|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
14.04.2013 16:02:05
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Kas saksa PZ l C -st edasi on üldse mõtet minna ? Trollimiseks mõnus putuk. |
Ei ole
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
14.04.2013 16:22:38
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
| Scuall kirjutas: |
Hetkel Ebay´s hea võimalus odavalt saada kulda ja premmi. Ise sain n. 13 euri eest 30p premmi ja 2050 kulda. Märksõnaks NVIDEA  |
"Nvidia world of tanks" annab märksa täpsema tulemuse
Miks?
1) Nvidea on vale kirjapilt, õige nvidia
2) Ilma "world of tanks" lisata leiab vähemalt minul esimestel lehtedel ainult raudvara  |
Tahtsin, et ka otsija saaks lõbu otsimisest... agas jah.. Heil
Spoiler 
viimati muutis Scuall 14.04.2013 16:46:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
14.04.2013 16:47:12
|
|
|
Scuall, lihtsalt ma ise tegin tuimalt copy-paste ning ühtegi mõnusat pakkumist ei leidnud. Ei pea kohe räuskama hakkama
Edit: Tänud spoilerdamast, räme suur muidu
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
14.04.2013 16:48:02
|
|
|
| Pole hullu. Niipalju ka veel, et need pakkumised kehtivad aprilli lõpuni, seega soodsalt premmi ja kulda, kiirustage.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
14.04.2013 22:43:09
|
|
|
Vaatan, et igale riigile on tehtud mingi lolltank vahele. Saksa puus oli selleks vist pz38n mida ta loopis koguaeg kõrgetesse tieridesse, prantslastel see hugo bossi disaintank millega essugi kellelegi viga ei teinud ja hiinlastel on see stuart millega peab saama kokku 16k exp. Ülemõistuse saab see olema, sest tema toru on aeglane, nõrk ja kehva sihtimisega. Ma panen oma 13k vabakasutus kogemust mängu ja hüppan tier5 üle.
Aga Stuartiga ma siis mängisin vähe mäkra ja tegin 7 kordse Hävitamatuse medali ära. Kaheksas enam ei õnnestunud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.04.2013 23:15:18
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Vaatan, et igale riigile on tehtud mingi lolltank vahele. Saksa puus oli selleks vist pz38n mida ta loopis koguaeg kõrgetesse tieridesse, prantslastel see hugo bossi disaintank millega essugi kellelegi viga ei teinud ja hiinlastel on see stuart millega peab saama kokku 16k exp. Ülemõistuse saab see olema, sest tema toru on aeglane, nõrk ja kehva sihtimisega. Ma panen oma 13k vabakasutus kogemust mängu ja hüppan tier5 üle.
Aga Stuartiga ma siis mängisin vähe mäkra ja tegin 7 kordse Hävitamatuse medali ära. Kaheksas enam ei õnnestunud. |
Just just , sama teema endalgi nende tankidega, aga noh lõppude lõpuks on need tankid maha müüdud ja teised tankid ette võetud, hull ajude n*** on nendega ikka:D
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
14.04.2013 23:36:41
|
|
|
| Vipu, mis jutt, pilukate m5 on igati tegija. Mul jäi WR seal kuskil 70% peale vist...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
14.04.2013 23:48:39
|
|
|
| Scuall kirjutas: |
| Vipu, mis jutt, pilukate m5 on igati tegija. Mul jäi WR seal kuskil 70% peale vist... |
kõik tankid ei sobi kõigile.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
14.04.2013 23:53:10
|
|
|
see usa stuart oli sama kohutav. jube mõeldagi et peaks sellega veel sõitma.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
15.04.2013 10:05:26
|
|
|
| Scuall kirjutas: |
| Vipu, mis jutt, pilukate m5 on igati tegija. Mul jäi WR seal kuskil 70% peale vist... |
Sama siin, väga meeldiv oli sõita.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
15.04.2013 10:20:13
|
|
|
| Ilmselt oleneb see ka sellest, kes raatsis 75% crew peale osta ja kes võttis tier4 kohaselt 50% crewi. Lahingus isegi vaatanud, et päris korralik putukas tundub, aga ise mängides ei olnud enam üldse selline. aeglane, ebatäpne ja pika sihtimisega, aga eks see kõik oli 50% crew viga ilmselt
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
15.04.2013 10:51:57
|
|
|
Kuna ma jahtisin seda t71te siis mul just hiljaaegu kogemus ni ameeriklaste stuartiga kui hiinlaste stuartiga. Hiinakate oma on väga, väga hea Mikide oma not so much. Mulle vähemalt ei istunud.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bJako
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2011
|
15.04.2013 11:18:07
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
| Scammy kirjutas: |
| Ei tea üldse kas osta KV-5 või Type62 ? |
mul sarnane mõte aga valik pigem KV-5 vs Löwe
saan aru et KV-5 selline haruldane mida iga päev poest osta ei saa aga on ta ka oma raha väärt? Kellel on äkki jagab kogemust? Nii palju kui ma nende vastu mängindu olen siis kõige olulisem on see ämber seal tanki ees ära peita, siis oled suht penetreerimatu kast aga kudias on kiiruse ja toruga?
Sama võib rääkida Löwe kohta
Kuigi kisub otsus vist ikka selle KV-5 kasuks, see ikka hea diil mis nad pakuvad
|
Ma ostsin KV-5 jõulude paiku. Ja ei ole ostuga rahul. Jah, Tier-10 vastu ei satu aga juba tier 9 lahingus pole kahuriga midagi teha. Kulda lastes kaob premiumtanki (rahateenimise) mõte ära.
Kahur on tier 7 (SEITSE). Pen on 167 - masendav. Isegi tiar 8 tanke ei saa (eemalt) lasta - IS-3 näiteks. Küljelt jah, või siis päris lähedalt (weakspoti).
Minul temaga mängurõõmu ei ole väga. Kui sa ikka saad damaget teha keskmiselt 60% sellest, mida ise sisse saad, siis on see hale. OK, Maus on ka selline. Muud heavyd võiks ikka 100% ja enam teha.
Kus ta särab, on tier 6-7 vastu, kus kaheksaid pole. Siis sain Terasmüüri 48 pihtasaamisega (aga vastased olid kehvad, vabalt oleks nad saand mind ka sellesse hiidsuurde radistikuplisse lasta). Aga seda juhtub harva.
Platoonis, kolmekesi KV-5 oli ka päris naljakas.
Kahur on päris kiire laadimisega - aga kuna ta läbi ei lase, siis on nutune. Vahel kolmest lasust üks läbi. Või kolme mängu peale 900 damaget jne.
Soomus on paberil paks, aga pole kaldus ja lastakse suht vabalt läbi korralike kahuritega.
Ostsin mõnda aega tagasi ka T34. Ja mängurõõmu on rohkem - suudad mida ära ka teha, olgu või T10 vastu. Kahur on super, pole sugugi väga ebatäpne. Kõht on nõrk küll aga seda saab peita kallakutel, kuna toru käib alla.
Samas - raha toovad suht ühepalju. Ja winrate on ka mõlemal miskipärast ühtmoodi madal mul - 46% KB-5, 47% T34. Muud rasked on ikka üle 50 kõik. Ilmselt mängin üle neid, peaksin T34-ga tahapoole hoidma, mitte ründama nii väga.
Aga T34-ga on lust mängida. KV-5 puhul olen end siniseks vihastanud, klaviatuuri peksnud ja "Sell" nuppu juba peaaegu vajutanud.
Praktiliselt KV-5 enam polegi mänginud. Maha müüa pole ju ka mõtet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
15.04.2013 12:00:18
|
|
|
Klannis üks härra ka on KV5e peale väga kuri Kui sihtida ei viitsi, siis T34 või Löwe. KV5 on selline 'in your face' tank, rammimiseks sobib ka suurepäraselt (100tonni). Ma ostsin peale T34ja hoopis selle prantsuse junni - FCM 50 t. Asi on nagu paksuks söönud medium. Väga meeldib. Papist nagu konnasööjad ikka, aga kahur on okei ja eelistatud MM kah peale veel.
Küll sooviks paluda abi. Kas keegi leiab internetsist (või pigem vist vene foorumist) FCM 50 t camo valued? Ma üritasin ükspäev, aga ei ole leidnud...
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bJako
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2011
|
15.04.2013 12:44:48
|
|
|
| madfury kirjutas: |
Klannis üks härra ka on KV5e peale väga kuri Kui sihtida ei viitsi, siis T34 või Löwe. KV5 on selline 'in your face' tank, rammimiseks sobib ka suurepäraselt (100tonni). |
Viga pole viitsimises, mul on hitzones mod peal ja alati sihin neid.
Aga eemalt ei saa ju - kui sihiku rõgas kokkutõmbunult on suurem kui vastase tank, siis ei saa enam rääkida weakspotttide laskmisest. Hea, kui mööda ei lenda mürsk.
Ja põõsastes ka ei näe muud kui siluetti ju.
KV-5 pole väga täpne (kaugemalt).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
15.04.2013 12:49:10
|
|
|
| bJako kirjutas: |
| madfury kirjutas: |
Klannis üks härra ka on KV5e peale väga kuri Kui sihtida ei viitsi, siis T34 või Löwe. KV5 on selline 'in your face' tank, rammimiseks sobib ka suurepäraselt (100tonni). |
Viga pole viitsimises, mul on hitzones mod peal ja alati sihin neid.
Aga eemalt ei saa ju - kui sihiku rõgas kokkutõmbunult on suurem kui vastase tank, siis ei saa enam rääkida weakspotttide laskmisest. Hea, kui mööda ei lenda mürsk.
Ja põõsastes ka ei näe muud kui siluetti ju.
KV-5 pole väga täpne (kaugemalt). |
Mul pole KV5te ja pole toru täpsust uurind. Sniper ta vaevalt et on. Pead ikka eesliinil podisema. Samas osad nagu väidavad, et saab...võta nüüd kas see on enda saba tõstmine või mitte. Mulle ka üritati teha selgeks SU-d mängides, et sihi oma 175 peniga weakspote. Proovi ise pumbaga sääsel tiibu küljest ära lasta...SU õnneks aga on nii kiire, et saab flankida. KV5 on ikka teistmoodi pill.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
15.04.2013 13:12:38
|
|
|
olen KV5'ga balti liigas mängida saanud, 4skilliga mehed olid peal ja lasin premm ammoga koguaeg. T34 lasi mulle kuplist eest läbi igas asendis, kiiruses ta T32 väga palju maha ei jäänud v.a tõusudel. Samas ROF on hea - ühe lasu saad sisse ja vastu jõuad kaks lasta. Lähivõitluses saad veel rammida kah. Torn on piisavalt kõrge, madamaid tanke saab kattest kasutada. Nii palju kui randomis kokku olen puutunud, siis type59'ga bounceb tava moonaga jube hästi. v.a see ämber seal ees.
See EES's KV-5 spets lammutab vägevalt jah, tekib tunne, et äkki laseb suuremalt jaolt premm moona. Kasumitest pole tema käest uurinud
Ja ärge ära unustage, et premm tankiga saab mehi treenida 'tasuta' (nt heavy'lt heavy'le on tõstmine tasuta), valige ikka selle järgi mis riigi puud käsil on
_________________ minu lugupeetus
viimati muutis hannes36 15.04.2013 13:15:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
15.04.2013 13:14:12
|
|
|
KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit.
| madfury kirjutas: |
| FCM 50 t camo valued? Ma üritasin ükspäev, aga ei ole leidnud... |
Ilmselt on 6-7. Ehk samasse auku, mis nende teised hevid.
Infot pole. Lihtsalt pakun.
viimati muutis Kristoferr 15.04.2013 13:17:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
15.04.2013 13:15:59
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit. |
Mind lasti ca 400m pealt, ainult kuppel oli väljas ja tabati iga lasuga
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
15.04.2013 13:20:57
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit. |
Mind lasti ca 400m pealt, ainult kuppel oli väljas ja tabati iga lasuga  |
nu ebajopp.
Ma lasin eile 338miinumum penetratsiooniga (obj 268 prem ammo) GWE (80mm maksimum armor) ülemisest plaadist "no penetratsion". Selles mängus juhtub kõiksugu asju, millele seletust pole.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bJako
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2011
|
15.04.2013 13:24:44
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit.
|
Mis kuplit siin silmas peatakse? Torni peal olevat?
Nendega on see häda, et vahel saab neile pihta aga enamasti ei saa. Täpse kahuriga ja suht lähedalt saab tihemini pihta, aga ikka vast kord kolmest lasust keskmiselt.
Kui KV-5 maks armor on 180 ja pole kaldu, aga T34 pen on 248, IS-3 ja KT pen on 225 - siis laseb iga asjalik T8 temast suvalt ja sihtimata läbi (kuigi vahel ei lase ka).
KV-5 enda pen on 167
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
15.04.2013 13:28:00
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| hannes36 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit. |
Mind lasti ca 400m pealt, ainult kuppel oli väljas ja tabati iga lasuga  |
nu ebajopp.
Ma lasin eile 338miinumum penetratsiooniga (obj 268 prem ammo) GWE (80mm maksimum armor) ülemisest plaadist "no penetratsion". Selles mängus juhtub kõiksugu asju, millele seletust pole. |
Artydele alati HE mürsuga, see jookseb läbi ja lööb maha. Muidu tavalise või kullaga lased läbi küll, aga sunnik jääb elama.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
15.04.2013 13:35:03
|
|
|
| bJako kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit.
|
Mina mõtlesin tervet torni.
Mis kuplit siin silmas peatakse? Torni peal olevat?
Nendega on see häda, et vahel saab neile pihta aga enamasti ei saa. Täpse kahuriga ja suht lähedalt saab tihemini pihta, aga ikka vast kord kolmest lasust keskmiselt.
Kui KV-5 maks armor on 180 ja pole kaldu, aga T34 pen on 248, IS-3 ja KT pen on 225 - siis laseb iga asjalik T8 temast suvalt ja sihtimata läbi (kuigi vahel ei lase ka).
KV-5 enda pen on 167  |
Mina mõtlesin tervet torni. T34 penn on piisavalt hea jah, lihtsalt nii kaugelt läbi lasta ning torni liigutamine ka ei aidanud.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
15.04.2013 13:48:37
|
|
|
Olen täiesti piisavalt KV5e peal dingi lasknud T34 APga. Ju siis nurga asi ikkagi... Huvitav tank on KV5 ma tunnistan. Kui seda premium ammo for silver jama ei oleks, siis oleks vist ära ostnud. Kui ikka t69 laseb 300penist kuuli, siis pole sama tieri heavyl mingit sansi.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
15.04.2013 14:07:51
|
|
|
Spoiler 
| vipu kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| hannes36 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit. |
Mind lasti ca 400m pealt, ainult kuppel oli väljas ja tabati iga lasuga  |
nu ebajopp.
Ma lasin eile 338miinumum penetratsiooniga (obj 268 prem ammo) GWE (80mm maksimum armor) ülemisest plaadist "no penetratsion". Selles mängus juhtub kõiksugu asju, millele seletust pole. |
Artydele alati HE mürsuga, see jookseb läbi ja lööb maha. Muidu tavalise või kullaga lased läbi küll, aga sunnik jääb elama. |
Jah ma hakkan artit nähes selle masinaga mürsku vahetama...
Mõtle nüüd natuke järele. Miinimum 338 penega mürsk, mis teeb keskmiselt 820dmg peab igasugusest artist läbi minema ka juhul, kui nad on ideaalse 69.9kraadise nurga all (et autobounci ei tekiks) Kui veidike matemaatikat kasutada siis saaks vastuseks, et see mürsk oleks pidanud seda GWEd lausa 4+ korda läbima. Kas pean punaseks tegema koha, kus mainisin, et tegemist oli "no penetratsion" lasuga ja tabas ülemisse plaati?
Tegemist oli serveripoolse arvutus- või infovahetus erroriga ja selliseid asju juhtub tegelikult üsna tihti. Enamasti lihtsalt ei pöörata neile tähelepanu või ei saadagi aru, et asi bugine on.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
15.04.2013 14:27:17
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Jah ma hakkan artit nähes selle masinaga mürsku vahetama...
Mõtle nüüd natuke järele. Miinimum 338 penega mürsk, mis teeb keskmiselt 820dmg peab igasugusest artist läbi minema ka juhul, kui nad on ideaalse 69.9kraadise nurga all (et autobounci ei tekiks) Kui veidike matemaatikat kasutada siis saaks vastuseks, et see mürsk oleks pidanud seda GWEd lausa 4+ korda läbima. Kas pean punaseks tegema koha, kus mainisin, et tegemist oli "no penetratsion" lasuga ja tabas ülemisse plaati?
Tegemist oli serveripoolse arvutus- või infovahetus erroriga ja selliseid asju juhtub tegelikult üsna tihti. Enamasti lihtsalt ei pöörata neile tähelepanu või ei saadagi aru, et asi bugine on. |
kui arvestada, et seal taga ei olegi reaalselt midagi, siis loogilisem oleks, pene+0dmg GW-E on muidugi e100 kerepeal, kui sellele nurka hoida bounceb väga edukalt ka kulda Enda rekord 50B premm moonaga bounces 4lasku järjest minu gw-e pealt kuna mu GW-E'l on killu kaitse peal, siis see HE ei pruugi ka väga head tulemust anda...
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
15.04.2013 14:40:14
|
|
|
Leiab keegi kuskilt mürsu (AP tüüpi) bounce mineku valemi?
Minu mäletamist mööda oli seal sees kaliiber, kaugus, nurk ja penetratsiooni number, aga mis kordajatega, seda peast ei mäleta ja hetkel enam ei leia.
Spaced armori kohta oli veel eraldi valem.
viimati muutis Kristoferr 15.04.2013 15:42:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bJako
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2011
|
15.04.2013 14:44:12
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Leiab keegi kuskilt mürsu bounce mineku valemi?
Minu mäletamist mööda oli seal sees kaliiber, kaugus, nurk ja penetratsiooni number, aga mis kordajatega, seda peast ei mäleta ja hetkel enam ei leia.
Spaced armori kohta oli veel eraldi valem. |
Mõned rusikareeglid:
60° kahekordistab soomuse paksuse
Üle 70° on autom (ja alati) rikošet (AP ja APRC puhul)
Vt http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
15.04.2013 15:50:33
|
|
|
Ma küsisin valemeid, mitte wiki lehte, kus üldine info toodud on.
Aga tänan...
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
15.04.2013 15:57:47
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Spoiler 
| vipu kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| hannes36 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| KV5 kupli põskedest tuleb läbi küll, aga neid on raskem tabada, kui ämbrit. |
Mind lasti ca 400m pealt, ainult kuppel oli väljas ja tabati iga lasuga  |
nu ebajopp.
Ma lasin eile 338miinumum penetratsiooniga (obj 268 prem ammo) GWE (80mm maksimum armor) ülemisest plaadist "no penetratsion". Selles mängus juhtub kõiksugu asju, millele seletust pole. |
Artydele alati HE mürsuga, see jookseb läbi ja lööb maha. Muidu tavalise või kullaga lased läbi küll, aga sunnik jääb elama. |
Jah ma hakkan artit nähes selle masinaga mürsku vahetama...
Mõtle nüüd natuke järele. Miinimum 338 penega mürsk, mis teeb keskmiselt 820dmg peab igasugusest artist läbi minema ka juhul, kui nad on ideaalse 69.9kraadise nurga all (et autobounci ei tekiks) Kui veidike matemaatikat kasutada siis saaks vastuseks, et see mürsk oleks pidanud seda GWEd lausa 4+ korda läbima. Kas pean punaseks tegema koha, kus mainisin, et tegemist oli "no penetratsion" lasuga ja tabas ülemisse plaati?
Tegemist oli serveripoolse arvutus- või infovahetus erroriga ja selliseid asju juhtub tegelikult üsna tihti. Enamasti lihtsalt ei pöörata neile tähelepanu või ei saadagi aru, et asi bugine on. |
Üldiselt artyde asukoht on mängus alati etteaimatav ja artyde jaht jääb mängus lõpupoole. Suudab teha mürsule laadimise küll kui soovida, aga ei pea kasutama.
Ei pea läbima mürsk, ma olen täiesti kindel, et selline asi on tehtud mängu meelega ehk on võimalus ka kõige täpsem lask nullida nö juhuseks.
Väike loto värk ka mõnel nõrgemal sind ära lasta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
15.04.2013 16:02:49
|
|
|
Jah, üliväike sanss oli bounceda. Seepärast ma ka hetkel täpset valemit taga otsin, et see välja arvutada . Replay olemas, seega mul täpne kaugus ja nurk on lihtne välja mõõta.
Kaugus oli tsirka 75m ja lagedal. Kui ma oleks 1v1 olnud ja tema mind lasta saanud poleks, siis oleks mõelnud HE laadimisele, aga siiski ilmselt siiski mitte, kuna APga on ikkagi suurem sanss teda oneshottida.
Tunde järgi ma siiski pakun, et see sanss oli 1/1000 või vähem.
Juhtub...
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scammy
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
15.04.2013 16:48:16
|
|
|
| Küsin jälle tankide kohta infot, et kas oleks mõttekam võtta KV-2 või t150 ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
15.04.2013 16:54:37
|
|
|
| Scammy kirjutas: |
| Küsin jälle tankide kohta infot, et kas oleks mõttekam võtta KV-2 või t150 ? |
KV2 trolliga Tegelt T150 on hea, kompaniides kasutatakse kaitsetankina.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
15.04.2013 17:28:50
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| Scammy kirjutas: |
| Küsin jälle tankide kohta infot, et kas oleks mõttekam võtta KV-2 või t150 ? |
KV2 trolliga Tegelt T150 on hea, kompaniides kasutatakse kaitsetankina. |
KV-2 on lõbusam, T-150 aga stabiilsem. Ise jäin KV-2 juurde igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
15.04.2013 17:30:07
|
|
|
T150 hea tank, tõsine armor. Kiirust võiks rohkem olla.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ladvik
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2009
|
15.04.2013 18:43:14
|
|
|
Mul on 1 invite kood üle, millega saab 1500 kulda. Kui keegi tahab sõpra mängima kutsuda, siis küsige julgelt.
E: Läinud
viimati muutis Ladvik 16.04.2013 07:11:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
15.04.2013 19:40:26
|
|
|
Mul lõppes see vaidlus iseendaga nii et ostsin Löwe ja olen väga rahul, armor on normaalne, hoida nurga all siis bounceb päris hästi, kuna ise nina ees sellega madinasse ei roni vaid üritan hoida distantsi siis tuleb bounce palju. Kahur on super peal, täpne, korralik dämm, nii et teenib kulda ikka ka, kui lasta mõistad. Meestel esimene skill jookseb "Brother in arms" kui see valma peaks saama laadimis kiirust ja liikumis kiirust nõks juurde ja mõne skilliga kujutan ette et Löwe on ikka korralik lõvi
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
15.04.2013 20:51:36
|
|
|
Esimeseks skilliks pane ikka remont, kui see saab 100% täis ja 2 jookseb, lase nad kõik õhku ja pane alles siis relvavennad esimeseks.
Muidu relvavennad hakkavad tööle alees 100% täitumise korral, remont aga kohe. Kasud sees palju suuremad.
----------
Võtsin uuesti ette prantsuse TD rea ja S-35 CA on päris julm aparaat selle veidra toruga. Laadimisaeg on 12,5 sekundit, aga põmakas on väga uhke ja veel täpselt ka laseb.
Kahjuks peab vist selle kallima toru samuti lahti mängima, seda on järgmisel TD vaja edasi minekuks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
15.04.2013 21:25:34
|
|
|
No nii mul endal selle B1 hetkel probleemid, kohutav tank-.-, miks peab mingi mõttetu junn vahel olema , annab 15k kogemust teha sellega :S
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
15.04.2013 21:33:45
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
Mul lõppes see vaidlus iseendaga nii et ostsin Löwe ja olen väga rahul, armor on normaalne, hoida nurga all siis bounceb päris hästi, kuna ise nina ees sellega madinasse ei roni vaid üritan hoida distantsi siis tuleb bounce palju. Kahur on super peal, täpne, korralik dämm, nii et teenib kulda ikka ka, kui lasta mõistad. Meestel esimene skill jookseb "Brother in arms" kui see valma peaks saama laadimis kiirust ja liikumis kiirust nõks juurde ja mõne skilliga kujutan ette et Löwe on ikka korralik lõvi  |
Õnnitlen mõistuse säilimine juures Löwe on igati asjalik aparaat. Erinevalt KV-5st.
Kui KV-5 oleks sama hea kui KV-4, siis ei kõhkleks hetkegi seda ostmast.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
16.04.2013 01:16:14
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
No nii mul endal selle B1 hetkel probleemid, kohutav tank-.-, miks peab mingi mõttetu junn vahel olema , annab 15k kogemust teha sellega :S |
selle jaoks ongi head need eripakkumised. x2 ja x3 ja x5. Ma eriti kohutavaid tanke teengi aint nii palju et see x2,3,5 kätte saada ja vsjoo.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
16.04.2013 04:36:04
|
|
|
Randomites mägnimiseks on IS-3 lausa lust, rõvedalt hästi soomustatud ja isegi stockis täiesti toimiv aparaat, hetkel viimane toru pealt puudu ja avg XP per battle 860... Paistab ka väga nublusõbralik tank olevat, kuppel igaltpoolt hästi soomustatud ning ka küljesoomus üllatavalt pädev, samas oskajamates kätes )kaasa arvatud minu omad ja ma üsna imen) on Tiger II parem suuremas osas olukordades IMO. Nüüd vaja veel T32 raha kokku ajada ja seda grindima asuda.
Edit: Tulemus siis 26 lahingu järel, kurat, viimase toruga suudan ehk oma T29 statse püüda, 63% winrate sellel ja kasvab.
Spoiler 
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
16.04.2013 07:59:57
|
|
|
T32 on üpris algusest peale olnud üks minu vaieldamatu lemmik.
Sõber eile juhtis tähelepanu, et ma VK4502A'ga suudan päris normaalseid mänge ära teha. Hetkel on winratio 60% ning kõik peale viimase mootori kätte saadud (30 mängu tehtud).
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
16.04.2013 09:07:28
|
|
|
nii ongi. medikaga pead sa alati valmis olema, et sa oled hoopis skaut
Lisaks veel 2 killi. Ja lupsti suures t10 mängus esimene oma meeskonnas
Kui ma veel varem polnud kindel, et kui palju on kasu komandöri luure- ja laadija situatsioonitaju skillis, siis nüüd olen veendunud et kõrge tieri medikal on need lisaskillid tunduvalt olulisemad kui paljud muud skillid.
Võit!
Lahing: Erlenberg 16. aprill 2013. a. 8:39:55
Masin: T-54
Kogemused: 1 267
Krediiti: 48 579 (Liitlaste poolt tekitatud kahju hüvitis: 2 280)
Lahingu saavutused: Patrull, Luuraja
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
16.04.2013 17:07:30
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
EES'ist vähemalt 3 nime jäi hetkel silma  |
kes olid kohe TOP 3-es mõnes kategoorias?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PixeRated
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2011
|
16.04.2013 18:06:32
|
|
|
Selliste tiimidega on lausa huumor juba mängida kui ainuke oled kes üle saja expi saab lõpuks. Ma ei mõista kuidas need inimesed üldse oskavad selle mängu alla tõmmata ja installida.
Spoiler 
Mäng kestis umbes 5 minutit.
viimati muutis PixeRated 16.04.2013 18:17:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
16.04.2013 18:15:00
|
|
|
| PixeRated kirjutas: |
Selliste tiimidega on lausa huumor juba mängida kui ainuke oled kes üle saja expi saab lõpuks. Ma ei mõista kuidas need inimesed üldse oskavad selle mängu alla tõmmata ja installida.
Spoiler 
|
Oi, selle tieri kohta on see pilt ikka väga, väga hirmus.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|