Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jalgpallisõprade trennid E kell 18.30 - 20.00 Wismari staadionil. Tulge jalkat mängima! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 163, 164, 165  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 09.05.2013 22:27:05 vasta tsitaadiga

numbrid tulevad ja nimed sõltuvad sellest, milline on lõplik pakkumine, mis meile trükkimiseks tehakse. ja see muidugi sõltub omakorda kogusest ja detailidest. igatahes tegeleme sellega ja anname kindlasti teada kui on võimalik sama eelarve sisse nimesid ka saada. üritame parimat pakkumist läbi rääkida.

praegu oleks oluline, et kõik ilusti trenni- ja särgirahad üle kannaks. siis on, mille eest midagi tellida icon_smile.gif

kes veel ei ole tabelisse oma soovitud numbrit lisanud, siis seda võiks ka teha. muidu peame ise otsustama.

pühapäeval juba esimene mäng ehk siis nädalavahetusel on kõik korralikud ma loodan beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2013 23:01:53 vasta tsitaadiga

Mina siiski pühapäeval mängule ei liigu ning trenni ka hetkese seisuga ei jätka. 10.06 on perearst. Eks näis, kas saan magnetuuringul käidud. Nii palju, kui ma uurisin, siis on liiga ohtlik mul selle vigastusega edasi mängida ja noh, ega endal ka mõtet pole, kui ei saa lüüa ilma valuta, kiirendada jne...

E: Võtsin särgi nimekirjast ka end ära. Kasutan seda raha, et maksta kinni MRI. Eesti tervishoisüsteemiga mind järjekorra alusel ei võeta ju. Ainult eriolukorrad... Eks näis. Võib-olla suve jooksul saan tagasi, kui kõik laheneb, aga enam ei julge jalaga riskida, sest tagajärjed tunduvad päris hullud.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2013 23:07:38 vasta tsitaadiga

Omast kogemusest siis korraliku särgi pluss trüki saab küllalti mõistliku hinnaga. Piisav kogus siis tehakse häid pakkumisi.
Ajad küll muutuvad aga aasta tagasi sain särgi (UHLSPORT INFINITY SHIRT LS) + trükk (Rinnal tiimi nimi, taga suurelt number ja nimi) 15€'ga. Must särk valge kirjaga.
Trüki peale kulus 1/3 hinnast.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 12.05.2013 18:54:46 vasta tsitaadiga

Üle ootuste hea mäng meie poolt. Tulemus 0-3 oli õiglane. Ilma vahetusmeesteta ja paljud esimest kord koos suurel väljakul oleks rohkemat palju tahta kui vastastel sisuliselt terve teine koosseis olemas pingil. Vastaste 2 väravat tulid ka meie kaitse tagasipõrkest (üks veel nende enda mehe käemängu järel!) ehk tegelt oli lihtsalt natuke ebaõnne ja tõenäoliselt vaja rohkem kogemust, et palle puhtaks lüüa. Mingit kroonilisi kaitse eksimusi või vastaste vabaks jätmist oli meil sisuliselt 0. Plusl lisaks oli meil piisavalt väravavõimalusi endal ka, niiet järgmine kord lihtsalt realiseerime ära. Tagantjärele tarkusena võiks öelda, et oleks võinud olla agressiivsem rünnakul, aga samas nii mina kui Erts olime vigastusega mingi 40% võimsuse peal (vist Andre ka icon_smile.gif), et eks ta oleks riskantne natuke olnud kui tagasi ei saa piisavalt kiiresti.

Igatahes tänud ja hea töö kõigilt!

Annan MVP hälle Hendrikule.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 01:15:09 vasta tsitaadiga

Väga tubli töö kõigi poolt kes kohal ja tänud meie võõrlegionäridele abi eest.
Mängisime väga tublisti ja nagu Martti mainis, siis tegelt oleks olnud isegi ruumi natuke agressiivsem olla, kuigi eks sellega oleks ka omad riskid kaasenenud.

3:0 on ok skoor, aga samas tänase mängupildi järgi olime neile igati võrdväärne vastne ning heal päeval oleks vb isegi 1:1 tulnud sealt.

Kriitikast veel nii palju, et meil täna oli kaks puudujääki:
1) klaariks on vaja kiiremini ja konkreetsemalt lüüa
2) teisel pool väljakut oleks ka vaja teha paar söötu, mitte ainult pikale mängida

Väljas pall põrkab teisiti ning kvaliteetselt töödelda on maru raske, seega pikad pallid on väga keerulised.
Paari lühikesega mängides, veel enam, et vastased võimaldasid, saavutab rohkem. Ehk oleks meil löögi kohti ka mõned rohkem olnud.

Üldiselt hea töö siiski ja kuna nad ilmselt on meie grupis üks tugevamaid, siis ma arvan, et me võiks sama strateegiaga edasi mängida icon_smile.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 14.05.2013 08:16:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 13.05.2013 09:25:07 vasta tsitaadiga

Selle punkti 2) ravime sellega kohe ära, et ees vasakul ("Alex") on järgmine kord sponge ning nad Lauriga (kes plaani peal on ainsana oma pildiga icon_smile.gif) oleks tegelikult kõrgemal ja aitaksid nii rünnakul kui agressiivsemas kaitses ehk saavad kõige rohkem joosta. Mängu ajal vahetaksid Kaspari ja Andrega, kelle positsioonilt kui mäng läheb kindlamaks saaks ka natuke rohkem tõusta ja aidata palliga üle tulla. Ideaalis peakski saama palli üle ilma äärevahetuseta kas koosseis Andre-Martti-Norman-Sponge või Kaspar-Martti-Erts-Lauri. Ääred siis liiguksid kõige rohkem kogu mängu vältel. Btw, äärte mäng oli juba seekord tegelikult piisavalt kindel küll, et nt läbi Andre ääre palli mängimine tuli välja küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 09:47:38 vasta tsitaadiga

Enda mängu kohta ütleks, et suhteliselt ebakindlalt läks- esimest korda see aasta väljas, suurema palliga. Lisaks endale harjumatul positsioonil (terve see hooaeg enamasti vasakul äärel mänginud).
Üks huvitav võimalus oli, kus oleks võinud veel paar meetrit edasi tulla, aga millegi pärast üritasin palli karistusalasse tõsta aga noh see üritus läks täiesti metsa.

Tagant rünnakut jälgides jäi tunne, et ees ründajad oleks võinud paaril korral proovida peale lüüa. Isegi kui ära tõrjub oleks äkki tagasipõrkest palli saanud?
Muidu enamvähem, järgmine kord paremini icon_cool.gif. Ja parim oli tõesti Hendrik icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 09:53:28 vasta tsitaadiga

Erts samas on meiega kuni juuni lõpuni ca vms, sest ta viiakse sõtta ära.
Selles valguses oleks meil sellist ok keskvälja meest sinna vaja.
Kuidas Hendrikuga on? Kas see oli selline one-off külalisesinemine või on ta nüüd aktiivsem?

Ilma kindlaid vastuseid omamata ütleks, et meil on ikka 4 meest puudu.
Kui elkur on vormis, siis 3; kui sponge ka siis 2. Muide vb üks Elioni tüüp - Viljar - saab tulla jälle mängima. Ta oli see pisem nendest kahest.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 10:01:34 vasta tsitaadiga

Ahja nägin peale mängu Järve Selveris Zan-ni. Lubas mingi hetk vast trenni ilmuda!
Taavi peaks ka olemas olema nädala sees?
Ja siis siin särginimekirjas on veel inimesi, keda vist eile ei olnud? Peaks nagu mehi olema, saaks äkki isegi vahetusi icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wauchy
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 13.05.2013 10:11:14 vasta tsitaadiga

Lihtsalt muuseas tahaks ära mainida, et käeolukord, millest siin varem juttu oli, see oli keha küljes kinnine. Aga teie kaitse võttis küll väga avalikult ühe kindla puusalöögi käega ära, mis oli teel lati alla icon_biggrin.gif . Kuid muidu teil pall liikus küll .. Eelarvamuse põhjal arvasin vähemalt mina, et tuleb suht lebo mäng, aga näed - pidi vaeva ka ikka nägema. Edu edaspidiseks ! beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006




sõnum 13.05.2013 10:13:01 vasta tsitaadiga

Nädala sees oleks käpp jah. Vast paneb ka mõne nädalavahetuse klappima, ma lihtsalt eelistan pessimistliku ennustuse andmist icon_smile.gif
Aga täna trennis näeb siis.

Miks on teema pealkirjas algusaeg 15 minutit varasem?

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maska
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 10:30:04 vasta tsitaadiga

Ehk tuleks prooviks ka teie trenni ära...

Kas tavaliste tossudega (ka vihmas, mida täna võib olla) on see TÜG väljak libe ka? Kuna viimati mängisin jalkat aastaid tagasi, siis varustust loomulikult pole.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 10:32:19 vasta tsitaadiga

Wauchy, möödunud aastal oli vist 10:1. Ega meil väga kõrgeid ootusi selles mõttes ei olnud.
Martti ja mina spekuleerisime mängueelselt, et kui 3:0 kaotame on see väga hea tulem. Kui vaadata puhtalt mängupilti, siis oli enam-vähem võrdne mäng (v.a viimased 15min).
Silmas pidades, et teil on nö päris meeskond icon_smile.gif võime igati rahule jääda.

XD, cool. Mängu ajad on pandud 15min varem, et inimesed oleksid kohal tiba varem. Eriti täna, kus 1,5h on aega, oleks hea kui saaks selle aja pallimängule kulutada...

Maska, mängida saab iga asjaga, lihtsalt vihma ja tossuga oled rohkem kõhuli kui püsti. TÜG statal on kunstmuru maas.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wauchy
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 13.05.2013 10:38:56 vasta tsitaadiga

No me nimetame end ka siiski veel harrastajateks icon_biggrin.gif Aga vaadake, et järgmine esmaspäev Roosadel Pantritel puuri täis lööte! Vaatasin siis tabelit ja nad olla Augur-ile 5-0 teinud. Mingil Põltsamaa turniiril, kus käisime, mäletan, et need Augur-i poisid olid noored küll, aga mitte just kõige viletsamad. Võib-olla mängivad rolli igasugu erinevused, et Põltsamaal oli väike väljak .. Aga mine sa tea .. Roosad Pantrid ju Kalju fännid. Saab siis Arigato aknast hantlid käes silma peal hoida mängul icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maska
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 11:33:34 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

Maska, mängida saab iga asjaga, lihtsalt vihma ja tossuga oled rohkem kõhuli kui püsti. TÜG statal on kunstmuru maas.


Selge - kui täna vihma ladistama ei hakka, siis olen ka kohal tõenäoliselt (kui töö kinni ei hoia). Peab nii musta kui valge särgi kaasa võtma?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 13.05.2013 12:50:51 vasta tsitaadiga

Võtkem jah kõik nii tume kui hele särk kaasa.

Lisaks nüüd siis tähtis koht - huvi meiega jalgpalli mängimise vastu on väga suur, rohkem ka kui siit foorumist välja paistab. Paraku jäime see aasta suurest väljakust ilma ning praegune on oodatust väiksem. Seepärast tuleb meil otsida nii uus väljak kui ka ajutiselt praegu mängijate nimekiri uutele liitujatele hetkeks sulgeda. Maska, oled siiski teretulnud veel viimase uuena.

Kui on veel maksmata kellelgi trenni ja/või särgi raha, siis tuleks see ära teha ja saata kontaktinfo meilile. Vastasel juhul hoiame kohta ilmaasjata kinni - õigemini ei hoia icon_smile.gif. Vaadake lisainfot suvepakettide jms kohta eelmistest postitustest.

Õhtul näeme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 13:01:38 vasta tsitaadiga

võtan täna uue palli ka kaasa icon_cool.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 14:39:23 vasta tsitaadiga

Algul ei saa minema pärast ei saa pidama icon_biggrin.gif , mängijate osas.
Palju meid täna kokku võib tulla siis?
Küsimus selle pärast, et 1. mai käis mul sõber ka trennis aga eelmine nädal ta ei viibunud Eestis. Nüüd uuest nädalast ta ei saaks enam tulla kuna kohad täis vms?
Tänase puhul pole nüüd nii oluline aga edasiste trennide suhtes mis võimalus on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006




sõnum 13.05.2013 14:50:11 vasta tsitaadiga

Mai on ikka äärmiselt popp periood ma vaatan. Oleks juulis-augustis ka nii palju mängijaid...
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 15:24:39 vasta tsitaadiga

UrMo20 kirjutas:
Algul ei saa minema pärast ei saa pidama icon_biggrin.gif , mängijate osas.
Palju meid täna kokku võib tulla siis?
Küsimus selle pärast, et 1. mai käis mul sõber ka trennis aga eelmine nädal ta ei viibunud Eestis. Nüüd uuest nädalast ta ei saaks enam tulla kuna kohad täis vms?
Tänase puhul pole nüüd nii oluline aga edasiste trennide suhtes mis võimalus on?

Minu loogika ytleb, et ikka voib, kuna ta pole enam uus nägu.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 15:31:00 vasta tsitaadiga

spongerdan, thumbs_up.gif
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maska
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 15:44:54 vasta tsitaadiga

Ma täna kahjuks töö tõttu ikkagi ei jõua. Keegi võib siis minu "viimase uue" koha ära võtta.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 16:38:42 vasta tsitaadiga

spongerdan kirjutas:
UrMo20 kirjutas:
Algul ei saa minema pärast ei saa pidama icon_biggrin.gif , mängijate osas.
Palju meid täna kokku võib tulla siis?
Küsimus selle pärast, et 1. mai käis mul sõber ka trennis aga eelmine nädal ta ei viibunud Eestis. Nüüd uuest nädalast ta ei saaks enam tulla kuna kohad täis vms?
Tänase puhul pole nüüd nii oluline aga edasiste trennide suhtes mis võimalus on?

Minu loogika ytleb, et ikka voib, kuna ta pole enam uus nägu.

Selge. Väikse hilinemisega olen ise kohal täna.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phrny
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2011




sõnum 13.05.2013 17:09:03 vasta tsitaadiga

Täna kahjuks ei jõua. Aga kolmapäeval tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 21:50:40 vasta tsitaadiga

Täna oli trennis väga hea osalus - 7v7 mängisime.
Plats on viimase piiri peal, kuigi praegu veel mängida enam vähem sai.
Tõsiasi on see, et tahaks tiba rohkem joosta, samas ,paistab, et olen saanud kanna põrutuse icon_sad.gif
Martti sai täna korralikult molli mingis juhuolukorras, aga jäi ellu.

Üldiselt mäng täna kuidagi lodev. Meie meeskonnast oli alguses üks "sidemees" puudu ning peale seda kui Taavi tuli meile läks hulka kergemaks.
Vastastel samas tulid enamik lööke nii hästi välja, et väravahil ei jäänud muud üle, kui võrgust noppida.
Ei mäletagi mis see lõpu seis oli, aga heledused said seekord tappa.

Kuidas nende rahadega nüüd siis on?
125 suvi, särk? pall? vestid?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jalgpallisõprade trennid E kell 18.30 - 20.00 Wismari staadionil. Tulge jalkat mängima! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 163, 164, 165  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.