Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android ja kaardi-navigatsioonirakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 16:41:07 vasta tsitaadiga

eckh kirjutas:
Google Maps iOS versioonil töötab navigatsioon juba alates detsembrist ehk siis hetkest, kui Eesti toetatud riikide nimekirja lisati. Ei tea miks Androidi kasutajaid nöögitakse...

Hammustatud õun kasutab google mapsi? icon_eek.gif
Oleks ma õunapede, siis viskaks fööni prykkarisse. Miks pole apple mapsi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 17:04:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
eckh kirjutas:
Google Maps iOS versioonil töötab navigatsioon juba alates detsembrist ehk siis hetkest, kui Eesti toetatud riikide nimekirja lisati. Ei tea miks Androidi kasutajaid nöögitakse...

Hammustatud õun kasutab google mapsi? icon_eek.gif
Oleks ma õunapede, siis viskaks fööni prykkarisse. Miks pole apple mapsi


Apple maps on ka.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 17:18:47 vasta tsitaadiga

Sellega õunakaardiga oli ju päris palju kisa, kära ja omajagu nalja, kui nad ios6-ga välja tulid. Kui asi ikka üle käte läks, siis seepeale lubatigi googul tagasi õuna närima.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 18:00:22 vasta tsitaadiga

eckh kirjutas:
Google Maps iOS versioonil töötab navigatsioon juba alates detsembrist ehk siis hetkest, kui Eesti toetatud riikide nimekirja lisati. Ei tea miks Androidi kasutajaid nöögitakse...

Häälega juhendab? icon_eek.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 18:18:47 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
eckh kirjutas:
Google Maps iOS versioonil töötab navigatsioon juba alates detsembrist ehk siis hetkest, kui Eesti toetatud riikide nimekirja lisati. Ei tea miks Androidi kasutajaid nöögitakse...

Häälega juhendab? icon_eek.gif


Jah. Eesti keeles küll paraku mitte.

iTunes
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 18:26:49 vasta tsitaadiga

eckh kirjutas:
Olaf kirjutas:
eckh kirjutas:
Google Maps iOS versioonil töötab navigatsioon juba alates detsembrist ehk siis hetkest, kui Eesti toetatud riikide nimekirja lisati. Ei tea miks Androidi kasutajaid nöögitakse...

Häälega juhendab? icon_eek.gif


Jah. Eesti keeles küll paraku mitte.

iTunes

Keel on suva, aga õhtul peab siis proovima. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 18:32:14 vasta tsitaadiga

Mädanend õunad, te olete vales foorumis whip.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2013 23:03:36 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
eckh kirjutas:
Olaf kirjutas:
eckh kirjutas:
Google Maps iOS versioonil töötab navigatsioon juba alates detsembrist ehk siis hetkest, kui Eesti toetatud riikide nimekirja lisati. Ei tea miks Androidi kasutajaid nöögitakse...

Häälega juhendab? icon_eek.gif


Jah. Eesti keeles küll paraku mitte.

iTunes

Keel on suva, aga õhtul peab siis proovima. thumbs_up.gif

Katsetasin, minul küll ei navigeeri. Vait kui sukk ja sama rumal, nagu Androidi versioon.

Oled sa kindel, et häälega juhendab ikka? icon_confused.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2013 15:41:54 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:

Katsetasin, minul küll ei navigeeri. Vait kui sukk ja sama rumal, nagu Androidi versioon.

Oled sa kindel, et häälega juhendab ikka? icon_confused.gif


Krt, minu viga, ei navigeeri tõesti, testisin ka just ühe iPhonega. Ometi mäletan, et kellegi iPadil sai seda proovitud, aga äkki ajasin Apple'i mapsiga segi...

Oma telefonis tegin pärast detsembris tulnud uudist Navigationi shortcut'i ühele homescreenile, iga paari nädala tagant olen lootusrikkalt proovinud, aga siiani 'not yet available'.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 20:15:08 vasta tsitaadiga

TomTom Europe hetkel "soodushinnaga"
42,99
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomtom.europe&feature=related_apps

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2013 20:19:54 vasta tsitaadiga

Eastern Europe on mõni % eestist rohkem kaetud. Aga see nii väike vahe, et hind kaalub üle vast odavama ostu sellele, kellel soov seda osta
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 15.03.2013 10:27:59 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Eastern Europe on mõni % eestist rohkem kaetud. Aga see nii väike vahe, et hind kaalub üle vast odavama ostu sellele, kellel soov seda osta


mõni protsent 100-st rohkem? et mis mõttes siis rohkem
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 11:41:38 vasta tsitaadiga

Olgem ausad, see 100% vs regio kaart...
Kahju, et garminilt pole appi mis vanu .img kaarte sööks thumbs_down.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 11:54:28 vasta tsitaadiga

App on olemas, aga ainult mingile valitud Garmini föönile.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 11:58:27 vasta tsitaadiga

Dijital, ilmselt pead asus nuvifonesid silmas. Kahju, et see soft vaid neile.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 13:28:55 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
olafsand kirjutas:
Eastern Europe on mõni % eestist rohkem kaetud. Aga see nii väike vahe, et hind kaalub üle vast odavama ostu sellele, kellel soov seda osta


mõni protsent 100-st rohkem? et mis mõttes siis rohkem


100% pole kumbki ju. 58% europe vs 63% eastern europe
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 22:48:04 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
omg kirjutas:
olafsand kirjutas:
Eastern Europe on mõni % eestist rohkem kaetud. Aga see nii väike vahe, et hind kaalub üle vast odavama ostu sellele, kellel soov seda osta


mõni protsent 100-st rohkem? et mis mõttes siis rohkem


100% pole kumbki ju. 58% europe vs 63% eastern europe


Bulgaaria juurde on ju 58% kirjutatud?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 15.03.2013 23:09:12 vasta tsitaadiga

Eesti ju suht ammu juba 99,9 protsendi peal igal normaalsel kaarditootjal (navteq,tomtom jne) .Pàrnus nätex ka alles avatud lennuvälja tee ja liivi tee peall, mis jutt see 63% on?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 16.03.2013 11:34:16 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
Eesti ju suht ammu juba 99,9 protsendi peal igal normaalsel kaarditootjal (navteq,tomtom jne) .Pàrnus nätex ka alles avatud lennuvälja tee ja liivi tee peall, mis jutt see 63% on?


Alles alles, see on igivana tee seal. Küsimus on uutes ringteedes ja uuendustes , mitte migi hetke seisuga kaartides.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2013 16:19:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi garmini regio IMG kaardid on tööle saanud droidi peal?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 22.03.2013 17:45:07 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Kas keegi garmini regio IMG kaardid on tööle saanud droidi peal?

Ilmselt sõltub see telefonist. Garmin streetpilot Androidile sööb neid kaarte. xperia Go peal sain tööle, reso kahjuks vale. ZTE peal mitte. Pole hetkel olnud aega ka erinevate ROM-idega mässata. Ei tunne Androidi hingeelu ka kahjuks nii palju
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2013 22:04:47 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
omg kirjutas:
Eesti ju suht ammu juba 99,9 protsendi peal igal normaalsel kaarditootjal (navteq,tomtom jne) .Pàrnus nätex ka alles avatud lennuvälja tee ja liivi tee peall, mis jutt see 63% on?


Alles alles, see on igivana tee seal. Küsimus on uutes ringteedes ja uuendustes , mitte migi hetke seisuga kaartides.


Õigus kasutajal rocki. Ja tomtom pole eesti puhul kunagi üle 63% olnud. Aasta tagasi oli see % mu mäletamise järgi veel 47 eesti katvuse osas. Lisaks on sellel jõhkralt juhatamise vigu sees. Kui kellelgi soovi, siis võin mingi päev mõned näited tuua marsruudilt Rapla linn - Mäepealse tn Tallinnas. Esimesena võite kohe proovida leida maja: Mäepealse 14. See maja mitu aastat juba olemas, aga tomtom ei tea sellest aadressist midagi :O
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2013 22:12:09 vasta tsitaadiga

No aga sina ju tead kus see maja asub...milleks eestis navi yldse vaja....läänepoolsemad riigid ja suurlinnad kus navist reaalselt abi oleks kui silte ja tänavanimesid ei mõista lugeda, on ju normaalselt kaardistatud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 09:55:15 vasta tsitaadiga

Google Maps-iga toimib juba mõnda aega bussiga navigeerimine. Kuvatakse väljumise aegu, juhitakse lähimasse peatusesse ja bussis olles on peatused jälgitavad ja annab märku, kui vaja maha minna. Minu arvates toimib hästi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 17:43:30 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
...milleks eestis navi yldse vaja....


Kui on vaja Eestis sõita ka mujale kui ainult suuremate linnade vahel, siis on navi vägagi abiks. Mina näiteks ei tea peast, kuidas saab kõige otsem asfalti mööda nt. Mäost Avinurmele. Samuti ei tea ma peast iga Lasnamäe või Annelinna maja täpset asukohta, kus tihtipeale majanumbrid pole loogilises seoses tänava alguse ja lõpuga. Ilma navita kulutaks ma oluliselt rohkem aega ja kütust.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 23.03.2013 17:53:43 vasta tsitaadiga

Navfree on päris hea, prantusmaal hätta ei jäänud sellega thumbs_up.gif

Töötab offlines ja kaardid ka tasuta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2013 20:25:47 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
No aga sina ju tead kus see maja asub...milleks eestis navi yldse vaja....läänepoolsemad riigid ja suurlinnad kus navist reaalselt abi oleks kui silte ja tänavanimesid ei mõista lugeda, on ju normaalselt kaardistatud


Ma linnaosa teadsin, aga polnud aimu ka kus see Mäepealse olla võiks täpsemalt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 12:04:46 vasta tsitaadiga

Ja Navigon on Androidile soodukas praegu.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 17:45:30 vasta tsitaadiga

SYGIG saatis 20% ale kupongi, keegi tahab?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2013 18:25:12 vasta tsitaadiga

Kuda locusel talunimesi vms saab otsida?
Näiteks seal see Hiieste, kuidas ma otsin seda?
Spoiler Spoiler Spoiler


Ning miks ta neid kihte nihkes näitab? Nii kui natukene kuhugi scrollib ja sealse kaarti ette loadib, on see eelneva laadimisega vähe nihkes icon_neutral.gif Nagu ka pildil näha.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 26.03.2013 18:51:02 vasta tsitaadiga

kuidas iGo panna külanimesid otsima. Linn määrates ja tänavat otsida ei ole probleem aga küladega on jama. Sisuliselt olen saanud ainult iGo sees oleva google otsinguga aga see on ju veits ümber nurga lahendus.
EDIT: Leidsin üles. Tuleb panna vald sinna kus muidu linn on ning siis otsida nagu tänavanime.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 00:09:38 vasta tsitaadiga

tohoh kirjutas:
Ja Navigon on Androidile soodukas praegu.

Kus? Ma guugli puudin küll mingit alet ei näe

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2013 12:19:45 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
tohoh kirjutas:
Ja Navigon on Androidile soodukas praegu.

Kus? Ma guugli puudin küll mingit alet ei näe


navigon Europe 44,95EUR, senise ca 60 asemel. Võib olla ka jäädav uus madalam hind.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2013 12:48:43 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Navfree on päris hea, prantusmaal hätta ei jäänud sellega thumbs_up.gif

Töötab offlines ja kaardid ka tasuta thumbs_up.gif

Kas offline saab aadressi ka otsida ning juhendab ka teekonda?
Ma proovisin aadressi sisestada, kuid tahtis selleks andmesidet kasutada.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:21:16 vasta tsitaadiga

Google Maps Navigation töötab nüüd ka Eestis.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:35:02 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Google Maps Navigation töötab nüüd ka Eestis.

onfire.gif bounce.gif banana_dance.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:52:00 vasta tsitaadiga

töötabki, puha eesti keeles icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 16:56:14 vasta tsitaadiga

Nalja pärast võiks lasta end tal koju sõidutada icon_razz.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 17:03:35 vasta tsitaadiga

peab siis google mapsi installima endale
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 03.04.2013 17:31:40 vasta tsitaadiga

mixkamitte kirjutas:
nah kirjutas:
Navfree on päris hea, prantusmaal hätta ei jäänud sellega thumbs_up.gif

Töötab offlines ja kaardid ka tasuta thumbs_up.gif

Kas offline saab aadressi ka otsida ning juhendab ka teekonda?
Ma proovisin aadressi sisestada, kuid tahtis selleks andmesidet kasutada.


Jah ikka offlines, aga eesti kaart on mingi 20mb suur, prantsusmaa ja saksamaa kaart ~1gb icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 19:51:41 vasta tsitaadiga

Sai kah Google Mapsi navi testitud, toimib küll. Sihtkohta jõudes kuvatakse ka street view pilt, milline peaks sihtkoht olema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 20:03:03 vasta tsitaadiga

Testisin ka siis seda Google'i Navi. Tädi vaikselt seletas aegajalt miskit ja enam-vähem õigesti, aga ühe asjaga pani küll pastat just häälkäskluse osas (ma pärast teksti unustasin vaadata, kuidas seal kirjas oli). Igatahes käskis teha tagasipöörde ning ütles, et peale tagasipööret jääb sihtkoht vasakule. Kui ma oleksingi teinud tagasipöörde, siis tegelikult oleks jäänud sihtkoht paremale. Kaardil oli sihtkoht aga näha ja märgitud nii nagu peab. Seega oleks ta pidanud ütlema, et tee vasakpööre mitte tagasipööre, siis oleks tõesti jäänud sihtkoht vasakule. Siis oleks olnud kõik nii nagu peab ja tegelik sõit ka on. Või siis mööndusega oleks hädapärast kõlvanud ka tagasipöörde juhis, aga siis oleks pidanud ütlema, et sihtkoht jääb paremale.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 20:10:31 vasta tsitaadiga

mulle ütles tädi, et liigu edelasse vms icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 20:21:49 vasta tsitaadiga

Jätkuvalt Google navis valida hääljuhiste keelt, kasutatakse süsteemi keelt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 20:56:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
töötabki, puha eesti keeles icon_eek.gif
Kuidas Sa said eesti keelseks? Minu mõistus ei hakkand peale icon_sad.gif ( nexus7). Mihkel7
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 20:59:43 vasta tsitaadiga

Ilmselt süsteemi keele järgi. Mul ka rääkis eesti keeles (S3).
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 21:12:38 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
töötabki, puha eesti keeles icon_eek.gif
Kuidas Sa said eesti keelseks? Minu mõistus ei hakkand peale icon_sad.gif ( nexus7). Mihkel7

eeldatavasti jah systeemi keel.
ma eriti ei syvenenud, aga keele valiku kohta ma ei leidnudki yles. äkki kusagil maps´i all. navigeerimise all küll silma ei hakanud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 21:14:42 vasta tsitaadiga

Teil kellelgi ei ütle, et 30 päeva proovikas? icon_eek.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 21:15:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
töötabki, puha eesti keeles icon_eek.gif
Kuidas Sa said eesti keelseks? Minu mõistus ei hakkand peale icon_sad.gif ( nexus7). Mihkel7

eeldatavasti jah systeemi keel.
ma eriti ei syvenenud, aga keele valiku kohta ma ei leidnudki yles. äkki kusagil maps´i all. navigeerimise all küll silma ei hakanud


Kasuta appi "morelocale2", millega saab öelda süsteemile, et ole et-EE peal. Selle peal kõik rakendused mis omavad eesti keelt, muutuvad eesti keelseteks. Ehk siis saad segu omale inglise/eesti.

Eesti keelseks häälsisestuseks saab edukalt kasutada "Kõnele" rakendust, super.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 21:17:59 vasta tsitaadiga

Morelocale2 on poolik lahendus, kuna see muudab ära ka teiste rakenduste ja seadete menüü keele.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android ja kaardi-navigatsioonirakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.