Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 09:18:08 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Please don't suck, please don't suck.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 11:43:32 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 05:45:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 12:54:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


August.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 13:31:44 vasta tsitaadiga

IM3 - vaadatav või mitte?

PS. Ärge õelge et 'epic' icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 13:33:04 vasta tsitaadiga

IM?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 17.04.2013 13:34:29 vasta tsitaadiga

mission impossible pakun
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 13:34:52 vasta tsitaadiga

iron mani leidsin juba googlist.
ei tea pole näinud.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 13:55:14 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Noh, USA nooruse peale mõeldes hakkab kahju filmitööstuse tulevikust. icon_confused.gif

Seda on vist juba 50 aastat räägitud icon_smile.gif
Scart kirjutas:
softis kirjutas:

Lugupeetud isehakanud filmispetsialist. Ühe filmi põhjal mina veel mingeid järeldusi ei teeks. Tore, et sinu arvamus taaskord värvikalt välja said öeldud, istu see nüüd sisse endale.


Nimeta mõni teine noor lavastaja, kes oleks korraldanud peaaegu, et revolutsiooni oma žanris nagu Neill korraldas District 9'ga peale seda, kui MS ei võimaldanud tal üles võtta Halo eepilist spektaaktlit?

M. Night Shyamalan? Ja kõik mis peale "The Sixth Sense" tuli oli heal juhul keskpärane.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 14:30:14 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:

M. Night Shyamalan? Ja kõik mis peale "The Sixth Sense" tuli oli heal juhul keskpärane.


Unbreakable oli ju hea ometi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 15:04:42 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
sukelduja kirjutas:

M. Night Shyamalan? Ja kõik mis peale "The Sixth Sense" tuli oli heal juhul keskpärane.


Unbreakable oli ju hea ometi icon_neutral.gif

icon_rolleyes.gif Ei, ei olnud. Keskpärane oli. Seda ei armastanud ei kriitikud ega ka vaatajad IMDB skoor 7.2 on üsna õiglane. Ma mäletan küll kuidas seda kinos vaatamas sai käidud. 2/3 filmi ootasin pööret, mis asja parandaks, aga mida kahjuks ei tulnudki. Tõsine pettumus oli, mina sellele üle 6 ei andnud 10 palli skaalal.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 15:18:45 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Scart kirjutas:
sukelduja kirjutas:

M. Night Shyamalan? Ja kõik mis peale "The Sixth Sense" tuli oli heal juhul keskpärane.


Unbreakable oli ju hea ometi icon_neutral.gif

icon_rolleyes.gif Ei, ei olnud. Keskpärane oli. Seda ei armastanud ei kriitikud ega ka vaatajad IMDB skoor 7.2 on üsna õiglane. Ma mäletan küll kuidas seda kinos vaatamas sai käidud. 2/3 filmi ootasin pööret, mis asja parandaks, aga mida kahjuks ei tulnudki. Tõsine pettumus oli, mina sellele üle 6 ei andnud 10 palli skaalal.



Jep, ma mäletan ka, et kui esimest korda nägin, siis olin üsna pettunud ja jäi selline "meh" tunne.


Aga nüüd kunagi hiljem vaatama juhtudes oli nagu veits parem. Kuigi mitte nüüd just suurepärane, 10 skaalas sinna 5-6-7 tõepoolest.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 17:51:59 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt0164912/
thumbs_up.gif
M. Night Shyamalan
icon_biggrin.gif icon_razz1.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 22:56:31 vasta tsitaadiga

Walt Disney Pictures and Lucasfilm announced today at CinemaCon in Las Vegas that Star Wars: Episode VII will hit theaters in the summer of 2015 and that every summer after that will offer a "Star Wars" film, alternating with one of the standalone films.
http://www.comingsoon.net/news/cinemaconnews.php?id=103129#sI96GBhzjLRCSAk0.99
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 23:01:09 vasta tsitaadiga

oh jah, vaatan et episood 7 stsenarist on michael arndt, üks neist, kes oblivioni kirjutas, mis ei pakkunud süžee poolest mitte midagi erilist icon_sad.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.04.2013 23:09:07 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
oh jah, vaatan et episood 7 stsenarist on michael arndt, üks neist, kes oblivioni kirjutas, mis ei pakkunud süžee poolest mitte midagi erilist icon_sad.gif

Kui nüüd täpne olla, siis Arndt oli üks kolmest, kes koomiksi filmistsenaariumiks kohandasid, nii et pole tema süü.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 23:16:47 vasta tsitaadiga

noonoo, see on sama hea kui öelda et kolm tüüpi pussitasid kellegi kõik koos surnuks ja seega igaüks on süüdi ja kannab karistust ainult ühe kolmandiku
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.04.2013 23:36:11 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
noonoo, see on sama hea kui öelda et kolm tüüpi pussitasid kellegi kõik koos surnuks ja seega igaüks on süüdi ja kannab karistust ainult ühe kolmandiku

See on nüüd küll väga meelevaldne võrdlus. Nagu ma juba ütlesin, oli tema tööks vaid koomiksi kohandamine filmistsenaariumiks, mitte süžee väljamõtlemine, ja sedagi tegi ta koos kahe teise inimesega, kellest üks oli koomiksi autor. Või siis sinu väljendusviisi kasutades: Tegemist oli juba laibaga (koomiks), mida lihtsalt rüvetama mindi. Samas on Arndti ainus kinolinale jõudnud originaalstsenaarium siiani "Little Miss Sunshine", mille eest ta terve hunniku auhindu võitis.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum


viimati muutis Getomees 17.04.2013 23:47:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 23:42:40 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Walt Disney Pictures and Lucasfilm announced today at CinemaCon in Las Vegas that Star Wars: Episode VII will hit theaters in the summer of 2015 and that every summer after that will offer a "Star Wars" film, alternating with one of the standalone films.
http://www.comingsoon.net/news/cinemaconnews.php?id=103129#sI96GBhzjLRCSAk0.99


Call of Duty on lõpuks jõudnud filmimaailma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 23:43:06 vasta tsitaadiga

Hmm, kui nad ikkagi kavatsevad sealt edasi minna kust pooleli jäi, siis hakatakse ka pmtslt koomikseid stsenaariumiks kohandama...

Aga eks näis, huvitav ikka...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 23:44:57 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Hmm, kui nad ikkagi kavatsevad sealt edasi minna kust pooleli jäi, siis hakatakse ka pmtslt koomikseid stsenaariumiks kohandama...

Aga eks näis, huvitav ikka...


Kahjuks mitte. Kogu extended universe visati aknast välja ja edasi läheb kõik originaalloominguga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 22:17:58 vasta tsitaadiga

Gangster Squad: http://www.imdb.com/title/tt1321870/?ref_=sr_1
Väga viis muuvi thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 20.04.2013 22:21:31 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Gangster Squad: http://www.imdb.com/title/tt1321870/?ref_=sr_1
Väga viis muuvi thumbs_up.gif thumbs_up.gif


Mulle ka meeldis. Hoogne, vanad näitlejad, hea vaatamine oli.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 22:24:17 vasta tsitaadiga

Mulle üldse ei meeldinud, 1.5/5 andsin skooriks @ letterboxd
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 23:03:47 vasta tsitaadiga

Keegi sellest teab miskit? http://www.imdb.com/title/tt2090440/reference
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 23:06:12 vasta tsitaadiga

Tundub hea idee olevat
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2013 23:11:08 vasta tsitaadiga

Piloot on amazonist vaadatav.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 12:56:02 vasta tsitaadiga

Trance thumbs_up.gif
http://www.imdb.com/title/tt1924429/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Argomees
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2013




sõnum 21.04.2013 16:53:45 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Gangster Squad: http://www.imdb.com/title/tt1321870/?ref_=sr_1
Väga viis muuvi thumbs_up.gif thumbs_up.gif


irww..Al Capone meets avengers. Imo tegelaskujudel mingit sügavust polnud, Sean Penn kolistas selle filmiga ämbrit kõvasti, gosling samamoodi
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 02:07:11 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Trance thumbs_up.gif
http://www.imdb.com/title/tt1924429/
Käisin ka täna (või noh, eile siis tehniliselt) seda vaatamas. Jäin ka igati rahule. Lõpp oli küll minu jaoks nagu vauuu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 09:56:13 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt0790724/
Jack Reacher
eile vaatasin siis seda. peaks ytlema, et suht raisatud 2 tundi
2/10

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 12:20:20 vasta tsitaadiga

Käisin vaatamas Jack the Giant Slayer ja päris hää oli isegi. Polnud väga väikeste laste jaoks ilmselgelt mõeldud.
3D mulle ei meeldi ja need kellega ma vaatamas käsin ütlesid, et 3D efekte oli vähevõitu.

http://www.imdb.com/title/tt1351685/reference

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 22:19:14 vasta tsitaadiga

Samsara thumbs_up.gif

http://www.imdb.com/title/tt0770802/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 22:46:13 vasta tsitaadiga

Samsara 5+.
Transs 4+.

Tehniliselt üliilusad filmid mõlemad. Fotograafid, kõtt kinno inspiratsioonile!

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 00:47:27 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 05:45:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 10:11:26 vasta tsitaadiga

The Sweeney oli täitsa hea vaatamine. Mingit mõtet otsivale vaatajale mitte midagi erilist, aga selle eest hästi tehtud action brittidelt. Plusspunktid veel sountracki eest.
http://www.imdb.com/title/tt0857190/
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.04.2013 10:17:01 vasta tsitaadiga

Vaatasin The Masteri ära. Päris hea film oli, lõpp hakkas muidugi venima tiba. Kusjuures ma ei suutnud terve filmi jooksul 100% ära otsustada, kas seal näitleb Joaquin Phoenix või mitte.
Huulearmi tõttu oli ta nooremana alati kiirelt tuntav, aga siin filmis on ta palju vanem.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 17:30:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Holy shit hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 18:15:42 vasta tsitaadiga

Vaatasin alguses, et Transformers icon_lol.gif
Vähemalt Loki tegelaskuju on sisse toodud. See tüüp on tunduvalt etem kui ülejäänud filmi tegelaskujud. Ilma temata oleks suht masendavalt kuiv tampimine käinud (+ lääge laavstoori).

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.04.2013 22:36:07 vasta tsitaadiga

Ehk tuleb isegi vaadatav aga juba traileri rikkus ära see sacrifice ja love jura thumbs_down.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 22:42:23 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Sai Oblivion ära vaadatud. Meelelahutuseks täitsa tegija film. Originaalne ja teedrajav (Forum Cinema kirjeldus), on tugevalt ülepingutatud. thumbs_down.gif
Mitte liigset mõttetööd nõudva ajaviite filmina: 8/10. Koos spoileris kirjeldatuga pikaaegsele ulmesõbrale: 5/10
Spoiler Spoiler Spoiler
Selle filmi kohta kasutaksin värskelt pähe karanud väljendit: steriilselt hea. Pilt kena, stoori haarav, näitlejad polnud halvad, ent puudus sisu. Steriilne.
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2013 22:53:36 vasta tsitaadiga

Eile oli esilinastus.

SIRIUS
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2013 19:57:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


3G - Tappev Ühendus

On keegi vaadanud? tahanteada, sina äkki?
icon_razz.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 18:57:09 vasta tsitaadiga

Jack Reacher, http://www.imdb.com/title/tt0790724/?ref_=sr_1
Päris hea. Lõpp meenutas natuke a-rühma, aga muidu päris hea icon_lol.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 19:10:23 vasta tsitaadiga

Samsara - algab ja lõpeb mandalaga.
Kui mitte narratiiv, mõistan, aga tunnen sisulisest sidususest puudust.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 22:00:46 vasta tsitaadiga

link :: Harold ja Kumar: põgenemine Guantanamo Bayst

Kanal2-st kohe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 09:37:48 vasta tsitaadiga

Iron Man 3 - sai eile vaatamas käidud. Mitte midagi erilist, kuid vaadatav sellegipoolest. Visuaalne pool oli täitsa hea, kuid viimane 3D mida vaatama läksin. Mulle tundus, et need 3D prillid teevad filmi ikka liiga tugevaks....7/10
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 09:56:11 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Iron Man 3 - sai eile vaatamas käidud. Mitte midagi erilist, kuid vaadatav sellegipoolest. Visuaalne pool oli täitsa hea, kuid viimane 3D mida vaatama läksin. Mulle tundus, et need 3D prillid teevad filmi ikka liiga tugevaks....7/10

liiga tugevaks?

vaatasin eile Arnoldi viimast yllitist
The last stand
http://www.imdb.com/title/tt1549920/
midagi erilist polnud, aga hullu ka mitte, 5/10

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 11:05:05 vasta tsitaadiga

Iron man 3 sai ka eile ära vaadatud, väga mõnus thumbs_up.gif

Samas ikkagi ei saa aru sellest 3D poindist, kuna visuaalselt juurde midagi ei andnud.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 11:22:59 vasta tsitaadiga

Sorts...pidasin silmas tumedaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2013 11:49:57 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:

Samas ikkagi ei saa aru sellest 3D poindist, kuna visuaalselt juurde midagi ei andnud.


Hooletult tehtud 3D conversion ei annagi midagi juurde.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.