Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  3.5 mm jack to grundig CT 200 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NoGenius
HV kasutaja


liitunud: 13.01.2004




sõnum 22.04.2013 13:04:26 3.5 mm jack to grundig CT 200 vasta tsitaadiga

Leidsin kodust vana maki Grundig CT 200, mis on päris heas korras ja kõlarid teevad norm häält. Minu küsimus on, et kas on mingi variant seda uunikumi läptopiga ühendada ehk läpakast heli sinna lasta, ja miks ka mitte telekast (Samsung 6.seeria)? "Aukudest" leidsin vaid ühe kõrvaklapi väljundi ja veel 2 auku, mille kohta ma ei oska ise öelda, misasjad need on:https://drive.google.com/folderview?id=0BzA4xnoetv5qUDVtTXhkN0RmWWM&usp=sharing. Piltidel siis ühendused telekal, maki esipaneelil ja igaks juhuks kõlarite ühendus.

Abiks oleks kui saaksin teada, mis "augud" need on ja muidugi, et mis ühendusvõimalusi oleks.

Makk ise selline:
http://www.radiomuseum.org/r/grundig_3_band_stereo_compact_center_cc_200.html#b

Ideid? Või pean vinüüle ja kassette ostma, et seda kasutada icon_razz.gif

EDIT: kas võib tegu olla mingis muus mõõdus RCA sisendiga? ja kas sel juhul saab kasutada...noh ütleme seda 3,5 to RCA kaabel ja siis mõlema (punase,valge) otsa mingi üleminek? Kas selle RCA-l on üldse suuremaid/väiksemaid variante?Sest kui ma sinna aukudesse tavalist RCA-d toppisin siis tundus nagu oleks "auk" juhtmele suur. Vbl on tegu 6.3 mm?

EDIT 2: on need seal esipaneelil üldse sisendid?

EDIT 3: Heh, tasus vaid Oomipoest küsida ja probleem vähemalt loodetavasti lahendatud. Tegu siiski makil ka 3.5 mm aukudega ehk läheb käiku 3.5 mm to RCA+ üleminekud http://www.oomipood.ee/product/ac-001/3-5mm-mono-pistik-rca-pesa
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul1978
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2008




sõnum 22.04.2013 20:29:51 vasta tsitaadiga

makil ees on 2 mikrofoni sisendit ja klapide väljund. Võimalus on otsida skeemist võimendi sisend või osta kaseti kujuline adapter millega saad oma läpaka või teleka ühendada
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NoGenius
HV kasutaja


liitunud: 13.01.2004




sõnum 22.04.2013 21:46:45 vasta tsitaadiga

No seda ma kartsin, et tegu hoopis millegi muuga, endal taipu polnd, et micro on mikrofon, arvasin et mikro sisend icon_biggrin.gif

Selge pilt, ise ma elektriseadeldisi modifitseerima ei hakka ega oska. Kas see kassett-adapter teeb heli jubedaks ka või kannatab kasutada?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2013 10:15:46 vasta tsitaadiga

NoGenius kirjutas:
No seda ma kartsin, et tegu hoopis millegi muuga, endal taipu polnd, et micro on mikrofon, arvasin et mikro sisend icon_biggrin.gif

Selge pilt, ise ma elektriseadeldisi modifitseerima ei hakka ega oska. Kas see kassett-adapter teeb heli jubedaks ka või kannatab kasutada?


Kuna kasseti helipeast läheb läbi sagedusvahemik umbes 100Hz - 10000Hz (parematel ka veidi rohkem, nii 50Hz - 12500Hz) siis igasugu kassetiadapterid annavad parimal juhul sellise "kvaliteetse" heli (aga tavaliselt on nende adapterite heli tõeline saast). Sõitvas autos, kus rehvi- ja tuulemüra niikuinii igasuguse kvaliteedi nullivad, kannataks isegi kasutada, toas suhteliselt müravabas keskkonnas aga mitte.

_________________
RTFM & UTFG!
HV kasutaja nr. 933
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NoGenius
HV kasutaja


liitunud: 13.01.2004




sõnum 23.04.2013 10:53:57 vasta tsitaadiga

Niiet targem oleks projekt lõpetatuks lugeda ja vajadusel vanast heast Grundigist vinüüle või raadiot kuulata icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2013 23:14:13 vasta tsitaadiga

Vahest vana teema upitamine pole hea, aga - ma lahendasin sarnase probleemi odava FM-saatjaga, mida muidu autos kasutatakse ja mis saab voolu sigaretisüütajast. Mina kasutan seda toas, mingi väike 12 V toiteplokk on taga ja toimib.
Kas seda saatjat kassett-adapteriga võrrelda saab, ei oska ma öelda, kuna pole "kassetti" proovinud. Minu tähelepanekud räägivad seda,et saatja heli on veidi "lame" (mingid detailid nagu kaovad ära) ja see kipub harvadel kordadel eetrisse andma mingeid "popsuvaid" helisid. 3,5 mm otstega kaabli kaudu sellesse heli andes saab veel kuulatava tulemuse. Kuid mälukaardi või mälupulga pealt (saatjal on USB ja SD pesa kah) mängimiseks see kodustes tingimustes ei kõlba. Saatja enda ekvalaiser on paras kräpp.

http://www.oomipood.ee/category/seaautraad/autotehnika/

Lihtsalt enda muusikakeskust lahti võttes avastasin, et sisemus on mu jaoks liiga keerukas ja mina sellele liinisisendit teha ei oska.
Küll aga olen kunagi liinisisendi teinud "sangale", milles raadioplokk oli muust elektroonikast eraldi trükkplaadil. Kahe ploki ühendusjuhtmeisse panin pesa ja lisalüliti, et saaks raadiot edasi kuulata. Veel mugavam on kasutada sisseehitatud lülitiga pesa, mis pistiku sissetorkamisel ise vajaliku ümberlülituse teeb.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  3.5 mm jack to grundig CT 200
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.