Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 239, 240, 241 ... 273, 274, 275  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2013 15:39:52 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:

Otselink meilboxi-tarbetu mugavus

ükski mugavus pole tarbetu.
sama hästi võiks sa telekanaleid vahetada teleka kyljest ja sõita sapakaga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.04.2013 23:42:31 vasta tsitaadiga

http://messengergeek.wordpress.com/2013/04/23/use-messenger-reviver-2-to-bring-back-messenger-and-beat-skype/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2013 00:45:54 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Pilti saab kenasti vastu võtta ning saata või mida sa mõtled?
Otselink meilboxi-tarbetu mugavus, muude postkastide kasutajatega võrdses seisus olemine ei anna rahu?
Teavitus? TB saab sellega hakkama, Gmail app ka taskus säuksatab.
Rühmad on, nudge oli mul väljas, ei vajanud seda, milleks see vajalik on?
Ära hellitatid olete msn-iga.


copy + paste jagamine ei tööta. Ning piltide jagamine on nii, et teine osapool peab selle enne nägemist tõmbama? See ei sobi. Pigem laen siis picasaga üles ja annan lingi.
Võrdses seisus olemine ei anna rahu. Otselink pole tarbetu mugavus. Teavitus on ka tähtis. Ei kasuta ma gmaili. Hotmail + messenger combot kasutan just seetõttu, et see on ülimugav. Mulle pole kasu meilikliendist, kui ma pean kuhugi sisse logima, et näha, kas on uut meili tulnud. Messenger on alati sisse logitud.
TB?
Ei ole vaja akutarbijaid moblale. Hotmaili app isegi oli vahepeal ja tõmban uuesti, aga stand-by modes on internet välja lülitatud, s.t sellest pole sellisel juhul kasu.
Gmaili peale kindlasti ei lähe. Samahästi võin ju hot.ee meili kasutada icon_biggrin.gif
Need rühmad, mis skypes on, pole minuteada need, mis msn-s on, s.t jälle pole see, mida vaja.
Nudge on selleks, kui kellelgi on midagi fullscreenis, aga kohe oleks vaja suhelda.

Muidugi hellitatud. Miks antakse sellised võimalused kätte ja siis järsku öeldakse "Ei, enam seda ei paku, näe, kasutage seda teist asja, sellega saab ka ju suhelda."

Õnneks saab messengeri edasi kasutada...

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 30.04.2013 01:01:32 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et midagi skypes paremaks läheb. Mitmed aastad on möödas, kui Yahoo messengerile lisati võimalus suhelda MSN kontaktidega. Ja kõik need puudused/vead, mis seal algususes olid on siiamaale... Kuna mul skype ainult eestisse helistamiseks, siis pole vaimustuses sellest, et kõik msn-i kontaktid skyp'i lisada, gmail aga on enamusel siiski icon_razz.gif Saab g-talk'is suhelda, kuigi ka seal ei toimi kahjuks copy+paste piltidega. Eriti käib pinda, kui teed screenshoti mingist asjast ja siis pead hakkama salvestama veel seda oma arvutisse enne kui saata saab icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2013 01:32:45 vasta tsitaadiga

Win key + print screen salvestab kohe, vähemalt windows 8-s, aga tüütu sellegipoolest.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neiuke
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2005




sõnum 30.04.2013 13:47:45 vasta tsitaadiga

Siiani ei tööta skype+ facebook omaaheline suhtlemine ja ei näe FB-s sees olevaid inimesi. Kui enne oli probleemiks nende kahe kombinatsiooni kasutamisel topeltteksti tekkimine, siis lahendati see mure FB funktsiooni eemaldamisega? Kohati korraks näitab FB sõpra ja kui temaga proovida kirjutada, siis enamasti poole kirjutamise pealt lülitab FB kontakti välja. Kui enne oli MSN 3 in 1 (msn+ mailbox+ FB), siis nüüd on see kõik laiali kistud, tohutu mugavust tõesti...

edit
jepiii, FB+ Skype kirjutamine toimib jälle icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 30.04.2013 13:54:03 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:

Gmaili peale kindlasti ei lähe. Samahästi võin ju hot.ee meili kasutada icon_biggrin.gif


WTF võrdlus? Mis neil samal tasandil on? Postkasti maht? Funktsionaalsuse rohkus? Mismoodi nende kahe kasutamisel vahet pole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2013 15:05:29 vasta tsitaadiga

Mõlemad on suutelised meile vastu võtma ja saatma.
Ega mulle tavalist meili palju ei tulegi ja muu meil, mis tuleb, oleks täiesti kasutu, kuna ma ei saa sellest kohe arvutis teada, meilikontole logimata.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2013 15:10:20 vasta tsitaadiga

The_Boss, Windows live mail. icon_wink.gif Annab heliga märku, kui kiri saabus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2013 15:32:50 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
The_Boss, Windows live mail. icon_wink.gif Annab heliga märku, kui kiri saabus.


Ma vahepeal mõtlen, et kas sa oled ikka puhta loll või tõesti mängid seda.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 30.04.2013 15:42:00 vasta tsitaadiga

mul on niimoodi ühe sõbraga kokku lepitud, et ta nagu koguaeg jälgib mu mailboxi ja siis helistab mulle kui uus kiri tuleb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2013 17:02:57 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
The_Boss, Windows live mail. icon_wink.gif Annab heliga märku, kui kiri saabus.


Ma vahepeal mõtlen, et kas sa oled ikka puhta loll või tõesti mängid seda.

Õpid ehk meile kasutama. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2013 17:04:32 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
The_Boss kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
The_Boss, Windows live mail. icon_wink.gif Annab heliga märku, kui kiri saabus.


Ma vahepeal mõtlen, et kas sa oled ikka puhta loll või tõesti mängid seda.

Õpid ehk meile kasutama. icon_rolleyes.gif


Mul oli siin juttu, miks ma muid meilikliente ei kasuta peale hotmaili EHK windows live maili ja siis tuled mulle seda soovitama.
Meile ma oskan kasutada, osadel lihtsalt puuduvad mingid kindlad funktsioonid, mida mul vaja läheks.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.04.2013 17:53:52 vasta tsitaadiga

The_Boss, hotmail ei ole Live Mail. Live Mail on nagu Thunderbird (TB), meiliklient. Hotmail on veebimeil ja ei paikne sinu arvutis, nagu Live Mail või TB.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2013 18:05:28 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
The_Boss, hotmail ei ole Live Mail. Live Mail on nagu Thunderbird (TB), meiliklient. Hotmail on veebimeil ja ei paikne sinu arvutis, nagu Live Mail või TB.


Hotmail ja Live Mail on samad asjad - mõlemad on veebis.
Live Mail nime all on olemas ka sarnane asi nagu TB.

Aga ega see kuidagi ei aitaks, sest minnes teise arvutisse peab selleks siis midagi installima.
Messenger on aga siiani kõigis masinates olnud, mida ma kasutanud.

Aga millest siin selline vaidlus?

MSN töötab edasi ja kasutan edasi ja ongi kõik, pole vaja mingeid muid lahendusi soovitada. Lihtsalt skype võiks ka sellised asjad ikka saada, et poleks mingit taandarengut.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2013 18:12:20 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Hotmail + messenger combot kasutan just seetõttu, et see on ülimugav. Mulle pole kasu meilikliendist, kui ma pean kuhugi sisse logima, et näha, kas on uut meili tulnud. Messenger on alati sisse logitud.
TB?

Ei ole vaja akutarbijaid moblale. Hotmaili app isegi oli vahepeal ja tõmban uuesti, aga stand-by modes on internet välja lülitatud, s.t sellest pole sellisel juhul kasu.


Kui stand-by on nett välja lülitatud, siis see peaks tähendamagi, et kui netti ei ole, siis meili lugeda ei ole võimalik. Huvitav, kuidas messenger toimib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2013 18:15:18 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Hotmail + messenger combot kasutan just seetõttu, et see on ülimugav. Mulle pole kasu meilikliendist, kui ma pean kuhugi sisse logima, et näha, kas on uut meili tulnud. Messenger on alati sisse logitud.
TB?

Ei ole vaja akutarbijaid moblale. Hotmaili app isegi oli vahepeal ja tõmban uuesti, aga stand-by modes on internet välja lülitatud, s.t sellest pole sellisel juhul kasu.


Kui stand-by on nett välja lülitatud, siis see peaks tähendamagi, et kui netti ei ole, siis meili lugeda ei ole võimalik. Huvitav, kuidas messenger toimib?


.....

Juttu on ju telefonist praegusel juhul. Meiliga seotud vaja ikka arvutil kasutada.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.04.2013 18:35:36 vasta tsitaadiga

Et oleks võimalikult palju turvariske ühes kohas koos? Tänan, ei,las Skype olla nagu ta on.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2013 21:26:00 vasta tsitaadiga

Paljudel skype kasutajatel pole nagunii hotmailis kontot, seega nad ei saa seda kuidagi sulle kohustuslikuks teha. S.t kes tahavad edasi kasutada, saavad selleks võimaluse.

Muidu oleks nõus, et skype võiks jääda nii nagu on, aga kuna Microsoft keeras messengeri kinni ja suunas kasutajad edasi skypesse, siis võiks ikka vastavad võimalused messengeri kasutajatele alles jääda.

See oleks umbes sama, et bussifirmalt võtavad busside tootjad bussid käest ja annavad asemele sõiduauto, sest inimesi saab ju ka nendega vedada.

Edit:
Kuskil keegi rääkis, et skype ajalugu salvestub nii, et ka teisest arvutist on võimalik ajalugu näha.
Kas mul kuskil mingi linnuke puudu või see lihtsalt pole nii?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 30.04.2013 22:51:54 vasta tsitaadiga

Chat history't süngitakse erinevate masinate vahel küll, aga see on siiski lokaalne ajalugu, mitte serveris hoitav. Lisaks toimib see aegajalt üsna kaootiliselt. Parima tulemuse saab siis, kui kõik masinad regulaarselt või suisa üheaegselt online on. Sellist taset, et suvalises masinas logid sisse ja kohe ajalugu olemas on, siiski pole.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

liitunud: 24.11.2007




sõnum 07.05.2013 23:48:41 vasta tsitaadiga

ei viitsi tervet teemat läbi lapata,vabandust icon_redface.gif aga kuidas nüüd skaibiga saab msn kontakte lisada? ehk siis jutt hotmail kontaktidest...
_________________
Ära taha olla see,kes sa ei ole.Ole see,kes sa oled ja peagi märkad et olid see,kes tahtsid olla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2013 23:54:00 vasta tsitaadiga

hallhunt kirjutas:
ei viitsi tervet teemat läbi lapata,vabandust icon_redface.gif aga kuidas nüüd skaibiga saab msn kontakte lisada? ehk siis jutt hotmail kontaktidest...


Ütleme nii, et süsteem on vigane ja vist nagu eriti ei saagi...

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 08.05.2013 02:35:27 vasta tsitaadiga

http://people.live.com/?rru=contacts kaudu on võimalik. Ülevalt valid Manage > Invite on Messenger.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 08.05.2013 15:03:42 vasta tsitaadiga

hallhunt kirjutas:
ei viitsi tervet teemat läbi lapata,vabandust icon_redface.gif aga kuidas nüüd skaibiga saab msn kontakte lisada? ehk siis jutt hotmail kontaktidest...


hotmaili aadressiga otsimine ei funka?

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 08.05.2013 17:07:23 vasta tsitaadiga

kui panna otsingusse "live:xxxx" , xxxx asemel tuleks siis kirjutama mis hotmaili ees on (ala xxxx@hotmail.com), peaks saama MSN kontakti, muidugi eeldusel, et on üle tulnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 239, 240, 241 ... 273, 274, 275  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.