Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  [BITCOIN] Block Erupter USB 300MH/s gruppiost märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 04.05.2013 18:32:08 [BITCOIN] Block Erupter USB 300MH/s gruppiost vasta tsitaadiga



https://bitcointalk.org/index.php?topic=195004.0

Teema siin.

Kas meie saame osta neid kokku 300tk? Minu arust päris hea lahendus.
Kui kellelgi huvi olemas, kirjutage siia palju kes tahab ja ma olen nõus edasi toimetada ja tegelema sellega.
Ise plaanis tellida 10tk. hetkel pole rohkem coini kahjuks.
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 19:16:09 vasta tsitaadiga

mis hind
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.05.2013 19:18:35 vasta tsitaadiga

kas keegi viitsib maakeeli seletada mis ta teeb
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 19:31:24 vasta tsitaadiga

tüki hind 1.99BC hetkel hind 85€ miinimum kogus 300 ... kogu kupatus 50745€ ... pole paha äri.
Lähiajal illmselt usb hubid kaovad riiulitelt :p

excalibur, maakeeli paned selle vidina oma arvutis "raha tegema"
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 19:32:02 vasta tsitaadiga

kas oled silverston?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 04.05.2013 19:35:18 vasta tsitaadiga

karusloom, jep
tiido, ära euroga arvesta icon_biggrin.gif bitcoin täna 85, home 50, ülehomme 185... hind 1.99BTC kindel
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 19:37:30 vasta tsitaadiga

kui kellelgi on 600 coini finantseerimiseks oleks ok aga viimase nädala parim hind oli 60 ja sulas seda kokku ajada oleks keeruline, muidu oleks nõus osalema projekti elluviimisel thumbs_up.gif
kuigi 90Gh->597coin (@60eur/bc = 35810eur) vs bfl 25Gh ->1019eur paneb mõtlema


viimati muutis karusloom 04.05.2013 19:45:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 04.05.2013 19:41:34 vasta tsitaadiga

karusloom, selepärast küsitlen, kui kokku lööme 600 coini - siis saab neid kätte, kui mitte - jaab ära. FIATi keegi ei taha kahjuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 02:45:30 vasta tsitaadiga

Lööks ka mõnega kampa (3-5), kui läeb grupiostuks.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 05.05.2013 08:42:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kuigi 90Gh->597coin (@60eur/bc = 35810eur) vs bfl 25Gh ->1019eur paneb mõtlema

seda küll, aga millal neid Liblikaid kätte saab...
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 09:41:52 vasta tsitaadiga

rurik kirjutas:
seda küll, aga millal neid Liblikaid kätte saab...


Just selle argumendi valguses oleksin nõus ostul osalema kui ostuks läheb, thumbs_up.gif seda juhul kui minu liblikas enne kohale ei jõua kui reaalne ostuaeg käes.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 05.05.2013 12:25:10 vasta tsitaadiga

See suudab ainult bc või ka litecoini arvutada?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 05.05.2013 13:20:14 vasta tsitaadiga

Mis seis nendega on ja palju juba coini koos ?
_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 05.05.2013 15:27:07 vasta tsitaadiga

Cloner, suudab kõik, mis kasutab sha256 . litecoin kasutab scrypt, seega ei sobi.
Jman, ei näe veel eriti huvilist icon_biggrin.gif
mina, karusloom ja scrife praegu oleme huvitatud
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 05.05.2013 16:10:01 vasta tsitaadiga

Huvi on suur kui saaks kiirelt ja kohe.
_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 17:14:14 vasta tsitaadiga

mina võtaksin 10tk külma kõhuga ...seega oleks veel vaja 29 inimest sama sooviga beer_yum.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 17:36:04 vasta tsitaadiga

jälgin kah teemat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 17:50:58 vasta tsitaadiga

Ei paista ära tasuvat see 300mhash selle raha ( B ) eest. See rong sõitis pool aastat tagasi vähemalt ära, kuid siis polnud pakkuda ka neid. Siiski 4-5 kuud, et pulk tagasi teenida.
Siia juurde aeg, et tellimine kokku saada ja siis veel ootus ka.

A einoh, edu. Mina osa ei võta aga viskasin lingi BTC teemasse vähemalt, ehk pole veel keegi avastanud seda teemat. icon_biggrin.gif

beer_yum.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 05.05.2013 19:05:38 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Ei paista ära tasuvat see 300mhash selle raha ( B ) eest. See rong sõitis pool aastat tagasi vähemalt ära, kuid siis polnud pakkuda ka neid. Siiski 4-5 kuud, et pulk tagasi teenida.
Siia juurde aeg, et tellimine kokku saada ja siis veel ootus ka.

A einoh, edu. Mina osa ei võta aga viskasin lingi BTC teemasse vähemalt, ehk pole veel keegi avastanud seda teemat. icon_biggrin.gif

beer_yum.gif

noh, aga GPUga kaevamine ei ole hilja icon_biggrin.gif puhas energia raiskamine ju. aga ikka inimesed ostavad ja kaevavad .
rong ei läinud kuhugi, ta alles kiirendab thumbs_up.gif
muidugi, 2010 aastas kaevamine oli lihtsam, BTC hind oli kah madalam.
kui sa mäletad apriili algus, millal hind oli 200 peagi... kuid poole aasta pärast hind jalle 200+ mis siis saab? aga jubinad juba teenivad puhas kasum.

karusloom, 10
mina 10
scrife, 3-5
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 19:36:39 vasta tsitaadiga

Pean silmas seda, et 300mhash/s teenid (täna) kuu jooksul 0.45BTC . See koguaeg langeb, tõsi - hoiad voolu kokku.
Teisalt, hind tõuseb BTC'l, toodad seda võrd rohkem raha, samas see 2BTC, mis seadme alla panid, selle hind tõuseb ka, ehk täna ostad seadme 200usd, aasta pärast maksid 300mhash tootmise eest vb 2000usd .

Videokaardi puhul aga jah, ostad kaardi, mis toodab plussi sind ja vajadusel müüd kaardi laiemas ringkonnas maha, mis sa aga selle seadmega teed, ma ei näe peale voolutarbe vähesuse mingit plussi (kui just uut raha kaevandama ei hakka). Lisaks oht, kui midagi tal juhtub, siis saada välismaale, mölla ja värki särki.

Aga noh, eks ma täpsustan end ja nõustun sinuga. Kas nüüd või mitte kunagi selle seadme ostu aeg.

Lihtsalt mina investeeriks 200USD BTC'sse ja samamoodi hinna tõustes vb aasta pärast ilma mingit seadet omades ja voolu üldse mitte kulutades võtan ühe nulli võrra suurema summa välja. Aga nagu see hind ja kõik see muu, midagi kindlat me ei tea.

Igaljuhul ei laida ma seda teemat maha, ma jagan ja levitan infot edasi ja soovin edu beer_yum.gif thumbs_up.gif Rohkem ma OT ei tekita siin. : )

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 20:03:53 vasta tsitaadiga

Kuna ostuks läheks? Iseenesest läppari augud neid täis toppida oleks mõnus väikese elektrikuluga kaevandusmasin.

Kahjuks aga endal vaid 0.034 coini olemas icon_sad.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 20:48:00 vasta tsitaadiga

Tundub pointless - Avaloni chippe hinnanguliselt turul ette müüdud nii 500THash...1PHash kandis (muidugi ei tea, kui järjest tellimusnumbrid per 10 000 partii lähevad).

Märksa mõistlikum paistab osta otse chippe ja võimsamaid seadmeid kohapeal kokku laduda - BTC0.086 tükist paistab siin koos igasugu lisakuludega, ilma miinimumkoguseta:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=192916.0

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 05.05.2013 22:21:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Märksa mõistlikum paistab osta otse chippe ja võimsamaid seadmeid kohapeal kokku laduda - BTC0.086 tükist paistab siin koos igasugu lisakuludega, ilma miinimumkoguseta

igati nõus, aga kes hakkab neid kokku panema ja säätida siin?
keegi oskab?
mina küll mitte...
minu jaoks kõige lihtsam variant et ostan, panen tööle ja kogu lugu, mitte ostan konstruktori jne
samas keedi ei mõeldnud, miks Avalon Team müüb chippe, aga mitte masinaid? sest chippe neid ise ei tee, samuti tellivad neid hulgiks ja müüvad edasi. ei pea midagi tegema, lihsalt panna raha tasku thumbs_up.gif
ega eks paistab...
kui ei tule niipalju raha kokku, jääb ära. ma isiklikult leian muud võimalust
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 23:03:20 vasta tsitaadiga

Eks neid saab varsti ilmselt ebayst kh osta. iseasi mis hinnaga
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 01:14:40 vasta tsitaadiga

kas keegi teab, mis selle nõuded on. ideepoolest mingi suvalise kasti taha, peaasi, et usb porte on ja keevitab, mis hull?


usb hubi taha pannes midagi muutub või suudab samamoodi arvutada? st. paneks arvutile 2 5'st hubi näiteks (endal tegelt praegu 1 4'ne) ja kütaks 2 usb augu pealt 10 seadet ära?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 01:34:25 vasta tsitaadiga

On olemas ju ka välise toitega USB hub-d. Mul endal on 10 portine selline olemas näiteks.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 06:01:08 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
kas keegi teab, mis selle nõuded on. ideepoolest mingi suvalise kasti taha, peaasi, et usb porte on ja keevitab, mis hull?


usb hubi taha pannes midagi muutub või suudab samamoodi arvutada? st. paneks arvutile 2 5'st hubi näiteks (endal tegelt praegu 1 4'ne) ja kütaks 2 usb augu pealt 10 seadet ära?


kindlasti on juurde vaja lisa toidet ning kui spec õige on siis peaks kasutama 5 pordist seadet 4 klotsi jaoks, et tagada tõrgeteta töö kuna üks seade tarbib 560mA energiat.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.05.2013 12:00:58 vasta tsitaadiga

oleks isegi huvi 10+tk vastu icon_razz.gif räägin mõnele tuttavale ka ja mõned suunan siia teemasse, äkki on huvi. Kõik oleneb muidugi MILLAL kätte saab, ehk kui kiire on tarne.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 12:33:06 vasta tsitaadiga

[quote="rurik"]
igati nõus, aga kes hakkab neid kokku panema ja säätida siin?
minu jaoks kõige lihtsam variant et ostan, panen tööle ja kogu lugu, mitte ostan konstruktori jne
[/quote]

Konstruktor on ASICU-te tootmine, edasine on rohkem valmistoote pappkasti paigutamine. Eestis on kohapeal võimekus olemas, piisavalt suure partii puhul - stardist 48h valmisplaatideni + testiaeg.

[quote="SurfData"]oleks isegi huvi 10+tk vastu icon_razz.gif räägin mõnele tuttavale ka ja mõned suunan siia teemasse, äkki on huvi. Kõik oleneb muidugi MILLAL kätte saab, ehk kui kiire on tarne.[/quote]

Huvitav konkreetsete USB pulkade puhul on, et nende puhul pole "millal" enam eriti oluline - juba hetkel on tegu rohkem stiilse miningupulgaga, mitte funktsioonile rõhuva seadmega. ~180-200eur tk (300MHash) juures ei oma põhjapanevat tähtsust kaevandamise kui sellise funktsioon. Samuti paistab, et eeldatav tarneaeg on ~1 kuu.

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izzo
HV kasutaja
izzo

liitunud: 09.05.2003




sõnum 06.05.2013 12:55:09 vasta tsitaadiga

mõttekam liituda sinna euroopa grupikasse äkki.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=195037.0

ja kas siuke toidab ära paarkümmend pulka?
http://www.amazon.com/Manhattan-161718-Hub/dp/B0074024XU

_________________
elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni!


viimati muutis izzo 06.05.2013 12:57:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 12:55:37 vasta tsitaadiga

oleks võibolla huvi 26tk neid võtta kui saaks täpsed tarneajad teada
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 13:08:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eestis on kohapeal võimekus olemas, piisavalt suure partii puhul - stardist 48h valmisplaatideni + testiaeg.

Keegi peab ikkagi plaadi ennem projekteerima ja värgid. See vast tuleb kallim kui asic ise osta.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.05.2013 13:25:48 vasta tsitaadiga

izzo kirjutas:
mõttekam liituda sinna euroopa grupikasse äkki.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=195037.0

ja kas siuke toidab ära paarkümmend pulka?
http://www.amazon.com/Manhattan-161718-Hub/dp/B0074024XU


euro omaga hakka mingite shippimiste ja asjadega jamama. Ma eelistaksin pigem kohalikku icon_smile.gif

umbes kuu aja ootamisega kannataks ära, kui aga 2+ kuud siis pole enam mõtet asjal icon_sad.gif

P.S Ise vaatasin ka seda vägevat hubi ja sama küsimus. Ja kas pulgad mahuvad üksteise kõrvale sinna või on vaja üle ühe panna? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 13:44:22 vasta tsitaadiga

izzo kirjutas:

ja kas siuke toidab ära paarkümmend pulka?
http://www.amazon.com/Manhattan-161718-Hub/dp/B0074024XU


Sellele tuleb korralik adapter järgi panna. Hub-iga on kaasas 4A toiteplokk millest piisab ainult 7 seadme veatult toitmiseks.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 13:47:31 vasta tsitaadiga

[quote="ufo56"]
Keegi peab ikkagi plaadi ennem projekteerima ja värgid. See vast tuleb kallim kui asic ise osta.[/quote]

Hind sõltub juba projekteerijate projektist huvitatusest icon_razz.gif. Üldiselt on Avalonil lihtsa serialprotokolliga QFN48 kivid, pea midagi peale toiteahelate (1,2V, 3,3V) luua vaja pole. Siiski pole jätkuvalt spetsifikatsiooni väljas ja chippide kättesaadavuse kuupäevad on ka üsna vette kirjutatud.

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 15:20:20 vasta tsitaadiga

USB HUB
http://www.ebay.com/itm/13-Port-USB-2-0-Hub-Splitter-High-Speed-480Mbps-for-Laptop-PC-Mac-Black-New-/181115314509

TOIDE
http://ee.farnell.com/xp-power/vcs50us05/psu-low-cost-cased-40w-5v-8a/dp/1821457

edit (2):
5V 10A (10.80 USD)
http://www.ebay.com/itm/5V-10A-50W-AC-DC-Switching-Power-Supply-/140970851041
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izzo
HV kasutaja
izzo

liitunud: 09.05.2003




sõnum 06.05.2013 16:07:47 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
euro omaga hakka mingite shippimiste ja asjadega jamama. Ma eelistaksin pigem kohalikku icon_smile.gif


Ma mõtlen, et kui eestisse saata üks pakk ja siin kohapeal laiali jagada, ei tohiks väga hull olla?

_________________
elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 07.05.2013 18:23:45 vasta tsitaadiga

tegelikult, tarne ongi suurem probleem...
nemad lubavad kuu aja jooksul neid saatma hakata, aga kui pikk see jarjekord on - keegi ei tea.
ja siis kui kohe praegu stardib batch 2 Avaloni, see on jalle 40Th juurde. + jalapenot saadetakse kah... krt, ei tea, on mõtet üldse või mitte.
tundudb, kuna me lööme 600BTC kokku läheb palju aega. icon_sad.gif + selle summa juurde saatmine ja escrow teenus. ma ei julge isiklikult <60000euri kellelegi niisama kinkida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 08.05.2013 01:14:09 vasta tsitaadiga

Kurjad keeled rääkisid, et BFLi kodulehel pidi olema salajane nupp kust saab teistmoodi tellida.
Õigest kohast tellides ei saa kätte, teist moodi tellides saab kätte ? (ei ole kindel kas reaalselt saab, sest pole omal nahal tellinud sealt)
Turvalisuse mõttes ei tohiks keegi tellida BFLi enne kui katsuda pole saanud. Tibi kotis ei osta icon_lol.gif

Sry for OT beer_yum.gif

60000eu eest peaks juba saama 600x HD7790 + OC ja 100ghash/s
Kui ei kaeva enam, siis müüd mänguritele maha icon_idea.gif

Kes pärast seda USBd tahab osta kui selle tootlikus 0 lähedane ? icon_rolleyes.gif

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 14:14:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kurjad keeled rääkisid, et BFLi kodulehel pidi olema salajane nupp kust saab teistmoodi tellida.
Õigest kohast tellides ei saa kätte, teist moodi tellides saab kätte ? (ei ole kindel kas reaalselt saab, sest pole omal nahal tellinud sealt)

icon_rolleyes.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 14:24:08 vasta tsitaadiga

Jman kirjutas:
Kurjad keeled rääkisid, et BFLi kodulehel pidi olema salajane nupp kust saab teistmoodi tellida.
Õigest kohast tellides ei saa kätte, teist moodi tellides saab kätte ? (ei ole kindel kas reaalselt saab, sest pole omal nahal tellinud sealt)


tahaks ka teada mis nupp see siuke on, ehk saaks oma tellimuse ka kuidagi sinna nupu alla reroutida
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Preester1
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 19:06:27 vasta tsitaadiga

Hei!
Kas kellelgi on häid soovitusi ,kuidas BTC- e -sse raha üle kanda ilma probleemideta.Kogemusi?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.05.2013 12:55:56 vasta tsitaadiga

Preester1 kirjutas:
Hei!
Kas kellelgi on häid soovitusi ,kuidas BTC- e -sse raha üle kanda ilma probleemideta.Kogemusi?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=568902 <-- natuke parem teema selliste küsimuste jaoks.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 09:15:58 vasta tsitaadiga

Olen ka 2 tk huviline.
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 12.06.2013 15:47:03 vasta tsitaadiga

minuga ärge arvestage enam, mul pulikad käes
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2013 09:15:32 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
oleks võibolla huvi 26tk neid võtta kui saaks täpsed tarneajad teada


pole enam huvi, kuna asic juba käes
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  [BITCOIN] Block Erupter USB 300MH/s gruppiost
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.