|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
30.03.2013 20:01:09
|
|
|
Annetasid Tanelile et ta saaks omale GTX690 osta jah
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
30.03.2013 20:14:32
|
|
|
| Keegi hea inimene aitaks seda packi osta? Saada PS!
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.03.2013 20:35:42
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Annetasid Tanelile et ta saaks omale GTX690 osta jah  |
not sure if srs
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
30.03.2013 22:56:26
|
|
|
Who said Money won't buy you happiness?
Seems like Plätu won't.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
30.03.2013 22:58:59
|
|
|
| j2mm kirjutas: |
Who said Money won't buy you happiness?
Seems like Plätu won't. |
Spoiler 
Lillatäpp saab tööd
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
30.03.2013 23:20:36
|
|
|
Krt, panin patch 1.0.7 peale ja ikka jõnksutab mängus. Talumatu ei ole, aga häirib.
Nüüd peab üles otsima mingi kaamera fixi, et lukustada masina taha. Vastik on hiirega sõita.
Ja see games for windows live - logisin sinna sisse, aga see näitab mu nimeks mingi veidra nime, mida muuta ka ei saa. Kummaline.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
30.03.2013 23:21:27
|
|
|
Veidi mängida harjub ära selle hiirekaameraga, polegi mingi rallimäng see, kus kaamera peab auto taga lukus olema
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
30.03.2013 23:36:16
|
|
|
Sain selle nime asja korda.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
30.03.2013 23:49:30
|
|
|
kas steamist ostetud koopiale mod-e ka peale saab panna? igaks juhuks küsin üle, enne kui ostma torman
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvoX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
31.03.2013 00:18:39
|
|
|
| hondaa kirjutas: |
kas steamist ostetud koopiale mod-e ka peale saab panna? igaks juhuks küsin üle, enne kui ostma torman  |
Sõbraga kahekesi multiplayeris trollisime ( enda tehtud lobby ), midagi juhtunud ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekupeku
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2010
|
31.03.2013 01:47:17
|
|
|
| oot keegi siis ei tea milles probleem kui ma ei leia serverite listist taneli hostitud serverit ?!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
31.03.2013 02:19:23
|
|
|
| Tavalises GTA-s ei leia minagi, kuid kui jonida sinna serverisse sõbra profiilist, kes seal serveris on, siis annab errori "This match doesn't allow mods", kuigi mul pole ühtegi modi vms peal. Proovinud ka täiesti puhast installi - ei aita. See-eest aga kui ta EFLC serveri teeb, siis leiab kenasti üles ja mingeid probleeme ei esine.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvoX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
31.03.2013 13:01:04
|
|
|
| ekupeku kirjutas: |
| oot keegi siis ei tea milles probleem kui ma ei leia serverite listist taneli hostitud serverit ?! |
Minul on ta igastahes enda xbox live sõbralisti lisatud, ning joinin sealt kaudu
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
01.04.2013 17:48:54
|
|
|
| Keegi oskab mingeid nippe anda GTA IV moddimisel? Tõmban IV uuesti tagasi puht sellepärast, et modida. Mäng nvn läbi tehtud ja multiplayerit kõvasti pelatud, tahaks lihtsalt aegajalt singlis mingite vingete modidega ringi lasta. Mingi konkreetne moddimis proge ja hea leht nende jaoks ka on? Kunagi oli mingi Poola leht, kus leidus sellist kraami, mida gtagaragedest ja gtaplacedest ei saanud, aga ei leia seda enam.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
01.04.2013 18:01:40
|
|
|
| Caspar08 kirjutas: |
| Keegi oskab mingeid nippe anda GTA IV moddimisel? Tõmban IV uuesti tagasi puht sellepärast, et modida. Mäng nvn läbi tehtud ja multiplayerit kõvasti pelatud, tahaks lihtsalt aegajalt singlis mingite vingete modidega ringi lasta. Mingi konkreetne moddimis proge ja hea leht nende jaoks ka on? Kunagi oli mingi Poola leht, kus leidus sellist kraami, mida gtagaragedest ja gtaplacedest ei saanud, aga ei leia seda enam. |
http://modmygta.com/
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
01.04.2013 18:12:12
|
|
|
| henryKI11 kirjutas: |
| Caspar08 kirjutas: |
| Keegi oskab mingeid nippe anda GTA IV moddimisel? Tõmban IV uuesti tagasi puht sellepärast, et modida. Mäng nvn läbi tehtud ja multiplayerit kõvasti pelatud, tahaks lihtsalt aegajalt singlis mingite vingete modidega ringi lasta. Mingi konkreetne moddimis proge ja hea leht nende jaoks ka on? Kunagi oli mingi Poola leht, kus leidus sellist kraami, mida gtagaragedest ja gtaplacedest ei saanud, aga ei leia seda enam. |
http://modmygta.com/ |
Natuke guugeldamist suunas mind sellisele lehele http://www.gta4-mods.com/
Enamus modid mis selles modmygta's on on ka seal. Hetkel panen küllalt sellist retro kraami ja lahedamat, mitte mingeid R8 jne asju.
Nimekirjas on juba: Ikarus, Volvo 850 '97, golf gti mk1 sport, bmw e30 vana kere, ford taxo(pole eriti vanamoeline aga lahe ikkagi), volkswagen transporter 1(hipibuss) nimekiri täieneb. Kuhugi mahtus mul ka siks ära aga unustasin märkida paberile, kirjutan üles mis mudelid kasutuses on. Ei julge nende mudelite nimesi muuta, vanasti keerasin sellega terve töö luhta.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.04.2013 19:52:09
|
|
|
Fakk, annan alla. Tegin selle läbi -> http://forum.iv-multiplayer.com/index.php?topic=53.0
Panin seaded kõik minimaalse peale, s.h reso, aga see krdi lag ikka ära ei kao. Noh, 800x600 võib öelda, et seda praktiliselt pole, aga ega ma sellega siis mängida ei saa/ei taha.
Lisaks kirun veel kord, et nad selle kontrolleri kasutamise asja nii neetult võimatuks tegid. Peaks seda lähemalt näppida, ehk annab nuppe ümber tõsta.
Ja see neetud kaamera häda on kõikse suurem.
Millised idikad selle GTA IV (ja ka Liberty city, mis vajab veel uurimist) lõid?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
01.04.2013 22:46:48
|
|
|
| Aa tahtsin seda ka küsida, et kas mingid kindlad driverid ka nvuudja gtx seerial, mis kõige "paremad" on? Täpsem mudel gtx 550ti.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
04.04.2013 00:25:30
|
|
|
Fakk, mõistus on otsas. Proovisin ka San Andreast mängida, aga seal krt lagib vaata et veel rohkem, kui GTA IV-s. Tra mingi ammu unustatud videokaardi jama või, et selle videokaardiga on ja jääb probleemid sellega? Kõik teised mängud töötavad normaalselt.
Fakk, hakka või San Andreast uuesti PS2 peal mängima.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timofo
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2009
|
04.04.2013 11:35:08
|
|
|
| Missugune on GTA IV patchimise järjekord? puhtale installile kohe 1.0.7.0 või on see tiba keerukam?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
04.04.2013 11:41:16
|
|
|
| ma panin küll kohe 1.0.7.0. Kahjuks ei saa ise teistega multiplayeris möllu teha, sest ruuter, läbi mille netti saan, on ilmselt nii valesti seadistatud kui veel saaks
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
04.04.2013 13:54:34
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| ma panin küll kohe 1.0.7.0. Kahjuks ei saa ise teistega multiplayeris möllu teha, sest ruuter, läbi mille netti saan, on ilmselt nii valesti seadistatud kui veel saaks |
Pordid kinni, NATi probleem?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
04.04.2013 22:48:09
|
|
|
iCEnchancer 2.1 - vsync/antialiasing kõik möllud peal, shadow qualityd ja asjad ka, blurri keerasin mõõdukalt vähemaks, küllalt ilus ja sujuv näeb välja. Praktiliselt fullis. Tegin miskisuguse testi ka, mis näitas, et CPU( intel g840) jääb rohkem jalgu kui video (gtx 550ti OC).
1366x768 ja gtx 550ti kogub tuure üles küll, aga õnneks liialt ei kurna teda
Teine mäng ikka kohe igast vanakooli masinate ja väikeste moddidega.
Muide need kes lagi üle kurtsid. Otsige netist mingi low-end enb endale, ma võtsin küll high end pc settingud, ent ikkagi töötab paremini, kui niisama. Ehk siis parem graafika ja rohkem sujuvust. Leidsin ka mingi low-end oma, et algul igaksjuhuks, ei viitsi reinstallida ega midagi, aga küllalt kole ja gta 3 meenutas üsnagi, seega võtsin high-end ja töötab stabiilselt 30 kandis, vahest rahulikumates kohtades ka 60 peal(vsync hoiab kinni).
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
05.04.2013 14:49:24
|
|
|
Mul benchmarkis on keskmine fps väga korralik, 50+ ja kõik High, aga mängus on tegu, et üle 25 saada samade seadetega...
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
05.04.2013 15:48:19
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
Mul benchmarkis on keskmine fps väga korralik, 50+ ja kõik High, aga mängus on tegu, et üle 25 saada samade seadetega...  |
Viska mingi iCEchancer peale, mul sellega palju parem fps + mäng palju vingema graafikaga
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
05.04.2013 16:23:48
|
|
|
| Caspar08 kirjutas: |
| krist2an kirjutas: |
Mul benchmarkis on keskmine fps väga korralik, 50+ ja kõik High, aga mängus on tegu, et üle 25 saada samade seadetega...  |
Viska mingi iCEchancer peale, mul sellega palju parem fps + mäng palju vingema graafikaga  |
Proovisin seda ka, mul langes fps ca 10 võrra. Praegu panin mingi kolmanda graafikamod'i peale ning sellega on päris okei.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
05.04.2013 19:47:20
|
|
|
| Nvidia GT640M või Gigabyte 4850 512MB'ga mängid? Nendega vist ei saagi eriti miskit juurde enb'de ja asjadega, videomälust jääb vajaka. Eriti full hd puhul, kui sa just reso alla poole pole keeranud. Ise lasen 1366x768 peal hetkel 1GB videomäluga. Full HD jaoks kujutan ette, et läheb juba 2gb vaja enb maxed outis.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
06.04.2013 00:54:47
|
|
|
Caspar08, oled sa kindel, et sul see icenhancer toimib nagu peab? looks like shite
endal selline pilt
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
06.04.2013 01:11:02
|
|
|
| Caspar08 kirjutas: |
| Nvidia GT640M või Gigabyte 4850 512MB'ga mängid? Nendega vist ei saagi eriti miskit juurde enb'de ja asjadega, videomälust jääb vajaka. Eriti full hd puhul, kui sa just reso alla poole pole keeranud. Ise lasen 1366x768 peal hetkel 1GB videomäluga. Full HD jaoks kujutan ette, et läheb juba 2gb vaja enb maxed outis. |
GT640M, millel on 2GB mälu (ja seadetest on näha, et mäng kasutab veidi üle 650MB ainult) 1366x768 peal. Pigem on prose piduriks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
06.04.2013 03:10:07
|
|
|
no jah, gt650m jääb ilmselgelt väheks enb jaoks. muidu fhd ja enamus high peal, fps alla 40 väga ei lange, aga enb peale ja kohe on fps 10
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
06.04.2013 11:34:45
|
|
|
| mul on 6650m millel on 2 gb mälu , prose on i5-2410M ja 8GB ram-i ja ma ei saa ikka üle 500mb kasutada ja hullud lag spiked on
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
07.04.2013 20:31:38
|
|
|
Mul isegi San Andreas lagib ja veel kohutavamalt, kui see GTA IV. Rsk ma aru ei saa. Liberty city samuti.
Sain sellest lagist isegi lahti. Näppisin Catalyst control centeris 3D seadeid natuke.
Vaja nüüd ainult maksimaalse kätte timmida.
See No intro mod on hea asi ikka küll. Ei pea iga mängu käivitamisel ootama nii kaua aega nende mõttetute tekstide ja Rockstari reklaami taga.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
08.04.2013 08:58:46
|
|
|
Mul teised tekstuurid nagu näha... Ning mul on kergelt pruugitud + 1366x768, mitte 1920x1080.
EDIT: aga viska enda versioon siia koos sätetega ja mis kaart sul on ? Tahaks seda ka proovida
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekupeku
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2010
|
12.04.2013 18:12:19
|
|
|
| selline küsimus, et kui mul on iv steamist ostetud, et kas ma siis saan panna moode ja ka multiplayerit mängida ?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flasky
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2010
|
12.04.2013 18:18:29
|
|
|
| ekupeku kirjutas: |
| selline küsimus, et kui mul on iv steamist ostetud, et kas ma siis saan panna moode ja ka multiplayerit mängida ? |
Ikka saad.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.04.2013 18:19:54
|
|
|
ekupeku, modid läksid küll peale, aga endal isiklikult on see probleem, et Steamist käivitades ei võta mäng mu pulti järgi millegipärast. Aga mugavam ongi mängu otse käivitada, mitte läbi mingi tobeda steami, mis kogu aeg viskab oma reklaami ette, ristist sulgemisel jääb endiselt avatuks jms jama. Kahjuks San Andreas ei hakka tööle ilma Steamita, samas puldi võtab see jällegi järgi.
Kui kunagi rohkem viitsimist on, siis peaks uurima, milles asi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekupeku
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2010
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
16.04.2013 16:47:37
|
|
|
| žigulle, mossesid oleks vaja. Mis need mendi-kiirabi autod siis nii lahedad on!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
17.04.2013 23:47:25
|
|
|
| sav1saar kirjutas: |
| žigulle, mossesid oleks vaja. Mis need mendi-kiirabi autod siis nii lahedad on! |
ega savisaar elabki ju veel nõuka ajas , aga jahm netis on muidu sikse ja mossesi ka ,nivaga on päris hea driftida
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekupeku
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2010
|
13.07.2013 07:35:04
|
|
|
| Keegi oskab öelda mis viga, kui mul steamis ostetud iv ja sõbral ka ja kui ma teen serveri siis ei näe seda tema ja kui tema teeb serveri siis ei näe seda mina. Kas asi ruuteris või mis, et mul hetkel elioni mingi thompsoni ruuter.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
13.07.2013 11:01:46
|
|
|
| ekupeku kirjutas: |
| Keegi oskab öelda mis viga, kui mul steamis ostetud iv ja sõbral ka ja kui ma teen serveri siis ei näe seda tema ja kui tema teeb serveri siis ei näe seda mina. Kas asi ruuteris või mis, et mul hetkel elioni mingi thompsoni ruuter. |
Tulistan puusalt, et pordid kinni?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekupeku
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2010
|
13.07.2013 11:51:13
|
|
|
| enne portide avamist ei saanud üldse multiplayerit mängid, aga jah mul pordid avatud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
13.07.2013 17:21:57
|
|
|
| ekupeku kirjutas: |
| enne portide avamist ei saanud <b>ül<font color=red>d</font>se</b> multiplayerit mängid, aga jah mul pordid avatud. |
Ikkagi arvan, et asi portides. Pordid ilusti suunatud ka on?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekupeku
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2010
|
13.07.2013 18:36:22
|
|
|
jah kõik värgid tehtud aga ise kuulsin kusagilt, et mingi teise modemi peab vahele panema, et need elioni omad juksivad. võib ka nii olla ?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|