Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.03.2013 20:01:09 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
20€


Annetasid Tanelile et ta saaks omale GTX690 osta jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 20:14:32 vasta tsitaadiga

Keegi hea inimene aitaks seda packi osta? Saada PS!
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 20:35:42 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
20€


Annetasid Tanelile et ta saaks omale GTX690 osta jah icon_smile.gif


not sure if srs
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 22:56:26 vasta tsitaadiga

Who said Money won't buy you happiness?

Seems like Plätu won't.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 22:58:59 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Who said Money won't buy you happiness?

Seems like Plätu won't.


Spoiler Spoiler Spoiler


Lillatäpp saab tööd icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 23:20:36 vasta tsitaadiga

Krt, panin patch 1.0.7 peale ja ikka jõnksutab mängus. icon_evil.gif Talumatu ei ole, aga häirib.

Nüüd peab üles otsima mingi kaamera fixi, et lukustada masina taha. Vastik on hiirega sõita.

Ja see games for windows live - logisin sinna sisse, aga see näitab mu nimeks mingi veidra nime, mida muuta ka ei saa. Kummaline.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 23:21:27 vasta tsitaadiga

Veidi mängida harjub ära selle hiirekaameraga, polegi mingi rallimäng see, kus kaamera peab auto taga lukus olema icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 23:36:16 vasta tsitaadiga

Sain selle nime asja korda. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2013 23:49:30 vasta tsitaadiga

kas steamist ostetud koopiale mod-e ka peale saab panna? igaks juhuks küsin üle, enne kui ostma torman beer_yum.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 00:18:39 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
kas steamist ostetud koopiale mod-e ka peale saab panna? igaks juhuks küsin üle, enne kui ostma torman beer_yum.gif

Sõbraga kahekesi multiplayeris trollisime ( enda tehtud lobby ), midagi juhtunud ei ole.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 01:47:17 vasta tsitaadiga

oot keegi siis ei tea milles probleem kui ma ei leia serverite listist taneli hostitud serverit ?!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 02:19:23 vasta tsitaadiga

Tavalises GTA-s ei leia minagi, kuid kui jonida sinna serverisse sõbra profiilist, kes seal serveris on, siis annab errori "This match doesn't allow mods", kuigi mul pole ühtegi modi vms peal. Proovinud ka täiesti puhast installi - ei aita. See-eest aga kui ta EFLC serveri teeb, siis leiab kenasti üles ja mingeid probleeme ei esine.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 11:51:15 vasta tsitaadiga

http://modmygta.com/#!/mod/PYStNaeo
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 13:01:04 vasta tsitaadiga

ekupeku kirjutas:
oot keegi siis ei tea milles probleem kui ma ei leia serverite listist taneli hostitud serverit ?!

Minul on ta igastahes enda xbox live sõbralisti lisatud, ning joinin sealt kaudu icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 17:48:54 vasta tsitaadiga

Keegi oskab mingeid nippe anda GTA IV moddimisel? Tõmban IV uuesti tagasi puht sellepärast, et modida. Mäng nvn läbi tehtud ja multiplayerit kõvasti pelatud, tahaks lihtsalt aegajalt singlis mingite vingete modidega ringi lasta. Mingi konkreetne moddimis proge ja hea leht nende jaoks ka on? Kunagi oli mingi Poola leht, kus leidus sellist kraami, mida gtagaragedest ja gtaplacedest ei saanud, aga ei leia seda enam.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 18:01:40 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Keegi oskab mingeid nippe anda GTA IV moddimisel? Tõmban IV uuesti tagasi puht sellepärast, et modida. Mäng nvn läbi tehtud ja multiplayerit kõvasti pelatud, tahaks lihtsalt aegajalt singlis mingite vingete modidega ringi lasta. Mingi konkreetne moddimis proge ja hea leht nende jaoks ka on? Kunagi oli mingi Poola leht, kus leidus sellist kraami, mida gtagaragedest ja gtaplacedest ei saanud, aga ei leia seda enam.

http://modmygta.com/
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 18:12:12 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Keegi oskab mingeid nippe anda GTA IV moddimisel? Tõmban IV uuesti tagasi puht sellepärast, et modida. Mäng nvn läbi tehtud ja multiplayerit kõvasti pelatud, tahaks lihtsalt aegajalt singlis mingite vingete modidega ringi lasta. Mingi konkreetne moddimis proge ja hea leht nende jaoks ka on? Kunagi oli mingi Poola leht, kus leidus sellist kraami, mida gtagaragedest ja gtaplacedest ei saanud, aga ei leia seda enam.

http://modmygta.com/
Natuke guugeldamist suunas mind sellisele lehele http://www.gta4-mods.com/
Enamus modid mis selles modmygta's on on ka seal. Hetkel panen küllalt sellist retro kraami ja lahedamat, mitte mingeid R8 jne asju.
Nimekirjas on juba: Ikarus, Volvo 850 '97, golf gti mk1 sport, bmw e30 vana kere, ford taxo(pole eriti vanamoeline aga lahe ikkagi), volkswagen transporter 1(hipibuss) icon_smile.gif nimekiri täieneb. Kuhugi mahtus mul ka siks ära aga unustasin märkida paberile, kirjutan üles mis mudelid kasutuses on. Ei julge nende mudelite nimesi muuta, vanasti keerasin sellega terve töö luhta.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 19:52:09 vasta tsitaadiga

Fakk, annan alla. Tegin selle läbi -> http://forum.iv-multiplayer.com/index.php?topic=53.0
Panin seaded kõik minimaalse peale, s.h reso, aga see krdi lag ikka ära ei kao. icon_evil.gif Noh, 800x600 võib öelda, et seda praktiliselt pole, aga ega ma sellega siis mängida ei saa/ei taha.

Lisaks kirun veel kord, et nad selle kontrolleri kasutamise asja nii neetult võimatuks tegid. Peaks seda lähemalt näppida, ehk annab nuppe ümber tõsta.

Ja see neetud kaamera häda on kõikse suurem.

Millised idikad selle GTA IV (ja ka Liberty city, mis vajab veel uurimist) lõid?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 22:46:48 vasta tsitaadiga

Aa tahtsin seda ka küsida, et kas mingid kindlad driverid ka nvuudja gtx seerial, mis kõige "paremad" on? Täpsem mudel gtx 550ti.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2013 00:25:30 vasta tsitaadiga

Fakk, mõistus on otsas. Proovisin ka San Andreast mängida, aga seal krt lagib vaata et veel rohkem, kui GTA IV-s. Tra mingi ammu unustatud videokaardi jama või, et selle videokaardiga on ja jääb probleemid sellega? Kõik teised mängud töötavad normaalselt.

Fakk, hakka või San Andreast uuesti PS2 peal mängima. icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timofo
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2009




sõnum 04.04.2013 11:35:08 vasta tsitaadiga

Missugune on GTA IV patchimise järjekord? puhtale installile kohe 1.0.7.0 või on see tiba keerukam?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2013 11:41:16 vasta tsitaadiga

ma panin küll kohe 1.0.7.0. Kahjuks ei saa ise teistega multiplayeris möllu teha, sest ruuter, läbi mille netti saan, on ilmselt nii valesti seadistatud kui veel saaks
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.04.2013 13:54:34 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
ma panin küll kohe 1.0.7.0. Kahjuks ei saa ise teistega multiplayeris möllu teha, sest ruuter, läbi mille netti saan, on ilmselt nii valesti seadistatud kui veel saaks

Pordid kinni, NATi probleem?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2013 22:48:09 vasta tsitaadiga

iCEnchancer 2.1 - vsync/antialiasing kõik möllud peal, shadow qualityd ja asjad ka, blurri keerasin mõõdukalt vähemaks, küllalt ilus ja sujuv näeb välja. Praktiliselt fullis. Tegin miskisuguse testi ka, mis näitas, et CPU( intel g840) jääb rohkem jalgu kui video (gtx 550ti OC).
1366x768 ja gtx 550ti kogub tuure üles küll, aga õnneks liialt ei kurna teda icon_smile.gif
Teine mäng ikka kohe igast vanakooli masinate ja väikeste moddidega.
Muide need kes lagi üle kurtsid. Otsige netist mingi low-end enb endale, ma võtsin küll high end pc settingud, ent ikkagi töötab paremini, kui niisama. Ehk siis parem graafika ja rohkem sujuvust. Leidsin ka mingi low-end oma, et algul igaksjuhuks, ei viitsi reinstallida ega midagi, aga küllalt kole ja gta 3 meenutas üsnagi, seega võtsin high-end ja töötab stabiilselt 30 kandis, vahest rahulikumates kohtades ka 60 peal(vsync hoiab kinni).

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 14:49:24 vasta tsitaadiga

Mul benchmarkis on keskmine fps väga korralik, 50+ ja kõik High, aga mängus on tegu, et üle 25 saada samade seadetega... icon_rolleyes.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 15:48:19 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Mul benchmarkis on keskmine fps väga korralik, 50+ ja kõik High, aga mängus on tegu, et üle 25 saada samade seadetega... icon_rolleyes.gif
Viska mingi iCEchancer peale, mul sellega palju parem fps + mäng palju vingema graafikaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 16:23:48 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
krist2an kirjutas:
Mul benchmarkis on keskmine fps väga korralik, 50+ ja kõik High, aga mängus on tegu, et üle 25 saada samade seadetega... icon_rolleyes.gif
Viska mingi iCEchancer peale, mul sellega palju parem fps + mäng palju vingema graafikaga icon_biggrin.gif

Proovisin seda ka, mul langes fps ca 10 võrra. Praegu panin mingi kolmanda graafikamod'i peale ning sellega on päris okei.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2013 19:47:20 vasta tsitaadiga

Nvidia GT640M või Gigabyte 4850 512MB'ga mängid? Nendega vist ei saagi eriti miskit juurde enb'de ja asjadega, videomälust jääb vajaka. Eriti full hd puhul, kui sa just reso alla poole pole keeranud. Ise lasen 1366x768 peal hetkel 1GB videomäluga. Full HD jaoks kujutan ette, et läheb juba 2gb vaja enb maxed outis.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 05.04.2013 20:40:26 vasta tsitaadiga

peaks aitama fps juurde saada. ise kunagi kasutasin ja toimis väga hästi
http://www.gtaforums.com/?showtopic=384473
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 00:54:47 vasta tsitaadiga

Caspar08, oled sa kindel, et sul see icenhancer toimib nagu peab? looks like shite

endal selline pilt
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 01:11:02 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Nvidia GT640M või Gigabyte 4850 512MB'ga mängid? Nendega vist ei saagi eriti miskit juurde enb'de ja asjadega, videomälust jääb vajaka. Eriti full hd puhul, kui sa just reso alla poole pole keeranud. Ise lasen 1366x768 peal hetkel 1GB videomäluga. Full HD jaoks kujutan ette, et läheb juba 2gb vaja enb maxed outis.

GT640M, millel on 2GB mälu (ja seadetest on näha, et mäng kasutab veidi üle 650MB ainult) 1366x768 peal. Pigem on prose piduriks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 06.04.2013 02:51:40 vasta tsitaadiga

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 03:10:07 vasta tsitaadiga

no jah, gt650m jääb ilmselgelt väheks enb jaoks. muidu fhd ja enamus high peal, fps alla 40 väga ei lange, aga enb peale ja kohe on fps 10 icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 11:34:45 vasta tsitaadiga

mul on 6650m millel on 2 gb mälu , prose on i5-2410M ja 8GB ram-i ja ma ei saa ikka üle 500mb kasutada ja hullud lag spiked on
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2013 20:31:38 vasta tsitaadiga

Mul isegi San Andreas lagib ja veel kohutavamalt, kui see GTA IV. Rsk ma aru ei saa. Liberty city samuti.

Sain sellest lagist isegi lahti. Näppisin Catalyst control centeris 3D seadeid natuke. icon_razz1.gif
Vaja nüüd ainult maksimaalse kätte timmida.

See No intro mod on hea asi ikka küll. Ei pea iga mängu käivitamisel ootama nii kaua aega nende mõttetute tekstide ja Rockstari reklaami taga. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2013 08:58:46 vasta tsitaadiga

Mul teised tekstuurid nagu näha... Ning mul on kergelt pruugitud + 1366x768, mitte 1920x1080.
EDIT: aga viska enda versioon siia koos sätetega ja mis kaart sul on ? Tahaks seda ka proovida
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 18:12:19 vasta tsitaadiga

selline küsimus, et kui mul on iv steamist ostetud, et kas ma siis saan panna moode ja ka multiplayerit mängida ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 18:18:29 vasta tsitaadiga

ekupeku kirjutas:
selline küsimus, et kui mul on iv steamist ostetud, et kas ma siis saan panna moode ja ka multiplayerit mängida ?


Ikka saad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 18:19:54 vasta tsitaadiga

ekupeku, modid läksid küll peale, aga endal isiklikult on see probleem, et Steamist käivitades ei võta mäng mu pulti järgi millegipärast. Aga mugavam ongi mängu otse käivitada, mitte läbi mingi tobeda steami, mis kogu aeg viskab oma reklaami ette, ristist sulgemisel jääb endiselt avatuks jms jama. Kahjuks San Andreas ei hakka tööle ilma Steamita, samas puldi võtab see jällegi järgi.

Kui kunagi rohkem viitsimist on, siis peaks uurima, milles asi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 18:36:23 vasta tsitaadiga

leidsin moode otsides midagi huvitavat.
Aga muidu päris hästi tehtud mood thumbs_up.gif .
http://www.upload.ee/image/3226839/aaa.JPG
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 18:53:22 vasta tsitaadiga

ekupeku, thumbs_up.gif http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=372&start=7

Aga kuidas seda mängu lisada?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 20:35:03 vasta tsitaadiga

http://www.gta4-mods.com/misc/estonian-police-skoda-octavia-rs-combi-2010-f18922
http://www.gta4-mods.com/vehicles/estonian-scania-firetruck-f15816
http://www.gta4-mods.com/vehicles/estonian-police-volkswagen-transporter-f16336
http://www.gta4-mods.com/vehicles/estonian-border-guard-ford-connect-f15784
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2013 21:50:55 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
ekupeku, thumbs_up.gif http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=372&start=7

Aga kuidas seda mängu lisada?

ise kasutan autode lisamiseks seda
http://www.gtainside.com/en/download.php?do=comments&cat=326&start=&id=42616
väga hea programm, kui handling linesi peab ka muutma, siis otsib need ise readmest üles ja kui mõni auto ei meeldinud, saad paari hiire klõpsuga selle ka eemaldada
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 16.04.2013 16:47:37 vasta tsitaadiga

žigulle, mossesid oleks vaja. Mis need mendi-kiirabi autod siis nii lahedad on!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 23:47:25 vasta tsitaadiga

sav1saar kirjutas:
žigulle, mossesid oleks vaja. Mis need mendi-kiirabi autod siis nii lahedad on!

ega savisaar elabki ju veel nõuka ajas , aga jahm netis on muidu sikse ja mossesi ka ,nivaga on päris hea driftida
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 07:35:04 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda mis viga, kui mul steamis ostetud iv ja sõbral ka ja kui ma teen serveri siis ei näe seda tema ja kui tema teeb serveri siis ei näe seda mina. Kas asi ruuteris või mis, et mul hetkel elioni mingi thompsoni ruuter.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 11:01:46 vasta tsitaadiga

ekupeku kirjutas:
Keegi oskab öelda mis viga, kui mul steamis ostetud iv ja sõbral ka ja kui ma teen serveri siis ei näe seda tema ja kui tema teeb serveri siis ei näe seda mina. Kas asi ruuteris või mis, et mul hetkel elioni mingi thompsoni ruuter.

Tulistan puusalt, et pordid kinni?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 11:51:13 vasta tsitaadiga

enne portide avamist ei saanud üldse multiplayerit mängid, aga jah mul pordid avatud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 17:21:57 vasta tsitaadiga

ekupeku kirjutas:
enne portide avamist ei saanud <b>ül<font color=red>d</font>se</b> multiplayerit mängid, aga jah mul pordid avatud.

Ikkagi arvan, et asi portides. Pordid ilusti suunatud ka on?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 18:36:22 vasta tsitaadiga

jah kõik värgid tehtud icon_biggrin.gif aga ise kuulsin kusagilt, et mingi teise modemi peab vahele panema, et need elioni omad juksivad. võib ka nii olla ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.