Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 13:24:58 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd nööri ja monofiili segamini ajage icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 13:26:39 vasta tsitaadiga

milleks monofiil, kui nöör on olemas? icon_confused.gif
Eriti veel tonka puhul.....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 13:50:44 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ma viimati ostsin omale 0.2, mis oli mäletamist mööda 20kg icon_razz.gif
EDIT:


Lol, tegemist nööriga. 0.20 tamiil ei pea mingi trikiga üle 4kg icon_exclaim.gif

Kusagil kalaportaalis oli üks hea artikkel (vist endise strofti inseneri kirjutatud) kus olid ära toodud maksimaalsed tamiil tugevused mingi diameetri juures ja ideaalsetel tingimustel. Strofti jõhvid on suht ligilähedal sellele mida on võimalik saavutada.
Aga nagu minu 0.18 stroft näitas siis tamiil rikneb kergesti ja paljudel juhtudel võib tõmbetugevusted jagada kahega.

EDIT: ja see shakespere 0.20 ei pea ka sul üle 12 kg icon_wink.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 22.04.2013 17:27:39 vasta tsitaadiga

http://marelepescar.ro/pescuit-la-crap/fire-crap/fir-carp-expert-carbon-0-25mm-0-40mm-1000m.html
selline asi, tartus lahtise turupealt on võimalik soetada - 0,20 mina enam käevahel katki ei suutnud teha - ennem hakkas valus. 0,30 ei hakka pigem proovimagi

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 22.04.2013 18:54:44 vasta tsitaadiga

Mind ei koti tegelt palju seal pakil kirjas on, reaalsus on see, et jõepõhjas on minu prahti vähem (tina + pealiini jäägid). Aka 3 aastat tagasi juhtus ikka, et ala 5 katkemist juhtus päevas, nüüd on viimase kahe aasta jooksul olnud 3 vb 4 katkemist kokku. Ja kui kellelgi veel keskit miskit 0,3-0,325te mis püsib ühes tükis välja pakkuda on siis olen üks suur kõrv, alati ei ole seda xt-pro-d letil saada, hea kui oleks-teaks alternatiive. Nööri olen elus korra kasutanud, ei jätnud head muljet(odav asi oli), ju pole head nööri proovinud. Igatahes kolisin tamiili peale tagasi, siiani ei oska kahetseda thumbs_up.gif
Monofiil on ühel rullil peal, lant lendab vägevalt, eriti väikese landiga on vahe üüratu, aga kui kinni on siis on ta ka kahjuks puru....
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 22.04.2013 18:58:51 vasta tsitaadiga

nööril ja nööril on muidugi vahe - vaata endale 0,14-0,17 spiderwire, powerpro või sufix ja on kindlasti paremad
savage geari adrenalinet kah kiidetakse icon_smile.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 08:45:54 vasta tsitaadiga

Hmekk, 5kg tänapäeva peenet tamiili ongi käte vahel juba väga raske puruks tõmmata. Kahtlen, et see carp expert nii tugev on kui seal kirjas on, st. kindlasti ei ole. 0.30 ja 16kg on asi enivei väga kaugel icon_wink.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 23.04.2013 12:38:05 vasta tsitaadiga

aga mine proovi ja testi ise icon_smile.gif
maksis vast 2€ - ukker on see, et paljud ostavad seda ja siis ei ole kohapeal saada.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 23.04.2013 16:47:50 vasta tsitaadiga

Hullud käivad metsajärvedel veel jääpeal. icon_eek.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 18:27:22 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Hullud käivad metsajärvedel veel jääpeal. icon_eek.gif

Kui paar päeva tagasi oli tee ääres olev tiik täiesti jää all, siis eile mööda sõites oli ainult lahtine vesi, jääd poleks nagu olnudki.

Tunne on selline, et jääle kannataks minna, kuid paar tunni pärast pole enam millegi pealt tagasi tulla.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 23.04.2013 20:25:26 vasta tsitaadiga

Tunnistan, et olen nõrk - nii kõva kalamees ma pole, et praegu veel kuhugi jääpeale ronin.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 21:02:39 vasta tsitaadiga

Täna timmisime niimoodi anne kanali peal:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/415354_10200195419266296_1746377040_o.jpg

Vesi ja tuul oli parve mööda kraavi kanali peale vist lohistanud. Olime sellega vahepeal kanali keske, viskasime landi kalda põõsastesse ja tõmbasime tagasi ennast. Jää oli 2cm paks ja väga hõre, isegi väike kiv kukkus läbi selles. Paari tunni pärast seda jääd enam pole, vihm sulatab ära thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Lõpuks ometi sai lanti loopida icon_razz.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 21:08:03 vasta tsitaadiga

ma nägin reede hommikul, kuidas üks vanamees istus tapa kandis keset tiiki taburetil vee peal, tagasi ma küll poleks julgenud enam minna icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 22:35:01 vasta tsitaadiga

hmekk: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-kambja-jarve-kaldad-on-tais-surnud-kalu.d?id=66019792

hmekk kirjutas:
kahtlen, et on mingisugune oht.



Krt miks midagi ette ei võeta selliste järvede jaoks....

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 07:22:33 vasta tsitaadiga

Ei tea jah, vanasti vene ajal pandi Kahala järvele paar suurt pumpa vett liigutama ja mingit laibarallit polnud.
Eesti ajal ei tehta sittagi. Nn keskkonnainspektsioon ongi mingi mõttetu asutus. Tegelevad ainult trahvimisega
ja midagi reaalset kasulikku ei tee.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 24.04.2013 09:18:57 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
hmekk: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-kambja-jarve-kaldad-on-tais-surnud-kalu.d?id=66019792

hmekk kirjutas:
kahtlen, et on mingisugune oht.



Krt miks midagi ette ei võeta selliste järvede jaoks....


no see järv on ise kah suht madal ja väikene. ja mingeid külajärvesi ma selle all küll ei mõelnud. Naise tiigis surid kah kõik kogred ja koi'd ära icon_sad.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 28.04.2013 21:06:00 vasta tsitaadiga

Hooaeg avatud thumbs_up.gif Sai pannikala ja kuivatamisekski, kokku 43 kotikala mis ei olegi teab mis hull tulemus. Möödunud aastad on nagu parem olnud aga päevad ei ole vennad. Homme otseloomulikult maandun jälle jõeääres icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.04.2013 22:02:20 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
hmekk: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-kambja-jarve-kaldad-on-tais-surnud-kalu.d?id=66019792

hmekk kirjutas:
kahtlen, et on mingisugune oht.



Krt miks midagi ette ei võeta selliste järvede jaoks....

Paide tehisjärvega sama teema sellel aastal. Esnast ei lastud värsket vett peale, täiesti arusaamatu. 10kg karp lesis ka kaldal - http://f.pmo.ee/f/2013/04/25/1712770t100h2e23.jpg .
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2013 22:28:33 vasta tsitaadiga

Käisime ka NV-l särge otsimas. Eile oli päris ok võtt, saime üle 30 särge, kaks tükki olid 300g. Täna täis jama, 5 väikest 9 tunniga icon_sad.gif Peab veel ootama kahjuks...
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 28.04.2013 23:28:21 vasta tsitaadiga

ma arvasin, et emajões on ikka vähemalt poolekilosed särjed ...
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2013 11:10:53 vasta tsitaadiga

Ega särg sünni poolekilosena icon_lol.gif Kõik vahepealsed mõõdud ka olemas. Poolesed kodanike olen põhjakaga saanud, korgiõngega olid esimesed tõisismead katsed sel nv-l. Hämmastav mis konksudega vanad kõrval panid, enamus võtud läksid mööda icon_lol.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2013 15:35:41 vasta tsitaadiga

Väike ülevaade eilsest seiklusest: http://www.kalaportaal.ee/kommuun/blogid/merikahooaja-avapauk
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.04.2013 14:17:35 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ei tea jah, vanasti vene ajal pandi Kahala järvele paar suurt pumpa vett liigutama ja mingit laibarallit polnud.
Eesti ajal ei tehta sittagi. Nn keskkonnainspektsioon ongi mingi mõttetu asutus. Tegelevad ainult trahvimisega
ja midagi reaalset kasulikku ei tee.

Osta maad järve kõrvale, küsi luba ja hoia enda nurk järvest lahti icon_razz.gif
Norm järve puhul peaks ka sulle rahaliselt tasuv olema - ainult võta varakult ka kuri koer asja valvama.
Tehnika tassitakse ju minema, kalad nagunii.

Mul maal tiigi juures taheti ka käia, ometi on aed ümber.
Viimase peal tehnika sees, nii et kalad otsa ei saa icon_wink.gif

Hetkel muidugi nutetakse, et näe hiina õhupump või tavaline pump läks kõige vajalikumal ajal õhtale... endal 2000-3000.- eest kala tiigis icon_razz.gif
Ja ole hea tee talle hea tehnika hinnas alla - sellistele tuleks kesta peale anda.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 30.04.2013 15:23:57 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Hetkel muidugi nutetakse, et näe hiina õhupump või tavaline pump läks kõige vajalikumal ajal õhtale... endal 2000-3000.- eest kala tiigis icon_razz.gif
Ja ole hea tee talle hea tehnika hinnas alla - sellistele tuleks kesta peale anda.
milline pump peaks tiigis olema - suht väike lomp 100-150m2
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 30.04.2013 15:32:31 vasta tsitaadiga

Piisab kah analoogsest elemendist. ega tervenisti ei pea lahti olema
http://bestfish.com/pondhtr.html

miskine ~600w teeks sinna kenakese augu mis kenasti peaks eesti talve üle elama ja siis hoidma kalad elus.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.04.2013 18:43:20 vasta tsitaadiga

Jäägu need mänguasjad ikka teise kliimasse icon_razz.gif

Reaalsuses on odavaim lahendus pisike pump mis lööb vett tiigi keskelt pinnale kus see voolab sellisel kaugusel asuvasse auku, mis ära ei jäätuks.
Sisuliselt saab odavalt nii aeratsiooni, kui veeringluse. 150W pump suudab liigutada kuskil 10m3 vett tunnis.

Nende väikeste pumpade osas tasub vaadata Jaapani asju - need vähemalt reaalselt Jaapanis tehtud. Euroopa omad 99% Hiina.
Saksa omatoodang ka hea, aga neid pole jaemüügis Eestis.

Parim variant antud lahendusele tegelikult "riisipõllu" pump - selline, mis tõstab 1-2m.
Antud lahendust kasutavad ka Saksamaa proffi kalakasvatuse "purskkaevud"
Need suudavad 150-800W-ga hoida kuskil 10-30m diameetriga ala lahti.
Neile saab ka tehaseautomaatikat, mis hapniku teatud taseme järgi paneb asja tööle.

Minul endal kasutusel selline asi:
http://www.tsurumipump.co.jp/english/products/s_category04/pdf/BER.pdf (0,75kW ja saab kasutada vastavalt enda soovile, sest külmumisrisk 0)
Enamike teiste seadmetega ikka oht, et 12h elektrikatkestust külmutab seadme tiiki ära..
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 00:06:46 vasta tsitaadiga

Tänane päev tõestas seda, et mõõdukala saamiseks ei pea meeletuid kilomeetreid "Järva" poole kimama, ning kala on ka jõgedes, mida selles nimekirjas pole: https://www.riigiteataja.ee/akt/898474?leiaKehtiv icon_cool.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 02.05.2013 10:33:06 vasta tsitaadiga

Haapsalu Promenaadilt viskab nururalli sekka üsna viisakaid ahvenaid icon_smile.gif
Österbyga ei anna eriti võrrelda - pole selline külg külje vastas, kus artjomide/volodjade/sergeide pidev räusmaikine "nahui bljäääd" kõrvad solgivett ajaks jooksma.
Ahvenat ja asja piisavalt, nüüd peaks vedama ennast Suurupisse merikajahile icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 02.05.2013 10:49:27 vasta tsitaadiga

Noname, kuidas forelliga lood?

Varsti saab särge hakata tõmbama icon_smile.gif woopiduu. korgikad korda ja minek kah icon_biggrin.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 13:26:44 vasta tsitaadiga

Eile sain selle aasta esimese forelli kätte. Aga väga väike oli, seega läks tagasi kasvama. Võtte oli veel aga väikesed, nr2 pöörlevale külge ei jäänud...
Üldse oli eile nutune värk, jõgi võttis kohe alguses head landid ära ja siis kui korralikke kolle nägin polnud neile midagi ette sööta.
100m lõigul nägin kahte üle kilo kala, üks vb isegi kahe kanti, sellises kohas kus suvel poleks elusees nii suurt kala olnud.
Vesi ilus puhas ja polaroididega suht hästi näha, järelkasv on väga hea olnud thumbs_up.gif

Mul esimene ämbritäis särge soolas, täna panen kuivama ära thumbs_up.gif Nüüd on räige dilemma, kas NV-l kakkuda särge või tuua lõpuks ära mõõdutäpik icon_confused.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 14:09:44 vasta tsitaadiga

Noname, kus sa seda särge kakud?
Kusagil võtab juba või?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 02.05.2013 14:23:49 vasta tsitaadiga

jõest korgikaga midagi saab - õiged vobla särjed need veel ei ole.
Eile tuttav sai juba linaskit, peab Vist hakkama kah varsti asju sättima.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 14:38:46 vasta tsitaadiga

Olen käinud tartu linnas sees, mööda vana ihaste teed minna siis esimene kraav mis tuleb luha tänava juurest. Sealt saime juba ka 300g isendeid. Niisk jookseb ja kalad karedad.
Käisin ka kraave enne kavastut katsumas, kala oli aga väike. Päevaga püüab seal kraavis ämbritäie ära.
hmekk kakud rõngastega või ilma?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 02.05.2013 14:46:32 vasta tsitaadiga

rõngastegak una sain odavalt asjad kätte. mingit vahet ei ole.
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 02.05.2013 14:54:48 vasta tsitaadiga

Särjehuvilised keeravad Teablasse sisse ja proovivad sealet jõge icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 16:40:47 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
rõngastegak una sain odavalt asjad kätte. mingit vahet ei ole.


Lihtkäsikal ja rulliõngel suur vahe. Mis asjad said?



batman kirjutas:
Särjehuvilised keeravad Teablasse sisse ja proovivad sealet jõge icon_wink.gif


Minu kodujõgi, lapsena sai seal iga aasta särge korralikult püütud. Korra sai isegi liiduaegse traadist ostukorviga kala välja tõmmatud, kui silma laht põhjani jäätus.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 02.05.2013 17:45:01 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
hmekk kirjutas:
rõngastegak una sain odavalt asjad kätte. mingit vahet ei ole.


Lihtkäsikal ja rulliõngel suur vahe. Mis asjad said?


no mis see suur vahe on? Palun selgita mulle.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 17:52:23 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

Tohoh, ma arvasin, et sa kalapüügist vähe rohkem tead. Sul tasuks ette võtta Korzetsi raamat "õngitsemine".
Palju on erinevusi liht ja käsiõngel, peamine on, et rulliõngega saab õngitseda oluliselt kaugemalt. icon_wink.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 18:46:22 vasta tsitaadiga

Muideks, eilse kala maost sain jälle uue huvitava leiu. Nimelt oli see forellihakatis nastiku nahka pannud icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 19:35:17 vasta tsitaadiga

millel su väide põhineb?
pilti? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 19:37:21 vasta tsitaadiga

Pilti ei teinud. 2/3 tagakehast oli juba täitsa ära seeditud, aga pea koos väikse kerejupiga täiesti äratuntav.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 19:38:24 vasta tsitaadiga

lepamaimu siis ära ei tundnud?... icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 19:43:19 vasta tsitaadiga

et siis et..... peab landikasti täiendama hakkama!? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 19:49:21 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 02.05.2013 19:52:40 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
et siis et..... peab landikasti täiendama hakkama!? icon_biggrin.gif
õige, anakondaga tulebki püüda, meil vaalaskalad jõgedes elavadki icon_lol.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 20:18:01 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
meil vaalaskalad jõgedes elavadki icon_lol.gif

Jõgedest ei tea aga kunagi stagnaajal klassivend tõsimeeli rääkis, et tal elavad tiigis vaalapojad.
Neid väikseid vaalu vaatama minnes oli ainult konnakulleseid näha icon_lol.gif
A noh, kujult ju enamvähem.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 22:51:22 vasta tsitaadiga

Käisin proovisin särge täna, mõned üksikud tulid icon_sad.gif kalale.ee foorumis räägivad ka, et kude enamusel läbi juba icon_eek.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.05.2013 08:41:58 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
davidco kirjutas:
meil vaalaskalad jõgedes elavadki icon_lol.gif

Jõgedest ei tea aga kunagi stagnaajal klassivend tõsimeeli rääkis, et tal elavad tiigis vaalapojad.
Neid väikseid vaalu vaatama minnes oli ainult konnakulleseid näha icon_lol.gif
A noh, kujult ju enamvähem.

Eks hirmutada saab ikka...mõni angerjas jala all või suurem haug ujub kuskil vastu...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2013 09:54:50 vasta tsitaadiga

kas käsika rull on sama mis spinnal icon_rolleyes.gif

ja kas ma saan õigesti aru, et rulliga pole ridva
pikkus enam nii oluline kui lihtkäsikal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 04.05.2013 10:57:57 vasta tsitaadiga

ei pea olema samasugune. rulli eelis on see, et saab kõik ilusti tagasi kerida ja ei pea mässama x asjadele, et liin tagasi kerida - lihtsalt mugavam minu jaoks.
pikkus on ikka oluline icon_smile.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.