Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 16:02:05 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Kas saksa PZ l C -st edasi on üldse mõtet minna ? Trollimiseks mõnus putuk.

Ei ole icon_smile.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 14.04.2013 16:22:38 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Scuall kirjutas:
Hetkel Ebay´s hea võimalus odavalt saada kulda ja premmi. Ise sain n. 13 euri eest 30p premmi ja 2050 kulda. Märksõnaks NVIDEA icon_wink.gif


"Nvidia world of tanks" annab märksa täpsema tulemuse icon_wink.gif

Miks?
1) Nvidea on vale kirjapilt, õige nvidia
2) Ilma "world of tanks" lisata leiab vähemalt minul esimestel lehtedel ainult raudvara icon_wink.gif

Tahtsin, et ka otsija saaks lõbu otsimisest... agas jah.. Heil
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Scuall 14.04.2013 16:46:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 14.04.2013 16:47:12 vasta tsitaadiga

Scuall, lihtsalt ma ise tegin tuimalt copy-paste ning ühtegi mõnusat pakkumist ei leidnud. Ei pea kohe räuskama hakkama icon_biggrin.gif

Edit: Tänud spoilerdamast, räme suur muidu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 14.04.2013 16:48:02 vasta tsitaadiga

Pole hullu. Niipalju ka veel, et need pakkumised kehtivad aprilli lõpuni, seega soodsalt premmi ja kulda, kiirustage.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.04.2013 22:43:09 vasta tsitaadiga

Vaatan, et igale riigile on tehtud mingi lolltank vahele. Saksa puus oli selleks vist pz38n mida ta loopis koguaeg kõrgetesse tieridesse, prantslastel see hugo bossi disaintank millega essugi kellelegi viga ei teinud ja hiinlastel on see stuart millega peab saama kokku 16k exp. Ülemõistuse saab see olema, sest tema toru on aeglane, nõrk ja kehva sihtimisega. Ma panen oma 13k vabakasutus kogemust mängu ja hüppan tier5 üle.

Aga Stuartiga ma siis mängisin vähe mäkra ja tegin 7 kordse Hävitamatuse medali ära. Kaheksas enam ei õnnestunud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 23:15:18 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Vaatan, et igale riigile on tehtud mingi lolltank vahele. Saksa puus oli selleks vist pz38n mida ta loopis koguaeg kõrgetesse tieridesse, prantslastel see hugo bossi disaintank millega essugi kellelegi viga ei teinud ja hiinlastel on see stuart millega peab saama kokku 16k exp. Ülemõistuse saab see olema, sest tema toru on aeglane, nõrk ja kehva sihtimisega. Ma panen oma 13k vabakasutus kogemust mängu ja hüppan tier5 üle.

Aga Stuartiga ma siis mängisin vähe mäkra ja tegin 7 kordse Hävitamatuse medali ära. Kaheksas enam ei õnnestunud.


Just just icon_biggrin.gif, sama teema endalgi nende tankidega, aga noh lõppude lõpuks on need tankid maha müüdud ja teised tankid ette võetud, hull ajude n*** on nendega ikka:D
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 14.04.2013 23:36:41 vasta tsitaadiga

Vipu, mis jutt, pilukate m5 on igati tegija. Mul jäi WR seal kuskil 70% peale vist...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.04.2013 23:48:39 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
Vipu, mis jutt, pilukate m5 on igati tegija. Mul jäi WR seal kuskil 70% peale vist...


kõik tankid ei sobi kõigile.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 23:53:10 vasta tsitaadiga

see usa stuart oli sama kohutav. jube mõeldagi et peaks sellega veel sõitma. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 10:05:26 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
Vipu, mis jutt, pilukate m5 on igati tegija. Mul jäi WR seal kuskil 70% peale vist...


Sama siin, väga meeldiv oli sõita.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 10:20:13 vasta tsitaadiga

Ilmselt oleneb see ka sellest, kes raatsis 75% crew peale osta ja kes võttis tier4 kohaselt 50% crewi. Lahingus isegi vaatanud, et päris korralik putukas tundub, aga ise mängides ei olnud enam üldse selline. aeglane, ebatäpne ja pika sihtimisega, aga eks see kõik oli 50% crew viga ilmselt
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 15.04.2013 10:51:57 vasta tsitaadiga

Kuna ma jahtisin seda t71te siis mul just hiljaaegu kogemus ni ameeriklaste stuartiga kui hiinlaste stuartiga. Hiinakate oma on väga, väga hea icon_smile.gif Mikide oma not so much. Mulle vähemalt ei istunud.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bJako
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2011




sõnum 15.04.2013 11:18:07 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
Scammy kirjutas:
Ei tea üldse kas osta KV-5 või Type62 ?

mul sarnane mõte aga valik pigem KV-5 vs Löwe
saan aru et KV-5 selline haruldane mida iga päev poest osta ei saa aga on ta ka oma raha väärt? Kellel on äkki jagab kogemust? Nii palju kui ma nende vastu mängindu olen siis kõige olulisem on see ämber seal tanki ees ära peita, siis oled suht penetreerimatu kast icon_smile.gif aga kudias on kiiruse ja toruga?
Sama võib rääkida Löwe kohta thumbs_up.gif
Kuigi kisub otsus vist ikka selle KV-5 kasuks, see ikka hea diil mis nad pakuvad

Ma ostsin KV-5 jõulude paiku. Ja ei ole ostuga rahul. Jah, Tier-10 vastu ei satu aga juba tier 9 lahingus pole kahuriga midagi teha. Kulda lastes kaob premiumtanki (rahateenimise) mõte ära.
Kahur on tier 7 (SEITSE). Pen on 167 - masendav. Isegi tiar 8 tanke ei saa (eemalt) lasta - IS-3 näiteks. Küljelt jah, või siis päris lähedalt (weakspoti).
Minul temaga mängurõõmu ei ole väga. Kui sa ikka saad damaget teha keskmiselt 60% sellest, mida ise sisse saad, siis on see hale. OK, Maus on ka selline. Muud heavyd võiks ikka 100% ja enam teha.

Kus ta särab, on tier 6-7 vastu, kus kaheksaid pole. Siis sain Terasmüüri 48 pihtasaamisega (aga vastased olid kehvad, vabalt oleks nad saand mind ka sellesse hiidsuurde radistikuplisse lasta). Aga seda juhtub harva.
Platoonis, kolmekesi KV-5 oli ka päris naljakas.

Kahur on päris kiire laadimisega - aga kuna ta läbi ei lase, siis on nutune. Vahel kolmest lasust üks läbi. Või kolme mängu peale 900 damaget jne.
Soomus on paberil paks, aga pole kaldus ja lastakse suht vabalt läbi korralike kahuritega.

Ostsin mõnda aega tagasi ka T34. Ja mängurõõmu on rohkem - suudad mida ära ka teha, olgu või T10 vastu. Kahur on super, pole sugugi väga ebatäpne. Kõht on nõrk küll aga seda saab peita kallakutel, kuna toru käib alla.

Samas - raha toovad suht ühepalju. Ja winrate on ka mõlemal miskipärast ühtmoodi madal mul - 46% KB-5, 47% T34. Muud rasked on ikka üle 50 kõik. Ilmselt mängin üle neid, peaksin T34-ga tahapoole hoidma, mitte ründama nii väga.
Aga T34-ga on lust mängida. KV-5 puhul olen end siniseks vihastanud, klaviatuuri peksnud ja "Sell" nuppu juba peaaegu vajutanud.
Praktiliselt KV-5 enam polegi mänginud. Maha müüa pole ju ka mõtet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 15.04.2013 12:00:18 vasta tsitaadiga

Klannis üks härra ka on KV5e peale väga kuri icon_smile.gif Kui sihtida ei viitsi, siis T34 või Löwe. KV5 on selline 'in your face' tank, rammimiseks sobib ka suurepäraselt (100tonni). Ma ostsin peale T34ja hoopis selle prantsuse junni - FCM 50 t. Asi on nagu paksuks söönud medium. Väga meeldib. Papist nagu konnasööjad ikka, aga kahur on okei ja eelistatud MM kah peale veel.
Küll sooviks paluda abi. Kas keegi leiab internetsist (või pigem vist vene foorumist) FCM 50 t camo valued? Ma üritasin ükspäev, aga ei ole leidnud...

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bJako
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2011




sõnum 15.04.2013 12:44:48 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Klannis üks härra ka on KV5e peale väga kuri icon_smile.gif Kui sihtida ei viitsi, siis T34 või Löwe. KV5 on selline 'in your face' tank, rammimiseks sobib ka suurepäraselt (100tonni).


Viga pole viitsimises, mul on hitzones mod peal ja alati sihin neid.

Aga eemalt ei saa ju - kui sihiku rõgas kokkutõmbunult on suurem kui vastase tank, siis ei saa enam rääkida weakspotttide laskmisest. Hea, kui mööda ei lenda mürsk.
Ja põõsastes ka ei näe muud kui siluetti ju.

KV-5 pole väga täpne (kaugemalt).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 15.04.2013 12:49:10 vasta tsitaadiga

bJako kirjutas:
madfury kirjutas:
Klannis üks härra ka on KV5e peale väga kuri icon_smile.gif Kui sihtida ei viitsi, siis T34 või Löwe. KV5 on selline 'in your face' tank, rammimiseks sobib ka suurepäraselt (100tonni).


Viga pole viitsimises, mul on hitzones mod peal ja alati sihin neid.

Aga eemalt ei saa ju - kui sihiku rõgas kokkutõmbunult on suurem kui vastase tank, siis ei saa enam rääkida weakspotttide laskmisest. Hea, kui mööda ei lenda mürsk.
Ja põõsastes ka ei näe muud kui siluetti ju.

KV-5 pole väga täpne (kaugemalt).

Mul pole KV5te ja pole toru täpsust uurind. Sniper ta vaevalt et on. Pead ikka eesliinil podisema. Samas osad nagu väidavad, et saab...võta nüüd kas see on enda saba tõstmine või mitte. Mulle ka üritati teha selgeks SU-d mängides, et sihi oma 175 peniga weakspote. Proovi ise pumbaga sääsel tiibu küljest ära lasta...SU õnneks aga on nii kiire, et saab flankida. KV5 on ikka teistmoodi pill.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 13:12:38 vasta tsitaadiga

olen KV5'ga balti liigas mängida saanud, 4skilliga mehed olid peal ja lasin premm ammoga koguaeg. T34 lasi mulle kuplist eest läbi igas asendis, kiiruses ta T32 väga palju maha ei jäänud v.a tõusudel. Samas ROF on hea - ühe lasu saad sisse ja vastu jõuad kaks lasta. Lähivõitluses saad veel rammida kah. Torn on piisavalt kõrge, madamaid tanke saab kattest kasutada. Nii palju kui randomis kokku olen puutunud, siis type59'ga bounceb tava moonaga jube hästi. v.a see ämber seal ees.

See EES's KV-5 spets lammutab vägevalt jah, tekib tunne, et äkki laseb suuremalt jaolt premm moona. Kasumitest pole tema käest uurinud icon_smile.gif

Ja ärge ära unustage, et premm tankiga saab mehi treenida 'tasuta' (nt heavy'lt heavy'le on tõstmine tasuta), valige ikka selle järgi mis riigi puud käsil on

_________________
minu lugupeetus


viimati muutis hannes36 15.04.2013 13:15:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 13:14:12 vasta tsitaadiga

KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit.


madfury kirjutas:
FCM 50 t camo valued? Ma üritasin ükspäev, aga ei ole leidnud...


Ilmselt on 6-7. Ehk samasse auku, mis nende teised hevid.
Infot pole. Lihtsalt pakun.


viimati muutis Kristoferr 15.04.2013 13:17:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 13:15:59 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit.
Mind lasti ca 400m pealt, ainult kuppel oli väljas ja tabati iga lasuga icon_confused.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 13:20:57 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit.
Mind lasti ca 400m pealt, ainult kuppel oli väljas ja tabati iga lasuga icon_confused.gif



nu ebajopp.

Ma lasin eile 338miinumum penetratsiooniga (obj 268 prem ammo) GWE (80mm maksimum armor) ülemisest plaadist "no penetratsion". Selles mängus juhtub kõiksugu asju, millele seletust pole.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bJako
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2011




sõnum 15.04.2013 13:24:44 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit.


Mis kuplit siin silmas peatakse? Torni peal olevat?
Nendega on see häda, et vahel saab neile pihta aga enamasti ei saa. Täpse kahuriga ja suht lähedalt saab tihemini pihta, aga ikka vast kord kolmest lasust keskmiselt.

Kui KV-5 maks armor on 180 ja pole kaldu, aga T34 pen on 248, IS-3 ja KT pen on 225 - siis laseb iga asjalik T8 temast suvalt ja sihtimata läbi (kuigi vahel ei lase ka).

KV-5 enda pen on 167 icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.04.2013 13:28:00 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
hannes36 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit.
Mind lasti ca 400m pealt, ainult kuppel oli väljas ja tabati iga lasuga icon_confused.gif



nu ebajopp.

Ma lasin eile 338miinumum penetratsiooniga (obj 268 prem ammo) GWE (80mm maksimum armor) ülemisest plaadist "no penetratsion". Selles mängus juhtub kõiksugu asju, millele seletust pole.


Artydele alati HE mürsuga, see jookseb läbi ja lööb maha. Muidu tavalise või kullaga lased läbi küll, aga sunnik jääb elama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 13:35:03 vasta tsitaadiga

bJako kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit.


Mina mõtlesin tervet torni.

Mis kuplit siin silmas peatakse? Torni peal olevat?
Nendega on see häda, et vahel saab neile pihta aga enamasti ei saa. Täpse kahuriga ja suht lähedalt saab tihemini pihta, aga ikka vast kord kolmest lasust keskmiselt.

Kui KV-5 maks armor on 180 ja pole kaldu, aga T34 pen on 248, IS-3 ja KT pen on 225 - siis laseb iga asjalik T8 temast suvalt ja sihtimata läbi (kuigi vahel ei lase ka).

KV-5 enda pen on 167 icon_sad.gif

Mina mõtlesin tervet torni. T34 penn on piisavalt hea jah, lihtsalt nii kaugelt läbi lasta ning torni liigutamine ka ei aidanud.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 15.04.2013 13:48:37 vasta tsitaadiga

Olen täiesti piisavalt KV5e peal dingi lasknud T34 APga. Ju siis nurga asi ikkagi... Huvitav tank on KV5 ma tunnistan. Kui seda premium ammo for silver jama ei oleks, siis oleks vist ära ostnud. Kui ikka t69 laseb 300penist kuuli, siis pole sama tieri heavyl mingit sansi.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 14:07:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Jah ma hakkan artit nähes selle masinaga mürsku vahetama...
Mõtle nüüd natuke järele. Miinimum 338 penega mürsk, mis teeb keskmiselt 820dmg peab igasugusest artist läbi minema ka juhul, kui nad on ideaalse 69.9kraadise nurga all (et autobounci ei tekiks) Kui veidike matemaatikat kasutada siis saaks vastuseks, et see mürsk oleks pidanud seda GWEd lausa 4+ korda läbima. icon_biggrin.gif Kas pean punaseks tegema koha, kus mainisin, et tegemist oli "no penetratsion" lasuga ja tabas ülemisse plaati?
Tegemist oli serveripoolse arvutus- või infovahetus erroriga ja selliseid asju juhtub tegelikult üsna tihti. Enamasti lihtsalt ei pöörata neile tähelepanu või ei saadagi aru, et asi bugine on.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 14:27:17 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:

Jah ma hakkan artit nähes selle masinaga mürsku vahetama...
Mõtle nüüd natuke järele. Miinimum 338 penega mürsk, mis teeb keskmiselt 820dmg peab igasugusest artist läbi minema ka juhul, kui nad on ideaalse 69.9kraadise nurga all (et autobounci ei tekiks) Kui veidike matemaatikat kasutada siis saaks vastuseks, et see mürsk oleks pidanud seda GWEd lausa 4+ korda läbima. icon_biggrin.gif Kas pean punaseks tegema koha, kus mainisin, et tegemist oli "no penetratsion" lasuga ja tabas ülemisse plaati?
Tegemist oli serveripoolse arvutus- või infovahetus erroriga ja selliseid asju juhtub tegelikult üsna tihti. Enamasti lihtsalt ei pöörata neile tähelepanu või ei saadagi aru, et asi bugine on.

kui arvestada, et seal taga ei olegi reaalselt midagi, siis loogilisem oleks, pene+0dmg icon_biggrin.gif GW-E on muidugi e100 kerepeal, kui sellele nurka hoida bounceb väga edukalt ka kulda thumbs_up.gif Enda rekord 50B premm moonaga bounces 4lasku järjest minu gw-e pealt icon_smile.gif kuna mu GW-E'l on killu kaitse peal, siis see HE ei pruugi ka väga head tulemust anda...

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 14:40:14 vasta tsitaadiga

Leiab keegi kuskilt mürsu (AP tüüpi) bounce mineku valemi?
Minu mäletamist mööda oli seal sees kaliiber, kaugus, nurk ja penetratsiooni number, aga mis kordajatega, seda peast ei mäleta ja hetkel enam ei leia.
Spaced armori kohta oli veel eraldi valem.


viimati muutis Kristoferr 15.04.2013 15:42:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bJako
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2011




sõnum 15.04.2013 14:44:12 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Leiab keegi kuskilt mürsu bounce mineku valemi?
Minu mäletamist mööda oli seal sees kaliiber, kaugus, nurk ja penetratsiooni number, aga mis kordajatega, seda peast ei mäleta ja hetkel enam ei leia.
Spaced armori kohta oli veel eraldi valem.


Mõned rusikareeglid:
60° kahekordistab soomuse paksuse
Üle 70° on autom (ja alati) rikošet (AP ja APRC puhul)

Vt http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 15:50:33 vasta tsitaadiga

doh.gif

Ma küsisin valemeid, mitte wiki lehte, kus üldine info toodud on.
Aga tänan...
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.04.2013 15:57:47 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Jah ma hakkan artit nähes selle masinaga mürsku vahetama...
Mõtle nüüd natuke järele. Miinimum 338 penega mürsk, mis teeb keskmiselt 820dmg peab igasugusest artist läbi minema ka juhul, kui nad on ideaalse 69.9kraadise nurga all (et autobounci ei tekiks) Kui veidike matemaatikat kasutada siis saaks vastuseks, et see mürsk oleks pidanud seda GWEd lausa 4+ korda läbima. icon_biggrin.gif Kas pean punaseks tegema koha, kus mainisin, et tegemist oli "no penetratsion" lasuga ja tabas ülemisse plaati?
Tegemist oli serveripoolse arvutus- või infovahetus erroriga ja selliseid asju juhtub tegelikult üsna tihti. Enamasti lihtsalt ei pöörata neile tähelepanu või ei saadagi aru, et asi bugine on.


Üldiselt artyde asukoht on mängus alati etteaimatav ja artyde jaht jääb mängus lõpupoole. Suudab teha mürsule laadimise küll kui soovida, aga ei pea kasutama.

Ei pea läbima mürsk, ma olen täiesti kindel, et selline asi on tehtud mängu meelega ehk on võimalus ka kõige täpsem lask nullida nö juhuseks.
Väike loto värk ka mõnel nõrgemal sind ära lasta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 16:02:49 vasta tsitaadiga

Jah, üliväike sanss oli bounceda. Seepärast ma ka hetkel täpset valemit taga otsin, et see välja arvutada . Replay olemas, seega mul täpne kaugus ja nurk on lihtne välja mõõta.
Kaugus oli tsirka 75m ja lagedal. Kui ma oleks 1v1 olnud ja tema mind lasta saanud poleks, siis oleks mõelnud HE laadimisele, aga siiski ilmselt siiski mitte, kuna APga on ikkagi suurem sanss teda oneshottida.
Tunde järgi ma siiski pakun, et see sanss oli 1/1000 või vähem.
Juhtub...
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scammy
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011




sõnum 15.04.2013 16:48:16 vasta tsitaadiga

Küsin jälle tankide kohta infot, et kas oleks mõttekam võtta KV-2 või t150 ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 15.04.2013 16:54:37 vasta tsitaadiga

Scammy kirjutas:
Küsin jälle tankide kohta infot, et kas oleks mõttekam võtta KV-2 või t150 ?

KV2 trolliga icon_biggrin.gif Tegelt T150 on hea, kompaniides kasutatakse kaitsetankina.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 17:28:50 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Scammy kirjutas:
Küsin jälle tankide kohta infot, et kas oleks mõttekam võtta KV-2 või t150 ?

KV2 trolliga icon_biggrin.gif Tegelt T150 on hea, kompaniides kasutatakse kaitsetankina.

KV-2 on lõbusam, T-150 aga stabiilsem. Ise jäin KV-2 juurde igatahes.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 15.04.2013 17:30:07 vasta tsitaadiga

T150 hea tank, tõsine armor. Kiirust võiks rohkem olla.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ladvik
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 18:43:14 vasta tsitaadiga

Mul on 1 invite kood üle, millega saab 1500 kulda. Kui keegi tahab sõpra mängima kutsuda, siis küsige julgelt.

E: Läinud


viimati muutis Ladvik 16.04.2013 07:11:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 19:40:26 vasta tsitaadiga

Mul lõppes see vaidlus iseendaga nii et ostsin Löwe ja olen väga rahul, armor on normaalne, hoida nurga all siis bounceb päris hästi, kuna ise nina ees sellega madinasse ei roni vaid üritan hoida distantsi siis tuleb bounce palju. Kahur on super peal, täpne, korralik dämm, nii et teenib kulda ikka ka, kui lasta mõistad. Meestel esimene skill jookseb "Brother in arms" kui see valma peaks saama laadimis kiirust ja liikumis kiirust nõks juurde ja mõne skilliga kujutan ette et Löwe on ikka korralik lõvi icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.04.2013 20:51:36 vasta tsitaadiga

Esimeseks skilliks pane ikka remont, kui see saab 100% täis ja 2 jookseb, lase nad kõik õhku ja pane alles siis relvavennad esimeseks.
Muidu relvavennad hakkavad tööle alees 100% täitumise korral, remont aga kohe. Kasud sees palju suuremad.
----------

Võtsin uuesti ette prantsuse TD rea ja S-35 CA on päris julm aparaat selle veidra toruga. Laadimisaeg on 12,5 sekundit, aga põmakas on väga uhke ja veel täpselt ka laseb.
Kahjuks peab vist selle kallima toru samuti lahti mängima, seda on järgmisel TD vaja edasi minekuks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 21:25:34 vasta tsitaadiga

No nii mul endal selle B1 hetkel probleemid, kohutav tank-.-, miks peab mingi mõttetu junn vahel olema icon_biggrin.gif, annab 15k kogemust teha sellega :S
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 21:33:45 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
Mul lõppes see vaidlus iseendaga nii et ostsin Löwe ja olen väga rahul, armor on normaalne, hoida nurga all siis bounceb päris hästi, kuna ise nina ees sellega madinasse ei roni vaid üritan hoida distantsi siis tuleb bounce palju. Kahur on super peal, täpne, korralik dämm, nii et teenib kulda ikka ka, kui lasta mõistad. Meestel esimene skill jookseb "Brother in arms" kui see valma peaks saama laadimis kiirust ja liikumis kiirust nõks juurde ja mõne skilliga kujutan ette et Löwe on ikka korralik lõvi icon_smile.gif


Õnnitlen mõistuse säilimine juures icon_smile.gif Löwe on igati asjalik aparaat. Erinevalt KV-5st.
Kui KV-5 oleks sama hea kui KV-4, siis ei kõhkleks hetkegi seda ostmast. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 01:16:14 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
No nii mul endal selle B1 hetkel probleemid, kohutav tank-.-, miks peab mingi mõttetu junn vahel olema icon_biggrin.gif, annab 15k kogemust teha sellega :S


selle jaoks ongi head need eripakkumised. x2 ja x3 ja x5. Ma eriti kohutavaid tanke teengi aint nii palju et see x2,3,5 kätte saada ja vsjoo.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 04:36:04 vasta tsitaadiga

Randomites mägnimiseks on IS-3 lausa lust, rõvedalt hästi soomustatud ja isegi stockis täiesti toimiv aparaat, hetkel viimane toru pealt puudu ja avg XP per battle 860... Paistab ka väga nublusõbralik tank olevat, kuppel igaltpoolt hästi soomustatud ning ka küljesoomus üllatavalt pädev, samas oskajamates kätes )kaasa arvatud minu omad ja ma üsna imen) on Tiger II parem suuremas osas olukordades IMO. Nüüd vaja veel T32 raha kokku ajada ja seda grindima asuda.

Edit: Tulemus siis 26 lahingu järel, kurat, viimase toruga suudan ehk oma T29 statse püüda, 63% winrate sellel ja kasvab.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 07:59:57 vasta tsitaadiga

T32 on üpris algusest peale olnud üks minu vaieldamatu lemmik.

Sõber eile juhtis tähelepanu, et ma VK4502A'ga suudan päris normaalseid mänge ära teha. Hetkel on winratio 60% ning kõik peale viimase mootori kätte saadud (30 mängu tehtud).

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 09:07:28 vasta tsitaadiga

nii ongi. medikaga pead sa alati valmis olema, et sa oled hoopis skaut icon_razz.gif
Lisaks veel 2 killi. Ja lupsti suures t10 mängus esimene oma meeskonnas icon_cool.gif
Kui ma veel varem polnud kindel, et kui palju on kasu komandöri luure- ja laadija situatsioonitaju skillis, siis nüüd olen veendunud et kõrge tieri medikal on need lisaskillid tunduvalt olulisemad kui paljud muud skillid.
Võit!
Lahing: Erlenberg 16. aprill 2013. a. 8:39:55
Masin: T-54
Kogemused: 1 267
Krediiti: 48 579 (Liitlaste poolt tekitatud kahju hüvitis: 2 280)
Lahingu saavutused: Patrull, Luuraja
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 16.04.2013 09:24:55 vasta tsitaadiga

Oleks teadnud, oleks ka punnitanud

http://worldoftanks.eu/news/6849-84-release-contest-winners/

Parimad said kulda ja Type59 või Type62
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 16.04.2013 10:33:53 vasta tsitaadiga

EES'ist vähemalt 3 nime jäi hetkel silma thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 17:07:30 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
EES'ist vähemalt 3 nime jäi hetkel silma thumbs_up.gif

kes olid kohe TOP 3-es mõnes kategoorias?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 16.04.2013 18:00:16 vasta tsitaadiga

Eiei, allpool nimekirjas ikka icon_biggrin.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PixeRated
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2011




sõnum 16.04.2013 18:06:32 vasta tsitaadiga

Selliste tiimidega on lausa huumor juba mängida kui ainuke oled kes üle saja expi saab lõpuks. Ma ei mõista kuidas need inimesed üldse oskavad selle mängu alla tõmmata ja installida.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mäng kestis umbes 5 minutit. icon_biggrin.gif


viimati muutis PixeRated 16.04.2013 18:17:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.04.2013 18:15:00 vasta tsitaadiga

PixeRated kirjutas:
Selliste tiimidega on lausa huumor juba mängida kui ainuke oled kes üle saja expi saab lõpuks. Ma ei mõista kuidas need inimesed üldse oskavad selle mängu alla tõmmata ja installida.
Spoiler Spoiler Spoiler

Oi, selle tieri kohta on see pilt ikka väga, väga hirmus.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.