Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 473, 474, 475 ... 589, 590, 591  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2013 20:48:57 vasta tsitaadiga

thargun, ei kasuta botti. Kui tõsisemalt tegelesin, siis istusin 10h päevas AHs ja otsisin asju. Pole lihtne, aga vähemalt on tasuvam kui farmimine.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2013 20:54:03 vasta tsitaadiga

Ma ei mõelnud sind.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 21.04.2013 21:22:16 vasta tsitaadiga

õigel ajal ahs õigeid asju jahtida vs bottimine. kuidas see omavahel seotud on?

ma olen LoLis näinud 2000 winniga tegelasi kes on bronze elos (2000 winni circa 1000 mängutundi, bronze kõige madalam redeli aste kus olla saab), niiet mängimine üksi ei aita, peab kasutama nii aega kui ka tarkust. kui mängid lõbu pärast siis ei tohiks probleeme olla, kui mängid endgame/pvp geari pärast siis selle teevad botid asja odavamaks(siinkohal ei tasuks kellelgi loota et saab kanda perf statiga mempot või furyt), kui tahad raha teha istu 5 päeva nädalas 8 tundi ahs ja boti. eelmine lause võibolla natuke valesti sõnastatud aga peaks vist ikkagi kõik ütlema. ma arvan et see ahel mis botid meile tõid on siin mitu korda läbi räägitud, botid farmisid -> meie saime act 2hte, botid farmisid -> meie saime act3me.

ja nüüd barbid, dodge %. hetkel koos warcry ruuniga 41%, wotb - 53%. keegi lööb üle?
sealjuures hp 60k dam 250k, ar 500 keskmine. vahepeal oli mõte teha str munka aga kuna munga gear on natuke spetsiifilisem kui barbil siis jäin baba juurde. minu tuleviku siht oleks 2000 dex + skillid mis tähendaks 59-60 % dodget.

dodge kohta
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2013 21:37:01 vasta tsitaadiga

vasques, PvP'ks olen üritanud ka ikka dodge kõrgeks ajada ja sinna 40%+ kanti saab normaalselt (ilma wotb'ta). Edasi on vaja liiga palju str või vitat või resi ohverdada.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 21.04.2013 21:56:44 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
vasques, PvP'ks olen üritanud ka ikka dodge kõrgeks ajada ja sinna 40%+ kanti saab normaalselt (ilma wotb'ta). Edasi on vaja liiga palju str või vitat või resi ohverdada.


no pvp võib res ohverdada, kuid mitte dodge vaid siis pigem reduce dam from elites vastu, litany/soj. 40% dodge pvps võib hota mehed suht kurjaks ajada icon_lol.gif . kuid mis tuli mulle üllatuseks siin natuke aega tagasi dodge uurimustööd tehes et rendi ei saa dodgeda, kuid mis sellest, ignore pain - airon hide. btw see 40% on siis koos warcry ruuniga, mis tundub mõistlik (~800-900 dex). ise ei ole pvp jaoks hetkel otseselt geari kogunud, vit skorn või siis stormshield ja 1h sword + ikt on kindlasti parem kui mempo. heh vaatasin et soj(30%) koos hotaga on vist korralik 2b instabid, ehk pvps mis jälle oli uudis minule - pvps player = elite. siit hakkab ka mulle selgeks saama miks blackthurnnn nii pop on, enamus pvp asju on siis elite dam reduction/ increase kohal kinni. icon_razz.gif varem arvasin et blackthurnni ajatakse vit stati pärast taga aga võta näpust...

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 21.04.2013 23:13:31 vasta tsitaadiga

thargun, ma ei kasuta AH botti, pole lihtsalt safe proge leidnud.
endgame gearini pole keegi jõudnud, miks krt peaks sinul see võimalus olema ?
95% mängijatest on botid suur õnn, gear maksab mitte midagi pmst, see vähemalt millega saab lõbusalt farmida, win-win.
Oskus ongi see, et suudad olla parem teistest, vahendeid valimata, welcome to the real world.
Mina geari alla ei pane väga raha, mul on suht keskmine gear millega aegajalt mängida, proovin võimalikult palju mängust raha välja võtta, enda mainiga ei boti ja võiks teenida 1b+ päevas kui viitsiks tegeleda sellega, sealjuures ausalt mitte mingisuguseid programme kasutades, aga ei tee kuna ei viitsi lihtsalt.

EDIT: vabandan sügavalt inimeste ees keda oma f listist ära kustutan, lihtsalt vaja oma teenustel silma peal hoida ja suure hulga inimeste seast on seda väga raske teha, sega cleanin oma f listi pidevalt, aga kui midagi on võib alati addida, lihtsalt kui jutt läbi saab siis on üldiselt /delete icon_razz.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2013 06:24:03 vasta tsitaadiga

Muahaha, kuidas 4 päevaga teha para 100 olles afk
http://www.youtube.com/watch?v=VDYyB_l1CEs
Taavi©, Minu arvamus jääb samaks, kui bottimisega tegeleks 10 väikest hiinlast + sina, ei oleks probleemi, kuid hetkel on bottimine võtnud täiesti absurdsed mõõtmed
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2013 09:11:49 vasta tsitaadiga

thargun, lol:P Väga hull ikka:) Aga seda saab teha pmst iga chariga. Barbarile Hota fury reduction gear peale ja stand ground ja raamat hiire peale:P Mungal ka Cyclon Strike või mis iganes muu area dmg skill, Wizil piisab vist ainult Storm Armorist/Meteorist:) Ja DH'l on mingit trapid või midagi.

Fair play on tore asi, aga tihti kipub see ära ununema. Eriti kui raha mängus on.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2013 10:01:57 vasta tsitaadiga

hmm, mis valemiga ta koerad ennast ründama sai? kui ma üksinda brawli läksin, siis mu koerad küll ei rünnanud..
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 22.04.2013 10:11:51 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Muahaha, kuidas 4 päevaga teha para 100 olles afk
http://www.youtube.com/watch?v=VDYyB_l1CEs
Taavi©, Minu arvamus jääb samaks, kui bottimisega tegeleks 10 väikest hiinlast + sina, ei oleks probleemi, kuid hetkel on bottimine võtnud täiesti absurdsed mõõtmed


siinkohal proovi absurdsette mõõtmete alla mõelda seda et minuarvates on blizz ise need botit teinud.

eShelobik, nagu näed on tal seal 2 wd-d, 48mil exp tunnis, 4 wd-d 110 mil exp tunnis

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 22.04.2013 10:13:52 vasta tsitaadiga

Oh jummel, lõpuks ometi sai siis lõpuni icon_biggrin.gif

Paragon 100




Diablo Progress : http://www.diabloprogress.com/hero/puzzle-1532/HardTemper/7479855
Bliz Battle.net : http://us.battle.net/d3/en/profile/puzzle-1532/hero/7479855
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 22.04.2013 10:26:38 vasta tsitaadiga

noh, viitsivad mingi 3wd-d mulle kutsusid spämmida? icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 22.04.2013 11:09:27 vasta tsitaadiga

thargun, puhtalt bottimisega ei teeni enam ammu midagi. Enne aastavahetust veel aga enam mitte kui kuld on sellise hinnaga nagu ta on.
vasques, koomik. Botid pole kindlasti Blizzi tehtud, sõdivad nad ju juba aastaid mõne firmaga mis nende mängudele botte teevad.

Ise arvan, et kuna haamer pole juba pikemat aega kukkunud, siis Blizz teeb seda vahetult enne, kui mõni suurem patch välja tuleb.
Et haamri alla jäänutel oleks ikka kindel soov tagasi tulla ja uut sisu uurida. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2013 14:24:25 vasta tsitaadiga

londiste, teised 3 on ka afk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 22.04.2013 16:34:23 vasta tsitaadiga

Mulle botid meeldivad, saan oma 5 milli eest oluliselt parema asja osta, kui muidu saaks thumbs_up.gif. Samas eriti vahet pole, kas killin ise leitud geariga mp0 või ostetud geariga mõni mp rohkem, mäng on ikka täpselt sama, numbrid on lihtsalt teised. Suurem number peaks kuidagi mängu põnevamaks muutma?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 22.04.2013 16:43:50 vasta tsitaadiga

Butcher, noh, sellega on nii, kraam on odavam aga samamoodi sinu leitu eest ei maksta ka miskit.
Kui on soov lihtsalt loteriid mängida ja aega viita, et kas kukub miskit või mitte, siis jah, tänu asjade hinnalangusele on seda hetkel lihtsam teha.
Samas jällegi, kui varemalt oleks saanud miskit ka RHAM-s müüa siis hetkel see suht võimatu/lootusetu.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 22.04.2013 19:03:58 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Butcher, noh, sellega on nii, kraam on odavam aga samamoodi sinu leitu eest ei maksta ka miskit.
Kui on soov lihtsalt loteriid mängida ja aega viita, et kas kukub miskit või mitte, siis jah, tänu asjade hinnalangusele on seda hetkel lihtsam teha.
Samas jällegi, kui varemalt oleks saanud miskit ka RHAM-s müüa siis hetkel see suht võimatu/lootusetu.


ja kas ennem oli suurem võimalus rmah-is midagi müüa ?

kukkus siis 200cd 6ls ehk siis perf statidega WARMONGER, irw. samas sain ühe wizardi ringi kätte mis alguses ei paistnud eriti tugev aga.....

Spoiler Spoiler Spoiler


edit: leia sellelt pildilt aga
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.04.2013 19:25:48 vasta tsitaadiga

Olgu see mäng nii sitt kui olla saab kuid minul ülimalt head mälestused esimesyest kuudest kus enamus ei bottinud ja mäng oli üliraske. See oli täiega lahe aeg arvuti taha veeta. Nüüd kahjuks meganerfidega pigem mäng ära tapetud kui bottimisega. Challenge olematu. Mp10 valikuline...
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 22.04.2013 19:46:53 vasta tsitaadiga

vasques, eelmisel suvel vaevalt et praktilselt igal matsil 2B RMAH-s rippus et äkki joppab ja ostetakse.

photo-shoppisid või kukkus?
Selle http://us.battle.net/d3/en/item/messerschmidts-reaver järgi
+122–131 Intelligence
+122–131 Vitality
+3 Random Magic Properties
ei saaks kuidagi sellised statid rollida. Aga leht võib muidugi uuendamata ka olla, mingil hetkel vist statte duubeldati 2h jaoks

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 22.04.2013 20:01:51 vasta tsitaadiga

bladerunner, kukkus ikka, +3 random annab selle lvl juures 615 mainstati max, ehk 193 jääks õhku rippuma. ei teagi mis sellega teha, vist keegi tahab kindlasti seda, kõige kõrgem 2h int on hetkel ahs 600ga midagi.


rmah juurde tagasi tulles, hetkel võimalus et keegi selle igg sealt ära ostab on sama suur kui 6 kuud tagasi cc mempot leida.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 22.04.2013 20:45:27 vasta tsitaadiga

teen risti vist kusagile, upgrade kukkus icon_eek.gif


_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2013 21:21:58 vasta tsitaadiga

Kusjuures eelmisel suvel see skeem farmid,leiad,müüd,ostad täiesti töötas, niimoodi sain näiteks mina act 2-te, act 3-e Blizz oma nerfiga muidugi tegi kõigile free pääsme
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.04.2013 21:46:34 vasta tsitaadiga

Kõige parem aeg oli ikka kui Cow levelis pilvedest nänni lendas icon_biggrin.gif lõpuks suutsin oma wizi teha niiheaks, et suutsin ääriveeri ise ära tappa kõik ja siis raha eest kutsusin teised lootima icon_razz1.gif sai päris korralik raha kokku aetud lihtsalt loodiga.. aga noh siis tuli esimesi meganerfe... attackspeedi teema ja peale seda oli Wiz täiesti ulme pask, enne lasin arcane orbe jubepalju ja see aitas kõik kenasti ära tappa.. peale nerfi tuli üks pall iga paari sekundi tagant vms :S thumbs_down.gif siis CM avalikuse ees veel polnud imo. Archon oli ka mõeldamatu suht kuna gear oli liiga kallis ja mobid olid räme tugevad.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 23.04.2013 08:40:59 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Kusjuures eelmisel suvel see skeem farmid,leiad,müüd,ostad täiesti töötas, niimoodi sain näiteks mina act 2-te, act 3-e Blizz oma nerfiga muidugi tegi kõigile free pääsme

eelmisel suvel? see töötas vaid siis kui sa kuidagi infernosse ja soovitavalt ka act3ni olid suutnud ennast lohistada. hell>inferno ja inferno actides advancemine olid põrgu kuubis.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2013 10:59:55 vasta tsitaadiga

No ju mul siis joppas, aga Act 1-te sai oioi kui palju hooratud ja siis 2-te icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 473, 474, 475 ... 589, 590, 591  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.