Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 17:49:29 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/MSI-BIG-BAING-MARSHAL-B3-LGA1155-Intel-P67-B3-DDR3-SATA3-and-USB-3-0-A-2GbE-XL-/200753887937?pt=Motherboards&hash=item2ebddd3ac1#shId
550$ + 56$ post + 132$ import charges.

Jman kirjutas:
Ega keegi tea kust saaks tellida MSI Big Bang Marshal ?





win7 64 + 8x hd7970 banana_dance.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 30.04.2013 18:04:03 vasta tsitaadiga

Jman kirjutas:
Ega keegi tea kust saaks tellida MSI Big Bang Marshal ?





win7 64 + 8x hd7970 banana_dance.gif


miks mitte kohe 8x 7990 icon_razz1.gif icon_razz1.gif icon_razz1.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 18:15:33 vasta tsitaadiga

Kunagi oli masinas P6T7 WS SuperComputer plaat. Ideepoolest oleks ka asjalik olnud. Seda enam et järelturul 1366 jubinad odavad!
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 18:18:35 vasta tsitaadiga

Kordades odavam kasutada kahte 4 pci-e pesaga arvutit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 30.04.2013 23:35:58 vasta tsitaadiga

Win7 64bit üle 8 gpu ei toeta, seega 4x 7990 v6i 8x 7970 on lagi.
MSI Big Bangi hind ka paras big bang...
Pigem peab ikka otsima m6ne odavama AM3 v6i 1155 kus oleks 2x PCI-E 16x ja 4x PCI-E 1x
Any ideas ?

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2013 01:36:17 vasta tsitaadiga

Avaloni chippide ostuvõimalus:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=177827.0

~28Ghash per 100chippi, hetkel järgi veel umbes 2000. Juhul kui kellelgi bitcoine ülehulgas, ostke ära, tehniline võimekus plaatide projekteerimiseks ja valmistamiseks on Eestis kohapeal olemas.

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2013 18:01:35 vasta tsitaadiga

Ommik,

Kui ma üritan deepbit.net'i tööle oma miner panna, siis ta annab errori "No JSON object could be decoded". Keegi oskaks aidata? Samas Slushis töötab perfektselt, ning kui keegi teaks, mis on hetkel parim pool, kus kaevandada oleks super tänulik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 02.05.2013 11:27:40 vasta tsitaadiga

Norht Chilean G kirjutas:
Avaloni chippide ostuvõimalus:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=177827.0

~28Ghash per 100chippi, hetkel järgi veel umbes 2000. Juhul kui kellelgi bitcoine ülehulgas, ostke ära, tehniline võimekus plaatide projekteerimiseks ja valmistamiseks on Eestis kohapeal olemas.


tead kedagi kes neid teeks? Kui ruttu nad teeks jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 18:14:08 vasta tsitaadiga

Täna siis potsatas postkasti kiri, et Bitforce SC kaevureid hakati saatma. Kuigi ma ei ole veel jõudnud vastava sisulist teadet BFL foorumist leida on seda teadet juba mõnda aega oodatud. Ning vaadates hetkel turul toimuvat võib teatel ka tõepõhi all olla.thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 18:17:25 vasta tsitaadiga

Kuskil oli kirjas et lootust juuli/august kätte saada.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibahunt
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2013




sõnum 03.05.2013 00:52:38 vasta tsitaadiga

Too BFL-i kiri oli ühtaegu ka küsimus tellijatele, et kas nad on nõus, et BFL-i seadmed ületavad algselt välja pakutud energiatarbe. Kes siis logis sisse ja oli nõus, see kinnitas et oli, kes ei olnud nõus võis diilist lahti öelda ja raha tagasi. Tarned lähevad neil hetkel teo kiirusega.

Kaevandamise raskustase tõusis jälle, 9 miljoni juurest 10 miljoni peale. Ilmeka näitena, et raskusaste ja hind ei käi alati käsikäes on hind allapoole tulnud. Kui raskuaste ja hind ei käi käsikäes, mõjutab see kaevurite valikuid, aga hetkel on asi kaugel sellest, et kaevurlus ära ei tasuks. Seetõttu ei ole kaevurite valikutes mingit muutust ette näha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Preester1
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 01:12:08 vasta tsitaadiga

Mul igatahes oli sisse logides tekst ees,et kinnitust vaja pole,see ilmselt seotud tellimise kuupäevadega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 01:22:08 vasta tsitaadiga

Kinnitus oli nendele kes tellis peale hinnamuutust.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 12:14:05 vasta tsitaadiga

Reaalne tarnekiirus sõltub Avaloni kivide spetsiifikast - referentsdisaini jms spetsifikatsioone pole ju siiamaani väljas. Vaadates, mis publitseeritud fotodel näha, siis midagi oluliselt keerukat seal ei paista. Kui kivide spetsifikatsioon kättesaadav, saab ka konkreetseid aegu arvutama hakata ja enne kivi füüsilist kättesaadavust spetsifikatsiooni alusel PCB proto projekteerida.

[quote="SurfData"]
tead kedagi kes neid teeks? Kui ruttu nad teeks jne[/quote]

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 12:04:14 vasta tsitaadiga

Bitcoin ATM avatud. Huvitav kas mingit isikutuvastust ka seal tehakse? Ei tea kui kaua sellel masinal toimida lastakse, sest sealt on päris mugav FOREX turult kaubeldud kasumit välja võtta.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 12:14:19 vasta tsitaadiga

https://products.butterflylabs.com/homepage/1500gh-bitcoin-miner.html

See oleks päris asjalik vidin millega arvutada juba icon_razz.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 15:22:32 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
https://products.butterflylabs.com/homepage/1500gh-bitcoin-miner.html

See oleks päris asjalik vidin millega arvutada juba icon_razz.gif


See on juba täiesti haige masin ja õnneks nende tellimusi enam vastu ei võeta, ja veel absurdsem on teada, et bfl kommuunis figureerivad isikud kes on tellinud neid masinaid 2 ja 3 kaupa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 02:46:03 vasta tsitaadiga

scrife kirjutas:
Ommik,

Kui ma üritan deepbit.net'i tööle oma miner panna, siis ta annab errori "No JSON object could be decoded". Keegi oskaks aidata? Samas Slushis töötab perfektselt, ning kui keegi teaks, mis on hetkel parim pool, kus kaevandada oleks super tänulik


Keegi äkki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 05.05.2013 12:46:55 vasta tsitaadiga

Heads up beer_yum.gif

Coinlab is suing Mt. Gox, saying the Japanese Bitcoin exchange has failed to follow through on the partnership they inked, refusing to let Coinlab take over management of Mt. Gox’s American and Canadian accounts as it allegedly agreed to do. Wrote Adrian Chen at Gawker:

http://gawker.com/massive-bitcoin-business-partnership-devolves-into-75-487857656?rev=1367540238

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 16:29:10 vasta tsitaadiga

Jman kirjutas:
Heads up beer_yum.gif

Coinlab is suing Mt. Gox, saying the Japanese Bitcoin exchange has failed to follow through on the partnership they inked, refusing to let Coinlab take over management of Mt. Gox’s American and Canadian accounts as it allegedly agreed to do. Wrote Adrian Chen at Gawker:

http://gawker.com/massive-bitcoin-business-partnership-devolves-into-75-487857656?rev=1367540238


just siis kui ma konto järjekorda otsustasin astuda tuleb siuke lugu, kuigi kuna mtgox täna vast suurim turg siis kahtlen kas sellest midagi peale väikese kahjunõude üldse tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 17:33:52 vasta tsitaadiga

karusloom kirjutas:
d3t kirjutas:
https://products.butterflylabs.com/homepage/1500gh-bitcoin-miner.html

See oleks päris asjalik vidin millega arvutada juba icon_razz.gif


See on juba täiesti haige masin ja õnneks nende tellimusi enam vastu ei võeta, ja veel absurdsem on teada, et bfl kommuunis figureerivad isikud kes on tellinud neid masinaid 2 ja 3 kaupa.

Telliks ka kui saaks icon_lol.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 17:39:05 vasta tsitaadiga

on sul 30k $ võtta ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 17:52:01 vasta tsitaadiga

Kes pole näinud, siis tasuks siin teemas ka link ära tuua:
[BITCOIN] Block Erupter USB 300MH/s gruppiost

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 19:32:23 vasta tsitaadiga

ufo56, kerged arvutused ja mul olek ühe masina pealt kuus 500K € kasumit. Hmm, tundub nagu mõistlik investeering või nii.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 05.05.2013 19:37:59 vasta tsitaadiga

Liiga kallis ja liiga kaua läheb aega ?
Hind lukus 2btc/tk icon_eek.gif ....
Keegi tahab vastutuse enda peale võtta, et kohale jõuavad ?


to:d3t
Kui saad 6-12 kuupärast kätte, vb raskustase olla 10x suurem ja teenid 10x vähem.
Kui saad kätte...
Pole siiani katsuda saanud ühtegi ASIC minerit ja nii kaua ei vaata ka sinna poole.

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.05.2013 11:46:34 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
ufo56, kerged arvutused ja mul olek ühe masina pealt kuus 500K € kasumit. Hmm, tundub nagu mõistlik investeering või nii.


1) seda masinat ei tulegi. Algselt planeeritud voolutarve on neil kordades suurem, ehk 1,5kw toite asemel peaks nad sinna kasti panema 8kw toidet. Eeldatavalt tehakse neile mingid väiksemad/lahjemad ja mitu tk.
2) selleks ajaks kui midagi sinnapoole valmis saadakse, ei tee see masin ka 10k enam. Kõik millegipärast arvutavad praeguste raskusastmetega, mitte exponentsiaalselt kasvavatega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 06.05.2013 12:16:39 vasta tsitaadiga

Täpselt, mõned targad müüsid oma farmid maha, tellisid ASIC-ud ja ootavad neid juba üle aasta, käed taskus shocking.gif
_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.05.2013 13:20:09 vasta tsitaadiga

Jman kirjutas:
Täpselt, mõned targad müüsid oma farmid maha, tellisid ASIC-ud ja ootavad neid juba üle aasta, käed taskus shocking.gif


mul on kõige rohkem kahju neist, kes fpga tellisid ja siis otsustasid et ei hakka seda praegu võtma, kohe (oktoobris) on asic olemas ja upgraden selle kohe asicuks icon_razz1.gif oktoobrist on saanud mai ja alles tulevad selle firma poolt esimesed linnukesed ja needki need kõige lahjemad. Teised tootjad panevad juba pika puuga ja küll limiteeritud partiid müüvad ära 5-15 minutiga. lähikuudel läheb suureks "mölluks" sel turul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 13:30:59 vasta tsitaadiga

Jman kirjutas:
Täpselt, mõned targad müüsid oma farmid maha, tellisid ASIC-ud ja ootavad neid juba üle aasta, käed taskus shocking.gif


nii ta on jah... 5g masinaid saadetakse aga 25ehk30 ja 50ehk60G masinate pcb-d läksid jälle ümbertegemisele kuna voolu tarve ületas kalkuleeritu ning siis jälle testid jnejne näis kas augustiks saan oma masina kätte beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 06.05.2013 14:07:45 vasta tsitaadiga

Ootan suure huviga massilist ASICu tulekut, et raskustase tõuseks 10x korda, eks see väärtus siis ka tõuseb vastavalt beer_yum.gif
Koguaeg on vabandused nende poolt, kaua võib ? Jõhker kummi venitamine... samas raha tagasi ei saa...
Mõelge kui nad tegelikuses ostsid preorder rahade eest odavalt suvel münte kokku ja venitavad veel kummi.
Pole paha äriplaan või mis ? Sellise raha eest annab hetkel ära osta/kinni maksta nii mõndagi. icon_rolleyes.gif

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.05.2013 14:31:16 vasta tsitaadiga

Jman kirjutas:
Ootan suure huviga massilist ASICu tulekut, et raskustase tõuseks 10x korda, eks see väärtus siis ka tõuseb vastavalt beer_yum.gif
Koguaeg on vabandused nende poolt, kaua võib ? Jõhker kummi venitamine... samas raha tagasi ei saa...
Mõelge kui nad tegelikuses ostsid preorder rahade eest odavalt suvel münte kokku ja venitavad veel kummi.
Pole paha äriplaan või mis ? Sellise raha eest annab hetkel ära osta/kinni maksta nii mõndagi. icon_rolleyes.gif


see-eest nad ei muuda oma juttu vähemalt, oktoobrist saadik on ju öeldud et shipping in 2 weeks ja seda siiamaani icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 19:41:27 vasta tsitaadiga

Jman kirjutas:
Mõelge kui nad tegelikuses ostsid preorder rahade eest odavalt suvel münte kokku ja venitavad veel kummi.
Tegelikult on neil pooled masinad valmis ja teevad "koormusteste" kah arvatavasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 19:44:43 vasta tsitaadiga

ei tea jah kuidas see raskusaste kuu ajaga 7kk pealt järsku 10kk peale hüppas, koormus peab ikka kõva olema icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 22:07:51 vasta tsitaadiga

Nii, eelmise kuu elektriarve käes. Mingit lisa nagu küll öine kaevandamine nagu ei tekitanud. Arve nagu arve ikka oma suurusega.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 22:13:26 vasta tsitaadiga

salatoimik, anna watti siis thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
aga palju B kokku ajasid?

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 22:25:54 vasta tsitaadiga

No pool kuud sellega tegelenud vaid. Suurt miskit.
Teoreetiliselt sedasi vaid öösel kaevandades peaks saama hetkeseisuga miski ~0.075 coini kuus icon_lol.gif Praeguste hindade juures ~80€ aastas. Pole küll suur summa, kuid miskit ikka. Põhimõtteliselt siis 100€ peaks ikka aastas tulema ehk siis üks kuu tasuta autosõitu icon_biggrin.gif

Pean veel prosel idle seisus volti maha võtma, saab natukene väiksema elektritarbimise.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 22:30:20 vasta tsitaadiga

No hoia ja kogu. Läheb hästi, saad parema nutsu, läheb kehvemini, saad midagigi.

Hobi korras täitsa koolipoisi taskuraha (või noh, vist vähem isegi)

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 22:55:02 vasta tsitaadiga

7950 + 7750 on 3 nädalaga kulutanud 130kwh (16€) elektrit ja tootnud hetkel 70€ väärtuses coine.

Selle ajajooksul umbes 2 päeva downtime ja nädal aega töötanud 2/3 praegusest võimsesest (230W, hetkel 330W).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 23:27:22 vasta tsitaadiga

Nii, sai CPUl volti maha keeratud ning GPU-le väike OC selga. ~20Mhash/s lisa ning elektrit tarbib ~7w vähem kui varem CPU default pingega ning GPU default clokiga icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 01:07:51 vasta tsitaadiga

keegi nvidia kaardiga ka püüab kaevandada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 07:02:02 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
keegi nvidia kaardiga ka püüab kaevandada?


mul gtx580 pressib 200Mh välja aga selle reaktiivi müra toas ei ole seda väärt icon_smile.gif seega tiksub vaid aegajalt mitte pidevalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 12:07:49 vasta tsitaadiga

Mis programm tuleb hankida, et kaevata? Tuleb kuskil registreerida ka?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 12:30:13 vasta tsitaadiga

guiminer näiteks ja slush pooli registreeru http://mining.bitcoin.cz/
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 12:59:30 vasta tsitaadiga

ma võtsin wikipediast mingi esimese.... 50miner

heh...gtx560ti laseb miski 91mhas. juust


edit: ah ei viitsi kaevandada. teen format c parem

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 07.05.2013 13:37:31 vasta tsitaadiga

Keegi erinevaid driverite ja SDK kombinatsioone on proovinud ?
Jagage kogemusi ja tulemusi beer_yum.gif thumbs_up.gif

driverid 12.8 + SDK 2.5
https://bitcointalk.org/index.php?topic=54693.0
Win7 32bit-ga ei tööta need failid icon_exclaim.gif

Asendasin need uuemad SDK failid vanematega ja sain tagasi vana hea mhash-i ilma et oleks CPU bug.
ehk reaalselt 7-9% tõusu mhash/s icon_eek.gif

NB: seda siis win7 64bit, HD5*** ja HD6*** seeriaga
Ei tea kuidas reageerib HD7*** seeriaga, aga huvitav oleks teada.


beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 15:34:31 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
edit: ah ei viitsi kaevandada. teen format c parem



rofl.gif see on nädala post rofl.gif beer_yum.gif

OT:

BFL foorumist üleskorjatud hea klipp BFL saaga üle naermiseks


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 15:44:30 vasta tsitaadiga

Jman kirjutas:
Keegi erinevaid driverite ja SDK kombinatsioone on proovinud ?
Jagage kogemusi ja tulemusi beer_yum.gif thumbs_up.gif

driverid 12.8 + SDK 2.5
https://bitcointalk.org/index.php?topic=54693.0
Win7 32bit-ga ei tööta need failid icon_exclaim.gif

Asendasin need uuemad SDK failid vanematega ja sain tagasi vana hea mhash-i ilma et oleks CPU bug.
ehk reaalselt 7-9% tõusu mhash/s icon_eek.gif

NB: seda siis win7 64bit, HD5*** ja HD6*** seeriaga
Ei tea kuidas reageerib HD7*** seeriaga, aga huvitav oleks teada.


beer_yum.gif thumbs_up.gif


Kuidas kontrollida, mis SDK mul on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 16:56:48 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:

heh...gtx560ti laseb miski 91mhas. juust
icon_lol.gif
Vähe nõrgem 7770 laseb mõnusalt 205mhas-i icon_cool.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 18:01:54 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga praegu on parimateks kaevandajateks ATI kaardid? icon_rolleyes.gif
Piaks kah miskit tööle panema...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2013 21:45:58 vasta tsitaadiga

KulleS kirjutas:
Ühesõnaga praegu on parimateks kaevandajateks ATI kaardid? icon_rolleyes.gif
Vana teada-tuntud tõde see juba icon_wink.gif
Hiljuti ilmus Titani tulekuga ka üks tore artikkel: http://www.extremetech.com/computing/153467-amd-destroys-nvidia-bitcoin-mining
Leheküljelt 2 paari illustreerivat pilti:
Toores jõudlus:


Jõudluse-energiakulu suhe:


Hinna-jõudluse suhe:

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.