Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Puutetundlikud mängud Windows'i keskkonnas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2013 10:01:52 Puutetundlikud mängud Windows'i keskkonnas vasta tsitaadiga

Tere sõbrad

Igast uute tablettide ja muude imeloomadega seonduvalt on üha popimaks muutnud ka puutetundlike mängude teema. Ehk need inimesed - nt mina - kes on ostnud endale tableti, kus istub sees windows 8 ning kes hea meelega ei veaks kaasa klaverit ja hiirt, aga vahest tahaks mõne mängu ikka teha.

Värske Iconia W700 omanikuna olen täna ära testinud alljärgnevad mängud ning jagan oma kogemusi ning ootan ka teistelt, igasugust infot oma avastuste kohta.

Kenasti out of the box töötavad mängud:

1. Defence Grid
2. Flight Control HD
3. World of Goo

Poolikult testitud või poolikult töötavad mängud:

1. Tropico 4 - ekraani keeramine ei tööta, mis võib kohati olukorda raskendada (vb on mingi workaround, peab mõtlema), aga muidu paistab olevat enam vähem mängitav
3. Botanicula - välisel vaatlusel töötab, pole jõudnud väga palju testida
4. Anomaly - peaks töötama, ootab testimise järge
5. Ruse - peaks töötama kenasti kõigil HP Tochsmart 4 tarkvara kasutavatel masinatel (otsin workaroundi) endal praegu töötab väga puudulikult. Link
6. Don't Starve - enamikke asju paistab saavat teha, aga vajab veel testimist. 2 sain surma, sest ei saanud lõket paigaldatud, samal ajal tõrviku sain põlema.

Muud jutud:

Olen mõelnud hea lahendus oleks ehk mängida osasid mänge aknas ning sel puhul oleks vajalik mingi klaveri rakendus. Hea oleks kui see oleks selline, kus sa saad custom klaveri teha - nt ainult nooled + paar nuppu, siis see võtaks vähe ruumi ning suurendaks kohe suure hulga mängude ühilduvust - ideid?
Midagi sellist - http://www.chessware.ch/virtual-keyboard/ - on kellelgi kogemusi?

Olen mõelnud ka riistvaraliste lahenduste peale: http://www.impulsecontroller.com/

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Puutetundlikud mängud Windows'i keskkonnas
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.