Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused IX märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 15:21:32 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, seda on ka enne juhtunud ja olen ka ise seda raporteerinud...


Põhjus ise jäigi leidmata, sest seda juhtub vaid aeg-ajalt ja suvaliste postituste puhul neisse alamfoorumitesse.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 15:27:57 vasta tsitaadiga

Etz, tundub jah, et suvaliselt juhtus, sest uue teema alustamisel Varia hulka topelt ei näita. Tõsi muidugi on see, et tolle teema tegemisel ei mäletanud, kas oli topelt või mitte.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 15:30:42 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Etz, tundub jah, et suvaliselt juhtus, sest uue teema alustamisel Varia hulka topelt ei näita. Tõsi muidugi on see, et tolle teema tegemisel ei mäletanud, kas oli topelt või mitte.


Enamasti ei ole, endal on vist üldse kokku 3 korda juhtunud oma HV staazi jooksul, samuti on mõni üksik kasutaja seda mõne korra veel kurtnud.
See kõik peaks ka arhiivis ilusti olemas olema, eelmistes teemades.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 23:37:38 vasta tsitaadiga

mul on ta koguaeg topelt olnud
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 12:13:43 vasta tsitaadiga

mingi putukas ilmus ka mulle, ilmavaatluses kuidagi palju uusi postitusi icon_biggrin.gif
http://db.tt/wbzD2gV8
peale uuesti laadimist kadus küll ära

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 01:02:01 vasta tsitaadiga

Kuidas leida pealkirja otsingu järgi üles see teema -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=264102 ?
Märksõnaks televiisor vms.

Tahan tulemusi, kus oleks see teema olemas. Sisu järgi otsida ei soovi, kohati annaks see liiga palju tulemusi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 03:25:07 vasta tsitaadiga

Ettepanek:
Ärifoorumis teema alustamisel avaneb päris kole vaatepilt,
kus peab tihtipeale lihtsalt terve lehekülje alla kerima.
Ekraan on paksult väärtusetut teksti täis:
PAARKÜMMEND korda kordub tekst "Nõustun, et minu HV krediidisummast võetakse maha".
Ja sama ka tekstiga mis on vasakul pool "Teema xx tundi hoidmine".

Palju mõistlikum oleks teha kompaktne välimus, kus iga valik oleks ühe "dropdown selection" rea sees.
Esimene dropdown: Tasuta/tasuline/hulgiteema. Igal real kirjas SISUKALT: Tasuta teema, krediiti ei kulu; Tasuline teema 7 krediiti; Hulgiteema kuni X eset X krediiti
Teine dropdown: Tootelehel hoidmine
Vahepeal on linnukese võimalus "punane, x krediiti"
Kolmas dropdown: Topis hoidmine
Vahepeal on linnukese võimalus "punane, x krediiti"

Ja nii kuni lõpuni välja. Oleks kordades kompaktsem.
Kõik vaikimisi valikud peaksidki jääma.
Ilma dropdown-i avamata on algselt näha kõik vaikimisi valikud,
kui näiteks tasuta teema pole võimalik, on vaikimisi tasuline.

JA alles LÕPUS on isevärskenduv kalkulaator: "Kulub X krediiti."

*Dropdowni all mõtlen ma sarnast asjandust nagu on selle teema lugemisel
viimase sõnumi järel valik "näita postitusi alates eelmisest:"

Mis arvate?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 07:59:27 vasta tsitaadiga

arnis, ettepanek on suurepärane, aga kui on juba keeruline teostada seda, et eelnevalt valitud teenuseid ei nullitaks eelvaate avamisel, siis ... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 08:47:51 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
arnis, ettepanek on suurepärane, aga kui on juba keeruline teostada seda, et eelnevalt valitud teenuseid ei nullitaks eelvaate avamisel, siis ... thumbs_down.gif

Lihtsam lahendus oleks ju valik localStorage-ga salvestada ning siis eelvaate laadimisel sealt see valik võtta. Või on mul midagi nüüd kahe silma vahele jäänud?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.04.2013 14:47:54 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
arnis, ettepanek on suurepärane, aga kui on juba keeruline teostada seda, et eelnevalt valitud teenuseid ei nullitaks eelvaate avamisel, siis ... thumbs_down.gif

Ma ei teagi nüüd, mille taga see kinni seisab, aga lahendus on mõlemale probleemile ikka haigelt lihtne.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:14:25 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
arnis, ettepanek on suurepärane, aga kui on juba keeruline teostada seda, et eelnevalt valitud teenuseid ei nullitaks eelvaate avamisel, siis ... thumbs_down.gif

Ma ei teagi nüüd, mille taga see kinni seisab, aga lahendus on mõlemale probleemile ikka haigelt lihtne.

Panen samuti rõhku sellele, et lahendus oleks imelihtne (ja odav ka kindlasti), aga vajadus on väga suur. Ja arnise ettepanek on ka täiesti hea.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:43:53 vasta tsitaadiga

V2idetavalt polnud siiski asi nii lihtne - krediidi arvestus m2rks6naks.
Aga võtab selle teema ette maikuus.

Muuseas, HV peaks kolima teletorni maikuus.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:44:56 vasta tsitaadiga

Kus see HV siis praegu on
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:46:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Muuseas, HV peaks kolima teletorni maikuus.

Kui praegu me ei tea, kus HV asub, siis alates maikuust on asukoht teada.

Pahadele teadmiseks. icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:47:49 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Kus see HV siis praegu on

Mis seal vahet on? icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:48:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pahadele teadmiseks.

Fyysiline asukoht nüüd küll takistuseks pole, kes tahab, võtab praegugi HV maha.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 21:11:03 vasta tsitaadiga

Teeme ära 2013.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2013 01:26:37 vasta tsitaadiga

Jään siis mai kuud ootama icon_smile.gif
Nagu näha, siis AHVid pea kahe jalaga poolt sellisele muudatusele.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.04.2013 09:19:39 vasta tsitaadiga

Tavakasutaja jaoks vaevalt midagi sellest üldse muutub.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 10:23:07 vasta tsitaadiga

HFV töötab vBulletinil?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 10:35:58 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
HFV töötab vBulletinil?


Viimati oli phpBB2 icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 15:26:49 vasta tsitaadiga

Misasi on HFV icon_question.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 15:31:56 vasta tsitaadiga

Uus orgaaniline ekraan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 16:03:23 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Misasi on HFV icon_question.gif
Hinna Faatluse Voorum. erilubadega pääseb vaid nägema. Hullari paberist piisab ka
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 10:57:54 vasta tsitaadiga

Tanel, küsimus pigem sinule.

Mis aja tagant HV kontrollib ID-kaardi sertifikaatide staatust?
Mul on profiilist kasudunud ID-kaardi logo, kuigi mul on kehtiv ID-kaart olemas ja sertifikaate ei ole uuendanud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 11:02:49 vasta tsitaadiga

Kõik info on toodud autentimise õpetuse teemas
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=2

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 11:08:13 vasta tsitaadiga

Tanel, ok

Selle tarkuse võiks panan õpetusse kirja, et kui oled peatanud sertifikaate siis tuleb ka uuesti autentida icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 11:17:33 vasta tsitaadiga

kas dropbox'i pilte ei anna kuidagi pildina näha või ma ei oska?
näiteks

https://www.dropbox.com/s/yflk4s2jhyaqm2o/Screenshot_2013-04-08-22-06-49.png

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 10.04.2013 11:19:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 11:19:39 vasta tsitaadiga

Privaatne pilt

[quote="jeesus188"]kas dropbox'i pilte ei anna kuidagi pildina näha või ma ei oska?
näiteks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 11:21:43 vasta tsitaadiga

[quote="Max Powers"]Privaatne pilt

jeesus188 kirjutas:
kas dropbox'i pilte ei anna kuidagi pildina näha või ma ei oska?
näiteks
aga kui lingile vajutada, siis näitab ju.
kas ma pean selle folderi, kust pilte tahan jagada, avalikuks tegema kuidagi?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 11:28:32 vasta tsitaadiga

jeesus188,
Spoiler Spoiler Spoiler



ma endiselt ei saa manust lisada privaatsõnumitele, kas olen ainus selle probleemiga
tsitaat:
Sorry, but the maximum filesize for all Attachments in your Private Message Folder has been reached. Please delete some of your received/sent Attachments.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 13:37:16 vasta tsitaadiga

Kvoot pole täis?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 13:45:42 vasta tsitaadiga

kvoot 0%
pildid jpg, doc-pdf, ei toimi.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7587388#7587388
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 13:52:35 vasta tsitaadiga

Nevermind vaatab seda esimesel võimalusel.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2013 18:14:03 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 17:26:40 vasta tsitaadiga


Kas reklaami kuidagi nii kuvata ei saaks, et menüüde asukoht koguaeg ei liiguks? Tüütu on. Võiks olla ka suure resulutsiooni puhul ilusti seal peal või siis kohe logo järgi näiteks. Ning mingi Fix laiuse võiks ka tutvustada...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 18:03:56 vasta tsitaadiga

d3t, reklaam asub minul menüü kohal ja erinevad reklaamid menüü asukohta ei muuda. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 18:10:19 vasta tsitaadiga

Sama siin. Nii Opera, Firefoxi kui ka IE-ga on see reklaam alati ühes kohas. Su brauseril on tõenäoliselt mingi kiiks kusagil.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.04.2013 18:39:58 vasta tsitaadiga

2560px laiusel ekraanil on tõesti selline vaatepilt.

proovisin praegu firefoxiga. Tõmmates akent laiemaks kui ~2520px, lendavad lingid reklaambänneri kõrvale.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 18:56:39 vasta tsitaadiga

Siis tuleb vist menüütabeli maksimaalset laiust veel enam suurendada. Pildil tundub, et foorumi teemad on maksimaalse laiusega, aga menüü jääb teatud piiril stoppama.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 22:09:58 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, pigem näeksin ma mõtet piirata see laius mingile suurusele ära, sest praegu on see liiga lai ning peab brauseri nt. poole ekrani peale panema kui ei taha ühest ekraaniservast teise pead viia koguaeg icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 22:13:08 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
LiivaneLord, pigem näeksin ma mõtet piirata see laius mingile suurusele ära, sest praegu on see liiga lai ning peab brauseri nt. poole ekrani peale panema kui ei taha ühest ekraaniservast teise pead viia koguaeg icon_razz.gif

icon_lol.gif Jah, ega ei pea tekstid tõesti nii laiad olema.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2013 16:15:38 vasta tsitaadiga

Mulle ei meeldi 1 asi. Teed tasulise kuulutuse, valid 3 eset.

Siis hakkad kuulutust tegema, kui kuulutus valmis võtad eelvaate et vaadata kõik oleks okei!

Kui kõik sobib siis salvestad ära. Ent selle aja peale on see linnuke sealt 3 eseme eest juba ära hüpanud. Ja tuleb tavaline hulgiteema mis moderaator kohe lukku paneb. Ja lukku pandud teemat ei saa isegi enam tsiteerida ( pildid, fondid jms paigas, kuulutus viisakalt tehtud), ehk siis kogu kuulutuse tegemine hakkab ostast peale.

Mul juba 2x nii juhtunud. 10 krediiti niisama raisku läinud, see pole normaalne! thumbs_down.gif thumbs_down.gif Või on see mingi süsteemiviga, sest analoogne apsakas oli lähipäevil veel ühel kasutajal. Sest olen 100% kindel et panin kuni 3 eset!!!

Kas ei võiks olla nii et kui oled juba koguse valinud siis see jääb ka mällu icon_question.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2013 02:59:23 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
maxman321, -cocain-, see puudus foorumi softis on kõikidele ammuilma teada. Tuleb lihtsalt hoolsam olla eelvaate kasutamisel. Omad vitsad peksavad...
Ei ole kõigile teada. On sul viidata kust tavaline hoolas kasutaja kes 24/7 HV-s ei istu, selle info ISE kätte saab? Võiks kasvõi selle mõttetu lause äriteema alustamisel "Enne uue teema algatamist loe varasemaid postitusi ja/või kasuta otsingut!
Niimoodi toimides hoiad kokku nii enda kui teiste aega, sest sinu soovitud teemal
võib olla juba MITU KORDA ARUTLETUD. "

asendada sellesama infoga et eelvaade nullib teenused. Selleks ei pea vist koodi kallale minema, kui tänu sellele bugile inimesed reaalselt raha kaotavad siis võiks mingisugusegi liigutuse ära teha.
See omad vitsad jutt ei ole väga normaalne.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 07:41:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
V2idetavalt polnud siiski asi nii lihtne - krediidi arvestus m2rks6naks.
Aga võtab selle teema ette maikuus.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 19:04:15 vasta tsitaadiga

Tasulise teema ja tasuta teema tegemise õigus tuleks muuta lollikindlamaks.

Teema loomine algaks kõigepealt sellest, et kasutaja valib kõigepealt radio nupu kaudu, kas tema kaupade koguväärtust ületab 70€ või mitte (põmst nii, nagu praegu). Kui tal on õigus tasuta teemale, siis automaatselt krediiti maha ei lähe, aga kui tasuta teema õigus puudub, siis selle eest läheb maha vastav krediidisumma.

Aga krediidisummat ei tohi kasutaja saada ise valida (nt kui on kuni 5 eset, siis 15 krediiti või kuni 10 eset, siis 30 krediiti), vaid selle asemel kasutaja sisestab spetsiaalsetele tekstiväljadele kaupade nimed, mida ta müüb ja kui suur on nende kaupade AH ja OK hind NING KASUTAJA ISE OK HINDA HILJEM MUUTA EI TOHI SAADA. See õigus saaks olema ainult moderaatoritel. Süsteem ise arvutab kaupade koguse ja kalkuleerib, kui palju krediiti kasutajalt maha arvatakse, aga muidugi peab selleks olema lisakinnitus (näiteks kuvatakse enne teema ära saatmist ekraanil "arve", kus on näha, mille eest ja kui palju krediiti võetakse) ning kui kasutaja nõustub sellega, siis vajutab nõustumise nuppu ja kui ei nõustu, siis suunatakse tagasi teema redigeerimisse.

Küsimus on ainult, et mida teha siis, kui kaupadel puudub suur reaalne väärtus ja OK hinda määrata ei oska. Pakun lahenduseks, et sel puhul kasutaja määrab OK hinnaks 0€. Süsteem liidab kokku, palju on kasutaja poolt sisestatud teiste kaupade OK hindade kogusumma ning kui see jääb alla 70€, kuid kaupade hulgas on vähemalt üks toode, mille OK hinnaks on määratud 0€, siis ekraanil oleval "arvel" kuvatakse nähtavalt hoiatus, et kuulutus võidakse moderaatorite poolt ettehoiatamata kustutada selle tõttu, et ühel või enamal tootel on OK hind määramata.

Ning kui kasutaja on kuulutuse saatnud, nõustunud arvel nähtavate krediidisummadega ja tal need olemas, siis müügikuulutuse päises on kõigepealt näha nimekiri kaupadest ja OK hindadest, mida kasutaja on müügiteema loomisel sisestanud. Selle järgneb kasutaja poolt vabas vormis müügikuulutus, kus võivad need samad kaubad eraldi nimekirjana olla välja toodud. Päises olev nimekiri lihtsalt teeks moderaatoritel töö kergemaks võrdlemaks, kas kasutaja müüb ikka neidsamu kaupu, mida ta algselt müüa soovis.

Ühesõnaga tasulise teema tegemise teenus peab olema kindlas vormis, kuhu kasutaja sisestab andmed kaupade kohta, mida ta müüb ning kasutajal ei tohi olla võimalust ise valida, millise tasulise teema tegemise teenuse ta valib.

Loodetavasti oli mu segane jutt arusaadav. Ei oska paremini. icon_sad.gif(((
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 16.04.2013 19:20:35 vasta tsitaadiga

oh Lord, oh lord.

unistada ju võid.
osta.ee jms keskkonnad on olemas. HV foorumis sa selliseid muudatusi küll kunagi ei näe...

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2013 19:24:51 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
oh Lord, oh lord.

unistada ju võid.
osta.ee jms keskkonnad on olemas. HV foorumis sa selliseid muudatusi küll kunagi ei näe...

Ega ei loodagi näha. Kesktasemel programmeerimine on maailma kalleim amet. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.04.2013 12:57:50 vasta tsitaadiga

Miks pole ärifoorumis teema alustamisel ühtegi linki reeglitele (on ju sellised kusagil olemas?)? Kes teeb aastas mõne üksiku ostuteema (nagu mina), see niisama neid reegleid kusagilt otsima ja pähe tuupima ju ei hakka icon_wink.gif
On olemas lahter "Tasuline teema alustamine" - sinna juurde võiks kohe lingi kah panna! Või on kusagile nupukese alla juba peidetud?...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 13:02:25 vasta tsitaadiga

Kui sa juba lähed midagi müüma, siis näed ka kõige esimest postitust.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=3

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused IX mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.