Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 17:48:32 vasta tsitaadiga

ACRE+DayZ sitrep:
Esialgsed katsetused Arma ja ACREga möödusid edukalt. Kui Anders õhtu poole jännata viitsib saab näha, millised probleemid DayZga tekivad. Loodan, et saame (st Anders saab icon_biggrin.gif) kõik korralikult toimima. Ja kui asi ükskord serverisse jõuab võtavad siinsed kodanikud selle ilma suurema nurinata omaks. Isiklikult loodan, et ACRE muudab mänguelamust drastiliselt paremaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 20:54:18 vasta tsitaadiga

Mis see saab kohustuslikuks? Enam mumblesse ei või tulla? Damn, ma ei viitsi küll midagi aretama hakata
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 21:15:31 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mis see saab kohustuslikuks? Enam mumblesse ei või tulla? Damn, ma ei viitsi küll midagi aretama hakata

Kui asja saab, siis muutuks ACRE kohustuslikuks. See aga ei tähenda, et Mumblet ei või kasutada - iseasi, kui mõttekas see oleks icon_rolleyes.gif
Muidugi, hetkel alles käib uurimine, kas ja kuidas.
Paanikaks ei ole põhjust. Veel icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 22:29:07 vasta tsitaadiga

Kui keegi räägib raadioga teise mängijaga, siis kas kõrvalised mängijad kuulevad ka seda? Enamvähem, et hiilimisel peaks hoidma raadiovaikust, et mitte reeta?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 22:49:22 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kui keegi räägib raadioga teise mängijaga, siis kas kõrvalised mängijad kuulevad ka seda? Enamvähem, et hiilimisel peaks hoidma raadiovaikust, et mitte reeta?

Raadiost tulevat juttu ei kuule, aga raadiole vastamist küll. Kuid ka selle vastu on rohtu
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuid üks samm korraga icon_razz.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 23:43:03 vasta tsitaadiga

Lõppkokkuvõttes võiks ikka kõike raadiojuttu kuulda icon_smile.gif Aga noh - eks ikka kasutatakse Teamspeaki, sest see annab eelise...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 07:06:25 vasta tsitaadiga

Mugavam on, nahh mingit raadiot on vaja icon_razz.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 08:46:55 vasta tsitaadiga

Teen ka täna siis mõned mängutunnid icon_biggrin.gif Viimati sai jaanuaris sisse logitud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 09:18:38 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Lõppkokkuvõttes võiks ikka kõike raadiojuttu kuulda icon_smile.gif Aga noh - eks ikka kasutatakse Teamspeaki, sest see annab eelise...

Teoreetiliselt võiks olla asi nii, et kui sind mingi suurem kamp piirab ja sa ühe tüübi maha lased ning tema raadio üles korjad, saad neid pealt kuulata.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 09:45:21 vasta tsitaadiga

ei tea kas olen pime või mis aga elektros ja chernos ei leidnud ühtegi sõidukit icon_biggrin.gif ainult 2 katkist atv'd on teepeale jäänud icon_biggrin.gif


ja nüüd eksisin ära ka

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 10:48:00 vasta tsitaadiga

HV lingor on ka olemas!
Võiks seal ka rahvas olla
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 10:56:10 vasta tsitaadiga

Kohe downloadin
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 09.04.2013 11:10:20 vasta tsitaadiga

allavett, ma pole kaua aega ACREga tegelenud aga kas seal asi kuidagi sagedustega ei olnud lahendatud? Muidu kui kunagi sai natuke mängitud tollega, oli päris lahe.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 11:26:14 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
allavett, ma pole kaua aega ACREga tegelenud aga kas seal asi kuidagi sagedustega ei olnud lahendatud? Muidu kui kunagi sai natuke mängitud tollega, oli päris lahe.

On ikka. Ilmselt sa tead ACREst rohkem, kui mina, ma eile kasutasin esimest korda. Andersiga kahekesi proovisime. Saime umbes pildi ette, kuidas asi toimib, igatahes tundub äge asi icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 12:00:30 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
HV lingor on ka olemas!
Võiks seal ka rahvas olla


kahtlane. laadisin ära dayzcommanderiga ja installis ära. aga kui multiplayerist üles otsin HV lingori, siis hüüab, et miski ibr_lingor on puudu.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 13:36:58 vasta tsitaadiga

dayzcommanderist pane tööle... mängust seest pannes millegipärast annabki seda viga, või tee shortcut kus mod kirjas
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 13:47:43 vasta tsitaadiga

mul oli vale lingor hoopis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 19:08:06 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
mul oli vale lingor hoopis


Ja seda oligi arvata, RÕHUTAN lingor skaronator on meil. väga paljud logivad sisse ja kohe on mängust väljas.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 10.04.2013 00:26:51 vasta tsitaadiga

Kena õhtupoolik Elektros oli täna, terve linn oli laipu täis + enesetapjate laibad mujal. Just spawn in electro, find a gun and go kill someone icon_lol.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 05:20:09 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
Kena õhtupoolik Elektros oli täna, terve linn oli laipu täis + enesetapjate laibad mujal. Just spawn in electro, find a gun and go kill someone icon_lol.gif


Indeed beer_yum.gif, laipu genereeriti nii, et ammost jäi väheseks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 10.04.2013 16:19:11 vasta tsitaadiga

Õhtupoolik oli tõesti awsome icon_biggrin.gif

Peaks ajama väikse rahva kokku ja tegema deathmatchi poistega.. saabki välja elada!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 20:32:32 vasta tsitaadiga

Veidikene eilset läbi minu silmade:

Link
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 10.04.2013 21:05:16 vasta tsitaadiga

Minu vaatepilk tuleb ilmselt homme/ülehomme, näete kuidas rocu mind maha lasi icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 21:38:52 vasta tsitaadiga

Vahelduseks siis statistilisi andmeid pildi näol kus kõige rohkem vile ja tina saab icon_lol.gif



Mul seoses sellega palve Skalisti saarel tühiplats kes täidab kvooti nii ei saa mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 21:46:53 vasta tsitaadiga

Starys ka vähe surma. Krt eile mängisin päevotsa ja tapsin vaid zombisid. Nägin küll korra yhte survivorit kuid jätsin ta ellu ja jälgisin, et ta jookseks must eemale...oli stary telkides farminud pikalt...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 23:00:44 vasta tsitaadiga

Alla 18 mitte vaadata icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 01:34:42 vasta tsitaadiga

m6mmikiisu kirjutas:
Alla 18 mitte vaadata icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

lol,kuidas sa need fps-i ja värgid vasakusse õless nurka said?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2013 02:35:51 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
m6mmikiisu kirjutas:
Alla 18 mitte vaadata icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

lol,kuidas sa need fps-i ja värgid vasakusse õless nurka said?


msi afterburner (suudab ka videot salvestada ja screenshote teha)
ja koos hwinfo programmiga saab ka enamvähem kõike infot kuvada mida hwinfo sensorid tuvastada suudavad.

See suht hea õpetus.
http://www.youtube.com/watch?v=folyv5Io-NM
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delux1337
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2011




sõnum 11.04.2013 02:37:02 vasta tsitaadiga

msi afterburner kui ma ei eksi

e: jõudis ette icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 12.04.2013 16:11:42 vasta tsitaadiga

Hakkame mängima .. ja nii kui kuulen, et anders sees.. enam server üles ei tule.. kopterist jääme ka ilma session losti pärast..Sisselogides surnud jälle.. nofucksakes

U bring bad news.. Kamooon Anders icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 12.04.2013 20:38:29 vasta tsitaadiga

Täiesti mõttetu, ei hakka taskulamp kohe mitte tööle. teemis tahad.
Olen proovinud kõik läbi mida oskan,võtan lahti kaardi ja vajutan "l" tähte ja vaatan jalgade ette ja mida veel internet ei toodaga tööle see raip ei hakka
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 20:47:29 vasta tsitaadiga

TiQKapp kirjutas:
Täiesti mõttetu, ei hakka taskulamp kohe mitte tööle. teemis tahad.
Olen proovinud kõik läbi mida oskan,võtan lahti kaardi ja vajutan "l" tähte ja vaatan jalgade ette ja mida veel internet ei toodaga tööle see raip ei hakka

Taskulamp ikka käes? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 21:51:55 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Hakkame mängima .. ja nii kui kuulen, et anders sees.. enam server üles ei tule.. kopterist jääme ka ilma session losti pärast..Sisselogides surnud jälle.. nofucksakes

U bring bad news.. Kamooon Anders icon_biggrin.gif


Lohutuseks võin anda free toiletpaperi icon_lol.gif

Tänased loomakatsed olid siis uued spawnid rannikul...mis failisid tänase päeva jooksul ja kuu kadus ka kuhugi aga hea uudis on see,et homme on korras
ja siis võiks nädala erina teha "Spawn in Electro only" selleks,et me saaks Steve tapa palju palju kordi sest talle meeldib tapa relvituid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 12.04.2013 22:19:14 vasta tsitaadiga

Lamp ikkka käes , aga vot tööl ei hakka,
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 22:44:59 vasta tsitaadiga

Minuarust võiks serveri stabiilsust timmida, mitte mingi juraga tegeleda... :/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 23:10:14 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Minuarust võiks serveri stabiilsust timmida, mitte mingi juraga tegeleda... :/


Sellega tegeleme ka kuigi võib öelda,et suurem osa jamasid ikka seotud Arma 2/Dayzga kiikusdega jne,
mida fixita ei saa lihtsalt seega on lihtsam juraga tegelda ja ootada,et Dayz tüüpid pumba juures fixiks asju
sest meil pole vaja jalgrata leiutamisega tegeleda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 23:48:22 vasta tsitaadiga

Homme ootan abivalmis inimesi loomkatsetele:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 10:27:49 vasta tsitaadiga

Tegelt ka ?!


Satusin selisele dayz serverile peale.
Paistab suht asjalik olema. Sisse logimine suht kiire. thumbs_up.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 10:52:57 vasta tsitaadiga

Yay konkurents icon_biggrin.gif soovin neile edu saavad teada mida tähendab serveri üllalpidamine ja sellega seonduvad kannatused,
samas mind huvitab milline versioon JSRS 1.4? või ikkagi 1.5 sest viimane oli meil ka katsemõttes sees aga põhjustas kliendipoolset madalat fpsi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 12:31:56 vasta tsitaadiga



Vat millest inimesed puudus tunevad icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 13:53:55 vasta tsitaadiga

konkurents alati teretulnud jah, nüüd ei saa enam logeleda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 15:04:57 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Tegelt ka ?!


Satusin selisele dayz serverile peale.
Paistab suht asjalik olema. Sisse logimine suht kiire. thumbs_up.gif

Dayz commander üles ei leia nime järgi
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 14.04.2013 16:44:34 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
Tegelt ka ?!


Satusin selisele dayz serverile peale.
Paistab suht asjalik olema. Sisse logimine suht kiire. thumbs_up.gif

Dayz commander üles ei leia nime järgi

Kirjuta filtrisse näiteks Estonia

[EE] DayZ Chernarus | Private Hive | Estonia | Veteran | 1.7.6.1 | build 103419| JSRS | CBA |

82.131.80.5:2302

http://arma2.swec.se/server/data/412302
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 15.04.2013 07:09:29 vasta tsitaadiga


Link


Mingist päevast video ka, sellest Elektro õhtusest lahingust vist icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 11:21:03 vasta tsitaadiga

Cracker, päris hea! icon_smile.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 12:42:22 vasta tsitaadiga

Cracker, Teine kord jäta enda hääled ka peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 14:39:21 vasta tsitaadiga

Cracker, lõpp hea icon_rolleyes.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 15.04.2013 15:19:05 vasta tsitaadiga

Arvutipäss, mhm. Ma muutsin hiljuti mumbles rääkimisnuppu ja frapsis unustasin muuta icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 16:07:03 vasta tsitaadiga

Kas Dayz SA uuendustest pole ammu enam midagi kuulda/näha?
-----
Norm kohe pärast postitust leidsin tumblrist uue postituse.
http://dayzdev.tumblr.com/
Puuduvad screenshotid ja videod.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2013 18:40:41 vasta tsitaadiga

Hetkel testimises sellise modlistiga server: -mod=@dayz;@CBA_CO;@JayArmA2Lib;@ACRE;@st_acre_vol;@JSRS1.5;@stmovement
http://www.armaholic.com/page.php?id=6231 - CBA
http://www.armaholic.com/page.php?id=11339 - ACRE
http://www.armaholic.com/page.php?id=17243 - ST ACRE Volume Control
http://www.armaholic.com/page.php?id=11549 - JSRS1.5
http://www.armaholic.com/page.php?id=12540 - ST Movement
Kel huvi, võib ühineda, aga peab arvestama, et server võib lambist ära kukkuda.
Kuidas ligi saab?
Armas filtrisse "Allar" peaks asja ära ajama.
TeamSpeak - kui on meeles server käima lükata:
aadress: 90.191.163.121
serveri pass: arma2acre

Üldiselt istun suurema testimise/mängimise ajal Mumbles ka sees. Kui peaks küsimusi olema. Hetkel tunudb, et serverisse saab ka ilma lisamodideta - kuigi sellisel asjal pole hetkel erilist pointi.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.