Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  RIA soovitab Windows XP välja vahetada märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 09.04.2013 12:28:28 vasta tsitaadiga

RFI2y5R kirjutas:
Windowsi backdoor, mida võite soovi korral ise järgi proovida:
http://wikileaks.org/wiki/Microsoft_COFEE_%28Computer_Online_Forensics_Evidence_Extractor%29_tool_and_documentation,_Sep_2009


See nagu ju selline, mida peab paigaldama arvutisse, sellega ju minuteada ei saa ilma paigalduseta ligi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2013 12:38:23 vasta tsitaadiga

Ma kipun arvama, et XP elab ikka tänu vanadele arvutitele edasi. Kui Vista tuli = mänguarvutist sai korraga aeglane netiarvuti jne. Krt, kui oleks olnud võimalus XP-le uuemad DX järgi panna, poleks 7 peale üle läinudki. Win7 võtab rohkelt ruumi ja kõike muud ning ainuke mis ma selle eest saan on uuem DX... . Rant over icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2013 13:41:08 vasta tsitaadiga

XP-l oli veel korralik file explorer. 7-l on mingi krdi lingikogu. Pärast installi hakka kõigepealt igasugu favorites'e ja library'sid maha häkkima, et enamvähem puhta my computer'i ette saaks.

Lauakastil läksin 1.5a tagasi 7-le üle - suuresti SSD performance'i ja üle 4GB mälu pärast, mingis hullusehoos ajasin T42-le (PM 1.8GHz, 2GB RAM) ka 7 selga (orig. Hitachi HDD kärvas maha ja panin uue). Krt, oli seda nüüd vaja... Spetsiifilisem tarkvara (autodiagnostika, telefonide häkkimine) ei toimi korralikult, jebi pidevalt mingite "run as administratorite"-ga ja võitle UAC-iga (kui see välja lülitada, ilmnevad igasugu anomaaliad). Downgrade on ainult viitsimise taga see ette võtta, kuid XP tuleb sinna tagasi surmkindlalt. Mul pole vaja nii dumbuser-proof OS'i pruukida.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 09.04.2013 13:41:47 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
XP-l oli veel korralik file explorer. 7-l on mingi krdi lingikogu. Pärast installi hakka kõigepealt igasugu favorites'e ja library'sid maha häkkima, et enamvähem puhta my computer'i ette saaks.

Lauakastil läksin 1.5a tagasi 7-le üle - suuresti SSD performance'i pärast, mingis hullusehoos ajasin T42-le (PM 1.8GHz, 2GB RAM) ka 7 selga (orig. Hitachi HDD kärvas maha ja panin uue). Krt, oli seda nüüd vaja... Spetsiifilisem tarkvara (autodiagnostika, telefonide häkkimine) ei toimi korralikult, jebi pidevalt mingite "run as administratorite"-ga ja võitle UAC-iga (kui see välja lülitada, ilmnevad igasugu anomaaliad). Downgrade on ainult viitsimise taga see ette võtta, kuid XP tuleb sinna tagasi surmkindlalt. Mul pole vaja nii dumbuser-proof OS'i pruukida.


Ma alati esimese asjana lülitan UAC välja ja pole ühtki anomaaliat täheldanud, mis on sellepärast... Telefonihäkkimistarkvara jaf töötab edukalt compatibility mode-s...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 09.04.2013 14:10:12 vasta tsitaadiga

Nonii. Vanematel inimestel on igatahes see uudis tekitanud paanika. Täna juba teine inimene uurib, et kas nüüd peab uue arvuti ostma kuna vana XP ei ole enam kõlbulik. Kurb icon_neutral.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.04.2013 14:26:33 vasta tsitaadiga

On olemas veel üks keiss, paljud vanemad masinad ei suuda raua tasemel Windows 7-t kas üleüldse jooksutada või toimub see väga vaevaliselt, masin täisvõimsusel pidevalt töös ja siis imetletakse kuumuse kätte mahasurnud emaplaate, et oi - miks küll maha suri. icon_eek.gif
Endal veel ka paar sellist läpparit säilinud, milledele pole mingit mõtet Windows 7-t peale panna. Järgi katsetatud, võimsus pidevalt põhjas, ja siis selle tõttu ventilaator lärmab nagu põrguline. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2013 16:09:24 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
Nonii. Vanematel inimestel on igatahes see uudis tekitanud paanika. Täna juba teine inimene uurib, et kas nüüd peab uue arvuti ostma kuna vana XP ei ole enam kõlbulik. Kurb icon_neutral.gif

Sama siin. Olen pidanud juba kolmele inimesele selgitama, et esiteks aasta 2014 on veel kaugel ja teiseks ei juhtu kuupäeva kukkudes arvutiga mitte midagi, kui seal XP peal on.
Kõigele lisaks pole oma läpakale mingi iOSi ja Windowsi ostmine eriti otstarbekas. Selle aasta jooksul võib juhtuda, et tuleb osta uus (süle)arvuti, mis tavaliselt tuleb juba uusima opsüsteemiga. Milleks raha raisata?
Ja noh, Linux - see võib kukele käia. Kui ma mõne elupõlise Windowsimehe arvutisse selle installin, siis järgneb sellele mingi eluaegne Linuxi support, millest ma eriti vaimustuses pole thumbs_down.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matik
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2008




sõnum 09.04.2013 23:13:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Ja noh, Linux - see võib kukele käia. Kui ma mõne elupõlise Windowsimehe arvutisse selle installin, siis järgneb sellele mingi eluaegne Linuxi support, millest ma eriti vaimustuses pole thumbs_down.gif


Eks see sõltub otseselt situatsioonist, mul on tuua vastupidine näide. Ma pidin windowsi iga kuu vanatädi juures rookimas käima, kuna ei jaksanud telefonis seda häda ja vingu ära kuulata, kuidas kõik on nii aeglane. Tal käisid igasugu lapsekesed külas ja no üks kuu oli eriline rekord, sain masinast kätte ca 5 erinevat viirust ja üle 30 spyware (ja mitte mingid cookied, vaid ikka exed). Ei aidanud viirusetõrjed ühtigi uuema kraami vastu, eriti kui latsekesed igale lingile kipuvad klikkima, mis chatis saadetakse.

Aasta oli vist 2008, kui sai linux peale pandud ja support lakkas, kuna igasugu suvaliste exede avamine lihtsalt polnud võimalik. Iga poolteise aasta tagant ehk vaatan korra üle ja uuendan distrot kui viitsin, paar viimast aastat pole viitsinudki torkida töötavat asja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2013 23:28:36 vasta tsitaadiga

Ega vanatädi sulle seepärast helistamata jäta - igav on, kuna igasugu lapsekesed enam seal külas ei käi, kus exed ei tööta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2013 09:35:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
bigmarx kirjutas:
Nonii. Vanematel inimestel on igatahes see uudis tekitanud paanika. Täna juba teine inimene uurib, et kas nüüd peab uue arvuti ostma kuna vana XP ei ole enam kõlbulik. Kurb icon_neutral.gif

Sama siin. Olen pidanud juba kolmele inimesele selgitama, et esiteks aasta 2014 on veel kaugel ja teiseks ei juhtu kuupäeva kukkudes arvutiga mitte midagi, kui seal XP peal on.

icon_lol.gif sama siin. Krt RIA tänan väga. Tekitate mulle lisatööd thumbs_up.gif

Minu esimene arvuti aastal 2004 oli XP-ga. Vista peale läksin üle vist alates Beta 1-st alates 2005 (täpselt ei mäleta enam, aga vist oli B1) ja veidi enne RC-d muutus asi tunduvalt paremaks. SP1 ja SP2 ei räägigi. Jäin väga rahule ja tagasi ei vaadanudki. 3 aastat kasutasin seda ja 2009 läksin Win7 peale alates RTM-st. Win8 erinevatel põhjustel jätan vahele nagu ka 8.1 ilmselt. Vaatab mida 9 toob, aga eriti optimistlik pole selles suhtes. Seega XP minujaoks ajalugu juba 8 aastat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahno
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2013 11:40:16 vasta tsitaadiga

Eks ta on ju mõistlik, kui asjast aasta ette rääkima hakatakse. Saad planeerida, mõelda, vajadusel raha koguda. Mingisuguse vanaraua peal XP jooksutamisest saan ma isegi aru, aga minu heameeleks hakkab see vanaraud ise otsi andma lõpuks ometi. Tõesti ei viitsi vastata küsimustele a la "miks delfi mu arvuti peal nii aeglane on?". Sellist vanarauda clean installima hakata pole ka mingit isu. Kogu see installi protsess võtab aega nii palju, et ma võin sama ajaga käsitsi 4x windows 7 installida, automaagiast rääkimata. Keegi ju 4x rohkem opsüsteemi installi eest mulle maksta ei taha.

Linux sellise raua peal on tunduvalt mõistlikum. On muidu säästlikum, reageerib paremini ja ei pea ka niigi aeglase ketta peal ressursiõgijast antiviirust kasutama, ei lagasta ennast raudse järjekindlusega täis jne. Kuna väga paljudele on arvuti kasutamine == interneti kasutamine, siis pole eriti tähtis millise platformi peal sa FF või chrome käima paned ju. Lubuntu näeb välja sama klikiaegne kui XP (Vabandust, retro icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 10.04.2013 13:06:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
bigmarx kirjutas:
Nonii. Vanematel inimestel on igatahes see uudis tekitanud paanika. Täna juba teine inimene uurib, et kas nüüd peab uue arvuti ostma kuna vana XP ei ole enam kõlbulik. Kurb icon_neutral.gif

Sama siin. Olen pidanud juba kolmele inimesele selgitama, et esiteks aasta 2014 on veel kaugel ja teiseks ei juhtu kuupäeva kukkudes arvutiga mitte midagi, kui seal XP peal on.
Kõigele lisaks pole oma läpakale mingi iOSi ja Windowsi ostmine eriti otstarbekas. Selle aasta jooksul võib juhtuda, et tuleb osta uus (süle)arvuti, mis tavaliselt tuleb juba uusima opsüsteemiga. Milleks raha raisata?
Ja noh, Linux - see võib kukele käia. Kui ma mõne elupõlise Windowsimehe arvutisse selle installin, siis järgneb sellele mingi eluaegne Linuxi support, millest ma eriti vaimustuses pole thumbs_down.gif


yup, ühel inimesel oli ka kohe mure, et kas ta peab nüüd aastal 2005 ostetud arvutit uuendama, kuna XP-d varsti enam kasutada ei saa ja ebaturvaline. Teine arvuti XP peal neil ka aastast 2006 juba. Eks seda seletamist tuleb veel ja veel.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 11.04.2013 20:30:02 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
bigmarx kirjutas:
Nonii. Vanematel inimestel on igatahes see uudis tekitanud paanika. Täna juba teine inimene uurib, et kas nüüd peab uue arvuti ostma kuna vana XP ei ole enam kõlbulik. Kurb icon_neutral.gif

Sama siin. Olen pidanud juba kolmele inimesele selgitama, et esiteks aasta 2014 on veel kaugel ja teiseks ei juhtu kuupäeva kukkudes arvutiga mitte midagi, kui seal XP peal on.
Kõigele lisaks pole oma läpakale mingi iOSi ja Windowsi ostmine eriti otstarbekas. Selle aasta jooksul võib juhtuda, et tuleb osta uus (süle)arvuti, mis tavaliselt tuleb juba uusima opsüsteemiga. Milleks raha raisata?
Ja noh, Linux - see võib kukele käia. Kui ma mõne elupõlise Windowsimehe arvutisse selle installin, siis järgneb sellele mingi eluaegne Linuxi support, millest ma eriti vaimustuses pole thumbs_down.gif


Ei pea sugugi, töökaaslasele paigaldasin ja on väga rahul. Üle teamvieweri korra käinud, rohkem pole vaja olnud, Lubuntu on tal juba aastake vana.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2013 21:00:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
win8 kasutajaid yllatavalt palju.
unikaalseid kasutajaid vist eraldi välja tuua pole võimalik?


Sest dumbuser ostab endale läpaka kus windows 8 on juba peale lastud.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.04.2013 21:55:05 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
win8 kasutajaid yllatavalt palju.
unikaalseid kasutajaid vist eraldi välja tuua pole võimalik?


Sest dumbuser ostab endale läpaka kus windows 8 on juba peale lastud.


Kole palju läpakaid siis ostetud, ja et veel selline hulk dumbusereid peale läpaka ostu kohe HV lehele sattusid. icon_eek.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.04.2013 22:16:28 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
heretic666 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
win8 kasutajaid yllatavalt palju.
unikaalseid kasutajaid vist eraldi välja tuua pole võimalik?


Sest dumbuser ostab endale läpaka kus windows 8 on juba peale lastud.


Kole palju läpakaid siis ostetud, ja et veel selline hulk dumbusereid peale läpaka ostu kohe HV lehele sattusid. icon_eek.gif

Pigem ei ostetud Win8-ga läppareid, vaid osteti kokku neid odavaid Upgrade-litsentse ja uuendati masinaid.
Nüüd, kui Win 8 maksab juba õiges suuruses raha icon_cool.gif , hakkab tõusuprotsent kindlasti väiksem olema.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.04.2013 23:12:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nüüd, kui Win 8 maksab juba õiges suuruses raha , hakkab tõusuprotsent kindlasti väiksem olema.

Vale vastus icon_exclaim.gif
Uued masinad on ainult saadaval W8 lisentsiga ja seda igapäev rohkem ja rohkem icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2013 23:59:00 vasta tsitaadiga

Iseasi palju sellest kasu on kui see uus masin hiljemalt nädalaga vanema OS-i peale downgrade-takse.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.04.2013 00:12:45 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Iseasi palju sellest kasu on kui see uus masin hiljemalt nädalaga vanema OS-i peale downgrade-takse.

Ära võta enda mätta otsast, 99% ei huvita midagi. Läheb nagu on icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 12.04.2013 00:39:41 vasta tsitaadiga

Isale muretsesin Windows 7-ga sülearvuti. Ilma puuteekraanita sülearvutis on Windows 8 paras komöödia, puuteekraaniga teine lugu. Lauaarvutis on väga mugav, ei ole ühtki halba sõna minul. Olen ka üks nendest "dumbuseritest", kes HV-d Windows 8-ga külastab.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2013 04:43:57 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Iseasi palju sellest kasu on kui see uus masin hiljemalt nädalaga vanema OS-i peale downgrade-takse.

Ära võta enda mätta otsast, 99% ei huvita midagi. Läheb nagu on icon_idea.gif

Ei võtagi. 90% pole nõus eriti ümber õppima. 9% on nõus ja 1% on katsetajad kes jooksutavad alati uusimat versiooni.
Isegi neist kellel win8 installitud ja kasutavad on arvatavasti julgelt üle poole selliseid kes kasutavad mingit lisa, et metrost mööda saada.

http://www.zdnet.com/will-90-percent-of-users-always-hate-windows-8-7000012348/
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2013 09:07:17 vasta tsitaadiga

XP kärab kindlalt veel poolteist aastat vähemalt kui mitte kauem. Netiarvutile täiesti OK opsüsteem. Ei näe küll põhjust, miks peaks Pentium M-aegsele rondile, millel XP Pro litsents olemas, hakkama mingeid alternatiive peale vägistama. Veel vähem ei näe põhjust uut riistvara uue ja fancy softi pärast hakata ostma, kui vana toimib laitmatult.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010




sõnum 12.04.2013 09:47:54 vasta tsitaadiga

Mis variandid on praegu olemasolevale arvutile üldse kasutuskõlbulik (7 Home Premium ja paremad 7 versioonid) ja legaalne OS soetada? Kahtlemata saab asi olema võrdlemisi kulukas.

7HP upgrade maksab 120e, 7Pro get genuine kit on 140e ja 7HP retail kuskil 160e kandis. Odava W8 upgrade litsentsiga downgrade õigusi ei anta. 8Pro OEM-ga saab 7Pro peale minna, kuid kas seda olemasoleval arvutil kasutada tohib ning ilmselt toimub 7Pro aktiveerimine kõnetraadi teel? Suvalist kasutatud retail versiooni ka väga ei julge osta, sest äkki ei meeldi ühele kolmetähelise MTÜ esindajatele käsitsi vorbitud ostu-müügileping või PayPali/eBay ostutõendi väljaprint. Samuti jääb alati risk, et müüja pole aus ja on kirjutanud võtme kuskile ajalehenurgale ning kasutab seda õndsalt edasi.

Mida teha?

_________________
Just my stupid and uneducated opinion.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.04.2013 19:45:52 vasta tsitaadiga

Kas peab olema ilmtingimata windows?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010




sõnum 12.04.2013 20:14:24 vasta tsitaadiga

Märt., Linux on juba ühes (ja ilmselt 2014. aasta tulevikus juba kahes) masinas jooksmas, aga soov oleks olla ka Windowsi maailmaga tuttav.
_________________
Just my stupid and uneducated opinion.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  RIA soovitab Windows XP välja vahetada mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.