Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 12:49:51 vasta tsitaadiga

Pubis mängides on viimasel ajal mingid koomikud välja ilmunud kes soovivad enda sõbralisti lisamist ning siis avaldavad soovi su varustust ära osta.
Mõni paneb soovitud eseme koos hinnapakkumisega juba sõbrasoovi kirja. icon_lol.gif
Kusjuures mu varustus pole üldsegi mingi ülim.

greencow, ma ei näe mingit lõbu nt. mp10 peal 50k dps-ga toksida, sõrmed jäävad kangeks enne kui elite kukub.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 13:00:19 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

greencow, ma ei näe mingit lõbu nt. mp10 peal 50k dps-ga toksida, sõrmed jäävad kangeks enne kui elite kukub.


Kulub eliidipakile alla minuti, kui on mingi kehvem kombinatsioon ja vaja natuke eest ära ka joosta, siis natuke rohkem. Eks näis, millal mingi sein ette tuleb, aga seni kukub tihti täitsa häid upgreide. Muidugi mängule kulutatud aega arvestades on hell raskusastmele jõudmine kindlasti akugemal kui jaanipäev : P
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 13:18:12 vasta tsitaadiga

greencow, kui raskusastet mainimata räägitakse, siis peetakse ikka infernot silmas. nightmare on lapsemäng ka mp10 peal.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 13:24:56 vasta tsitaadiga

Raskusaste ja act on mu postituses täitsa olemas.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2013 13:50:28 vasta tsitaadiga

su kommenteeritud bladerunneri posti pidasin silmas, inferno mp10 on ka ah-d hoorates midagi muud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 15.05.2013 13:01:11 vasta tsitaadiga

mis suurim HV tegelaskonna hc para lvl on ? keegi 100 ka ära punnitanud ?

edit:One year ago today, the gates of the Burning Hells opened and Diablo III was unleashed onto the world. Since then, millions of heroes have been created, billions of hours have been spent in games, and trillions of demons have been slaughtered without mercy. We've grown and improved a lot since release, both as a game team and as a community, and thanks to your feedback, passion, and unquenchable bloodlust, we expect the next year to be even more epic.

To celebrate this milestone and the community that made it possible, we're giving away free buffs! (Who doesn't like free buffs?) Players who log in to defend Sanctuary between May 15 and May 21 will receive a 25% boost to their Magic Find and +EXP stats. The buff is only available while logged in to the game, but it will apply to all characters as well as stack with other similar bonuses -- the +EXP bonus will stack multiplicatively and the Magic Find bonus will stack above the 300% cap!

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 18:13:06 vasta tsitaadiga

kust oleks kõige odavam seda mängu hetkel osta?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2013 18:47:01 vasta tsitaadiga

http://www.twitch.tv/archonthewizard/c/2288939

ArchonWizard räägib Wyatt Cheng-i ja Travis Day-iga. Travisi osa tuleb hiljem. Üllatas kuidas Travis mängu kirjeldas mängu valukohti ja ei hoidnud ennast tagasi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.05.2013 18:47:15 vasta tsitaadiga

praegu on blizi enda lehel soodukas: 39,99

muidu suvakatelt on alates ~34€
http://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-diablo-3/
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 13:19:01 vasta tsitaadiga

Midagi muutunud ka hiljuti?

Sai aasta algul barbar tehtud ja mõne MP peal lastud, aga ei viitsinud juba siis ainult seda silda ja keepi whirlida. icon_biggrin.gif
D2 oli just reset, kas D3 pole miskit uut-põnevat tulnud?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 13:30:32 vasta tsitaadiga

No banaanihaamer käis üle kontodest juba?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2013 13:36:42 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
No banaanihaamer käis üle kontodest juba?



nope
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 13:52:17 vasta tsitaadiga

Hetkel on juba kasulikum bännida vahetult peale seda kui mingi lisa peaks välja tulema.
Eeldusel et enamus bottereid omale ka lisa muretsevad.
Saab papi kätte ja siis haamrit. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 17.05.2013 14:20:57 vasta tsitaadiga

hmmm... kui haamer ära käib siis nendel kes ei boti jälle probleem... ükspäev oli juba tunda seda et midagi toimub aga näed ikka vaikus.
_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 16:42:32 vasta tsitaadiga

Mis probleem meil siis jälle olema saab icon_eek.gif Peale nende muude hädade(jube drop rate, üksluine, loto põhimõttel itemid, öak story ja voice acting, AH/RMAH on olulisem kui mängimine/farmimine)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 17.05.2013 17:15:30 vasta tsitaadiga

no seda me teame et kõik kasutavad ah-d, aga jah botteritel rahhi on ja ostetakse esiteks barbide gear ah-st ära, hinnad tõusevad - kuid tavamängja kes 2 h päevas pelab ei leia midagi ligilähedale mida müüa, samas ühtegi upgrade ka ei saa muretseda. keskmine gear on kõigil seljas ja läheb odavamaks, highend gear läheb üle mõistuse kalliks. ükspäev käis fsq ruby 18k juures paariks tunniks, arvasin et mingi inside info haamri kohta aga ei. samas minge mängige hc, kuna botidel suht raske seal ilvl 60+ farmida, samas kuld läheb sc vastu tradedes mõne lolli kätte kes varsti kogu oma geari kuskil arcane walleri kambakas ära kaotab. kui keegi viitsib tehke kõik achievmendid ära ja hc para 100 ning siis võiks rääkida et mäng on igav. hetkel ei pea enam act3 ka aint farmima.
_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 17:57:49 vasta tsitaadiga

Vot hc peale olen isegi mõelnud, aga mul on mingi kala, iga kord kui päevas esimest korda diablo lahti teen siis esimeses areas on mingi 1-2 minutit fps 2-3, kui samal ajal ka mõni elite seal passib siis on surm kindel tulema. Ja see kala on enamvähem algusest peale olnud, ei windoosa vahetus ega miski ei aita. Ma ei ole ainuke selle veaga, tech foorumist lugesin, et veel nii mõnelgi on sama jama, ainuke soovitus mida antakse on, et muretse SSD ketas, aga kuna ühegi teise mänguga sellist jama ei ole, siis mingi lolli diablo pärast ei hakka küll SSD ostma.
SC on nüri, täna mingi pool tundu proovisin, sama loll jura, läks uninstall, see mõni lisa mob teistes actides ei muuda midagi, mängu põhi vigadest on jätkuvalt mööda vaadatud, eks jääb ootama järgmist "suurt" patchi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 21.05.2013 13:35:19 vasta tsitaadiga

mul on sama kala(tavaliselt piirdub kuskil 30 sekki max) aga tavaliselt alustan softkooris ning teise resumiga fps sujuv 60. see peaks aitama, kui ei siis mingi kala. endal vana hd4850 koos amd quadcorega.


EDIT: wow, tundub imelik, reportisin enda battle.net konto alt ühe bugi ja nüüd insta d3 maas mulle.... icon_biggrin.gif is it really under investigation.... icon_biggrin.gif

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 27.05.2013 10:26:46 vasta tsitaadiga

sc viskas üleüldse suht siibrisse + see et blizz selle hinnaalandamis bugi ja kulla dupe vahepeal siin käiku lasi. aga muidu, Taavi©, kolisid diablost välja või lihtsalt usa servusse.
_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.05.2013 13:24:33 vasta tsitaadiga

vasques kirjutas:
sc viskas üleüldse suht siibrisse + see et blizz selle hinnaalandamis bugi ja kulla dupe vahepeal siin käiku lasi. aga muidu, Taavi©, kolisid diablost välja või lihtsalt usa servusse.


no diablole ei saa lihtsalt selga keerata, vaatan mõnda aega usas, char seal peaaegu juba para 100 icon_razz.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 15:45:21 vasta tsitaadiga

a virtual weimar: hyperinflation in a video game world (mises daily)
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 16:49:38 vasta tsitaadiga

link :: Hinnavaatluse Foorumid - registreerimistingimused

tsitaat:
Positiivsete kommentaaride nurumine avalikes postitustes, privaatsõnumitega, allkirjas või arvutikonfiguratsiooni lahtris on keelatud!
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.05.2013 17:35:36 vasta tsitaadiga

Kel vaja addib ise, aga positiivse jutu unustame ära siin, pole vaja reeglitega vastuollu minna icon_wink.gif
Taavi#1517

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 19:00:01 vasta tsitaadiga

Kas leidub ehk keegi, kes ei mängi ning viitsiks accounti laenata? Midagi ära ei keera, tahaks lihtsalt veidi mängida.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 23:05:32 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Kas leidub ehk keegi, kes ei mängi ning viitsiks accounti laenata? Midagi ära ei keera, tahaks lihtsalt veidi mängida.

Starter Edition [edit]
A demo version of the game, called the Starter Edition, was released simultaneously with the full release. It provides a limited introduction to the game where players can complete Act 1 up to the Skeleton King boss encounter with a level cap of 13.

Palun. Võid endale jätta. Proovi palju süda lustib icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2013 23:14:13 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif See nii tuim, nii palju kordi juba läbi tehtud, täisversiooni saan jälle tagasi alles järgmine kuu.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 07:36:07 vasta tsitaadiga

Miks see mäng nii kallis on? Juba mingi aasta väljas ja hind ikka 40€ ümber icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 14:03:16 vasta tsitaadiga

Kui ostusumma mängitud tundide vahel ära jagada, siis peaks just nentima, et äärmiselt odav meelelahutus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 28.05.2013 18:37:47 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kui ostusumma mängitud tundide vahel ära jagada, siis peaks just nentima, et äärmiselt odav meelelahutus.


võtab asja teisest küljest... kui summa mängutundidega ära jagada siis üldiselt saaks öelda et 0,0001 sendi eest põletatud närvirakkudele ei jõuaks järgi viin, plutoonium ega ka kahekümnekuuekilose võimu ostnud naaber...

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 18:47:21 vasta tsitaadiga

Killer85, Tegelikult konksuga värk, kui viitsid sadu tunde infernot farmida siis jah, väga odav mäng, aga kui casualina mängid paar korda läbi ja siis arvad et möh, 40 euri on sellisel juhul ikka röövimine
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 28.05.2013 18:52:11 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Killer85, Tegelikult konksuga värk, kui viitsid sadu tunde infernot farmida siis jah, väga odav mäng, aga kui casualina mängid paar korda läbi ja siis arvad et möh, 40 euri on sellisel juhul ikka röövimine


arvestades et selle 40 euri eest bingo loto õnnega 200 tagasi saad siis jälle omamoodi giveaway....

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2013 22:03:01 vasta tsitaadiga

vasques, icon_biggrin.gif bingoga on suurem tõenäosus 200 tagasi saada, eriti praeguste hindade juures ja see eeldab sadu tunde farmimist
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 00:23:04 vasta tsitaadiga

Masendav, masendav lihtsalt..... olgu jumal õnnistatud, et ma starter editioni alla laadisin, tehke kõik seda sama kes hooga tahavad osta seda.
Julm tagasiminek.....Lapselikuks koomiksiks mäng tehtud....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 02:00:01 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Masendav, masendav lihtsalt..... olgu jumal õnnistatud, et ma starter editioni alla laadisin, tehke kõik seda sama kes hooga tahavad osta seda.
Julm tagasiminek.....Lapselikuks koomiksiks mäng tehtud....

Diablo pole tegelikult kunagi "koomiks" olnud. Eks nüüd selles suunas mindud jah.
Artyr615 kirjutas:
Miks see mäng nii kallis on? Juba mingi aasta väljas ja hind ikka 40€ ümber icon_rolleyes.gif

See mäng on nii kallis, sest ...
1. Tarbijad on lambad ja ostavad seda, mis neile ette söödetakse.
2. Diablo 3 on blizzardi kaubamärk.
3. Blizard laseb vana rasva peal liugu.
4. Mängutööstus nagu teised meelelahutuse arud on piisavalt suurele osale tarbijatest selgeks teinud, et keskpärased mängud väärivad kõrget hinda.
5. Expansion ei ole välja tulnud.
6. activiziongdblizzardi uusim mäng.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 29.05.2013 10:54:26 vasta tsitaadiga

Timberg, sa endiselt ajad täielikku bullshit suust välja, midagi pole muutunud.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.05.2013 10:55:49 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Timberg, sa endiselt ajad täielikku bullshit suust välja, midagi pole muutunud.


küürakat parandab ainult haud
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 29.05.2013 12:06:50 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

1. Tarbijad on lambad ja ostavad seda, mis neile ette söödetakse.
2. Diablo 3 on blizzardi kaubamärk.
3. Blizard laseb vana rasva peal liugu.
4. Mängutööstus nagu teised meelelahutuse arud on piisavalt suurele osale tarbijatest selgeks teinud, et keskpärased mängud väärivad kõrget hinda.
5. Expansion ei ole välja tulnud.
6. activiziongdblizzardi uusim mäng.


1. kahjuks elame maailmas kus igapäev saavad kõik inimesed sadu korda petta, ka rahaliselt.
2. Diablo ongi kaubamärk - unustasid lisada et hea kaubamärk kehva sisuga(tean et see sul mõttes oli)
3. vaevalt d2 edu suudeti ette ennustada, samas vaevalt keegi meist suudaks perfect tulemust mingi asjaga kaks korda saavutada, sest nagu kõik deekahte ja deekolme võrdlevad jõuavad tulemusele et deekahes oli kõik perfektne ja deekolm on läbikukkunud
4.mängutööstususel - jätkusuutlikus siis kasum ja siis tuleb see osa kus hakatakse vaatama kas see tarbijatele sobib. nagu iga teine majandusharu, siinkohal aitaks kui mänge toodaks viies sektor, kuid kahjuks see nii ei ole.
5.expansion pole tulnud... põhjus miks ma bf3 kappi panin, polnud raha neid expansione osta, b2k tuli ära siis hakati paugutama nagu viiekümnese kaliibriga niiet kõikidel suu ammuli lahti, kuid kaua see kestis, nüüd varsti tuleb bf4 ja hakkab sama trall. expansion võiks heal mängul tulla aasta jooksul (nojah kui vaadates kaua "pvp" venis siis....)
6.viimasest punktist ei saa ma kahjuks aru... kui sa mõtled seda... hmm isegi sain targemaks just, arvasin alati et seda diablo värki ajab blizzardi prantsusmaa tiim, kuid tundub et kõik deekolme uued töötajad (3d artists, software engineerijad) suunatakse usas californiasse. samas enamus peategelasi on kahtlaselt jeanid ja philiped (prantsuse nimed). samas ikkagi ei saa ma aru mida sa täpsemalt mõtled.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 29.05.2013 12:12:35 vasta tsitaadiga

Olgem ausad, need, kes seda mängu farmivad, ei tee seda mängumõnu pärast. Nad teevad seda ootuses, et äkki kukub 200 eurone pikslite hunnik. Mind ei veenna mitte ükski inimene, et ACTIII farmimine tundide, päevade ja nädalate kaupa on "fun ja entertaining". Lõpetage endale valetamine.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 29.05.2013 13:05:07 vasta tsitaadiga

lõpeta endale valetamine. mis see act 3 farm igaühele ette jääb, seal pelas muid asju ka teha. näiteks ükspäev sain datamineril sabast kinni küsisin chatis et ega keegi ei taha osa saada, sellepeale tuli hunnik küsimusi: "who dafuq is dataminer". kui ostsid mängu fun and entertainmendi pärast siis pela need 50h ära mis tavalise 50 eurose soloplayeri eest saab ja viska karp kappi.

ma ei ole väite poolt et see on hea mäng ja hästi välja kukkunud, samas ma ei leia et sellel suuremas perspektiivis midagi viga oleks. kuigi nädal tagasi sai blizardile kerge bug selgeks tehtud peale 48h ticketite spammi ja paari telefonikõne ja võta näpust, ega seda siis jumala eest ei hotfixita, oleks rmah käive suurem saaks ise seda hetkel abuseda ja põhimõtteliselt lollide pealt korralikult teenida.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 13:24:09 vasta tsitaadiga

Mäng on endiselt nii kallis seetõttu, et blizz raha saaks teenida kui botterid pärast igat ban wave-i endale uued kontod ostavad.
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 13:27:46 vasta tsitaadiga

aap14, Kahjuks selle jutu võite omale ma ei tea kuhu pista, botterid ei teeni halligi raha enam juba kuid.. mingit raha pole võimalik saada, kui sa just ei flipi asju või tõsiselt räigelt ei joppa. Nad tõmbasid tervele mängule vee peale, et 10milli hind 0,25senti on. Terve mäng põhines AH-l, nüüd on hinnad nii ajuvabad, et anna olla. RMAH-d ka keegi ei osta, ehk siis botterid ise lihtsalt loobuvad mängimisest, see aga ei tähenda, et mäng heaks läheks.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 29.05.2013 14:02:22 vasta tsitaadiga

vasques, Nagu ma ütlesin, mitte ühtegi veenvat argumenti. A sina muidugi korruta seda peegli ees, äkki hakkab parem... icon_biggrin.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 14:16:49 vasta tsitaadiga

Lisan veel juurde, kuidas jõuti 10+aastaga sellest:
Spoiler Spoiler Spoiler

Selleni, mis esmamulje sellisest asjast peaks jääma....see on ju huumor.
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit, ma olen reaalselt vihane, kuna ma ootasin seda mängu pikalt, uut, sünget mängu. Väga pikalt ning ma oleks selle peaaegu et proovimata ostnud. Hetkel ei saa endal isegi statse paika panna ja wizard vist ei saa oma nuiaga isegi lüüa mitte, kui ta mana just otsa ei saanud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 14:50:46 vasta tsitaadiga

Nah, tundub et mäng on suht surnud, vähemalt Europe serverites, kui inimene kes teenib raha lahkub US serveritesse, siis pakun et tema äri ei lähe enam eriti hästi, järelikult on järjest vähem ja vähem kulla ostu huvilisi mängijaid alles, aja küsimus ainult kuni alles on ainult paar tuhat "fänni".
Ainuke lootus on, et itemite patch äratab mängu jälle ellu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 29.05.2013 16:18:39 vasta tsitaadiga

thargun, eeldan, et räägid minust.
Ma ei kolinud sellepärast ümber, et EUs midagi teha poleks, on ikka, käin siiani seal kulda vastu võtmas, aga mõtlesin, et ehitan endale usasse ka sama "põhja" alla mis mul eus on, tuttavad, kontaktid jne.

Tulles tagasi selle teenimise juurde, siis seda asja ma enam ei aja, mitte vähemalt sellises skaalas.
Üksvahe võtsin ette kuuaega, kus proovisin pühenduda 40% oma ajast d3me peale, et näha palju teenib, tulemus 30 päeva lõikes ~2000€, tõestasin endale ära, et on võimalik teenida, kui näed vaeva oled asja sees pidevalt, muidugi NV olin reeglina kodust ära 2-3 päeva või siis magasin pead välja, aga räägime siiski tööpäevast siinkohal.
Kuna asi on siiski väga nüristav, siis kaua sellega tegeleda ei suuda, nüüd olengi suht passiivne, vaikselt nokitsen usas, poole kohaga lasen teenuseid edasi foorumite vahendusel, on hästi näha, et kui arvuti taga 12h ei passi ja kirjadele sekundi pealt ei vasta, siis kilentide arv vähenes paugust 80%, kui mitte rohkem.

Mis puutub mängu hetkeseisu, siis seis seis on nii nagu ikka, tavalised mängijad mängivad ikka ja neid tuleb juurde, suured gurud aga viskavad pilli kotti ja lähevad minema, kuna see võimalus, et saab raha teenida, on maru keeruliseks läinud.
Öelda, et diablo kui selline feil on... no ma ei tea, siin iga teine mees on seda sadu, kui mitte tuhandeid tunde lasknud, iga sent on sellest karbitootest välja imetud ja siis aasta hiljem ütleme, et täis sitt ? väga ei uurinud aga pmst nr 2 peale BF3me siin foorumis postide arvu ja vaatamise koha pealt, maailmas on see umbes sama.

PS täna oli banwave icon_biggrin.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 29.05.2013 16:25:21 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Nah, tundub et mäng on suht surnud, vähemalt Europe serverites, kui inimene kes teenib raha lahkub US serveritesse, siis pakun et tema äri ei lähe enam eriti hästi, järelikult on järjest vähem ja vähem kulla ostu huvilisi mängijaid alles, aja küsimus ainult kuni alles on ainult paar tuhat "fänni".
Ainuke lootus on, et itemite patch äratab mängu jälle ellu.


itemite päts.... praegugi suur segadus itemitega, ainuke asi tehku legendarid ilma kindla ilvlita ja roll tulgu sellest alast kus farmid.
aga jah paar küsimust - miks annab Breath of heaven - blazing wrath vahest rohkem dpsi kui blinding flash - faith inthe light. miks archon wizard kõnnib pigem mace kui chantodos williga, ja miks suurendab attack speed archon wizardil LoH-i kuid mitte dpsi.
st niisama mainin siin nägin ükspäev kontot mille turuväärtus oli kuskil võrdne 40 000 radiant star gemmiga....

edit: lol banwave, st peab rubysi kokku ostma paarsadatuhat kui just juba hilja ei ole icon_biggrin.gif

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 16:28:39 vasta tsitaadiga

vasques, sellepärast, et chantodos ei anna midagi, mida archonil vaja oleks?
kust sa blazing wrathi ja faith in the lighti dpsi erinevust näed? ilmselt on häda lihtsalt hetkel kus boonus applytakse. + holy dämmi võidakse samuti hooga resistida iirc.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 29.05.2013 16:39:18 vasta tsitaadiga

Hetkel ainuke asi mis mulle huvi pakuks, oleks PvP raha/kulla peale, see annaks asjale täiesti uue hoo, niikaua kuni seda ei tule või uut "maailma" siis ei viitsi väga nühkida, tehtud küll seda.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2013 16:41:55 vasta tsitaadiga

Usun, et paljuski on Blizzardi suunaline kriitika tingitud sellest, et D3 on eelmise versiooniga võrreldes üsna tubli tagasiminek. Itemization, story, ybers kui vaid mõnda nimetada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 29.05.2013 16:47:05 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
vasques, sellepärast, et chantodos ei anna midagi, mida archonil vaja oleks?
kust sa blazing wrathi ja faith in the lighti dpsi erinevust näed? ilmselt on häda lihtsalt hetkel kus boonus applytakse. + holy dämmi võidakse samuti hooga resistida iirc.


näiteks dps 1200 chatodos vs 1000 dps mace, ja valitakse mace ???? miks hmmm. blazing wrath ja faith in light - hetkel kus boonus applytakse... et siis ei mõlemad võid proovida peale panna kas act1 dungeonis attack speed buffiga või act3 strongholdis ilma ühegi buffita. mõte oli rohkem selles et igal itemil ja skillil on ka teine pool mida saab lugeda ridade vahelt ja mida enam rohkem hakatakse hetkel tegema. nojah icon_biggrin.gif barb on selline tuim loom kes lihtsalt rappib keerutades. kuna olen rohkem uurinud/buildinud kõigi 5 characterit siis avastasin et paljud itemid on overpriced kuna neil on roheline number(as/cdam/cc) kui enda hetke itemiga võrrelda. tglt see on vaid visuaalne silmapete ja vahest annab rohkem tulemust mingi tuim item mille saab kätte 3 korda odavama hinnaga.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.