Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused IX märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.04.2013 13:23:39 vasta tsitaadiga

See koht jäi täiesti märkamata... icon_redface.gif
Igal juhul lollikindel oleks link sellele ka teemaalgatamise lehel, sest just siis tekivad kõhklused-küsimused, kui pool juttu juba kirjutatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 16:37:21 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
See koht jäi täiesti märkamata... icon_redface.gif
Igal juhul lollikindel oleks link sellele ka teemaalgatamise lehel, sest just siis tekivad kõhklused-küsimused, kui pool juttu juba kirjutatud icon_smile.gif

Võtab arvesse ja ilmselt maikuus teeb ära thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2013 12:46:59 vasta tsitaadiga

Ei tea mis teised kasutajad asjast arvavad, aga minu arvates võiks olla link "märgi kõik teemad loetuks" olla üleval vasakul nupu "uus teema" all. Hetkel on seda tüütu paremalt muude linkide vahelt otsida.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2013 19:05:51 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ei tea mis teised kasutajad asjast arvavad, aga minu arvates võiks olla link "märgi kõik teemad loetuks" olla üleval vasakul nupu "uus teema" all. Hetkel on seda tüütu paremalt muude linkide vahelt otsida.

Tahaks sinuga nõustuda, aga ei suuda. icon_sad.gif

Edit:

LiivaneLord kirjutas:
Andrus Luht kirjutas:
elukaz, tasuline teema on siis selline teema, kus müügil on rohkem kaupa kui üks ese, nende koguväärtus ületab 70€, kõikidel esemetel on määratud OK hind ja seal ei ole mitmeid sarnase otstarbega esemeid, mis nõuaks hulgiteema tegemist. Loe ärifoorumite reeglite P15 ja P16 mõttega läbi, saad aru!

thumbs_up.gif

Digiboksi võib siis müüa koos emaplaadiga, kasutades tasulise teema teenust?

Ma ütlen, see asi on keeruline. Lihtsam on nii, et teema tegemisel on esimene tekstiväli, kuhu kasutaja sisestab toote nime, teine lahter on AH hinna jaoks (valikuline) ja kolmas lahter on OK hinna jaoks. Selle järel on toote kategooria. Kategooriale tuginedes saaks süsteem pidada arvestust ka selle üle, kas ja millised tooted on sarnase funktsionaalsusega. Iga järgmise kauba sisestamise jaoks on uus sarnane rida jne.

Kogu selle info põhjal arvutab süsteem ise, mis palju maksab ning vähem makstud teemasid eksisteerida ei saa olema.

Ning kui süsteem juba peab arvestust erinevate kategooriate kohta, siis võiks ka kategooria otsingus tulla välja ka kõik need teemad, kus müüakse vähemalt ühte selle kategooria eset, mis võib olla müügis koos teiste kategooriate kaupadega.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2013 19:34:53 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Oh wait, misasi on tasuline teema? On tavateema, on hulgiteema ja on määramata kogusega hulgiteema ehk igakuise maksega. Aga misasi on lihtsalt tasuline teema? Kui mul pole id-kaarti siis ma saangi ju ainult tasulisi teha, kas need siis on nüüd erinema hakanud id-tasuta teemadest?
Andrus Luht kirjutas:
elukaz, tasuline teema on siis selline teema, kus müügil on rohkem kaupa kui üks ese, nende koguväärtus ületab 70€, kõikidel esemetel on määratud OK hind ja seal ei ole mitmeid sarnase otstarbega esemeid, mis nõuaks hulgiteema tegemist. Loe ärifoorumite reeglite P15 ja P16 mõttega läbi, saad aru!

thumbs_up.gif
Mul on siis märkamata jäänud see liigutus et ilma id-kaardita kasutajatel on by default suuremad õigused äriteema sisu kohta sest tavateemat ei olegi võimalik teha, ma arvan et ma ei ole ainus kellele see üllatusena tuleb.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 07:27:24 vasta tsitaadiga

Kas HVFis ei võiks ka olla ülevaatlikult modede tabel, kättesaadava lingina?
http://www.elfafoorum.ee/showgroups.php

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 11:53:40 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/groupcp.php
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2013 14:57:19 vasta tsitaadiga

uudiste kirjutajaid on lademetes aga enamasti vaid tanel postitab
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 07:06:45 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/groupcp.php

Ei teadnud sellest lingist küll midagi jahh icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 12:16:31 vasta tsitaadiga

Seadusega pahuksis alafoorum on kuidagi kiuslik. Pidevalt näitab avalehel et uued postitused, aga teemas sees on ainult mõni üksik. Vaatad kõik läbi ja ikka näitab avalehel, et paar uut posti, kuigi seal kõik vaadatud. Nendest fantoompostidest lahti saamiseks litsun jälle [märgi kõik teemad loetuks]. Paar päeva hiljem jälle sama lugu. Eile õhtul veel vajutasin [märgi kõik teemad loetuks], aga tänaseks näitab jälle uut posti teemas, kuigi ühtegi uut ei ole.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2013 16:21:01 vasta tsitaadiga

Vahepeal on teksti muudetud või postitusi vahelt kustutatud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 25.04.2013 09:23:43 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7627622#7627622

Minumeelest see härra on peast natuke soe, lubab olematute reeglite eest karistusi välja jagama hakata, ta vist mode ka ? aksepteeritav käitumine ?

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2013 19:13:18 vasta tsitaadiga

Ma olen juba ammu siin rääkinud, et see Timberg on peast soe, aga keegi ei võta kuulda. Pidevalt kasutab oma mode võimeid enda kasuks ära ja pingutab oma väljamõeldud reeglitega üle. Mäletan teda väga hästi WoW-i aegadest, kui ta ise müüs rahumeeli WoW-i teemas kulda ning samal ajal ähvardas ja kustutas teiste postitusi. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 09:55:26 vasta tsitaadiga

mul eilsest hv.ee mobiilis ja koduarvutis ei avane icon_eek.gif
mobiilis mini opera näitab hv.ee ja foorumi kohta timeout, error 408 (3g ja wifi-ga)
koduarvutis ping hv.ee-ni - signal timeout (arvutist ja ruuterist ping-itud), läbi suvalise proxy kõik avaned.
vvtf icon_neutral.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 09:59:09 vasta tsitaadiga

trip, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=573042

Võtab natuke aega, kui kõikjale jõuavad HV uued IP-d.

Uus IP on siis 37.0.31.2

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 10:02:55 vasta tsitaadiga

aitähh, see punasega pealkiri topis jäi lugemata beer_yum.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 10:07:14 vasta tsitaadiga

Igaljuhul Opera Mini näitas juba korrektselt (EMT võrk, kui see midagi loeb).
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 10:58:23 vasta tsitaadiga

endal tele2 3g, ei toimi veel.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2013 10:58:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

koduarvutis ping hv.ee-ni - signal timeout

ping on meil keelatud

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2013 21:30:02 vasta tsitaadiga

Miks ei saa foorumi otsingust otsida väga lühikesi otsingusõnu?
Näiteks soovin otsida ärifoorumitest "3G" seadmeid, kasutades otsingusõna "3G".
Ühtegi vastust ei tule, sest ilmselt on otsingusõna liiga lühike.. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2013 21:39:18 vasta tsitaadiga

_marek, otsi googles: site:foorum.hinnavaatlus.ee 3g
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2013 21:50:28 vasta tsitaadiga

_marek, paraku tekitati sellega tihti meeletut ülekoormust serverile ja pidime piirama tähtede minimaalset arvu.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2013 21:58:09 vasta tsitaadiga

Paistab et kolmetähelisi juba saab erinevalt varasest?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 02.05.2013 08:31:51 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
_marek, paraku tekitati sellega tihti meeletut ülekoormust serverile ja pidime piirama tähtede minimaalset arvu.
Ma nagu mäletaks algusaegadest, et kasulik vastus lihtsalt uppus müra sisse nii ära, et samahästi kui polekski otsinud....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 08:33:48 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Tanel kirjutas:
_marek, paraku tekitati sellega tihti meeletut ülekoormust serverile ja pidime piirama tähtede minimaalset arvu.
Ma nagu mäletaks algusaegadest, et kasulik vastus lihtsalt uppus müra sisse nii ära, et samahästi kui polekski otsinud....

Seda ka, aga osade (pahatahtlike) päringutega tekitati ka koormust.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 15:21:20 vasta tsitaadiga

Korduma Kippuavad Küsimused ei tööta?
Ehk on mul midagi kahe silma vahele jäänud ja kuskil kirjutatud miks ei tööta, aga küsin üle.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 02.05.2013 15:30:35 vasta tsitaadiga

wiki pidavat uuendust tahtma.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 18:17:41 vasta tsitaadiga

Täna jõudsid meilile privaatsõnumite teated. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 18:27:22 vasta tsitaadiga

Miks on tihti, et kui HinnaVaatluses on uus PS teade siis meilile vahest tuleb vahest läheb kiri otse prügikasti. Üldiselt kõik kirjad lähevad otse prügikasti, kasutan Gmail.com keskkonda.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 02.05.2013 18:34:22 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Miks on tihti, et kui HinnaVaatluses on uus PS teade siis meilile vahest tuleb vahest läheb kiri otse prügikasti. Üldiselt kõik kirjad lähevad otse prügikasti, kasutan Gmail.com keskkonda.

Sest kui PM saatja on oma mailiaadressi foorumis ära peitnud, ei jää süsteemil muud üle, kui saatjaks mingi lamp aadress määrata. Kuna sellist aadressi arvatavasti reaalselt olemas ei ole, märgib Gmail selle spämmiks.
Pead tegema Gmailis erandi, et HV privasõnumid ei läheks junki.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 18:42:46 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
pois11 kirjutas:
Miks on tihti, et kui HinnaVaatluses on uus PS teade siis meilile vahest tuleb vahest läheb kiri otse prügikasti. Üldiselt kõik kirjad lähevad otse prügikasti, kasutan Gmail.com keskkonda.

Sest kui PM saatja on oma mailiaadressi foorumis ära peitnud, ei jää süsteemil muud üle, kui saatjaks mingi lamp aadress määrata. Kuna sellist aadressi arvatavasti reaalselt olemas ei ole, märgib Gmail selle spämmiks.
Pead tegema Gmailis erandi, et HV privasõnumid ei läheks junki.

Vaatasin just järgi, privatsõnumid on saadetud erinevate meili aadresside pealt. Kasutajate enda omadega, millega on HinnaVaatluse konto seotud. Ma ei saa gmaili seadetes filtritesse HinnaVaatlus ära märkida, sest kunagi reaalselt nagu ei tule kiri HinnaVaatluse aadressi pealt. Huvitav on veel see, et tihti on veel nii, et esimene PS sõnum tuleb läbi aga ülejäänud PS sõnumid mis sama kasutaja on jätnud lähevad otse spämmi kausta.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 02.05.2013 18:46:06 vasta tsitaadiga

pois11, mõtle siis workaround välja.
Sa saad kirja tuvastada ju ka sisu järgi. Eranditult peaks iga PS teavituse lõpus olema link: https://foorum.hinnavaatlus.ee/privmsg.php?folder=inbox

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 18:50:21 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
pois11, mõtle siis workaround välja.
Sa saad kirja tuvastada ju ka sisu järgi. Eranditult peaks iga PS teavituse lõpus olema link: https://foorum.hinnavaatlus.ee/privmsg.php?folder=inbox

Jah, peab proovima seda variant. Tegelikult see mind väga ei häirigi, pealegi see pull on aastaid kesknud. Huvitav kas kellelgi teisel kes kasutab gmail.com teenuseid pole sellist anomaaliat?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 18:51:36 vasta tsitaadiga

On
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 18:53:00 vasta tsitaadiga

Võibolla annab siis HinnaVaatluses midagi ümber teha. gmail.com teenuseid kasutavad üpris paljud, vähemalt tunne on selline.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 18:54:35 vasta tsitaadiga

pois11, mida me peaksime ümber tegema? e-maili ei saa ju avalikustada, kui kasutaja seda ei soovi. Pealegi siinus juba andis idee icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 18:58:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
pois11, mida me peaksime ümber tegema? e-maili ei saa ju avalikustada, kui kasutaja seda ei soovi. Pealegi siinus juba andis idee icon_wink.gif

Kõik kirjas mis spämmi lähevad ongi erinevad avaliku ekirja aadressiga. Kui tuleks ehk ühe aadressiga, ala kasutaja@hinnavaatlus... siis saaks kindasti lihtsamalt filteerida. Proovin selle siinuse idee igatahes ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 19:10:47 vasta tsitaadiga

Tanel, aga miks ei võiks tõesti kõik PM-d mingilt @hinnavaatlus.ee aadressilt tulla? Teine võimalus on subjekti modida nagu listides, a'la [HV] alati ette lisada. icon_rolleyes.gif
Mõlemad variandid peaksid suht pisimuudatuse alla minema (koodi mõttes siis).

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 19:12:40 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Tanel, aga miks ei võiks tõesti kõik PM-d mingilt @hinnavaatlus.ee aadressilt tulla? Teine võimalus on subjekti modida nagu listides, a'la [HV] alati ette lisada. icon_rolleyes.gif
Mõlemad variandid peaksid suht pisimuudatuse alla minema (koodi mõttes siis).


Subjektile [HV] lisamine ei vaja minu teada isegi mitte koodi kribamist, piisab meilitemplate muutmisest, mis on tavaline TXT fail... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 19:13:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga miks ei võiks tõesti kõik PM-d mingilt @hinnavaatlus.ee aadressilt tulla?

vaikimisi see nii ongi foorumi softis, aga see muudatus sai just nimme tehtud ca 10 aastat tagasi, et oleks võimalik esiteks oma meiliprogrammis sorteerida/otsida saatja e-maili järgi ja teiseks, et saab kohe meiliprogrammis kirjavahetusse astuda, ilma HV foorumit külastamata.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 19:39:28 vasta tsitaadiga

Miks mitte see tagasi muuta, sortida otsida saab endiselt, sõelale jäävad siis kõik privad. See otse meilivahetuse võimalus pole ka teabmis eelis, privandus on selleks ka sobiv. Kui see muudatus aitaks kaootilise prügistumise ära hoida siis oleks ju mõtet. Kui on valik kas ma saan teavituse või ehk äkki loodetavasti saan.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 19:40:54 vasta tsitaadiga

Tanel, From ja Reply-To väljadega ei anna sel juhul opereerida?
Viimane sisaldaks sel juhul kasutaja personaalset e-maili (juhul kui see avalik).

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 19:42:36 vasta tsitaadiga

Saab ju filtreerida pealkirja järgi, kuna HV-st tulevad sõnumid algavad "PS:"-ga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 21:13:58 vasta tsitaadiga

Ajad muutuvad ja sellega ka soovid. Nii on koguaeg olnud, et kunagi taheti üht siis nüüd teist. Võibolla tasuks mingi küsitlus teha. Isiklikult pooldaks ühte kindlat aadressi ühelt teenuse pakkujalt. Näiteks paypalis, ebay, osta.ee, okidokis tulevad kõik kirjad ühe aadressiga.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 09:23:57 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ajad muutuvad ja sellega ka soovid. Nii on koguaeg olnud, et kunagi taheti üht siis nüüd teist. Võibolla tasuks mingi küsitlus teha. Isiklikult pooldaks ühte kindlat aadressi ühelt teenuse pakkujalt. Näiteks paypalis, ebay, osta.ee, okidokis tulevad kõik kirjad ühe aadressiga.


No way, küll aga võiks subject real vastav "tag" olla, aitaks lihtsamalt filtreerida thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 10:52:38 vasta tsitaadiga

Tanel, tee hääletus.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 10:57:46 vasta tsitaadiga

Hetkel ei tee. Ei hakka asja sogasemaks ajada. Tehke gmailis vms exceptionid.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 03.05.2013 11:12:45 vasta tsitaadiga

Probleem on selles, et varjatud meiliga kasutajate kirjad saavad saatjaks olematu aadressi: hv_minuendakasutajanimi@GMAIL.COM, no-reply@hinnavaatlus.ee oleks väga sobiv.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.05.2013 12:29:13 vasta tsitaadiga

minu gmaili filter on isegi suht lihtne

Spoiler Spoiler Spoiler


Subjecti alguses on "PS:" ja kirja lõpus olevas lingis on "hinnavaatlus" sees.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.05.2013 12:36:05 vasta tsitaadiga

mahfiaz kirjutas:
Probleem on selles, et varjatud meiliga kasutajate kirjad saavad saatjaks olematu aadressi: hv_minuendakasutajanimi@GMAIL.COM, no-reply@hinnavaatlus.ee oleks väga sobiv.
Saad ju selle hv_minuendakasutajanimi@GMAIL.COM järgi filtreerida icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused IX mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.