Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 16:37:30 vasta tsitaadiga

Vanha kirjutas:
Tele2 Eesti kirjutas:


***

- Tõepoolest - lähimad mastid on Kablis ja Rannametsas. Võib juhtuda, et asute kahe jaama vahel. Enamikus punktides peaks olema normaalne levi, kuid võib esineda erandeid. Vaatame ümbritsevate jaamade konfiguratsiooni üle ja võimalusel parandame olukorda. Palun öelge oma täpne asukoht.
- 2 ja 3G levi tugevus sõltub kasutatavast sagedusalast.
- Pärnusse jõuab 4G 2014. aastal
- 4G välileviga on kaetud kogu Tallinn. Siselevi sõltub hoone konstruktsioonist
- Iga nädal uus mast peab paika ja rohkem, eelmisel aastal käivitasime pea 300 uut masti.
- 2013. aasta lõpuks on meil vähemalt 300 4G tugijaama.

Lugupidamisega

Mart Nielsen


- täpsem asukoht on Häädemeeste alguses Pärnu mnt 5, 9 ja 11 kortermajade piirkond (Pärnu poolt sõites), seega peaks see leviala minema vist Rannametsa masti alla.

- Kas Tele2 ja teised operaatorid teevad mastide osas ka nö. ristkasutust (rendib konkreetset masti kelleltki)? On kusagil nii, et Tele2 saatja on mõne teise operaatori (Elisa, EMT) mastis ja vastupidi? Kui jah, siis äkki annaks ka Pärnumaal Häädemeestel nii teha?


Tere

vaatame jaama konfiguratsiooni üle. 4km 900 mhz sagedusalas ei tohiks takistada teenuse kasutamist. Mis telefoni kasutate, kas olete proovinud teist telefoni ja kas sama probleem on ka teistel kasutajatel? Palun saatke oma nr hans.saarvelt@tele2.com ja paneme Teie numbri jälgimise alla.

Mart Nielsen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 16:38:46 vasta tsitaadiga

Tele2 Eesti kirjutas:
hunger kirjutas:
Endagi poolt küsimus. Nimelt, miks on nii, kui Tele2 Kõu teenuse üle võttis juulis, minu ühenduse stabiilsus kahanes kordades?
Eelnevalt sellele kadus ühendus halvimal juhul korra 4-5 päeva jooksul, aga alates juulist kuni praeguseni on see toimunud parimal juhul 4-5 korda päevas, halvimal juhul iga poole tunni tagant. Ruuteri enda oleku lehe kohaselt peaks ühenduse kiirus olema vahemikus 1800-2400kbit/s(väliantenniga), aga reaalsuses on hästi, kui 600kbit/s kätte saab. Ühendus jõuab minuni Viljandimaa Kõpu masti kaudu(11km mastist http://kou.televork.ee/ andmetel). Samas olen täheldanud, et teie DNS serveritega on ühenduse säilitamine kehv ning et sellest tuleneb, aga kasutades OpenDNS ja GoogleDNS alternatiive, stabiilsus on samasugune nagu teie DNS servereid kasutades.

Teiseks, mind samuti huvitab allpool asetseva küsimuse vastus.
Tanel kirjutas:
2. Kas 800MHz 4G võiks asendada teatud tingimustel Kõud? Näiteks vahetate klientide Kõu seadmed uute 800MHz sagedust toetavate 4G modemite vastu?


Tere

Üldiselt oleme tõstnud Kõu võimekust ligi kaks korda. Aga palun saatke enda andmed ja edastan küsimuse Kõu meeskonnale.

Mart Nielsen

Aga kuhu ma need saadan? Foorumis privaatsõnumiga või kellegi e-posti aadressile?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 16:39:22 vasta tsitaadiga

hunger, siin korduvalt läbi käinud e-mail hans.saarvelt@tele2.com
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 16:40:51 vasta tsitaadiga

hunger kirjutas:
Tele2 Eesti kirjutas:
hunger kirjutas:
Endagi poolt küsimus. Nimelt, miks on nii, kui Tele2 Kõu teenuse üle võttis juulis, minu ühenduse stabiilsus kahanes kordades?
Eelnevalt sellele kadus ühendus halvimal juhul korra 4-5 päeva jooksul, aga alates juulist kuni praeguseni on see toimunud parimal juhul 4-5 korda päevas, halvimal juhul iga poole tunni tagant. Ruuteri enda oleku lehe kohaselt peaks ühenduse kiirus olema vahemikus 1800-2400kbit/s(väliantenniga), aga reaalsuses on hästi, kui 600kbit/s kätte saab. Ühendus jõuab minuni Viljandimaa Kõpu masti kaudu(11km mastist http://kou.televork.ee/ andmetel). Samas olen täheldanud, et teie DNS serveritega on ühenduse säilitamine kehv ning et sellest tuleneb, aga kasutades OpenDNS ja GoogleDNS alternatiive, stabiilsus on samasugune nagu teie DNS servereid kasutades.

Teiseks, mind samuti huvitab allpool asetseva küsimuse vastus.
Tanel kirjutas:
2. Kas 800MHz 4G võiks asendada teatud tingimustel Kõud? Näiteks vahetate klientide Kõu seadmed uute 800MHz sagedust toetavate 4G modemite vastu?


Tere

Üldiselt oleme tõstnud Kõu võimekust ligi kaks korda. Aga palun saatke enda andmed ja edastan küsimuse Kõu meeskonnale.

Mart Nielsen

Aga kuhu ma need saadan? Foorumis privaatsõnumiga või kellegi e-posti aadressile?


Saatke meie kommunikatsioonijuhi aadressile hans.saarvelt@tele2.com märksõnaga Kõu ja hinnavaatlus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 16:43:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Teatavasti arvestavad sideoperaatorid oma klientide arvu erinevalt.

1. Kuidas arvestab/loendab TELE2 oma klientide arvu?

2. Kas TELE2, Elisa ja EMT on astunud üheskoos samme selleks, et leppida kokku ühtne klientide arvestus?

3. Kui vastus eelmisele küsimusele on jaatav, millal võiks näha esimesi kokkuleppeid ja selle ühtse standardi alusel arvestatud klientide arvu?


Tere

1) lepinguline kliendisuhe on kohe simi käivitamisest alates registreeritud. Kõnekaardi puhul on see aga erinev
2) minu teada mitte

Hans Saarvelt
Tele2 Eesti
kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vanha
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012




sõnum 26.03.2013 16:45:31 vasta tsitaadiga

Tele2 Eesti kirjutas:
Vanha kirjutas:
Tele2 Eesti kirjutas:


***

- Tõepoolest - lähimad mastid on Kablis ja Rannametsas. Võib juhtuda, et asute kahe jaama vahel. Enamikus punktides peaks olema normaalne levi, kuid võib esineda erandeid. Vaatame ümbritsevate jaamade konfiguratsiooni üle ja võimalusel parandame olukorda. Palun öelge oma täpne asukoht.
- 2 ja 3G levi tugevus sõltub kasutatavast sagedusalast.
- Pärnusse jõuab 4G 2014. aastal
- 4G välileviga on kaetud kogu Tallinn. Siselevi sõltub hoone konstruktsioonist
- Iga nädal uus mast peab paika ja rohkem, eelmisel aastal käivitasime pea 300 uut masti.
- 2013. aasta lõpuks on meil vähemalt 300 4G tugijaama.

Lugupidamisega

Mart Nielsen


- täpsem asukoht on Häädemeeste alguses Pärnu mnt 5, 9 ja 11 kortermajade piirkond (Pärnu poolt sõites), seega peaks see leviala minema vist Rannametsa masti alla.

- Kas Tele2 ja teised operaatorid teevad mastide osas ka nö. ristkasutust (rendib konkreetset masti kelleltki)? On kusagil nii, et Tele2 saatja on mõne teise operaatori (Elisa, EMT) mastis ja vastupidi? Kui jah, siis äkki annaks ka Pärnumaal Häädemeestel nii teha?


Tere

vaatame jaama konfiguratsiooni üle. 4km 900 mhz sagedusalas ei tohiks takistada teenuse kasutamist. Mis telefoni kasutate, kas olete proovinud teist telefoni ja kas sama probleem on ka teistel kasutajatel? Palun saatke oma nr hans.saarvelt@tele2.com ja paneme Teie numbri jälgimise alla.

Mart Nielsen


ise kasutan telefoni Nokia E52 ja ma ise ei viibi seal alaliselt, elan Tallinnas. Aga lähikondsed kes seal on paraku Tele2-st loobunud ja Elisasse kolinud, kuna kohapeal elades ei olnud Tele2 pakutav teenus võimalik.
Ja need korrad kui ise seal viibin (aeg-ajalt nädalalõppudel), siis mul endal sama probleem Nokia E52-ga, levi kõigub ja vahel pole üldse ning see ebastabiilne levi kulutab meeletult telefoni akut.
Aga võime teha nii, kui olen seal mõni nädalalõpp, siis saab jälgida minu telefoni. Kas saadan siis oma numbri Hr. Saarvelt-ile?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 16:46:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lepinguline kliendisuhe on kohe simi käivitamisest alates registreeritud.

aga mis ajani loetakse aktiivseks? Kuniks leping peatatud või pole mõnda aega (näiteks 60 päeva) võrku tulnud?
tsitaat:

Kõnekaardi puhul on see aga erinev

täpsustage palun võimalusel, kui see pole saladus icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 16:49:33 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Millal tuleb aeg, kui mingi nutika X-püsimaksumusega paketiga saab ka välismaal olles internetis käia?


***
Tere

Pole paha idee. Selles suunas on mõtteid ja teeme tööd, aga praegu sõltub see kokkulepetest välisoperaatoritega.

Mart Nielsen
Tehnoloogiadirektor
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 16:53:40 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
1)
Umbes paar aastat tagasi kuulutas tele2 kõikjal, et enam ei ole vaja muretseda tahtmatu andmeside arve pärast kuna pandi limiidiks 1€ ööpäevas.
Enam seda pole ja seetõttu on võimalik saada üllatusarveid 1,5978€/MB. Miks?

2)
Kas mini ja mikro paketid tulevad tagasi või jäävad need tagatasku pakkumisteks?

3)
Miks on internetipakettide andmemaht nii väike? Telefonid järjest arenevad ja pakuvad üha rohkem võimalusi.
Ainuüksi podcastid, youtube ja netiraadiod teevad selle olematuks.
See aeg on ju möödas kus telefonid ainult emaili ja ilmateate vaatamiseks olid.


Tere

1) ei oska eelnevat kommenteerida, kuid alates aprillist on selline pakkumine täiesti olemas: 1€ eest kuni 100MB ööpäevas, nimetame seda interneti päevapiletiks.
2) Mini on superpakkumine, mis on müügil vaid teatud perioodidel.
3) Kliendil on võimalik valida enda kasutusmahuga sobiv pakett

Hans Saarvelt
Tele2 Eesti
kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 16:58:00 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Tere, kaugel on Tele2 lubaduse täitmine aastast 2012, tuua turule piiramatu kiirusega ja piiramatu andmemahuga 4G-internetikaart.
Ehk siis praeguse Smarti analoog, ainult selle vahega, et töötab 4G-ga.


Tere

4G Smardile tuleb sel aastal.

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.03.2013 17:03:46 vasta tsitaadiga

Tele2 Eesti kirjutas:
Dijital kirjutas:
Millal tuleb aeg, kui mingi nutika X-püsimaksumusega paketiga saab ka välismaal olles internetis käia?


***
Tere

Pole paha idee. Selles suunas on mõtteid ja teeme tööd, aga praegu sõltub see kokkulepetest välisoperaatoritega.

Mart Nielsen
Tehnoloogiadirektor
Elisa igatahes jõudis pisikese sammu selles suunas juba teha ( https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=569827 ), järelikult peaks kõik teised siinsed operaatorid oma ajutöö tegijaid ja kokkuleppeid tagant utsitama....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 17:07:09 vasta tsitaadiga

Kui veel hiljaks ei jäänud, siis kuna tuleb taas müügile e-poodi Smart interneti stardikomplekt?
Pole aega mööda esindusi neid taga ajada. Või on neid ka kuskil tanklates müügil?
Antud toodet siis ssilmas peetud https://pood.tele2.ee/et/product/kuumaksuta-internetikaart

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 17:08:22 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
1.) Miks puudub Tele2-l piiramatu* mahuga internetipakett?
2.) Miks lõpetati/lõpetatakse Smarti laadimispõhised sooduspaketid, eriti piiramatu* netiga?

* piiramatu


***

Tere

1) Mobiilne internet on jagatud ressurss, mis paneb teenusele mahule mingi loodusliku piiri ette
2) Aasta lõpus langetasime KK kõneminutihinda 6 korda - kõned igasse võrku on nüüd 3 senti minut. Sellele ei lisandu kõnealustustasu ega muid varjatud makse nagu konkurereerivatel kõnekaartidel. Eelmisel aastal hakkasime samm sammult loobuma laadimispõhistest soodustustest ja üle minema uuele loogikale, kus soodsat paketti saab tellida enda vajadustest lähtuvalt SMS'i teel. Uued paketid on tunduvalt soodsamad kui vanad laadimispõhised paketid. Nt, 6,95€ euro eest saad tasuta kõnesid, sõnumid Tele2 võrgus ning lisaks 3 GB interneti. Interneti keskmine kasutus telefonis on 2 MB kuus - sellest arvutusest lähtuvalt on 3 GB igati piisav maht. Interneti superuseritele pakume võimaluse osta hoopis Smart internetikaarti - 9,90 30 GB kuuks ajaks.

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 17:11:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
1. Milleks on vajalik luua eraldi smart kõnekaart ja smart internetikaart? Hetkel on mugav, on smart kõnekaart netipulgas mis omakorda ruuteri küljes. Laen summa ning aktiveerub tasuta nett terveks kuuks.
Internetikaardiga aga pean hakkama netipulka võtma ära ruuteri küljest, ühendama arvutiga, saatma SMSi ning taas ühendama ruuteriga - Minujaoks suhteliselt ebamugav toiming, kuna ruuter ning netipulk ei asu just kõige kergemini ligipääsetavas kohas. Samuti ei sobi lepingulised paketid, kuna mõni kuu kasutan ja mõni kuu ei kasuta tele2 internetti. Samuti ei sobi kuumaksuvaba netikaart, kuna see läheb liiga kalliks.

2. Tartu Annelinna Prismas on suht olematu 3.5G levi. (Rohkem teadmiseks)

3. Ning endiselt, kuna saab Mooste mast @ Põlvamaal 3G võimekuse? Senimaani vist suht ainuke koht kuhu pole suudetud 3G levi tekitada. Mille taga see seisab?


Tere

1) Tegemist on kahe erineva toodetega - üks on Smart kõnekaart, mis mõeldud mobiilse interneti kasutamiseks telefonis, mistõttu eeldab väiksemat andmemahtu, lisaks saab ülisoodsalt ka teisi teenuseid kasutada - kõned ja sõnumid.

Teine toode, internetikaart on loodud selleks, et kasutada seda arvutis (modemis, ruuteris) ja sellele võimaldame suuremat andmemahtu - 30 GB kuuks ajaks maksimaalse kiirusega internet maksab 9,90€. Igati mõistlik pakkumine - võrdlemiseks EMT kuumaksuta internet maksab 10 € ja sisaldab 15 GB internetti (kiirus piiratud).

2) Aitäh ütlemast, oleme teadlikud ja plaanime olukorda parandada
3) Mooste 3G saatja tuleb aasta jooksul

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 17:14:39 vasta tsitaadiga

medicopter kirjutas:
Kuna see muutub et kõnekaardi ajaarvestus muutub 1 või kasvõi 10 sekundilise täpsuseks ja miks üldse on kõnekaardi hinnad nii suured. Kõnekaardi soodustused peaks ka kehtima täismahus 6 kuud mitte 1 kuu, on inimesi kellel on vähe raha ja selline võimalus on vajalik.


Tere

Tele2 langetas detsembris Smart kõnekaardiga helistamise minutihinna kõikidesse võrkudesse kolme sendini, millele ei lisandu kõnealustustasu ega teisi varjatud makse. Näiteks lisandub enamiku kõnekaartide (Elisa, Diil, Simpel) tariifidele 5 senti kõnealustustasu ja soodsama kõnehinna saamiseks suure summa laadimiskohustus. Esmakordselt on Smart kõnekaardiga helistamine sama odav kui lepingulistel klientidel ja mis peamine – suur arve ei tule kunagi üllatama. Niimoodi saab hoida kulud kontrolli all, sest ette makstes ei saa kunagi kulutada kõnedele rohkem kui planeeritud.

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 17:19:40 vasta tsitaadiga

zaddam kirjutas:
Miks kadus ära TELE2 Smart kõnekaardil selline võimalus, et laadisid 14 euro eest kõneaega, mill eest sai kasutada 3G internetti kuuaega piiramatult ja lisaks veel soodsad kõned mujale või kogun tele2 võrku tasuta.
Oli väga mugav ja hea asi nutitelefonile, millega sai palju netis käia ja vajadusel ka hotspoti sülearvutitele jagada.
Praegult smart iseteenindusest tellides kuuksajaks hind küll odavam, kuid andmemahtu ainult 3GB.


Tere

Laadimispakettidele asemele tulid uued sõnumiga tellitavad sooduspaketid. Hinnad sellistele pakettidele algavad alates 1,5-st eurost kuus. Nt 6,95 euro eest saab juba tasuta 3000 minutit, 3000 sõnumit Tele2 võrgus ning lisaks 3 GB internetti (keskmiselt kasutakse kuus 2MB). Kui vaja rohkem internetti, siis saab osta internetipaketi 3,95€ eest (3 GB).

Neile kes kasutavad kaarti nt sülearvutis, sobib paremini teine toode - Smart internetikaart. 9,90 eest saab 30 GB max kiirusega interneti kuuks.

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 17:24:30 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Tere

Kas ja kui jah, siis millal on Tele2 plaanis võtta kasutusele teenus nimega "kõnefilter"?
Selle teenuse peamine eesmärk oleks sama, mis EMT teenusel - https://www.emt.ee/et/lisavoimalused/konefilter
Peamiselt oleks huvitatud varjatud (ehk "blocked"; "invisible" jms) numbrite sissehelistamise blokeerimine.

NB! Kliendipoolsed "teenused" (ehk telefoni appid jms) EI ole konkreetsel juhul lahendus.


Tere

idee on hea, aga antud teenuse osas pole suuremat klientide vajadust olnud. Tegemist on nišitootega ja selle arendamine pole hetkel plaanis.

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 17:30:00 vasta tsitaadiga

https://pood.tele2.ee/et/product/kuumaksuta-internetikaart

Kas ma saan õigesti aru, et maksan simi eest poes 2,9€ ja selle sees on 10GB mahtu nädalaks ajaks?
Mida see 1,8€ seal täpsemalt tähendab? Natuke tekitab segadust...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 17:31:55 vasta tsitaadiga

kuigi mobiilne ressurss on jagatud, ei tähenda see seda, et lepingu tingimustes peab kasutama sõna piiramatu, kuigi tegelikult on see piiratud 30gb kuus. mis tingib siis vajaduse kasutada sõna piiramatu? asi oleks ju selge, kui oleks kirjas, maht piiratud kuni. teisalt minimaalne pakett on 2mbps , mis tähendab seda, et ressurssi peaks olema juba piisavalt. lisaboonusena võiks tõsta miinimumpaketi kiirust poole mega võrra, näiteks allalaadimine 2,5 ja üleslaadimine 500+384 kbps
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 26.03.2013 17:36:03 vasta tsitaadiga

Cancer kirjutas:
Millal lõpetatakse kliente eksitatavad reklaamid nn "piiramatud" teenuste kohta, mis sisult on tegelikult piiratud teenused?
Kuskil all pisikeses kirjas klausli lisamine ei ole piisav õigustus kasutamaks sõna piiramatu.


Tere

vast ajate segamini Elisa pakettidega: https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mobiilikoned/666/Piiramatud-kõnepaketid

Vaatasin Tele2 kodulehelt paketid üle ja "piiramatu" silma ei jäänud.

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 17:41:20 vasta tsitaadiga

Ehk mõeldi piiramatut netimahtu? Aga selle paketi puhul see vist vastabki tõele?


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaddam
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2006




sõnum 26.03.2013 17:47:35 vasta tsitaadiga

Tele2 Eesti kirjutas:
zaddam kirjutas:
Miks kadus ära TELE2 Smart kõnekaardil selline võimalus, et laadisid 14 euro eest kõneaega, mill eest sai kasutada 3G internetti kuuaega piiramatult ja lisaks veel soodsad kõned mujale või kogun tele2 võrku tasuta.
Oli väga mugav ja hea asi nutitelefonile, millega sai palju netis käia ja vajadusel ka hotspoti sülearvutitele jagada.
Praegult smart iseteenindusest tellides kuuksajaks hind küll odavam, kuid andmemahtu ainult 3GB.


Tere

Laadimispakettidele asemele tulid uued sõnumiga tellitavad sooduspaketid. Hinnad sellistele pakettidele algavad alates 1,5-st eurost kuus. Nt 6,95 euro eest saab juba tasuta 3000 minutit, 3000 sõnumit Tele2 võrgus ning lisaks 3 GB internetti (keskmiselt kasutakse kuus 2MB). Kui vaja rohkem internetti, siis saab osta internetipaketi 3,95€ eest (3 GB).

Neile kes kasutavad kaarti nt sülearvutis, sobib paremini teine toode - Smart internetikaart. 9,90 eest saab 30 GB max kiirusega interneti kuuks.

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht


Smart internetikaart?
Kas sellega saab helistada ka ja smse saata ja kui siis mis hindadega?

Vanade soodusplaanidega oli nii, et laadisin kuus 14 eurot ja olid minu jaoks piisavalt soodsad kõned ja hea internet nutitelefonis ja igal ajahetkel kui oli vaja internetti arvutisse, siis lihtsalt lülitasin telefonis hotspoti sisse ja kasutasin interneti juba ka arvutis ilma mingeid juhtmeid ühendamata jne. Lisaks jäi ära igasugune jamamine juhtmetega ja sai mugavalt asetada telefoni akanale või kus iganes parasjagu parem levi oli. Sisuliselt puudus vajadus netipulga ja modemi järgi, kuna seda ülesannet täitis nutitelefon.

Praegult aga tuleb maksta topelt arveid (netipulga oma ja laadida kõnekaardile kõneaega). Lisaks netipulgaga pidev netipulga ühendamine arvutiga (oht väga kergelt netipulk ära lõhkuda kasutades sülearvutit süles) või juhtmetega sehkendamine, et netipulk asuks parimas levivastuvõtu kohas. Samuti ei kanna netipulka pidevalt kaasas ja kui kuskil olla ja sõbral tuttaval või kellel iganes on juhtumisi sülearvuti kaasas, siis netti ikka ei saa, kuna netipulk kodus, kuid telefon on alati taskus. Kasutades aga nutitelefoni koos smart kõnekaardiga modemina, siis arvutis youtubes ja netiraadiod kuulates võib väga kergest saada täis selle 3GB piirangu.

Väide, et enamik kõnekaardi kasutajaid kasutavad internetti tunduvalt vähem kui 3GB/kuus, siis milleks viidi see limiit 30GB pealt 3GB peale?

Ehk paraneb asi paremuse poole 4G laialdasema levimisega.

Lugupidamisega
Roland Murru
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 18:05:16 vasta tsitaadiga

Intervjuu aeg on läbi saanud.

Täname TELE2 esindajaid ja loodetavasti said enamus kasutajad vastused oma küsimustele. thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 26.03.2013 18:24:53 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis 2 trini 19.04.2013 19:13:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 26.03.2013 19:24:06 vasta tsitaadiga

Kõu teenust pakutakse niikaua kui selleks on kasutajaid. Ma ju olengi selle kõu otsas ainult sellepärast et muid võimalusi pole ja kuniks alternatiive pole siis olengi sunnitud sellega leppima. Siis kui kliendid tele 2 kõu alt lahkunud on siis on juba hilja. Nii kui elisa langetab piiramatu paketi 40 eurist hinda olen mina tele2 alt läinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 19:59:06 vasta tsitaadiga

Tele2 Eesti kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
1.) Miks puudub Tele2-l piiramatu* mahuga internetipakett?
2.) Miks lõpetati/lõpetatakse Smarti laadimispõhised sooduspaketid, eriti piiramatu* netiga?

* piiramatu


***

Tere

1) Mobiilne internet on jagatud ressurss, mis paneb teenusele mahule mingi loodusliku piiri ette
2) Aasta lõpus langetasime KK kõneminutihinda 6 korda - kõned igasse võrku on nüüd 3 senti minut. Sellele ei lisandu kõnealustustasu ega muid varjatud makse nagu konkurereerivatel kõnekaartidel. Eelmisel aastal hakkasime samm sammult loobuma laadimispõhistest soodustustest ja üle minema uuele loogikale, kus soodsat paketti saab tellida enda vajadustest lähtuvalt SMS'i teel. Uued paketid on tunduvalt soodsamad kui vanad laadimispõhised paketid. Nt, 6,95€ euro eest saad tasuta kõnesid, sõnumid Tele2 võrgus ning lisaks 3 GB interneti. Interneti keskmine kasutus telefonis on 2 MB kuus - sellest arvutusest lähtuvalt on 3 GB igati piisav maht. Interneti superuseritele pakume võimaluse osta hoopis Smart internetikaarti - 9,90 30 GB kuuks ajaks.

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht

Mina olen Interneti superuser, aga mahud jäävad siiski 200-300GB kanti kuus icon_rolleyes.gif 90€ ei hakka ma küll maksma.

Inimestele nagu mina, kel m-net on pea ainus viis mõistliku kiiruse ja hinnaga internetti kodus tarbida, on Smardi pakettide kadumine jama. Peab vist jälle EMTi kolima

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tavv
HV vaatleja
tavv

liitunud: 17.01.2008




sõnum 26.03.2013 21:51:27 vasta tsitaadiga

Ma juba võtsin emt paketi xl see piiramatu mahuga, kiirus minu kandis hea aga ping vahel hüppab teadmata põhjustel siia sinna kuigi levi põhjas. Aga jah muidu olin smardiga ja kiirused märksa paremad kui emtil.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 22:18:23 vasta tsitaadiga

Väga sümpaatne intervjuu, konkreetsed ja selged vastused. Tänud!
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002



Online
sõnum 27.03.2013 17:23:49 vasta tsitaadiga

Tele2 Eesti kirjutas:
sarvik kirjutas:
Miks ei ole Tele2 võrgus võimalik kõnet koheselt edasi suunata nii, et telefoni välja ei lülita (läbi **21*)? Teistel operaatoritel on see võimalik, aga Tele2 puhul tuleb helistajale teavitus suunamise kohta ja alles tükk aega hiljem suunatakse reaalselt.


Tere

On küll võimalik kohe suunata. Teavitus ei muuda kõne suunamise aega. Kõikidel operaatoritel toimib see samamoodi.

Mart Nielsen


Tere!

Tänan vastuse eest, aga kahjuks ei ole see päris nii. Kui teha EMT või Elisa võrgus suunamine kujul **21*number# siis helistajal hakkab kohe kutsuma, kui talitada samamoodi Tele2 võrgus siis hakkab tädi rääkima, et suunatakse. Võiks selle probleemi lahendada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 17:30:40 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
Tele2 Eesti kirjutas:
sarvik kirjutas:
Miks ei ole Tele2 võrgus võimalik kõnet koheselt edasi suunata nii, et telefoni välja ei lülita (läbi **21*)? Teistel operaatoritel on see võimalik, aga Tele2 puhul tuleb helistajale teavitus suunamise kohta ja alles tükk aega hiljem suunatakse reaalselt.


Tere

On küll võimalik kohe suunata. Teavitus ei muuda kõne suunamise aega. Kõikidel operaatoritel toimib see samamoodi.

Mart Nielsen


Tere!


Tänan vastuse eest, aga kahjuks ei ole see päris nii. Kui teha EMT või Elisa võrgus suunamine kujul **21*number# siis helistajal hakkab kohe kutsuma, kui talitada samamoodi Tele2 võrgus siis hakkab tädi rääkima, et suunatakse. Võiks selle probleemi lahendada.

Ma kasutan suunamist *004* ja lükkan tel. välja. Teisel inimesel hakkab kohe kutsuma ilma mingi lisa jututa.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002



Online
sõnum 27.03.2013 17:36:07 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
sarvik kirjutas:
Tele2 Eesti kirjutas:
sarvik kirjutas:
Miks ei ole Tele2 võrgus võimalik kõnet koheselt edasi suunata nii, et telefoni välja ei lülita (läbi **21*)? Teistel operaatoritel on see võimalik, aga Tele2 puhul tuleb helistajale teavitus suunamise kohta ja alles tükk aega hiljem suunatakse reaalselt.


Tere

On küll võimalik kohe suunata. Teavitus ei muuda kõne suunamise aega. Kõikidel operaatoritel toimib see samamoodi.

Mart Nielsen


Tere!


Tänan vastuse eest, aga kahjuks ei ole see päris nii. Kui teha EMT või Elisa võrgus suunamine kujul **21*number# siis helistajal hakkab kohe kutsuma, kui talitada samamoodi Tele2 võrgus siis hakkab tädi rääkima, et suunatakse. Võiks selle probleemi lahendada.

Ma kasutan suunamist *004* ja lükkan tel. välja. Teisel inimesel hakkab kohe kutsuma ilma mingi lisa jututa.


Ma hetkel olen ka sunnitud sama kasutama, aga probleem ongi just selles, et ei taha telefoni välja lükata sest sõnumeid tahaks ikka saada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 28.03.2013 12:48:25 vasta tsitaadiga

Vanha kirjutas:
Tele2 Eesti kirjutas:
Vanha kirjutas:
Tele2 Eesti kirjutas:


***

- Tõepoolest - lähimad mastid on Kablis ja Rannametsas. Võib juhtuda, et asute kahe jaama vahel. Enamikus punktides peaks olema normaalne levi, kuid võib esineda erandeid. Vaatame ümbritsevate jaamade konfiguratsiooni üle ja võimalusel parandame olukorda. Palun öelge oma täpne asukoht.
- 2 ja 3G levi tugevus sõltub kasutatavast sagedusalast.
- Pärnusse jõuab 4G 2014. aastal
- 4G välileviga on kaetud kogu Tallinn. Siselevi sõltub hoone konstruktsioonist
- Iga nädal uus mast peab paika ja rohkem, eelmisel aastal käivitasime pea 300 uut masti.
- 2013. aasta lõpuks on meil vähemalt 300 4G tugijaama.

Lugupidamisega

Mart Nielsen


- täpsem asukoht on Häädemeeste alguses Pärnu mnt 5, 9 ja 11 kortermajade piirkond (Pärnu poolt sõites), seega peaks see leviala minema vist Rannametsa masti alla.

- Kas Tele2 ja teised operaatorid teevad mastide osas ka nö. ristkasutust (rendib konkreetset masti kelleltki)? On kusagil nii, et Tele2 saatja on mõne teise operaatori (Elisa, EMT) mastis ja vastupidi? Kui jah, siis äkki annaks ka Pärnumaal Häädemeestel nii teha?


Tere

vaatame jaama konfiguratsiooni üle. 4km 900 mhz sagedusalas ei tohiks takistada teenuse kasutamist. Mis telefoni kasutate, kas olete proovinud teist telefoni ja kas sama probleem on ka teistel kasutajatel? Palun saatke oma nr hans.saarvelt@tele2.com ja paneme Teie numbri jälgimise alla.

Mart Nielsen


ise kasutan telefoni Nokia E52 ja ma ise ei viibi seal alaliselt, elan Tallinnas. Aga lähikondsed kes seal on paraku Tele2-st loobunud ja Elisasse kolinud, kuna kohapeal elades ei olnud Tele2 pakutav teenus võimalik.
Ja need korrad kui ise seal viibin (aeg-ajalt nädalalõppudel), siis mul endal sama probleem Nokia E52-ga, levi kõigub ja vahel pole üldse ning see ebastabiilne levi kulutab meeletult telefoni akut.
Aga võime teha nii, kui olen seal mõni nädalalõpp, siis saab jälgida minu telefoni. Kas saadan siis oma numbri Hr. Saarvelt-ile?


Tere

jah, palun saatke hans.saarvelt@tele2.com. Lisage ka Nokia e52 märksõnana, siin leian üles.

Aitäh

Hans
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 28.03.2013 13:55:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ehk mõeldi piiramatut netimahtu? Aga selle paketi puhul see vist vastabki tõele?



Tere

Jah, selle paketi netimaht on tõesti piiramatu ja seda ilma tärnita.

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 13:55:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

selle paketi netimaht on tõesti piiramatu ja seda ilma tärnita.

thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 28.03.2013 14:28:54 vasta tsitaadiga

monkey.gif

viimati muutis 2 trini 16.02.2014 21:04:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 31.03.2013 00:51:38 vasta tsitaadiga

Ja ka aega seitse päeva
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relco
Kreisi kasutaja
Relco

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 16:44:47 vasta tsitaadiga

Tele2 Eesti kirjutas:
Relco kirjutas:
Millal saab hakata kasutama mobiilset positsioneerimist Tele2-s nii nagu see toimib nt Elisas?


Tere

teenuse lisamine on arutusel.

Mart Nielsen
Tehnoloogiadirektor


Kui kaua on asi arutusel olnud ja millised on hetke prognoosid? Tuleb või ei tule? Teie praegune vastus pole piisav.
Tegemist pole ju millegi väga innovaatilise asjaga,et käimalükkamine suuri raskusi võiks valmistada.
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuusio
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2013 18:19:38 vasta tsitaadiga

Eile käisin Ülemiste keskuses,kuna Elionist sai samas ostetud Lumia 620.
Soovisin mikroSIM kaarti, sain kaardi siiani pole seda aktiveeritud,kuna mul oli eelmise SIM-i peal 2 numbrit.
Rääkisin mure Tele2 ärikliendi infotelefoni näitsikule esimene küsimus oli,kas sellel numbril millelt helistate? Vabandan, kuid ei suutnud naeru kinni pidada. Taevas tule appi, küsisin ju millal saab kaart aktiveeritud. Nüüd ootan homset hommikut ja loodan, et mõni tehnik tööle saabub.

Lumiast juba vastavas teemas siis...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 01.04.2013 12:46:17 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Tele2 Eesti kirjutas:
Tanel kirjutas:
Ehk mõeldi piiramatut netimahtu? Aga selle paketi puhul see vist vastabki tõele?



Tere

Jah, selle paketi netimaht on tõesti piiramatu ja seda ilma tärnita.

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht



Miks siis on kaardiga kaasa tulnud juhendis selline lause: "Internetikaardi andmemahu piiri 100 MB päevas täitumisel vähendab Tele2 andmesideühenduse maksimumkiirust kuni päeva lõpuni (kell 00:00) kiiruseni 56 kbit/s"
See ei ole ju piiramatu, sest piiratakse siiski kiirust.


***

Tere
Õige tähelepanek. Uuendame stardikomplekti informatsiooni ning võtame selle lause tingimustest välja. 0,90 eur päevas on piiramatu mahu ja kiirusega. 100 MB päevas piirangut internetikaardi puhul ei rakendata

Lugupidamisega

Hans Saarvelt
Kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaddam
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2006




sõnum 03.04.2013 12:21:59 vasta tsitaadiga

Kuumaksuta interneti kaart ehk smart interneti pilet?

http://www.tele2.ee/smart/smart_interneti_paevapilet.html

Saada SMS lühinumbrile 95001 sisuga DATA30 – Sinu internetikaardil aktiveerub 30 päevaks 30GB internetipakett. Tellimuse hind 9,90 EUR.

Kui seda teha tavalise smart kõnekaardiga, mida olen kasutanud juba väga mitmeid aastaid, mis siis saab, kas saab ka smart kõnekaardile siis 30 päevaks 30GB ja piiramatult?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:15:36 vasta tsitaadiga

Miks ei võiks internetikaardil neid 30 päevaks 30 giga pakette laadimispõhiselt teha? Maru tülikas on netipulka kuskilt ruuteri küljest hakata lahti urgitsema ja arvuti taha toppima, et saaks SMSi saadetud.

Ning krabage enne kui otsa saab taas icon_biggrin.gif https://pood.tele2.ee/et/product/kuumaksuta-internetikaart

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tele2 Eesti
HV vaatleja
Tele2 Eesti

liitunud: 23.08.2012




sõnum 03.04.2013 16:24:46 vasta tsitaadiga

zaddam kirjutas:
Kuumaksuta interneti kaart ehk smart interneti pilet?

http://www.tele2.ee/smart/smart_interneti_paevapilet.html

Saada SMS lühinumbrile 95001 sisuga DATA30 – Sinu internetikaardil aktiveerub 30 päevaks 30GB internetipakett. Tellimuse hind 9,90 EUR.

Kui seda teha tavalise smart kõnekaardiga, mida olen kasutanud juba väga mitmeid aastaid, mis siis saab, kas saab ka smart kõnekaardile siis 30 päevaks 30GB ja piiramatult?


Tere

tegemist on kahe erineva tootega - Smart kõnekaart ja Smart internetikaart.
Esimesel on sellised internetipaketid: http://www.tele2.ee/smart/revolutsiooni_interneti_paketid.html
Ja internetikaart on mõeldud arvutis kasutamiseks.

Hans Saarvelt
Tele2 Eesti
Kommunikatsioonijuht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2013 21:10:40 vasta tsitaadiga

Mul ei tulnud see küsimus õigeaegselt meelde, aga juhul, kui Tele2 esindaja seda foorumit veel kunagi väisab, siis küsiks, kas Tele2 plaanib teha kunagi välismaale helistamiseks nn sõbranumbrite paketi. Lauatelefonidel on selline asi olemas juba ammusest ajast, aga mobiiltelefonidel ainult riigisisestele numbritele. Kuna kogu pere on mobiilide peal ja lauatelefoni pole, siis oleks üpris hea, kui saaks mobiililt soodushinnaga välismaale helistada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD) mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.