki postimajja ära.
_________________ Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
15.04.2013 09:55:21
|
|
|
Kas Tartu Postivahetuspunkt = Tartu Kandekeskus?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.04.2013 10:50:22
|
|
|
hommikul jälle üks positiivne kokkusaamine postiljoniga
sellist ep ma tahan kogu aeg näha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
15.04.2013 12:50:26
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
hommikul jälle üks positiivne kokkusaamine postiljoniga
sellist ep ma tahan kogu aeg näha |
Sind on kinni makstud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
15.04.2013 17:02:08
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
hommikul jälle üks positiivne kokkusaamine postiljoniga
sellist ep ma tahan kogu aeg näha |
Sind on kinni makstud. |
Lihtsalt kui piisavalt "kõva" häält teed, siis see ka mõjub...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
17.05.2013 13:16:54
|
|
|
Huvitav, millal jõuab kätte aeg, mil tegelikult ka üritatakse pakki kätte toimetada? Täna jälle situatsioon, kus trackingusse on ilmunud, et väljastamise katse, aga tegelikult pole keegi seda üritanudki. Ei ukse taha tuldud ega ka helistatud. See omakorda tähendab kahte lisapäeva paki kätte saamisel, kuna need nö kullerid end järgmisel päeval alles mingi hetk kontorisse tagasi veavad ja paki sinna jätavad.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.05.2013 14:35:21
|
|
|
Teisipäeval saad kätte Esmaspäeval ilmub teade kasti
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.05.2013 15:00:15
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Teisipäeval saad kätte Esmaspäeval ilmub teade kasti  |
jep, nii see on.
pm võib ka esmaspäeval paberita kohale ronida.
rakveres saab vähemalt laupäeval kätte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
17.05.2013 19:17:11
|
|
|
| Ägee. 12.30 pandi pakk tallinnas kasti, 17.30 tartus kohal. Smartpostist jutt muidugi. 5+
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.05.2013 19:50:08
|
|
|
| Ands kirjutas: |
| Ägee. 12.30 pandi pakk tallinnas kasti, 17.30 tartus kohal. Smartpostist jutt muidugi. 5+ |
Vau!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
17.05.2013 20:28:19
|
|
|
| Ands kirjutas: |
| Ägee. 12.30 pandi pakk tallinnas kasti, 17.30 tartus kohal. Smartpostist jutt muidugi. 5+ |
See on normaalne.
OK. Tegu on ilmselt väga õnnestunud ajastusega.
Samas, võrdluseks: UPS suudab Suurbritanniast (London) eesti sihtpunkti (Palivere) paki toimetada umbes 20 tunniga ca 5 EUR-i eest.
Eesti Posti kuller saab Tallinnast Paliverre (ca 80 km) samaväärse paki toimetamisega hakkama mitte vähem, kui kahe ööpäevaga ja suudab selle eest raha küsida ca 9 EUR.
Post 24 automaatidega pole õnneks tegemist teinud, ja siinseid kogemusi lugedes, kui vähegi saan, ei tee ka.
Smartpostiga on seni kogemused olnud ootuspärased, st. positiivsed. Samuti emafirma Itella kulleritega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
17.05.2013 20:58:05
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Teisipäeval saad kätte Esmaspäeval ilmub teade kasti  |
jep, nii see on.
pm võib ka esmaspäeval paberita kohale ronida.
rakveres saab vähemalt laupäeval kätte |
Pakk oli jõutud siiski tagasi viia. Sain täna kätte ilma selle paprita.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.05.2013 21:09:32
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Teisipäeval saad kätte Esmaspäeval ilmub teade kasti  |
jep, nii see on.
pm võib ka esmaspäeval paberita kohale ronida.
rakveres saab vähemalt laupäeval kätte |
Pakk oli jõutud siiski tagasi viia. Sain täna kätte ilma selle paprita. |
norm
tavaliselt kui näen, et "käidud", siis samal päeval vahel järgi läinud. järgmine päev tuleb ikkagi paki teatis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
17.05.2013 21:43:35
|
|
|
Muidugi. Minu paha. See tuli sellest, et SP teema muudeti sp/post24 teemaks...
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.05.2013 22:23:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Teisipäeval saad kätte Esmaspäeval ilmub teade kasti  |
jep, nii see on.
pm võib ka esmaspäeval paberita kohale ronida.
rakveres saab vähemalt laupäeval kätte |
Pakk oli jõutud siiski tagasi viia. Sain täna kätte ilma selle paprita. |
norm
tavaliselt kui näen, et "käidud", siis samal päeval vahel järgi läinud. järgmine päev tuleb ikkagi paki teatis  |
eile paki järel käies nägin situatsiooni kui kuller peksti postkontorisse kohale kliendi pärast kes oma pakki automaadist ei leidnud. kulleri buss jäi mu silme all keset tänavat ohukatega seisma
korduvalt öelnud ja ütlen uuesti - siinsed EP töötajad on ikka väga tasemel, aga süsteem lonkab kõiki jalgu. peegeldab Eesti riiki tervikuna tegelikult...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
17.05.2013 23:31:40
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
| Ands kirjutas: |
| Ägee. 12.30 pandi pakk tallinnas kasti, 17.30 tartus kohal. Smartpostist jutt muidugi. 5+ |
See on normaalne.
OK. Tegu on ilmselt väga õnnestunud ajastusega.
Samas, võrdluseks: UPS suudab Suurbritanniast (London) eesti sihtpunkti (Palivere) paki toimetada umbes 20 tunniga ca 5 EUR-i eest.
Eesti Posti kuller saab Tallinnast Paliverre (ca 80 km) samaväärse paki toimetamisega hakkama mitte vähem, kui kahe ööpäevaga ja suudab selle eest raha küsida ca 9 EUR.
Post 24 automaatidega pole õnneks tegemist teinud, ja siinseid kogemusi lugedes, kui vähegi saan, ei tee ka.
Smartpostiga on seni kogemused olnud ootuspärased, st. positiivsed. Samuti emafirma Itella kulleritega. |
Räägi sellest UPS-i teemast lähemalt. Palju see pakike kaalus ja mis teenusega tegu oli? Arvatavasti läheb esmaspäeval üks ~20 kg kaaluv pakk UPS-iga kauge maa taha. Arvestanud olen ikka 200-300€ +
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.05.2013 00:08:57
|
|
|
radist87, loodad teise riigi eeskujul samu tingimusi välja kaubelda?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
18.05.2013 01:07:26
|
|
|
Imestan lihtsalt, et mida on võimalik 5€ eest saata ja mis teenusega. Eestist välja saates pole selle viie euroga suurt midagi teha isegi sajagrammise šokolaadi puhul. http://www.ups.com/media/et/ee_export.pdf
Muidugi lepingulistele partneritele kehtivad natuke teised hinnakirjad.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
18.05.2013 13:20:12
|
|
|
| Tegu oli Farnellist tellitud kaubaga. Pakk umbes 30x30x50 cm kaaluga ca 2,5 kg kandis. Eks Farnell saabUPS-ilt muidugi saatmiskuludelt kõva ale. Aga kuna see keevitatakse kliendi arvele otsa, siis võidab lõpuks kunde.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
18.05.2013 22:57:36
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Huvitav, millal jõuab kätte aeg, mil tegelikult ka üritatakse pakki kätte toimetada? Täna jälle situatsioon, kus trackingusse on ilmunud, et väljastamise katse, aga tegelikult pole keegi seda üritanudki. Ei ukse taha tuldud ega ka helistatud. See omakorda tähendab kahte lisapäeva paki kätte saamisel, kuna need nö kullerid end järgmisel päeval alles mingi hetk kontorisse tagasi veavad ja paki sinna jätavad. |
Kogu olukord muutus minu jaoks radikaalselt siis, kui ma võtsin ühendust kauba müüjaga ja teavitasin, et mina pole kaupa kätte saanud. Peale seda võttis müüja ühendust Eesti Post-iga ja nad väitsid, et üritati toimetamist ja ei õnnestunud. Mina saatsin nad pikalt ja ütlesin müüjale, et kui ma pakki kätte ei saa, annan asja Tarbijakaitseametisse menetleda ja vajadusel ka Politseisse, kui petturluse, sest mina olen maksnud kullerteenuse eest ja mina kuskile järgi minema ei hakka. Peale seda tuligi välja, et postiljon lihtsalt ei viitsi pakke vedada. Selgitasin Eesti Post-ile, et see pole minu mure ja kui jalgrattaga ei jaksa, siis toogu autoga või mõnel muul sobival moel, aga lepingut tuleb täita. Nüüd tuuakse kõik kenasti ära.
Seega tasub natuke ülbitseda ja töötajad hakkavad oma tööd jälle tegema nii, nagu nad seda tegelikult tegema peaksid.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.05.2013 23:03:41
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Huvitav, millal jõuab kätte aeg, mil tegelikult ka üritatakse pakki kätte toimetada? Täna jälle situatsioon, kus trackingusse on ilmunud, et väljastamise katse, aga tegelikult pole keegi seda üritanudki. Ei ukse taha tuldud ega ka helistatud. See omakorda tähendab kahte lisapäeva paki kätte saamisel, kuna need nö kullerid end järgmisel päeval alles mingi hetk kontorisse tagasi veavad ja paki sinna jätavad. |
Kogu olukord muutus minu jaoks radikaalselt siis, kui ma võtsin ühendust kauba müüjaga ja teavitasin, et mina pole kaupa kätte saanud. Peale seda võttis müüja ühendust Eesti Post-iga ja nad väitsid, et üritati toimetamist ja ei õnnestunud. Mina saatsin nad pikalt ja ütlesin müüjale, et kui ma pakki kätte ei saa, annan asja Tarbijakaitseametisse menetleda ja vajadusel ka Politseisse, kui petturluse, sest mina olen maksnud kullerteenuse eest ja mina kuskile järgi minema ei hakka. Peale seda tuligi välja, et postiljon lihtsalt ei viitsi pakke vedada. Selgitasin Eesti Post-ile, et see pole minu mure ja kui jalgrattaga ei jaksa, siis toogu autoga või mõnel muul sobival moel, aga lepingut tuleb täita. Nüüd tuuakse kõik kenasti ära.
Seega tasub natuke ülbitseda ja töötajad hakkavad oma tööd jälle tegema nii, nagu nad seda tegelikult tegema peaksid. |
tundub, et ma olen ka selle lõpuks neile selgeks teinud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maku.A
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2009
|
19.05.2013 13:11:07
|
|
|
Rasmus, Peaks ka nüüdsest samamoodi toimima. Varsti on oodata raskemat sorti pakki, ei kahtlegi, et nad ei viitsi end ise liigutada ning mille tõttu tuleb otsa +2 lisapäeva ja lõppkokkuvõttes pean ikkagi ise pakile järgi minema - tavakaline asi juba. Nagu oli ka viimane kord ,trackingust oli näha ,et kuller sõitis terve päev pakiga ringi sellasemel , et helistada juba hommikul ja uksetaha ära tuua, pidin ise minema õhtul aru pärima, et pakk kätte saada.
_________________ Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
19.05.2013 17:30:49
|
|
|
Postkontoris saigi küsitud, et mis värk on sellega, et nagu keegi oleks üritanud tuua aga tegelikult pole keegi näole andnud, mille peale sealsed tädid vastasid tuimalt, et see on teine üksus/osakond ja nemad ei tea sellest midagi, ega saagi midagi teha või kellegi peale näpuga viibutada.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.05.2013 20:45:39
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Postkontoris saigi küsitud, et mis värk on sellega, et nagu keegi oleks üritanud tuua aga tegelikult pole keegi näole andnud, mille peale sealsed tädid vastasid tuimalt, et see on teine üksus/osakond ja nemad ei tea sellest midagi, ega saagi midagi teha või kellegi peale näpuga viibutada. |
tuleb siis kõrgemale mailida/helistada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
21.05.2013 19:34:26
|
|
|
Niitsin täna parajasti muru, auto sõitis värava taha, peatus, postiljon ronis välja. Ulatas mulle teatise. Küsisin, kus siis pakk on. Vastus - pakk postkontoris . Tra küll! Tegemist oli esmase teatisega, järelikult oleks pidanud see ju kaasas olema? Tegemist UK pakiga, maksikiri liht. Või kehtib selle puhul mingi muu süsteem, eesti posti kuller ei pea liht maksikirja koju toimetama?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.05.2013 19:40:04
|
|
|
Liht vist ei pea jah. Tähitud maksikiri seda peab. Pead ei anna
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeppelin
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2002
|
21.05.2013 19:45:00
|
|
|
| Lihtmaksikiri väljastatakse postkasti. Kui on ikkagi teada, et see sinna ei mahu, siis ukse taha vedama ei pea. Tähtmaksikirjale peab tegema ühe väljastuskatse.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
21.05.2013 21:42:40
|
|
|
Tänud! Kui poleks nüüd siit saadud infot, siis oleks lähimal ajal hakanud seda asja agressiivselt "klaarima". Ja agressiivsus oleks "suundunud" Eesti Posti suunas...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
22.05.2013 09:33:42
|
|
|
Tähitud maksikirja puhul on järjekord veel selline
Päev 1 - asi postiljoni käes, kes "üritab" seda saajale allkirja vastu üle anda. Üldjuhul ebaõnnestub, sest saaja ei seisa postkasti kõrval valves. Postiljon lohistab saadetise postkontorisse.
Päev 2 - postiljon toob postkasti esmase teatise, et saadetis on postkontoris.
_________________ www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.05.2013 10:47:04
|
|
|
| jjk kirjutas: |
Tähitud maksikirja puhul on järjekord veel selline
Päev 1 - asi postiljoni käes, kes "üritab" seda saajale allkirja vastu üle anda. Üldjuhul ebaõnnestub, sest saaja ei seisa postkasti kõrval valves. Postiljon lohistab saadetise postkontorisse.
Päev 2 - postiljon toob postkasti esmase teatise, et saadetis on postkontoris. |
täpselt nii ongi, aga ma ei saa aru, et miks tädike kohe ei või seda teatist postkasti toppida, miks peab päeva lisaks raiskama (nädalavahetuse korral vahel 3 päeva)
yldiselt sellistel pakkidel on mu mobla nr alati peal, võiks ju helistada ja kysida, kas kodus. selle asemel tassivad niisama.
neil juhtidel pole absoluutselt loogilist mõtlemist seal postis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.05.2013 10:58:39
|
|
|
Võibolla on see liiga suur kulu osta tädidele töötelefon ja nende arved maksta
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.05.2013 11:08:23
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Võibolla on see liiga suur kulu osta tädidele töötelefon ja nende arved maksta  |
no ei tea, minuti hind on juba väga kopikas võrreldes varasemate aegadega.
selle asemel, et käia 5 korda ringil, saaks tänu lisapakkide "tyhisõidu" loobumisega teha näiteks 4 ringi. plus saaks kohe teatise postkasti panna ( mugavam ja kiirem kliendile)
ma pole logistik, aga kindlasti tööviljakus pole hetkel just kõige parem
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.05.2013 17:37:44
|
|
|
| Siis äkki tuleks välja, et saab poole vähemate kauba laiali vedamise tädidega hakkama, sest pakke-teatisi on kohe vähem vaja ringi vedada?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
22.05.2013 17:46:15
|
|
|
Ma pigem arvan, et nad kohe algselt seda pakki kaasagi ei vedanud või kohalegi ei tulnud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.05.2013 18:27:06
|
|
|
Teenindaja nõudis allkirja teatisel lahtrisse "olen paki kätte saanud".
Selgitades, et ma ei ole pakki kätte saanud, ja seega juriidiliselt ma ei anna enda õigusi ära ilma vara vastu saamata, ohkis teine jumala järgi.
Kandekeskusest tuues on nad aga ilmselgelt koolitatud ja mõistavad, et ma ei topi allkirja enne paki saamist kuhugi. Seal ei ole ka kordagi konflikti või kulmu selle peale kortsutatud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
22.05.2013 21:56:08
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
Teenindaja nõudis allkirja teatisel lahtrisse "olen paki kätte saanud".
Selgitades, et ma ei ole pakki kätte saanud, ja seega juriidiliselt ma ei anna enda õigusi ära ilma vara vastu saamata, ohkis teine jumala järgi. |
mul on iga kord täpselt sama olukord. seda nii tartu kandekeskuses kui kesklinna postkontoris.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
24.05.2013 11:04:33
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
täpselt nii ongi, aga ma ei saa aru, et miks tädike kohe ei või seda teatist postkasti toppida, miks peab päeva lisaks raiskama (nädalavahetuse korral vahel 3 päeva) |
Sest tädikesel ei ole teatist olemas. Seda saab trükkida alles siis, kui pakk on (tagasi) postkontorisse jõudnud.
Põhimõtteliselt toimub asi nii:
I tööpäev
1) maksikiri jõuab postivahetuspunkti (kandekeskusesse)
2) antakse kullerile (postiljonile)
3) postiljon teeb väljastamise katse
4) postiljon viib postivahetuspunkti tagasi
5) postivahetuspunktist läheb asi postkontorisse (ja alles siin saad sa reaalselt oma maksikirja postkontorist otsima minna...)
II tööpäev
6) postiljon toob teate, et maksikiri on postkontoris
7) lähed postkontorisse ja saad oma maksikirja kätte
_________________ www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
24.05.2013 13:27:47
|
|
|
| Tuli mulle Saksamaalt pakk. Pidi Eesti Posti kulleriga koju toodama. Trackingust vaatan, et kuller ei saanud mulle helistada, sest telefoninumber puudub/on vale. Tõin siis paki ära ning seal ilusti minu number olemas. Küsisin siis selle kohta, siis öeldi, et kulleri lehtedel, kuhu allkirju küsivad, polnud numbrit kirjas. Ehk siis ühesõnaga ainult EP laiskus.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.05.2013 14:27:35
|
|
|
Seekord ei venitanudki Eesti Post
Väljastatud 24.05.2013 11:13 Lasnamäe kandekeskus
Üleandmine kullerile 24.05.2013 08:19 Lasnamäe kandekeskus
Saabumine 24.05.2013 07:16 Lasnamäe kandekeskus
Väljasaatmine 23.05.2013 17:59 Sorteerimiskeskus (kirjad)
Väljasaatmine 20.05.2013 15:04 Singapur |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapsu
HV vaatleja
liitunud: 20.02.2003
|
27.05.2013 11:29:30
|
|
|
[quote="mikk36"]Seekord ei venitanudki Eesti Post
[code]Väljastatud 24.05.2013 11:13 Lasnamäe kandekeskus
Üleandmine kullerile 24.05.2013 08:19 Lasnamäe kandekeskus
Saabumine 24.05.2013 07:16 Lasnamäe kandekeskus
Väljasaatmine 23.05.2013 17:59 Sorteerimiskeskus (kirjad)
Väljasaatmine 20.05.2013 15:04 Singapur[/code][/quote]
See on küll sigakiire tõesti
_________________ Raseerijad ja terad -60% soodsamalt kui Gillette. El fidel, Black Edition, El che.
www.raz-war.ee |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.05.2013 19:10:26
|
|
|
Teatise trükkimine 27.05.2013 17:30 Eesti
Saabumine 27.05.2013 16:43 Eesti
Väljasaatmine 27.05.2013 16:15 Eesti
Saabumine 27.05.2013 13:59 Eesti
Väljastamise katse 27.05.2013 10:19 Eesti
Üleandmine kullerile 27.05.2013 08:08 Eesti
Saabumine 27.05.2013 03:50 Eesti
Väljasaatmine 26.05.2013 19:43 Eesti
Andmete kinnitamine 25.05.2013 09:01 Eesti
Vastuvõtmine 08.05.2013 16:12 Hiina
teatis toodi õhtul postkasti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
31.05.2013 20:29:57
|
|
|
24.05.2013 pandi pisikene tuub termopastat Tallinna veebikauplusest post24 suunal teele. Kuna 30-daks polnud minu telefonile sõnumit saabunud otsustasin sellest kirjutada veebikaupluse kontaktile ning palusin paki asukohta uurida.
Sain vastuseks:
| tsitaat: |
Posti töötaja on automaadist 24.05 välja võtnud, peale seda pole enam teada paki kohta. Eilsest uuritakse seoses teise kliendiga ka sinu pakki. 3 sai kätte, kes oli samal laadimisel.
Vabandame |
Täna tuli lõpuks SMS minu telefonile, mis sisaldas:
| Eesti Post 15:26 kirjutas: |
| Tere *****! Sulle saabus pakk (CC03**********) Kristiine Keskuse Post24 pakiautomaati. Kuna pakke on palju, saad paki kätte Post24 kullerilt. Kuller ootab sind Kristiine Keskuse Post24 pakiautomaadi juures täna 16:30-20:00. Kui sa ei jõua täna pakile järgi tulla, saadame sulle täiendava SMS-i paki automaati saabumise kohta. Lisainfoks helista 1661. |
Läks veidikene aega mööda ja:
| Eesti Post 17:52 kirjutas: |
| Teile saabus pakk CC03********* Kristiine keskuse Post24 pakiautomaati. Uksekood ****** tagastuskood ******. Hoiustame kuni 07.06.13 |
Sain paki kenasti kätte ja tõepoolest seisis Posti pisikene furgoon koos pensionäriga kastide kõrval. Mina võtsin oma paki kenasti automaadist välja ning kui olin seda teinud, võttis pensionär furgoonist uue paki ning asetas selle just vabanenud boxi.
Arvestades, et maxikirja mõõtmeid muudeti ning suur osa üle gabariitsetest pannakse nüüd kastidesse, tasub selle pisikese euro pärast pensionäre siiski pakiautomaadi juures pidada, kuna siga odavad on.
Andke andeks, kuid mulle meenus kohe see töö
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.06.2013 10:49:25
|
|
|
Mu ema tellis mingist veebipoest lilleseemneid ja tuli samasugune "pakke palju, pakiautomaat täis" SMS. Klienditeenindusse helistades öeldi, et pole hullu, kui täna ei jõua pakile järele minna. See pannakse lihtsalt vabanenud boksi ja saadetakse uus sõnum.
Tundub, et nad alahindasid oma teenuse menukust.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.06.2013 11:39:04
|
|
|
mulle paistab, et nad alahindasid oma kaubamahtu üleüldiselt! (iga loll oleks võinud öelda, et välispakkide kasv on jõhker, ja jätkab kasvamist).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|