Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 16:06:58 vasta tsitaadiga

sellise shita asja pärast ma ei viitsiks 40p hiljem enam pead vaevatagi icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 16:09:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sellise shita asja pärast ma ei viitsiks 40p hiljem enam pead vaevatagi icon_biggrin.gif
No minu jaoks on 20€ ka raha...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 19:00:30 vasta tsitaadiga

rumalostude eest eBay ei vastuta, õpi ise vastutama icon_rolleyes.gif
FFS, selle raha eest saaks Elionist ametliku 2000mAh aku koos tagakaanga S2-le icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 23:48:10 vasta tsitaadiga

Ega jah.. ebay "mega capacity" akud on loterii... Mina samas sain 11 naela eest asjaliku aku... Samas N95 mega akud kestsid vagem kui 3a vanune orikas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 01:20:54 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, samas akude hinnad hakkavad 2.99 USD ja 10 USD eest saab juba tavaliselt 3 akut + laadija...
mu HTC omad tulid lausa suletud antistaatilistes pakendites ja kõik kolm tükki andsid mingi battery testiga parema skoori kui originaal - kahte vaheldumisi kasutan, kolmas on koos originaaliga karbis tagavara.

Tellisin siit foorumist kelleltki Zagg ekraanikaitsed 20 euro eest ja viskasin peale paari kuud minema kuna pilt läks halvemaks ja suht kiiresti riknes ära. Ebay 0.99 usd ekraanikaitse pidas mul vastu üle aasta ja siis oli mul veel 2 varuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 01:23:57 vasta tsitaadiga

Kaicekiled on mõttetud jurad. Vanasti plastekraanidele ehk oli vaja
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 01:36:24 vasta tsitaadiga

Mul pole gorilla glass ja parem karta kui kahetseda - need kaitsekiled on õhukesed plastikkatted - ei moonuta pilti ja klaasist praktiliselt ei erista... seega las olla peal icon_smile.gif

Ma suutsin nädal peale telefoni ostu kukutada telefoni serva peale ja alumiiniumist raamil mõlk sees ja seetõttu ka tagakaant vähe lihvitud, et peale tagasi läheks icon_biggrin.gif
Nüüd mul koguaeg kummiümbris kah ümber - metsas käin, siis üldse alumiiniumist kest.

Venna Galaxy S ja Galaxy Nexuse klaasil kriimud peal, IPhonel ta veel ei ole suutnud
mitmel tuttaval Galaxy SII'l kah korralikult kriimustatud ekraanid
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 24.03.2013 10:59:07 vasta tsitaadiga

Ma ka ostnud Ebayst enda ja naise telefonile neid kilesi.
Eestist ostad sama raha eest 1 tk, aga sealt 10 tk.

Algul vahetasin iga kuu või kahe kuu tagant. Nüüd viimased korrad pole viitsinud vahetada 3-4 kuud. Samas pole hullu ka.

Kui kile vahetada, siis on näha, et ekraan on nagu täiesti uus seal all. Pole kahjustatud ja särab nagu tutikas.
Kui peaks kunagi tulema mõte kasvõi telefon edasi müüa, siis saab tänu tervele ekraanile kindlasti rohkem küsida €-si.

Telefon ~1 aasta vana ja reaalselt nagu täiesti tutikas. Kaitsekiled ja ümbrikott tasunud ennast korralikult ära.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 12:14:58 vasta tsitaadiga

Ma ka ostnud Ebay"st kilesi endale.Ise tellisin 5€ eest 7 kaitsekile ja need on väga head kiled.Aga tellisin Ebay"st ka lisakorpus ,aga see väga hea ei olnud see lisakorpus läks mul katki. thumbs_down.gif nüüd just hiljuti ostsin Elioni E-Poest ka lisakorpus ja see on väga hea lisakorpus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 12:52:06 vasta tsitaadiga

Teil telefoni kasutamiseks ka aega jääb või läheb kogu aur kilede ja korpuste vahetamisele ning selle peale, et telefonile kindla peale ühtegi kriimukest ei tuleks, sest siis on telefonil ju valus.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 12:58:38 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, Pigem vastupidi - me kasutame oma telefone piisavalt, et karta igasugu kriime ja muid muresid. Mõtle kui ostad uue telefoni ja esimesel kuul suudad korraliku kriimu keset ekraani tekitada - nüüd istud 2 aastat oma 500 eur telefoni otsas mille ekraani keskel kriim - vastik katsuda ja asju luged... mõnus või mis?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 24.03.2013 13:11:23 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Super AMOLED, Pigem vastupidi - me kasutame oma telefone piisavalt, et karta igasugu kriime ja muid muresid. Mõtle kui ostad uue telefoni ja esimesel kuul suudad korraliku kriimu keset ekraani tekitada - nüüd istud 2 aastat oma 500 eur telefoni otsas mille ekraani keskel kriim - vastik katsuda ja asju luged... mõnus või mis?


Too kasvõi 1 näide, kus ja millal saab 500 eurose telefoni sedasi ära kriipida. Hoiad telefoni võtmetega ühes taskus?

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 13:12:47 vasta tsitaadiga

Mul on telefon võtmetega taskus tihti... no ei ole ekraan krobeline ja kriime täis. Aga see ei ole see teema
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 13:56:48 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, Natukene võiks hoida ikka telefoni ilusana. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 13:57:54 vasta tsitaadiga

erik111, mida see ilus telefon annab? kas kõnekvaliteet on parem?


mingisuguse silikoonkorpusega telefon on kõvasti koledam kui paari kukkumiskriimuga telefon ju.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 14:12:06 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, Kõnekvaliteet küll pole parem.Kui tahad müüa telefoni maha ,siis kui on kriimuteda telefoni eest saad rohkem raha. icon_wink.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 14:50:43 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Super AMOLED, Kõnekvaliteet küll pole parem.Kui tahad müüa telefoni maha ,siis kui on kriimuteda telefoni eest saad rohkem raha. icon_wink.gif

võiks yldse seifi panna ja 2 aasta pärast uuena maha myya thumbs_up.gif
ekraanil pole midagi viga, telefoni kyljed on kulunud. aga mingit presekat ma ka s2 peale toppima ei hakka thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 16:12:47 vasta tsitaadiga

jeesus188, Endisel töökaaslasel lendas taskust SII välja kui tööl rabeles... ei tea mis seal maas oli, aga keset ekraani ja päris tuntav kriim kohe icon_smile.gif
Uued Gorilla klaasiga peaksid olema piisavalt pädevad juba, et võib ilma ekraanikaitseta kasutada. Ümbrise suhtes - nagu ma oma telefoni näitel tõin... mul kukkus maha serva peale ja levi oli kohe 0 kuna antenn ei andnud enam ühendust... Parem kasutan kummiümbrist kui hakkan kuskil X kohas teda parandama või üldse uut korpust ostma.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 16:24:08 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
jeesus188, Endisel töökaaslasel lendas taskust SII välja kui tööl rabeles... ei tea mis seal maas oli, aga keset ekraani ja päris tuntav kriim kohe icon_smile.gif
Uued Gorilla klaasiga peaksid olema piisavalt pädevad juba, et võib ilma ekraanikaitseta kasutada. Ümbrise suhtes - nagu ma oma telefoni näitel tõin... mul kukkus maha serva peale ja levi oli kohe 0 kuna antenn ei andnud enam ühendust... Parem kasutan kummiümbrist kui hakkan kuskil X kohas teda parandama või üldse uut korpust ostma.
mul on kukkunud, lennanud, lohisenud.
maast jupid kokku korjanud jne. töötab thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 16:46:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Chidori kirjutas:
jeesus188, Endisel töökaaslasel lendas taskust SII välja kui tööl rabeles... ei tea mis seal maas oli, aga keset ekraani ja päris tuntav kriim kohe icon_smile.gif
Uued Gorilla klaasiga peaksid olema piisavalt pädevad juba, et võib ilma ekraanikaitseta kasutada. Ümbrise suhtes - nagu ma oma telefoni näitel tõin... mul kukkus maha serva peale ja levi oli kohe 0 kuna antenn ei andnud enam ühendust... Parem kasutan kummiümbrist kui hakkan kuskil X kohas teda parandama või üldse uut korpust ostma.
mul on kukkunud, lennanud, lohisenud.
maast jupid kokku korjanud jne. töötab thumbs_up.gif


Sama, aga minu oma käinud veel ujumas mitmed korrad.

Töötab ilusti ja ekraani kasutan siiani peeglina icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 18:44:36 vasta tsitaadiga

Kui ostsin telefoni ,siis ma ei pannud 1 kuul peale kaitsekile ja ,siis tuli üks pisike kriim ja nüüd jääb vahest mulle silma see väike kriim.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 18:45:38 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=556550
You're welcome

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 19:56:31 vasta tsitaadiga

Minu kõige kiirem pakisaabumine UK-st thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.03.2013 22:22:44 vasta tsitaadiga

Mis firma? UPS?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2013 22:31:26 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mis firma? UPS?

DHL
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 15:08:42 vasta tsitaadiga

Ikka ja jälle paneb imestama, mis kuradi hinnad siin banaanias on. Tänane näide: oli vaja pulsikellale jooksuandurit. Siinne küsib 99€, ebay-st koos postiga 59€ + 2.a garantiid. Hinnavahe 40€ - eestlane on ikka rikas rahvas, pole midagi öelda...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 15:13:24 vasta tsitaadiga

Garantiisse saatmine müüja kulul?
Kui mitte, siis siit kohe osa hinnavahest näha.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 15:14:56 vasta tsitaadiga

Kui Eestis müüb füüsilise esindusega pood siis hinnavahe tuleb selle ülalpidamisest + kasumimarginaalist. Pealegi saad asja kätte KOHE ning garantii puhul ajad asju kohapealse poega. Kas need eelised kaaluvad hinnavahe üles on juba igaühe enda otsustada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 15:15:49 vasta tsitaadiga

Pohkens, peaasi, et odav.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 15:19:19 vasta tsitaadiga

Einoh, eks on küll ja küll asju kus hinnavahe on märkimisväärne ja pole ühtegi põhjust osta kallilt Eesti poest. Näiteks teatud fototehnika puhul on hinnavahe üsna jõhker. Samas tasub arvestada, et garantii võib ka kalli ja justkui vastupidava tehnikavidina puhul ära kuluda. Aga eks see on taas igaühe enda otsustada, kas võtta risk või mitte.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 15:45:25 vasta tsitaadiga

Kui jutt juba hindade peale läks, siis sai oma sammulugejale patareid vaadatud ning siin müüakse poes ühte sellist isendit 1.15 €, kuid Deal Extreme annab 3.47 $ eest 20 sellist ( http://dx.com/p/2025-x-20-pcs-cell-batteries-831 ) Kommentaarides on kirjas, et sai paar surnut patareid ka, kuid mis vahet seal on, kui kahe patarei hinnaga saad kätte 20! Nii et võib rääkida garantiidest jms, kuid fakt on see, et kuller tõi mulle 15 € postikuluga UK-st kaks ratast ukse taha ning ütles, et rahvas on lolliks läinud, kõik tellivad oma kauba välismaalt. Ma ei saaks isegi ühte ratast 15 € ühest riigi otsast saadetud, kui hindadest üldisemalt rääkida, siis tasub see ennast kindlasti ära. Järeldused tehke ise!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 16:00:29 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Garantiisse saatmine müüja kulul?
Kui mitte, siis siit kohe osa hinnavahest näha.


Rahvusvaheline garantii

Eesti eelis on see, et siin saab rohkem asja eest maksta ja toote enamjaolt kohe kätte.

Üks näide veel hiljutisest ostust. Olin otsimas korralikku elektrilist hambaharja. Sai siis välja valitud ja kohalik kõige soodsam hind 120€. eBay lahti, saksast sama isend koos 2.a rahvusvahelise garantii ja postikuluga kokku 69€...siit banaaniast tasub ainult poest süüa osta ja seda ka olude sunnil. Võimalik, et kunagi hammustan näppu, et eBay-st millegi ostmisel ei ole rahv.v garantii või pean toote tagasi saatma garantii teostamiseks, kuid ma ei mõtle sellele hetkel. Sellise kartusega ei saaks üldse midagi osta. Pigem jätaks kohalike nuumamise icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 17:45:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Rahvusvaheline garantii

Paljudel firmadel ja/või kaubagruppidel see puudub...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 25.03.2013 19:11:50 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Ükskõik mis päeval pakk UK-st teele pannakse, ikka lebab nädalavahetuse kuskil EP laos. Kuu algul kolmapäeval pandi teele, 9 päeva hiljem (reedel) oli Eestis ja esmaspäeval sain kätte. Nüüd viimane pakk pandi jälle kolmapäeval teele, täna veel postkastis kirja polnud. Esmaspäeval raudselt kohal.

Ja pakk on kohal icon_lol.gif

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 20:16:50 vasta tsitaadiga

Garantii on suht suva ka ju kui Ebays samad asjad kordi odavamad. thumbs_up.gif
Päris tihti esineb isegi üle 10x odavamaid asju kui Eestis.
Näiteks kellapatarei lauaarvutile. Eestis ~1€. Ebayst saab <10€ eest neid 100tk! icon_biggrin.gif
Olen neid testinud, pole häda midagi.

Olen kuulnud, et isegi söök pidi Saksamaalt tellides odavam tulema icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 20:23:28 vasta tsitaadiga

Ekspress käis lennukiga toitu ostmas jah
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 21:14:19 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas eBays ka taolisi, aga odavamalt selliseid telke müüakse? http://laiguline.ee/index.php/pood/details/2703/252/matkatarbed/telgid/muud/%C3%9Cheinimese-telk-oliiv.html
Ma tean, et see on ühekihiline, aga kahekihilised maksavad juba tunduvalt rohkem. Nimelt oleks just vaja leida väga väikeselt pakendatult ja kerge telk (katus + põhi + seinad).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 21:15:08 vasta tsitaadiga

Oskate öelda, mis lehelt saab saksamaalt toitu tellida? icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 21:38:39 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Oskate öelda, mis lehelt saab saksamaalt toitu tellida? icon_biggrin.gif

http://www.ebay.de/sch/Fleisch-Wurst-/62699/i.html?_ipg=200&_stpos=&_sop=15&_fcid=66&gbr=1&_localstpos=&_from=R40&_clu=2&_nkw=bratwurst icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 21:45:50 vasta tsitaadiga

Esimene mulje ebay'ga oli positiivne, tellisin, kuu aega ootasin ja viimasel nädalal vahetasin müüjaga kirju, kord lubati, kord selgus ikkagi, et seda toodet enam ei tehta ja kuigi sain juba uue kauba selle asemele valida, tühistasin lõpuks tellimuse ja sain raha kiirelt tagasi icon_biggrin.gif

Nüüd uus tellimus nii ebay'st kui DXist, näis kes kiirem on icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 21:49:59 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Oskate öelda, mis lehelt saab saksamaalt toitu tellida? icon_biggrin.gif

kas hobuseliha isu nõnda suur? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 22:53:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nüüd uus tellimus nii ebay'st kui DXist, näis kes kiirem on

doh.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2013 22:55:21 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Oskate öelda, mis lehelt saab saksamaalt toitu tellida? icon_biggrin.gif

kas hobuseliha isu nõnda suur? icon_razz.gif


Nojah. Eestis kallim kui välismaal see ju icon_biggrin.gif

jeesus188 kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Oskate öelda, mis lehelt saab saksamaalt toitu tellida? icon_biggrin.gif

http://www.ebay.de/sch/Fleisch-Wurst-/62699/i.html?_ipg=200&_stpos=&_sop=15&_fcid=66&gbr=1&_localstpos=&_from=R40&_clu=2&_nkw=bratwurst icon_biggrin.gif


XDXD

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 22:47:17 vasta tsitaadiga

Mul on probleem siis selline, et ei õnnestu paypalil sebi krediitkaardilt raha kätte saada. Eelmise kaardiga toimis väga ilusti, kuid nüüd on mingi jama koguaeg. Üritan ebays maksta, ei toimi ja teise korraga toimib (siis kasutab mingit teist meetodit). Aga maksta kuskil mujal ei õnnestu näiteks dx.com või niisama raha kandmine kellegi paypali kontole.
Kas SEBil mingi turva värk peal vms?

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 23:04:50 vasta tsitaadiga

vähamalt paar päeva tagasi küll mitte
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 02:36:28 vasta tsitaadiga

Mul see jama juba pikemat aega tegelikult juba, lihtsalt pole viitsinud tegeleda sellega. Helistan homme sebi vaatan, mis räägivad.
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 28.03.2013 04:41:08 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Mul on probleem siis selline, et ei õnnestu paypalil sebi krediitkaardilt raha kätte saada. Eelmise kaardiga toimis väga ilusti, kuid nüüd on mingi jama koguaeg. Üritan ebays maksta, ei toimi ja teise korraga toimib (siis kasutab mingit teist meetodit). Aga maksta kuskil mujal ei õnnestu näiteks dx.com või niisama raha kandmine kellegi paypali kontole.
Kas SEBil mingi turva värk peal vms?


Järsku on selle teemaga kuidagi seotud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=569313
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 28.03.2013 12:40:59 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi saab Paypal-is tehingut ka vaidlustada? Ostsin paypal-iga Hiinast ühe asja. Kaks kuud on möödas ja asi pole ikka minuni jõudnud. Kas on mingi variant tehing Paypal-is vaidlustada ja raha mingi valemiga tagasi saada?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 12:44:00 vasta tsitaadiga

Kuidas sellest aru saada?

Üleandmine kullerile 28.03.2013 09:35 Lasnamäe kandekeskus
Saabumine 28.03.2013 07:49 Lasnamäe kandekeskus
Saabumine 28.03.2013 01:09 Tallinna postivahetuspunkt
Väljasaatmine 27.03.2013 18:50 Sorteerimiskeskus (kirjad)
Väljasaatmine 22.03.2013 11:27 Jaapan
Vastuvõtmine 18.03.2013 17:18 Jaapan

Enda üllatuseks avastasin täna, et juba kohal. Mõtlesin, et lähen postkontorisse, et las annavad üle aga pani mõtlema miks on kirjas, et kulleri käes..
Saadetud kõige odavamat postiteenust kasutades (ma isegi imestan kuidas nii kiiresti tuli, kirjas oli et võtab 3-4 nädalat ja eelmine kord samalt müüjalt nii kaua ka kulus), vaevalt et kuller selle koju toob. Pakk peaks ka piisavalt suur olema, et postkasti ei mahu, ning vaevalt et postiljon seda ukse taha toob..
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2013 13:15:51 vasta tsitaadiga

tavka007, 45 päeva jooksul saad raha tagasi küsida, hiljem enam mitte...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.