Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.03.2013 21:36:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi on täna Steamist sisseoste teinud PayPali kasutades? Minul ei õnnestunud ja hetkel on pangakontol broneeritud summa mitmekordselt, kuigi Steam loopis veateadet maksmisel. PayPal on mul seotud SEB-i kaardiga.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2013 22:22:45 vasta tsitaadiga

täna oli SEB'l tehnilisi probleeme nii makseterminalide, automaatide kui muuga.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.03.2013 22:56:07 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
täna oli SEB'l tehnilisi probleeme nii makseterminalide, automaatide kui muuga.


Selge, tänud info eest- saab seekord SEB-i peale näpuga näidata.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 10:31:41 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/app/8870/
Bioshock Infinit'iga saab nüüd kaasa Xcom ja Bioshock 1.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 10:42:34 vasta tsitaadiga

YAY!
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 10:45:19 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
http://store.steampowered.com/app/8870/
Bioshock Infinit'iga saab nüüd kaasa Xcom ja Bioshock 1.

Mul mõlemad juba olemas... Eks peab siis kingitusi tegema hakkama.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 10:48:47 vasta tsitaadiga

Bioshock 1 olen huvitatud, kui kellelgi üle jääb. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 12:00:32 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/app/221430/
Hurra, steami on viimati üks jalgpalli mäng tekkinud!!!!

Demo saab alla laadida siit: http://www.videogamer.com/pc/pes_2013/download/PES2013_DEMO2.html

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 18:59:18 vasta tsitaadiga

Age of Empires II HD
Kellelgi plaan osta ka on? 4pack täitsa olemas muidu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 19:01:17 vasta tsitaadiga

keegi juba 4paki ligi on võtnud? ma oleks käpp icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 20:01:09 vasta tsitaadiga

Samas võib ka varsti rämedama alega saada, lootust on icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 22:56:41 vasta tsitaadiga

Diesel157, Oleks käpp
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 17:47:23 vasta tsitaadiga

Bastion @ 0,77 € steami võti:
https://www.humblebundle.com/weekly

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2013 23:07:51 vasta tsitaadiga

Igati väärt ost icon_smile.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 19:38:09 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Bastion @ 0,77 € steami võti:
https://www.humblebundle.com/weekly

Tänud hea viite eest, nüüd on jälle üks mäng juures thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 25.03.2013 10:39:35 vasta tsitaadiga

Kas tõesti ma olen ainuke kellel nissugune probleem???
Peale steam mängu käivitamist ette tuleb täitsa must ekraan mis ei reageeri isegi Cntr+Alt+Del ega Alt+Tab peale. Mängu muusikat on kenasti kuulda, pilti aga ei ole. Ehk peale väljalülitamise nuppu ei aita midagi. icon_evil.gif
Esialgu oli see ainult Deus eX1GA NÜÜD ABSOLUUTSELT IGA steam mänguga.
Steami provisin lasta nii SSD kui ka HDD peale, vahet ei ole. Installisin-reinstallisin 10 korda. Mängud on ni ostetud kui ka prii.
Teiste (mitte steam) mängudega probleemi ei ole, ega klunagi olnud. Ristvara on ka värske. icon_confused.gif

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.03.2013 11:05:29 vasta tsitaadiga

Mul korra oli selline probleem. Natuke mängisin tekkis sama jama nagu sul. Resa aitas ainult.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 11:26:50 vasta tsitaadiga

zest kirjutas:
Kas tõesti ma olen ainuke kellel nissugune probleem???
Peale steam mängu käivitamist ette tuleb täitsa must ekraan mis ei reageeri isegi Cntr+Alt+Del ega Alt+Tab peale. Mängu muusikat on kenasti kuulda, pilti aga ei ole. Ehk peale väljalülitamise nuppu ei aita midagi. icon_evil.gif
Esialgu oli see ainult Deus eX1GA NÜÜD ABSOLUUTSELT IGA steam mänguga.
Steami provisin lasta nii SSD kui ka HDD peale, vahet ei ole. Installisin-reinstallisin 10 korda. Mängud on ni ostetud kui ka prii.
Teiste (mitte steam) mängudega probleemi ei ole, ega klunagi olnud. Ristvara on ka värske. icon_confused.gif

Ma vist olen seda enne ka siin teemas maininud, et oli ka sama jama ja minu puhul oli lahendus selles, et pidin miskise kolmanda osapoole tulemüürist lahti saama lihtsalt. Sul võib ka asi selles olla, et miskinesuvaline soft segab. Kevad ka, puhasta arvuti ära.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 25.03.2013 13:24:22 vasta tsitaadiga

Annan ära Loadout closed beta key, andke teada kui ära kasutate.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.03.2013 13:39:38 vasta tsitaadiga

crazyxman, võtsin ära thumbs_up.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim1980
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2013




sõnum 25.03.2013 16:42:12 vasta tsitaadiga

Pakkuge mulle xcom steami võtit. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 16:44:41 vasta tsitaadiga

Paku mulle Batman Arhkam City GOTY vastu ja räägime...vb veel midagi. Peab mõtlema korraks.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 17:04:50 vasta tsitaadiga

siim1980 kirjutas:
Pakkuge mulle xcom steami võtit. icon_smile.gif
palju raha vastu pakud?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 25.03.2013 17:55:34 vasta tsitaadiga

Tahtsin Steamist mõned mängud lastele osta, kui tuli meelde et siit-sealt on jäänud mul mõned KEYd üle.

Dynamite Jack
Solar 2
NightSky
Beat Hazard Ultra
Galactic Arms Race
Bastion

Äkki on kellelgi kah midagi seisma jäänud. Tahaks siis kindlaid asju- ZenBound2 + World of Gooo või 2xTerraria. Ühele sellisele paarile läheks vastu kõik need 6 võtit.

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 21:58:10 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/app/8190/?snr=1_7_15__13

3 euriga just cause 2
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 22:02:46 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
http://store.steampowered.com/app/8190/?snr=1_7_15__13

3 euriga just cause 2

Kahju et selle DLC'd pole allahinnatud. icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 23:02:47 vasta tsitaadiga

siim1980 kirjutas:
Pakkuge mulle xcom steami võtit. icon_smile.gif

Tal jäi see mainimata, et e-mail on tal kusti85@gmail.com, sinna peale võib võtme saata.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 23:12:14 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
siim1980 kirjutas:
Pakkuge mulle xcom steami võtit. icon_smile.gif

Tal jäi see mainimata, et e-mail on tal kusti85@gmail.com, sinna peale võib võtme saata.

Lol icon_lol.gif , miks tal sinu email on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.03.2013 15:49:39 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
henryKI11 kirjutas:
http://store.steampowered.com/app/8190/?snr=1_7_15__13

3 euriga just cause 2

Kahju et selle DLC'd pole allahinnatud. icon_sad.gif


Paar päeva tagasi oli gamersgate's DLC'd mingi 25 senti tükk icon_confused.gif

E: Pakkuda Spec Ops the line key millegi vastu vahetada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 23:21:14 vasta tsitaadiga

Üks üleliigne Red Faction: Armageddoni ja selle dlc võti.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 26.03.2013 23:29:47 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Üks üleliigne Red Faction: Armageddoni ja selle dlc võti.

Spoiler Spoiler Spoiler


Tänud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMaD2
HV kasutaja
DMaD2

liitunud: 18.05.2007




sõnum 28.03.2013 21:41:03 vasta tsitaadiga

Keegi Fallout NV ostuga viitsib aidata?
_________________
Ära tee teisele seda mis sa tahad et sulle tehtaks.... maitsed võivad ju erinenda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 28.03.2013 22:04:25 vasta tsitaadiga

DMaD2 kirjutas:
Keegi Fallout NV ostuga viitsib aidata?


Millist abi vaja? Mul on üks Steam key üle icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 23:24:31 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:

E: Pakkuda Spec Ops the line key millegi vastu vahetada icon_biggrin.gif

Terraria? icon_razz.gif
Kui kellelgi jääb üle Bioshock 1 siis vahetaks Terraria gifti vastu.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 28.03.2013 23:37:08 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
madness kirjutas:

E: Pakkuda Spec Ops the line key millegi vastu vahetada icon_biggrin.gif

Terraria? icon_razz.gif
Kui kellelgi jääb üle Bioshock 1 siis vahetaks Terraria gifti vastu.



Olemas juba icon_razz1.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 29.03.2013 09:44:33 vasta tsitaadiga

Hitman: Absolution on -75% kuni 1.aprill

Steam fail jälle:

Professional Edition on 11,24
tavaline + kõik DLC'd 8,74+2,09 = 10,83
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 29.03.2013 10:12:43 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:

Steam fail jälle:

Professional Edition on 11,24
tavaline + kõik DLC'd 8,74+2,09 = 10,83


Professional Edition sisaldab muud, kui kõik dlc'd monkey.gif

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 12:46:53 vasta tsitaadiga

Kellelgi odavalt pole pakkuda bioshock infinite? Endal jäi ostmata hea pakkumise ajal ja nüüd on ta jälle liiga kallis.

Bioshock 1 olen ka huvitatud, äkki jäi kellelgi üle ja saab kaubale icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 13:11:34 vasta tsitaadiga

Steamis GTA Bundle odav hetkel.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 13:45:40 vasta tsitaadiga

Mul on Bioshock 1 üle... saada sõnum.
Olen veel paar h kodus, saan täna ära saata, kui huvi on.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 15:16:24 vasta tsitaadiga

Tore lugu,

Ostsin GTA 4, kandsin raha moneybookerisse ära, siis see moneybookersi ülekannde asi laadis, tuli kiri ette et ei jõudnud kohale, läks mõnd aega mööda, tuli raha üle ära, gta 4 raha läks maha ja hoppa, gta 4 polegi mul listis

Päris jama on nii, ime et nii odav üldse oli
kellelgi muidu ka nii olnud veel?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 15:50:17 vasta tsitaadiga

Ehk ikka jõuab listi ka mingi hetk..

Ise kasutan SEB virtuaalset krediitkaarti, väga mugav icon_smile.gif

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 16:06:28 vasta tsitaadiga

Mul läks kaks päeva enne kui Trine 2: Goblin Menace DLC aktiveerus. Store lehel oli kirjas, et mäng ostetud, aga Librarys mängu DLC all ütles, et ole midagi ostetud ja mängus sees ka pakkus ainult ostmise võimalust (mis suunas tagasi poe lehele, kus oli kirjas, et mäng juba ostetud).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 30.03.2013 09:45:55 vasta tsitaadiga

Ma vist olen seda enne ka siin teemas maininud, et oli ka sama jama ja minu puhul oli lahendus selles, et pidin miskise kolmanda osapoole tulemüürist lahti saama lihtsalt. Sul võib ka asi selles olla, et miskinesuvaline soft segab. Kevad ka, puhasta arvuti ära.[/quote]


Windows Firewall OFF, Antivira OFF, viimane Steami uendus peal ja jälle must ekraan+ Hard Reset. FUCK
Lähen tagasi piraatmaailma. thumbs_up.gif

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik S
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 30.03.2013 15:18:12 vasta tsitaadiga

Tere. Palun kellegi abi GTA Complete Packi ostul, omal maksmisvõimalus puudub (ka moneybookersiga).
Pank: Swed.
ID: http://steamcommunity.com/id/riskikuller/

E: Tänud kasutajale psydeblo icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 01:57:25 vasta tsitaadiga

Siit peaks tasuta mängu saama: http://www.epicsolitaire.com/
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 02.04.2013 06:45:14 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Siit peaks tasuta mängu saama: http://www.epicsolitaire.com/


Kõik võtmed välja jagatud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 19:36:54 vasta tsitaadiga

aoe2 hd 4-pakki keegi osta ei plaani?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmoo
HV vaatleja
Jarmoo

liitunud: 02.02.2012




sõnum 02.04.2013 23:45:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Juhin tähelepanu download peak-ile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 00:39:52 vasta tsitaadiga

Jarmoo kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Juhin tähelepanu download peak-ile icon_biggrin.gif

Seda pilti on juba mingi neli korda siia postitatud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.